Gdańsk: sobota, 24 czerwca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 7/12

18 września 2015, 10:29 / piątek
Lech Poznań zbojkotował mecz w Pucharach nie dla tego że słabo grają w lidze.
Przyczyną jest UEFA która w ramach Solidarności z uchodźcami każe przyzna symboliczne 1 zł z biletu.
Sorry ze w tym wątku o tym pisze ale (ciekawi mnie nasz najbliższy mecz na PGE)
18 września 2015, 23:17 / piątek
Jaki trzeba mieć zryty łeb, żeby coś takiego nie tylko wymyślić, ale i przeforsować odnośnik
najgorsze w tym wszystkim jest to ze to już się dzieje, na naszych oczach w naszych czasach i to nie gdzieś w czarnej Afryce a zaraz "za płotem".
... taka qrw@ stachurski (specjalnie z malej) pierdoli o obrażonych uczuciach.
19 września 2015, 07:42 / sobota
Jak dla mnie to tylko pokazuję jak chorzy są ludzie, którzy są u władzy, ale pytanie czy to właściwie są ich decyzję ? Czy kogoś działającego poza władzą ? Idziemy w złym kierunku...Pytanie jak to będzie wyglądało za parę lat
20 września 2015, 13:37 / niedziela
Antyislamsko: odnośnik
I dwa dni wcześniej, ku upamiętnieniu wbijania noża w plecy: odnośnik
21 września 2015, 04:04 / poniedziałek
odnośnik

Nie, żebym był jego zwolennikiem ale w polityce z nikim się nie pier...li, jeżeli chodzi o interes Rosji.
Taki premier jest nam potrzebny, a nie to miękkie gówno, 2 pieski Angeli, czyli Ewa K i jeb@ny zaprzedaniec Donek.

Grupa Wyszehradzka powinna się trzymać razem i mogą nam skoczyć na kant ch..a, co już pokazał Orban. Nie Niemcy, a Węgrzy, Czesi czy Słowacy nas wesprą jak będzie trzeba, bo tu chodzi także o ich przyszłość i interes państwa. I nie ma na co czekać, Straż Graniczna z powrotem na placówki; jeżeli sami o nasze granice nie zadbamy nikt za nas tego nie zrobi.
22 września 2015, 00:01 / wtorek
odnośnik

Niech ich Niemcy biorą . Sprawiedliwość dziejowa. Zamykać trzeba granice. Kwota? 0!!!
22 września 2015, 09:36 / wtorek
Welcome to multi-culti

https://en.wikipedia.org/wiki/Rape_statistics#/med ia/File:Rape_rate_per_100,000_-_country_comparison _-_United_Nations_2012.png
23 września 2015, 05:36 / środa
odnośnik

Po prostu nas sprzedali, wstyd na cala Europę. Udawali przed ludźmi, że o coś walczą a wystawili dupsko do dymania i pokazali Polakom i Grupie Wyszehradzkiej gdzie ich mają.
Wstyd... Naród wam podziękuje przy wyborach partio sprzedawczyków Polski.
23 września 2015, 09:02 / środa
W kwestii formalnej to ostatnio cała grupa wyszehradzka (oprócz nas) robiła laskę Putinowi żeby mieć gaz na zimę więc tacy kryształowi Czesi, Węgrzy i Słowacy to nie są i się obawiam, że w razie czego każdy pójdzie w swoją stronę.
23 września 2015, 09:42 / środa
https://www.youtube.com/watch?v=U4m9OdMZNu8&featur e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=Jnje2p87pUU&featur e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=iKDsvpUpo7o&featur e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=SBLx0zuXB_I&featur e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=_e1reT5TwoM&featur e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=YoHXZYAEBgI&featur e=youtu.be
23 września 2015, 14:58 / środa
Crach nikt nie robił laski Putinowi tylko wszyscy poza Polska dbali o swoje interesy a nie interesy USA i banderowców tak jak to robi Polski rząd.
23 września 2015, 15:20 / środa
holy fan--niedługo nowy polski rząd będzie żebyś wtedy się nie zdziwił kto robi laskę banderowcą....pozdro
23 września 2015, 15:24 / środa
https://www.youtube.com/watch?v=qiOiXYnHsG8
23 września 2015, 15:33 / środa
Holy Fan. Może faktycznie nie robili mu laski tylko dawali się dymać. Nie wiem. Generalnie co to za sojusznicy skoro są gotowi Cię sprzedać ruskim za paczkę fajek bo na przykład są jednostki co pamiętają nam bratnią pomoc w 1968 tudzeż inne Zaolzie. No i boją się fiknąć bo im Rosja zakręci kurek z gazem albo ropą.
23 września 2015, 15:56 / środa
Podaj przykłady tego dymania. Ty byś pewnie wysyłał Polskie wojsko do Donbasu przeciwko Rosji.
23 września 2015, 18:10 / środa
"Ty byś pewnie wysyłał Polskie wojsko do Donbasu przeciwko Rosji."

