Gdańsk: wtorek, 25 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Podbeskidzie - Lechia. Pt. 26.10. 18:00

strona 4/5

26 października 2012, 20:29 / piątek
jebać nigdy więcej
26 października 2012, 20:30 / piątek
nie no karny ewodentny, to wczesniej nie bylo spalonego a jeszcze wczesniej byla bramka na 2:0
26 października 2012, 20:31 / piątek
bartoszgda - padnij na ryj i przepraszaj Ricardinho fielki znafco .

A sam fajnie sie oglądało . Fajny mecz i z happy endem .
26 października 2012, 20:31 / piątek
No przecież wyciął go równo z trawą.. głupota obrońcy i tyle. Brożek to wykorzystał i pozamiatane.
26 października 2012, 20:37 / piątek
12 na 15 możliwych pkt na wyjezdzie, jaka dolna połowa? Gramy o puchary tu i teraz :)

ps. Marson (sorry ,że tu ale nie mam jak inaczej) bardzo dziękuje :)
26 października 2012, 20:39 / piątek
i o to w piłce chodzi... gramy do końca Lechijko gramy do końca :)

karny ewidentny,szkoda bramki na 2:0 nieuznanej przez sędzine
26 października 2012, 20:43 / piątek
Brawo dla chłopaków za determinację i grę do końca. Byliśmy dużo lepszym zespołem i to nam należały się 3 punkty!

A w szczególności pochwalę Łazaja bez którego trzeciej bramki by nie było! Brawo Kacper!
26 października 2012, 20:49 / piątek
kolego Jamesbond mam prawo pisać o patałachach co do kurew to racja przesadziłem ale gdyby nie ślamazarstwo sędziego to byłoby 2-2 z taką ekipom jak Podbeskidzie to jest żenada , dno Brożka nie zna granic.I nie wyzywaj od sLEDZI
26 października 2012, 20:50 / piątek
I znowu chłopaki przyprawili o zawał. Od radości do totalnego wqrw i potem znowu radość. Wygrana przegrana wygrana przegrana. Ale wole to niż poprzedni sezon gdzie było totalne dno.
Życzę kuracjuszom szybkiego powrotu do zdrowia na Legię.

Podziękowania dla trzech panów R.
Ryśka, Rasiaka i Razaka
26 października 2012, 20:55 / piątek
Jeszcze słówko o kontuzjowanych. O ile sytuacja z Bieniukiem nie wygląda najgorzej. Po prostu krwawienie z perspektywy tv, o tyle Kaniecki miał wyraźny problem z ręką.. Jeśli wypadnie nam na mecz z Legią to Ljuboja i spółka będą mieli nieco ułatwione zadanie.
26 października 2012, 20:58 / piątek
DIAKOMO-mam prawo twierdzić że 1 połowa w jego wykonaniu to dno, potem zagrał lepiej i ta JAK NAPISAŁEM MAM NADZIEJE ŻE SIE POPRAWI,ale tego widzę nie ogarnołeś
26 października 2012, 21:02 / piątek
"Podbeskidzie - wierni po porażce, dumni po remisie" :))))))))))))
26 października 2012, 21:05 / piątek
Kto tak pięknie w piłkę gra??
26 października 2012, 21:11 / piątek
wszyscy na derby w niedziele :-)
26 października 2012, 21:12 / piątek
moze nie wszyscy bo tylko 990 miejsc :D
26 października 2012, 21:14 / piątek
można otworzyć po długiej przerwie sektor leśny ;)
26 października 2012, 21:22 / piątek
No i normalnie spaloną kiełbachę zjeść w przerwie.
26 października 2012, 21:25 / piątek
@Incognito

Na leśnym jadleś spaloną kiełbasę? , dziwne...:D
26 października 2012, 21:29 / piątek
Na leśnej nie ale na T29 bardzo często.
26 października 2012, 21:38 / piątek
AAA i jeszcze coś.

Według mnie ten mecz wygrali piłkarze, pomimo wysiłków Kaczmarka, żeby im to zepsuć.

Dlaczego?

