Gdańsk: wtorek, 1 grudnia 2020
FORUM
Podstrony:


WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 4/26

25 maja 2014, 17:31 / niedziela
Piękny dzień, jednej kurwy mniej!

Czas na kolejnych.
25 maja 2014, 17:33 / niedziela
Ta ostatnia niedziela...
Pięknie nich go piekło pochłonie
25 maja 2014, 17:34 / niedziela
25 maja 2014, 18:11 / niedziela
https://www.facebook.com/MlodziezWszechpolskaRadom sko/posts/655878754465599:0
25 maja 2014, 20:03 / niedziela
smutna to wieść, i szczególnie przykre że w tem wątku o "akcjach patriotycznych" (całe szczęście, pewnie troll-wirtuoz nie omieszka założyć nowego)

może to za bardzo "cadykowskie" :))) patrzenie (czy też: "jojczenie") ze mnie wyłazi, ale... czego tu się cieszyć? zszedł nam z tego świata schorowany dziadzio, na tyle schorowany żeby cokolwiek opiniować (w przeciwieństwie do np. profesora "honoriskałza"), a co dopiero przytaszczyć swoje w obecnem już stanie truchło na rozprawę, by (chociaż w tutejszym "nieprecedensowym" prawie zapewne pojawiłby się w tym przypadku precedens Kiszczaka, pobicie ze skutkiem śmiertelnym i tak dalej) usłyszeć wyrok... a czy nie byłoby bardziej sprawiedliwe, żeby - zdązył zostać uznanym winnym, i nie byłoby lepiej jakby w ramach wyroku - ale, oczywiście nie życząc złego, gdzieżby! - miałoby się urzeczywistnić życzenie "sto lat generale", albo i dwa razy więcej, by mógł dłużej dzierżyć brzemię obecnej egzystencji, przy okazji usłyszałby może, tu już nie życząc źle przecież, postanowienie degradacji, 'oczyszczenie' z wszelkich wciąż należnych mu honorów, i obłożenie całą infamią

a tak pozostaje chwilowa euforia, która w rzeczywistości jest wierzganiem przeciw ościeniowi i marnym pocieszeniem wobec bezsilności, że nie zastąpił żadnego z liści na którymkolwiek drzewie, i pozostają epitafia tych od "groźby bratniej interwencji radzieckiej" i "pierwszego prezydenta wolnejrzeczpospolitej", pewnie pogrzeb państwowy, może za radą gazety, symbolicznie "w święto wolnejrzeczpospolitej" 4.6, kto wie czy nie jakaś żałoba na dzień-dwa...

przykre to wszystko, szczęście "u nas w Żydówku" takich problemów nie mamy :) a jak kto chce dziś świętować, oczywiście "z okazji święta demokracji" (bo gdzieżby, "źle o zmarłych"!!!)... to cóż, czemu nie :)

szalom

ps. chociaż nie zdziwiłbym się jak jeszcze ktoś zapłacze, bo taki "patriota, wybitny wojskowy", i - najważniejsze - "pogromca żydów" odszedł :))) mam tylko nadzieję że nie tutaj
25 maja 2014, 20:43 / niedziela
niech ta kurwa zabierze ze sobą jeszcze tego śmiecia kiszczaka i cwela urbana-świat będzie ładniejszy
26 maja 2014, 10:14 / poniedziałek
To, że w 1968 roku odżydził trochę wojsko, to akurat jest jedyna rzecz, którą w jego działaniach popieram.
Tyle, że bydlak później stwierdził, że jest to jedyna rzecz, której żałuje.
Pieprzony hipokryta i koniunkturalista.
odnośnik
26 maja 2014, 10:28 / poniedziałek
kurwa nawet ten remis inaczej smakuje po takiej pięknej niedzieli.
jebana szmata żyła o 91 lat za długo.
26 maja 2014, 11:00 / poniedziałek
Będzie okazja do stosownej oprawy na meczu z Wisłą.

Wymordowali tak wielu, dziś kreowani na bohaterów.
Zamiast teleranka były mordy i łapanka.
30 maja 2014, 17:36 / piątek
Co ja widzę, że Kiszczak na chodzie, to może stawi się w sądzie?

Mogę zrozumieć, że mszy za zmarłego czy katolickiego pogrzebu się nie odmawia nawet takiej kanalii, ale czy musi to robić biskup z wielkimi honorami?

