Gdańsk: środa, 16 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Legia 4.11.2012r godz. 14:30

strona 2/4

31 października 2012, 16:18 / środa
Mecze Lechii z Legią postrzegam w sposób szczególny , w wymiarze osobistym to dwie skrajności. To , że przyjezdni przyjeżdzają w roli faworyta , wcale nie oznacza, iż mogą sobie oni dopisać trzy punkty już przed meczem . Lechia jest chyba najbardziej nieobliczalnym zespołem tej ligi i w takim spotkaniu to raczej plus . O motywację jestem spokojny i jeśli dojdzie do tego maximum zdrowia i zaangażowania zostawionego na murawie to można oczekiwać happy endu . Neutralizacja poczynań Ljuboji pozwoliłaby uwierzyć w zwycięstwo . Tyle tylko , że łatwiej to napisać niż zrealizować . Niemniej trzeba być dobrej myśli . Sercem z Lechią...
1 listopada 2012, 10:50 / czwartek
hmm nie widze zadnych przeslanek, ktore powodowalby , ze wynik bedzie inny niz przegrana. Niestety. Obstawiam 0:2 , gdybysmy mieli lepszego bramkarza wowczas bylaby szansa, ale w takiej sytuacji nie widze szansy powodzenia w tym meczu ... pytanie z jaka taktyka wyskoczy Bobo, jak bedzie chcial grac na remis to bedzie z 3-4 do 0 dla leglej, jak legla zaatakujemy i bedziemy grac ofensywnie, to wszystko bedzie zalezlo od naszego bramkarza i obrony, szansa na wygranie jest, ale tak jak pisalem na poczatku mysle, ze nie damy rady
1 listopada 2012, 11:00 / czwartek
Rooz to nie idź na mecz, po co masz oglądać przegraną...
MY WIERZYMY.....
Ja wierzę i idę z wiarą na zwycięstwo.
1 listopada 2012, 11:13 / czwartek
Myślę Rooz, że powinieneś zacząć pracę w kontenerze przy Rozi. Może jakiś się ostał po euro? ;)
1 listopada 2012, 12:01 / czwartek
Przydałby się taki doping 'Michał Buchalik!!!'. Trzeba kolesia wspomóc, żeby pozbył się tremy. Uskrzydlić. W tym meczu decydować będą emocje. Co do wyniku, to jak mawiał śp. Kaz Górski: 'Ten mecz możemy wygrać, przegrać albo zremisować'. A wynik będzie chyba jakiś hokejowy, takie mam przeczucie. Walka o fotel króla strzelców, Kuba Kosecki, Łazaj, Machaj... Są zawodnicy, którzy muszą coś udowodnić.
1 listopada 2012, 19:29 / czwartek
Zostały dwa kontenery. W jednym handlują warzywami, w drugim pewnie grzybem.
1 listopada 2012, 19:40 / czwartek
A ja wam mówię że pojedziemy z nimi w koncu kiedyś musi być wygrana u nas i kiedyś oni muszą przegrać :) mimo kontuzji jestem optymistą i chuj z płaczkami co mówią że przejebiemy! Lechia Ponad Wszystko!!!!!!!
1 listopada 2012, 20:10 / czwartek
Rooz dostajesz karnego kutasa za sianie defetyzmu...
1 listopada 2012, 20:13 / czwartek
Bestia LG_bardzo ciekawe co piszesz bo w ostatnim czasie to ja nie pamiętam kiedy Legia u nas chociażby zremisowała
1 listopada 2012, 22:06 / czwartek
Zle to napisałem chodziło mi o to że w tym sezonie sa bez przegranej :) brak przecinkow,moja winna;)
2 listopada 2012, 12:30 / piątek
2:0 dla nas. Info pewne! ;]
2 listopada 2012, 14:23 / piątek
moze ktos potwierdzić to info?
2 listopada 2012, 14:35 / piątek
Potwierdzam. Info telefoniczne.
2 listopada 2012, 15:14 / piątek
Tamte info już nieaktualne będzie 2:1. Jedna dla Legii samobój.
2 listopada 2012, 15:14 / piątek
ja mam potwierdzone info ze Legia wybiera sie incognito, niech dwa razy sie zastanowia bo trenuje karate i mam brazowy pas (wzdluz rowa na kimonie)
2 listopada 2012, 15:54 / piątek
Menda proponuję nosić pampersa
2 listopada 2012, 19:29 / piątek
Właśnie dostałem smsa od samego (sami wiecie kogo) ze będzie 0:2 do 90 min pózniej przebudzenie siup Razak tyle (palcami pokazuje jakieś 5 cm) od ziemi sie odbija ofsajd i gol za 3 i wygramy 3:2

Pozdrawiam przy piątku ;)
2 listopada 2012, 20:50 / piątek
Ewentualna wygrana z Legią przed widzami TVP może dać bardzo dużo satysfakcji zarówno pikarzą jak i kibicom. Oby się tylko nasi nie spalili. Ciśnienie przed meczem rośnie. Nawet sprzedaż biletów troche przyspieszyła.
2 listopada 2012, 22:43 / piątek
LG--HS - masz nie pełne informacje. Legia zażądała challengerza i na powtórce wyszło ze był gol był za 2 a nie za 3, była wiec dogrywka i tam w 120 min. na 3:2 strzelił GR11 przewrotka z 16 m.

