Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Traore - co dalej ?

strona 9/15

23 grudnia 2012, 22:59 / niedziela
moze chodzilo o przyszla niedziele ?:)
23 grudnia 2012, 23:10 / niedziela
Panowie dajmy spokój, podpisze to fajnie, bedziemy mieli jednego grajka co moze zrobic roznice.... Co do ryzyka to chyba lepiej zeby bylo takie ryzyko niz takie, ze bierzemy 3 za niego ( i wiadomo jakich... kolejnych 3 grzelczaków , Rasiaków, Buzałów itp. ).
23 grudnia 2012, 23:16 / niedziela
A mi się marzy jako prezent świąteczny info , że Traore nie podpisał , ale za tą kasę zaproponowano kontrakty np. Mili, Teodorczykowi , Brzyskiemu i Wróblowi. Ta czwórka wyszłaby pewnie z 30% drożej , tyle ,że klub nie będzie na łasce jednego Burkino -Wybrzeżo -Fasończyka , na którym Kuchar wywąchał interes(ryzykowny ).
Dodatkowo samo zatrzymanie Traore ,bez dalszych wzmocnień nie da kompletnie nic, a tak się skończy gdy zostanie.
23 grudnia 2012, 23:43 / niedziela
Swoją drogą przykład Traore pokazuje ,że wielu ludzi to umysłowi impotenci. Koncepcja drużyny opartej na przeciętniakach grających na wypromowanie murzyna , za którego kasę ściągnie pożyczkodawca (o ile gwiazda nie złapie kontuzji)... i jeszcze trzymają za to kciuki. Nie do wiary. Słusznie ktoś tam napisał kibicujesz jeden z drugim Lechii czy Traore? Po tym waszym wymarzonym podpisie Lechia będzie w czarnej dupie , bez kasy na nowych piłkarzy , bez perspektyw. No ale będzie Traore i wieczna gra o środek tabeli.
Mimo wszystko Wesołych Świąt Wam wszystkim
24 grudnia 2012, 00:08 / poniedziałek
Jak mówili, że nie podpisze to źle, bo nie zatrzymuje się w drużynie wartościowych zawodników. Jak teraz wychodzi, że prawdopodobnie podpisał to też źle, bo nie będzie kasy. Nie ma to jak wieczne malkontenctwo...
24 grudnia 2012, 00:18 / poniedziałek
Dostał ofertę dawno temu i wtedy to było słuszne. Nie podpisał wtedy(teraz o ile to zrobi to z braku alternatyw co oznacza też brak opcji zarobienia na nim na dziś przynajmniej) ,więc niech spada, z resztą z korzyścią dla Lechii. Mam takie zdanie od dawna , więc o jakim malkontenctwie mówisz?! Traororfile niech się podniecają , ale innych nie wyzywaj od malkontentów , bo nie chcą by jakiś łaps zgarniał w pojedynkę połowę kasy na kontrakty w całym klubie
24 grudnia 2012, 00:22 / poniedziałek
Kalczuk jesteś pewnien ze Seba chce 40 tys zł na miesiac bo ja myslełem ze chce 100 tys polskich złotych od Ślaska
24 grudnia 2012, 00:25 / poniedziałek
Edwin jak zwykle świetna i trafna analiza . Pozdrawiam .
24 grudnia 2012, 00:42 / poniedziałek
korzyscią dla Lechii jest fakt ze Razack strzeli kilka bramek zrobi kilka asyst wkręci w ziemie niejednego obrońce ośmieszy kilku bramkarzy do końca sezonu potem poleci w świat a kuchar przytuli sobie kaske z transferu my bedziemy zadowoleni Kuchar tez no i Razack . jeśli nie podpisze to nie łudzcie sie ze Lechia pozyska za te pieniadze wszołków Brzyskich czy kogo tam chcecie to ma byc tylko interes naszego oligarchy kucharza
24 grudnia 2012, 02:35 / poniedziałek
Na innych piłkarzy będzie kasa po odpaleniu Rasiaków i spółki szrotu, który aktualnie ciągnie hajs za obecność.
24 grudnia 2012, 05:13 / poniedziałek
Tyle tylko, że taki "łaps" robi tyle co taka połowa kopaczy... I wolę żeby Lechia grała z Traore o środek tabeli niż z Tadiciami, Sazankovami itp. o utrzymanie. A to, że Kuchar zarobi (?) na ewentualnym kontrakcie z Razackiem to normalne, bo kto ma zarobić? Przecież jak już uda mu się zrobić z niego megaGwiazdę i pół świata rzuci się na Razacka to nikt nie będzie stać pod wejściem na stadion i oddawać sianka kibicom...
Tak więc pozdrawiam wszystkich kibiców Lechii, całą biało-zieloną rodzinę i życzę Zdrowych, Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Traorofobom też;)
24 grudnia 2012, 07:46 / poniedziałek
Edwin - mimo ze twoje wpisy spotykają sie ze z zachwytem klakierów ;) ja nie we wszystkim tu sie zgodzę. Owszem, oparcie całej jakosci gry na jednym grajku (na dodatek chimerycznym) niesie za sobą duże ryzyko, ale to nie wina Traore (mimo ze wielu chciałoby tak to widzieć). Jesli zagwarantujesz ze w/w czwórka przyszłaby za Razacka chetnie przyklasnąłbym tej opcji, jednak równie dobrze mozemy dostać w zamian za Razowego zestaw Rasiak, Andreu, Tadic i Sazankow. Dlatego uwazam za jałową tę dyskusje, mam nadzieje ze za chwilę okaże sie co dalej z Razackiem (klub dał mu juz dosyc czasu i wiecej nie powinno sie czekać), wtedy dopiero mozna bedzie dyskutować co dalej.

