Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Traore - co dalej ?

strona 6/15

8 grudnia 2012, 22:43 / sobota
co do Traore - w lidze plus dziisaj na c+ było krótkie widoe z rozmowy Nakoulmy i Razacka. oni nie wiedzieli że sa nagrywani. Traore powiedział Prezesowi, że na 99% zostaje w Lechii a Nakoulma, że ma 100% odchodzi. możemy być dobrej myśli ; )
8 grudnia 2012, 22:45 / sobota
Chyba powstalo jakies nieporozumienie. Jest to oczywiste ze majac po dwoch zawodnikow na kazda pozycje, bede zawodnicy pierwsi i zmiennicy. Jest tez oczywiste ze zmiennicy beda reprezentowali nizszy poziom niz zawodnicy pierwszego skladu. Ale niech to bedzie jeden poziom nizej a nie Ekstraklasa - okregowka. A tak w Lechii niestety jest na wielu pozycjach. Prosty przyklad Bieniuk - Janicki. Zmiennikiem dla Bieniuka moze byc Madera, ewentualnie Bąk. Zmiennik dla Brożka- brak, ponieważ Andrus prezentuje poziom okregowki. Harjapetjan to raczej pomocnik wiec nie stawialbym go jako zmiennika dla Brozka. I tak mozna mnozyc prawie na kazda pozycje. Fajnie by bylo by byli mlodzi zawodnicy ktorzy mogliby byc zmiennikami. Na razie to tylko Kacprzycki pasuje mi na zmiennika a kto wie moze od nowej rundy jako zawodnik pierwszego skladu, bo ma chlopak potencjal. Chcialbym by Łazaj tez sie rozwinal. Wszystko to wymaga czasu. Ale Duda to moim zdaniem porazka i trudno by cos z niego wykrzesac wiecej. Technika uzytkowa bardzo slaba a to duzy mankament. Napastnik musi umiec sie zastawic, kiwnac i robic to szybko. Zas Duda prezentuje tempo żółwia w swoich zagraniach.
8 grudnia 2012, 22:55 / sobota
DUDA=GRZELCZAK te same zjebane ruchy
8 grudnia 2012, 23:24 / sobota
odjebcie się o dudusia pojebańcy szpakowscy sie znaleźli . dajcie czasu a poźniej oceniajcie . nie podoba się to wyłaczcie telewizor nie przychodźcie na mecze proste płaczki jebane
8 grudnia 2012, 23:31 / sobota
Panowie nie róbmy tu chlewu. To jest temat o Razacku, a nie o tym kto jest bardziej drewniany, Grzelczak czy Rasiak..
9 grudnia 2012, 03:08 / niedziela
rafi w obecnej dyspozycji Duda wyglada na KLON Rasiaka miejmy nadzieje ze za rok dwa jego talent eksploduje i nie sraj ogniem
9 grudnia 2012, 09:51 / niedziela
Wczoraj w canal+ sport w programie Liga+ , pokazali rozmowę Traore z Prezusem
Traore stwierdził , że na 99% zostaje w Lechii.
A więc jest nadzieja na piękną biało-zieloną wiosnę ,pozdrawiam wszystkich kibiców
Naszej Lechii Gdańsk
9 grudnia 2012, 09:55 / niedziela
Już kolega wyżej o tym napisał.
9 grudnia 2012, 10:42 / niedziela
Rafi ty cos z "dudusiem" razem ten tego?on ma grac za to mu placa.a nie sie pełzac
9 grudnia 2012, 11:00 / niedziela
