Gdańsk: czwartek, 29 października 2020
FORUM
Podstrony:


WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 8/26

22 listopada 2015, 22:56 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 listopada 2015, 08:21 / poniedziałek
filmik z trojmiasto.pl
odnośnik
23 listopada 2015, 09:37 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 listopada 2015, 09:51 / poniedziałek
Jak macie takie mądrości tu prawić to wypierdalać na fora lewackie.
23 listopada 2015, 10:21 / poniedziałek
no tak lepiej usunąć wpis zanim ktoś przeczyta ,jak to się nazywa na prawicy?
23 listopada 2015, 12:41 / poniedziałek
Każdy wpis szkalujący kibiców Lechii będzie usuwany wraz z użytkownikiem. W szczególności dotyczy to osób, "które widzą czerpią z mediów". Jest zasada - nie byłeś to milcz.
23 listopada 2015, 13:02 / poniedziałek
23 listopada 2015, 13:10 / poniedziałek
Oświadczenie Obozu Narodowo-Radykalnego Brygada Pomorze (jeden z organizatorów) :

W niedzielę, 22 listopada, odbył się w Gdańsku kolejny marsz przeciwko sprowadzaniu do Polski imigrantów. Mimo naszej, delikatnie ujmując, niechęci do głównych organizatorów tego marszu, postanowiliśmy ze względu na słuszną ideę, firmować tenże oficjalnie jako Obóz Narodowo-Radykalny.
Zadecydowaliśmy także, że nasz udział w manifestacji nie będzie polegał tylko na bezrefleksyjnym przejściu wyznaczonej trasy, ale również (przez wzgląd na profil ideowy partii organizujących marsz) na podkreśleniu nacjonalistycznego stanowiska na temat nielegalnej imigracji. Dlatego też na marszu pojawiamy się z wcześniej przygotowanym banerem o treści "Imigranci- armia rezerwowa kapitału", nawiązującej do tekstu francuskiego publicysty Alaina de Benoist o tym samym tytule, traktującym o
wpływie kapitalizmu na rozwój masowej imigracji w Europie. Chcąc zachować dystans od organizatorów, szliśmy, wraz z działaczami Młodzieży Wszechpolskiej we własnym bloku znajdującym się na samym końcu kolumny marszowej, z którego wznosiliśmy okrzyki, których organizatorzy nie chcieli wznosić, chcąc uchodzić za "poważnych" i "wyważonych", m.in. "Płacze Anglia, płacze Francja-tak się kończy tolerancja", "Adamowicz chcesz murzyna, to go sobie w domu trzymaj", "Nie islamska nie laicka- tylko Polska katolicka". Podkreśliliśmy także nasze narodowo-radykalne stanowisko hasłami "Narodowy Radykalizm- uderz w kapitalizm", "Zachód wojny wywołuje, imigrantów niech przyjmuje", "USA- imperium zła" czy też "Żadnych wojen za Izrael".
Z racji wydarzeń, które miały miejsce w przeciągu całego marszu, musimy także jasno streścić kilka spraw. Jako Brygada Pomorska Obozu Narodowo-Radykalnego uważamy za absolutnie żałosne, donoszenie policji na uczestników własnego marszu, tj. na kibiców Lechii Gdańsk. Pragniemy przypomnieć partii korwin i nowej prawicy (pisane celowo małą literą), że gdyby nie tłumne stawiennictwo kibiców na waszych marszach, liczba ich uczestników najpewniej oscylowałaby w granicach błędu statystycznego i nie mielibyście wtedy zbyt licznego audytorium do zbijania swojego kapitału politycznego (gdyż czasem wydaje się, że w waszych marszach najmniej chodzi o podnoszenie kwestii imigrantów). W mediach na temat tego marszu często było wspominane, iż jesteśmy jego współorganizatorem. Tak jak wcześniej zostało napisane, firmowaliśmy to wydarzenie ze względu na słuszność podnoszonej sprawy. Nasz przedstawiciel miał nawet możliwość wygłoszenia przemówienia (które mieliśmy przygotowane i poruszałoby bardzo niewygodne dla zwolenników kapitalizmu fakty nt. imigracji), jednakże widząc to, co się działo w trakcie marszu, zrezygnowaliśmy z tego "przywileju".
Śledząc już teraz relacje medialne z marszu i wypowiedzi przedstawicieli organizatorów, można zauważyć wyraźne odcinanie się tychże od kibiców uczestniczących w marszu. Informujemy, że my, działacze pomorskiego ONR, wyraźnie odcinamy się od organizatorów i prosimy o niekojarzenie naszej organizacji z tymi partiami politycznymi i marszem przez nich organizowanym. Solidaryzujemy się z kibicami zatrzymanymi przez policję pod fontanną Neptuna, w trakcie pochodu kibiców na ul. Długą w Gdańsku, zaś w/w partie dały nam ostateczny argument za niewchodzeniem z nimi w jakąkolwiek współpracę, nawet w wydawałoby się, szczytnym celu. Nasza walka przeciwko imigrantom będzie trwała dalej i do zwycięstwa. Dla bezpieczeństwa Polaków, nie zaś dla zbijania kapitału politycznego.
23 listopada 2015, 13:10 / poniedziałek
Partia korwin się skurwiła na policję donosiła.
23 listopada 2015, 17:40 / poniedziałek
gdansk.pl