Pozdrawiam wszystkich, życzę zdrowych, wesołych i przede wszystkim Biało-Zielonych Swiąt!

TYLKO LECHIA!
24 grudnia 2012, 09:05 / poniedziałek
No i nie będzie Traore.
24 grudnia 2012, 09:06 / poniedziałek
24 grudnia 2012, 09:13 / poniedziałek
najs, przestawi sie rasiaka i gra gitara
24 grudnia 2012, 09:19 / poniedziałek
Dzięki Razak i Powodzenia.Ciekawe gdzie poszedł mam nadzieje że nie do Legii.
24 grudnia 2012, 09:28 / poniedziałek
Oby za granice poszedl
24 grudnia 2012, 09:29 / poniedziałek
Edwin-100 % racji.
Wszystkim wiernym kibicom Lechii życze Radosnych,zdrowych i białych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielkiej Lechii i Niepodległej Polski w Nowym Roku.
A kibicom Traore,współczuje.Dalej będziecie pasjonowac się grą swojego idola w TV.Nie sądze jednak że jest to dla Was wielka różnica.Pozdrawiam.
24 grudnia 2012, 09:34 / poniedziałek
Zastanawiałem się wcześniej jaka będzie moja reakcja na takiej treści wiadomość.
-I co?
Po wszystkich newsach zawierających dane o planowanym kontrakcie dla Razaka,tj.wysokość kontraktu,promesie za podpis nie czuję smutku.
Pewnie tylko Kuchar się mocno rozczarował,że wartość akcji poleci znacząco w dół i nie będzie kolejnego spektakularnego zadłużenia Klubu.

Białych Świąt ze Starogardu Gdańskiego.
24 grudnia 2012, 09:37 / poniedziałek
No to czas na wzmocnienia
24 grudnia 2012, 09:41 / poniedziałek
Ja mam tylko nadzieję, że odejdzie za granice, że nie pójdzie do jakiegoś jebanego poznania czy legii.

I w ten oto sposób automatycznie wskakujemy na poziom piłkarski Szczecina, czy też Gliwic.

A tym co sądzę, że skoro odchodzi Razack, to kupimy 3-4 porządnych graczy,życze.. Wesołych Świąt:)

Żyjcie dalej w tej bajce;)
24 grudnia 2012, 09:46 / poniedziałek
Roman Borkowo.Jestem pewny.Mowa była o nie całych nawet 40 tys.
Wszystkim którzy mówili że Nie będzie Traore i w zamian też nikt nie przyjdzie to powiem tak... Wilk już właściwie jest nasz.Nie sądze że ogłoszą to dziś ale wkrótce bedzie info.Czekamy na nastepnych.Bedzie dobrze!
24 grudnia 2012, 10:00 / poniedziałek
Nareszcie. No to Wesołych Świąt!