A dla rozluźnienia komentarz z Twittera: „W związku z incydentami podczas pogrzebu Jaruzelskiego wojewoda mazowiecki ma wydać decyzję o zamknięciu Powązek na cztery pogrzeby”.
30 maja 2014, 17:41 / piątek
Nawsadzał do Kościoła swoich to i robią mu pozegnanie.
odnośnik
30 maja 2014, 18:10 / piątek
Teraz telewizyjne kurwiszony debatuja,czy to wypada na cmentarzu wznosic okrzyki I gwizdac.W porownaniu do zbrodni dokonanych przez tego jebanca,to maly pikus.
30 maja 2014, 18:36 / piątek
Krótki tekst młodego Wildsteina

"(...) Pytanie brzmi tylko: czy państwo powinno jakkolwiek w tym pogrzebie uczestniczyć? Już od czasów starożytnych było bowiem jasne, że poprzez honorowy pogrzeb państwowy oddaje się hołd cnotom, które swoim życiem wyrażał zmarły. I w ten sposób państwo pokazuje, jakie cnoty chce krzewić w społeczeństwie. Dlatego honorowy pogrzeb Jaruzelskiego byłby jasnym sygnałem państwa dla społeczeństwa – wielbimy zdradę, morderstwo, kolaborację z totalitaryzmem, despocję i wysługiwanie się obcemu państwu. Taka sytuacja jest większym złem niż próba zapobieżenia mu, nawet za cenę naruszenia świętości pogrzebu.

Warto też zwrócić uwagę, że także w chrześcijaństwie autonomia pogrzebów nigdy nie była pełna. Zdarzało się, że gdy zmarły był zbrodniarzem, odmawiano mu prawa do pochówku w poświęconej ziemi. Jaruzel, kolaborant z totalitaryzmem, człowiek, który dowodził wojskami prowadzonymi na ludzi walczących o wolność w Czechosłowacji, człowiek, którego reżim doprowadził do śmierci setek obywateli polskich – jest zbrodniarzem. Zbrodniarzem, który – co też istotne – nigdy nie wyraził skruchy.

Także na Zachodzie w XXI w. nie uznaje się pełnej autonomiczności pogrzebów ani cmentarzy. Grób Rudolfa Hössa zlikwidowano, gdy pojawiło się zagrożenie, że może on stać się celem pielgrzymek neonazistów. Gdy w Rzymie zmarł zbrodniarz niemiecki Erich Priebke, nikt nie wyzywał od barbarzyńców ludzi, którzy sprzeciwiali się konduktowi z jego trumną przejeżdżającemu przez stolicę Włoch. Nie chodzi tu o tworzenie analogii między Jaruzelem a nazistami. Warto jednak pokazać, że wbrew temu, co już dziś niektórzy usiłują nam wmówić, świętość pogrzebu może zostać w pewnych, zupełnie wyjątkowych sytuacjach naruszona. A ewentualny pogrzeb dyktatora i mordercy z państwowymi honorami jest taką sytuacją. (...)

Dlatego trzeba pamiętać, że choć pogrzeb Jaruzela z honorami byłby być może spełnieniem idei Okrągłego Stołu i III RP w wersji Michnika i Kiszczaka, to byłby także splunięciem w twarz tym, którzy z komunizmem walczyli. I mowa tu nie tylko o grupce decydentów podziemia antykomunistycznego, ale o milionach ludzi Solidarności. O tysiącach bezimiennych bohaterów strajkujących przeciw systemowi. I setkach przez ten system zamordowanych. Ewentualny pogrzeb Jaruzela z państwowymi honorami byłby wreszcie ostatecznym potwierdzeniem skazy, kłamstwa stojącego za fałszywym pojednaniem z reprezentantami totalitaryzmu w 1989 r. Skazy, która niszczy nasze życie publiczne do dziś. Dlatego trzeba jasno powiedzieć – nie zgodzimy się na pogrzeb Jaruzela z honorami. W imię historii, w imię tych, których zamordował, i w imię teraźniejszości. Będziemy protestowali. Sami staniemy, by przeszkodzić tym, którzy będą chcieli grzebać tyranów z honorami należnymi patriotom. I nikt nie zaszantażuje nas bełkotem opartym na sloganie: „o zmarłych dobrze albo wcale”.
30 maja 2014, 18:44 / piątek
"Grób Rudolfa Hössa zlikwidowano, gdy pojawiło się zagrożenie, że może on stać się celem pielgrzymek neonazistów."