Miasto zapowiada zakaz demonstracji przeciw uchodźcom
(...)
Zarzucamy organizatorom brak wyobraźni, dlatego być może odmówimy zgody na demonstracje w przyszłości – mówi Antoni Pawlak, rzecznik prezydenta Gdańska.

odnośnik

lenin mu nie przeszkadza- chciał jego powrotu na Bramę Stoczni; natomiast w imię politycznej poprawności Adamowicz złamie zasadę wolności zgromadzeń?
23 listopada 2015, 20:53 / poniedziałek
Ten portal gdańsk.pl, na którym znalazł się ten dziwny tekst z linka powyżej, to dawny portal informacyjny urzędu miasta.
Budyń ze swym lewackim ideologiem Pawlakiem (zwanym dla zmyłki rzecznikiem), stworzyli za grube pieniądze podatnika portal typowo publicystyczny, tubę propagandowa tej ekipy. Co oczywiste zatrudnili dziennikarzy zaprzyjaźnionego szmatławca i suto ich opłacają.
Zatem trzy w jednym za publiczne pieniądze: darmowa kampania wyborcza, promocja chorych lewackich idei i sponsoring zaprzyjaźnionych dziennikarzy.
23 listopada 2015, 21:15 / poniedziałek
Przeniesie się demonstracje bezpośrednio na stadion,cały mecz doping dla brudasów zwanych uchodźcami-niech kurwa odważy się zamknąć stadion
23 listopada 2015, 21:26 / poniedziałek
To jeszcze jeden wybryk medialny okraszony "analizami" "naukowców od gender":
odnośnik

Okazuje się, że w nagle w "bastionie platformy" wzbiera "fala nienawiści i ksenofobii".

A to najlepszy fragment tekstu - dowód na potwierdzenie tych dyrdymałów:

"Z raportu opublikowanego przez badaczy z Uniwersytetu Jagiellońskiego wynika, że mieszkańcy Pomorza są bardzo podatni na stereotypy. Województwo pomorskie zajęło jedno z pierwszych miejsc pod względem braku otwartości na mniejszości seksualne. Aż 69 proc. badanych nie wyobraża sobie, aby homoseksualista mógł stać się członkiem najbliższej rodziny."
26 listopada 2015, 17:50 / czwartek
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce dla tego artykułu ale wspominając nasz wyjazd do Lwowa to myślę że warto wspomóc akcję.

odnośnik
27 listopada 2015, 00:59 / piątek
Dzięki za info. Wchodzę w ten biznes.
28 listopada 2015, 18:42 / sobota
@qny We Lwowie tylko Lechia! :-)

Dzisiaj 388. rocznica bitwy pod Oliwą, więc pijemy za naszą flotę!
2 grudnia 2015, 14:52 / środa
15 grudnia 2015, 19:55 / wtorek
odnośnik
Wiadomo o co chodzi :)
15 grudnia 2015, 21:44 / wtorek
16 grudnia 2015, 12:08 / środa
odnośnik Powstanie muzeum "pomorskiego Katynia"
17 grudnia 2015, 15:23 / czwartek
21 stycznia 2016, 16:30 / czwartek
30 stycznia 2016, 10:58 / sobota
Wyklęty z nakazu sowieckich okupantów, legendarny dowódca AK, mjr Zygmunt Szendzielarz „Łupaszka" spocznie na Powązkach. Doczeka się honorów