Zwłaszcza tym, co myśleli do tej pory, że w życiu jak w w grze komputerowej i dawali się zwodzić typowym pierdoleniem naprzeciw własnym oczekiwaniom...

odnośnik

Za sposób "pożegnania" z Lechią mam nadzieję, że Traore zgnije przygnieciony tonami bananów dla córki... gdziekolwiek pójdzie.

A odpowiedzialnym ludziom(?) w klubie życzę, by wyciągnęli wnioski na przyszłość. Teraz "Ryśku" będzie superstar?
24 grudnia 2012, 10:02 / poniedziałek
a skąd wiesz jak Traore się pożegna? Póki co, tylko menago poinformował, nic więcej
24 grudnia 2012, 10:05 / poniedziałek
Powiedz kurwa że żartujesz, bo jak do tej pory brałem Cię na (dosyć) poważnie.
24 grudnia 2012, 10:06 / poniedziałek
Szkoda....

Mi się wydaje że na razie z nikim nie podpisze kontraktu. W styczniu gra w Pucharze Narodów Afryki . Pewnie będzie starał się tam jak najlepiej zagrać żeby sie wypromować . Jako wolny zawodnik po udanym wystepie będzie mógł wynegocjować dla siebie jeszcze lepszy konrakt indywidualny z jakimś zachodnim klubem niż teraz . A jak mu nie pójdzie w PNA i nikt go nie będzie chciał to być może....wróci do nas .
24 grudnia 2012, 10:09 / poniedziałek
To akurat była ironia. ( Stara Szkoła )

A co do transferów "zastępczych" - i tak w nie nie wierzę.
24 grudnia 2012, 10:09 / poniedziałek
Nie ma mowy o powrocie wg mnie. Nie chciał teraz zostać to żegnamy. Zresztą to jest scenariusz sf.
24 grudnia 2012, 10:15 / poniedziałek
Ja pierdole juz niektorzy zaczynaja jezdzic po Traore jakby LEchii zrobil tyle zlego, ze nie wiadomo co...typ byl najlepszy w naszej druzynie odkad do nas przyszedl i chwala mu za to. Mnie nie dziwi, ze odszedl skoro taki kalek Milik na wejsciu w Bayerze ma 80 tys ojro na miesiac.
Teraz pozostaje kwestia zastapienia go kims innym bo nie wyobrazam sobie, ze Bobo wstawia za niego Rasiaka...Niektorzy pisza, ze ma przyjsc Wilk...My potrzebujemy kogos kto bedzie strzelal gole...Rysiek sam gry do przodu nie pociagnie...i jestem pelen obaw bo chyba kazdy wie jaki jest Kuchar. Nie raz byla pompowana bomba transferowa a byly Sazankowy i Tadice. Trzeba powalczyc o Mile i jakiegos napadziora.
24 grudnia 2012, 10:17 / poniedziałek
Traore!-co?-JUUUUUUUUUUPILAAAAAAAAAAA
24 grudnia 2012, 10:20 / poniedziałek
Razack Dzieki za wszystko byleś najlepszym piłkarzem od kiedy pamietam mam nadzieje ze te pieniądze spozytkuja na wzmocnienia w co wątpie :( wesołych Świat
24 grudnia 2012, 10:21 / poniedziałek
Jednak przysłowia są mądrościa narodów. Jest takie o tym, że czasem milczenie jest złotem. Prosta zasada - nie wiesz jak było, nie pisz. A najwięcej ryczy krowa, ktora najmniej mleka daje.

Wesołych świąt dla wszystkich.
24 grudnia 2012, 10:29 / poniedziałek
bez paniki mamy przeciez snajperów typu DUDA RASIAK GRZELCZAK .
24 grudnia 2012, 10:32 / poniedziałek
No i szybko moj post stał sie nieaktualny. Można wiec rozpocząć dyskusje na temat wzmocnień zespołu, a powyzszy watek zakończyć.
Cały czas dawałem 1% szans na to ze Traore zostanie u nas i chyba przeszacowałem.

Mam nadzieje ze Bobo i reszta nie są zaskoczeni i maja juz plany co dalej.

TYLKO LECHIA!
24 grudnia 2012, 10:36 / poniedziałek
W tym sezonie typuje Lechię na miejsca 10-12 w tabeli a nasz kochany zarząd musi w ciągu roku kogoś w miejsce Traore sprowadzić bo czeka nas w przyszłym sezonie walka o utrzymanie. No chyba że Rasiak sie odblokuje :).

