Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Wisła Kraków - LECHIA GDAŃSK 22.09.2012 18:00

strona 2/3

22 września 2012, 18:17 / sobota
Dzięki.
22 września 2012, 18:22 / sobota
No to chyba po meczu. Przynajmniej jeśli nie zmienią stylu gry. 0 dokładności w podaniach.
22 września 2012, 18:23 / sobota
Nawet nie chodzi o dokładność.. jest 0-1 a oni czekają na Wisłę na swojej połowie.. : |
22 września 2012, 18:23 / sobota
Lechii nie ma na boisku.. Brawo bobo kolejny raz za taktyke
22 września 2012, 18:24 / sobota
Gdzie jest młodzież????????
22 września 2012, 18:29 / sobota
Ja już dalej nie oglądam, zespół przegrywa a oni drepcą po boisku jak na spacerze. Nie wiem co nimi może wstrząsnąć.
22 września 2012, 18:33 / sobota
Nie wiem, czy tą zbieraninę można nazwać w ogóle zespołem? TRAGEDIA!
22 września 2012, 18:34 / sobota
Jak nie chcą dla siebie to chociaż niech dla Dawida zagrają.. kurwa mać, nie da się na to patrzeć.
22 września 2012, 18:34 / sobota
Zero walki o piłkę, brak jakichkolwiek umiejętności w przyjęciu piłki i przewracające się drzewo w na boisku.
22 września 2012, 18:40 / sobota
Znowu tylko Machaj gra.
22 września 2012, 18:43 / sobota
Tylko Machaj coś pokazuje
22 września 2012, 18:44 / sobota
trzczy
heh też chiałem to samo napisać
22 września 2012, 18:44 / sobota
Kurwa jacy my słabi jesteśmy, żal na to patrzeć. Nie istnieją z tragiczna Wisłą, brawo dla gościa co napisał, że mecz na przełamanie Wisły. Buchalik pakuj manele i spierdalaj do 3 ligi. Nie pamiętam kiedy Lechia miała tak słabego bramkarza.
22 września 2012, 18:45 / sobota
Zero ambicji, zero zaangażowania, zero pressingu.. JEDNO WIELKIE GÓWNO
22 września 2012, 18:48 / sobota
Brak pewności, strach, sztywność. Jak im coś ze 2 razy się uda , to może się odblokują. Problem siedzi w głowie
22 września 2012, 18:50 / sobota
Nie powiedziałbym. W jakiej głowie? Gdyby trener ustawił ich do pressingu to mecz wyglądał by zupełnie inaczej. Kaczmarek zawala nam kolejny mecz swoimi idiotycznymi decyzjami.
22 września 2012, 18:50 / sobota
1 strzał przez 45 minut... I to jeszcze z dystansu.
22 września 2012, 18:51 / sobota
Dobrze , że tylko 1:0, bo można liczyć na metamorfozę. Poza tym jak będzie siadać kondycja w 2. połowie, to obraz gry też się zmieni
22 września 2012, 19:05 / sobota
Masakra osłabiona beznadziejnie grajaca Wisła ogrywa najgorzej chyba grającą drużynę w T-ekstraklasie Lechię. Przez 45 min żadnej akcji powtarzam żadnej akcji .Jeden strzał z dystansu Machaja.Nasza gra to 2-3-podania i strata.Ja nie wiem ale to nie wróży nic dobrego.Jestem po raz kolejny zdruzgotany.Graja piach i nic więcej.Mam dość .Zero ambicji.Razak nie dokładny złe przyjęcia brak podań w tempo .Rasiak biega bez celu Deleu zagubiony Andreu -nie wspomnę.Dawać Małego Wiśnię i Łazaja.
22 września 2012, 19:18 / sobota
Są zmiany jakich kibice oczekiwali. Zobaczymy jak teraz będzie szło.
22 września 2012, 19:28 / sobota
Jest lepiej niż w pierwszej połowie, ale powiedzmy sobie szczerze.. ciężko było by zagrać gorzej..
22 września 2012, 19:39 / sobota
Wydawać by się mogło że z tak tragicznie grającą Wisłą nie można przegrać ale Lechia dokonuję tej niesamowitej sztuki Wisła jest teraz słaba jak nigdy a my znów słabsi jak zwykle
22 września 2012, 19:45 / sobota
to może trochę pozytywów: strzelamy z dystansu ;-)
22 września 2012, 19:46 / sobota
no brawo z samych strzałów z dystansu może byśmy zdobyli wicemistrzostwo Klasy B ale to jest Ekstraklasa chyba ligi się naszym pomyliły
22 września 2012, 19:48 / sobota
Mecz przegrany kurwa, ale może da coś Kaczmarkowi do myślenia
22 września 2012, 19:54 / sobota
Bez Kwadratowej nie ma gry
22 września 2012, 19:57 / sobota
Przegrali bo Pietrowski nie zabrał alkoholu na trasę.
22 września 2012, 19:57 / sobota
Druga połowa niby pozytywnie, ale w przekroju całego meczu nagana dla pana trenera za założenia taktyczne..

