Gdańsk: poniedziałek, 30 listopada 2020
FORUM
Podstrony:

Traore - co dalej ?

strona 10/15

24 grudnia 2012, 12:33 / poniedziałek
I bardzo dobrze się stało. Cyrk z Traore przydał się do jednego. Kucharowi zaświeciły się dolary w oczach i odkrył się ,że jak trzeba to jest kasa na nowe kontrakty. Teraz go cisnąć by jej nie zakitrał i mądrze spożytkować . Do roboty. Będzie dobrze.
24 grudnia 2012, 13:07 / poniedziałek
nareszcie sprawa się wyjaśniła.;.
dzięki Razack za grę i bramki dla Lechii, i powodzenia w nowym klubie..
pozostaje mieć nadzieję, że pojawią się konkretne wzmocnienia, szczególnie w napadzie, gdzie jest nadmiar szrotu
24 grudnia 2012, 13:11 / poniedziałek
Widzę, że większość tu nie ogarnia jednej podstawowej sprawy... czy wątek tyczy klasy sportowej Traore, czy też raczej może kwestii jego zostania/odejścia w/z Lechii?

Ja mam osobiście wyłożone na to, czy Traore jest wirtuozem czy kopaczem... tak jak mam wyłożone na to, czy Surma/Wiśniewski/Machaj/którykolwiek_grajek jest wirtuozem bądź kopaczem. Liczy się to, czy przynosi pożytek Lechii, kropka.

Natomiast ma dla mnie znaczenie sposób w jaki skórokopy współdziałają (tu najbardziej podchodzi angielskie słówko "interact") z tymi, dla których niby powinni przede wszystkim grać, czyli z publiką.
Zastanawiam się, czy doczekam kiedyś gracza, który będzie miał jaja odejść ze stylem... przyznać "było nieco na rzeczy miedzy mną i klubem, mam lepsze oferty, myślę o przyszłości swojej i rodziny, gdzieś indziej dostanę lepszą kasę i lepsze możliwości rozwoju". Miłości sobie nie zaskarbi, ale taki właśnie grajek zasłuży na szacun, a pierdolenie typu "na 99%..." i "jeszcze nie podjąłem decyzji" to działa - jak widać - na domorosłych football managerów i lemingów (nie piję tu do polityki tylko gry-klasyka).

Polecam prześledzić zachowanie Traore na przełomie sezonów i odłożyć na półkę zwyczajowy bełkot z informacji wypuszczanych z klubu (jak np o miłości i chemii między ART a Bobem). Każdy potrafiący samodzielnie myśleć zauważy co trzeba.

Puenta:
Amba Fatima, był Traore i ni ma. A Lechia toczy się dalej.
24 grudnia 2012, 13:33 / poniedziałek
nie ma traore ale pewnie będzie wilk jakiś napastnik zimą do tego mila latem albo i teraz nie będzie zle na wiosne
24 grudnia 2012, 14:12 / poniedziałek
Włączając komputer, czytając niusa...poczułem ulge ! ;)
24 grudnia 2012, 14:24 / poniedziałek
BioShock patrzac obiektywnie Traore dałby sobie rade w kazdej lidze bo widziałem juz gorszych od niego nap w hiszpani czy angli wiec przestan bic piane jaki to on słaby jest był najlepszym piłkrzem Lechii na moje oko to i naszej ekstraklasy w tym sezonie jesli trafi do średniaka burdel ligi to bedze tam grał i szczeze wątpie w jego siedzenie na ławie nie ma co płakac był poszedł moze trafi sie ktos lepszy
24 grudnia 2012, 14:30 / poniedziałek
Święty Mikołaj jednak istnieje, odejście razowego to dobra wiadomość.
Wesołych Świąt
24 grudnia 2012, 14:48 / poniedziałek
Wątek wraz z oświadczeniem Klubu o niepodpisaniu umowy powinien natychmiast być wyjebany w kosmos.