Ja najchętniej wysłałbym je jeszcze dalej, docelowo na linię Archangielsk-Kuratowo-Kirow-Kazań-Samara-Uralsk-As trachań

"Wszystko, cośmy ukochali
Bolszewicy nam zabrali
I zieloną Ukrainę
I kochaną mą dziewczynę!

Jak powiadał stary góral,
Będzie Polska aż po Ural,
Za Uralem będą Chiny,
Was nie będzie skurwysyny!"
23 września 2015, 20:07 / środa
Heheheheh po prostu PIĘKNE!!!!!

"Ja najchętniej wysłałbym je jeszcze dalej, docelowo na linię Archangielsk-Kuratowo-Kirow-Kazań-Samara-Uralsk-As trachań "
24 września 2015, 19:43 / czwartek
Sejmowa komisja finansów głosami posłów Platformy Obywatelskiej zadecydowała o zmniejszeniu o ponad milion złotych puli pieniędzy przeznaczonych dla Polaków mieszkających na Wschodzie i przekazanie ich uchodźcom. Za było piętnastu parlamentarzystów PO, a siedmioro posłów Prawa i Sprawiedliwości zagłosowało przeciwko.

i to jest kurwa skandal!
całkowicie zryte berety :/
28 września 2015, 16:46 / poniedziałek
11 października 2015, 07:57 / niedziela
https://www.youtube.com/watch?v=erTvC7GigX4
Proszę to przesłuchać do końca
11 października 2015, 08:53 / niedziela
https://www.youtube.com/watch?v=Vp66e_4KYGM
Nawet był ......sami zobaczcie.......
14 października 2015, 22:58 / środa
Nie musimy być po jednej stronie barykady, gdy chodzi o sprawy kibicowskie. Możemy się kłócić, bić, wyzywać. Tacy jesteśmy, że robimy to z chęcią.
Ale jest coś, co nas łączy. Nawet z tymi, za którymi nie przepadamy. Ba, nawet z tymi, których nienawidzimy.
W Lesznie powstał problem. Czy „leszczyńscy patrioci” są kibolami piłki kopanej, czy żużla, czy w ogóle są kibolami, w sumie jest mało istotne. Wyszli z propozycją, by jedno z rond nazwać imieniem „Inki”, Danuty Siedzikównej. Oczywiście sprzeciwiła się miejscowa sowiecka agentura, o pardon, lewica. Kto ją wsparł? Oczywiście radni PO. Chcą, by to rondo nazywało się „Ogrody”.
Każdy z nas może wspomóc inicjatywę. Wystarczy kliknąć w odpowiednie miejsce w tym artykule:
odnośnik
15 października 2015, 19:55 / czwartek
Załatwione. 68%. Oby tak dalej.
15 października 2015, 23:11 / czwartek
zrobione
15 października 2015, 23:14 / czwartek
69,66% precz z czerwonym bydłem i ich Ogrodami :)
19 października 2015, 11:12 / poniedziałek
Zrobione ! Chwała Bohaterom !

Tutaj przy okazji przypominam bo nie wiem czy poszła informacja ;)

"Dnia 23 października mamy zaszczyt zaprosić mieszkańców województwa pomorskiego na manifestację, na której pragniemy wyrazić swój sprzeciw wobec przyjmowania do Polski imigrantów z Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

Rozpoczynamy o godzinie 18:00 na Placu Solidarności w Gdańsku. Będzie to ostatnia manifestacja w Polsce przed ciszą wyborczą. Zachęcamy do wzięcia udziału oraz zaproszenia znajomych."
22 października 2015, 07:32 / czwartek
Zrobione.