TYLKO LECHIA!
3 listopada 2012, 05:21 / sobota
Dobra,i tak wygramy ,czujemy to w kościach,a "bumerang" był trochę prowokacyjnyny dla niektórych kolegów kolegów(niekoniecznie od nas)
P.co Ty na to?
3 listopada 2012, 13:06 / sobota
Kadra Lechii:
Bramkarze
1. Michał Buchalik
24. Patryk Sobczak
Obrońcy
5. Krzysztof Bąk
6. Jarosław Bieniuk
4. Piotr Brożek
26. Luiz Santos Deleu
2. Rafał Janicki
13. Sebastian Madera
Pomocnicy
34. Paweł Dawidowicz
35. Przemysław Frankowski
29. Łukasz Kacprzycki
21. Mateusz Machaj
17. Marcin Pietrowski
19. Ricardinho
8. Łukasz Surma
Napastnicy
18. Kacper Łazaj
9. Piotr Grzelczak
7. Abdou Razack Traore
3 listopada 2012, 13:19 / sobota
I jest dobrze , a te osłabienia (Andreu, Rasiak) poczytuje bardziej jako wzmocnienia
3 listopada 2012, 13:19 / sobota
Ciekaw jestem ustawienia..

Buchalik - Janicki, Madera, Bieniuk, Brożek - Surma, Pietrowski - Ricardinho, Machaj, Traore - Łazaj

Czas przestać robić krzywdę Kacprowi i w końcu wystawić go na szpicy, a nie na skrzydle..

