Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Traore - co dalej ?

strona 14/15

10 stycznia 2013, 14:38 / czwartek
Zatrudnił się u Szwejka za piwo. Chodzą do gospody pani Palivcowej.
10 stycznia 2013, 17:32 / czwartek
odnośnik

mam nadzieje że nie będzie następny
10 stycznia 2013, 20:47 / czwartek
Sarnowski mnie zupelnie rozwalil swoim tekstem "Bardzo bym chciał, żeby Razack pozostał w Lechii. Szanse, że tak się stanie, są już jednak znikome. Lechia jeszcze nie jest w stanie konkurować pod względem finansowym z klubami z Arabii Saudyjskiej - przyznał prezes Lechii Bartosz Sarnowski na antenie Radia Gdańsk"
Chodzi mi oczywiscie o uzycie slowa "jeszcze".
10 stycznia 2013, 22:16 / czwartek
"nigdy" byłoby na miejscu
14 stycznia 2013, 23:27 / poniedziałek
Info z Twittera: Razack nie podpisze kontraktu z Ettifaq :)... No to czekamy na kolejne ploty, domysły i nagłówki "RAZACK JEDNAK ZAGRA W LECHII?!".

Ach ten sezon ogórkowy :).
15 stycznia 2013, 05:00 / wtorek
Razack w Gaziantepsporze. Proszę o wyjebanie tego tamatu. odnośnik
15 stycznia 2013, 07:57 / wtorek
czyli postawił na rozwój?
ciekawe ile dostał?
15 stycznia 2013, 08:28 / wtorek
No i w koncu zakonczyła sie ta opera mydlana. uff
tak, tak wywalic temat, póki jeszcze nie nastapił wysyp postów chłopców z kompleksami.

TYLKO LECHIA!
15 stycznia 2013, 08:41 / wtorek
Kompleksami małego ptaszka?
15 stycznia 2013, 08:41 / wtorek
Czyli zarobi więcej i zagra w lepszej lidze. Krótko i na temat.
15 stycznia 2013, 12:34 / wtorek
odnośnik

Ale tylko grą...
15 stycznia 2013, 13:13 / wtorek
Uffff... nareszcie jestem spokojny o to , że czarny już nie wróci do Lechii. Kamień spadł mi z serca .
15 stycznia 2013, 13:45 / wtorek
jest sie z czego cieszyc , zebys nie płakał w sezonie ze nie ma kto strzelac goli
15 stycznia 2013, 14:08 / wtorek
Coś mi mówi ze za rok znowu ciśnienie wzrośnie w Monarze i znowu bedzie mu sie zbierac na wymioty, bo ART nie poradzi sobie w lidze tureckiej i bedzie do wypozyczenia (co nie znaczy ze trafi do Lechii, ale zagrożenie bedzie...).

Zresztą, teraz nie ma łatwego życia, bo Bobo testuje pełno jakiś przypalanych i opalonych (swoją drogą wątpię, aby ktokolwiek z nich wniósł cos dobrego do Lechii, bedzie to raczej egzotyczny dodatek do zimowego zgrupowania).

TYLKO LECHIA!
15 stycznia 2013, 16:25 / wtorek
W końcu Traore zagra przed porządna publiką co to nie jest rasistowska a bardzo tolerancyjna hehe!

ps.Cygnus nie mowi sie przypaleni Ty rasisto;-)
15 stycznia 2013, 19:27 / wtorek
Traore na transferze do Gaziantepsporu straci sportowo, a jak zobaczy miasto, to się przestraszy. Gaziantep ma się do Gdańska jak zdezelowana syrenka do najnowszego modelu mercedesa - mówi były reprezentant Polski Mirosław Szymkowiak, który w latach 2005-2006 grał w lidze tureckiej w barwach Trabzonsporu.
Abdou Razack Traore, była już gwiazda Lechii Gdańsk, w środę podpisał 3,5-letni kontrakt z Gaziantepsporem - 14. zespołem ligi tureckiej. Według Szymkowiaka nie jest to dobry wybór dla reprezentanta Burkina Faso.

