Gdańsk: środa, 16 października 2019
FORUM
Podstrony:

Górnik Zabrze - LECHIA GDAŃSK 8.12.2012 18:00

strona 1/4

3 grudnia 2012, 20:56 / poniedziałek
no cóż Górnik jest w naszym zasięgu. boje się że będzie remis ale mam nadzieje że panowie powalczą i wygrają. mój skład: Buchalik - Deleu Bąk Bieniuk Brożek - Surma Pietrowski - Ricardinho Traore Łazaj - Duda/Wiśnia szkoda że Machaj nie zagra z powodu grypy. ale damy rade
3 grudnia 2012, 21:01 / poniedziałek
Traore na szpicy, Qualembo w pomocy zamiast Wiśni..
3 grudnia 2012, 21:06 / poniedziałek
może i tak
3 grudnia 2012, 21:16 / poniedziałek
Buchalik
Deleu Bąk Bieniuk Brożek
Pietrek Surmik
Rysiu Kolombo Art
Wiśnia
Dziwny ten skład ale na dzień dzisiejszy nic lepszego chyba nie mamy. Dużo kontuzji i chorób.
Wynik 2-2 lub 2-1 dla nas.
3 grudnia 2012, 21:21 / poniedziałek
Nie kumam. Albo inne mecze oglądam , albo czegoś nie wiem. Dajecie do składy Wiśnie ,który jest bez formy Dudę ,którego można cenić tylko za ambicje...Colombo na skrzydło nawet.
A gdzie jest Kacprzycki ?! Bobo bywa ślepy i kieruje się swoimi sympatiami co pokazuje przypadek pana R. , ale czemu Wy go nie widzicie?
3 grudnia 2012, 21:23 / poniedziałek
ja nie typuje Kacprzyckiego do 1 składu bo wiem ze Bobo i tak go nie wystawi ; )
3 grudnia 2012, 21:27 / poniedziałek
Buchalik
Deleu Palmer Bąk Brożek
Magister, Surmik
Kolombo, ART, Łazaj/Kacprzycki
Rysiu

Zaryzkowałbym Rysia na szpicy a Traore do podań prostopadłych. Młodziez na lewej flance, Deleu z Kolombo po prawej mogliby sie nawet wymieniac pozycjami.

Mam tylko nadzieje ze nie damy sobie narzucic styl gry Górnika i to my bedziemy prowadzic grę. Wtedy jedno dobre podanie od Razacka do Rysia i 0:1 wywieziemy.
Oby tylko Bąk nic nie zawalił.

TYLKO LECHIA!
3 grudnia 2012, 21:32 / poniedziałek
Bąk jak chce to potrafi
3 grudnia 2012, 21:33 / poniedziałek
No to mój

Buchalik
Deleu ,Janicki, Bieniuk, Brożek
Surma, Colombo'
Łazaj Traore Kacprzycki
Rysiu

Bąk z Pietrowskim zawalili dwa mecze z rzędu, więc niech sobie odpoczną
3 grudnia 2012, 21:36 / poniedziałek
Zakładając najbardziej optymistyczny wariant, ligę (w tym roku) możemy zakończyć na drugim miejscu. Z drugiej strony możemy skończyć ją i na siódmym. Patrząc przez pryzmat zeszłego sezonu, ta druga opcja tez nie jest zła. Jednak jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia :) Także do boju Panowie, jest o co walczyć!

