Gdańsk: czwartek, 1 października 2020
FORUM
Podstrony:


WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 6/26

2 sierpnia 2015, 08:00 / niedziela
Wczoraj na facebooku pojawilo sie zdjecia Mili, Budzilka i Wisni w koszulkach ze znakiem Polski Walczacej, po czym zostalo usuniete przez ow portal za... nagosc. Skandal!
2 sierpnia 2015, 08:02 / niedziela
2 sierpnia 2015, 09:02 / niedziela
Pejsbuk jest żałosny!
2 sierpnia 2015, 09:49 / niedziela
Żydzi rządzą się swoimi prawami...
2 sierpnia 2015, 09:50 / niedziela
Pajace z pejsate robią co chcą...Oby nadszedł czas przebudzenia !
2 sierpnia 2015, 10:25 / niedziela
To jest kurwa jakies zart chyba? Zdjec murzynow z bialymi zdzirami pejsbook nie usuwa. Co za chory Swiat.
2 sierpnia 2015, 12:20 / niedziela
2 sierpnia 2015, 16:38 / niedziela
Trwale usuwam konto na pejsbuku. Wkurwiali mnie, ale tą akcją przegieli już po całości.
18 sierpnia 2015, 12:55 / wtorek
Czerwone "nigdy więcej" już nie tylko donosi na kibiców, ale się panoszy w innych dziedzinach:

odnośnik
22 sierpnia 2015, 09:05 / sobota
Uczmy się od najlepszych
https://www.youtube.com/watch?v=mrklujDsUuM
22 sierpnia 2015, 11:32 / sobota
1 września 2015, 13:01 / wtorek
Pisze do ciebie mały gryps wiedz, że broniłem poczty w Gdańsku.

odnośnik
7 września 2015, 10:42 / poniedziałek
Dziś kapitulacja Westerplatte i początek obrony Wizny (Polskie Termopile)...Chwała Bohaterom !

A tutaj poniżej trochę z innej beczki:

odnośnik
8 września 2015, 07:59 / wtorek
https://www.facebook.com/events/913705638720335/
8 września 2015, 10:06 / wtorek
Kongres Nowej Prawicy - Gdańsk, zaprasza na manifestację antyimigrancką, 12.09.2015r. o godzinie 11, pod Nowym Ratuszem Rady Miasta ul. Wały Jagiellońskie 1 w Gdańsku.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wyrazić swoje niezadowolenie i sprzeciw wobec planowanej polityki przyjęcia tysięcy imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki.

Szanowni Państwo,
temat zdecydowanie ponad wszelkimi podziałami.
W imieniu organizatorów wydarzenia - trójmiejskich oddziałów Kongres Nowej Prawicy chcielibyśmy zaprosić do udziału wszystkie organizacje (stowarzyszenia, partie, fundacje itp) którym nie jest obojętny los Polski.
Chcielibyśmy wspólnie wyrazić swój głośny sprzeciw sprowadzaniu do naszego Kraju tysiące osób z nieprzyjaznego nam kręgu cywilizacyjnego.
Temat szczególnie istotny w Gdańsku, gdzie tzw. "uchodźcy" mają dostać mieszkania komunalne na które czeka wiele gdańskich rodzin.
Prosimy kolegów i koleżanki z Ruch Narodowy Pomorskie, Młodzież Wszechpolska okręg pomorski ,Brygada Pomorska ONR, Partia KORWiN - Gdańsk, KoLiber Trójmiasto, Klub Republikański Gdańsk, pomorskich ludzi Grzegorz Braun i wszystkich innych organizacji o charakterze patriotycznym o obecność i wsparcie.
Manifestacja zapowiada się obiecująco (po pierwszej dobie ponad 2 tysiące chętnych), stąd też jako organizatorzy zdecydowaliśmy, że muszą na niej przeważać barwy biało-czerwone. Event mimo swojego zdecydowanego postulatu musi przebiec spokojnie i patriotycznie, tak żeby do społeczeństwa dotarł argument a nie kontrowersja.
W związku z tym prosimy wszystkie organizacje, aby przygotowując się do wydarzenia, nie zabierały ze sobą więcej niż jednego własnego baneru/flagi. Każdy ma dostęp do barw Narodowych, i prawie tydzień na przygotowanie ich.
Przypominamy: tutaj nie jest ważna promocja, a przesłanie ponad wszelkimi podziałami. Stąd też prosimy o dostosowanie się do powyższych ustaleń.
8 września 2015, 11:03 / wtorek
Będzie ciężko :