Hessa, a nie Hössa. No, ale czego oczekiwać po kimś takim jak on. Piętnuj salut rzymski na każdym kroku, krzycz z ojcem "herojom sława" na Majdanie. Logika Wildsteinów...

Co do czerwonej kurwy to jego miejsce jest cmentarzu żołnierzy sowieckich, a nie na Powązkach.
30 maja 2014, 19:24 / piątek
Jaruzelski pogrzeb odnośnik
nawet jakieś ścierwa z OPZZ wysłały reprezentacje ze sztandarem z kopalni
ciekawy wywiad odnośnik
"grafolodzy jednoznaczne potwierdzili, że wszystkie poprawki związane z działalnością bojową na froncie, z przyznawanymi odznaczeniami itd., osobiście poprawiał. Z ośmiu miesięcy działań frontowych od lipca 1944 r. do maja 1945 - zrobił sobie osiemnaście, po prostu dodał sobie."

Jak ktoś nie oglądął jeszcze to 2 filmy o czerwonej bestii
Towarzysz generał odnośnik
Towarzysz generał idzie na wojnę ( na cda już nie ma a było : ) odnośnik
Pokazujcie takim niezdecydowanym.
30 maja 2014, 19:35 / piątek
Dzień hańby. Dla hierarchów Kościoła hańby na miarę 1950 roku i potępienia przez prymasa Wyszyńskiego żołnierzy niepodległościowego podziemia (czyli według niego "zbrodniczych band") w zamian za wprowadzenie przez komunistów lekcji religii w szkołach.
30 maja 2014, 19:44 / piątek
Jaruzel jak to komunistyczny trep bardzo dosłownie odebrał hasło nawołujące do wzięcia udziału w wyborach do PE :
WSZYSCY DO URN !
Ale jeżeli komuś z nas uda dostać się do nieba, niech nie zdziwi się, jak go tam spotka , bo ponoć przyjął w szpitalu sakramenty święte.
30 maja 2014, 21:53 / piątek
To rzeczywiście dzień hańby, bo taką jest chowanie komunistycznego zbrodniarza z państwowymi honorami na cmentarzu dla wybitnych Polaków. Bardzo współczuję tym bezsilnym osobom, które nie wytrzymały tego spektaklu kompletnego zakłamania, przyszły na cmentarz i teraz będą przedstawiane w tvp(n) jak zwierzęta.

Najbardziej przeraża skala 25 -letniej propagandy, która u ogromnej części naszych rodaków wytworzyła przekonanie, że o Jaruzela toczy się jakiś "spór" czy jest to "kontrowersja". Oprawcy śmieją się w twarz ofiarom, jak słyszą te androny o bohaterstwie dyktatora, który wydawał rozkazy w grudniu 70 i stanie wojennym, zwalczał Żołnierzy Wyklętych i całe życie wiernie służył sowieckim okupantom.
30 maja 2014, 21:59 / piątek
Ciekawe czy dla tych edukowanych przez wyborczą Hitler i Stalin też powinni budzić takie "kontrowersje"?

Każdy może się nawrócić, jednak pogrzeb z państwowymi honorami na Powązkach to hańba...
30 maja 2014, 23:15 / piątek
Tak gwoli ścisłości. Jaruzel nie miał pogrzebu kościelnego. Odprawiono jedynie Msze św. w intencji (ale nie jako pogrzebową).
30 maja 2014, 23:32 / piątek
Ciekawe czy z własnej woli się nawrócił czy jak w przypadku Jacka Kaczmarskiego ktoś zadecydował wbrew jego woli??? Jaką trzeba być kurwą by całe życie bruździć, a za pięć dwunasta udać, że jest się dobrym i nikt tego nie wychwyci? Śmierć nie jest żadną namiastką sprawiedliwości, bo czeka każdego, a ten TCHÓRZ nasrał i spierdolił. Jako przywódca narodu, który podniósł nań rękę i zwrócił się przeciwko jego obywatelom powinien za to odpowiedzieć za życia. W takich chwilach chciałbym wierzyć w niebo i piekło, ale mój światopogląd podpowiada inaczej.
Szkoda, że nie znalazła się pała na dupę generała.
31 maja 2014, 03:32 / sobota
wspomniany wcześniej w tym temacie pewien żyd-neofita:

