Gdańsk: sobota, 19 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Amica 30.09.2012 g.17.00

strona 1/4

22 września 2012, 21:57 / sobota
Gramy z amica. nie wiem jaki to bedzie mecz. na pewno trudny. marze o zwyciestwie ale patrzac na dzisiejszy mecz.. to chyba tylko marzenia.. obym sie mylil
22 września 2012, 22:05 / sobota
Czas na przełamanie złej passy na naszym stadionie. Możliwy rekord frekwencji w tej rundzie, godzina meczu idealna, nic tylko grać!

Co do samego meczu. Trzeba zagrać tak jak w drugiej połowie z Wisłą. Dołożyć do tego ostry pressing od początku spotkania i atakować ile wlezie. Górnik pokazał w Poznaniu jak z nimi grać.

Buchalik - Janicki, Madera, Bieniuk, Brozek - Andreu, Surma - Kacprzycki, Traore, Wiśnia - Łazaj(Duda)

Jak zobaczę Rasiaka albo Grzelczaka w pierwszym składzie to chyba się zrzygam.
22 września 2012, 22:08 / sobota
Mam nadzieje,ze zaczniemy w końcu ten mecz w jedenastu i z Kacprzyckim.
Naprawde serce rosnie jak chłopak oddaje serducho dla Lechii.
22 września 2012, 22:11 / sobota
no jakby bylo duzo ludzi bylo by spoko. co do kacprzyckiego to ja bym dal od pocz Rysia a jego wpuscil na podmeczonych obroncow. moj sklad Buchalik Madera Bieniuk Brozek Surma Machaj Rysiu Traore Wisnia Duda. w 2 pol wpuscic Kacprzyckiego Lazaja i Zyske
22 września 2012, 22:12 / sobota
Cholera, zapomniałem o Machaju:)
22 września 2012, 22:14 / sobota
wlasnie tak sie zastanawialem co z nim ; )
22 września 2012, 22:15 / sobota
Oglądając skróty z meczu rezerw z Bałtykiem rzuciła mi się w oczy bardzo dobra gra Kanieckiego. Buchalik ciągle wygląda niepewnie. Pewnie dlatego, że jest po prostu słaby.

Ja bym proponował ustawienie:
Kaniecki - Janicki, Madera, Bieniuk, Brożek - Surma, Andreu - Razack, Machaj, Kacprzycki - Wiśniewski

Ewentualnie Ryśka za Kacprzyckiego lub za Wiśniewskiego i wtedy Razack na szpicy.
22 września 2012, 22:18 / sobota
mozna mozna. ale pamietajmy ze wraca Pietrowski i mozliwe ze zagra.
23 września 2012, 13:02 / niedziela
Bobo tyle gadania o młodzieży i tożsamości, do przemyślenia przykład BATE Borysów budżet 2mln EUR (słownie 2 mln euro !!!) w ostatnich 5 latach 3 razy w fazie grupowej LM i 2 razy w fazie grupowej LE, ostatnio pokonali Lille 3:1, kilka lat temu postawili na młodzież, w meczu z Amicą niczego nie ryzykujesz wprowadzając młodych, "seniorzy" ten mecz przegrają, a młodzi przynajmniej będą walczyć i Traore na trybuny niech sobie odpocznie

Kaniecki
Janicki Madera Bieniuk Brożek
Pietrowski Surma
Rysiu/Kacprzycki Machaj Górka/Zyska
Łazaj/Duda
23 września 2012, 18:15 / niedziela
Optymalny skład na Amice:

Kaniecki

Pietrowski Madera Janicki Bieniuk

Surma Machaj

Kacprzycki Traore Łazaj

Duda

Walki i determinacji takim składem na pewno nie zabraknie!!!
23 września 2012, 22:30 / niedziela
Proszę.. jak ta pizdeczka rośnie w piórka

W drugim kolejnym meczu Bartosz Ślusarski strzelił gola dla Lecha Poznań. Zmarnował jednak znakomitą sytuację, gdy wyszedł do dobrego podania Kebby Ceesaya, minął już bramkarza i ... trafił w boczną siatkę!
- Nie trafiłem do pustej bramki, co mam teraz powiedzieć?! - rozkładał ręce po meczu. - Tak bywa, szkoda. Strzelona bramka nie rekompensuje mi tego - dodał, zapytany o to, jakie uczucie dominuje w nim po spotkaniu: radość z kolejnego gola czy złość po zmarnowaniu okazji. - Zdecydowanie złość, bo gdybym to strzelił, byłoby 2:1, w innej sytuacji wyszlibyśmy na drugą połowę i wszystko byłoby posprzątane. Szkoda, naprawdę żałuję, bo w drugiej połowie mieliśmy wiele sytuacji do strzelenia gola i mecz był do wygrania. I Łukasz Trałka, i Alek Tonew, i Bartek Bereszyński - było tych okazji sporo, było. Pogoń miała okazję Frąszczaka, ale my odpowiedzieliśmy czterema i słupkiem.

