Gdańsk: sobota, 19 października 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa - sezon 2013-2014

strona 12/23

18 lutego 2014, 14:04 / wtorek
Einherjer dzięki za poprawienie linka .

A tutaj odnośnik znajduje sie kibicowskie podsumowanie 22 kolejki extraklasy .
22 lutego 2014, 10:50 / sobota
5 bramek Robaka w meczu Pogoni z Lechem robi wrażenie. Przydałby się nam taki grajek.
23 lutego 2014, 15:06 / niedziela
Korona zremisowała z krecikami u siebie 1-1, ma 28 pkt i przed naszym jutrzejszym meczem spadamy na 12 miejsce w tabeli.
23 lutego 2014, 17:43 / niedziela
Korona ma 27 pkt i jest za nami.
23 lutego 2014, 19:21 / niedziela
Śląsk już 0:3 z Ruchem. Masakra.
23 lutego 2014, 19:24 / niedziela
Wisła wygrała z Cracovią to dla nas dobrze a Śląsk dostaje baty od Ruchu to patrząc czysto sportowo to też dobry wynik dla nas no,ale mecz jeszcze trwa(65 min i 0-3).
23 lutego 2014, 20:50 / niedziela
@sluchacz, pardon, był błąd na 90 minut i pokazywało przy 22 kolejkach 27 pkt, teraz widzę, że poprawili.
28 lutego 2014, 08:13 / piątek
Syn byłego komendanta aresztowany : odnośnik
28 lutego 2014, 13:41 / piątek
odnośnik - Lechia.net
2 marca 2014, 14:58 / niedziela
Śląsk wygrał w Krakowie 1:0 - dobry wynik, zostajemy na 8 miejscu. Jeszcze Legia wygra z Jagą i zostajemy na nim do następnej kolejki.
2 marca 2014, 15:34 / niedziela
Dokładnie i za tydzień kolejny mecz za 6 punktów w Kielcach. Będzie ciężko bo Korona gra ostro i oby nie było żadnych kontuzji. Ale trzeba być dobrej myśli.
2 marca 2014, 18:54 / niedziela
No to dziś "kibice" Legii pogrzebali swój klub gratuluje.
2 marca 2014, 18:59 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 marca 2014, 19:37 / niedziela
Akcja Legii na plus , stare klimaty na nowym stadionie , no może trochę kosztowna !
2 marca 2014, 19:42 / niedziela
no to 3 punkty dla Jagi..
2 marca 2014, 19:44 / niedziela
Można krawaciarzy nie lubić, ale trzeba im przyznać że "mają rozmach skurwisyny"!

Białoruś znów w plecy ze "stolycą"...
2 marca 2014, 19:47 / niedziela
A mi się wydaje ze mecz zostanie dokończony w innym terminie już bez udziału publiczności.Kto by smial legie skrzywdzić walkowerem!!!!!!!!
2 marca 2014, 19:57 / niedziela
Piękna akcja w starym stylu... ! A bananowe dzieci już płaczą-że tak nie wolno, a że mtv, a że spodnie rurki :) .... a czy Wawe zamkną albo odbiorą punkty czy też nie-to raczej nie nasza sprawa!!!!! ..................Akcja +
2 marca 2014, 20:04 / niedziela
Prędzej Jaga zostanie ukarana walkowerem niż legia. Nikt nie będzie śmiał skrzywdzić wielkiej Legii.
2 marca 2014, 20:33 / niedziela
2 marca 2014, 20:38 / niedziela
Będzie piękna akcja jak Jaga wygra walkowerem i na koniec rundy zajmując 8 miejsce wyprzedzi nas tymi 2 punktami.

Amen
2 marca 2014, 20:39 / niedziela
odnośnik

mała chujnia Panowie :-/
2 marca 2014, 20:40 / niedziela
Kolego moderator, a za co usunięto wpis kolegi Picknika a wpis kolegi Mariolinio wisi ? jesteś wielbicielem Legiuni ?