Na cmentarzu z Jaruzelem

Przyszedłem na pogrzeb dyktatora trzymając zdjęcie Emila Barchańskiego. Podpisane – „Zamordowany w 1982. Miał 17 lat. Ofiara Jaruzela”. Grała orkiestra, była asysta wojska polskiego. Żołnierze mieli naprawdę smutne miny.
W pewnym momencie kordon policji osłaniający kondukt pogrzebowy od „gapiów” się poluzował. Wraz z dwójka przyjaciół, Tomkiem i Alkiem, przecisnęliśmy się i już po chwili szliśmy wśród prawdziwych sław.
Obok Stanisława Cioska. Metr za nami Jerzy Urban (na wózku przyjechał się pożegnać z Jaruzelem). Metr przed nami sam Kiszczak. I wiele innych „ludzi honoru” (cytując Michnika), których imion nie znałem, ale musieli być znani, bowiem tłoczyło się wokół nich mrowie ludzi, głaszcząc, komplementując, zabawiając.
„Jak zdrowie Panie Admirale”?; „Panie Generale, wszystko w porządku?”; Świetnie Pan wygląda”; „Ale się Pan dobrze trzyma”…
To całkiem zabawne patrzeć, jak jeszcze PRL-owskie zależności władzy trwają wciąż w najlepsze.

Stylówka dawnej nomenklatury wciąż bezbłędna. Ciemne okulary nie wyszły z mody. Wśród staruszków biegała długonoga blondynka w czarnej, obcisłej sukni, na 20 centymetrowych szpilkach, z wielkim kapeluszem na głowie. Trzymała za rękę dziecko, które mogło mieć najwyżej 6 lat. Ewidentnie jakaś koleżanka Jaruzelskiej ze świata mody.
W pewnym momencie do Cioska podbiegł młodziutki chłopiec, młodzieżówka SLD,. Kurczowo chwycił dłoń swojego idola, i, dysząc z podniecenia prawie krzyczał - „wie Pan, Pan się z moim dziadkiem zna, dziadek Pana pamięta, spotkaliście się jeszcze na studiach, pamięta Pan, jak miło Pana widzieć, dziadek będzie dumny”…
W tym czasie jego jeszcze młodszy kolega otrzepywał innemu prominentowi komunistycznemu łupież z kołnierza marynarki.

Na zdjęcie Emila różnie reagowano. Jeden Pan się nagle na mnie rzucił, myślałem, że przytulić chce, ale jednak nie. Próbował wyrzucić mnie z konduktu pogrzebowego. Gdy mu się wyrwałem zaczął wołać policję, a gdy ta jednak nie chciała zareagować, odwrócił się do mnie i spytał – „jak Panu nie wstyd”.
Inni pytali się ile płacą nam Amerykanie. Przyznawałem się, że niewiele.
Wielu patrząc na nas tęskniło za starym systemem. „Ta policja to teraz nic nie potrafi, takie bydło tu się wpuszcza.” Inni proponowali, żeby wszystkich wyrzucić poza cmentarz i nie wpuszczać już więcej. Ale ze smutkiem konstatowali, że ta dzisiejsza policja, ot jakaś niemrawa.
Jeden z żałobników Jaruzelskiego ujawnił zaskakującą sympatię do Piłsudskiego i stwierdził, że nasze miejsce jest w Berezie.
Pewna młoda Pani chciała podpalić zdjęcie Emila. Jej koledzy zaczęli wołać, że musimy mieć straszny ból dupy a potem wyciągnęli maść na hemoroidy. Nie wiem po co, pochwalić się chcieli?
Przy zdjęciu przystanął jeden z żałobników i stwierdził – „oj, biedactwo wpadło pod samochód? Chyba się popłaczę z tego smutku”. Inny zapytał – „To Pan go zajebał?”
I wciąż słychać było jak przemawia Kwaśniewski – Wojtku byłeś… Wojtku, tęsknimy… Wojtku, wielki…”.
Udało się nam przecisnąć do trumny Jaruzelskiego i wśród zniczy i wieńców postawić zdjęcie Emila Barchańskiego. „Zamordowany w 1982. Miał 17 lat. Ofiara Jaruzela”. Zdjęcie leżało aż trzy minuty
gpcodziennie.pl/30451-nacmentarzu-zjaruzelem.html