za tydzień od początku Wiśnia i młody. Rasiak na dłużej do rezerw.. tak nie może być
22 września 2012, 19:58 / sobota
Coś się zaczęło dziać jak weszli Wiśniewski i Kacprzycki, ale Traore zmarnował przynajmniej 2 okazje, po których powinien być gol...
22 września 2012, 19:58 / sobota
Nie mógł. W bagażu można mieć raptem 200ml.
22 września 2012, 20:00 / sobota
Jedyny in plus w tym meczu to Kacprzycki, powinnien grać od poczatku z pyrlandia potrzeba nam troche wiatru z przodu
22 września 2012, 20:00 / sobota
2 połowa zdecydowanie lepsza. Gdybyśmy zagrali tak od początku to pewnie byśmy się teraz cieszyli z 3 pkt, a tak trzeba czekać do przyszłej niedzieli.

W porównaniu do meczu z Piastem, widziałem dziś kilka pozytywów.
W ataku pozycyjnym jak chcą szybkim podaniem wyjść ze swojej połowy to jednak coś tam potrafią.
22 września 2012, 20:06 / sobota
No i dobrze zrobiłem że się wyłączyłem po bramce, tak jak mnie Lechia wkur... od mniej więcej 1,5 roku to nic nie jest w stanie bardziej mnie zdenerwować. Jedna wielka niemoc i ciągłe pieprzenie o wstawianiu młodych (a grają ciągle stare drewna i inne wynalazki). Człowiek traci nerwy przez tych kretynów, ale i tak dalej na nich przychodzi, ehh żal dupę ściska...
22 września 2012, 20:10 / sobota
Brawo dla złostoustego Boba za konsekwentne wystawianie Rasiaka= dzieki temu kolejny raz gralismy w dziesieciu.Wole Wisniewskiego ktory cos tam próbował strzelać,młody zmiana takze na plus oraz najsłabszy Traore.Kaczmarek zajebał kolejny mecz taktycznie bo Wisła w tej formie nie jednej druzynie odda punkty.
22 września 2012, 20:30 / sobota
Wszystkim optymistom którzy obstawiali po meczach z Pogonią i Koroną walkę o środek tabeli życzę otzreźwienia.
My NIC dokładnie NIC nie gramy, zero walki, agresywności, zero pomysłu na grę.
Jedyny pozytyw Kacprzycki. Przy próbie kontrataku 3 zawdników idzie a reszta ma w dupie. Kurza mać gdzie wy macie ambicję grajki??? Gdzie??? Gdzie??? Pazsożyty i tyle. Za tydzień obiektywnie patrząc do tyłu i obiektywnie patrząc walka o utrzymanie. Z takim składem to my Ameryki nie zwojujemy i tyle. KUCHAR wypad z Lechii.
22 września 2012, 20:38 / sobota
I pomyśleć że zamiast Rasiaka mogliśmy mieć Pawła Brożka który dziś strzelił gola dla Recreativo w Segunda Division tylko właściciel wolał poskąpić grosza
22 września 2012, 20:43 / sobota
22 września 2012, 20:57 / sobota
Przykre to jest, że nawet nie mamy ławki żeby dokonać jakieś sensowne zmiany. Deleu nie wypalił, Rasiak mam nadzieje, że zostanie na ławce a na Wiśniewskiego poprostu nie cierpie patrzeć, ten facet zepsuje wszystko czego się dotknie, kompletnie nie myśli na boisku i straszne jest to, że nawet nie mamy kim go zastąpić. Brawa dla Kacprzyckiego! Walczył, szarpał, a jego centra? pokażcie mi grajka u nas który tak potrafi. Janicki na prawej obronie w ogóle mnie nie przekonuje, mimo, że dobrze sprawuje się w defensywie to nie nadaje się kompletnie do gry skrzydłami, i wyprowadzania piłki, nawet dobry wyrzut z autu jest dla niego wyzwaniem. Myślę, że z gry Deleu na prawej obronie było by więcej pożytku w destrukcji niż z Janickiego ale nie jestem w stanie powiedzieć jak to się będzie miało do defensywy. Chciałem coś jeszcze napisać o Brożku ale tak jak on przespał mecz, bo chyba mu się nie chcialo to ja przemilczę jego występ bo był tylko obecny w wyjściowym składzie tyle wiem.
22 września 2012, 21:00 / sobota
"pasożyty"hehehe... Alez fajne określenie, ja obstaje przy swoim-dziadostwo. Wspomnieliscie o kucharze. Kuchar to kutwa. Ale znalazł odpowiedni grunt w postaci frajerow jacy w Lechii pracują, sorry katuja Lechie swoimi etatami.
Jedyna rada-pusty stadion. Ale zanim wszyscy to wreszcie przelkna, przeżyja jeszcze wiele kompromitacji.
22 września 2012, 21:02 / sobota
Fajnie w przerwie powiedział Bąk takie są założenia taktyczne ( cofnąć się i laga- może się uda jak w szczecinie i kielcach ). Nie mieliśmy większego tchórza jak opowiadacz bobo... Opowiastki z konferencji, że zdominowaliśmy Wisłę ( chyba tylko on to widział ) Wyjebać pseudo trenera jak najszybciej bo tak zle grającej Lechii nie widziałem od powrotu do ekstraklasy...jak można oddać pierwszy strzał ( z dystansu ) w 37 minucie, do tego momentu poza kornerem nie byliśmy w 16.... To jest dramat z rozpaczą......zero gry pressingiem, zero koncepcji, zero wszystkiego..... Buchalik dlaczego on jeszcze broni ???? !!!! dlaczego nie dostał szans Kaniecki ???? przecież każde zagranie w naszą bramkę śmierdzi golem.....( dawno nie widziałem tak słabego bramkarza ). Dawno nie widziałem tak słabej Wisły a my na jej tle wyglądaliśmy dramatycznie....WYWALIĆ TEGO PSEUDO TRENERA JAK NAJSZYBCIEJ !!! takiej gry, żadnej gry nie da sie oglądać, to jest kpina i żarty z kibiców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22 września 2012, 21:27 / sobota
tu nie trzeba nawet drugiego Brożka, tu trzeba poprostu jakiegokolwiek napastnika.

