Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Górnik Zabrze - LECHIA GDAŃSK 8.12.2012 18:00

strona 3/4

8 grudnia 2012, 19:29 / sobota
przestańcie w końcu biadolić;
nie wiem czego wy oczekujecie, mamy drużynę na środek tabeli i nic więcej.;.
aby walczyć o czołówkę jeszcze Nam trochę brakuje
8 grudnia 2012, 19:30 / sobota
Szkoda, Traore nie strzelił
Ja pierdolę znowu Traore... Znowu zjebana setką! No ale do 3 razy sztuka.
czego oczekujemy? odrobiny walki, jakiegoś celnego strzału?
Ktoś zauważył, że przy strzale Andreu piłki nie obronił Skorupski, tylko jakiś obrońca Górnika ręką? Widać to było na jednej powtórce, ale żaden z komentujących o tym nie napomknął.

Co do meczu to... No cóż. jak Ricky i Razack grają dobrze, to potrafimy jakieś piunkty zdobyć, jak siadają to jest jak jest. Buchalik woli patrzeć jak piłki wpadają mu do siatki zamiast bronić, a Bobo... To nie jego wina, że połowa składu to szrot jakiego mało.
8 grudnia 2012, 19:31 / sobota
Za to ty nie musisz frajerze...
8 grudnia 2012, 19:34 / sobota
Wygramy kurwa, nie pierdolić!
8 grudnia 2012, 19:35 / sobota
Nie ma co calkowicie zjebane Świeta

Belchatów - Lechia 3 pkt powinny być
Lechia - Zagłebie - 3 pkt powinny być
Gornik - Lechia 1 pkt bylo by dobrze

A mamy 2 pkt ;/
8 grudnia 2012, 19:35 / sobota
nie pierwsza porazka i nie ostatnia.
8 grudnia 2012, 19:37 / sobota
Jak piłkarze tak podchodzą jak wy, to kurwa amatorka i malizna pierdolona do chuja. Lechia grać!!
8 grudnia 2012, 19:40 / sobota
aj kurwa.. Pietrowski blisko..
8 grudnia 2012, 19:41 / sobota
Pietrowski mógł zaliczyć bramę sezonu
Mozna zaryzykowac stwierdzenie ze Duda odkryl w tym sezonie razem z kims w sztabie kto ciagle na niego stawia nowa role na boisku. Jest bramkarz obronca pomocnik napastnik i nowe pojecie po tej rundzie.... pałętak. Sie po prostu pałęta po boisku.
Wow! Pietrowski dobry strzał! Szkoda, że poprzeczka!
8 grudnia 2012, 19:46 / sobota
Ja pamiętam jak ktoś pisał, że zdobędziemy 9 pkt w 3 ostatnich meczach. Teraz przyznawać się kto to był :)
8 grudnia 2012, 19:47 / sobota
Chyba najwyzsza porazka Lechii w rundzie jesiennej. Roznica dwoch bramek chyba nie przegralismy w tej rundzie.
8 grudnia 2012, 19:47 / sobota
Szczerze mówiąc zakładałem 7:) Z taką grą powinniśmy się cieszyć z tych dwóch..
8 grudnia 2012, 19:50 / sobota
I huj ;/ porazka....

Szkoda słow na dzisiejszy mecz... Bez komentarza to zostawie..
8 grudnia 2012, 19:50 / sobota
asas - z Polonią było 1:3.