szalom
31 maja 2014, 08:55 / sobota
Żyjemy pod butem Niemca i Ruska. Podstawiańcy typu Komorowski, Sikorski, Tusk itp itd . . . każdy w Polsce wie któremu sąsiedniemu państwu się wysługują. Państwo rozwalone, zliczanie głosów, opracowywanie ostatecznych wyników w wyborach powszechnych dokonuje się na serwerach rosyjskich . . . . Polsko kiedy się obudzisz
31 maja 2014, 15:33 / sobota
Dobra diagnoza obrzydliwej manipulacji: odnośnik
31 maja 2014, 16:36 / sobota
verde oprócz Stronnictwa Pruskiego i Ruskiego mamy jeszcze stronnictwo Usraelskie.Takie same kurwy jak dwie poprzenie.Czasy saskie w nowoczesnym wydaniu XXI wieku.Ale metody takie same jak w w XVIII wieku.
31 maja 2014, 17:20 / sobota
Lille1
30 maja 2014, 19:44 / piątek
"Ale jeżeli komuś z nas uda dostać się do nieba, niech nie zdziwi się, jak go tam spotka , bo ponoć przyjął w szpitalu sakramenty święte."

Najwyżej w czyśćcu. To nie takie zresztą proste. Skrucha musi być prawdziwa. Jak stało się to ze strachu przed śmiercią/piekłem to z tego co pamiętam się nie liczy. A tyle lat miał aby wyznać winy i prosić rodziny swoich ofiar ale i cały naród o wybaczenie. Do końca kłamał. Dodatkowo miał ekskomunike, jak ksiądz rozgrzeszający nie zdjął mu jej wcześniej to rozgrzeszenie nieważne i być może Wojtuś jest już w IX Kręgu chociaż nie mi o tym sądzić.

frag. wywiadu z jego biografem który dałem wyżej:
"Rozumiem, że nie wierzy pan też w szczerość jego pojednania z Bogiem? Przyjął przed śmiercią sakramenty…

Nie, absolutnie nie. On miał coś takiego, że zawsze coś w szczegółach planował, dopracowywał. I w tym przypadku też dopracował to rzekome pojednanie z Kościołem, przyjęcie sakramentów świętych - on to wszystko dokładnie wyreżyserował, tak, jak sobie to gdzieś w tej starczej już główce zaplanował."
odnośnik

Lemański i Boniecki koncelebrowali Mszę to też znamienne. Ciekawa wypowiedz niejakiego abp. Głódzia, bardzo ciekawa.
9 czerwca 2014, 13:49 / poniedziałek
Za kilkanaście dni rozpoczną się prace na gdańskim cmentarzu, na którym historycy spodziewają się znalezienia szczątków Danuty „Inki” Siedzikówny.
odnośnik
10 czerwca 2014, 23:09 / wtorek
Na Boże Narodzenie robiliśmy paczki dal kombatantów z Kresów. Teraz kombatantka spod Grodna jest sądzona przez reżim łukaszenki za wwiezienie paczek na teren Białorusi

odnośnik
10 czerwca 2014, 23:17 / wtorek
Czyste skurwysyństwo. Ciekawe co na to lewackie ścierwa, które czasami zaglądają na nasze strony? Żadna kurwa na pewno nie wychyli swojego czerwonego łba, prawda?
16 czerwca 2014, 15:30 / poniedziałek
https://www.facebook.com/events/240417836157540/?s ource=1

WTOREK, godz. 20.00 pod Urzędem Wojewódzkim w Gdańsku.

"Wczoraj Wprost opublikowało "taśmy prawdy", które pokazują jak bardzo obecna władza jest skorumpowana, mafijna, jak mocno opiera się na kolesiowskich, mafijnych układach.

Zobacz sam: odnośnik

MSW Bartłomiej Sienkiewicz mówi, że "Państwo polskie istnieje tylko w teorii".

Przyjdź pod Urząd Wojewódzki i zaprotestuj przeciwko antynarodowemu establishmentowi, który okupuje nasz kraj! Nie pozwólmy kłamliwym mediom w stylu TVN czy Gazety Wyborczej zamieść sprawy pod dywan.

RZĄD DO DYMISJI - TERAZ!"
17 czerwca 2014, 14:32 / wtorek
Tylko trzeba uważać, aby żaden P.O.L.I.C.J.A.N.T (Platformie Obywatelskiej Liżący I Całujący Jaja A Nawet Tyłek) nie wyciągnął z tłumu i nie zatrzymał za np. obrazę uczuć religijnych.
24 czerwca 2014, 00:49 / wtorek
Kto, jak nie my?
odnośnik
odnośnik
24 czerwca 2014, 09:47 / wtorek
Wuem Enceha - kto jak nie My

https://www.youtube.com/watch?v=gbOE9f01FBE

Wuem Enceha - Polska Walcząca

https://www.youtube.com/watch?v=rETm-QsGoLQ
25 czerwca 2014, 08:47 / środa
Dodałem temat w "Gadkach", ale może nie każdy tam wchodzi a tu też pasuje. Może nawet bardziej.