No kurwa bobo sam sobie strzela w kolana wystawiajac Rasiaka.
On jest ślepy, czy upośledzony?
KAŻDY z Naszych pozostałych napastników - czy to Grzelczak, Duda czy nawet Łazaj jest od niego o niebo lepszy. Ale my kurwa gramy w 10, bo trener tak chce..

Ps. Odpalony przez bobo Wojciechowski, dziś strzelił KOLEJNĄ bramkę na białorusi
22 września 2012, 21:46 / sobota
Sazankow też strzelał na Białorusi. Maycon, który w Jadze nic nie pokazał był tam królem strzelców. Biliński na Litwie strzelił już 9, a w Polsce słabo mu szło w pierwszej lidze. Wania na Łotwie walnął kiedyś 14. Mieliśmy na testach gościa, który chyba w Estonii strzelił ponad 40. Nie ma co porównywać lig ze wschodu z naszą.

Po prostu nie było kasy, trzeba było brać jakiegoś napastnika z kartą na ręku, a że był tylko Rasiak... Wystarczyłoby RAZ wydać większą kwotę, kupić kogoś ogarniętego na szpicę i by było z głowy, ale wolą wydawać pieniądze na kontrakty i podpisy gości, których umiejętności to jedna wielka niewiadoma.

BEDI WRÓĆ!
22 września 2012, 21:56 / sobota
Porażka jest w tym wypadku zasługą trenera, tylko i wyłącznie. Wystawił po raz kolejny 10-sieci zawodników. Czerwona kartka ,nawet debil tyle razy nie popełnia tego samego błędu(sabotażu). W drugiej połowie skład jak proponowany na forum, gra bardzo przyzwoita, najlepsze 45min w tym sezonie.
Pisałem ,że moim zdaniem jak Bobo po raz kolejny wstawi Rasiaka to won, więc won
22 września 2012, 22:20 / sobota
Tak całkiem serio, to jak już pragniemy napastnika ze Wschodu. To ja bym proponował kierunek Gruzji i Armenii. Mają rękę do napastników.
22 września 2012, 22:31 / sobota
Winny nie jest Bobo, tylko gamonie, które biegają po boisku.
22 września 2012, 22:33 / sobota
Proponuję ściągnąć jeszcze 5 napastników. Niestety mówię z góry - chuja to da.
22 września 2012, 22:59 / sobota
chuja to da, bo Kaczmarek i tak wystawi Rasiaka
22 września 2012, 23:22 / sobota
twój_koszmar
22 września 2012, 22:31 / sobota
Winny nie jest Bobo, tylko gamonie, które biegają po boisku.

A kto tych gamoni (Rasiak, Andreu ,Brożek -trzech najsłabszych dzisiaj)- ściąga ,a potem wystawia do 11-stki!!!?
22 września 2012, 23:59 / sobota
A mamy jakichś - proszę ja Ciebie mój kolego - lepszych? W pierwszej kolejności do wyjebania szrot, który został tu sprowadzony, razem z kimś odpowiedzialnym za te transfery. Dziękuję, dobranoc.
23 września 2012, 00:31 / niedziela
człowieku najpierw bronisz bobo, a potem.. chcesz kogoś odpowiedzialnego za transfery wyrzucić hehe
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028