Gdańsk: poniedziałek, 14 października 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Zagłębie Lubin 2.12.2012 14:30

strona 1/3

24 listopada 2012, 20:13 / sobota
obyśmy faktycznie odblokowali PGE Arenę. Z Zagłębiem liczę na 3 punkty. skład: Buchalik-Deleu Bąk Bieniuk Brożek-Surma Pietrowski-Ricardinho Machaj Łazaj-Traore
24 listopada 2012, 20:31 / sobota
O jakie odblokowanie ci chodzi ? PGE jest odblokowana po Amice ostatnio z Żydzewem
wiec raczej mówiłbym o rozpoczęciu regularnego wygrywania u siebie.
Chyba już wystarczy porażek ze średniakami, trzeba wygrywać i się nie oglądać
24 listopada 2012, 21:43 / sobota
no właśnie o to mi chodzi - mam nadzieje że p tych ostatnich meczach faktycznie to zostało odblokowane
25 listopada 2012, 17:19 / niedziela
Jeszcze nie dawno powiedział bym że tu na 100 % będą 3 pkt.
zagłębie jest od kilku tygodni na fali, strzelają, punktują i wygrywają.
To już nie jest ta sama drużyna z początku sezonu. Mam nadzieje że już nigdy więcej nie zobaczę GR11 i Grzelczaka grających w Lechii bo ile to można grać mecz od początku w "10"

Wracając do meczu to wierzę w 3 pkt Lechii bo ile można ich tracić u siebie.

WSZYSCY NA ZIELONĄ !!!! Musimy zakończyć ten rok godnie jak na Lechistów przystało.
25 listopada 2012, 17:42 / niedziela
Mam nadzieję ,że skończy się odblokowywanie Rasiaka i ,że jeżeli będzie trzeba go jeszcze oglądać to na trybunach. Nie jestem w stanie wytłumaczyć sobie na czym polega fenomen tego człowieka i na co liczy trener. No i dlaczego nawet z ławki nie wchodzi Kacprzycki?! Nie umiem sobie wyrobić opinii o Kaczmarku, robi coś pozytywnego , a za chwilę dokonuje sabotażu, trzymając 60min Rasiaka. Nie wiem, nie rozumiem, dziwne to...
25 listopada 2012, 17:59 / niedziela
ja bym widział w tym meczu Dudę. w Młodej strzela. a z GKS'em wszedł i widać było, że chce mu sie grać.
25 listopada 2012, 18:08 / niedziela
edwin - ja podobnie jak Ty mam nadzieje ze epizod Rasiaka w Lechii dobiega konca, wystarczy nam Grzelczak aby miec coś drewnianego, bo z Grzelczak ma chyba długą umowę. Łudzę sie ze zimą klub wytłumaczy Grzesiowi aby poszukał sobie cos na zapleczu extraklasy w celu dalszego odcinania kuponów.

Mecz na pewno nie bedzie należał do lekkich, Zagłębie jest świetne w kontratakach (patrz mecz ze Slaskiem), jesli nas w taki sposób nie ukłują to bedzie dobrze.
Mam nadzieje ze Traore zagra (pewnie bedzie to jego pożegnalny mecz w Gdańsku) i ustrzeli dla nas hattricka (bo tego jeszcze w Lechii nie dokonał).

TYLKO LECHIA!
25 listopada 2012, 18:26 / niedziela
Dudzie się chce to niewątpliwie prawda ,tylko że samo chcenie to za mało.
Niedzielny mecz jest mega ważny ,bo ewentualne zwycięstwo gwarantuje zimowanie w czołówce. Szansa w tym roku jest jak nigdy, nie oszukujmy się z tak słabym składem szybko znów tak wysoko nie będziemy. Ten mecz po prostu trzeba wygrać.

Ja bym spróbował tak
Buchalik
Brożek (z braku opcji bo jest tragiczny) Madera (o ile zdrowy) Bieniuk (to oczywiste) Deleu (nie do wiary ,ale on zaczął grać)
Kacprzycki (szybkość, której mega nam brakuje !) Colombo(mało gra , a wygląda to całkiem przyzwoicie) Machaj (słabsza forma, ale to jedyny ofensywny piłkarz nadający się do gry w środku), Surma (myślałem ,że to już jego koniec, myliłem się), Ricardinho . Z przodu Traore lub w razie dalszej kontuzji bądz "kontuzji" Łazaj (też trochę z braku opcji) Można by też spróbować zamienić miejscami Ryśka z Łazajem.

