Gdańsk: czwartek, 22 października 2020
FORUM
Podstrony:

Traore - co dalej ?

strona 13/15

29 grudnia 2012, 19:35 / sobota
Pomylili Groclin (1:3) z Pogonią (2:0).
29 grudnia 2012, 23:20 / sobota
krychaa

Sorry , ale nie moge sie z Toba zgodzic....

2 Kolejka ( nie groclin - pogon....w ferworze walki zdarza sie )
caly czas twierdze , ze gdyby nie inwiidualna akcja Razacka na poczatku 2 polowy , roznie sie moglo ulozyc....Surma , owszem , dobil ich ale bylo to typowe dobicie druzyny ktora stawiala wszystko na jedna karte....

Moj wpis na temat tego meczu przeczytaj w temacie Rasiaka...

4 kolejka - Piast....Tak , zgadza sie , bramka na 1-0 i chuj z tego wyszlo...

A czy to jego wina ze na lewej stronie obrony biegal jakis Andrius ktorego juz po 45 min wyczuli i w 2 polowie jechali po nim jak po kobyle...?

amica...2-0...fakt , tu sie zgodze , jedyny mecz , ktory i tak bez jego przewrotki bylby wygrany , ale ta pieczatka na zawsze zostanie w bynajmniej mojej pamieci...

Slask....karny , plus inwiidualna akcja.....wg mnie akcja ktorej nie powstydzilby sie zaden z graczy Topowej Europejskiej Ligi....

A to ze od 60 minuty caly zespol ogarnela zbiorowa anemia , nie jest jego wina...

Karny z lubinkami....tez trzeba go bylo strzelic....

I wlasnie o ten mecz , a moze o jedna sytuacje mam do Razacka pretensje....

O ta kontre gdzie wychodzil Duda po lewej , a na sile gral z Ricardinho...

A tak poza tym to nie oszukujmy sie sztucznie ze nic sie nie stalo...stalo sie po raz kolejny i to mnie wku.....

znow jako klub , nie potrafimy zatrzymac waznej postaci....

wg mnie Razack byl taką , i po Tralce , Pinokiu to jakby mamy 0-3 w plecy....
30 grudnia 2012, 00:31 / niedziela
Jak napisał @okon piłkarze odchodzą ze wszystkich klubów i tych najlepszych rownież, dlatego @gregory NIE DOŁUJMY SIĘ niepotrzebnie. Owszem odejścia Trałki i Pinokia miały charakter wskazania, że tam mają niby większe szanse rozwoju sportowego ale też nie do końca. O nasza markę musimy walczyć - to jasna sprawa ale ART nie odszedł ani za chlebem, ani za sławą. Zaryzykował , że znajdzie lepszą kasę niż u nas a nas po prostu nie stać ( niestety) na takie pensje. Popatrzmy jednak na takie drużyny jak Sląsk, Ruch a przedtem ŁKS czy Polonię Bytom - mieli piękne sezony grając bez wielkiej kasy a niektórzy i bez pensji. Groclin płacił dobrze a wyników nie bylo, przestał płacić przyszły wyniki. Oczywiście nie mozna wyciągnąć z tego wniosku, że nie płacąc będziemy mieć lepszą drużynę ale to wszystko musi być dobrze podparte na solidnym fundamencie. Te fundamenty u nas tężeja od lat. Jest lepiej, być może lada rok skończy się ta faza i nic wielkiego nie osiągniemy - tego ja się boję- ale takie odejście zawodnika domagającego się dużo większych pieniędzy w latach chudych nie może być dołujace. Patrzmy tak: mamy trochę uciałanych punktów, dwie drużyny maja ich z ato bardzo mało, 10 drużyn ma ich mniej niż my, jedna druzyna ma ich wprawdzie wiecej ale ma kłopoty większe . To dobry czas, aby zagrać bez większych obciążeń o jak najwyższe cele . Nie złożyliśmy broni, walczymy dalej.
Do boju, do boju, do boju Lechia Gdańsk !!!
30 grudnia 2012, 00:55 / niedziela
czarny 66 poparcia oczywiscie 100 procent jesli mam byc oryginalny to 101 % oni mysla ze kazdy z nas jest kurwa glupi w tym jebanym zarzadzie jak magnowski nie ogarnie zawodnikow na nowa runde to jego zmarszczki sie powieksza
30 grudnia 2012, 10:08 / niedziela
czarny 66

Ja tylko to wkleiłem jako ciekawostkę z pewnej strony.

