Gdańsk: środa, 20 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

MARSZ W OBRONIE NIEZALEŻNYCH MEDIÓW

strona 1/1

1

19 listopada 2012, 22:03 / poniedziałek
24 listopada 2012 r. odbędzie się w Gdańsku Pomorski Marsz w obronie TV TRWAM, Wolności, Godności i Prawdy pod hasłem „Powstań Polsko, skrusz kajdany!” Marsz jest wyrazem sprzeciwu wobec polityki rządu, który niszczy wolność słowa odbierając Polakom możliwość korzystania z niezależnych mediów , pozbawiając nas w ten sposób dostępu do prawdy. To TV TRWAM udostępniła nam kibicom swoje studio i transmitowała nasze wystąpienia na żywo i bez cięć. To TV TRWAM transmituje nasze pielgrzymki kibiców na Jasną Górę, w całości, bez komentarza i na żywo! Chcemy w ten sposób wyrazić swój sprzeciw wobec takiej polityki. Nie możemy być bierni gdy mają nas w pogardzie, nas obywateli państwa polskiego oraz jego tradycję . Marsz rozpocznie się Mszą św. która zostanie odprawiona o godzinie 12.00 w Bazylice p.w. Św. Brygidy w Gdańsku.
25 listopada 2012, 17:27 / niedziela
mochery dały ognia:-) obronią ojca dyrektora?
25 listopada 2012, 18:17 / niedziela
ok
26 listopada 2012, 10:26 / poniedziałek
trzeba przyznać, że telewizja Trwam, to wzór niezależności i obiektywizmu...
26 listopada 2012, 11:19 / poniedziałek
Obrona obroną ale jak się chce licencje za darmo to inaczej te wolne media wyglądają.Poza tym nie lubię słuchać bzdur w radio .Rydzyk -to psychol jakich mało.
26 listopada 2012, 12:07 / poniedziałek
Sam jesteś psychol. Poza tym w radiu, a nie w radio.
26 listopada 2012, 12:24 / poniedziałek
Akurat obydwie formy są akceptowalne - niezależnie od tematu
26 listopada 2012, 12:29 / poniedziałek
26 listopada 2012, 17:47 / poniedziałek
Prawidłowo! Jak najbardziej trzeba manifestować w tym kraju co raz bardziej upodabniającym się za sprawą PO do Białorusi.
26 listopada 2012, 18:32 / poniedziałek
Ja tam nie oglądam Radia Maryja .
26 listopada 2012, 18:38 / poniedziałek
LUŹNE GADKI
26 listopada 2012, 21:19 / poniedziałek
ZABRANIA SIE ZABRANIAC !!!!!

WIDZE , ZE NIEKTORZY NIEZLE POSLUGUJA SIE JEZYKIEM SZECHTERA ...

wczoraj internet ,dzisiaj trwam ,ciekawe co jeszcze ...

MOZNA OSZUKAC MLODZIERZ KTORA NIE ZNA REALIOW I SPOSOBU DZIALANIA TEGO ZBRODNICZEGO SYSTEMU . CIEZKO JEST ZAMKNAC USTA LUDZIA , KTORZY PRZEZYLI OKUPACJE A POZNIEJ 50 LAT BOLSZEWIZMU . JAK POWIEDZIALA MATKA JEDNEGO Z NAS - ,,TO JEST TO SAMO TYLKO TROCHE INACZEJ WYGLADA ,, . TO SA SLOWA PANI BROWARCZYK . JEJ SYN s.p ANTONI ZGINOL NA ULICACH GDANSKA ZASTRZELONY PRZEZ ZOMO . ONA TEZ SZLA W TYM POCHODZIE ...
26 listopada 2012, 21:57 / poniedziałek
Sop83 - możesz nie mieć polskich znaków ale jak już:

nie MLODZIERZ - tylko MLODZIEZ
nie LUDZIA- tylko LUDZIOM
nie ZGINOL- tylko ZGINAL

trochę szacunku dla języka ojczystego. Nie mam nic do TV Trwam ani RM - oprócz tego że mogły być częściowo sfinansowane z pieniędzy, jakie ludzie wpłacali na ratowanie Stoczni Gdańskiej (a przynajmniej wierzyli, że na to wpłacają)
26 listopada 2012, 22:24 / poniedziałek
"wczoraj internet ,dzisiaj trwam ,ciekawe co jeszcze .."