I przy okazji... następne: odnośnik
23 października 2015, 00:33 / piątek
Poparcie udzielone. 52.5%. Chwała Żołierzom NIezłomnym, przez wrogów wyklętych, a tym samym przez nas zapomnianym. Jakkolwiek tu sprawa jest dość delikatna. Nie chciałbym aby mieszkańcy Nysy traktowali żołnierzy walczących do końca z drugim okupantem jako opcję do wyboru z Konradem Blochem, który urodził się w tym mieście i uhonorowany został tą nagrodą Nobla, gdy nie była ona jeszcze narzędziem przy rozgrywaniu innych np. politycznych celów. Jest wola społeczeństwa, trzeba w najbliższym czasie wprowadzić obie te nazwy do przestrzeni miasta. Świętego Jakuba, człowieka z innej przestrzeni, z którym trudno byłoby konkurować komukolwiek,pomijam tu, bo pewnie ma w okolicy niejeden kościół pod swoim wezwaniem, na co reszta z oczywistych powodów , nie może liczyć. Mniejszość niemiecka na Śląsku Opolskim to fikcja. Mam ogromny niesmak do ludzi, którzy się do tego garną ale z drugiej strony trzeba pamiętać, że ich przodkowie przez 700 lat byli poza Państwem Polskim i przez te ponad 25 pokoleń utrzymali w większości swoją tożsamość. To zadziwiające i budzi mój WIELKI szacunek. Czytałem niemiecką książke z czasów hitlerowskich, gdzie przyznaja oni, że w niektórych powiatach do przynależności do narodu polskiego przyznawało się ponad 60% mieszkańców . Po wojnie NIemcy sp… byle tylko zdążyć przed Ruskimi, zostali właśnie Polacy. No ale jewrejskie porządki bolszewii szybko ostudziło tych ludzi. Jeżeli to są nowi „Polacy” to my jesteśmy inni. może nie NIemcy ale inni. My jesteśmy Ślązakami i musimy kultywować naszą kulturę. A to, że zrodzą się takie sprzedawczyki typu Czaja, Hupka czy inne menelstwo, którzy dla kasy lub poprawienia samopoczucia po zdradzie i wyparcia się swoich korzeni, to już inna sprawa. Ale to jednostki. Dzisiaj na pewno tez są poważne zakusy, aby Ślązaków z Opolszczyzny wykorzystać do rozbicia jedności narodowej. Nie inaczej jest z Kaszubami.
A na koniec tego przydługiego wywodu kawał
Orkiestra dęta na Opolszczyźnie. Szefunio pyta: Trompeten fertig ? Ja, fertig. Posaunen fertig ? Ja, fertig. No to, los „Boże coś Polskę przez tak liczne wieki… „
23 października 2015, 09:26 / piątek
Konrad Bloch - niemiecko-amerykański żyd nie znający nawet języka polskiego. Naprawdę chcesz go postawić na równi z Żołnierzami Wyklętymi?
23 października 2015, 23:13 / piątek
Absolutnie nie. Staram się jedynie, aby zrozumieć jego obecność na liście kandydatów do nazwy ronda i dużą ilość głosów, jaką otrzymał.
5 listopada 2015, 15:36 / czwartek
Kiszczak dołączył do kolegów piekących się w smole
5 listopada 2015, 15:58 / czwartek
Teraz zostały anonimowe pachołki reżimu. Główne ikony zeszły. No może oprócz tego typa co się nazywa jak obecny trener klubu z siedzibą w Poznaniu.
5 listopada 2015, 16:53 / czwartek
Został jeszcze ten co nie przeprosił za ojca i brata ...
6 listopada 2015, 10:21 / piątek
Jeszcze jeden, jeszcze jeden!
7 listopada 2015, 16:59 / sobota
Pięknie nam kurwy zdychają!

Jeszcze tylko 'zatroszczyć się' na szczeblu politycznym o ich popłuczyny genetyczne i wszystko, co zdążyli nakraść od Polaków w latach '85-'95, tak żeby resortowym bękartom panika zajrzała w ryje.