Wiem, że nie które rzeczy tam się nie zgadzają bo z Pogonią jakby Razack nie strzelił bramki na 1;0 to w 90 minucie cała Pogoń nie poszła by w nasze pole karne i by nie było tej kontry zapewne.

Ten artykuł z przymrużeniem oka traktujcie.
30 grudnia 2012, 13:14 / niedziela
Lille1, to co podajesz to jedynie wyjatki (nieliczne) potwierdzajace regule. Przejrzyj sobie powiedzmy 15 najwiekszych lig europejskich i zobzacz czy w czolowce sa kluby majace czy nie majace kasy. Owszem mozna bez kasy cos wygrac ale jest to sukces najczesciej jednorazowy, a dluzszej perspektywie nieuchronne jest zmierzanie w kierunku tym co Odra Wodzislaw albo Piast Gliwice. Z Kucharem nie ma sie co oszukiwac czeka nas to samo, w wersji lagodnej bedzie to sytuacja podobna do Arki albo Belchatowa.
30 grudnia 2012, 13:24 / niedziela
Sorry, chodzilo mi o Polonie Bytom a nie o Piasta.
30 grudnia 2012, 17:27 / niedziela
sorry Czarny, ale razi mnie to jak mało co. BYNAJMNIEJ TO NIE TO SAMO CO PRZYNAJMNIEJ!
30 grudnia 2012, 20:47 / niedziela
Mi też ktoś tu kiedyś zwrócił o to uwagę i to pewnie dzikidingo.
Dzięki - teraz bynajmniej wiem jak używać tych słów ;)
30 grudnia 2012, 20:50 / niedziela
@TradycjaiWiara
Bynajmniej.
3 stycznia 2013, 19:23 / czwartek
Czy mi sie wydaje czy prezio spierdala bo dwoch wtopach z czarnuszkiem i Sebastianem .No ... ale zarzad postapil przeciez dobrze wedlug niektorych.Teraz za darmoszke wilka i Pawla i jestesmy w siodmym niebie .Chyba ze ktos sie zlituje i przyjdzie zeby grac za darmo.
3 stycznia 2013, 19:25 / czwartek
albo jeden z kolegow kuchara przyjdzie na pare miesiecy zeby 40 kolo zwinac w koncu lotos daje troche wiec trzeba wydymac i odzyskac swoje
3 stycznia 2013, 19:28 / czwartek
Luk Ja myślę że mało tego Magnowski ma romans z ART i teraz pojedzie do Niego!
3 stycznia 2013, 19:42 / czwartek
nie martw sie kazdy kto ma interes bedzie bronil swojego
3 stycznia 2013, 23:35 / czwartek
LG--HS - dlaczego napisałeś "Niego" z dużej litery ?
4 stycznia 2013, 06:21 / piątek
Monar a jest to błędem?
5 stycznia 2013, 00:36 / sobota
LG--HS tak, jest to błąd
5 stycznia 2013, 02:08 / sobota
monar - a dlaczego ty swój chujowy nick napisałeś z wielkiej litery?
5 stycznia 2013, 10:00 / sobota
kaszanki już nie ma i mam nadzieje że,nie będzie. a dlaczego twój koszmar nie jest straszny ani śmieszny. temat do wyjebania.
5 stycznia 2013, 16:31 / sobota
Twój koszmar - bo nick to nazwa własna, a nazwy własne piszemy z wielkiej litery
5 stycznia 2013, 17:37 / sobota
Co wy sowieci jesteście?