Amen
2 marca 2014, 20:41 / niedziela
Picnick przestań prowokować zbędną dyskusję oraz obrażać innych kibiców.
2 marca 2014, 20:45 / niedziela
Został bo nie jestem zwolenikiem rurek oraz mtv :)
2 marca 2014, 20:47 / niedziela
Taka ciekawostka z ligi+ extra :
Wg tabeli komu sędziowie pomogli lub przeszkodzili po 23 kolejkach Lechia jest na 16 miejscu. Sędziowie pomogli 1 raz, przeszkodzili 7, bilans pkt -5. Czyli mielibyśmy 36 pkt.
A co do sytuacji w stolycy. Szkoda że w klatce nie byliśmy to my ...
2 marca 2014, 22:30 / niedziela
Legia - Jaga Zadyma:
odnośnik
Ciekawe czy tego Legionistę później oklepali?
2 marca 2014, 22:36 / niedziela
@Zbik, farmazon, kto podjął taką decyzję skoro sama Ekstraklasa poinformowała, że decyzja odnośnie co dalej z meczem zostanie podjęta w środę?

odnośnik
2 marca 2014, 23:00 / niedziela
Wychodzi na to ze masz racje(kolego Simek) i dobrze bo ,,na teraz" Jaga jeszcze nie ma tych 3p.Co dla nas ,,sportowo"jest dość istotną kwestią.Także dobrze że sprawa jest otwarta.

Do TradycjaiWiara ,,Ciekawe czy tego Legionistę później oklepali?"....jestem pewny że nie sprawili Ci tej ,,Radości":-@ ,myślę że ich kibice mają swój poziom i godność w przeciwieństwie do Twojego mało poważnego wpisu .
2 marca 2014, 23:02 / niedziela
TradycjaIwiara - tak! oklepali, zwiazali i zaprowadzili na milicje. Pozniej doniesli na jego matke, babcie i wszystkich na litere n. A pozniej poszli z marszem milczenia bo oni kupili miejsca siedzace na teatrzyk, a ktos przerwal im kupione show. Mam tez info z tostera, ze zostal zlozony w biurze marszalkowskim wniosek o upadlosc biura podrozy ktore organizowalo ten all inclusive. A goracy news jest taki ze konDonek ma dostac zakaz stadionowy, by byl tam z chlopakami z L-L Squad.
2 marca 2014, 23:04 / niedziela
bez kitu chlopaczyno zmien nick bo Tradycja i Wiara przerasta Cie grubo.
2 marca 2014, 23:08 / niedziela
Zapachnialo starymi czasami. Jagiellonia miala taka przewage na sektorze, ze mogla kazdego wbiegajacego po kolei wylapywac.

Co by nie mowic, Ja juz widze te wywiady z naszym pojebanym wojewoda podsumuwujacym swoje decyzje tymi wydarzeniami.
2 marca 2014, 23:17 / niedziela
2 marca 2014, 23:18 / niedziela
@Boldi - wojechujwoda byl na rybach i zlapal jakiegos suma? Ze bedzie podsumuwuwuwuwalowywuwal?

Nie przestaniesz pisac "ja" z wielkiej litery? :D
2 marca 2014, 23:36 / niedziela
Kingston przestań prowokować zbędną dyskusję oraz obrażać innych kibiców.
2 marca 2014, 23:39 / niedziela
Niestety dla Jagiellonii starczyło im sił jedynie na jedną linię, potem się posypało i już było pozamiatane. Ale taki widok cieszy oko, zwłaszcza teraz.
2 marca 2014, 23:43 / niedziela
no faktycznie Picnick, pogrzebali klub, trumna stuknęła o glebę i już nie ma przebacz, nawet grudek nie rzucali tylko bez ceregieli - sru, że nawet xionc egzekwi nie zdążył to nawet nie mówię, a teraz to już nic, tylko biada, "fletus et stridor dentium", nawet ekshumacja już nic nie da, tylko pozostał żal, i nomen omen elegii pisanie... :)))

a tak to trochę to cyrkowo wyszło - do przerwy się praktycznie uspokoiło, a tu rada bezpieczeństwa miasta (szczęście, że nie sztab kryzysowy) stwierdza że no tak dalej być nie może, chociaż kopaczom grać nikt nie przeszkodził