Pozdrawiam i Biało-Zielonych Świąt Życzę
24 grudnia 2012, 10:50 / poniedziałek
Panie i Panowie, zachowajmy klase i nie obrzucajmy błotem najlepszego pilkarza od kilku lat jaki grał w Lechii (no może poza Rasiakiem). Dla mnie sprawa jest prosta, ekonomia w przypadku pilkarza wygrywa, bo bieganie po boisku trwa krotko...

Byłem zwolennikiem zostania ART w Lechii od poczatku, jednak pare dni temu przyszlo mi do glowy co by sie stalo gdyby Traore podpisal nowy kontrakt zlapal jakas groźną kontuzje. Kto wtedy by grał? Zakładajac ze uznajemy Traore za pilkarza bardzo dobrego, moze lepiej w tej sytuacji sciagnąc 3 dobrych pilkarzy i jakos to wszystko na nowo poukladać... Na rynku już dawno nie bylo okazji takich jak teraz.

Szkoda, że zarząd i trener kilkanascie miesiecy temu woleli Tadica i Bensona zamiast przedluzyc kontrakt z Traore. Chce wierzyc ze tego rodzaju amatorszczyzna w zarzadzaniu klubem to przeszlość i idzie ku lepszemu. Oby ruchy transferowe w tym oknie to potwierdzily.

Wesolych Świąt.
24 grudnia 2012, 11:08 / poniedziałek
Panie i Panowie zamykamy ten wątek w końcu.
Zycie toczy się dalej a piłkarzy pokroju Traore na świecie jest wielu za mniejsze pieniądze tylko trzeba szukać. Glowy do góry bo Nasza Lechia to lata pięknej historii. A Traore jest jej niewielka częścią. Wszystkim życzę Kibicą Biało Zielonych Wesołych Świąt.
24 grudnia 2012, 11:15 / poniedziałek
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
czas zacząć akcję " MILA"

białozielonych świąt

a my swoje
24 grudnia 2012, 11:24 / poniedziałek
Coś czuję, że Razack pójdzie do legii... W polskiej lidze jest gwiazdą, a jedyne czego mu brakowało to walki o puchary. Niestety w w-wie będzie to miał... Poza tym gość jest za słaby na Bundeslige, a do chin w tym wieku raczej nie pojedzie.
24 grudnia 2012, 11:39 / poniedziałek
taki Milik nie jest za słaby na burdel lige a ty piszesz ze traore jest za słaby da se rade i to z powodzeniem
24 grudnia 2012, 11:46 / poniedziałek
Wracając do wczorajszego wpisu: nie do Ciebie, Edwin, piłem, tylko do wydźwięku całego tego wątku...
24 grudnia 2012, 11:51 / poniedziałek
Problem w tym, że milik jedzie tam siedzieć na ławce (jak Sobiech), a przecież tak przeambitny piłkarz jak Razack na ławce siedzieć nie może. Gość jest ZA SŁABY na bundeslige.
24 grudnia 2012, 11:57 / poniedziałek
Myślę, że Bobo jest trochę rozżalony bo na pewno ciężko będzie o solidne wzmocnienia i poprawę jakości gry Lechii. Traore wypada podziękować za nie małą ilość radości jaką nam-kibicą dostarczył i życzyć powodzenia, oby nie Polska liga! Stawiam na rosje(Anża).

Pozdrawiam i Wesołych Świąt.
24 grudnia 2012, 11:58 / poniedziałek
Razack dzięki. Może jeszcze wróci kiedyś, różnie w życiu bywa. ;)
24 grudnia 2012, 11:59 / poniedziałek
A ja bym bardzo chciał żeby Razack na 99% zostaje Traore poszedł do Legii za 40 tysięcy euro miesięcznie i niech dalej zadłużają klub!