Kurwa.. Mamy grac młodymi? Ok, jestem za. Tylko na JAKI CHUJ bierzemy małolata, który napierdala bramek jak śnieżek w zimie do ekstraklasy, i wystawiamy go na lewą pomoc? To jak my sie mamy napastników doczekać?

Kaczmarek dziś popełniał mega błędy, i miał mega szczeście, że ten mecz Lechia wygrała.
26 października 2012, 21:46 / piątek
Zabawne, Rasiak raz wyszedł w tempo bez spalonego i nawet z bramkarzem sobie poradził, Łazaj raz dobrze podał, Brożek raz dobrze wszedł w ofensywie i na Podbeskidzie to wystarczyło. No ale cieszą 3 pkt.
26 października 2012, 22:05 / piątek
Wg mnie najlepszy mecz Rickiego w barwach Lechii. Nadzieja, że forma idzie mu w górę. Fajnie, że oliwa wypłynęła na wierzch i w zamian za nieuznaną bramkę udało mu się strzelić gola po błędzie Mateusza. Razack (pomocnik, który jest współliderem strzelców) - akcja przy pierwszej bramce - majstersztyk, tak się zastanawiam jakby wypadł w takiej Barcelonie (serio)? Ten facet nie pasuje do polskiej ekstraklasy i jeśli podpisze nowy kontrakt to znaczy, że ma coś z głową albo biało-zielone serducho. Rasiak gola strzelił, ale tradycyjnie rozczarował. Grzesiu - zrobiłeś swoje w tym meczu i należy ci się bardzo długi odpoczynek (tak do końca sezonu) ;) Oby Kaniecki był gotowy na Legię, bo będzie bardzo słabo. Gdybyśmy mieli dobrego napadziora, to z Machajem, Surmikiem, Razowym i Rickim w drugiej linii jechalibyśmy wszystkich jak ta lala. Co do obrońców nie wypowiadam się, bo nie zwracałem tym razem za dużo uwagi na tą formację. Podoba mi się gra głową Madery pod bramką przeciwnika i gdyby wrzutki przy rogach były dokładniejsze to pewnie coś by wsadził.
Mam przeczucie, że z Legią będzie do przodu - wystarczy, że do przerwy wbijemy 4 gole, a w drugiej połowie nie będzie nerwówki. Kaniecki musi się wykurować na ten mecz!
Co do sędziowania to gdyby nie karny w doliczonym czasie to pomyślałbym, że kalosz specjalnie nas karał, ale on po prostu jest cienki...
A może zamiast GR11 wstawić szybkiego Kacprzyckiego, który obiegałby Żewłakowa, Choto i spółkę? Wtedy zamiast centr moglibyśmy zagrać kombinacyjnie po ziemi, tak jak w pamiętnym meczu w W-wie (0:3).
26 października 2012, 22:41 / piątek
Dreczyciel, nie badz smieszny, Kaczmarek popelnial bledy? Mial 2 wymuszone zmiany..Bledy popelniali pilkarze, nie rozumiem czemu kolejny raz po stracie bramki wszyscy mieli pelne gacie. Lechii brakuje instynktu zabojcy, powinni pierdolnac 4 bramki do przerwy bo Podbeskidzie napierdalalo babol za babolem i to pod swoim polem karnym
26 października 2012, 22:50 / piątek
Panowie. Ja się zgadzam, że Kaniecki to obecnie nasz najlepszy bramkarz, ale dajcie sobie na wstrzymanie z tym jebaniem Buchalika. Ten chłopak zawalił nam swój pierwszy mecz. Dziś nic złego nie zrobił. Sam grałem na bramce i powiem wam, że ostatnią rzeczą, jakiej się bramkarz spodziewa jest to, że jego własny obrońca mu wykopie piłkę z rąk. Obejrzyjcie dokładnie powtórkę. Buchalik miał już piłkę, ale zanim zdążył ja przycisnąć do siebie, Madera po prostu wybił mu ją z rąk. Sama interwencja zupełnie odważna i poprawna.