Urban, Szechter, Miller, Kwach, Bolek... lista jest jeszcze długa. Ale przyjemnie się 'odfajkowuje' z niej kolejne truchła.
9 listopada 2015, 13:49 / poniedziałek
Zemsta na wroga, z Bogiem, a choćby mimo Boga... odnośnik
12 listopada 2015, 17:06 / czwartek
11 listopada 2015 we Wrocławiu okiem kamery: https://www.youtube.com/watch?v=Ng9WEqMBdOE
oraz na zdjęciach: odnośnik
13 listopada 2015, 00:15 / piątek
W necie i w radiu po Marszu Niepodległości w Warszawie lewactwo stara się wywierać presję, że hasło manifestacji ( przypomnę Polska dla Polaków. Polacy dla Polski ) jest...be, nie będę cytować tego ich lamentu, bo mnie skręca. Niestety zagadnięci w tej sprawie rozmówcy ( całkiem normalni ) ulegają tej presji odżegnując się publicznie od tego przesłania. I to jest przykre, to spuścizna wychowania internacjonalistycznego no i tego przeświadczenia, że wprawdzie nie mam pożądanej poprawności politycznej, to zachowam pozory neutralności etc. A tu trzeba się tej agentury pytać wprost: jeśli nie dla Polaków , to dla KOGO ? Bo to oni powinni tłumaczyć się z inności, choćby w podejściu to tego zagadnienia. Te popłuczyny mają na tym gruncie wyjątkowo nędzne oparcie w logice i sami głupcy wystawiają się do odstrzału. Bo po jakiego grzyba ja mam budować i wzmacniać państwo dla obcych ?
17 listopada 2015, 20:01 / wtorek
W niedzielę w Gdańsku szykuje się kolejna manifestacja przeciw imigrantom. Warto w niej uczestniczyć niezależnie od tego czy ponownie pójdziemy jako Lechia czy jako Gdańszczanie i Polacy aby wyrazić swój sprzeciw wobec zaborczej polityki UE w tej sprawie.

https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc
18 listopada 2015, 21:20 / środa
Wrzucę tu, bo nie chce mi się zaczynać/szukać wątku... a poniekąd pasuje.

Turasy w Stambule przed meczem Turcja-Grecja na prośbę o minutę ciszy gwiżdżą i wznoszą islamistyczne hasełka (są filmiki na JewTube... jak ktoś chce, to znajdzie).

Ciekawe co na to UEFA tak skora do rzucania karami w polskie kluby? Czekam na przykład lewackiego myślenia i ewentualne uzasadnienie.
18 listopada 2015, 21:34 / środa
18 listopada 2015, 22:13 / środa
a'propos odnośnika by buziek

Historia bezpieki. Miecz i tarcza komunizmu.

"super" godzina emisji na TVP2 1:15 :(
widać esbeckie paluchy jeszcze układają program
19 listopada 2015, 09:29 / czwartek
Ma ktoś nagrany pierwszy odcinek albo wie gdzie można obejrzeć go w necie?
19 listopada 2015, 22:52 / czwartek
Himalaje hipokryzji:
odnośnik
Jeszcze bezczelnie przyznają, że uchodźców nie wezmą... ale zbudują 200 meczetów dla nich w Europie... pierdolone kozie syny.
20 listopada 2015, 11:30 / piątek
Nie wiem na ile ta informacja jest prawdziwa, ale podobno do Gdyni trafili już "uchodźcy" w grupie 100 os.

Widziani na Obłużu.

Ciekawe czy ktoś celowo to rozsiewa jako kłamstwo - Czy to prawda ?
20 listopada 2015, 15:12 / piątek
Źródło?

Jeśli nie internetowe gdzie dokładnie na Obłużu?
21 listopada 2015, 15:30 / sobota
W niedziele wszyscy na MANIFESTACJE - start godz. 13:00 pod Pomnikiem Sobieskiego !!!
22 listopada 2015, 10:28 / niedziela
https://www.facebook.com/events/1000308820011820/
GDAŃSKI MARSZ PRZECIWKO NIELEGALNYM IMIGRANTOM
Godz. 13.00
Wszyscy pod pomnik!
22 listopada 2015, 15:10 / niedziela
Na MARSZU pacyfikacja kibicow podczas spiewania hymnu przez ZOMO !
22 listopada 2015, 18:41 / niedziela
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.229