Abp Gądecki o imigrantach: Trzeba żeby każda parafia przygotowała miejsce dla ludzi
06.09.2015, 08:30; Aktualizacja: 06.09.2015, 08:33

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski nawołuje do pomocy imigrantom. Trzeba żeby każda parafia przygotowała miejsce dla ludzi, którzy są prześladowani - powiedział arcybiskup Stanisław Gądecki.

W homilii wygłoszonej w Bazylice Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chełmie arcybiskup poruszył problem uchodźców przybywających do Europy. "Trzeba się przygotować jak pomóc w tym cierpieniu" - powiedział hierarcha. "Trzeba żeby każda parafia przygotowała miejsce dla tych ludzi, którzy są prześladowani, którzy przyjadą tutaj, oczekując pomocnej ręki i tego braterstwa, którego gdzie indziej nie znajdują" - podkreślił przewodniczący Konferencji Episkopatu.
Msza święta, odprawiona w chełmskiej bazylice pod przewodnictwem arcybiskupa Gądeckiego, zakończyła peregrynację znaków przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży w archidiecezji lubelskiej.
8 września 2015, 11:14 / wtorek
To niech spadają do arabi saudyjskiej a nie sie pchają do Europy. Dlaczego w Tv nie mówią ze to sa muzułmanie , tylko biedni ludzie którzy uciekają przed wojna?
8 września 2015, 12:47 / wtorek
Watykan teraz naciska na to, aby przyjmować i oni będą wykonywali to co góra mówi...Ja natomiast mam gdzieś to co mówi Watykan i zamierzam cały czas opowiadać się przeciwko imigrantom ! Tu jest Polska, a nie kalifat...
8 września 2015, 13:01 / wtorek
Na to trzeba spojrzeć szerzej: Imigranci mogą zostać użyci jako mięso armatnie w ewentualnym konflikcie. Druga sprawa to wpuszczenie kilku mln imigrantów do Europy przez USA (za pomocą min. Turcji - rozwiążą przy tym swój wewnętrzny problem z Kurdami) , to jakby nie patrzeć szantaż ze strony tych drugich przy negocjacji warunków TTIP. W tym wszystkim chodzi o destabilizację "starej Europy", USA ma swoje sprawy w Chinach, silna Europa nie jest im potrzebna, no i w tle jest jakby nie patrzeć Rosja, która właśnie się dogadała z Niemcami w sprawie Nord Stream II. Kosztem Ukrainy. Finalnie i tak chodzi o interes korporacji, to w wielkim skrócie. I nie, nie chodzi o spiskową teorię dziejów. Ktoś wykłada realną kasę obiecując tym ludziom "złote góry". I są to dolary. W Polsce na szczęście większość społeczeństwa jest rasistami i homofobami i żaden przybysz o ciemnej karnacji nie może liczyć na zrozumiemie, zatrudnienie i bycie naszym kamratem z założenia. Do tego niski socjal (chociaż tutaj kasę wyłoży unia, przez co będą mieli lepiej niż niejedna rodzina w PL - i będą nam się śmiali w twarz). Z czasem pozakładają firmy i będą pieprzyć nasze kobiety. Czy im na to pozwolimy zależy tylko od NAS.
8 września 2015, 13:41 / wtorek
Nie Kościół w Polsce jest tutaj czegokolwiek winny tego szaleństwa, tylko zdegenerowana i lewacka Europa, która twardo prze do samozagłady.

