Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

GKS - Lechia 24.11.2012 godz. 13:30

strona 1/4

18 listopada 2012, 17:43 / niedziela
Czekają nas 2 mecze pod rząd ze teoretycznie słabymi drużynami. Teoretycznie, bo GKS ma Probierza, a Zagłębie jest na fali. Oba mecze trzeba wygrać. Pierwsza okazja w następną sobotę. Trzeba to wygrać bo w tabeli mocny ścisk!
18 listopada 2012, 17:55 / niedziela
Takich leszczy trzeba jechać równo. Są jeszcze słabsi niż Widzew. 0-3. Nie przyjmuje innego rozwiązania niż nasza wygrana.
18 listopada 2012, 18:42 / niedziela
Ten mecz trzeba wygrać zkim jak z kim ale z GKSem musimy!!!!Chociaż wydaje mi się,że może to być jedno z najtrudniejszych spotkań w tej rundzie(nowy trener i wiadomo,że na Lechi można się przełamać...chociaż w tym sezonie różnie to bywa).Szybko strzelić bramke i później ich dobić.
18 listopada 2012, 18:46 / niedziela
Panowie! to jest wyjazd, więc ja sie o nas nie martwie. Mogli by powtórzyć wynik z zeszłego sezonu czyli 3-1 dla Lechii.
18 listopada 2012, 18:49 / niedziela
jest jakis wyjazd czy zakaz mamy?
18 listopada 2012, 19:34 / niedziela
kazdy inny wynik niz zwyciestwo Lechii bylby niespodzianka.stawiam na 2-0 dla Lechii.
18 listopada 2012, 19:40 / niedziela
Bełchatów to aktualnie śmieszna drużyna;
zwycięstwo Lechii to konieczność, każdy inny wynik to będzie sensacja

1:0 z Ruchem, 2:0 z Widzewem, czas na 3:0 z Bełchatowem
;)
18 listopada 2012, 19:49 / niedziela
jest wyjazd ,szczegóły jutro.
szykować czas na sobotę .
19 listopada 2012, 12:19 / poniedziałek
Już w najbliższą sobotę Lechia Gdańsk zmierzy się w Bełchatowie z miejscowym GKS-em. SKLG „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych zapisy oraz sprzedaż biletów na ten mecz.

Cena biletu wynosi 20 zł. Tym razem nie organizujemy transportu zorganizowanego - transport we własnym zakresie.

Informacje o godzinie i miejscu zbiórki będą podawane podczas zapisów.

Zapisy prowadzone będą w sklepie Stowarzyszenia znajdującym się w C.H. Wielki Młyn przy ul. Wielkie Młyny 16, począwszy od poniedziałku 19.11.2012 w godzinach 12-18. Zapisy trwają do czwartku (12-18).

Zamówienia od fanklubów należy kierować do przedstawiciela Rady Fanklubów do wtorku do 20:00.
19 listopada 2012, 15:58 / poniedziałek
Jak wygramy z GKS-em to minimum na parę godzin (do końca meczu Górnika) wskakujemy na pudło! Nie wierzyłem, że w tym sezonie to będzie możliwe.
19 listopada 2012, 16:22 / poniedziałek
Nie ma co dmuchać balonika, pudło nie pudło, na razie trzeba wygrać mecz w Bełchatowie, potem z Lubinem itd. Spokojnie. Nigdy nie jest tak źle jak się wydaje, ani nigdy nie jest tak dobrze jak się wydaje.
Wczorajszy przykład Lecha pokazał czym sie kończy polskie dmuchanie balonika.
19 listopada 2012, 16:36 / poniedziałek
kolega Lem ma rację, spokojnie Panowie. Cieszmy się tym , co mamy i pompujmy z rozwagą bo się naszym grajkom nogi zaczną plątać jak poczują presję. Niech grają jak ostatnie 20 min z Widzewem. Na luziku. Obecnie GKS w 11 to jak Widzew w 10-ciu. :)
19 listopada 2012, 18:14 / poniedziałek
tak jak koledzy mówią, nie ma co pompować balonika bo prędzej czy później GKS się przełamie i oby to nie było w meczu z nami. Moim zdaniem powinniśmy ofensywnie zagrać, ciekawe co wymyśli Probierz bo przed ostatnim meczem nie miał zbyt dużo czasu, teraz już napewno lepiej poznał drużynę.