Ewentualnie -dla sympatyków afrykanina - przeniesiony do "Luźnych gadek" .
24 grudnia 2012, 15:07 / poniedziałek
24 grudnia 2012, 15:38 / poniedziałek
No wiec tak 1,5 roku temu dowiedziałem się o pewnej sprawie którą murzyn odjebał i nie wygląda żeby poczuwał się do odpowiedzialności. miałem możliwość nagłośnić sprawę poprzez jednego dzienikarza który nie wiadomo skąd to wiedział ale za mało żeby samemu zrobić rozgłos. Nie zrobiłem tego wtedy bo Lechie mam w sercu a to nie pomogło by na pewno naszemu zespołowi. Ale teraz jak czarnuch pójdzie do Legii czy Lecha wszystkie brudy wyjdą na jaw.

Pozdro dla wszystkich
24 grudnia 2012, 15:44 / poniedziałek
Mówisz o dzieciaku, które zrobił małoletniej (kurwie bo inaczej tego nazwać nie można)?
24 grudnia 2012, 16:16 / poniedziałek
Dla mnie również odejście murzyna to wesoła , świąteczna wiadomość . Białych Świąt życze !
24 grudnia 2012, 16:26 / poniedziałek
Nie Frajerze masz jakieś złe informacje
24 grudnia 2012, 19:11 / poniedziałek
Z tym dzieciakiem to też coś tam słyszałem. Tylko ja słyszałem, że gówniara ma dzieciaka z murzynem z Lechii. Którym murzynem to nie wiem. Nie wiadomo czy to prawda czy nie. OD RAZU PISZE, ŻE TO TYLKO PLOTKA.
24 grudnia 2012, 19:14 / poniedziałek
Greenfans pewnie chodzilo o Rasiaka :)
24 grudnia 2012, 19:29 / poniedziałek
A mi się coś wydaje że Razack ani Niemiec ani Chinoli nie wybrał.Opcje są dwie ale po drodze urodziło mu się coś nowego typy Portugalia,Hiszpania albo może Mudzin do Ległej poleci za pucharami :D haha
Może to i dobrze że go nie ma , teraz trzeba zbudować silą drużynę i poprzeć to kilkoma dobrymi transferami.Ja wierze że przyjdzie Mila,Wilk jakiś napadzior no i ktoś za Pietra, no i Buzałę również bym z chęcią zobaczył.Mówcie co chcecie ale ja mam do chłopaka sentyment :D zawsze się coś dzieje jak buzi gra:D
Życzę wszystkim radosnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.
25 grudnia 2012, 07:22 / wtorek
Tak jak i poprzednio - czuć w tym rękę tego szmaciarza z legły- Jóźwiaka, który odpierdalał podjazdy do Razacka już wcześniej. Kiedyś szmaciarze kradli ludzi powołując do wojska, a teraz ich podkupują. nie mają świąt, tylko szabas. Wszystko jasne. AVE LECHIA.
25 grudnia 2012, 08:44 / wtorek
Jest jeszcze 1 motyw takiej decyzji. Razi chce błysnąć w PNA i w ten sposób podwyższyć swoją rynkową wartość, i dopiero iść pod młotek. A z drugiej strony to w ostatnim meczu ligowym nie błysnął i kto wie, czy po tamtym fikołku nie został już szrotem. Przy takich kwotach nie można mieć najmniejszej wątpliwości co do zdrowia.
25 grudnia 2012, 09:52 / wtorek
Sądząc po informacjach kto ile oferował to do Legii ART nie pójdzie, jeśli to zrobi tzn. że pieniądze nie są najważniejsze ;-)
25 grudnia 2012, 09:58 / wtorek
spokojnie niech pogra w PNA dostanie kontuzji i ludzie sie bede cieszyc, ze nie mamy balastu, oczywiscie kontuzji mu nie zycze, niech idzie, tak jak pisalem w pierwszym poscie moim zdaniem teraz mozemy wreszcie zaczac grac, widze same plusy jego odejscia - czy tak jest zweryfikuje to przyszla runda, czasu jest duzo ...
25 grudnia 2012, 10:26 / wtorek
same plusy jego odejscia? powiedz kto bedzie bramki strzelał? bo ja nie widze takiego
25 grudnia 2012, 10:31 / wtorek
ojojojoj wtw nie bedzie juz ogladac brameczek murzynka w Lechii, zostaw sobie go w fifie i postrzelaj jeszcze troche
25 grudnia 2012, 10:39 / wtorek
jak strzelał to pewnie miske cieszyles a teraz glupa palisz wszarzu
25 grudnia 2012, 12:36 / wtorek
Banalnie. Ale prawdziwie. Chuj mu w czarną dupę. Niech spierdala i jebie mnie to ile on to dla Lechii niby nie zrobił. Czarny, żółty, biały czy niebieski - jebać ich wszystkich. Lechia to nasz styl życia, nie chodzimy tam, żeby oglądać takich czy innych piłkarzyków. Ok - będziemy mieli trochę gorsze wyniki, ale chuj z wynikami. Wychowany jestem na II lidze lat 90-tych i dla mnie sama obecność Najlepszej Drużyny na świecie w ekstraklasie jest mega przygodą, która zresztą trwa już parę sezonów. Głowy do góry - damy radę (jak zawsze). Po odejściu czarnego gamonia co mamy - to co mieliśmy (oprócz czarnego gamonia) - mega chuligankę, tysiące wiernych szykownych i eleganckich kibiców oraz stadion najpiękniejszy na świecie. No i mieszkamy w zajebistym Mieście Gdańsku. Mało?
25 grudnia 2012, 12:56 / wtorek
Wtw nie obrazaj, bo robisz z siebie internetowego gamonia.
25 grudnia 2012, 13:02 / wtorek
Nie ma co się obrażać. Razack odszedł ale świat się przecież nie skończył. Jak na nasze warunki dostał bajeczną ofertę nowego kontraktu. Nie podpisał go - trudno. Był to najlepszy piłkarz jakiego widziałem przez ostatnie 25 lat w Lechii dlatego mówię mu - dzięki. Jestem jednak przekonany, że wcale w nie tak odległej przyszłości będziemy oglądać w Gdańsku jeszcze lepszych piłkarzy.