No i przede wszystkim konluzja tych niedzielnych przemyslen jest taka ,że nasz skład jest mizerny i wąski , bo na zmiany nie ma praktycznie nikogo. Obojętne czy odejdzie Traore to po prostu musimy pozyskać napastnika , skrzydłowego , ofensywnego pomocnika i lewego obrońcę . W innym wypadku to będzie mega nudna wiosna, a szansa na wynik sportowy pójdzie się po raz kolejny
25 listopada 2012, 18:34 / niedziela
Uważaj, bo lewego obrońce kupią powiedzą ci, że jest Brożek, w razie potrzeby Litwin.
25 listopada 2012, 18:39 / niedziela
To co zrobią to będzie prawdziwy test dla obecnego zarządu, na razie pokazali ,że mają dużo szczęścia. Tyle ,że jego suma w efekcie wychodzi na zawsze na zero.
25 listopada 2012, 18:56 / niedziela
Cała nadzieja, że wyjebią darmozjadów, którzy nie grają, a biorą (niemałe) pensje. Potem się dziwić, że nie ma na podwyżkę dla Traore albo na kontrakt dla Mili.
25 listopada 2012, 19:03 / niedziela
To akurat starają się robić , chociaż faktycznie jeszcze kilku do odstrzału jest. Problem w tym ,że jak mają kontrakt ważny to trudno to zrobić.
Rasiak , Grzelczak , Andrius , Baijc ,Brożek , Nowak, Andreu. Odpalić ich i kasa na kontrakty jest , tyle że kto z nich rozwiąże dobrowolnie kontrakt. Może Brożek , który jako jedyny z nich w jakiś sposób się przydaje, reszty nikt by nie chciał
25 listopada 2012, 19:19 / niedziela
Nowakowi konczy sie kontrakt w grudniu i zapewne nowego nie podpisza - zreszta Jego do darmozjadow bym nie zaliczal, zrobil sporo dobrego dla Lechii

Andrius i Bajic - popracie mie jesli sie myle, ale maja konkrakty max do konca tego sezonu - oczywiscie do odpalenia, ale na odejscie wczesniej bym nie liczyl bo i do kogo mieli by odejsc, Bytovii Bytow, czy Kaszubii..

Rasiak i Andreu - kontrakty do konca sezonu, spore zarobki, przez co watpie, by razwiazali wczesniej, druga sprawa - czy Bobo rzeczywiscie chcualby by odeszli? To sa jego ludzie, ktorym dal prace, na dodatek wciaz na nich stawia, mimo kaszanki jaka prezentuja... dziwne

Jedyne na co mozna liczyc, to czysta kalkulacja, czyli przeliczenie czy oplaca sie by darmozjady figurowaly w Lechii do konca sezonu i bobieraly za to kase, czy moze odpalenie ich za porozumieniem, co wiaze sie w wyplata "odpaw"

Licze na to, ze ludzie, ktorzy w koncu pozbyli sie kopaczy pt. Sazankowow, Tadicow i kilku innych (mimo tego ze mieli wazne kontrakty), znowu zrobia dobra robote, bo to byly najlepsze "wzmocnienia" przed tym sezonem...

Co do meczu - sprawa wyniku otwarta, duzo zalezy czy zgra Traore ale wiadomo, ze jesli wyjdzie Nam mecz, jestsmy w stanie pokonac Zaglebie, ktore gra w kratke.