Tutaj słuszny komentarz lewaka, który poszedł po rozum do głowy i zauważył ślepą uliczkę swoich kolegów: odnośnik
9 września 2015, 11:08 / środa
Gdańsk, zaprasza na manifestację antyimigrancką, 12.09.2015r. o godzinie 11, na "Skwerze Imienia Polskich Harcerzy w byłym Wolnym Mieście Gdańsku" na Targu Rakowym.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wyrazić swoje niezadowolenie i sprzeciw wobec planowanej polityki przyjęcia tysięcy imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki.
_________________________________________________

Zgodnie z ustaleniami z Urzędem Miasta Gdańska spotykamy się na terenie: Skweru Imienia Polskich Harcerzy w byłym Wolnym Mieście Gdańsku (między Huciskiem, a Bramą Wyżynną). Po rozpoczęciu zgromadzenia i wygłoszeniu mów powitalnych, ruszymy ulicami Głównego Miasta, m.in.: Szeroką, Długim Pobrzeżem, Długą. Będzie to doskonała okazja do poinformowania mieszkańców miasta jak wielu Polaków sprzeciwia się agresywnej polityce imigracyjnej, do której zmusza nas Unia Europejska.
Finał marszu odbędzie się na Targu Drzewnym, pod pomnikiem króla Jana III Sobieskiego, co będzie symbolicznym zwieńczeniem 332 rocznicy Wiktorii Wiedeńskiej. Tam przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji będą mieli okazję zabrać głos.
Zapraszamy wszystkich do zabierania biało-czerwonych flag, niech to będzie okazja do pokazania naszej dumy z bycia Polakami i poczucia prawdziwej europejskiej tożsamości.
9 września 2015, 15:45 / środa
Władze stolicy odwołały sobotnią manifestację przeciwko imigrantom! Powód? Zły plakat!

Robert Bąkiewicz (organizator z ramienia ONR) poinformował nas, że władze Warszawy na piśmie poinformowały, że sobotnia manifestacja zostaje odwołana!
– Mieliśmy zgodę od UM Warszawy na całą imprezę, nie było żadnych problemów. Teraz zgoda została cofnięta – mówi Bąkiewicz. Jak dodaje nasz rozmówca – miasto najprawdopodobniej przestraszyło ogromnej ilości osób, która zadeklarowała przybycie na miejsce.
Oficjalnie władze Warszawy za powód podają plakat, który rzekomo ma nawoływać do nienawiści i znieważa osoby znajdujące się na nim. Dodatkowo miasto podkreśla, że organizatorzy w piśmie deklarowali, że udział w manifestacji weźmie jedynie 2 tys. osób.
– Nie wiemy co mamy robić. Miało przyjechać bardzo wielu uczestników, nawet kilkanaście tysięcy osób. Na tę chwilę zastanawiamy się co zrobić – mówi Bąkiewicz.
Organizatorzy oczywiście mają prawo do odwołania się od decyzji miasta, jednak jak sami przyznają – jest środa – i do soboty nikt na ich pismo nie odpowie.
Próbowaliśmy się w tej sprawie skontaktować z przedstawicielami miasta, jednak osoby odpowiedzialne za kontakt z mediami są na urlopie, albo wysyłają smsy o treści „nie mogę teraz rozmawiać”...
Do sprawy jeszcze wrócimy...
10 września 2015, 08:24 / czwartek
Nadrzędny problem, na którego zaradzenie na tą chwilę jeszcze nie jest za późno!! Zero litości dla zwolenników przysyłania nam tej odmiennej kulturowo, nie potrafiącej się asymilować w Europie imigracyjnej zarazy!! Dla tych psożytów tak samo. Pokażmy im jak bardzo nie chcemy w Polsce tych tchórzliwych darmozjadów chcących korzystać z polskiego socjalu zamiast zostać w swoim kraju i go bronić. Większość imigrantów to mężczyźni w sile wieku. Nie oszukujmy się w jakim celu oni lgną do Europy. Na Węgrzech kibole dali im szkołę. Trzeba pokazać że my nie jesteśmy gorsi!! A polskojęzycznym politykom i "celebrytom" promującym napływ imigrantów do Polski nie zapomnimy tego na pewno!! Dla potrzebujących Polaków nie ma zasiłków ani mieszkań a dla nich już czekają?? Co to ku*wa ma być!?
10 września 2015, 09:00 / czwartek
brac ich na zime niech im dupa zmarznie przy minus 20 stopniach to uciekna w ciagu trzech miesiecy :)
a tak powaznie mamy przyjac 12tys uchodzcow, (plus kazdy moze sciagnac rodzine) czyli liczmy na dzien dzisiejszy ok 40 tys.
To jest dopiero poczatek....
10 września 2015, 09:09 / czwartek
Problem tkwi w tym, że oni wcale nie chcą być w Polsce. Chcą do Niemiec/Austrii/Szwecji bo dostają duże zasiłki socjalne. Zlikwidować socjal - problem zniknie. Szczerze to nie wiem jaki stosunek do niego macie, ale to co mówi, to w 200% procentach prawda
www .youtube.com/watch?v=v7CQkivQNQI
10 września 2015, 10:13 / czwartek
a tymczasem sekta trójmiejska AI
https://pl-pl.facebook.com/events/982232728509395/
10 września 2015, 10:49 / czwartek
Dlaczego nasza telewizja przemilczała ten wątek ?
https://www.youtube.com/watch?v=xn-UCR5p0y0
10 września 2015, 10:49 / czwartek
LG PODL - W pełni popieram, że należy im jak najszybciej pokazać, że MY ich tu nie chcemy...Na durni z rządu ala "Kopalania 2 metry" nie ma co liczyć :) O widzę, że już oczywiście powstała "kontra" na właściwą manifestacje...Ciekawe czy dojdą do tego jeszcze prowokacje?
10 września 2015, 11:20 / czwartek
oczywiscie ze dojda, potem w tv beda mowili jacy my rasisci jacy nie tolereancyjni
a my po prostu nie chcemy muzulmanow w Polsce
Jakos o krolu Sobieskim nie mowia ze to byl rasista :)
10 września 2015, 11:57 / czwartek
ad slodowy - kulega niestety, mimo że imiennik polskiego macgyvera, za bardzo nadmiarem logiki nie grzeszy...
"Dlaczego w Tv nie mówią ze to sa muzułmanie , tylko biedni ludzie którzy uciekają przed wojna?" - a to się rozumiem wyklucza? :)))
"Jakos o krolu Sobieskim nie mowia ze to byl rasista" - pewnie dlatego, bo wspomniany Sobieski nie miał nic przeciwko, jak to ujmuje jedynie słuszna narracja, "brudasom" w swoim kraju - ba, rozdawał im taki socjal w postaci ziemi że tym dzisiejszym by się o tym nie śniło :)))))))