WESOŁYCH ŚWIĄT !
25 grudnia 2012, 13:02 / wtorek
Sprawa Traore unaoczniła wielu, jak ważna są dobre relacje między piłkarzami, na lini piłkarze - trener, rozsądne zarządzaie klubem - sprawami kontraktów no i relacje kibice - piłkarze, którzy na to wsparcie często liczą, czasem nie odczuwają go, bo go po prostu nie ma. Cieszę się, że Bobo potrafił znaleźć klucz do Traore ale też i do Ricardinho aposrednio poprawi psychę Deleu. dzisiaj juz mało kto wyp... go z drużyny. Mi podobało się jak w po ostatnim meczu w Gdańsku z Zagłębiem Traore obkolędował trybuny, oddał gacie, podkoszulek ale tej koszulki meczowej z godłem gdańskiej Lechii nie. Tę zachował dla siebie.
Razach, thanks for all, what you have done for our Club LECHIA !
25 grudnia 2012, 13:04 / wtorek
Asoka dla wtw to za malo on chce Traorusia jak reszta wynalazkow co chodzi od ekstraklasy

wtw ja sie cieszylem i walilem miche jak jupitery instalowali na T29 a nie becze jak lajza po odejsciu gwiazduni co ma 0 szacunku do kibicow niech wypieradala z cala rodzina z Wolnego Miasta
25 grudnia 2012, 15:21 / wtorek
dziki won ! odnośnik
25 grudnia 2012, 15:56 / wtorek
Tu musi jeszcze zabrać ze sobą mulata, którego po sobie pozostawił.
25 grudnia 2012, 18:13 / wtorek
spoko nie ma problemu, jeszcze bedzie zalowal. Jestem przekonany, ze z jego umiejetnosciami nie poradzi sobie w bundeslidze i zadnej innej liczacej sie lidze
25 grudnia 2012, 18:59 / wtorek
Jak macie pierdolić jakieś plotki ala pudelek, to dajcie spokój..
Połóżcie jakieś fakty czy coś, bo takie pierdolenie, żeby pogadać jest żenujące
25 grudnia 2012, 19:11 / wtorek
mnie mniej interesuje czy Razowy odszedł bo było to dla mnie pewne na 99% tylko jaki będzie skład na wiosnę czyli kogo ściągniemy. Oby nie zakończyło się jedynym napastnikiem Grzelczakiem ;)