Ogólnie cieszy mnie to, że mamy dobry terminarz na koniec rundy i są szanse na 6 punktów, a 4 to powinno być minimum jakie zdobędziemy w tych dwóch meczach
19 listopada 2012, 18:21 / poniedziałek
Szanse to są na 9 punktów, a jeśli mamy zakładać jakiekolwiek minimum to będzie to 7 oczek. Szanujmy się, Bełchatów i Zagłębie to typowe ligowe leszcze i inny wynik niż nasza wygrana będzie kompromitacją. Mecz prawdy zagramy w Zabrzu i tyle. Skupiamy się na sobotnim spotkaniu.
19 listopada 2012, 18:27 / poniedziałek
oczywiście pominełem mecz z Górnikiem bo napewno będzie cięższy niż z Lubinkami czy GKS. Mam nadzieje, ze dwa zwycięstwa w najbliższych meczach pozwolą naszym zawodnikiem, bez presji zagrać ostatni mecz tej rundy i wygrac wysoko np 1-5 :)
19 listopada 2012, 20:36 / poniedziałek
Witam wszystkich, jestem nowy na forum i w sumie kibicuje Lechijce od niedawna (mój drugi sezon), ale zakochałem się do końca życia! :)
Co do meczu z GKSem myślę, że warto by było wystawić Andreu w duecie z Surmą i zobaczyć jak to działa, bo chociaż Pietrowski w destrukcji bez większych błędów to rozgrywanie i kontakt między liniami mu już tak dobrze nie wychodzą. No i może jeszcze Bobo da więcej minut Colombo, ucieszyłbym się.
Tylko zwycięstwo! :)
19 listopada 2012, 21:25 / poniedziałek
Andreu? Proszę Cię. Jest dobrze.
19 listopada 2012, 21:28 / poniedziałek
no błagam - Pietrowski bije Andreu na głowę w obecnej formie
19 listopada 2012, 21:57 / poniedziałek
ogólnie wyszedłbym: Buchalik - Deleu Bąk Bieniuk Brożek - Surma Pietrowski - Ricardinho Machaj Łazaj - Traore. W 2 poł. można wpuścić np Rasiaka, Kacprzyckiego, Oualembo.
20 listopada 2012, 08:34 / wtorek
Panowie nie podpalajcie się tak proszę i nie dopisujcie 9 punktów już teraz. A nuż widelec, z Bełchatowem chłopaki zremisują i znów napuchnie wątek o zwolnieniu Boba.

W tej lidze każdy moze wygrać z każdym, oczywiście grając z ostatnią druzyną tabeli człowiek ma nadzieję, ze będa 3 punkty, ale ile już razy dopisywaliśmy punkty by potem sie srogo rozczarować....