i w sumie aż mnie zaciekawiło - jaką to "szkołę" dali węgierscy kibole? bo jak tak się orientuję, to kilkadziesiąt osób przekopanych, kilkadziesiąt zatrzymanych, i w dalszym ciągu migranci/uchodźcy pchają się na śmieszny mur na granicy z Serbią, w dalszym ciągu przemytnicy żywego towaru zyskują, a migranci/uchodźcy w dalszym ciągu traktują Węgry jako kraj tranzytowy ani przez moment nie myśląc by tam zostać, a mniejszość romska powoli szykuje się do przeskoczenia kolejnego progu procentowego - to ta szkoła to chyba zielona, bo nauka nie tyle co poszła w las, co nawet z niego nie wyszła :))) jedyna różnica to może taka, że węgierski rząd [którego ten prolem dotyka bezpośrednio] otwarcie stwierdza że nie ma zamiaru przyjmować jakichkolwiek związanych z tym żądań, podczas gdy rząd "silnej Polski w bezpiecznej Europie", no cóż... :)))
w sumie tak patrząc z Azji :)))) bardziej niż "islamizacja" europie grozi chyba "debilizacja" - różnica jest taka, że to drugie jest już chyba kompletnie nieodwracalne :)

szalom
10 września 2015, 14:12 / czwartek
Jako ze kolega "jude" to moze wiesz co to jest hidżra?
Hidżra to zajęcie terenu wroga poprzez zasiedlenie , najcześciej pokojowe.
Takze lepiej nic nie róbmy i nie mówmy muzułmanie bo to złe określenie.
Używajmy słowa uchodźcy. Nie mówmy sklep żydowski tylko sklep z koszerna żywnością
Nie mówmy czarny , tylko inny kolor skory.
10 września 2015, 14:20 / czwartek
"bardziej niż "islamizacja" europie grozi chyba "debilizacja" - różnica jest taka, że to drugie jest już chyba kompletnie nieodwracalne"