Patrzac jednak na ich dyzpozycje na wyjazdach i na Nasza gre w ostatnim meczu (nie mowiac o ostatnich wynikach Zaglebia w Gdansku), zbyt duzym optymista nie jestem, zreszta jak zawsze ;)

Licze na 1 pkt do konca tej rundy, kazdy wynik powyzej bedzie dobry.
25 listopada 2012, 19:26 / niedziela
Jeśli o mnie chodzi to mogą nawet bramkę strzelić w ten sposób odnośnik byle wygrać:)
25 listopada 2012, 19:38 / niedziela
Wbrew przesłankom (ostatni mecz) może trochę życzeniowo , ale myślę ,że wygramy ten mecz. W wypadku gdy na boisku pojawi się Rasiak sądze ,że gładko przegramy
25 listopada 2012, 19:53 / niedziela
Szkoda mi Pawła Nowaka, ze tak bardzo zagubił sie z formą, a dla mnie był najlepszym zawodnikiem Lechii w sezonie 2010/11 (dopiero po nim był Traore), ale niestety trzeba sie pożegnac. Szacun Pawka i powodzenia!
Bajicia takze bym nie przekreslał no chyba ze cashless inwestor planuje GRUBE zakupy.
Do dopalenia dla mnie są Andrius, Andreu, Rasiak, Grzelczak (ale nie dadza rady- ma długi kontrakt).

Wracając do meczu to ja pograłbym Ryskiem z przodu czyli,

Buchalik
Brożek, Madera (ew. Bąk), Bieniuk, Deleu (kurwa co ja pisze!)
Wisnia (Łazaj), Surma, Magister, Kacprzycki
Traore
Rysiu

TYLKO LECHIA!
26 listopada 2012, 17:48 / poniedziałek
W Zagłębiu prawie na pewno nie zagra ich kapitan i filar defensywy - Banaś.
27 listopada 2012, 10:57 / wtorek
Wiadomo czy będą kibice gości, ewentualnie ile biletów zamówili? Czy znowu jest jakiś zakaz, zamknięty sektor, bojkot itd?
27 listopada 2012, 11:14 / wtorek
sektor gości pusty
Zagłębie ma zakaz wyjazdowy
27 listopada 2012, 12:17 / wtorek
Buchalik
Deleu Bąk Bieniuk Brożek
Surma Pietrek
Rusiu Machaj Razak
Duda Lub (Łazaj)
Zmiany ;Qalembo , łazaj ,Kasprzycki.

Czeka nas b.ciężki mecz.Jak strzelimy pierwsi to nie przegramy.Zagłębie jest w gazie ale jak zagramy na naszym dobrym poziomie jak z Lechem czy ze Śląskiem w Pierwszej połowie to nie powinno być źle.
27 listopada 2012, 13:37 / wtorek
Wierny, kurde, kto to jest Kasprzycki?
27 listopada 2012, 13:49 / wtorek
W tej kolejce Górnik jedzie na Wisłę i nie jest powiedziane, że przywiezie stamtąd jakieś punkty, a Śląsk gra z Amicą w Poznaniu, któs napewno straci punkty, więc jest szansa odskoczyć. Powtórze się, ale... TYLKO ZWYCIĘSTWO!
27 listopada 2012, 17:57 / wtorek
Trzeba grać swoje a nie "odskakiwać" . W tej kolejce tak odskoczyliśmy, że ho,ho.
Mam tylko nadzieję, że
* nasi nie pękną , bo słabo zagrali w Bełchatowie
* rozsądnie rozłożą akcenty między defensywą a atakiem, bo Zagłębie kłuje
celnie swoimi kontrami i łatwo jest oddać im punkty
* zagra ART a tym samym i innym to zatrybi.
* zagra w niezłej dyspozycji Madera, bojednak lepiej idzie mu współpraca z
Bieniukiem
* zagra Colombo w maksymalnym wymiarze czasu,na jaki go obecnie stać , bo wydaje mi się, że dobrze stoi na nogach i nie traci głupio piłek. Nie wiem, jakie ma mozliwości ale z tych krótkich jego występów jawi mi sie świetny kandydat na defensywnego pomocnika. Ponieważ Surma jak i Magister grają dobrze i co najmniej przyzwoicie , to chwilowo lepiej byłoby go upchać w innym miejscu boiska ale grać powinien. 3 defensywnych pomocników, to jednak za dużo szczęścia , szczególnie w meczach z druzynami, z ktorymi nie powinnismy mieć problemów , aby prowadzić swoją grę na fifty-fifty.
Liczę na Ricardinho -bo widać, że gość cieszy się z gry. Czasem jak dziecko, bo za tę przepychankę przy karnym powinien dostać karę ale nie dość, że sam pali się do piłki ,to jeszcze udziela swój zapał Deleu, który zasypiał w zeszłym sezonie a teraz ożył.
27 listopada 2012, 22:49 / wtorek
Witam Szanownych forumowiczow!!!
A ja zarowno sobie jak i WAM zycze, aby LECHIA weszla do gry na cale 90 minut na pelnej pxzdzie, zagrala dobry solidny mecz, zeszla zwyciesko "z tarcza" i miala reszte w zyci... aby to byl na prawde dobry widowiskowo i taktycznie mecz ulozony pod NASZA LECHIA.... a reszta mnie chxj obchodzi, Lubinki mam w dxpie, czy beda czy nie!!!
ma dozywotnia domena:
JA TAM w LECHIE WIERZE i TO SZCZERZE!
tego WAM i sobie w ten ostatni mecz tej rundy w Gdańsku zycze......