PS: BOBO NIE BĄDŹ SABOTAŻYSTĄ KAFARSKIM I NIE WYSTAWIAJ RASIAKA/GRZELCZAKA/DUDY/WIŚNIEWSKIEGO !!!
3 grudnia 2012, 21:47 / poniedziałek
Ja Was nie kumam najpierw na trybunach Adam Duda Adam Duda pomniki mu chcieliście stawiać a teraz niech spierdala, sami jesteście sabotażyści. A tak reasumując to my nie mamy lepszych na dziś machaj chory, kacprzycki chory, a reszta już lepsza nie bedzie więc te 23 pkt to jest naprawde szacun dla Boba i sztabu że z nich tyle wycisneli a gdyby nie frajerskie porażki z piastem, śląskiem i strata 2pkt z kretami to byśmy mieli 31 wtedy to 3/4 by zwariowało ze szczęscia
3 grudnia 2012, 22:04 / poniedziałek
Masz rację ,że wynik punktowy z tym składem personalnym jest rewelacyjny. Co do Dudy, to szansa mu się należała ewidentnie, więc sam skandowałem jego nazwisko tyle ,że póki co jej nie wykorzystuje.
Co do Kacprzyckiego , nie wiem czy chory , tydzień wcześniej grał w ME , a w Bełchatowie biegali Rasiak z Wiśniewskim.
3 grudnia 2012, 22:53 / poniedziałek
Czy chory, czy nie , to przy naszym typowaniu wszystko jedno i tak Bobo ustali skład w dniu meczu na podstawie dyspozycji dnia. My bawimy sie w selekcjonerów a Kacprzycki zdobył nasze uznanie nie tylko spięciem z Luboją. Spodobał mi sie wariant Cygnusa - warto go poćwiczyć a i chyba sprawdzić w boju. Mankamentem jest brak rozegrania z prawej sytrony Deleu-Rysiu. A w tą trąbkę trzeba teraz grać. Odnoszę wrażenie, że nasi młodzi nie znajdują zaufania u zagranicznych piłkarzy. Trener powinien na to zwracać uwagę, więc ustawić tak można -natomiast, czy nie powstanie zbyt duża luka w środku pola, to muszą dowieść Łazaj i Kacprzycki . Na mecz wyjazdowy mozna spróbować wystawić i Magistra i Surmika i Kolombo, z tym że Kolombo nie jest zgrany i w meczu z miedziakami nie za bardzo szło mu konstruowanie akcji. Przy większym tłoku ztyłu, poda najblizszemu i wyprowadzi piłke po przejęciu. Na nic wiecej bym nie liczył .
Co do Dudy:Gdyby wariant z Rysiem na szpicy okazał sie dla Boba zbyt rewolucyjny, tudzież ryzykowny to lepiej go ogrywać na wyjeździe niz u nas, gdzie jest bezproduktywny a szans na atak jest sporo. W Zabrzu powinien dostać zadanie "absorbowania obrony rywala, aby zbyt blisko nie podchodziła pod pomocników podczas ich akcji ofensywnych" Tam jeszcze nikt nie wie, że mozna go zostawić samego i nic nie będzie a sam piłkarz nabierze pewności siebie, szczególnie gdy wykona powierzone mu zadanie. A ambitny jest, biega - niestety nieekonomicznie, bo nie ma tego doswiadczenia i po 60 minutach trzeba będzie go zmienić a na .kogo ? Na dobrze rokujacego napstnika z wielkim doświadczeniem w Premiership ... ? Nie , nie lepiej juz Wiśnię.
3 grudnia 2012, 23:17 / poniedziałek
Ja tam nigdy nie skandowałem "Duda" więc nie generalizuj. Ostatni raz kiedy skandowałem nazwisko jakiegoś grajka, własnie awansowaliśmy do elity. Wtedy wykrzyczałem nazwiska wszystkich zawodników, trenerów i masażystów :) (zresztą pamietam jak dziś, że połowa "kibiców" znała tylko Kapsę, Pęczaka Buzałę i Rybskiego). Tak samo nie krzyczę np "Pietrowski ty chuju" Piłka nożna to gra zespołowa, więc dla mnie albo Lechia Gdańsk jako całość, albo nikt. Jak ja dobrze wykonuję swoją robotę (za 2 i pół tysiąca nie za 30-50 tysięcy) to nikt mojego nazwiska nie skanduje. Tak samo nie krzyczę np "Pietrowski ty chuju". To tyle. Co do mojego "wymarzonego" na tę chwilę składu to:

Buchalik
Deleu Bieniuk Janicki, Brożek
Surma, Pietrowski
Ricardinho, Oulembo(?), Traore
Łazaj
6 grudnia 2012, 21:46 / czwartek
Sędzią meczu Paweł Pskit. Sędziował nam już kiedyś mecz z Górnikiem.. PP w Zabrzu 0:2 po bramkach Traore i chyba Buvala :)
6 grudnia 2012, 22:41 / czwartek
Klucz do ZWYCIĘSTWA w tym spotkaniu jest prosty: co by się nie działo zapierdalać na 100% przez pełne 95 minut. A jak usłyszycie jakieś dzwonienie to zapierdalać na 1945% możliwości!

Razak Łazaj
Kacprzycki Surma Deleu
kolombo Bąk Rikardińo
Maska Brożek

Bobo nie wystawiaj: Rasiaka Grzelczaka Pietrowskiego Dudy i Wiśniewskiego
6 grudnia 2012, 22:46 / czwartek
Kacprzycki nie zagra
(...)
W Lechii, poza zawodnikami którzy od dłuższego czasu leczą kontuzje, nie będą mogli zagrać Sebastian Madera i Mateusz Machaj. Ten pierwszy zmaga się wciąż z urazem pachwiny, a drugi ma grypę i bierze antybiotyki. Do Zabrza nie pojedzie także Łukasz Kacprzycki.
(...)
A Kacprzyckiego chciałem zabrać do Zabrza, ale nabawił się zapalenia płuc - mówi Bobo Kaczmarek.

DB
6 grudnia 2012, 22:48 / czwartek
Tak jak ktoś napisał wyżej Dude mozna cenić tylko za ambicje, napewno nie prezentuje ekstraklasowego poziomu, strzela bramki i sie wyroznia w rezerwach i mlodej podobnie jak np Grzelczak , albo Rasiak w sparingach przedsezonowych bo tam tez strzelal bramki ale z przeciwnikami z nizszych lig, ekstraklasa to juz jednak troche inny poziom. wynik ciezko wytypować, ale jesli uda sie ugrysc kurnik w pierwszych minutach to chlopaki moga zacząć grać na luzie tak jak to pokazali juz nie raz, tylko ze w takim przypadku trzeba strzelic to co sie nadarza (nie tak jak rysiek z kretami ktory mial pilke meczowa na 3:1)
7 grudnia 2012, 15:40 / piątek
7 grudnia 2012, 17:01 / piątek
To może być symboliczny występ dla Traore. Jak podpisał u nas kontrakt to pierwsze bramki jakie strzelił w Ekstraklasie były to gole strzelone Górnikowi w pamiętnym 5-1 u nas.. oby ewentualne gole strzelone jutro nie były ostatnimi.
8 grudnia 2012, 15:28 / sobota
Razi strzeli bramkę. Wygra whisky i da nam zwycięstwo.
8 grudnia 2012, 16:16 / sobota
Razowy musi wygrać ta flache ;) a to Nam oczywiscie musi dac 3pkt fajnie by było gdyby Rysiu strzelił też najlepiej hatrica ;)
8 grudnia 2012, 16:30 / sobota
O kurwa, Grzelczak i Duda od początku..

Buchalik, Deleu, Bąk, Bieniuk, Brożek, Ricardinho, Surma, Pietrowski, Grzelczak, Traore, Duda