- Oczywiście najważniejsze były dla niego pieniądze, ale pod względem sportowym na pewno straci - mówi w rozmowie z trojmiasto.sport.pl były piłkarz m.in. Widzewa Łódź i Wisły Kraków. - Jak ja grałem w Turcji, zespół ten pałętał się w dole tabeli, teraz jest zresztą podobnie. Mieli dobry moment, kiedy zakwalifikowali się do europejskich pucharów [sezon 2011/12], ale jak pamiętam ich mecze z Legią Warszawa [1:0 i 0:0, awans polskiego zespołu], to nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Ja takie zespoły nazywam "rąbanka". W Gaziantepsporze nie ma wielkich gwiazd i wszystko wskazuje na to, że Traore będzie najlepszym piłkarzem zespołu. Swoich umiejętności raczej tam nie podniesie, a jeśli nie daj Boże zawali kilka pierwszych meczów, zrobią z niego jeszcze kozła ofiarnego. Nie wykluczam scenariusza, że po pół roku będzie stamtąd uciekał, gdzie pieprz rośnie. Co innego gdyby poszedł do jednego z klubów ze Stambułu: Galatasaray, Besiktasu, Fenerbahce czy nawet Trabzonsporu. To rzeczywiście mocne zespoły, które mają w składzie wspaniałych piłkarzy. Cała reszta znacznie odstaje i to pod każdym względem. Oczywiście liga turecka jest mocniejsza od polskiej, ale zespoły z dołu tabeli są bardzo przeciętne - podkreśla Szymkowiak, który dodaje, że miasto Gaziantep nie jest łatwym miejscem do życia.

- Podejrzewam, że jak zobaczy miasto, to się przestraszy - śmieje się Szymkowiak. - W porównaniu z Gdańskiem Gaziantep prezentuje się jak zdezelowana syrenka przy najnowszym modelu mercedesa. To już głęboka Azja, blisko granicy z Syrią oraz Irakiem. Typowa betonowa dżungla bez żadnych atrakcji. Stadion też nie imponuje, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę, na jakim obiekcie grał Traore w ostatnich miesiącach. Znając jego podejście do życia, nie będzie mu tam łatwo, to bardzo specyficzne miejsce. Ogólnie wydaje mi się, że jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy zawodnik polskiej ekstraklasy powinien znaleźć sobie lepsze miejsce do kontynuowania kariery. Wybrał jednak piłkarską prowincję za niezłe pieniądze. Można i tak - podsumowuje Szymkowiak.

sport.pl

Ja zawsze wszystkim powtarzam. Lechii się nie odmawia :)
15 stycznia 2013, 22:36 / wtorek
Sportowo nie straci bo od Polskiej ligi tylko u Arabów może być niższy poziom.
A jak się postara to nie widzę problemów żeby po roku dobrej gry znalazł się w któryś z czołowych zespołów ichniejszej ligi. Tylko patrząc na nasze rodzime "gwiazdy" i ich kariery w Turcji może być mu ciężko.
Ja mu życzę jak najlepiej. Powodzenia.
15 stycznia 2013, 23:16 / wtorek
chuj z czarnuchem, temat do wyjebania
Naprawdę sądzicie, że najemny grajek bierze pod uwagę miasto pod uwagę...
kasa misiu kasa
16 stycznia 2013, 08:16 / środa
Żeby nie było nudno, naprawdę myślisz, że w Lechii ktoś gra nie dla pieniędzy tylko dla idei :-) ? Pokaż mi kto, to stawiam piwo ;-)
16 stycznia 2013, 08:30 / środa
Paweł Buzała! ;-)))

Jako, że nie wiem kiedy będzie okazja do odbioru nagrody - chlapnij sobie za moje zdrowie przy najbliższej okazji.

