Gdańsk: niedziela, 24 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Traore - co dalej ?

strona 3/15

20 listopada 2012, 21:34 / wtorek
Niech się zarząd nie wygłupia. 300 tys euro wydaję się sporo ale patrząc w szerszej perspektywie, podpiszą kontrakt na 2 lata i po roku sprzedadzą go za 5 mln euro minimum skoro za tyle poszedł Mierzejewski. Martwi mnie tylko to, że bez pomocy finansowej ze strony miasta Lechia takich pieniędzy po prostu nie skołuje. A Pan Kuchar i jego biznesowy tok rozwoju to po prostu dno. Swoją drogą nie mogę zrozumieć jak ten Pan stał się milionerem z jego podejściem do Lechii na której rozwoju mógł by się naprawdę wzbogacić.
20 listopada 2012, 21:43 / wtorek
TECHLG - nie podniecałbym się tak tymi liczbami przedstawionymi przez grubego na swoim blogu na weszło. Skąd on niby miałby mieć te informacje? Nikt tego nie sprawdzi. To zwykły pismak, któremu zależy na wzbudzeniu sensacji. Był tam już taki co do końca twierdził, jak debil, że Wojciechowski kupił Lechię.

A co do Kuchara... Mnie martwi, że ten gość właśnie za bardzo traktuję Lechię jak biznes. Piłka Nożna to chyba nigdzie nie jest przedmiot wzbogacania się jednego człowieka. Tu się łoży pieniądze i cieszy ze zwycięstw. Czego ten człowiek nie robi.
20 listopada 2012, 21:57 / wtorek
tu przecież nie chodzi o to ile mu damy. Wszystko zależy od tego czy zgłosi się po niego jakiś klub z dobrej europejskiej ligi.
20 listopada 2012, 22:38 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 listopada 2012, 23:00 / wtorek
jeśli to prawda, co łysy pisze, to zaiste nie zawołam na Wołąkiewicza - Pinocio.
No i w stosunku do ART-a pewnie wyglądało to też, jak to przedstawiasz. Natomiast opinia Wiernego jakoby Traore był naszym najlepszym piłkarzem wydaje mi się grubo przesadzona. Cieszę się, że tak gra dla naszego Klubu , zaplacę dodatek do biletu na Traore ale taki Dzidek był geniuszem a to jest rzemieślik. Bardzo dobry - ale rzemieślnik.
20 listopada 2012, 23:13 / wtorek
Razack już u Nas nie zagra, taka jest prawda. Nie licytujcie się na znajomości bo to nie ma sensu.............trzeba było 1,5 roku temu dać mu podwyżkę taką jak mu dzisiaj proponują z kontraktem na 4 lata i nie byłoby tematu...........a tak duch hjenka......
20 listopada 2012, 23:30 / wtorek
Razack jest narazie w Lechii i mam nadzieje ze zostanie do póki nie podpisze z kimś innym wszystko jest mozliwe bez lamentu i popadania w pesymizm takie pisanie ze juz go w Lechii nie ma moim zdaniem jest kompletnie bez sensu.
21 listopada 2012, 09:13 / środa
Lile to w/g Ciebie kto jest naszym najlepszym zawodnikiem?
21 listopada 2012, 12:31 / środa
Wierny to chodzisz na mecze i nie wiesz ? GR11 !!! Najbardziej konkretny zawodnik go nie interesują pojedynicze bramki jego tylko i wyłącznie Interesuje Dwu cyfrowa ilosc bramek ...