Może się okazać, że Buchalik wyjdzie na Legię, więc dobrze by było nieco go wesprzeć, zamiast deptać po twarzy niesprawiedliwymi zarzutami.
26 października 2012, 23:34 / piątek
Bilans piłkarzy Lechii po meczu z Podbeskidziem:

Gole:
6 - Razack (+1)
3 - Ricardinho (+1)
2 - Wiśniewski
1 - Machaj, Surma, Rasiak (+1)

Asysty:
3 - Machaj
2 - Razack (+1)
1 - Janicki, Rasiak, Ricardinho, Pietrowski (+1)

Kanadyjska:
8 - Razack
4 - Machaj, Ricardinho
2 - Wiśniewski, Rasiak
1 - Surma, Janicki, Pietrowski
27 października 2012, 00:33 / sobota
echh co to był za mecz :-)
Przyznaje sie ze po meczu ze Ślaskiem długo walczyłem z traumą i dzis potrzebne było mi zwyciestwo. Tak ale nie w scenariuszu przedzawałowym!!!
Lechia zagrała swietnie do czasu zejscia Bieniuka, potem było juz gorzej nie licząc końcówki rodem z horroru.
Znowu najwiekszy dołek (po raz 4 z kolei) nasi mieli od 60 do 75 minuty. Nie wiem czy to przypadek ale Heniek niech zastanowi sie nad tym.
Szacunek d;a piłkarzy za walkę do końca, w koncu udało sie wgrac po wymianie ciosów. Dzis Lechia była wyraźnie lepsza i zwyciestwo jest jak najbardziej zasłużone.
Nie wiem czy nie którzy mają wrodzoną nieufnosc skoro nie widzieli faulu na Brożku (po którym był karny) według mnie trzeba miec bielmo na oczach aby nie zauważyć.
krótka ocena piłkarzy: (1-10)
Kaniecki - 5 mogł sie lepiej spisac przy pierwszym golu i kilku innych sytuacjach, ale zdecydowanie lepszy od "trzesączych rąk" Buchalika.
Buchalik - 2- módlmy sie aby w koncu nabrał pewnosci - drugi gol "jego" (duch- ja tez byłem bramkarzem i wiem ze to jego wina)
Janicki- 6- w miarę
Madera - 6- podobnie, kilka wpadek ale jakos tam zastapił Palmera
Bieniuk - 7 -oby sie wykurował do meczu z Legią
Brożek - 6,5- brawa za akcje z 93 minuty, poza tym dosc poprawnie
Deleu- 6 - jako tako wywiazał sie z zadań
Pietrowski - 6- kilka irytujacych zagrań ale w sumie dosc poprawnie
Surma - 7- dobrze, mam nadzieje ze znajdziemy jego godnego nastepcę
Machaj - 7- fajnie ale bez fajerwerków
Traore - 9- jak zwykle, klasa sama dla siebie, oby tylko został....
Rasiak - 6- Grzesiu strzelił i nie bede sie przypierdalał jak GR11 bedzie strzelał gole
Rysiu - 8- zrobił to co miał za zadanie, co raz lepiej
Łazaj - 6- + za kacje z Brożkiem w 93 minucie, troszke wiecej pewnosci i bezczelnosci potrzeba....

PS. Bączek dzieki!!! Lechia jest Ci wdzieczna!

TYLKO LECHIA!
27 października 2012, 00:37 / sobota
Na pomeczowej konferencji wzburzony trener Lechii Bogusław Kaczmarek stwierdził, że sędzia powinien odgwizdać faul na bramkarzu Bartoszu Kanieckim.

- Zawodnik Podbeskidzia [Kamil Adamek] złamał prawdopodobnie naszemu bramkarzowi rękę - powiedział Kaczmarek. - Jarosław Bieniuk natomiast ma złamany nos - dodał szkoleniowiec Lechii. gw
27 października 2012, 00:58 / sobota
Jeśli z tą złamaną ręką to prawda to jesteśmy w niezłej dupie.
27 października 2012, 01:24 / sobota
@ Cygnus x-1

Bardzo pochlebne noty dla Janickiego i Madery, śmiem się nie zgodzić bo ich współpraca w ogóle nie istniała, Janicki mimo, że nominalny stoper to kompletnie nie pokrył środka, gubił krycie przy stałych fragmentach, zostawiał za duże odstępy, nie tak go pamiętam z gry na stoperze, a przez to Madera próbował być wszędzie a przez to nie był tam gdzie potrzeba, zawsze za daleko. Ale jak widać pewne sprawy widzimy inaczej, może pod innym kątem na to zerkamy. A propo błedu Buchalika faktycznie po obejrzeniu powtórek bramki to Madera powinien zachować lepiej a nie Buchalik. Mimo to, łapy ma dziurawe.