:D
16 stycznia 2013, 19:40 / środa
Zapytamy Pawła i stawiam wtedy browar. :-)
16 stycznia 2013, 20:03 / środa
jasne... "Hej Paweł grasz dla kasy? Czy dla Lechii ? "
18 stycznia 2013, 23:57 / piątek
Z pejsbukowego fanpage'a Traore:

"Niesamowity zwrot akcji! Abdou Razack Traore nie zagra u trenera Macieja Skorży w Ettifaq'u ! Obecnie media podają, iż zawodnik zagra w tureckim Gaziantepsporze !"

To już się robi żenujące.
18 stycznia 2013, 23:59 / piątek
Czy Ci się człowieku system mózgowy zawiesił?
19 stycznia 2013, 00:00 / sobota
Przecież on już kilka dni temu podpisał...
19 stycznia 2013, 00:04 / sobota
Nie śledziłem newsów o czarnym traktorze ostatnio, bo po co? A trafiłem na to, świeżo wrzucone (30 minut temu) to myślałem, że jakiś news. Jak spam to sorry.
19 stycznia 2013, 00:08 / sobota
Przejrzałem wątek - widać umiejętność czytania o pewnej porze dnia mi się zawiesza. Posty do wyjebania.

ave LG
20 stycznia 2013, 16:18 / niedziela
Pardon ze z zaskoczenia tak chciałem sobie po latach zobaczyć co tam na forum. I znaleźć odpowiedz na pytanie, nie ilu skompkeksialych niemytych rasistowskich podsmiechujkow bedzie jechało po Traore tylko czy jakaś mądrzejsza głowa zapyta sie ile paly z zarządu bądź ktokolwiek odpowiedzialny za finanse zarobiły na zawodniku?
Były podniety jaki to super strzał i ile jest wart. I ch... przez partanine ani grosza w kasie nie zostanie. Pozdrowienia dla normalnych.