a tak nawiązując do rozmowy to nie ma dyskusji od kad powrócilismy do Ekstraklasy to nie było jeszcze lepszego od ART i nie ma co sie oszukiwać
21 listopada 2012, 13:39 / środa
No to ja wiem że GR 11 jest najlepszy długo długo nic za nim jest dopiero Razak.
21 listopada 2012, 14:09 / środa
Nie, nie za GR11 jest Chuck Norris dopiero potem Razack
21 listopada 2012, 15:15 / środa
A ja myślałem że Chuck Noris jest szefem wszystkich szefów i wyłącza prąd w Banku.
21 listopada 2012, 15:19 / środa
Taa i przyjechał po sianko do banku na pensje dla Traore ;)
21 listopada 2012, 16:14 / środa
Tusio ma rację. Jesli znajdzie sie konkretny klub z dobrej ligi europejskiej to nawet jak Adamowicz wyłaczy latarnie w całym miescie a zaoszczedzone pieniadze przekaże do klubu to i tak nie zatrzymamy ARTa. Rozczarowałbym sie tylko jak Traore poszedłby to takiej Legii.
Szkoda bedzie tracić takiego gracza, ale istnieje świat bez ARTyzmu.
Zawsze mamy GR11 (choc on moze juz w styczniu podpisać kontakt z kim innym! OMG)

TYLKO LECHIA!
21 listopada 2012, 16:44 / środa
Cygnus ... zgadzam sie z tobą w 100 % odejście traore nie osłabi tak drużyny jak odejście GR11 ;( a sa już takie przesłanki tym bardziej , że sezon grzewczy juz się zaczął i każde drewno będzie potrzebne na opał :(
21 listopada 2012, 17:25 / środa
Tak trochę żartując, mam nadzieję, że Razack nie zagra już do końca roku i wszyscy chętni odpuszczą :)
21 listopada 2012, 19:11 / środa
dziwna sprawa bo w szatni wszyscy juz wiedza ,ze Razak odchodzi a trener miał sie dowiedzieć pierwszy ....to juz przesadzone warunki i pieniądze jakie otrzymał z innych klubów przewyższają ofertę Lechii i na sto procent odchodzi.
Wiec zapomnijcie juz o temacie bo szkoda waszych nerwów ....szkoda:(
21 listopada 2012, 19:12 / środa
Oczywiście, bo Ty wiesz najlepiej co dzieje się w szatni. Poza tym, wybacz, ale dla mnie ktoś kto nie ma szacunku do Lechii nie jest wiarygodny.
21 listopada 2012, 22:29 / środa
Dokładnie. LECHIA PISZEMY ZAWSZE Z WIELKIEJ LITERY!!!
21 listopada 2012, 23:28 / środa
Lechia75 a jakie kluby mu oferty dały skoro tak dobrze poinformowany jestes pytam z ciekawości? :)
21 listopada 2012, 23:33 / środa
Traore musi zostać !
bo chyba z zaglebiem to nie bedzie jego ostatni u Nas mecz ? nie mozna dotego dopuścić !

chociaz podpisać na pół roku - znajdzie póżniej lepszy klub w okresie letnim łatwiej, cena - wartość jego wzrosnie po wywalczenie korony króla strzelców ekstraklasy i zdobycia miejsca na podjum dla LECHII !!!!

ale dobrze by wiedziec co sie wydarzy jeszcze przed meczem z zagłębiem - bo tak czy owak należą mu sie podziekowania za gre w naszym klubie !
22 listopada 2012, 00:19 / czwartek
po skrótach meczów Jóźwiak z Legii mówił że z decyzją Razaka trzeba poczekać do stycznia ale się głupio uśmiechał jestem ciekaw co to oznaczało
22 listopada 2012, 00:32 / czwartek
a uśmiechał się w prawo czy lewo? a szyderczo czy sumiennie ? puścił oczko czy niekoniecznie? może pokazał do Urbana podniesiony kciuk ? Może Ljuboja zrobił wielkie oczy ?