Czy wygrywasz, czy nie....
20 listopada 2012, 09:07 / wtorek
Chciałbym wygranej w Bełchatowie ale nie dmuchajmy balonika jak ktoś wyżej napisał.Presja jak widać nie służy naszym.Więc spokojnie.Zagrają -jak wygrają do super jak nie to też.Pamiętajcie że bełchatów wcale żle nie gra przegrywa minimalnie (Tylko z polonią w anormalnych warunkach dostał 5).Będzie ciężko zobaczycie.1-0 lub 2-1 to max.
20 listopada 2012, 09:30 / wtorek
Wszyscy byśmy chcieli zwycięstwa to pomóżmy grajkom w zdobyciu 3 pkt.! Wszyscy na wyjazd!
20 listopada 2012, 11:03 / wtorek
trrzeba pamiętać że w Blechatowie gra nieobliczalny Buzi:)
20 listopada 2012, 11:23 / wtorek
Buzi to specjalista od promocji bramkarzy ;-) Buchalik może stać się sławny...
20 listopada 2012, 11:25 / wtorek
Przydał by się nam ten Buzi ale w dobrej formie na lewe lub prawe skrzydło.Do tego Roger i Wilk.Przy ew zatrzymaniu Razaka możemy sporo namieszać w lidze.Ale czy bym chciał pucharów -chyba nie.Nie z tym składem.
20 listopada 2012, 12:28 / wtorek
9 pkt? jak będzie 5, będe zadowolony
20 listopada 2012, 23:52 / wtorek
Gdyby spojrzeć na tabelę, to Bełchatów to totalne leszcze: 12 meczy - 1 zwycięstwo, 1 remis, 10 porażek. Jednak może to trochę zakłamywać reczywistość, bo niemal wszystkie te porażki (oprócz Dysko-polo i Górnika) padły różnicą tylko jednej bramki. Nie są to więc chłopcy do bicia, których każdy jedzie jak chce, tylko drużyna, z którą trzeba grać skoncentrowanym od początku do końca. Nie wątpię, że Lechia jest faworytem tego meczu i że GKS jest do jebnięcia, ale przestrzegam przed lekceważeniem. Wygramy ten mecz, ale tylko wtedy, gdy podejdziemy do niego jak do ważnego dla nas meczu, a ten mecz jest ważny, bo przecież nasze marzenia sięgają wyżej niż środek tabeli. Tak więc 100% zaangażowania i... Tylko zwycięstwo Lechijko!
21 listopada 2012, 00:03 / środa
6 pkt. będzie. Z górnikiem 0 a zagłębiem i bełchatowem po 2. Aczkolwiek serce mówi, że 9
21 listopada 2012, 00:18 / środa
Z bełchatowem i zagłębiem po dwa? A co to? Siatkówka? :)
21 listopada 2012, 01:00 / środa
Chodziło mi o wygrane. Jeśli za wygraną jest 3 to po 3. Pomyliła mi się ta punktacja
21 listopada 2012, 01:58 / środa
Ja doskonale wiem o co Ci chodziło, lubię się przyjebać po prostu:)
21 listopada 2012, 02:02 / środa
Zadowolonym to można być z sześciu, siedmiu punktów, ale nie z pięciu.. panowie, szanujmy się..

Przede wszystkim, teraz skupmy się na Bełchatowie. Co będzie później to będzie..
21 listopada 2012, 11:54 / środa
oby tylko nasi piłkarze nie poczuli się zapewnie przed tym meczem, mają walczyć jakby z Legią grali
21 listopada 2012, 14:19 / środa
Dlaczego naszym idzie lepiej na wyjazdach ? O jednej przyczynie już pisałem :) - bo nie chodzi na ich mecze mój kolega Jonasz ale tez dlatego, że tam na wyjeździe graja pod mniejszą presją niz ich przeciwnicy. Nasi piłkarze pokazali też, że potrafią to wykorzystać. Nie ozacza to zatem, aby pompować balonik ale by zagrali to, co prezentowali w dotychczasowych meczach wyjazdowych. Nie ma potrzeby, aby pozbywać się największego naszego atutu w tym spotkaniu: spokoju. Przeciwnik pod względem piłkarskim nie jest gorszy , ma natomiast pętle na szyji, trener chociaż dobry ale jest tez pod presją - oni muszą wygrać , my nie ale oczywiście czyhać będziemy na okazje, jakie z takiego rozwoju gry mogą powstawać.
To jest nasz atut. Nie mamy niestety szybkich skrzydłowych , którzy są w grze z kontry najbardziej niebezpieczni. ART też jest wolny chociaż ta akcja z Rysiem w meczu z Widzewem była taka, jak trzeba. Powinni unikać zmasowanych ataków - tak długo, jak się da. Jeśli sytuacja rozwinie sie niepomyślnie, wtedy trudno, będzie trzeba gonić wynik, jeśli będzie po zero, przykręcić tempo i próbować kosztem zwiększonego ryzyka utraty tego punktu pokusić się o dalsze dwa. Ale nie na hurra.
21 listopada 2012, 16:19 / środa
Zazwyczaj jak zaczyna sie dmuchać balon z oczekiwaniami, nam zaraz zdarza sie kiepski mecz. Czas to zmienić.
Ja widze zagrożenie w braku koncentracji i niedocenienia determinacji przeciwnika. Jesli nasi nie dadzą pograć gospodarzom (tak jak to było z Ruchem i w I połowie z PBB) to o wynik jestem spokojny.