- Żeby jednak była jasność, nie podłamuję się, broń Boże! Odbiję sobie w Gdańsku, podczas meczu z Lechią - dodał na odchodne.
23 września 2012, 22:31 / niedziela
Buchalik - Pietrowski Bieniuk Madera Brożek - Surma Machaj - Ricardinho Traore Wiśnia - Duda. w 2 połowie wchodzi Kacprzycki za Wisnie, Zyska za Surme i Łazaj za Dudę. takim składem wg mnie nie jesteśmy skazani na porażke. skoro Pogoń mogła zremisować to my tym bardziej. a z odpowiednią motywacją jak przed meczem z Legią można się pokusić o coś więcej. nie jestem pesymistą przed tym meczem
23 września 2012, 22:37 / niedziela
Pietrowski ( jeśli dalej w formie ) powinien grac defensywnego.

NO KURWA, sam nie wierze co pisze, ale jednak..
Co by nie było, panie i panowie - nawpierdalajcie się jakiejś melatoniny czy innej melisy ( lub nerwomixu ) hehe

Czeka Nas ciężki stres;] oglądając Lechię broniącą 0:0 od pierwszego gwizdka
23 września 2012, 23:10 / niedziela
Od 5 minuty będziemy bronić wyniku 0-1 jak w Krakowie..
23 września 2012, 23:55 / niedziela
@1945__ przykre ale prawdziwe, bez zmian w składzie i taktyce, kuchenkorz rozpierdo.i nas w drobny mak, w tej chwili nie ma chyba większych cieniasów w lidze niż grajki w koszulkach Lechii , ale z przyjemnością odszczekam to wszystko po pokonaniu Amiki ;-))))
24 września 2012, 15:21 / poniedziałek
Nasz najbliższy przeciwnik nie gra wcale dobrej piłki, jednak ich obecna forma jest wystarczająca aby pokonać naszą "10". Wystarczy zagrac wysokim pressingiem, potem szybka akcja oskrzydlająca i Buchalik wyciąga piłkę z siatki.
Jesli Bobo nic nie zmieni w sposobie gry to tak bedzie to wyglądało i znowu zacznie sie pierdolenie o odczarowaniu PGE (dziwne ze Krakowie nie wygralismy, w koncu to nie była PGE Arena).
Ciekawe kiedy Kaczmarek dojrzeje do zmian w drużynie, chyba wtedy gdy pojawią sie medialne newsy ze nastepny mecz bedzie ostatnią szansą dla niego?

Moj skład na mecz:
Bramkarz,

Janicki, Madera, Bieniuk, Brożek ( tu niestety nie ma wyboru)
Surma, Pietrowski
Traore, Machaj, Rysiu (Kacprzycki)
Wiśnia

TYLKO LECHIA!
24 września 2012, 15:40 / poniedziałek
Myślę, że będziemy ładnie grali do momentu aż dostaniemy bramkę na 0-3 bo potem zaczniemy w końcu bronić wyniku.
24 września 2012, 16:09 / poniedziałek
taktyka na najbliższy mecz: ojej znów PGE Arena aha i przespaliśmy drugą połowę
24 września 2012, 17:11 / poniedziałek
Wczoraj Pogoń pokazała jak należy rozgrywać mecze z takimi "faworytami" jak Amica. Bez kompleksów, z polotem, pomysłem i zaangażowaniem. W tej lidze samym zaangażowaniem można wygrać z każdym. Ale nasze "trenery" zamiast powiedzieć: Amica, to "ogórki" jak każdy w tej lidze, od początku wychodzimy na pełnej k... i interesuje nas tylko zwycięstwo - tradycyjnie będą smęcić głodne kawałki jakiego to Amica nie ma potencjału i jak trudny to przeciwnik. Znając życie wyjdziemy za podwójną gardą z taktyką "lagujemy na Rasiaka", ewentualnie "grajcie do Razacka, może coś sam ugra". Napastnik będzie grał w pomocy, obrońca na skrzydle, a pomocnik w obronie. I jak tu być optymistą ???
24 września 2012, 17:23 / poniedziałek
odnośnik

może ci kibice Lecha nie tylko są tymi gejowskimi ikonami, ale i coś więcej ...
24 września 2012, 17:50 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 września 2012, 18:02 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
26 września 2012, 21:06 / środa
odnośnik