My wychowamy sobie własnych Wszołków i Milików bo wierzę w naszą młodzież!
I mam nadzieję, że nie przyjdzie teraz tak jak ktoś pisał 5 nowych tylko skupimy się na tym co mamy!
24 grudnia 2012, 12:00 / poniedziałek
traore złapie kontuzje i będzie tyle jego kombinacji osobiście tego mu nie życzę. tylko lechia gdansk wesołych świąt bialo zielonych.
24 grudnia 2012, 12:01 / poniedziałek
tylko LECHIA GDAŃSK
Traore życzymy Wesołych Świąt i powodzenia w następnym klubie.
24 grudnia 2012, 12:03 / poniedziałek
Bioshock a skad ty to wiesz, ze jest za slaby ? po czym to wnioskujesz ? widziales jak gra w bundeslidze, ze wyciagasz takie wnioski ? Sobiech dobrze sobie daje rade w dosyc dobrej druzynie a ty piszesz, ze duzo lepszy Traore jest za slaby ? wez sie chlopie ogarnij bo Traore moze byc jeszcze lepszy jak bedzie mial z kim pograc. U nas prawie cala ofensywna gra opierala sie na nim, tam bedzie mial z kim pojsc na klepe. Nikt nie mowi, ze on ma isc do Bayernu. Ma predyspozycje zeby byc dobrym grajkiem w dobrej zachodniej druzynie. Rybus, ktory gral duzo gorzej w naszej od Traore poszedl do Ruskow i robi tam za gwiazde i tylko kntuzja powstrzymala go przed pojsciem do jednego z najlepszych Rosyjskich klubow. Poki Traore nie gral w Bundeslidze to nie wiadomo jak tam wypadnie. Kazdy pilkarz w kazdej innej druzynie bedzie czul sie inaczej. Jak Polacy szli do BVB to tez mowiles, ze sobie nie poradza ? Z Lewego sie smiali, ze taki malolat spierdolil siedziec na lawie a teraz robia wszystko bo sobie druzyny bez Polakow nie wyobrazaja. Jakis czas temu w LKSie byl niejaki Paulinhio, ktory sie nie sprawdzil i go odeslali...dzis Manchester City oferuje za tego pilkarza 12 milionow funtow...ale rozumiem, ze jestes Nostradamusem i wyprzedzasz wszystkich przed faktem, ze Traore sobie nie poradzi. Jak trafi do Bundesligi to bedziesz mogl ocenic czy sobie poradzi czy nie. Pisac to mozna, ze Grzelczak sobie w Bundeslidze nie poradzi bo z niego juz nic zrobic sie nie da.
24 grudnia 2012, 12:24 / poniedziałek
No to nam na jakimś poziomie zostało dwóch ofensywnych zawodników: Rysiek i trochę Machaj.
Znowu wykonaliśmy bardzo duży krok do tyłu.
Nie oszukujmy się żaden Wszołek do nas nie przyjdzie. Oby udało się chociaż Milę wyciągnąć i dokoptować jakiś średniaków typu Wilk, Buzała, których nie chcą w Amice i Beałchatowie.

Siła nasza ofensywna wygląda według mnie obecnie tak:
Wiśniewski/Łazaj - pod poziomem ekstraklasy obaj
Machaj/brak zmiennika na poziomie
brak drugiego kreatywnego pomocnika na poziomie
Rysiek/ brak zmiennika na poziomie
brak napastnika na poziomie ekstraklasy
brak napastnika na poziomie ekstraklasy
Może Colombo coś wniesie.

O tych co piszą o wprowadzaniu juniorów w najbliższej rundzie to życzę powodzenia. Oczywiście o górnej połówce na razie nie mamy co marzyć.

Po świętach do roboty, aby chociaż trochę ta nędzna wyliczankę z góry poprawić.
24 grudnia 2012, 12:31 / poniedziałek
" Sobiech dobrze sobie daje rade w dosyc dobrej druzynie a ty piszesz, ze duzo lepszy Traore jest za slaby"

Na tym skończyłem czytać, bo widać że nie wiesz co piszesz. Kolejny megafan Razacka, który dla ciebie i tobie podobnych jest bogiem (oczami wyobraźni widzę jak toczysz pianę z ust, bo ktoś źle napisał o bogu z Afryki). Skoro jest tak "dużo lepszy" to dlaczego nikt wcześniej go nie kupił?

Razack nie poradził sobie w lidze norweskiej, która jest lepsza od polskiej, a miałby sobie poradzić w Bundeslidze, która poziomem miażdży polską i norweską razem wziętą? Poza tym w polske każdy piłkarz, który ma trochę techniki jest gwiazdą czy to klubu czy całej ligi. Tutaj wystarczy założyć komuś siatkę, podać prosto piłkę i już się jest ubóstwianym.

To że Razack był gwiazdą ligi nie oznacza, że poradzi sobie w każdej lidze świata. Bycie gwiazdą w polskiej lidze nic nie oznacza.
1 ..... 7 8 9 10 11 ..... 15
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.415