odnośnik
15 lutego 2016, 20:02 / poniedziałek
odnośnik lewusy donoszą na policję
15 lutego 2016, 20:35 / poniedziałek
Dla tych, którzy zastanawiają się dlaczego nie żyje płk. Sławomir Berdychowski:
https://www.youtube.com/watch?v=4Wrs7LF5DlU
15 lutego 2016, 21:24 / poniedziałek
a to kurwy lewackie ścierwa...
24 lutego 2016, 01:35 / środa
Krakowska kuria pilnie strzeże górali przed wpływem księży - patriotów.
Podaję link z onetu, który chętnie przekazuje dalej to haniebne zachowanie ... przełożonych księdza.
odnośnik
A tak przy okazji Kuraś ps "Ogień" cieszył sie wielkim uznaniem na Podhalu. Nie wiem, czy scenarzysta filmu o por. Kwiatkowskim nie czerpał z jego barwnego życiorysu. W walce przeciw Niemcom współpracował z Rosjanami, trafił nawet do UB jako... pracownik ale szybko sie na nim poznano.
24 lutego 2016, 21:39 / środa
Ja Ja Józef Kuraś Polonische banditen.Szybko się na nim UB poznało ? Chyba to jednak ,,Ogień'' szybko poznał sie na UB i opanował całe Podhale w antykomunistycznej rewolcie. odnośnik
25 lutego 2016, 00:51 / czwartek
Ponieważ było obiecane że AK przejmuje władze,a stało się inaczej.
Doje..bali patryczjonatyczności,...Trochę historii.
Co Wy nic nie wiecie? Ratunku!
25 lutego 2016, 00:59 / czwartek
Za dużo przechrztów zacząło rządzić
26 lutego 2016, 09:40 / piątek
"Od wrót Ostrej Bramy do katowni Gdańska
Tak się zakonczyła przygoda ułańska"
odnośnik
26 lutego 2016, 16:43 / piątek
odnośnik
Mam nadzieje, że będzie tak licznie jak w poprzednim roku...
26 lutego 2016, 16:50 / piątek
A po defiladzie należało by przegonić tych schizofreników popierających agenta "Bolka".
26 lutego 2016, 20:27 / piątek
Dokładnie Klo,dokładnie.
A poza tym polecam polski film "Kret",sporo podobieństw,może nie dosłownych ale można zrozumieć w podtekście.
27 lutego 2016, 17:59 / sobota
Boże ale dożyliśmy czasów że nie wiadomo co wybrć ,jedynkę TVP, czy nasz ukochany mecz.
27 lutego 2016, 22:01 / sobota
Okazuje się że można donosic Sb za grubą kasę i być jednocześnie ikoną demokracji i wolności. Żołnierze wyklęci w bezimienmych grobach się przewracają
28 lutego 2016, 21:44 / niedziela
Myślę, że w obronie Bolka nie chodzi o donosicielstwo w SB. Wówczas nikt by nie ruszył palcem. Donosił - ma za swoje. Jak Judasz. Tu chodzi o cos grubszego: o to, że Solidarność została wydymana przez różowych wespół z czerwonymi a LW stanowił element, który ten manewr ułatwił a niewykluczone ( chociaż na to nie ma niezbitych dowodów ) że był do tego prowadzony. Dopiero to uzasadniałoby obronę tego ogniwa przez beneficjentów III RP, bo on w akcie desperacji mógłby coś za dużo powiedzieć. Juz wygaduje, że to nie on zdradził tylko "wyście" mnie zdradzili. Co do marszu KOD przykre jest, że w II Krajowej Defiladzie ku czci ŻW było osób z kilka tysięcy a, czyli tyle samo albo i mniej niż, jak czytam, w tej na rzecz obrony faceta ( zastanawiam sie przed kim ?) , który mienił sie jako przywódca organizacji, którą porzucił, gdy możni się dogadali ponad jej głowami, i cały czas sie od niej odcina przypisując wyłącznie sobie jej sukcesy. To nie są insynuacje tylko fakty a tym samym żałosne jest, że takich mamy współmieszkańców.
29 lutego 2016, 10:02 / poniedziałek
@Stano - Pomorskie jest bastionem złodziei i oszustów z PO nie od dziś, więc wysoka frekwencja na wiecu dla Bolka specjalnie nie dziwi
1 marca 2016, 07:23 / wtorek
Cześć i Chwała Bohaterom!
1 marca 2016, 11:11 / wtorek
A tymczasem lewacy z DB podejmują żałosną próbę wykreowania Bolka jako kibica naszej Lechii:

odnośnik
1 marca 2016, 17:55 / wtorek
Starał się być na najważniejszych meczach?
Co ta konfidencka kurwa pierdoli?
1 marca 2016, 18:05 / wtorek
Prawdę mówi - starał się ... nie jego wina że stadion Lechii na Traugutta i obecnie w Letnicy nie znajdują się nad Motławą i ni chuja motorówką nie da się dopłynąć. Ale wciąż się stara, bo jest szansa że jak zaleje budyniowy tunel pod Martwą Wisłą to go koledzy na służbie dowiozą ;) A jak nie to si,ę znów na wykopie będzie tłumaczył.
9 marca 2016, 20:49 / środa
Wszyscy znamy go jako "Człowieka Flagę", ale nie wszyscy znali (włączając mnie) przeszłość... Z mojej strony GRATULACJE ! A na meczu osobiście.

link do fb Lechia.net:
odnośnik
21 marca 2016, 16:45 / poniedziałek
Gratuluję ! Chciałbym zrócić uwagę, że również inni Lechiści walczący z komuną otrzymali te wyróżnienia: odnośnik