Pozdrawiam
27 października 2012, 01:39 / sobota
Dziwne zwyczaje zaczynają panować w naszej lidze. Sędziowie gwiżdżą karne i nie dając faulującym za to kartek,jakaś paranoja, ewenement ale to wiadomo Polscy sędziowie-znowu Adam Lyczmański (może Boniek to jakoś zmieni). Surma nie fauluje i ....dostaje kartkę, za minięcie przeciwnika.Ale zwracam wszystkim uwagę na fatalną postawę obrońców. Druga bramka to przede wszystkim błąd Madery (nie pierwszy). Powinien na 3 min. przed końcem wybijać piłkę poza boisko (tak robią wszyscy dobrzy stoperzy np. Borussia -Real) a nie próbować grać głową do Buchalika. Jak nie trafił w piłkę to jeszcze zderzył się z interweniującym bramkarzem.Gra bramkarzy na przedpolu to...fikcja. Ani Buchalik ani Kaniecki tego nie potrafią (tego nie umiał Bąk ale szkoli ich ...Gładyś). Świetną sytuację zmarnował młody Łazaj, miał idealną wykładkę od Pietrowskiego i.... stał jak wmurowany.To nie najlepiej o nim świadczy jako napastniku (Kosecki strzeliłby gola). Teraz największy problem - jak poprawić grę w obronie w ciągu tygodnia żeby 4 listopada nie dostać batów od rozpędzonej Legii. Bo przy takiej grze obronnej to....
27 października 2012, 01:47 / sobota
Rysiek powinien strzelić 3 bramy, a nie 1... Ale i tak jest dobrze.

Ostatnia drużyna ekstraklasy wbija nam 2 gole. Nie najlepiej świadczy to o naszej obronie.

Złamana ręka Kanieckiego = masakra!
27 października 2012, 02:18 / sobota
Mialem tyle napisac,ale nie napisze prawie nic.
POPROSTU CIESZMY SIE I H.J W DU.E MALKONTENTOM
27 października 2012, 02:21 / sobota
P.S.
A teraz poprostu Bawmy sie
27 października 2012, 06:30 / sobota
TECHLG - zgadzam sie ze nie byli jasnymi punktami w druzynie, ale ogólną ocene determinuje u mnie wynik, bo nie mozna jechac jak (zacytuje klasyka) z burą suką kiedy druzyna wygrywa. Oczywiscie zachwytów tez nie ma. Ocena "w miarę" tzn ze nie byli główną przyczyną straty gola, przeciwnik po ich zagraniach nie miał idealnej "100".
Gol na 2:2 to troche winy Madery ale jak bramkarz wychodzi do tej piłki to idzie jak przecinak. Buchalik miał piłkę na rekach jednak nie miał tej determinacji/pewnosci wychodząć ze to jego piłka. No i wyszło bardzo pechowo.

Mam tylko nadzieje ze Palmer zagra w jakies masce a Kaniecki nie bedzie miał złamanej ręki.