Nareszcie ! Może w końcu zrozumiał że rasiak jest zbędny od pierwszej minuty meczu i z amicą go Bobo nie wystawi. Oby to się tylko potwierdziło
26 września 2012, 23:02 / środa
Ja wiem czy jest się z czego cieszyć. Zagra pewnie Grzelczak, więc cały czas gramy 10...
27 września 2012, 02:19 / czwartek
Granie Grzelczakiem to samobójstwo i udręka dla kibiców. Ten gość w Lechii powinien conajwyżej na treningu kopać Buchalikowi i reszcie bramkarzy. Tylko nie wiem czy by w bramkę trafił.

Na pewno też nie zagramy Dudą bo on jest tak samo drewnianiy jak Rasiak a mało tego jeszcze nie umie wygrać górnych piłek. Tak wiem zjebiecie mnie za to ale taka jest prawda. Trenerom pali się grunt pod nogami a pomimo tego żaden na niego nie stawia więc coś w tym jest.

Optymalnie jest zagrać Wiśniewskim. Gość jest szybki, potrafi kiwnąć, strzelić. Zresztą jeżeli on zagra jako napastnik to robi się miejsce dla nominalnego pomocnika. Kacprzycki ? Czemu nie.
27 września 2012, 10:05 / czwartek
Hime a Ty dalej, że Duda jest drewniany:) spoko każdy widzi to inaczej.
Ja uważam, że Duda czy Łukasz Wiśniewski (3 liga) są o niebo lepsi od GR11 i Grzelczaka. I wierzę w to, że będzie im dane pokazać się w ekstraklasie.