Kiedyś była jeszcze Sky Orunia.
Starsi pewnie pamiętają.
26 listopada 2012, 23:18 / poniedziałek
Z tego co wiem Stocznia Gdanska ma sie w miare dobrze . Niestety w Gdyni i Szczecinie lipa .. A KOMU I CZEMU TO PRCA DOMOWA
Co do ortografii wybacz ,zamiast chodzic na lekcje jezdzilem na wyjazdy i napierdalalem sie na meczach . Bardziej mnie to krecilo
Szacun za szacun do jezyka ojczystego

Co do Sky Orunia ,sory nie te fale
27 listopada 2012, 18:05 / wtorek
Średnia wieku w pochodzie grubo powyżej 60 lat! Se też znalazł towarzycho biznesmen tadziu z Torunia.
Bardziej od tych debilnych mocherów to tylko śledzi nienawidzę:)
27 listopada 2012, 18:45 / wtorek
Ale to nie oni są winni tylko Sekta Rydzyka , jej przydupas Kaczorowa Dupa i cała reszta obłudników na czele z kombinatorem Macierewiczem,Brudzińskim i Błaszczakiem.
Proszę do głupich gadek przerzucić ten temat bo on nie jest luźny tylko głupi.
27 listopada 2012, 19:14 / wtorek
Tradycyjnie do powiedzenia najwięcej mają ci co się aktywnie nie udzielają na Lechii. Was represje i fałszywe oskarżenia ze strony władzy nie dotyczą bo siedzicie i tylko walicie w klawiaturę. Tak jak śpiewał Lombard..."a Ty z daleka bo tak lepiej i w razie czego nie tracisz nic". Nie idziesz tam jeden z drugim bo masz to w dupie to chociaż nie odzywaj się w wątku, który Ciebie nie dotyczy. pozdrawiam wszystkich trzeźwo widzących co się dzieje w naszym kraju.
27 listopada 2012, 19:27 / wtorek
najlepsze jest to:

"Marsz jest wyrazem sprzeciwu wobec polityki rządu, który niszczy wolność słowa odbierając Polakom możliwość korzystania z niezależnych mediów"

a sami demonstrujący gonią i wyzywają fotoreporterów, nie pozwalają robić zdjęć (zwłaszcza jak trzeba było zrobić zdjęcie pod 3 Krzyżami gdzie by było widać ile osób jest na marszu!!!) - to jest wolność słowa wobec demonstrujących! I żeby nie było - ja ani z lewa ani z prawa - mam w dupie politykę i polityków!!!
27 listopada 2012, 19:44 / wtorek
Każdy ma prawo protestować!
Co mi się nie podoba w tych marszach TV Trwam to to,że hasła tam podnoszone nie mają nic wspólnego z niezależnymi mediami.
Nazwał bym je bardziej pro PiSowskimi bądź też anty rządowymi.
Żal mi też tych ludzi którzy dali się tak zmanipulowac prezesowi korporacji walczacemu o swój wielki medialny biznes.
27 listopada 2012, 21:51 / wtorek
"prawda"
Uwierz, że tu nie chodzi o poparcie dla Tuska, który zrobił dużo złego w świecie kibicowskim.
Gdyby sytuacja była odwrotna i Kaczor rządził by krajem przed Euro to zapewnie było by jeszcze gorzej.
Nie sądzę że uderzać w Tuska Kaczyńskim i Rydzykiem to dobry pomysł.
Naprawdę wierzysz tym Ludziom???
Czemu zaczęli interesować się kibicami?
Spory elektorat?
Koniunkturailizm, słupki poparcia i nic więcej.
Nie daj się nabrać.
Mają nas w dupie.
5 czerwca 2013, 07:27 / środa
Nie miałem gdzie wrzucić :) dobra foto-relacja z zamieszek w Turcji
odnośnik
5 czerwca 2013, 20:40 / środa
"Niezależne media" w tytule więc może tutaj będzie pasować.
odnośnik
7 czerwca 2013, 11:38 / piątek
Ogólnie środowisko pisowskie jest obecnie mocno skłócone ze środowiiskiem skupionym wokół ruchu narodowego,co chwile się boksują.Żeby było ciekawiej jest jeszcze Korwin-Mikke atakujacy pis i ruch narodowy.
17 czerwca 2013, 00:27 / poniedziałek
Nie wiedziałem gdzie dać ale chyba pasuje

Pamiętacie słynne " gdzie jest krzyż? " i tego gostka?
okazał się prowokatorem od palikota

"Andrzej Hadacz znany dotąd z ostrych słów i zachowań na Krakowskim Przedmieściu, okazał się współpracownikiem Janusza Palikota i Ryszarda Kalisza. Prowokator, podający się za "obrońcę Krzyża" został zdemaskowany.

W Internecie robią furorę zdjęcia jak Andrzejek (tak Hadacz jest nazywany ze względu na swój mizerny wzrost ) wtulony w ramiona Ryszarda Kalisza szepcze mu do ucha oraz ramię w ramię z Robertem Biedroniem i Januszem Palikotem przemawia do zebranych na wczorajszej paradzie równości."

odnośnik

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.305