KURWA MAĆ
22 listopada 2012, 09:47 / czwartek
Kolego wrzeszczanin tak jest duża szansa na "podjum"
22 listopada 2012, 13:11 / czwartek
Z Traore to już jest sprawa przesądzona na 99,99%. Nie ma co bić piany ani żywić złudnych nadziei. Dostał taką propozycję podwyżki, że koń by się uśmiał. Pewne info.
22 listopada 2012, 13:16 / czwartek
Od dawna wiadomo, że dostał propozycję 2x większej pensji i miałby się stać jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy ligi. Ale ty masz jakieś nowe, "pewne info", z którego ponoć koń się śmieję. Podziel się źródłem, jak masz takie tajemne informacje.
22 listopada 2012, 17:45 / czwartek
No jestem ciekawy co teraz zrobi klub jak dowiedział się że dysk wyskoczył.Lechia przeczeka do grudnia ale inny klub -zaryzykuje?.
22 listopada 2012, 19:43 / czwartek
Chyba nie wyskoczył tylko się przesunął. Jakby mu wyskoczył w odcinku szyjnym to k..wa nie wiem jakby wyglądał i czy byłby w stanie przez jakiś czas ruszać po upadku w ogóle się ruszać nawet głową. Co do większej kasy jaką może dostać: no pewnie na zachodzie może dostać więcej ale wydaje mi się, że koszty życia tamże są nieco większe więc nawet jak dostanie dwa razy więcej niż ewentualnie w Lechii to i tak per saldo nie będzie miał automatycznie dwa razy więcej w kieszeni - chyba że będzie z GDN na treningi i mecze dojeżdżał :-) najlepiej zarobiony byłby jego manago - wyśle go powiedzmy do Niemiec, skasuje prowizję i będzie szczęśliwy. Więc niekoniecznie się rozstanie z nami (moim zdaniem oczywiście).
22 listopada 2012, 21:07 / czwartek
a ja mam takie optymistyczne przeczucie, że po ostatnim meczu rundy ogłosi przedłużenie umowy. nie wiem skąd, po prostu tak czuję
23 listopada 2012, 12:34 / piątek
odnośnik

oby ległej nie było stać ;((
23 listopada 2012, 13:37 / piątek
Gdyby dysk wyskoczył, to Razack nie zostałby na boisku. Powątpiewam również w wysunięcie. Raczej uszkodzenie pierścienia włóknistego i prawdopodobieństwo wypłynięcia jądra włóknistego jeśli już.

Wypadnięcie dysku to pewna operacja. I to poważna, bo trzeba wstawić protezę. Podobnie jest z wysunięciem, o ile jest ono poważne. Natomiast w przypadku uszkodzenia dysku wystarczy leczenie zachowawcze i rehabilitacja.

Uszkodzenie dysku jest tak naprawdę dysfunkcją układu szkieletowego a nie nerwowego - jak twierdzą różne doniesienia. Problem jedynie w tym, że uszkodzony dysk może uwierać jakiś nerw.
23 listopada 2012, 14:19 / piątek
"Reprezentant Burkina Faso nie ukrywa za to, że Legia to najlepszy klub w Polsce. "

A kiedy i gdzie on to niby powiedział? Nie przypominam sobie.
23 listopada 2012, 14:45 / piątek
Ja też sobie nie przypominam takich słów, ale co tam my. "Dziennikarze" z wp wiedzą wszystko o wszystkich lepiej. Swoją drogą, coraz mniej rzetelnych portali w tym internecie. Chyba tylko 90minut.pl zostało :)
23 listopada 2012, 14:51 / piątek
wp z reguły była proLechijna, bo ma siedzibę w Sopocie i o Lechii i ogólnie ekstraklasie pisał tam najczęściej Stańczyk, czy jakoś tak, co na mecze Lechii chodzi, ale tu nikt nie miał jaj się podpisać pod tym pierdoleniem niepodpartym żadnym cytatem. Pewnie jakiś wypierdek z wawy sieje propagandę.
23 listopada 2012, 14:57 / piątek
A wp nie ma też siedziby na Traugutta? Tam koło akademików?
23 listopada 2012, 15:01 / piątek
Traugutta 115 C
23 listopada 2012, 15:01 / piątek
ma
23 listopada 2012, 15:14 / piątek
Oczywiście, że powiedział...

W meczach przeciw Legii Warszawa zawsze robi pan niezłe wrażenie. Chce pan powiedzieć szefom warszawskiego klubu: „Trzeba było wyłożyć kasę na stół"?

Abdou Razack Traore: Raczej chodzi o to, że Legia jest dobrym zespołem, który dobrze gra w piłkę. To obecnie najlepszy zespół w kraju, a przeciw takim zawsze fajnie się gra. Zawsze lubię grać przeciw dobrym drużynom, takim, które lubię oglądać.

za 2x45.com.pl
23 listopada 2012, 15:26 / piątek
Moment panowie. Jest kolosalna różnica pomiędzy "najlepszy klub w Polsce" (jak chcą dziennikarze), a "najlepszy zespół w Polsce" (Jak mówi ART).