Razak odejdzie na 100%. Przegrał zakład z Bąkiem :P
8 grudnia 2012, 19:52 / sobota
Szkoda. Lechia źle nie grała. Zabrakło szczęścia.
8 grudnia 2012, 19:53 / sobota
Zajebisty fikolek pałętaka na koniec tym optymistycznym akcentem do zo na trybunach wiosná i szczesliwego nowego 2013!
Gratulacje dla Górnika którzy są w tej chwili wiceliderami, a to my mieliśmy tam być.
Strasznie duża ilość przegranych pojedynków 1 na 1 zwłaszcza u Traore, może już myślami jest w nowym klubie. Niestety nie spełnił swojej obietnicy i nie strzelił 10 bramek.
Fajnie że coś się ruszyło zwłaszcza w II połowie.
W trochę gorszych humorach czekamy na wiosnę oby jeszcze lepszą.
A ok z Polonia. W sumie Gornik podobny poziom prezentuje jak Polonia. Widac po tym meczu kto nie powinien byc w pierwszym skladzie. Duda, Grzelczak to dwaj zawodnicy ktorzy nie moga grac w pierwszym skladzie. Traore odejdzie bo nie ma z kim tu grac. Widac ze Traore byl sfrustrowany zbyt dlugim trzymaniem pilki i zbyt wolnym rozgrywaniem. Nie ma z kim tu grac. Jak Ricardinho nie gra dobrze to wlasciwie koniec dzialan ofensywnych.
8 grudnia 2012, 19:55 / sobota
I co? 3-2 wygraliśmy? :) Po kilku minutach widać było, że z taką grą nie mamy szans nawet na remis. Najgorsze jest to, że to nie Górnik zagrał rewelacyjnie, tylko my tragicznie. Przeszliśmy obok meczu. JEDEN CELNY STRZAŁ!!!! Przez 93 minuty meczu! Na miejscu zarządu skróciłbym im wszystkim urlopy i dał wolne jedynie na święta i nowy rok. Za dzisiejszy popis nie zasłużyli na nic.

Ten mecz pokazał gdzie są braki. Lewa obrona, środek obrony, defensywny pomocnik, ofensywny i lewy pomocnik, napastnik.. pół składu do wymiany. Nie oszukujmy się, i tak mamy za dużo punktów. Nie zasłużyliśmy na tyle.
8 grudnia 2012, 19:56 / sobota
Drewniany Duda z przodu + slaby mecz Ryska i Razowego i mecz w plecy inaczej byc nie moglo
8 grudnia 2012, 19:57 / sobota
1945 i co szcześliwy? zadowolony? pewnie tylko czekałeś aż Lechia przegra żeby mi dogryźć i żeby się łechtać... no właśnie nie wiem sam czym... żenada...
8 grudnia 2012, 19:59 / sobota
Żeby strzelic z trzech metrow do pustej bramki tez potrzebował pomocy?
Nie- lepiej zwalic na Dudę i innych.Wcale zle nie gralismy na przekór dużurnym płaczkom.Z tym składem i praktycznie pustą ławką rezrwowych zagrali na miare swoich możliwości.Dobra zmiana Andreu.
8 grudnia 2012, 20:02 / sobota
Nowy kontrakt dla Dudy! Niech się wszystkie rasiaki, grzelczaki uczą jak przez 90 minut można grać przeciwko swojej drużynie. Wielkie brawa
8 grudnia 2012, 20:04 / sobota
No to co świat się nie kończy trochę boli że na całą zimę jak zwykle mamy porażkę w pamięci :( ale trzeba żyć dalej Ja zapadam w sen zimowy.

I przyjdzie wiosna i lepsze czasy i wskoczy Lechia na podium Ekstraklasy.
8 grudnia 2012, 20:04 / sobota
Czuję się jak 1,5 roku temu po sezonie. Miały być puchary a było 8 miejsce. Teraz miało być podium a jest 6 lub 7 miejsce.
8 grudnia 2012, 20:07 / sobota
BETONEK88, zadowolony nie jestem, ale wkurwia mnie wmawianie na siłę czegoś co jest w teorii nie realne. Zamiast być ślepo zapatrzonym i pisać to co mówi serce polecam trochę obiektywizmu.
8 grudnia 2012, 20:07 / sobota
Dramat :( Duda chyba za duzo na treningach biega z Rasialdo
8 grudnia 2012, 20:08 / sobota
Nie ma co narzekac juz za 2 tygodnie koniec swiata:)
8 grudnia 2012, 20:10 / sobota
w takim razie piękne słowa wiara, tradycja, walka nie istnieją dla ciebie? nikt tu nikomu niczego na siłę nie wciska, zrobisz co będziesz uważał... ale to nie jest dobra postawa.
8 grudnia 2012, 20:13 / sobota
Ja rozumiem, tylko jeśli ja przed meczem wierzę w wygraną, w niezłą grę, a w momencie jak kopacze wychodzą na boisko to ja u nich tej wiary nie widzę. Liczyłem, że uda się strzelić na 2-1, może by coś wtedy ruszyło, ale niestety nie tym razem..
8 grudnia 2012, 20:14 / sobota
Co się tak czepiliście tego podium? Dla mnie przy tym ścisku w tabeli to żadna różnica, a przy podium zaczęłoby się pewnie pompowanie balonika.
Słaby mecz Lechii, nie pierwszy i nie ostatni, a niektórzy już wypierdalają pół składu.
8 grudnia 2012, 20:15 / sobota
"Po kilku minutach widać było, że z taką grą nie mamy szans nawet na remis. Najgorsze jest to, że to nie Górnik zagrał rewelacyjnie, tylko my tragicznie. "