"Debilizacja" już nastąpiła. Granie na emocjach jest w tej chwili jedyną formą przekazu powszechnego. Dziś już nikogo nie interesują racjonalne przesłanki(za czy przeciw imigracji/emigracji*) dziś liczy się jedynie "odbiór społeczny" przedsiębranych kroków. Jeśli zaś chodzi o islamizację europy, proces ten jest postępujący i nieodwracalny. Przesłanki wskazujące na powyższe:
1) demografia(w rodzinach islamskich w europie rodzi się średnio 4.11 dziecka, w rodzinach katolickich(czyli tych w których rodzice uczestniczą czynnie w życiu Kościoła) 2.4, a w rodzinach świeckich zaledwie 0.8. Do tego dochodzą osoby samotne i w związkach homoseksualnych
2) mniejszy procent osób odchodzących od wiary i tradycji, a jednocześnie dość duża ilość osób "ewangelizowanych"
3) ekonomia - bogate w zasoby mineralne kraje rządzone przez sunnitów(w szczególności saudyjscy wahabici) są w stanie długotrwale finansować proces "kolonizacji" europy.

*Dla przykładu: zwłoki dziecka na brzegach Grecji, czy z drugiej strony zdjęcia zgwałconych przez muzułmanów europejek

Jeśli zaś chodzi o tą sytuację to:
Prawdą jest że historia lubi się powtarzać, wystarczy prześledzić historię upadku imperium rzymskiego by znaleźć bardzo wiele analogii do obecnej sytuacji.
Prawdą jest również że nic dwa razy się nie zdarza, a co za tym idzie obecna "wędrówka ludów" wcale nie musi się zakończyć upadkiem kultury chrześcijańskiej. Paradoksalnie może ona wzmocnić powoli upadający Katolicyzm.
10 września 2015, 14:44 / czwartek
Z tym trzylatkiem to w ogóle historia naginana do granic możliwości
odnośnik
Jego tatuś chciał sobie tylko ząbki zrobić w Niemczech. Dodatkowo jego zwłoki dostały przeniesione specjalnie w takie miejsce, żeby lepiej wyglądały na zdjęciu. Pierwsze zdjęcia wykonane są w zupełnie innym miejscu - mniej widowiskowym...

Coraz więcej dowodów jest na to, że żołnierze ISIS przedostają się do Europy, co potwierdzają porównania zdjęć z bliskiego wschodu ze zdjęciami uchodźców. W jednej pozie groźny pan trzymający dwa karabiny, w drugiej biedny uchodźca z plecaczkiem. Tylko nie ma gdzie swojego Iphone'a naładować.
https ://www .youtube.com/watch?v=KHjKwE7De-8
http ://www .polishexpress.co.uk/znaleziono-terrorystow-wsrod- uchodzcow-na-wegrzech/
odnośnik

W mediach kreowany jest obraz biednych rodzin, nie mających czego się napić, a na Węgrzech Ci sami ludzie wyrzucają wodę oraz suchy prowiant na tory.
https ://www .youtube.com/watch?v=7L3eSbpETf8
75% uchodźców to mężczyźni w wieku poborowym 20-30 lat, potwierdzają to dane eurostatu.

Przykładów można praktycznie mnożyć w nieskończoność...
Proszę pokazujcie swoim bliskim co się dzieje, jaka ogólna dezinformacja panuje w mediach. Powszechnie manipuluje się sondażami. CBOS szacował frekwencję w referendum na 36%!!!
odnośnik

Odnośniki jak najbardziej bezpieczne :)
10 września 2015, 14:55 / czwartek
Ja tam mam takie spostrzeżenia:

1. Mamy jako Polska przyjąć około 10 000 uchodźców - to tyle co jutro mniej więcej będzie na meczu (oby było więcej, kibiców znaczy się). Można sobie wyobrazić ile to jest ludzi. Czy to dużo czy mało pozostawiam ocenie subiektywnej. Powiem tylko że od wojen czeczeńskich przez Polskę wg niektórych szacunków przewinęło się 100 000 Czeczeńców (nie licząc Sadajewa :))

2. Gdyby w grudniu 1981 zamarzł Bałtyk to w Szwecji drugim językiem byłby teraz polski bo po lodzie przejechałoby tylu uchodźców. Zwłaszcza młodzieńców w wieku poborowym. Bo na wschód, zachód i południe raczej nikt się nie wybierał. Niestety (albo stety) nie zamarzł i nie dało się maluchem przejechać.