klon ?? kurwa GR11 ma 33 lat Duduś 21 i porównujecie ? niech Duduś będzie miał tylko co GR11 wtedy bedzie można porównywać ...
9 grudnia 2012, 11:29 / niedziela
rafi
to działa w dwie strony-niech twój duduś będzie miał tyle bramek w ekstraklasie co Van Wood,niech zdobędzie z drużyną wicemistrzostwo i zagra w europejskich pucharach i nie skończy przygodę z nimi już w lipcu,niech pogra tyle meczów w reprezentacji,niech zdobędzie tyle bramek na zapleczu premiership co drewno i niech wreszcie zainteresuje swoją postawą taki klub jak Tottenham-prawda że abstrakcja?
na chwilę obecną twojemu dudusiowi jest bliżej do reprezentowania jakiejś regionalnej drużyny z powiatu kartuskiego lub koscierskiego niż wyżej wymienione punkty w karierze.drewno ma schyłek swojej kariery w Lechii a że gra u nas to nie jego wina tylko boba.duduś nawet jeszcze nie zaczął poważnej kariery i prawdopodobnie szybciej skończy jak rafał loda czy bartek stolc niż jak rasiak.
9 grudnia 2012, 15:23 / niedziela
Duda podobnie jak Kasprzycki i Lazaj a takze Pietrowski maja podstawowy atut w postaci bycia wychowankiem Lechii. Bobo to ideowiec i w imie szczytnego celu bedzie wstawial wychowankow do skladu pomimo ze umiejetnosci pilkarskie ppozostawiaja wiele do zyczenia. Trafili by do innego klubu to nikt by ich nie ciagnal za uszy i zgineliby w otchlani ligowego przecietniactwa. Przy trenerze typu Janas prawdopodobnie zaden ze wspomnianych czterach pilkarzy nie zagralby w tej rundzie ani minuty. Czas pokaze czy co z nich (poza Pietrowskim bo juz jest za stary) wyrosnie.
9 grudnia 2012, 20:58 / niedziela
9 grudnia 2012, 21:25 / niedziela
Ile razy jeszcze będzie wrzucone to samo,tylko z innego portalu?
Ludzie czytajcie wpisy innych.
10 grudnia 2012, 11:08 / poniedziałek
carpaccio to źle, że tak robi BOBO ? na całym świecie są podobne sytuacje.
Być może wyciąganie za uszy pomoże tym graczom i będziemy mieli z nich radość. Poza tym jeśli jakiś inny młody piłkarz zobaczy, że w Lechii może pograć to bedzie widział w tym swoj cel, swoją motywację. A takie zachowanie gdzie nie daje się szansy młody powoduje u nich de motywację a co w efekcie słabszy rozwój lub jego brak.
10 grudnia 2012, 11:45 / poniedziałek
carpaccio nie ma w Lechii takiego piłkarza jak Kasprzycki, jest KaCprzycki :)
A co do Razacka to nie uwierze dopóki nie zobacze, że podpisał kontrakt.
10 grudnia 2012, 16:29 / poniedziałek
Dzisiaj ART wyjeżdża na urlop, podpisze kontrakt czy pozostawi sobie czas do Sylwestra ? ;-)
10 grudnia 2012, 17:27 / poniedziałek
Podpisze, tylko jeszcze nie wiadomo z kim.
A tak poważnie, to nie wierzę ze zostanie w Lechii, w koncu jakby chciał zostać to na co czeka?