Zupełny brak zaangażowania... Wiśniewskiego w biegu do piłki wyprzedza obrońca Danch, gracz o ruchach postrzelonego konia, ale wyprzedza, bo chciało mu się podbiec kilka metrów a nasz młody chłopak woli się modlić do kolegi o złe podanie. Panie Piotrze, jeśli nie chce się panu grać, to proszę to po prostu powiedzieć trenerowi... Stan 2:0 a my cofnięci tak, że gdyby było można, to pewnie cofnęlibyśmy się za własną bramkę... Przeciwnik - grupa pogubionych w sobie i na boisku, przypadkowych, nie zgranych ludzi - przy nas wygląda jak dobra drużyna. ART - indywidualne krycie przez Dancha i Szeweluchina, a pozostali - pozorowanie gry i wywalanie piłki na wymówkę... Nie rozumiem powyższych wpisów, druga połowa to katastrofa, nie potrafiliśmy wymienić logicznie piłki, co chwila wybicia rozpaczy, zero wyprowadzania akcji, wszystko na pałę, na aferę... Lechia Gdańsk w tym meczu grała przez pierwsze 20 minut 1 połowy, na tym gra się skończyła. Grzelczak, Wiśniewski, Duda, Janicki do rezerw i do nauki grania w piłkę. To nie są gracze ekstraklasowi, w każdym razie nie do drużyny z pierwszej ósemki ekstraklasy. Ściągnięcie Rikiego to błąd, a wprowadzenie za niego Wiśniewskiego to już sabotaż. To prawda, że Riki sam nie wygra meczu, ale przynajmniej nie spierdoli tego, co wypracują mu koledzy.

Generalnie nasz najsłabszy mecz od wielu kolejek, dawno nie byłem tak rozżalony po meczu Lechii jak dziś.
8 grudnia 2012, 20:18 / sobota
A ja byłem. Po meczu w Bełchatowie, który mogliśmy przegrać z 3:1.
8 grudnia 2012, 21:04 / sobota
Liczę na to, że ostatni mecz tego sezonu, który zagramy z nimi u nas w czerwcu będzie o coś - i dla nas o dla nich. I to my wtedy wygramy. Już mi się marzy piękny wiosenny dzień. pełen stadion i zimne piwko po zwycięstwie :)