"Poprawnie jest małą literą, a także wielką (dużą) literą. Konstrukcja z małej (wielkiej) litery jest dość częsta, ale językoznawcy uważają ją za zbyteczny rusycyzm.
— Mirosław Bańko"
odnośnik
7 stycznia 2013, 16:03 / poniedziałek
Wg GW Traore chce dalej rozmawiać z Lechią o kontrakcie. Ciekawe czy coś z tego będzie.
7 stycznia 2013, 16:08 / poniedziałek
szybki jesteś
8 stycznia 2013, 16:01 / wtorek
Dzięki Abdullahu Razacku za emocjonujące chwile, za niezapomniane akcje i nade wszystko za piękne bramki (przewrotka w meczu z Amiką na zawsze pozostanie w naszej pamięci). To wszystko, Razacku, dane nam było przeżyć dzięki Twym nietuzinkowym umiejętnościom technicznym i dzięki błyskowi boiskowej inteligencji. Cóż słusznie wybrałeś i lepszą kasę (piłka to Twój zawód, więc nie wstyd iść, gdzie więcej płacą, a kasę za miłość bierze się uprawiając inną profesję) i raczej nie gorsze szanse na rozwój piłkarski (bo gra w tzw. ekstraklasie zaszczytu dla żadnego szanującego się i ambitnego piłkarza nie przynosi). Grając dłużej z sportowymi podmurzynami cofałbyś się pomału w rozwoju. Szkoda tylko nas, gdańskich kibiców piłki nożnej, dla których byłeś prawdziwą gratką, rarytasem w ligowej szerobylejakości i mizerii. Dzięki poziomowi, który reprezentowała Twoja gra byłeś jak dotąd jedynym piłkarzem w składzie Lechii kompatybilnym z naszym nowoczesnym stadionem. To Twoje występowanie na gdańskiej murawie tak często okraszane technicznymi sztuczkami, nieszablonowymi zagraniami, wybornymi popisami piłkarskich umiejętności w tym anturażu światłocieni pod koroną pięknego bursztynka nie raziło impresyjnym dysonansem, nie kłuło w oczy jak ta nieporadność zamknięta w złotym pudełku albo jak diamentowa kolia noszona do wytartej kufajki. Wielu z nas w chwilach euforii stadionowej, po Twoim golu czy genialnym podaniu w myślach wołało „murzynisko nasze ulubione, białozielone” wyrażając dla ciebie uznanie, podziw i sympatię. A teraz (żenada to) co poniektórzy opluwają cię, udając, że się nie cieszyli z Twoich bramek dla naszej Lechii, albo w najlepszym razie utrzymując, że z Twym odejściem nic się nie stało, że murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. Tak nie jest, utrata takiego piłkarza jak ty, Razacku, to prawdziwy cios dla Lechii, zwłaszcza w kontekście tego hojnego, bogatego właściciela, który, nie wykluczone, wykuchmarzy nam, jeśli nie spadek, to co najwyżej przeciętność. Żegnaj Razacku i powodzenia.
8 stycznia 2013, 16:04 / wtorek
O rany. Castrop podesłać Ci sznur ?
8 stycznia 2013, 16:08 / wtorek
Castrop jeszcze lachę mu zrób i będzie komplet. Takie peany na temat skórkokopacza z Afryki tylko ty mogłeś wymyślić. Ja kieruję się zasadą z takiego jednego filmu "kto murzyna ma u tego murzyn gra". My już nie mamy i siatka bananów z tesco na pożegnanie i niech tam se gra u Maćka S. w ciepłej Arabii czy innym Kuwejcie.
8 stycznia 2013, 16:15 / wtorek
Ja się cieszę po każdym golu dla Lechii. Chyba tylko jakby Castorp strzelił, to niekoniecznie, bo wiadomo, że by mu laczek poleciał za gałą i obciach! Cały świat by się z nas śmiał... A my w pudełku z bursztynku zamknięte.
8 stycznia 2013, 16:21 / wtorek
Edwin, poślij sznura dla tulei z muzyczną dedykacją: sędzia weź sznur i po… się itd.

A co do tych peanów, to są jak najbardziej zasłużone. Ja wam to wieszczę, a wiem, co mówię, że z tym Razakiem i jego utratą będzie jak w tej fraszce o zdrowiu: ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił.

A co do tego śmiania się całego świata, to nie przypuszczam, żeby tak było - jak by laczek wpadł razem z gałą byłoby od razu 2:0 dla Lechii i byłby to ewenement na skalę ogólnoświatową.
8 stycznia 2013, 16:29 / wtorek
Ja pierdole… Żeby pisać do Murzyna na forum zwracając się do niego bezpośrednio, w drugiej osobie…
Że niby co, przeczyta? Ktoś mu przetłumaczy? Założy tu konto i odpisze?

Popierdoliło kompletnie.
8 stycznia 2013, 16:50 / wtorek
Chyba już czas, aby Castorp dostał z laczka..
8 stycznia 2013, 16:51 / wtorek
Castrop masz swój świat i baw się w nim jak najlepiej, strzelaj podwójne bramki i pisz wiersze do Traore :) Nie będę Ci tłumaczył ,że bramki dla Lechii cieszą zawsze obojętne kto je strzela i że na murzynie świat się nie kończy, bo widać Twój się trzęsie w posadach
8 stycznia 2013, 17:15 / wtorek
Do wszystkich wyznawców kultu czarnego :
Wybudujcie sobie jakiś budynek w ,którym razem będziecie mogli czcić murzyna , opowiadać sobie o nim , wspominać piękne czasy . Podejrzewam ,że wyznawców czarnego w Gdańsku jest bardzo dużo .

