Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Piotrek w reprezentacji!

strona 1/1

1

12 listopada 2012, 11:22 / poniedziałek
Mówiąc szczerze, zaskoczenie. Chyba wszyscy się zgodzimy, że Brożek jeszcze nie jest w formie, która by nas satysfakcjonowała. Ba - on sam tak uważa. A jednak Fornalik swoje wie.

No to gratulacje dla Piotra i oby mu na dobre wyszło!
12 listopada 2012, 12:52 / poniedziałek
Moze powolanie da mu mega kopa i forma powroci
12 listopada 2012, 13:13 / poniedziałek
Myślę że to trochę ukłon w stronę gdańskich kibiców. Tak czy inaczej gratulacje.
12 listopada 2012, 13:22 / poniedziałek
Zawsze wiedziałem ,że Cetnarowicz to wielki talent to powołanie mu się należało !
12 listopada 2012, 14:06 / poniedziałek
Skoro jeden z najsłabszych piłkarzy Lechii łapie się do reprezentacji to znaczy ,że jest... bardzo dobrze :)
12 listopada 2012, 15:11 / poniedziałek
komedia
12 listopada 2012, 19:07 / poniedziałek
jeżuuuuuuu maaaaaaaluszeńki..................toć to siok
12 listopada 2012, 19:26 / poniedziałek
hehe! a moze co niektórzy tu powinni jednak skorygować swoje oceny Piotra Brożka w wczesniejszych meczach i ....przeprosić ze piszą głupoty, oburzając sie na innych.
Wiem ze powołanie jest moze na wyrost, wiem ze Piotrek moze grac o wiele lepiej, wiem ze wygodnie było powołać zawodnika z Gdańska (bo tu bedzie mecz), ale wiem też ze te wylewanie pomyj na jego głowę też było...na wyrost.
Mam nadzieje ze powołanie wyzwoli w Brożku nowe pokłady energi i jego forma powróci do poziomu z czasów wiślackich.

TYLKO LECHIA!
12 listopada 2012, 20:00 / poniedziałek
Łukasz Piątek wreszcie !
12 listopada 2012, 21:19 / poniedziałek
A ja się łudziłem,że Fornalik pójdzie za ciosem i za Sobiecha powoła Grzelczaka.
12 listopada 2012, 21:25 / poniedziałek
incognito - Grzelczak jest pewniakiem w kadrze i Fornalik daje pograć zmiennikom.
12 listopada 2012, 22:05 / poniedziałek
@Cygnus

Nie zmieniam zdania ani o centymetr. Brożek formą zaprezentowaną w Lechii zasłużył na ławkę klubową w najlepszym wypadku ,a powołanie go w obecnej chwili do kadry jest kompletnie z dupy wzięte. Nie zmienia to faktu ,że życzę mu jak najlepiej i może faktycznie będzie to dla niego jakiś bodziec. Oby. Na razie to po tym akurat transferze obiecywałem sobie zdecydowanie więcej, myślałem ,że lewa obrona będzie naszym atutem , na razie to mamy reprezentanta , który jest obok napastnika najsłabszym ogniwem
12 listopada 2012, 22:10 / poniedziałek
Brożek gra od 3 meczów calkiem poprawnie i tylko trzeba do chcieć dostrzec. Podejrzewam, że Fornalik obejrzał mecz z Legią (było już nieźle) a w meczu z Ruchem mi Brożek się podobał, wspomagał również Łazaja w akcjach ofensywnych. Sądzę jednak, że jeśli Boenisch zacznie wiecej grać w Bayerze, to wygryzie nie tylko Brozka ale przede wszystkim Wawrzyniaka, co naszej reprezentacji wyjdzie tylko na dobre.
Jednak mecz z Urugwajem to cięzkie wyzwanie. Aby tak mu nie poszło jak Małkowskiemu, który w Wilnie trzy razy interweniował i wpuścił dwie szmaty. Od tego czasu posypał się na dłuższy czas.
12 listopada 2012, 22:34 / poniedziałek
Do meczów z Ruchem i Podbeskidziem poprawnie to odpowiednie określenie. Z Legią była tragedia, a kadra dla niego w obecnej formie to robienie mu krzywdy. Chcę się mylić

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.227