ZIMA WASZA WIOSNA NASZA !!!
8 grudnia 2012, 21:07 / sobota
Bogusław Kaczmarek: Jak na ostatni mecz w rundzie było to dobre spotkanie. Oba zespoły walczyły o zwycięstwo. My popełniliśmy za dużo prostych błędów, zwłaszcza przy stałych fragmentach gry. Drugi gol dla Górnika otworzył gospodarzom drogę do zwycięstwa. Po przerwie zagraliśmy znacznie lepiej, mieliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji bramkowych. Gdyby Abdou Razack Traore wykorzystał jedną z dwóch "patelni", pewnie byłby bohaterem spotkania. Gratuluję trenerowi Adamowi Nawałce wygranej. Widać było efekty jego pracy. Miałem dzisiaj w zespole dwóch czarnoskórych zawodników. Jeden z nich Ricardinho zamarzł i chyba w drodze powrotnej będziemy go musieli włożyć do mikrofalówki, a Traore panicznie boi się zimna i najchętniej w takich warunkach włożyłby futro.
8 grudnia 2012, 21:16 / sobota
Nie mam pytań, wg trenera zagraliśmy dobrze. Trzymajcie mnie.
8 grudnia 2012, 21:33 / sobota
Kto wygra mecz.....okazuje się, ze zasłużenie Górnik.Bardzo,bardzo słaby występ 11 nierozumiejących się zupełnie facetów w zielonych koszulkach. Jaki kolor koszulek takie samo pojęcie o grze - zupełnie zieloni. Górnik grał co i jak chciał i dobrze, że nie skopał nam dupci tak jak my kiedyś to jemu zrobiliśmy na T29. Nie było ani jednego gracza o grze, którego można powiedzieć, tak grał dobrze. Traore, który pojechał wygrać zakład z Bąkiem na boisko swego kolegi z reprezentacji, nie istniał na boisku (chyba więcej uwagi poświęcał kasie jaką mu zaoferowano w Lechii aniżeli grze). Duda nie wygrał nawet jednego pojedynku główkowego ( pewnie poza III ligę nie wyrośnie). Rysiek był w protokole sędziowskim. Najlepiej o grze w ataku Lechii nie pisać bo nie go po prostu nie było. Najgroźniejszy strzał oddał w tym momencie obrońca Marcinek i rezerwowy Wiśnia. Dobrze, ze to koniec i już nie będziemy psioczyć na nasze gwiazdy. Teraz wszyscy czekamy na gwiazdę na niebie i na prezent od Zarządu w postaci wzmocnień drużyny. Bo Święta będą jak zwykle BIAŁO - ZIELONE.
8 grudnia 2012, 23:08 / sobota
Przespalismy pierwsza polowe. W drugiej bylismy lepsi, mielismy wiecej szans. Ten mecz mogl sie skonczyc zarowno i wieksza wygrana Gornika jak i nasza wygrana bo byly ku temu okazje. Dla mnie ten mecz byl doskonalym wyznacznikiem tego czego mozemy spodziewac sie po Dudzie i Grzelczaku. Sa to zawodnicy zupelnie nie nadajacy sie na poziom ekstraklasy. Nie wystarczy biegac i robic wiatr. Razowy nie mial komu podawac w ataku. Wszedl Wisnia i zaczal robic troche zamieszania. Poki Lechia nie pozbedzie sie szrotu to bedziemy w srodku tabeli. Mozna grac sporo dobrych meczow ale w tej lidze decyduja niuanse. Nam brakuje tych pilkarzy, ktorzy beda robic roznice jak Traore i Rysiek, ktory dzis nie mial dnia. Chcemy liczyc sie w tej lidze jako gorna polka tabeli to trzeba pozbyc sie balastu a wierze, ze nie duzo nam brakuje...jest to kwestia 2-3 pozycji. Pech, ze w tym sezonie Lechie masakrycznie nekaja kontuzje. By byl Fortepian, Madera, Machaj sie troche polamal podczas sezonu...jestem przekonany, ze gdyby nie kontuzje bylibysmy teraz na podium. Brakuje napastnika w Lechii od czasow Cetnara...ale spoko, mysle, ze kwestia czasu jest kiedy w Lechii szrot pojdzie w odstawke a jakosc przyjdzie na te pozycje na ktore potrzebujemy. Bobo nie jest glupi...
8 grudnia 2012, 23:35 / sobota
Ja nie mam pretensji. Nie jestem na tyle pierdolnięty, żeby po porażce z rewelacją rundy wyzywać swoich zawodników, i wypierdalać ich z drużyny.
Nie mam żalu o tą porażkę, choć mogli trochę powalczyć.

Jednak KOLEJNY raz muszę coś podkreślić.
Jestem wdzięczny Kaczmarkowi, że zrobił wynik ponad stan ( punktowy w tej rundzie ) z przeciętnym składem. Jednak Ja nie moge czytać wywiadów tego człowieka..