Łazaj i Zyska pewnie nie zagrają bo narzekają na urazy. Zostaje nam Kacprzycki który nie da rady biegać przez 90 minut. Liczę, że wejdzie na drugą połowę i nabierze jeszcze większej pewności siebie.
27 września 2012, 10:14 / czwartek
Co prawda lekko po za tematem ale dotyczy to naszych 2 napadziorów. Są w pierwszej 10 a jeden to się uplasował na pudle. odnośnik
Czyli w meczu gramy bez napastnika lub gra Wiśnia , młody Łazaj i na ostatnie 20 minut wchodzi Duda.
A wymieniona dwójka z klasyfikacji w ogóle nie powinna znaleźć się w wyjściowej 18!
27 września 2012, 10:29 / czwartek
A czemu Traore nie może zagrać jako napadzior?
Zastawić się potrafi, wypracować sam sobie sytuację potrafi i do tego jest szybki jeśli Machaj da mu dobrą piłkę to może coś ustrzelić.
W pomocy wygląda słabiej bo on nie potrafi odebrać piłki nie faulując rywala.
Niech stanie z przodu tak jak Ljuboja i czeka będzie więcej pożytku z tego.
27 września 2012, 11:51 / czwartek
Jaki Duda przeciez to jest drewniak jak nasz Grzesiu ,z przodu Łazaj Traore i Kacprzycki
27 września 2012, 11:58 / czwartek
Duda to dla mnie pilkarski drewniak nr.1 jego pilkarskie maniery nieruchawosc ,on jest zalosnie wolny mysle ze 100m biega w 15 sec
27 września 2012, 12:17 / czwartek
Traore nie powinien grać jako napastnik bo jest pomocnikiem. Taki szczegół. Napastnik to powinien być gość co się nie zastanawia nad tym, czy jebnąć przewrotką czy normalnie, nie zaskoczy go piłka która mija obrońcę. Traore ma za dużo mysli na raz na boisku. To cechuje pomocnika. Zreszta jezeli nie zauwazyles to od dluzszego czasu Traore tak czy siak gra jako napastnik i jest jedna zajebista bryndza. Bo jak nie laga na Rasiaka, gdzie to jest odrobinę uzasadnione bo jest przeważnie najwyższy o tyle dośrodkowania na Traore to o zgrozo pomyłka. Jedno wyszło z Piastem no ale jak oni pokryli...
27 września 2012, 13:19 / czwartek
Tylko Ty piszesz o typowym "balonie" na Traore gdzie piłka leci pół godziny i rośli stoperzy zdążą się ustawić. A ja widzę oczami wyobraźni:) jak dostaje piłkę do boku na wolne pole lub jest zagrywana na niego. Potrafi się zastawić więc albo będzie faul lub odwróci się z piłką i pokarze to co umie. Na GR11 jedyna opcja to właśnie taki balon bo nic innego nie zrobi.
A co do tego, że jest pomocnikiem to ok ale jak wystawisz go na boku pomocy to musi się cofać do obrony ( a to mu nie wychodzi ) a on lubi biegać tam gdzie mu się podoba i robi się problem.
Porównałem go do Ljuboji bo ten też nic nie robi tylko się zastawia. I albo jest faul albo już akcja kombinacyjna.
27 września 2012, 13:23 / czwartek
Pamiętajcie, że na ich obronie jest Arboleda.. tego jebanego czarnucha ciężko przepchnąć, więc czy to będzie Traore, Łazaj, Duda czy Grzelczak to będą mieć z nim duże problemy.
27 września 2012, 13:33 / czwartek
możemy zagrać bez napastnika z wysuniętym Traore ;-)
27 września 2012, 13:36 / czwartek
Ja bym dał ustawienie 4-6-0 i ciągła rotacja w pomocy.. ;) wtedy czarnuch dostanie zawrotów głowy i bramki gwarantowane..
27 września 2012, 15:14 / czwartek
27 września 2012, 16:35 / czwartek
A ja mysle ze zagramy, Kniecki-Janicki, Madera, Bieniuk, Brozek - Surma - Wisniewski, Machaj, Pietrowski, Ricardinio - Razack, bez drewnianych rasiaków, grzelczaków i Dudy
27 września 2012, 16:40 / czwartek
Lechia Gdańsk - Lech Poznań, godz. 17:00, sędzia: Paweł Gil (Lublin).

Radzę wziąć na mecz jakieś tabletki na uspokojenie.. można się spodziewać wielu przedziwnych decyzji arbitra w niedzielę..
27 września 2012, 16:43 / czwartek
Jedynym i najbardziej optymalnym składem na Lecha powinno być Buchalik - Deleu - Madera - Bieniuk - Fortepian (potem zmiana na Brożka) - Surma - Traore - Kacprzycki - Machaj - Wisniewski - Rasiak
Każdego przeciwnika potrafimy zdominować atakowaniem tylko brak nam wykańczania. Więc co nam szkodzi wyjść ultra ofensywnie na Lecha skoro i tak jesteśmy skazani na pożarcie. Czy dostaniemy wpierdol 1-0 po obronie częstochowy czy 3-0 po ładnej ofensywnej grze to żadna różnica. Traore może spokojnie grać przed Surmą ale nie w ataku i tu powinniśmy upatrywać szanse na gole. Natomiast Młodzi powinni (no Machaj teoretycznie młody) robić wiatr na skrzydłach i wrzucać na RASIAKA a nie na Traore.

Fajnie by to wyglądało ale Bobo tego nie zrobi bo porażka 1-0 to niefart i odrobina pecha a 0-3 to kompromitacja, więc spodziewajmy się takiej kaszany jak zwykle.
27 września 2012, 16:46 / czwartek
@hime

weź pod uwagę kontuzje Lewona, formę Brożka i nie stabilizację formy Deleu a także umiejętności sędziowskie.
27 września 2012, 16:50 / czwartek
Jak chcesz to mogę zaproponować zamiast Deleu - Litwina ;)

Równie dobrze możemy oddać mecz walkowerem to też nam da 0-3 ale unikniemy pomyłek sędziowskich.
27 września 2012, 18:28 / czwartek
W tematach piłkarskich za bardzo się nie wypowiadam, bo inni są od analiz na tym forum, które na pewno Bobo bierze pod uwagę.

Ale skąd Deleu?
Co wy ślepi jesteście, on nawet w rezerwach na meczu z Bałtykiem był jednym ze słabszych i nie wiem jakim cudem złapał się potem do składu i jeszcze zagrał.