a Razowy na 2,5 roku pograł sobie 1,5 bo resztę czasu strzelał focha
25 grudnia 2012, 19:12 / wtorek
dręczyciel masz w 100% rację, nalezy zamknąć te temat bo szkoda patrzeć jakie traumy doskrwierały co niektórym jak zwycięstwa Lechii były autorstwa Traore. Zaraz sie okaże ze wyrwał bułkę z rąk sędziwej babki i trzeba bedzie rozpalić stos i sąd biało-kapturowy. Żenujące.

Poszedł sobie Traore i tyle. Dzięki za piękne chwile i powodzenia (no chyba ze bedzie grał mecz przeciwko Lechii).
Wesołego Świętowania.

TYLKO LECHIA!
25 grudnia 2012, 19:41 / wtorek
Dokładnie. Jeśli przejdzie do Legii to sam będę go wygwizdywał na meczach z Lechią, każdy inny kierunek jestem w stanie zrozumieć. Mam nadzieję, że sam od siebie coś powie na pożegnanie do biało-zielonych kibiców i klubu, gdzie jakby nie patrzeć dano mu szansę wypłynięcia na szersze wody. Jeśli odejdzie bez słowa to będzie zwykłym dupkiem - ani czarnym, ani białym, srakim czy owakim - dupkiem i tyle.
Miałem nadzieję, że zostanie, bo jego odejście to osłabienie zespołu (wbrew opinii niektórych, co to wolą grac w szachy samymi pionkami), ale tak to bywa z najemnikami.
25 grudnia 2012, 20:03 / wtorek
To ze nie przedłuzy kontraktu było wiadome dużo wcześniej.Ciekawe tylko dlaczego ogłosił to na Wigilię?Zapewne to miał być taki prezent dla kibiców w dowód wdzieczności dla klubu w którym sie wypromował.
25 grudnia 2012, 20:16 / wtorek
d.g. - akurat tutaj nie szukałbym dziury w całym. Wyjezdzajac 10.12 umowił sie z klubem na dwa tygodnie namysłu. Menago nie znalazl mu klubu przez te 2 tygodnie, ale pewnie naobiecywał wiele wiec Razack wypiał sie na Lechię, akurat w przeddzien Wigili. Nie on pierwszy i nie ostatni (dlatego nigdy nie bede krzyczał na trybunach, aby ktos został w Lechii, bo to bez sensu, ważne są liczby na umowie).

TYLKO LECHIA!
25 grudnia 2012, 20:29 / wtorek
d.g przecież to klub dał mu czas do niedzieli. No to dał odpowiedź do niedzieli, a My tą informację dostaliśmy w poniedziałek rano.

Tyle.
25 grudnia 2012, 20:35 / wtorek
To my tera bez idola, trzeba znależc nowego z tego co mamy na składzie.
Najlepiej jakby był czarny ,Rysiek troche za blady,moze jednak Deleu?
25 grudnia 2012, 20:43 / wtorek
d.g. - jest jeszcze GR11, moze na Twoje potrzeby wykupi karnet na solarex.
:)
TYLKO LECHIA!
25 grudnia 2012, 20:44 / wtorek
A co z tym typem co go polecil - karabinem, odpalil czy odpalili go?
25 grudnia 2012, 20:52 / wtorek
Razowy podjął decyzję o odejściu 1,5 roku temu, gdy Lechia nie puściła go do ukochanej Legii $$$
strzelił focha, a ostatnią rundę grał aby się pokazać że umie grać przed nowym pracodawcą
natomiast te kolejne tygodnie niepewności to tylko taka gra aby jak najbardziej namieszać/zaszkodzić Lechii. Dobrze tylko, że termin nie był do połowy lutego :))
25 grudnia 2012, 21:11 / wtorek
Kto wie Cygnus...kto wie...? moze i tak bedzie;-)ale w tym co pisze gedania cos jest.Może chciał sie odegrać za te banany co mu podrzucili?
25 grudnia 2012, 21:26 / wtorek
To macie swoje transparenty Stay with us i piosenki na ostatnim meczu :)
Teraz jeszcze nadzieja w Was fani ART ,by odszukać go w buszu i namawiać by został w Lechii ,przecież on nie mógł wam tego zrobić :)