3. Uchodźcy jak to uchodźcy niezwłocznie po ustaniu przyczyn ich uchodźstwa winni być odesłani do miejsc skąd przybyli. Niekoniecznie łodziami albo w kontenerach. W międzyczasie powinni zarabiać na bilety powrotne. Dziwne ale niektórzy chcą wracać z przymusowej emigracji nawet w gorsze warunki ale u siebie - vide część emigrantów która po II wojnie światowej wróciła z Anglii do Polski (niektórzy na swoje nieszczęście)

4. Imigranci - pozwalałbym na pobyt stały jednostkom, które mogą coś wnieść do naszej gospodarki , nie mają nic wspólnego z radykalnym islamem, mówią po polsku i szanują nasze prawo. Taki na przykład Steve Jobs był pochodzenia niemiecko-syryjskiego więc czasami można coś wyłapać.

Jestem pewien, że w Polsce nie ma szansy na pojawienie się znaczącej większości muzułmańskiej. Paradoksalnie to jedna z niewielu pozytywnych pozostałości po komunie - nie mieliśmy kolonii jak Francuzi ani gigantycznego napływu Turków w swoim czasie jak Niemcy. Generalnie byliśmy zamknięci na inne nacje zwłaszcza bliskowschodnie co w obecnej chwili wychodzi nam na dobre. Z drugiej strony uważam, że uchodźcom (podkreślam - uchodźcom a nie cynicznym imigrantom polującym na jakiś socjal) należy pomóc w takim zakresie jak możemy niezależnie czy to muslim czy nie muslim. I nie będę się rozwijał dlaczego- bo tak po prostu.
10 września 2015, 15:38 / czwartek
Crach 10.000 to liczba podana na początek i już mówi się że jest zdecydowanie za mała. Ile będzie docelowo nie wiadomo ale pewnie nie będzie wielką pomyłką liczba kilkuset tysięcy osób. W tym roku przybyło do Eurpoy ponad milion imigrantów a my dostawać mamy około 8% ich sumy. Fala ta będzie się zwiększać, można przypuszczać jakieś 3 mln do końca przyszłego roku, 8% z tego to 240.000 a to tylko na początek.
10 września 2015, 15:48 / czwartek
10 września 2015, 15:56 / czwartek
10 września 2015, 15:59 / czwartek
misiu, a tak płynęli między innymi nasi do Ameryki w swoim czasie

odnośnik

Więc nie jest to tylko specyfika naszych czasów.
10 września 2015, 16:05 / czwartek
spoko wyluzuj nawet jak jest źle można się trochę uśmiechnąć....generalnie wszyscy co muszą opuścić swój dom(czy to ze wzgledów ekonomicznych,spolecznych czy innch) mają przejebane i im wspólczuje
12 września 2015, 00:25 / sobota
Współczujmy im, pod warunkiem że są poza nasza granica. Nie dajmy się otumanić i narzucić sobie niczego z lewacko - liberalnej brukseli. Nie wolno dopuścić, żeby gdzieś za nas decydowano ilu i kiedy mamy przyjąć. Nic o nas bez nas!
Skoro so na tyle głupi, ze pozwolili im wiechac to niech się z nim i teraz sami brandzlują.

Wszelkiego rodzaju brodatym, zamszowym, muslimskim przybłędom w Polsce zdecydowanie należy powiedzieć NIE!