Co do tego, że Legia ma teraz najlepszą drużynę, to zapewne nikt nie ma wątpliwości.
23 listopada 2012, 15:52 / piątek
Dokładnie tak jak napisał duch. Jedno słowo, a robi ogromną różnicę.
23 listopada 2012, 17:05 / piątek
a mnie się wydaje ze te wydarzenie z dyskiem to tylko wymówka by na spokojnie ART usiadł z Menago i zastanowili się nad ofertami ...
23 listopada 2012, 17:24 / piątek
ta zapewne...szczegolnie, ze fama o problemach z kregoslupem to na bank magnez na przyszlosciowych pracodawcow...Traore walczy o nowy, duzo lepszy kontrakt i dobrze wie, ze kazdy dobry mecz w jego wykonaniu przybliza go do zostania czlowiekiem bogatym. Predzej czy pozniej skonczy w przyzwoitym zachodnim klubie gdzie oblowi sie chajcem.
23 listopada 2012, 18:20 / piątek
Myślę, że pierwsza Bundesliga to dla Abdou Razacka Traore zbyt wysokie progi - uważa były reprezentant Polski Andrzej Juskowiak, który w swojej karierze w lidze niemieckiej spędził 10 lat. - Mógłby sprawdzić się w którymś z klubów drugiej Bundesligi, ale też raczej jako uzupełnienie składu - ocenia gwiazdę Lechii Gdańsk Juskowiak.
Umowa Traore z Lechią wygasa z końcem 2012 roku, a reprezentant Burkina Faso wciąż nie podjął decyzji, czy ją przedłuży. Głośno mówi się o tym, że Traore nie będzie chciał zostać w polskiej ekstraklasie i zdecyduje się na wyjazd za granicę. W kontekście ewentualnych nowych pracodawców Traore wymienia się kluby z niemieckiej Bundesligi. Trener Lechii Bogusław Kaczmarek uważa, że jego podopieczny dałby sobie radę w lidze niemieckiej. Innego zdania jest Juskowiak.

- Uważam, że Traore zbyt krótko grał w ekstraklasie na naprawdę wysokim poziomie, by mógł z powodzeniem rywalizować o miejsce w składzie któregoś z klubów pierwszej Bundesligi. Nie zapominajmy o tym, że Traore teraz błyszczy, ale robi to w Polsce. A o niskim poziomie naszej ligi świadczy fakt, że polskich drużyn brakuje w europejskich pucharach - przekonuje Juskowiak w rozmowie z Trójmiasto.sport.pl

Były reprezentant Polski, który w Bundeslidze grał m.in. w Borussii Moenchengladbach i VFL Wolfsburg uważa, że na przeszkodzie do zrobienia kariery może stanąć charakter piłkarza. - Traore na boisku lubi być w centrum uwagi. On bardzo potrzebuje blasku fleszy, żeby drużyna grała na niego. W klubie zagranicznym takiego statusu gwiazdy, jaki ma obecnie w Lechii, na pewno nie będzie miał. Nie wiadomo, czy gdy będzie traktowany jak każdy inny piłkarz, który musi walczyć o miejsce w składzie, będzie umiał sobie z tym poradzić - zaznacza Juskowiak. - Poza tym Traore zdarzają się mecze, w których jest niewidoczny. Mimo tego, w każdym następnym wychodzi w pierwszym składzie. A w Bundeslidze, gdy jest się niewidocznym, to ląduje się na ławce rezerwowych, a z czasem wypada się nawet z meczowej "18" - dodaje ekspert TVP Sport.