Z kolei ławka będzie zajebista.. Sobczak, Bąk, Deleu, Dawidowicz, Frankowski, Kacprzycki, Grzelczak..
3 listopada 2012, 13:24 / sobota
obawiam się, że Bobo nie będzie ryzykował z Łazajem na Legię i będziemy musieli się męczyć z Grzelczakiem na szpicy
3 listopada 2012, 13:38 / sobota
1945 z tego co dobrze pamiętam to Łazaj w którymś z wywiadów przyznał,że jego optymalna i ulubiona pozycja to skrzydło.
Wydaje mi się że zagramy tak:
-----------------------------Buchalik------------- --------------
Janicki-----------Bieniuk-------------Madera------ --Brożek
-----------------Surma----------------Pietrowski-- -----------
Ricardinho-----------------Machaj---------------Ka cprzycki
-------------------------------Razak-------------- --------------
Całkiem fajnie ta kadra wygląda,szkoda tylko że to efekty kontuzji a nie obecnej dyspozycji i umiejętności.
3 listopada 2012, 14:38 / sobota
Skład prawdopodobnie taki jak zapodał incognito. Frankowski jak najszybciej niech debiutuje, zdecydowanie najlepszy z młodych, drugi Machaj.
3 listopada 2012, 15:22 / sobota
Trochę nie w temacie, ale małe pytanko :
dzieci do lat 6 wchodzą za darmo, ale muszą posiadać bilet darmowy
czy ten bilet można jakoś przez neta dostać na swoje konto czy można dostać go na wyspie czy tylko w kasach.
Pewnie ktoś już to testował więc może podpowie. Z góry dzięki.
A teraz w temacie - co tu pierdolić, nie ważne kto zagra mają zapierdalać jak w ostatnim meczu z ległą a o wynik można być spokojnym.
3 listopada 2012, 16:08 / sobota
To musiało się coś zmienić? Ja ze swoją dwuletnią córką po prostu wchodzę, biorąc ją na ręce. Pierwsze słyszę o darmowych biletach...
3 listopada 2012, 16:15 / sobota
Moja ma 2,5 roku. A wyczytałem to na oficjalnej. i nie wiem czy wbijać z nią czy kołować ten darmowy bilet.
3 listopada 2012, 16:17 / sobota
Wchodzisz z nią normalnie, ja usłyszałem to osobiście od administratora zajmującego się systemem sprzedaży biletów.
3 listopada 2012, 16:35 / sobota
Bilet darmowy jest obowiązkowy dla dziecka w wieku od 4 lat.
3 listopada 2012, 19:13 / sobota
LGPG - bilet dla dziecka do 6 lat można kupić tylko kasie lub punkcie sprzedaży. Nie ma możliwości kupienia takiego biletu przez neta. Wiem bo sam to trenowałem. Nie wiem jak jest z wchodzeniem z dzieciakiem bez biletu, bo wtedy może być problem z miejscem dla takiego dzieciaka gdy sektor jest pełny.
3 listopada 2012, 19:28 / sobota
"Picnick", mijasz się z prawdą, albowiem ja na niemal każdy mecz kupuję bilet dla dziecka do lat 6. przez internet.
3 listopada 2012, 19:58 / sobota
Jednak problem może się pojawić wtedy, gdy chce się kupić bilet jedynie dla samego dziecka (ja zawsze kupuję dla siebie i dla dziecka), poniważ nie można dokonać przelewu na kwotę 0 zł. A jak wiadomo przelew finalizuje zakup biletu przez internet.
3 listopada 2012, 20:24 / sobota
No właśnie próbowałem przez neta ale ponieważ mam karnet to dupa blada.
Czyli na wyspie odbiorę ten darmowy bilet, bo jak tylko w kasach to czeka mnie stanie w kolejce.
Dzięki za wyjaśnienia.
3 listopada 2012, 20:40 / sobota
Nie chcę ci źle podpowiadać, ale za ciepło to już nie jest, a i takie dziecko (do 6 lat) za dużo z tego meczu nie będzie pamiętać, więc ja na twoim miejscu zostawiłbym je w domu (niech sobie w TV obejrzy). Na wiosnę to co innego - ciepło już będzie, a i emocje większe, bo wiadomo, że będziemy grać o majstra (ew. puchary). Wystarczy, że tylko nam d...y jutro zmarzną:)
Z pozdrowieniami.
3 listopada 2012, 20:50 / sobota
A jak masz wybór z dzieckiem albo wcale ? Myślę że wybierzesz to samo co ja ;)
Pozdrawiam
3 listopada 2012, 21:02 / sobota
Jak Piast przy Łazienkowskiej strzelił 2 gole, to my u siebie też damy radę. Byle tylko z tyłu było zero...
3 listopada 2012, 21:20 / sobota
czuje, że wyjdziemy Buchalik - Janicki Madera Bieniuk Brożek - Surma Pietrowski - Ricardinho Machaj Traore -Grzelczak i mam nadzieję, że będzie do przodu. ludzi będzie dużo pogoda powinna być spoko. i 3 pkt jutro zostają w Gdańsku
3 listopada 2012, 21:55 / sobota
no i git a teraz tylko jechać z frajerami ...
3 listopada 2012, 22:34 / sobota
Czy Legia to frajerzy ? Nie wiem , ale wątpliwości pewne mam, reszta jak najbardziej , jechać z nimi jak z psami :)
3 listopada 2012, 22:44 / sobota
Bystry - czyli nie do końca się mijam. Bo z tego co rozumiem nie ma możliwości zakupu biletu za pomocą konta mojego dziecka. Bo ja podobnie jak kolega mam karnet. Ciekawi mnie w takim razie czy jest możliwość analogicznie do kupowania biletu kupno karnetu dla osoby dorosłej + dziecko ?
4 listopada 2012, 00:01 / niedziela
Edwin - mieć mistrzostwo Polski na wyciągnięcie ręki i... Ale ja się cieszę, że Lechia im to uzmysłowiła i fajnie by było powtórnie im o tym przypomnieć :) Nic, czeka naszych trudny mecz a ławka wydaje sie być krótka niczym przysłowiowa kołdra.
4 listopada 2012, 00:18 / niedziela
Lille1
4 listopada 2012, 00:01 / niedziela
Edwin - mieć mistrzostwo Polski na wyciągnięcie ręki i...

...zostać pokonanym przez Wielką Lechię! Czy to naprawdę takie frajerstwo?
Wątpie... Pora wyzbyć się takiego myślenia i tworzyć klub na miarę naszych marzeń i ...możliwości. Ludzie , którzy piszą ,że się cieszą z ekstraklasy bo całą młodość zapierdal... na 2ligę...sam też tak robiłem i co z tego? Życie mam jedno i chcę oglądać Wielką Lechię tu i teraz :) Jutro ,tylko zwycięstwo !
4 listopada 2012, 10:09 / niedziela
Mam nadzieje, że Machaj z Razackiem rozklepią dzisiaj Legie :) Do boju!
4 listopada 2012, 12:10 / niedziela
Tak więc panowie i panie, przy dzisiejszej wygranej wskakujemy na czwarte miejsce.. co mnie śmieszy przed tym meczem, to, że wszyscy piszą "zdziesiątkowana Lechia" "plaga kontuzji". Wszystko fajnie, tylko z podstawowego składu wypada właściwie tylko bramkarz.. rezerwowi u nas i tak przeważnie nic nie wnoszą, więc nie rozumiem tego gadania.
4 listopada 2012, 12:20 / niedziela
do boju LECHIA GDAŃSK!!!
4 listopada 2012, 14:44 / niedziela
kto by pomyslal :D
4 listopada 2012, 16:01 / niedziela
Bobo sciągaj tego sabotażystę Janickiego. Karny i dwie bramki ewidentnie na jego konto.
4 listopada 2012, 16:19 / niedziela
ogolnie nie zagralismy żle, dobry mecz Buchalika
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.237