PS Chcialo by sie dodac, do zobaczenia na Traugutta w niedziele ;-))))))))
29 listopada 2012, 12:53 / czwartek
29 listopada 2012, 13:45 / czwartek
29 listopada 2012, 17:41 / czwartek
Ja pierdole, praktycznie przez całą rundę nie ma u nas gości, bo wszyscy po kolei mają zakazy wyjazdowe. A myślałem, że po Euro ta paranoja się skończy.
2 grudnia 2012, 11:15 / niedziela
typuję dzisiaj grad bramek... Czemu? Pawłowski jest na fali, a Razack chce wygrać zakład i podnieść swoją wartość... Obaj będą chcieli coś udowodnić.

Myślę, że przy naszej dobrej pomocy z zielonej poniesiemy chłopaków do zwycięstwa...

My wierzymy tylko w BKS! 3:2 dla nas oczywiście!!

LECHIA GDAŃSK!
2 grudnia 2012, 11:27 / niedziela
A ja typuje, ze bedzie malo bramek. Zaglebie sie schowa i bedzie liczylo tylko na kontry. Z Polonia wygrali majac w calym meczu 1 sytuacje. Oby Lechia nie walila glowa w mur, najwazniejsze to szybko strzelic bramke, zeby Zaglebie musialo sie odkryc.
2 grudnia 2012, 11:32 / niedziela
@up

widzę, że czytasz weszło :P

Dodam jeszcze, że faktycznie mecz kretów z groclinem pokazał jak to oni są zabójczo skuteczni, mam nadzieję, że nasi włożą w to spotkanie 120% normy i udowodnimy wszystkim że nie przez przypadek jesteśmy tam gdzie jesteśmy.

na pohybel skurwysynom 3:2 dla nas będzie!!

LECHIA GDAŃSK
2 grudnia 2012, 11:40 / niedziela
jakie 3-2 ?
My dzis Wygrywamy 3-0 ! ! i nie ma innej opcji
a kto strzeli te trzy bramki ... ?
no właśnie ART
1) strzał z dystansu
2) z główki
3) z przewrotki

TYLKO ZWYCIESTWO LG !!!
2 grudnia 2012, 12:07 / niedziela
Chuj z wynikiem jaki był ważne żeby byli o 1 bramkę więcej !!

teraz na szybkiego flaszka na rozgrzanie i na Stadion !!
2 grudnia 2012, 15:17 / niedziela
Czy Duda mial choc raz pilke? Co to jest cien. A sztab szkoleniowy nie lepiej, trzeba miec oczy zarosniete zeby takie dno na mecz wstawiac. Z calym szacunkiem chlopaku ale pilkarzem to nie bedziesz nawet na sile pchanym do skladu przez sztab.
2 grudnia 2012, 15:20 / niedziela
coorvamac biega stara sie a nie tak jak GR11 wole go niż rasiaka a po drugie widziałes zeby mu ktos dokładnie podał czy coś ?? lepiej się prezentuje na boisku niz wiśniewski !!!!!!
2 grudnia 2012, 15:23 / niedziela
Dostał idealną piłkę na 16 metrze, ale odbiła mu się ona od sęka i po akcji. Ale jak już nie raz pisałem, lepsze swoje drewno niz importowane:)
2 grudnia 2012, 16:32 / niedziela
na gorąco z perspektywy tv

+doping, Deleu, Traore, Rysiek, Brożek, skuteczność
-wynik, Duda, Wiśnia, Bąk (dwie bramy zjebał)

Jak uda się utrzymać obecny skład, to przy dwóch wzmocnieniach rozjebiemy tę ligę w pył, miał, szlał.