TYLKO LECHIA!
27 października 2012, 06:59 / sobota
Cygnus x-1 swieta prawda,i tak dalej bawmy sie hehe
27 października 2012, 07:32 / sobota
Cieszy zwycięstwo, ale martwią mnie bardzo te kontuzje Kanieckiego i Bieniuka. To filary formacji obronnej. W meczu z Legią bedzie bez nich bardzo ciężko o jakiekolwiek punkty. Janicki na środku to jednak nie to samo co Bieniuk. Bedziemy oslabieni i to mocno. i wlasnie dlatego potrzebna jest silna ławka ktorej w Lechii nie ma.
27 października 2012, 09:53 / sobota
Nie jestem malkontentem ale przypominam w piątek Lechia grała z czerwoną latarnią. Podbeskidzie w tym sezonie zdobyło tylko 2 pkt remisując z ...Wisłą i Śląskiem,które wówczas grały jak na wakacjach a ostatnie zwycięstwo odniosło z ...Lechią na PGE Arenie 3:2 chyba w marcu. Jasne wygrana bardzo cieszy ale trzeba trzeźwo ocenić sukces. Przecież w pierwszej połowie to grała Lechia i ...10 wystraszonych amatorów a mimo to strzeliła tylko 2 bramki (jedna ukradziona przez "sprawiedliwych"). Sytuacji było kilka ale celowniki i to coś nie pozwoliło spokojnie wybić im grę w ekstraklasie, szkoda. Nadal upieram się, że bardzo słabo prezentuje się cały blok obronny. Bobo twierdzi, że Podbeskidzie nie miało 100% sytuacji a pomimo to strzeliło 2 bramki - wstyd panowie obrońcy i bramkarze. Dwa ostatnie mecze, 5 straconych goli uzasadnia dobitnie moje obawy. Prawdziwy sprawdzian będzie 4.11.br. Oby powtórzyć wynik z wiosny!
27 października 2012, 10:16 / sobota
MaciejzGdańska:

W pełni się zgadzam.
Mieliśmy też niezłego farta, czego zbrakło ewidentnie ze Śląskiem...
Ale okei mamy 3 pkt., a Górale teraz zatrudnią kogoś (trenera), kto im pare oczek uciuła... ;)
27 października 2012, 11:41 / sobota
27 października 2012, 11:41 / sobota
Kaniecki ma złamaną kość przedramienia. W tym roku już nie zagra.
27 października 2012, 12:06 / sobota
kurwa, na 3 bramkarzy 2 kontuzjowanych...
27 października 2012, 12:07 / sobota
Współczuje mu, chłopak z każdym meczem nabierał pewności siebie. Bardzo mnie to martwi, ze mamy Buchalika do końca roku. Nawet obrońcą będzie się źle grało skoro wiedzą, że mają za plecami nie pewnego bramkarza, który może każdą piłę przepuścić. Dobrze, że parę punktów przed zimą zebraliśmy bo może być ciężko do końca rundy. Chociaż jest jedno proste rozwiązanie, strzelić o jedną więcej niż przeciwnik i nie martwić się o tyły :)
27 października 2012, 12:19 / sobota
Dajcie spokój z tym marudzeniem o Buchaliku. Z Pogonią i Koroną też stał w bramce i dali radę. Michałowi potrzebne jest wsparcie.
PS. Wiem - ma kilka grzechów na sumieniu, ale... na dziś to on zostaje nr 1 i tyle w temacie...
27 października 2012, 12:27 / sobota
Kogo my tam wogóle jeszcze mamy z młodych bramkarzy o ile mamy? Co do Buchalika to myśle, że nie będzie tak źle z jego grą. Wczoraj bez rozgrzewki nagle musiał wejsć na boisku, strata Bieniuka w obronie też swoje jednak zrobiła.
27 października 2012, 12:32 / sobota
Dobra widze, że są Mateusz Machola i Kacper Rosa. Może ktoś lepiej zorientowany napisać jaki mniej więcej poziom prezentują? Z góry dzieki.
27 października 2012, 12:42 / sobota
Sorrki, że post pod postem :) widze, że jeszcze Jajkowski jest. Ciekawe kogo Bobo na ławke zabierze...
27 października 2012, 12:47 / sobota
skąd mogę ściągnąć lub obejrzeć ostatni mecz??
27 października 2012, 12:58 / sobota
hej, tutaj jest cały mecz:
odnośnik

Wkleję od razu linki:
---===Pierwsza Połowa:===---
turbobit.net
odnośnik

Egofiles.com
odnośnik

uploaded.net
odnośnik

---===Druga Połowa:===---
turbobit.net
odnośnik

Egofiles.com
odnośnik

uploaded.net
odnośnik

Pozdrawiam ;-)
27 października 2012, 13:12 / sobota
dzięki kolego :)
27 października 2012, 13:15 / sobota
No to mamy na pozycji bramkarza niezły "kibel" . Mam tylko nadzieję że ten cały Buchalik zacznie w końcu łapać piłki w ręce i nie będzie ich tak wypuszczał jak wczoraj.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011