szalom
2 marca 2014, 23:51 / niedziela
3 marca 2014, 00:07 / poniedziałek
Całość od początku do końca odnośnik
3 marca 2014, 00:09 / poniedziałek
@kingston - a tych co sie leja na meczach nie pilkarskich to mozna obrazac? To pocisnijmy chuliganom z ligi krykieta.
3 marca 2014, 00:14 / poniedziałek
kingston, w sumie z tym pierwszym to rozumiem, też mnie wkurwiają sylwestrowicze, chociaż to sie odnosi do całego raczej zjawiska 'sylwestra', ot widocznie różnica kulturowa - jakoś wolę szofar na rosz-haszana :))
ale z tym drugim, to ja nie rozumiem, raz że w sumie czym się niby różni 'dawanie sobie po pyskach' na stadionie piłkarskim od robienia tego gdziekolwiek indziej, a drugie, szczególnie jeśli z tym wcześniejszym okaże sie, że niczym - dlaczego niby jest potrzeba i łatwość, żeby ich obrażać? no ja powiem, że już tego, to ja tego nie rozumiem

szalom
3 marca 2014, 00:15 / poniedziałek
odnośnik

Do momentu trzymania lini przy bramie źle nie bylo , tam wbrew pozora u gory jest sporo miejsca .
Potem jaga przypomina juz areczke w najlepszym wykonaniu jaką znamy ;)
3 marca 2014, 00:49 / poniedziałek
Powyższe jest lekcją poglądową dla "przygodnych" jak nie należy zachowywać się na wyjazdach:
masz zamiar spierdalać z sektora zamiast bronić placu pozostań w domu przed TV.
3 marca 2014, 00:53 / poniedziałek
Me(n)dia masowego rażenia pieją w wiadomo jakim tonie...

A tymczasem niezależna:
odnośnik
No mistrzostwo świata normalnie! ;-)
3 marca 2014, 02:18 / poniedziałek
Pomijając pewne aspekty i samą ocenę awantury na stadionie i ewentualnych konswekwencji. Postawa kibiców (poza kilkunastoma osobami) Jagi była kompromitująca. Rozumiem nie szukać samemu zaczepki, nie interesować się aspektem H itd, ale jadąc na wyjazd ze swoim ukochanym klubem, kibicować swoim barwom i będąc zaatakowanym na swoim sektorze... Jestem generalnie spokojnym człowiekiem i nie szukającym konfliktów , ale to w głowie się nie mieści, jeżeli wśród kibiców jest tylu tchórzów to co się stanie jak zamiast barw klubowych przyjdzie bronić narodowych...?! Oczywiście jeden z drugim powie ,że to tylko mecz, tyle ,że poza meczem tchórz będzie nadal tchórzem...

ps. ujadać za płotem to każdy kundel potrafi...
3 marca 2014, 03:26 / poniedziałek
I to , że pozwolono na takie zdarzenia akurat dzis to tez pewnie przypadek :)
Ha,ha trochę szerszego spojrzenia życzę , pozdro i proszę o nie odpisywanie
3 marca 2014, 08:11 / poniedziałek
Einherjer - chłopaczyna to cię robił... Daleki jestem od wyzywania ludzi przez net (zwłaszcza kogoś po szalu), ale tak mnie wkurwiłeś złamasie, że tobie akurat odpiszę.
Jak masz zamiar co drugim wpisem przypierdalać się do ludzi, bo sprawia ci to radochę to przenieś się gdzie indziej. W internecie jest mnóstwo miejsca dla takich fredów.
P.S.- to, że go skitrali przed psiarnią nie znaczy, że potem go głaskali.
3 marca 2014, 08:12 / poniedziałek
Kolego edwinsopot wyciągając wnioski z twojej wypowiedzi i przyrównując je do ostatniej minuty nagrania z awantury to postawa jagi niczym nie różniła się od postawy legły... (wystarczyło że pojawiła się milicja ).

Obrona barw narodowych w wykonaniu legły, kupa śmiechu...
3 marca 2014, 08:16 / poniedziałek
od akcji z "magazynem" czyli od okolo roku wszyscy wiedzieli jak ten mecz się skończy..wiedział też o tym ich prezes tylko On zawsze udaje głupiego! poszło o te flagi skrojone... Przynajmniej teraz zamiast zajmowaniem się innymi klubami będzie musiał swoim zająć!
3 marca 2014, 09:43 / poniedziałek
Edwin wyciagnal wnioski poprostu na podstawie jednego filmiku. Nie widzial jak Legla (tchorze)uciekala. Martinez 100% racji
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011