Ps. Jedyny co grał poszedł została zgraja (pardon Jedi - nawet nieslaba runda)jak strzeli wiosna średnio 1gol/mecz zamykam sie i to odszczekam. Obym przegrał ten zakład.
20 stycznia 2013, 16:24 / niedziela
Nie szkoda roz,gdy plonie las.
20 stycznia 2013, 17:23 / niedziela
"skompkeksialych niemytych rasistowskich podsmiechujkow" Słucham ?!
20 stycznia 2013, 17:44 / niedziela
Tak mi podnisłeś cisnienie , że się rozwinę. Nie wiem kim ty jestes i nie obchodzi mnie to. Sam jesteś niemytym czarnym rasistą. Dla takich jak ty czarnego nie można nazwać murzynem, głupiego i chciwego czarnego głupim i chciwym murzynem. Jak czarny mówi o białym - biały to ok jak czarnego nazwiesz czarnym to rasizm!
Wiesz co ? Dostrzegam wyższosć kultury białych ludzi , dlatego to oni skolonizowali Afrykę i dlatego to nie ty zbierałeś bawełnę. To jest rasizm czy czysta prawda ?!
Jackson ,jackson, jackson dziki
20 stycznia 2013, 19:26 / niedziela
No, ale ma racje. W normalnym klubie na konto wpadła by niezła sumka za wytransferowanie takiego zawodnika za granicę, a u nas jest jeden wielki chuj.
20 stycznia 2013, 19:41 / niedziela
W normalnym klubie?
Czy kluby które oddają swoich czołowych zawodników za free można uznać za nienormalne?
Jeśli tak to takie kluby jak np. Schalke 04,Chelsea Londyn można uznać za nienormalne bo po sezonie pozbędą się swoich czołowych piłkarzy nie zyskując ani Funta czy Euro.
Proszę o przykład klubu,który nie oddał nigdy uzdolnionego lub czołowego piłkarza do innej drużyny za darmo.
20 stycznia 2013, 19:57 / niedziela
edwinsopot nie strugaj głupa. Dla niektórych samym powodem, żeby go jebać jest tylko kolor skóry i to jest impotencja umysłowa, chyba warto to napisać.
20 stycznia 2013, 20:14 / niedziela
incognito za darmo oddaja?lepiej napisz jaki to klub oddaje zawodników za darmo.krawaciarze co chwile kogos gonia i zarabiaja tak samo ruch ,lech a u nas najlepszy grajek szedł w pizdu za darmo bo nikt nie myslał w zarzadzie
20 stycznia 2013, 20:29 / niedziela
dla niektórych wszystko kojarzy się z rasizmem i chyba warto o tym napisać!Krytykujesz murzyna- jesteś rasistą! Precz z czarnymi rasistami! Jestem biały i jestem z tego dumny. Mam dość pajaców dla których to problem. Gdzie tu rasizm?!
20 stycznia 2013, 20:43 / niedziela
Z czołowych europejskich klubów wymieniłem dwa,tak na szybko.
A co do transferów CSKA Warszawa,cały czas nie mogę dojść jakim cudem oni za takie kwoty pchają przeciętniaków do innych klubów.
Czyżby reżimowe zażyłości?
20 stycznia 2013, 21:17 / niedziela
ART do nas wróci. Pogra u turasów , tzn. posiedzi sobie na ławce i pod koniec przyszłego sezonu wróci do Lechii. Kolor zgarnie deko kaski , będzie miał na banany dla córki, to i za mniejszą kasę zgodzi się grać dla nas.
Nie on pierwszy i ostatni. Jedno co trzeba napisać , to ten Murzyn piłkarsko jak na warunki polskiej Ekstra był bardzo dobry.
20 stycznia 2013, 22:11 / niedziela
Nie wiem incognito, ale spokojnie. Albo rozmawiasz, albo chcesz pyskówki, wtedy do widzenia. Oczywiście to co piszesz jest prawdą, ale u nas jest niestety sytuacja nienormalna... Ściągamy różnych graczy za grubą kasę, ale jeszcze niekogo za duże pieniądze nie opchnęliśmy, mimo że byli zawodnicy warci nie małych pieniędzy. Znajdziesz drugi taki klub? A jeśli nawet znajdziesz to czy to coś tłumaczy?
20 stycznia 2013, 22:14 / niedziela
@twój stary

Palisz głupa? Czy jesteś czarną rasistowską małpą? Bez napinki :) , napisz jeszcze jak zakochany jesteś w annie grodzkiej ...
ps.To się robi świat dziwolągów, zaczynam chyba być rasistą :D
20 stycznia 2013, 22:46 / niedziela
Arku zero emocji.
Nigdy nie szukam zwady,może tak,nigdy w necie.
Oddanie Traore za free może wydawać się niepoważne ale po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw mi wychodzi na plus dla klubu.Pewnie stracimy sportowo bo był to gracz na naszą ligę wybitny,ale trzeba myśleć nie tylko na "tu i teraz".
Nawet gdyby został tylko po to aby go popchnać latem to nic byśmy nie zyskali.
Pisząc uczciwie,na grę w pucharach nie ma szans przynajmniej po rym sezonie,każde miejsce poza czołową czwórką przy pozostaniu Razaka było by nie korzystne dla finansow Lechii,wiadomo premie obiecane przez zarząd nie bilansowalyby się z kasą od ekstraklasy,do tego doszłyby wypłacone pensje plus kwota za podpis dla Traore.
Czy myślisz,że dzięki takiemu rozwiązaniu Lechia wzbogacilaby się chociaż o 1€?
Niestety ale wszyscy zaciskaja pasa a my bardzo mocno.
Ja osobiście cieszę się każdym meczem naszej Lechii i wierzę,ba jestem pewny,że nigdy ta radość nie minie.
21 stycznia 2013, 00:06 / poniedziałek
edwinsopot - najwyższy czas stanąć po białej stronie mocy :)
21 stycznia 2013, 10:07 / poniedziałek
wystarczy jak bedzie dalej sobą i pozostanie po inteligentnej stronie mocy, która nie jest ani biała, ani czarna no może trochę biało-zielona :)