TYLKO LECHIA!
21 listopada 2012, 17:01 / środa
ART raczej nie zagra w piątek
z oficjalnej
odnośnik
(...)
Dziś już Traore chodził bez specjalnego usztywniacza. Przed południem miał indywidualne zajęcia, a później kolejną wizytę o neurologa. – Z układem nerwowym nie ma żartów, dlatego musimy uważać na jego zdrowie. Wiele jednak wskazuje na to, że Razack nie zagra w Bełchatowie i będziemy tam musieli radzić sobie bez niego – wyjaśnia trener Bogusław Kaczmarek.
21 listopada 2012, 17:22 / środa
Z takim przeciwnikiem to i bez ART-a powinniśmy wygrywać luźno.

Buchalik
Brożek - Bieniuk, Bąk - Deleu
Kacprzycki- Surma, Pietrowski, Machaj - Ricardinho
Łazaj

Sam nie mogę uwierzyć, że to napisałem, ale w tym sezonie MKP wygląda naprawdę solidnie...
21 listopada 2012, 17:52 / środa
Myślę, że Wiśniewski wyjdzie w pierwszym składzie. Bobo raczej nie postawi na dwóch młodych w jedenastce.
21 listopada 2012, 17:58 / środa
jak na razie to Wiśnia sie nie nadaje do pierwszego składu
21 listopada 2012, 18:24 / środa
To może Rasiak:)
21 listopada 2012, 18:36 / środa
wcale sie nie zdziwię jak wyjdzie
22 listopada 2012, 16:26 / czwartek
Gramy bez Traore (za S.F.) , ale jak najbardziej o 3 pkt
22 listopada 2012, 18:31 / czwartek
GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk, godz. 13:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).

W tym sezonie sędziował nam mecz z Piastem (1:2).

Jak nam sędziuje to zawsze dużo bramek wpada. (5:1, 3:1, 0:3, 2:2)
23 listopada 2012, 07:38 / piątek
Jeśli w tym meczu strzelimy bramkę to będzie to milenijna 540 bramka Lechii w Ekstraklasie
23 listopada 2012, 08:52 / piątek
@michu218
Wybacz, pierwszy raz coś takiego zrobię: MÓZG MI Z RANA ROZ***AŁEŚ!

Jak nie znamy znaczenia słów to ich najzwyczajniej nie używamy! Taka dobra rada przed weekendem!:)
23 listopada 2012, 08:59 / piątek
Z kolei jak Surma zagra to będzie to jego milenijny 400. mecz w Ekstraklasie!

Przepraszam, ale musiałem:D:D:D:D
23 listopada 2012, 09:19 / piątek
Szkoda, ze Razack nie zagra. To bylby jego milenijny mecz, po raz pierwszy by gral z przesunietym dyskiem.
23 listopada 2012, 09:36 / piątek
O vice versa! Faktycznie Kolego! Brawo za spostrzegawczosc!
23 listopada 2012, 11:08 / piątek
Wygramy! Traore = 50 ore
23 listopada 2012, 11:59 / piątek
Razack został w domu. Kadra na Bełchatów
Bramkarze
1. Michał Buchalik
24. Patryk Sobczak
Obrońcy
5. Krzysztof Bąk
6. Jarosław Bieniuk
4. Piotr Brożek
26. Luiz Carlos Santos Deleu
2. Rafał Janicki
28. Christopher Clark Oualembo
Pomocnicy
16. Andreu
21. Mateusz Machaj
17. Marcin Pietrowski
19. Ricardinho
8. Łukasz Surma
25. Wojciech Zyska
Napastnicy
15. Adam Duda
18. Kacper Łazaj
11. Grzegorz Rasiak
14. Piotr Wiśniewski
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021