1. Ricardinho do mikrofalówki. Chłop 3 pełny sezon gra w Polsce, a tu tłumaczenie jakby to był jego pierwszy mecz po przyjeździe z brazylii.
2. Traore najlepiej ubrał by futro.. Chłop 3,5 roku grał w Norwegii gdzie mróz i śnieg jest troszkę "lepszy" niż u Nas, teraz już 3 sezon jedzie u Nas.. Też nie zna zimna?

I czy My graliśmy naprawdę tak piękny mecz jak On twierdzi?
8 grudnia 2012, 23:40 / sobota
Te wywiady pomeczowe jakby znajome co nie? Tak jak tego gościa od "chaosu"
8 grudnia 2012, 23:48 / sobota
Chciałem żeby wygrali - to oczywiste.
Ale, może to nam jeszcze wyjść na dobre, bo nie będzie pompowania balonika przez zimę i cieszenia się, że już mamy sukces, bo na podium w zimie itd. Tak wiemy, ze jeszcze dużo zawodników z jakością nam brakuje, a strat punktowych przed wiosną nie mamy i jeśli uda się przez zimę wzmocnić to cały czas może być dobry sezon. Pracować w zimie też będą z większą pokorą.
Jedno widać - muszą być wzmocnienia realne, bo teraz przy jednej, dwóch kontuzjach (a te są zawsze) mega brakuje nam jakości.

No i w zimie pozbywać się szrotu dalej, obowiązkowo.
9 grudnia 2012, 00:51 / niedziela
M.M to ja mówiłem o 9 punktach w trzech ostatnich meczach. Byłem blisko :)
9 grudnia 2012, 10:04 / niedziela
Ten mecz wcale nie był taki tragiczny jak niektórzy tu opisują. Owszem Górnik był minimalnie lepszy, lecz głownie z powodu naszej indolencji z przodu i błędów indywidualnych w obronie. Lechia nie ma mentalności zwycięzcy. Zawodnicy stwarzają sytuację bramkowe lecz dokonują złych wyborów na boisku. Kiedy trzeba podać-strzelają, kiedy strzelić lekko-walą na 3 piętro itp, itd.

Uważam rundę jesienną za udaną. Z tym materiałem ludzkim ciężko było cokolwiek więcej osiągnąć. Dopóki będziemy widzieć na boisku tych wszystkich Grzelczaków, Rasiaków, Bąków, Janickich i innych Wiśniewskich, o miejscu powyżej środka tabeli będziemy mogli tylko pomarzyć.
9 grudnia 2012, 11:00 / niedziela
Dokładnie Kiko masz racje ale;
Mam trochę nie dosytu ponieważ liga jest jaka jest a my po 2-głupich meczach ze Śląskiem i Piastem powinniśmy mieć 6-pkt więcej,choć po meczu z Bełchatowem powinniśmy mieć 1-pkt mniej. Tak więc 23 pkt na jesień to dobry wynik zważywszy na to że mamy skład jaki mamy a 3-4 zawodników z pierwszego składu jest kontuzjowanych lub chorych.
9 grudnia 2012, 11:45 / niedziela
Górnik wygrał bo był minimalnie lepszy i zdecydowanie bardziej skuteczny. Także uwazam ze równie dobrze mogło byc 2:2, nie wykorzystalismy sznasy na 1:1 za chwile było 2:0, potem było kilka szans na kontaktowego gola. Jedyne co mnie mocno irytowało to wrazenie ze Lechia nie grała z maksymalnym zacięciem, ze swiadomoscią ze jak przegrają to nic sie nie stanie itp. Szkoda, bo ten mecz mógł inaczej wygladac.

Janicki i Duda niestety potwierdzaja, ze nie sa super talentami.
Rysiu był zagubiony, ospały. Razack jak na pożegnalny mecz zagrał bardzo słabo, co gorsza zepsuł szanse bramkowe (co raczej nie jest w jego stylu).
Grzelczak i Wisnia potwierdzają tylko fakt ze potrzeba nam nie tylko napastnika, ale i szybkiego skrzydłowego (a'la Wania), który kilka razy szybko pociągnie akcje, ucieknie rywalowi (na dzis niekogo takiego nie mamy).

Czas podsumować rundę i po świetach przewietrzyć szatnię, aby zdobyc fundusze na 3-4 graczy.

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.220