Tak na serio to może niech jakiś moderator usunie ten temat co ? Słabo mi się robi jak czytam lamenty o wspaniałości czarnego .
8 stycznia 2013, 17:23 / wtorek
Zagraj w bilard moze cisnienie ci spadnie. Żenujące są te wypociny o kulcie czarnego, jak również twoje kompleksy. Jak bedziesz miał coś merytorycznego do powiedzenia, to wtedy "produkuj się". Szanuj zdanie innych to inni beda szanowac CIEBIE.

Over!

Co do tematu, to potwierdziły sie moje przypuszczenia. Lechia potrzebna była Traore tylko do podbijania stawek. Trzeba otwarcie powiedziec ze Traore nie rozstał sie z klasą. Zrzesztą jakos nie spodziewałem sie po nim czego innego.

TYLKO LECHIA!
8 stycznia 2013, 17:35 / wtorek
Zamieszczam tu ciekawy link do wypowiedzi SURMY, który mówi o drużynie, o Razaku i... o Nowaku, który chyba także co nieco Lechii dał?
No, ale gawiedź woli GWIAZDY.

Dla niecierpliwych od ok. 1 minuty.

odnośnik
8 stycznia 2013, 18:06 / wtorek
mam nadzieję, że podpisał kontrakt z etifata morgana i jest to koniec serialu o Razowym
8 stycznia 2013, 19:34 / wtorek
Monar jesli słabo ci sie robi to omijaj ten wątek i juz po klopocie takie to trudne ???
8 stycznia 2013, 19:43 / wtorek
Castorp:"Dzięki poziomowi, który reprezentowała Twoja gra byłeś jak dotąd jedynym piłkarzem w składzie Lechii kompatybilnym z naszym nowoczesnym stadionem."

To chyba stadion był kompatybilny z Traore, bo to jedyny stadion na świecie z zakazem wnoszenia bananów.
8 stycznia 2013, 19:48 / wtorek
Jeżeli te informacje są prawdziwie to zawiodłem się na Traore po całości. Miałby zadatki na wielką karierę gdyby głowa była na miejscu. Chociaż uważam, że już w letnim okienku zwieje z pieniążkami i będzie szukał szczęścia gdzie indziej, tylko, że w tym momencie zrobił krok w tył i w czerwcu będzie aspirował do zespołów na poziomie Lechii a jak wiadomo stać go na dużo więcej. Tak czy inaczej bywaj.
8 stycznia 2013, 21:51 / wtorek
Nie ważne, czy kot jest czarny czy biały. Ważne, żeby łapał myszy.
8 stycznia 2013, 22:12 / wtorek
Najlepsze są rude.
8 stycznia 2013, 23:13 / wtorek
8 stycznia 2013, 23:24 / wtorek
jakie rude ? ja pierdolę znowu polityka...
10 stycznia 2013, 09:09 / czwartek
odnośnik

Kasa sie liczyla tylko dla Traore.
10 stycznia 2013, 09:18 / czwartek
Kasa? Zapewne tak (zwróćcie uwagę na kwotę którą mu proponowano u nas i przeanalizujcie co w tym temacie mówiono/pisano wcześniej). Niemniej... nie wiem jak gra się w Arabii Saudyjskiej (chodzi o poziom ligi), ale lament o to, że brak mu ambicji uważam za nieuzasadniony. Biorąc pod uwagę poziom polskiej ekstraklasy, wątpię aby była to degradacja sportowa.
10 stycznia 2013, 10:16 / czwartek
"oferta Ettifaq jest mniej więcej cztery razy wyższa od tego, co zaproponowano mi w Gdańsku - mówi Traore."
odnośnik
10 stycznia 2013, 10:18 / czwartek
trzczy.. 2 posty wyżej:)
10 stycznia 2013, 10:23 / czwartek
a sory za dubel
10 stycznia 2013, 11:49 / czwartek
Na banany dla córki zarobi, w Europie nikt by za takiego kopacza nie zapłacił takich pieniędzy, bo jest tu jednym z wielu(nie mówiąc o Polsce, bo tu każdy kto nie kopie się po czole jest wyróżniającą się postacią). Jak dla mnie murzynek zakończył właśnie karierę, bo mi się zawsze wydawało, że nawet z Polskiego klubu łatwiej trafić do Europy niż z Arabii ale czarnej logiki nie zrozumiemy. Temat do wyjebania.
10 stycznia 2013, 12:12 / czwartek
spokojnie Skorża sprowadzi go spowrotem do Europy
10 stycznia 2013, 13:34 / czwartek
Nawet te 4 razy więcej niż rzekomo dawała Lechia to jest dla szejków tyle co dla nas na piwo w knajpie, co ja mówię, w sklepie...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.273