Widać brak Madery w obronie...
2 grudnia 2012, 16:38 / niedziela
przy drugiej bramce zawinił też Colombo, troche szkoda, bo cały mecz cisneliśmy ale cieszy coraz lepsza nasza gra
2 grudnia 2012, 16:50 / niedziela
On jest jak Deleu, dużo lepiej radzi sobie z przodu. Ktoś mu robi krzywdę nazywając go obrońcą
2 grudnia 2012, 17:19 / niedziela
mecz sportowo słaby, na pozytywnie oceniłbym tylko Maskę i Nowaka.
Duda porusza się jakby miał nasrane w porach i poziomem dorównał drenninio i Kamikadze.
2 grudnia 2012, 17:21 / niedziela
Minimalizm, minimalizm i raz jeszcze minimalizm. Ta drużyna nie ma w sobie genu zwycięzcy. Przeciwnik na kolanach, a my zamiast go dobić gramy asekuracyjnie. Jak już wielokrotnie pisałem, kunktatorstwo w 99% nie popłaca i tego po raz kolejny byliśmy świadkami. Za taktykę "Bobo" ze sztabem szkoleniowym 2!
2 grudnia 2012, 17:24 / niedziela
szkoda kolejnej straty punktów u siebie ;/
brakuje Nam agresji i bezwględności w dobiciu przeciwnika,
zachowawczy minimalizm, wystarczyło jak tylko przyspieszyliśmy grę od razu były okazje,
Gratki dla Ultrasów za Oprawę~!~

Wiśnia-słabo, mnóstwo strat, Deleu - bardzo dobry mecz,
Traore - klasyka; bramka i asysta (oby nie ostatnia na Arenie),
Colombo - dużo lepiej w ofensywie niż w defensywie,
Rysiek - szkoda niewykorzystanej sytuacji na 3:1 byłyby 3 punkty,
Duda - "rasiakowy" występ ale przynajmniej biegał a nie człapał jak oryginał..
Rasiak - bezsensowna zmiana, po co wszedł na boisku? - tylko Bobo wie,
chyba że na poŻegnanie z Areną~~
2 grudnia 2012, 17:29 / niedziela
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak- ash4/415060_483820565001860_824583600_o.jpg

odnośnik
2 grudnia 2012, 17:33 / niedziela
2 grudnia 2012, 17:33 / niedziela
Właśnie, na jaki huj Bobo wpuszcza Rasiaka za Rikiego?
przecież to jawna kolaboracja, czy on nadal się łudzi że GR11 cokolwiek u nas ugra?
2 grudnia 2012, 18:09 / niedziela
Szkoda, że z takimi leszczami remisujemy i to jeszcze u siebie. Spokojny wynik, 2-1 i się bronimy.. jedna, dwie kontry to za mało. Zamiast grać to samo to się cofamy i laga do przodu..
2 grudnia 2012, 18:12 / niedziela
Zdjęcia: odnośnik
2 grudnia 2012, 18:16 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 grudnia 2012, 18:17 / niedziela
Gdybym był trenerem przeciwnej drużyny to przed meczem chwaliłbym wiśniewskiego i mówił, że to największe zagrożenie tylko po to, aby mieć pewność, że wyjdzie on w pierwszym składzie, ponieważ ten partacz nie może być zagrożeniem dla żadnej drużyny (z wyjątkiem swojej). Wszyscy śmieją się z sikorskiego, a przecież w Biało-zielonych barwach biega jeszcze gorszy piłkarz... Nie rozumiem dlaczego Bobo wpuszcza od pierwszej minuty tego sabotażystę skoro na ławce ma o wiele lepszego Łazaja.

Szkoda kolejnych głupio straconych punktów, bo znowu wydaje się, że mamy mecz pod kontrolą (piast i Śląsk....), a i tak nie zdobywamy kompletu punktów.
2 grudnia 2012, 18:18 / niedziela
2 grudnia 2012, 18:24 / niedziela
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.310