Dlatego jebać najemników i udawane gwiazdy bo na taką pozycje pracuje się latami, a nie przez dwie rundy na pięć obecnych. Był dobry ale niech kurwa nie dostaje miana legendy czy najlepszego piłkarza w Historii bo aż trzęsie mnie jak czytam co niektórzy tworzą na tym internecie :)

Lepiej oglądać "swoich" kopiących się po czołach małolatów niż ściągać murzynów i innych zawodników z zewnątrz którzy szukają tylko okazji by spierdolić do Chin czy innych gówien.Ta liga jest słaba ,więc tu samą ambicją , walką i charakterem można ugrać sukces.
Dlatego więcej szacunku do wychowanków i "swoich " którzy wiedzą czym dla Nas jest ten klub.
25 grudnia 2012, 21:33 / wtorek
dzihad - czy mógłbys rozwinąć sie cos na temat pierwszego wersu twego wpisu?

Inna sprawa czy mógłbys podac nazwiska tych NIEnajemników i prawdziwych gwiazd w Lechii. abym głupi wiedział komu klaskać...

pozdrawiam!

TYLKO LECHIA!
25 grudnia 2012, 21:46 / wtorek
Cygnus - pewnie mu chodziło o

odnośnik

Po prawej na dole
25 grudnia 2012, 21:58 / wtorek
Cygnus cofnij chociażby ten wątek trochę wstecz. Z resztą obojętne tu na trojmiasto.pl czy lechia.net . Traore to świętość dla niektórych była. Odważ się skrytykować to lincz groził. Murzyn się wypiął we wrednym stylu (do tego w wigilię) to i niektórym pamięć się zresetowała. Nie życzę mu powodzenia. Odchodzi w stylu prostaka. Osobiście na nic więcej nie liczyłem , ale szkoda mi dzieci oraz tych głupków , którzy liczyli ,że Lechia i kibice dla niego coś znaczą.

ps.i bez pisania ,że każdy piłkarz idzie za kasą , bo niech idzie ale z zachowaniem jakiejś formy. Nie widać różnicy w stylu pożegnania się z Lechią kilka razy słabszego Buzały? Można? Można
25 grudnia 2012, 21:59 / wtorek
Rozumiem ze dzieci z podstawówki udzielają sie na tym forum. Please! Nie rozsmieszajcie mnie...

TYLKO LECHIA!
25 grudnia 2012, 22:04 / wtorek
Monar kurwa mać.. Przecież to dzieciaki zrobiły i wywiesiły.
Czy Wy naprawdę pierdolicie, zeby pierdolić tylko ?
za dużo wolnego czasu chyba w święta..
25 grudnia 2012, 22:06 / wtorek
@ Edwin

Reasumując uważasz, że Traore nie okazał należytego szacunku Tobie i innym kibicom ? Ja uważam, że zrobił w Lechii to co do niego należało, piłkarsko jest lepszy niż nasza liga, podobno jest młody(ale kto to wie)... to kariera przed nim. Więc dał nam trochę radości, zrobił swoje i odszedł. Nikt nie powinien mieć o to żalu ani płakać żeby został bo chyba nikt tak naprawdę będąc na jego miejscu nie został by w Lechii na kolejny rok. Pomijając już kwestię finansowe, no chyba, ze wybierze chiny czy podobny kierunek to odszczekam te słowa. Pamiętaj jeszcze, że Traore nie był osobą która ma głowe na karku, większość jego słów to było klepanie tego co mu nakazał menadżer. Życze chłopakowi powodzenia, chętnie będę zerkał jak sobie radzi dalej i ciesze się, że miałem okazje popatrzeć jak taki nietuzinkowy piłkarz kopał dla Lechii.

Pozdrawiam
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.389