TYLKO LECHIA!
10 grudnia 2012, 17:30 / poniedziałek
a w jakiej kolejności wymienić powody?

jakaś mega oferta last minute z jakiegoś klubu, podbicie stawki w Lechii, niezdecydowanie/dylematy, plany na lata itp itd
10 grudnia 2012, 17:38 / poniedziałek
Nakoulma ponoć na prawdę odchodzi z Górnika, także.. wydaje się, że oboje mówili prawdę.
10 grudnia 2012, 17:47 / poniedziałek
dreczyciel - tylko co to ma wspolnego z checią pozostania? Po prostu czeka na lepsze propozycje i podbicie stawki, ale chyba zdaje sobie sprawe ze juz nie ze strony Lechii. A to czy pojdzie do jakiegos "werdero-hsv" czy do "Realu Pekin" to mnie mało interesuje.

TYLKO LECHIA!
10 grudnia 2012, 18:10 / poniedziałek
Cygnus, ale postaw się na jego miejscu.
Po pierwsze kariera piłkarza nie trwa za długo, a każdy chce dla siebie jak najlepiej. Też byś miał dylemat, czy walczyć w Bundeslidze o pozycję, czy zostać tam gdzie już ją ma itp., szczególnie, że wygląda na dosyć kumatego człowieka.
Po drugie to jest decyzja życiowa dla całej rodziny, gdzie pojawia się kolejne całe mnóstwo aspektów do rozważenia, rozwój dzieci, stabilizacja, zadowolenie żony itd.

Tak na marginesie to miałem/mam cichą nadzieję, że podpisze dzisiaj (po tej rozmowie z Zabrza) i z kontraktem i banką na koncie pojedzie na urlop. Jak dzisiaj nie podpisze, to kolejna szansa pewnie za miesiąc, a chyba z uwagi na PNA w jego przypadku jeszcze później. Szkoda by było, bo od jego kroku są pewnie powiązane scenariusze działania klubu.
10 grudnia 2012, 18:39 / poniedziałek
Oczywiscie, ze go rozumiem i dlatego powrócę do swojego dzisiejszego pierwszego postu, "nie wierzę iż zostanie w Lechii"

TYLKO LECHIA!
10 grudnia 2012, 18:46 / poniedziałek
Mi ta nasza czarna gwiazda zaczyna działać na nerwy. Powinien dostać ultimatum ,podpisujesz teraz albo oferta nieaktualna. Niewiele to zmieni ,a byłoby wiadomo na czym się stoi
10 grudnia 2012, 18:54 / poniedziałek
Aby było jasne. Jesli Traore chciałby zostać w Lechii to już teraz podpisałby kontrakt, bo kazdy zdrowomyslacy wie ze wiecej Lechia juz nie da.
ART po prostu czeka na lepsze oferty i tyle, jesli nie dostanie lepszych ofert to rozpłacze sie w mediach i powie ze ujął go Gdańsk, kibice dlatego zostaje w Lechii.

I nie chodzi mi o samego Razacka, a o to ze tak zrobiłoby 99,9% piłkarzy. Taki jest dzisiejszy "sport"

TYLKO LECHIA!
10 grudnia 2012, 19:00 / poniedziałek
W tym rzecz i nikt nikomu łaski nie robi, on za pozostanie w Lechii ma dostać siano, które jest dla nas szczytem możliwości, więc gdyby chodziło o jakikolwiek sentyment i przywiązanie do barw dawno by podpisał. Nie podobają mi się akcję w stylu Razack please stay. Zamiast tego powinna być krótka piłka zastajesz ,albo dzięki i szerokiej drogi. Czekanie ma swoje granice
10 grudnia 2012, 19:16 / poniedziałek
Tak słabą pamieć macie ? Przypomnijcie sobie poprzedni sezon. Dla mnie to on może spierdalać z NASZEJ LECHII. Zachowywał się jak śmieć a teraz nosicie go na rękach. Co to kurwa ma być. Podpisze kontrakt i będzie mógł zbijać bąki. Będzie miał nas w dupie. A nasze finanse ucierpią. NIE DLA ART'a W LECHII.
10 grudnia 2012, 19:19 / poniedziałek
ani grosza wiecej tej 30sto paro letniej gwiazduni, albo podpisuje jak nie to wypad i tyle 100 tys miesiecznie to i tak za duzo
10 grudnia 2012, 19:25 / poniedziałek
ciumak - jak sobie przypomne poprzedni sezon to uczciwie trzeba by było wyp.... cały zespół. Akurat Traore wygrał w pojedynke kilka meczów i w znacznej mierze uratował nam ligowy byt, co nie zmienia faktu ze grał słabie niz teraz.
Ja nie mam zamiaru wieszac na niego psów, za to ze zagrał taki a taki mecz słabiej.