Gratulacje dla obu Wierzb i Dufa :)
24 marca 2016, 12:54 / czwartek
Ciekawe co Adamowicz na to?

odnośnik
26 marca 2016, 23:19 / sobota
Wojna nie bajka ale wkurza mnie, że Ruscy spalili nam i zniszczyli Główne MIasto. I teraz prezydent odgrywa jakieś szopki. Spalili jedną strone ulicy Grunwaldzkiej ( chociaż przez przypadek wyszlo na dobre, bo teraz nie dałoby sie przez Wrzeszcz przejechać ) . Przewodnicy opowiadają bajki, że jedynym budynkiem, co przetrwał szturm Rosjan i pożar miasta to była siedziba towarzystwa ubezpieczeniowego od ... ognia, jakby to było główna przyczyną tego zbiegu okoliczności. A to g... prawda: po prostu budynek uznany został przez politruków, że nada sie na siedzibe urzędu ( został w końcu siedzibą KW PZPR ) i trzeba było go zostawić. Nie żadnym szczęśliwym zbiegiem okoliczności a decyzją polityczną. Zresztą równie polityczną decyzją manifestantów został ćwierć wieku później podfajczony w czasie wydarzen grudniowych. Wesołych Świąt !
30 marca 2016, 17:30 / środa
„Przewodnicy opowiadają bajki, że jedynym budynkiem, co przetrwał szturm Rosjan i pożar miasta to była siedziba towarzystwa ubezpieczeniowego od ... ognia”

Jeśli jakiś przewodnik opowiada coś takiego to chyba zbyt dosłownie przyjął malowniczy opis z jednej powieści pewnego noblisty z SS.
Miałby być jedynym budynkiem, ale niby gdzie? Jedynym Głównego Miasta? Na terenie Głównego Miasta przetrwało kilka innych budynków, w tym tak znamienite, nieporównywalnie starsze i bardziej warte uwagi przewodników jak kościół św. Mikołaja (o dziwo!) czy Dom Schlutera (licząc od Wielkiej Zbrojowni pierwsza – pomijając narożną – kamienica południowej strony ul. Piwnej, jedyna po tej stronie z przedprożem). Co więcej wspomniany budynek przyszłej siedziby KW PZPR leży przecież poza Głównym Miastem, a do tego w jego bliskiej okolicy przetrwał jeszcze chociażby późniejszy „Żak”.
Zaś co do celowości pozostawienia tego budynku to ciekawa teza i pewnie masz rację, świadczyło by o tym chociażby ocalenie również wspomnianego „Żaka” (tuż po wojnie pierwsza siedziba lokalnych Płatnych Pachołków Rosji), czy też budynków pobliskiego aresztu/więzienia – tak ważnego od początku umacniania nowej władzy.
30 marca 2016, 22:15 / środa
Wątpię aby ruscy podczas walk zastanawiali sie jaki budynek zostawić bo im sie nada. Napierdalali jak wlezie i jak opad kurz z tej zawieruchy, a swołocz zgwałciła i zrabowała co sie dało, wtedy rozejrzeli sie co zostało i gdzie teraz tow. komisarz posadzi tłusty tyłek. Przeceniacie ich.

TYLKO LECHIA!
30 marca 2016, 22:32 / środa
@up
Przynajmniej część zniszczeń dokonała się już po siódmym kwietnia, ostatnie wyburzenia(bezpośrednio po zajęciu) miały miejsce w sierpniu(jeśli mnie pamięć nie myli część kamienic w dzielnicy Nowy Port) i były związane z podejrzeniem zaminowania
31 marca 2016, 01:33 / czwartek
Cygnus x-1, to raczej Ty nie doceniasz sowieckiej perfidii.
Połowa zniszczeń Gdańska dokonana została po "wyzwoleniu". To taki problem wybrać co jest potrzebne i ma zostać? Na Śląsku były miasta zajęte niemal bez zniszczeń, zrównane następnie z ziemią - nie przez dziką swołocz, tylko przez precyzyjne naloty bombowców. Poczytaj trochę zamiast bazować na popularnych stereotypach, zrozumiesz, że ten pijany, skośnooki czerwonoarmista spod mongolskiej granicy to gwałcił, rabował i palił w ramach politycznej woli, a nie braku dyscypliny. Cel był m.in. taki by Niemiec-cywil spierdalał przed frontem za Odrę, by Stalin w Poczdamie mógł pozostałą dwójkę uspokoić, że przesunięcie granic nie spowoduje masowych przesiedleń, bo tu już prawie Niemców nie ma.
Oczywiście teoria o selekcji budynków pozostaje teorią, ale dla mnie ciekawą i bardzo wiarygodną w kontekście zarówno politycznym, jak i patrząc na to co ocalało.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031