No i chyba Grzelczak w 1 za Rasiaka.
Silny jest i Arboleda go tak łatwo nie przerobi.
No i Kaniecki jest w formie, choć Buchalik po pierwszej wtopie w miarę się ogarnął, ale i tak Kaniecki jest póki co lepszy.
27 września 2012, 23:18 / czwartek
Czas Rasiaka się skończył. Tym razem zagramy w 11-tu. Przyda się komplet do aktywnej obrony. Pewnie zagramy 1-4-2-4-0. Na szpicy wymiennie Traore, Wiśnia a po zmianie jakis młody. Wierzę, że nasi potraktują kuchenkorza poważnie z pewną dozą bojaźni, co zaowocuje pewnie ostrożniejszą grą obronną calego zespołu. Mam nadzieję, że się przełamią i te 0:0 dowiozą do końca. Lech nam nie leży, ale to nie oznacza, że nie damy rady czegoś mu strzelić z pierwszej piłki, tak jak onegdaj Ległej.
28 września 2012, 08:46 / piątek
28 września 2012, 14:58 / piątek
jedziemy z pyrami
Buchalik (Kaniecki może lepiej niech wystąpi na białorusi w PP niż z amiką)
Pietrowski Madera Bieniuk Brożek
Surma Andreu
Kacprzycki/Rysiu Machaj Wiśnia/Zyska
Łazaj Traore

mam nadzieje, że mimo padaczki w grze , cuda dalej będą na trybunach i będzie nas 20 tys
28 września 2012, 16:10 / piątek
Rozmowa z Janickim przed spotkaniem:
odnośnik
28 września 2012, 17:11 / piątek
Następny, kurwa..

"Z Lechem tak, jak z innymi przeciwnikami zagramy o pełną pulę, ale jeśli noga nam się powinie, to i tak remis będzie cenny."

Pierdolony Polski minimalizm.. żaden remis, liczy się tylko wygrana, a nie kalkulowanie..
28 września 2012, 17:16 / piątek
U buka śmiało można stawiac na ten mecz.Dokładny wynik 0-0. Po wyczynach bankowców,meczu rugby i wczorajszym koncercie J.Lo murawa wygląda jak po wykopkach.Nie da się na tym grac.Każdy inny wynik niż 0-0 bedzie mega niespodzianką.
28 września 2012, 17:34 / piątek
1945,
Nie wiem czemu zapowiedź gry o pełną pulę uważasz za minimalizm. Bo przecież to właśnie Janicki powiedział. A że chłopak uważa, że ewentualny remis będzie cenny? Bo w obecnej sytuacji będzie cenny. Ma do mediów mówić coś innego, wbrew faktom, wtedy będzie ok? Zwykłe przypierdalanie się. Zwłaszcza, że sam powyżej zapowiadasz, że będziemy ten mecz przegrywać, a chłopaka się czepiasz.

Więc ja też się przypierdolę. Nie wiem co Ci przyszło do głowy by „minimalizm” łączyć ze słowem „polski”, ogarnij się trochę. Czujesz się minimalistą? Jeśli tak, to nie nazywaj tego cechą narodową.
A przymiotnik „polski” piszemy małą literą, chyba że w nazwach własnych.
28 września 2012, 18:40 / piątek
Nie jesteśmy na egzaminie gramatyczno-ortograficznym, bez przesady.

Teraz tak, polski minimalizm. Ja właśnie mam wrażenie, że to jest nasze narodowe asekurowanie się w przypadku niepowodzenia. Gdzie nie spojrzysz, tam stwierdzenia, przyjechaliśmy nie przegrać itp.. u nas zawsze tak jest. Rozumiem sytuację, nie możesz wygrać - zremisuj, ale takie rzeczy można mówić po meczu, jeśli sytuacja boiskowa jest taka, a nie inna.. ale nie przed meczem.

Gramy u siebie, walczymy o zwycięstwo, nie o remis, który mnie osobiście nie satysfakcjonuje. To nie jest Liga Angielska, żeby się asekurować. Tutaj wszystkie zespoły prezentują ten sam, beznadziejny poziom. Wystarczy walczyć i grać agresywnie..

Dobra, ale to nie powinno być głównym tematem w tym wątku. W niedzielę idę dopingować z całych sił i chcę zobaczyć walkę, walkę i jeszcze raz walkę!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.245