Mimo tego w Niemczech na pewno znajdą się chętni, którzy będą chcieli Traore u siebie. - Trzeba szczerze powiedzieć, że w Bundeslidze wydaje się olbrzymie pieniądze na piłkarzy. Ale tylko kilka największych klubów stać na takie wydatki. 3/4 drużyn przed każdym transferem ogląda każde euro po kilka razy. Dużym atutem Traore będzie więc fakt, że nie trzeba będzie za niego zapłacić sumy odstępnego. Ja widzę tego piłkarza najpierw w drugiej Bundeslidze, jako zawodnika raczej uzupełniającego skład. Jeśli tam okrzepnie, to wówczas można pomyśleć o przejściu gdzieś wyżej - podkreśla Juskowiak.

PS. Lechia1982 - magnez działa korzystnie np. na samopoczucie, przyciąga magnes
23 listopada 2012, 19:04 / piątek
Lechia1982 podam ci przykałd np Arkadiusza Woźniaka skarżył sie na bóle kręgosłupa i majewski dbajac o jego zdrowie nie powołał go do kadry i odesłał go do kadry a ten zagrał po dwóch dniach ;) wiec gadać można ze to dysk czy coś . Ale cóż za 3 kolejki się dowiemy najpoźniej ;)
24 listopada 2012, 00:41 / sobota
rafi461

Ale ART jest teraz w idealnej sytuacji. Ma wszystkie karty w ręku. Wie, że najgorszą opcją jest 100 tysi od Lechii. No to skoro to jest najgorsza opcja, to facet jest szczęśliwcem.

Albo dostanie grube siano na zachodzie, albo zostanie u nas i i tak porządnie zarobi. A o wszystkim decyduje on sam. Dlatego uważam, że nie udaje. Teraz ma jeszcze trzy kolejki by zainteresować sobą mocne kluby. Jest w formie, dobrze mu się gra. Drużyna w końcu dotrzymuje mu kroku. W takiej sytuacji nie ma nic gorszego, niż usiąść na ławie.
24 listopada 2012, 00:49 / sobota
duchu

Jest jedna dużo gorsza rzecz, którą musi brać pod uwagę tj. złapanie w tych ostatnich meczach jakąś mega poważną kontuzję (czego mu nie życzę) która eliminowałaby z gry na pół roku albo dłużej.
24 listopada 2012, 09:35 / sobota
Wszystko jest możliwe a my nie łudźmy się, że zostaniemy jako pierwsi rzetelnie poinformowani. A może Traore doznał poważniejszej kontuzji i będzie dla nowego klubu jak Kolankou? Dla własnego dobra powinien jak najszybciej się pokazać na meczu ligowym i przekonać, że jest w pełnej formie po kontuzji.
24 listopada 2012, 10:00 / sobota
Ludzie czy wy w ogole widzieliscie jak on upadl ? zobaczcie sobie to w zwolnionym tempie...tam na prawde duzo wiecej nie trzeba bylo zeby sie z murawy juz nie podniosl...a ze wstal i gral dalej ? bol przeszedl i pod wplywem emocji, adrenaliny mozesz grac dalej...kontuzja czesto wychodzi po jakims czasie. Skrecil sobie z was kiedys ktos kostke ? jak tak to wiecie, ze mozesz grac dalej a pozniej nagle z nogi zrobi Ci sie bula. Traore na tym upadku mogl zakonczyc swoja kariere a wy tu piszecie o jakims unikaniu gry. Dla niego unikanie nie jest na reke w tej chwili bo tak jak ktos wczesniej napisal on ma teraz wszystkie karty w swojej lapie i tylko dobra gra moze jeszcze podniesc swoje wynagrodzenie. Wiesci o kontuzji mu w tym na bank nie pomoga.
24 listopada 2012, 12:20 / sobota
dobrze dobrze panowie jest wiele opcji i kazdy z nas ma swój pogląd na sytułacjie

kluby ktore sa nim zainteresowane to wiedza na co go stać i zapewne złożyły mu oferty , wg mnie on sobie chce odpocząc by jakieś kontuzji nie dostac czy czegoś niespodziewanego bo by to mu przeszkodziło w odejsciu do innego klubu

pożyjemy zobaczymy ;))

dzis 4:0 i bede spokojny ;)
24 listopada 2012, 12:29 / sobota
Ja mam nadzieje, że jego żona wybije mu z głowy przenosiny do innego miasta :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.390