TYLKO LECHIA!
21 stycznia 2013, 11:43 / poniedziałek
Obecnie, po zniknięciu Murzyna, temat "Traore - co dalej?" stał się jakby nieaktualny. Przynajmniej dla kibiców Lechii. Chyba, że chodzi o kibiców Murzyna. Bo kibic Lechii patrząc na to co jest i to co będzie, na Murzyna powinien mieć wywalone. Chyba, że chodzi o wspominanie najnowszej historii.

Jak teraz ktoś jest zainteresowany Murzynem, to powinien się zalogować na forum pewnego tureckiego klubu.
Czyżbym się mylił?
21 stycznia 2013, 11:49 / poniedziałek
1947 - masz rację, dalsze jego losy mogą sie pojawić co najwyżej w wątku o byłych piłkarzach Lechii. Dla mnie ten temat jest zamkniety, choc sami z różnych powodów wrzucamy go "na tapetę" ;)

TYLKO LECHIA!
21 stycznia 2013, 11:54 / poniedziałek
1947 ale jesteś płytki człowieku przy Tobie brodzik to basen! To że ktoś jest zwolennikiem talentu Traore to prywatną sprawa a jako że był On zawodnikiem Lechii to chyba normalne że o Nim się pisze! to że poszedł do Turków to normalne to Jego zawód jest piłkarzem i gra tam gdzie mu więcej zapłacą ;) a jeśli czujesz się zraniony bo wiersz że ma Lechii w sercu to przykro mi! Takie jest życie więc skończ płakać i weź się w garść!
21 stycznia 2013, 13:16 / poniedziałek
1947 w pełni zgadzam się z tobą murzyn powinien ten wątek zabrać ze sobą do dziczy na ich forum pozdrawiam
21 stycznia 2013, 13:29 / poniedziałek
LG-HS

Może nie wyczułem ironii w twoim poście dlatego zadam pytanie bo w głowie mi się nie mieści, że można być tak naiwnym...

Twoim zdaniem Traore ma Lechię w sercu ?? :) :) :)
21 stycznia 2013, 16:12 / poniedziałek
Temat gry Traore jest zamknięty, mleko się rozlał, jest po ptakach, czy raczej po ptaku. Kłapanie dziobami czas skończyć, żałobne trele czas przerwać. Orzeł odfrunął do ciepłych krajów (niczym zagapiony bocian), a pozostały w klatce same już tylko sikorki, wróbelki, gołąbki, w większości zwykłe ptactwo domowe (słabo opierzone), rzeźne, co złotych jajek nie znosi.
Ale nie skończył się temat (i nie powinien), dlaczego tak źle tę sprawę rozegrano, dlaczego umknął spod skrzydeł najlepszy od lat piłkarz (jedyny z prawdziwego zdarzenia), a w zamian testuje się murzyńskie i niemurzyńskie nieloty z IV-ligowych hodowli, podrzędnych ferm krajowych i afrykańskich. Na dorodne okazy nie ma kasiory. Czyli powtórka z historii, jak co roku fachowa siła sekserska maca pisklaki brzydkich kaczątek, z których łabędzi z pewnością nie będzie. Smakosze białego mięsa, o wydelikaconych podniebieniach, dostają pewnie ze strachu Pietre’a lub gęsiej skórki, że pośród tych testowanych jest czarny bocian znad Sekwany.
21 stycznia 2013, 16:19 / poniedziałek
I jeszcze jedno... tenże czarny bocian znad Sekwany to co najwyżej łąkowy człapak. I na PGE Arenie nie zatańczy on nigdy partii czarnego łabędzie z baletu Czajkowskiego, nie liczyłbym na to.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029