odnośnik
26 czerwca 2014, 14:50 / czwartek
UWAGA!!! DEMONSTRACJA - RZĄD DO DYMISJI
SOPOT
Skwer im. Andrzeja Grubby
sobota 28 czerwca godz 12.00

WSZYSCY KTÓRYM NIE JEST OBOJĘTNY LOS KRAJU - OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!!
PRZEKAŻCIE DALEJ

W związku z kompromitacją rządu Donalda Tuska związaną z ujawnieniem ostatnich nagrań, tzw. afery taśmowej, chcemy zamanifestować swój sprzeciw dla polityki obecnie rządzących.

Domagamy się powołania komisji śledczej oraz dymisji rządu Donalda Tuska.

Manifestacja jest legalnym zgromadzeniem zgłoszonym do Urzędu Miasta Sopot.

Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkie stowarzyszenia, organizacje, partie polityczne i wszystkich zatroskanych o los Państwa Polskiego.

Skwer im. Andrzeja Grubby Sopot
sobota 28 czerwca godz 12.00
26 czerwca 2014, 23:09 / czwartek
TVN na pasku lewackich bojówek. Napaść Antify na polskich emigrantów, pokazana jako... atak Polaków

odnośnik
9 lipca 2014, 13:18 / środa
Córka Państwa Kołakowskich będzie oskarżona za próbę zblokowania neokomunistycznej, lewackiej hucpy w Gdańsku:

odnośnik
9 lipca 2014, 16:07 / środa
Szkoda dziewczyny, że dała się tak głupio podpuścić i uczestniczyła w tym pseudo bojkocie robiąc darmową reklamę temu przedstawieniu, zresztą jak się okazuje kiepskiemu. Kto by chciał to by obejrzał nikt nikogo na siłę nie zmuszał do oglądania. Niech sobie pokazują co chcą kogo to interesowało kto by o tym wiedział. Po całej aferze zainteresowało wszystkich.
9 lipca 2014, 21:48 / środa
Dużo w tym prawdy co napisałeś Picknick - o to tchórzom chodziło. Jednakże lewacka prowokacja była wyjątkowo perfidna, więc trudno się dziwić, że młoda dziewczyna zareagowała bezkompromisowo.
Bulwersujące jest także, że miejsce w którym to się odbyło (lewacka świetlica) jest sponsorowane z naszych podatków...
10 lipca 2014, 19:31 / czwartek
Policjanci „aresztowali” trumienki ze szczątkami Żołnierzy Wyklętych wydobytymi na Służewiu: odnośnik
11 lipca 2014, 16:10 / piątek
Dla przypomnienia, dzisiaj umowna 71 rocznica Zbrodni Wołyńskiej odnośnik
7 sierpnia 2014, 09:26 / czwartek
Warto wesprzeć niezależną inicjatywę produkcji filmu o Obronie Grodna w 1939r. Brakuje ok 3 tys., a zostały raptem 33 godziny:
odnośnik

O inicjatywie: odnośnik
8 sierpnia 2014, 10:52 / piątek
odnośnik

Wygląda na to, że udało się zebrać wystarczającą kwotę! Cześć i chwała!
28 sierpnia 2014, 10:37 / czwartek
68 lat temu w Gdańsku zamordowano Danutę Siedzikównę „Inkę”

odnośnik
1 września 2014, 22:35 / poniedziałek
w temacie Inki na WP odnośnik
zasadniczo uważam portal WP za jedno wielkie G a tu taka perełka.
22 września 2014, 16:11 / poniedziałek
Więcej Ciechana!
odnośnik
22 września 2014, 16:22 / poniedziałek
Dobre - dwa lewackie kluby organizują tą akcję, ale "bojkot się rozszerza" heheh
Mam nadzieję że właścicielowi browaru przyniesie to tylko niezłą reklamę :) Powodzenia p. Jakubiak.
22 września 2014, 22:15 / poniedziałek
Ciechan do T29 ! Słucham pana Michalczewskiego i ...świat oszalał, on na pewno
22 września 2014, 22:19 / poniedziałek
Panowie, przejdźcie z tym do innego wątku pls skoro tak lubicie gadać o pedałach i piwie. Parę postów wyżej info o Ince :(
22 września 2014, 22:29 / poniedziałek
Nie o Polske pedałów Inka walczyła.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.016