Mnie interesuje tylko Lechia a wiem ze takie zwlekanie z podpisaniem takiego kontraktu, odwleka tez w czasie inne posuniecia kadrowe. A przez to możemy zostać na lodzie jak Razack bedzie nas wodził za nos do połowy lutego.

TYLKO LECHIA!
10 grudnia 2012, 19:29 / poniedziałek
a ja uważam, że trzeba go za wszelką cenę utrzymać. choćby trzeba mu było płacić grube miliony. i popieram akcje - "Razack must stay". uświadomcie sobie, że bez niego nasza gra ofensywna nie istnieje !!! wciąż mam nadzieję, że podpisze
10 grudnia 2012, 19:31 / poniedziałek
Ale mi nie chodzi o to że grał słabo. Forma raz jest raz nie. Mi chodzi o to że z paroma innymi jeszcze piłkarzykami nie mieli jaj by podejść do płota w tamtym sezonie. A teraz gdy gra się układa aż biegną do tego płota. A Razack to już kurwa przeginał po całości. Ledwo się mecz skończył a ten już w szatni był. Albo jesteśmy razem bez względu na okoliczności albo niech wypierdala. Zraził mnie strasznie w tamtym sezonie. Jak i paru innych piłkarzyków.
10 grudnia 2012, 19:42 / poniedziałek
Ciumak Traore nie podchodził? Ja Go jakoś widziałem, i to nie jeden raz.
Widziałem też, jak wymachiwał łapami prosząc o doping. Widziałem też jak W TYM SEZONIE po raz pierwszy całował herb Lechii na koszulce.

Ale może w TV tego nie pokazali.
10 grudnia 2012, 19:46 / poniedziałek
Dreczyciel czy czytałeś post Ciumaka?
10 grudnia 2012, 19:50 / poniedziałek
Widocznie na różnych meczach byliśmy, chodź byłem na 13/15 w tamtym sezonie... Nie raz pamiętam jak spierdalał do szatni jako pierwszy.
10 grudnia 2012, 20:04 / poniedziałek
No to jak pocałował herb pewnie juz jest Lechistą?Płacić grube miliony a za rok moze dwa z torbami pójdziemy?Myślicie ze w Lechii jest maszynka do robienia kasy?
Ochłońcie zostanie to ok a jak nie to nie będziemy płakać.Z reszta jak nie podpisze to na pewno powstanie nowy wątek dla sezonowych płaczków o końcu Lechii,wrednym zarzadzie itp.
10 grudnia 2012, 20:08 / poniedziałek
Tym razem zarząd absolutnie wszystko by pozostał.
PS. To prawda, ze uciekał pierwszy do szatni. Czy to w domu czy na wyjeździe.
10 grudnia 2012, 20:08 / poniedziałek
Menda a o kim Ty piszesz ? Bo jak o Traore to on ma chyba niecałe 24 lata a nie 30 +
10 grudnia 2012, 20:42 / poniedziałek
Nie zwracaj uwagi na niego. Menda to zwykły debil.
10 grudnia 2012, 20:45 / poniedziałek
Niektórzy z Was powinni leczyć się.............to czy ART ma oferty innych klubów wie tylko On, przedruki fucków, ps i innego dziadostwa nie są wartę uwagi, co najwyżej nagranie po meczu w Zabrzu. Chyba że ART kpił sobie
10 grudnia 2012, 20:50 / poniedziałek
Właśnie obejrzałem sobie tą rozmowę Nakoulmy z Traore.. widać, że to były jaja. Kamera metr od nich, mikrofon nad głową, oboje ironicznie się uśmiechali, także jeśli chodzi o ich rozmowę to nie traktowałbym tego poważnie..
10 grudnia 2012, 20:54 / poniedziałek
Wrzućcie tę rozmowę.
10 grudnia 2012, 21:08 / poniedziałek
Traore do Nakoulmy: musze miec na 99 banany dla corki
Nakoumlma: bede go zjadl
10 grudnia 2012, 21:18 / poniedziałek
Panowie co wy pieprzycie . Lechia rundę kończy z 21 bramkami na koncie - ARTi zdobył 9 z nich , do tego zanotował 4 asysty. Miał więc udział przy 62% goli strzelonych przez zespół. Gdzie byłaby Lechia bez ART..... ???
10 grudnia 2012, 21:29 / poniedziałek
Bez obrazy..........w czarnej dupie
10 grudnia 2012, 21:32 / poniedziałek
Weźcie pod uwagę, że dobry klimat w szatni, to mamy dopiero w tym sezonie. Traore był tu nowy, obcy i był trochę oszołomem. Ja mam wrażenie, że się ogarnął i zyskał też więcej szacunku w drużynie. Wydaje mi się, że on już obecnie jest zawodnikiem i człowiekiem poważniejszym.