odnośnik

tak się składa, ze jutro okrągła 332 rocznica.
12 września 2015, 10:23 / sobota
Wszyscy jesteśmy nazistami: odnośnik
12 września 2015, 16:34 / sobota
19 lipca Audytoriat Polowy wydał wyrok. Traugutt został zdegradowany i skazany na karę śmierci. Wyrok wykonano przez powieszenie[6][7] w okolicy Cytadeli Warszawskiej 5 sierpnia 1864 w obecnym Parku Traugutta koło Fortu Legionów o 10 rano. Wraz z nim stracono Rafała Krajewskiego, Józefa Toczyskiego, Romana Żulińskiego i Jana Jeziorańskiego. Pierwszy krzyż i istniejący do dziś pamiątkowy głaz ustawiono tutaj już w 1916 r. Cztery lata później – o czym informuje napis na drugim kamieniu – pochowano tu pięć znalezionych w pobliżu czaszek. Dzisiejszy wygląd miejsce to zawdzięcza warszawskim rzemieślnikom z Cechu Krawców i Rzemiosł Włókienniczych, którzy w 1971 r. sfinansowali budowę murków i schodów. Ostatnim gestem przed śmiercią było ucałowanie krzyża, podczas gdy zebrany trzydziestotysięczny tłum śpiewał pieśń Święty Boże.
14 września 2015, 01:10 / poniedziałek
Telewizja zrobiła swoje... Polacy jako Jedyny Naród na świecie walczył na wszystkich frontach,za wolność Wszystkich i nikt nam nie pomógł...a teraz mówią Nam o jakiejś solidarności...

O czym nas nie informują media !!!

Po najeździe na Europę hordy tzw. uchodźców w ślad za nimi wyruszyła broń........
Pomoc humanitarna libijska zatrzymana w Grecji.
5000 strzelb w różnych wersjach, dodatkowo pół miliona sztuk amunicji 9 mm amerykańskich marek Yavex.

Brutalne zamieszki we Frankfurcie wywołane przez mniejszość turecką i kurdyjską. Obecnie szacuje się, iż około 2.5 miliona z 82 milionów osób zamieszkujących Niemcy to osoby pochodzenia tureckiego i jak wynika ze statystyk Federalnego Urzędu Statystycznego (Statistisches Bundesamt) stanowią one obok rdzennych Niemców największą grupę narodowościową w tym kraju.

Państwo Islamskie udostępniło w mediach nagranie w którym oficjalnie grozi Polsce atakami terrorystycznymi !!!! (film kasowany na youtube)
Najbardziej zagrożeni są ( i tu duże zdziwienie) nasi Polscy Tatarzy którzy nie chcą na ziemiach Polski Syryjczyków. Oficjalnie odcinają się od PI przez co narazili się jako piersi na ataki (Gdańsk,Białystok).
Jak Wiadomo Polscy Tatarzy od zawsze przelewali krew za Polskę i to juz za czasów średniowiecza walcząc u boku Witolda pod Grunwaldem.

Władze Warszawy w sprawie dezinformacji na temat imigrantów i zablokowania anty imigranckiej manifestacji w Warszawie!
Zero informacji o manifestacjach w Anglii w Czechach
15 września 2015, 03:46 / wtorek
odnośnik

@1947

Wszyscy jesteśmy nazistami...
15 września 2015, 11:30 / wtorek
Te wypowiedzi są na prawdę żałosne....Pani "latająca mucha" stwierdziła dzisiaj, że uchodźcy są bardziej przedsiębiorczy...
15 września 2015, 22:42 / wtorek
Buziek -szacun ,za "jasnosc"widzenia.
W kilku zdaniach opisales o co w tym wszystkim chodzi-Czapki z glow,
Od 10 z gorka lat mieszkam w Norwegii Mam kilku znajomych muzulamanow-, Szyitow,Sunnitow,Kurdow - wlasciwie szyici ,ale jest wielu jazydow.
Zyje obok nich.Rozmawiam i zaden z nich nie opowiada sie za ISIS czy innymi debilami.Kazdy z nich Ci powie ze to nie ma nic wspolnego z islamem.Kiedys Jerozolima byla(jest) miastem trzech religii i kto narobil boruty?
Ktos powie ,jestem z uchodzcami-tak i nie .Tak by pomoc ,ale nie w takiej postaci ,ze ktos przechodzi granice i wybiera kraj ktory chce...to jest troche chore.
15 września 2015, 23:00 / wtorek
Przepraszam -Pan protokolant ,tez szacun......
16 września 2015, 06:06 / środa
Co do "europejskiej solidarności", to gdzieś przeczytałem najbardziej trafne sformułowanie. "Europejska solidarność leży na dnie Bałtyku i nazywa się gazociąg północny".
16 września 2015, 07:39 / środa
odnośnik

Trochę mnie to rozbawiło...Mam na myśli tego prawnika :D
16 września 2015, 17:53 / środa
Słowak o bałkanach są Polskie napisy ale i tak większość każdy zrozumie ;) Jest klimat odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032