Górnik:
Ł.Skorupski
P.Olkowski
A.Danch
O.Szeweluchin
S.Gancarczyk
P.Nakoulma
M.Przybylski
K.Mączyński
M.Magiera
W.Łuczak
M.Zachara
8 grudnia 2012, 16:42 / sobota
Górnik nie ma kim straszyć z przodu. Jest tylko Prezes, który ostatnio nie ma wielkiej formy. Przed nami spora szansa żeby awansować w tabeli i zacząć poważnie myśleć o pucharach.
8 grudnia 2012, 16:47 / sobota
Gramy na wyjeździe, zapewne z kontry, no to Grzelu idealny do tego:)) Mógłbym się założyć, że większość piłek spierdoli.
8 grudnia 2012, 16:51 / sobota
Jak można dać zawodnika na skrzydło jak jest taki "szybki" jak ślimak, bo szczerze wątpię byśmy grali 4-4-2.
8 grudnia 2012, 17:47 / sobota
Dawno nie było mi potrzeba wygranej Lechii na poprawę humoru i samopoczucia tak bardzo jak dziś.
8 grudnia 2012, 18:13 / sobota
Bartek szaleje na tym skrzydle :)
8 grudnia 2012, 18:16 / sobota
No i chuj. 1:0
8 grudnia 2012, 18:16 / sobota
Grzelczak..
8 grudnia 2012, 18:17 / sobota
my lubimy pierwsi tracić, więc spokojnie:)
8 grudnia 2012, 18:18 / sobota
Pierwsza bramka zasłużona dla Górnika. Tak to jest jak się odpuszcza. Gramy dalej może się obudzą.
8 grudnia 2012, 18:19 / sobota
Kurwa mgła pierdolona. Jest sporo czasu. Trzeba grać
8 grudnia 2012, 18:20 / sobota
Ja pierdolę, nie wygląda to dobrze. Szczególnie Grzelczak, którego kiwa każdy po kolei.
8 grudnia 2012, 18:20 / sobota
Grzelczak z Dudą powinni być natychmiast zmienieni!
8 grudnia 2012, 18:21 / sobota
Po dwoch browarach gram lepiej niz Duda...to co on wyprawia na boisku to jest skandal. Grzelczak zagral dwie pilki dobrze po czym zaczal robic z siebie posmiewisko. Jego statystowanie podczas akcji Gornika mistrzowskie. Pilka 2 metry obok niego a on stoi i sie gapi..nosz kurwa pewnie sie juz zmeczyl.
8 grudnia 2012, 18:22 / sobota
Na I kolejce na meczu z diskopolo polecial zaklad jak napastnicy strzela wiecej jak 3 bramki w calej rundzie obstawiam browary ziomalom. (Napadziory wymienione wtedy jako nominalni czyli Rasialdo Wisnia Duda i Grzel) no i pewnie picia nie bedzie z tego zakladu.
8 grudnia 2012, 18:27 / sobota
Bąk w każdym meczu zawala gola. Zawsze tylko stoi i się przygląda. Grzelczak to jakiś koszmar, facet chyba w szkole wfu nie miał. Bardziej drewniany od Rasiaka. Nie mamy ławki, nie ma kto grać, koszmar jak narazie.
8 grudnia 2012, 18:27 / sobota
Grzelczaka postura nie nadaje się na skrzydłowego. Dzisiejsze ustawienie zespołu to chyba jakiś sabotaż Boba.
8 grudnia 2012, 18:28 / sobota
grzelczak to sie nadaje do odcinania kuponów ,drugi dawidowski .kolumb niech wejdzie
8 grudnia 2012, 18:29 / sobota
Kiedy Duda wreszcie czegoś nie spierdoli?
8 grudnia 2012, 18:30 / sobota
Traore musi wejsc do ataku bysmy cos strzelili.
8 grudnia 2012, 18:33 / sobota
czemu tak uparcie tą lewą stroną się cisną? Wykorzystać Rysia i Deleu. Górnik słaby, ale my nie lepiej. Kacprzycki powinien grać na lewym skrzydle, ale nie ma go nawet w składzie już któryś mecz...
Bieniuk schodzi... masakra!
Bez Bieniuka reszta meczu? :) No to gramy na wesoło.
8 grudnia 2012, 18:36 / sobota
Jak Traore mógł to spierdolić?!
ależ ART miał okazję...
Lechia grać!
Traore..
eh... co za okazja :/
8 grudnia 2012, 18:39 / sobota
do przerwy ma być remis
8 grudnia 2012, 18:42 / sobota
ale kaszana.. ale w sumie w każdym meczu tak gramy
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.229