Również nie jestem zdania, że albo Razack albo koniec świata. Chcemy Razacka takiego, jakim był on w swoich najlepszych meczach. Taki jak w Zabrzu już nam się nie podoba. Z amiką to Wiśnia wygrał nam mecz, a nie Razack. Było sporo spotkań, których Razi nie wygrał, bo grał za słabo albo nie grał w ogóle. Razack do tego jest piłkarzem kontuzjogennym i często nieopanowanym psychicznie. Prawdopodobnie, gdziekolwiek będzie grał, to opuści sporo spotkań z powodu kontuzji oraz kartek. Nie ma on w Lechii zmiennika. To wszystko są wady jego oferty.

Niemniej wyobrażam sobie super mega ofensywny duet egzotyczny Razi - Rysiek, skutecznie kończący akcje, grający widowiskowo, wygrywający mecze, i to jest coś. Dlatego jestem ZA zakontraktowaniem Raziego.

Sprawa zwlekania, to niestety rzecz nieunikniona. Taki piłkarz jak Razi albo Mila jest wraz z menedżerem małą fabryką do robienia wielkich pieniędzy. Te pieniądze to nie jest tylko sprawa Razacka. Z puli musi być jeszcze dla menedżera, prawnika i pewnie jeszcze paru osób. Tutaj rządzą prawa ekonomiczne, rynkowe, marketing.

Jeżeli Lechia proponuje jakąś kwotę, to pewnie jest adnotacja, że cena jest ważna do dnia x. Nie ma więc żadnego powodu, by podpisywać kontrakt przed dniem x.
10 grudnia 2012, 21:34 / poniedziałek
Jeszcze chciałem dodać, że bramki z karnego, nie są aż tak bardzo zasługą egzekutora ;-)
10 grudnia 2012, 21:44 / poniedziałek
Tyle ,że ten dzień x non-stop jest odwlekany. Zrobiono wszystko co w mocy ,by został , a teraz jego decyzja i niech ją w końcu podejmie! Gadki ,że Lechia bez Razacka nie istnieje to głupoty! W obecnym składzie tak jest, ale to chyba oczywiste ,że jak nie Traore to ta kasa zostanie spożytkowana na nowych zawodników. I dla przykładu jak przyjdzie Mila , Piech i Wróbel (pisze dla przykładu) to gra ofensywna i bez niego nie będzie kulała jak obecnie
10 grudnia 2012, 21:44 / poniedziałek
Traore jest kontuzjogenny ? Kurwa od kąd gra u nas to opuścił kilka meczy z powodu urazów a nie kontuzji. Już prędzej zgodzę się z tym że ma coś z psychiką i łapie głupie kartki.
10 grudnia 2012, 21:46 / poniedziałek
Ps. I w te 23lata Razacka też jakoś nie wierzę... to są burkinafasonskie lata chyba :D
10 grudnia 2012, 21:51 / poniedziałek
Dokładnie. I karabina to też się tyczy
1 ..... 4 5 6 7 8 ..... 15
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022