Gdańsk: poniedziałek, 19 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

V pielgrzymka kibiców

strona 1/1

1

18 grudnia 2012, 00:35 / wtorek
Pamiętajcie, ze od nas to wyszło. GW jedzie po mnie jak po gnoju. Mam to.... Lechia na pielgrzymce to trzy autokary min. wisła juz ma autokar, Śląsktez
18 grudnia 2012, 10:10 / wtorek
odnośnik

Wąsal, ignoruj czerwone szczekanie!
20 grudnia 2012, 13:51 / czwartek
Zawsze i wszędzie koszerna jebana będzie!
Pozdro Jarek!
20 grudnia 2012, 14:56 / czwartek
Tak, towarzyszka Katarzyna Wiśniewska ( o ile to jej prawdziwe nazwisko ) została rzucona na odcinek kościelny bo tylko o tym pisze. A że posługuje się kłamstwem manipulacją jadem itp to nic nowego, takie ich metody, metody GWiazdy Śmierci z Czerskiej jak to mawia Grzegorz Braun.
A tu jej facjata :
odnośnik
24 grudnia 2012, 23:33 / poniedziałek
PIELGRZYMKA kibicow do Czestochowy. Wyjazd 4 stycznia o godz. 23.30 . Planowany powrot 6 stycznia godz 4.00 rano . Koszt okolo 100 zl . Pelne info po swietach.
1 stycznia 2013, 15:13 / wtorek
Się nam ksiądz zbulwersował...

Przyszedł do mnie pewien architekt. Tak sobie, porozmawiać o otaczającej rzeczywistości. Zdarzył mu się wpis na pewnej, radykalnej stronie internetowej. Podpisał się z imienia i nazwiska. Zadzwoniono do niego z żydowskiej gazety, upewniając się, czy to na pewno jego wpis. Potwierdził. I później, na łamach żydowskiego pisemka ukazała się bardzo negatywna ocena p. Krzysztofa.
- Straciłem jeden kontrakt. Ale wiele osób stwierdziło, że skoro na łamach tejże gazety napisano o mnie źle, to znaczy, że jestem godny zaufania i że tak naprawdę jestem porządnym człowiekiem - skonkludował.

Skoro o naszym "księdzu diable", jak sobie pozwalam Go nazywać, w tejże gazetce pisze się źle, to znaczy, że jest godny zaufania, i że porządny zeń chłop jest.

Ponadto: witaj Jarku w klubie, ha ha ha.
5 stycznia 2013, 21:14 / sobota
To mnie wnerwiło...
odnośnik
5 stycznia 2013, 21:27 / sobota
A te barwy na lewo od Legii to czyje?
5 stycznia 2013, 21:50 / sobota
Chyba Miedź Legnica.
5 stycznia 2013, 21:52 / sobota
na pewno Miedź
5 stycznia 2013, 21:56 / sobota
Kibice modlą się na Jasnej Górze za Ojczyznę. Ks. Wąsowicz: środowisko kibicowskie jest wykluczane za publiczne prezentowanie konserwatywnych wartości
Tu o pielgrzymce:
odnośnik
5 stycznia 2013, 21:56 / sobota
odnośnik
Foty z piro, mega!!
6 stycznia 2013, 13:44 / niedziela
Żeby tylko Tusk nie zamknął Jasnej Góry za to piro :)
6 stycznia 2013, 14:02 / niedziela
odnośnik
ciekawe czy psy liczyły race :)
6 stycznia 2013, 19:26 / niedziela
Dzikidingo:

Przez takich jak TY i Twoi Koledzy strach chodzić do kościoła z dziećmi i całymi rodzinami. W galeriach jest bezpiecznie, a można też do Jehowych. Chuliganie!
6 stycznia 2013, 21:06 / niedziela
odnośnik Tu opis Pielgrzymki zamieszczony przez kibiców z Wrocławia. Nawiasem mówiąc , to wydaje mi się , że kibiców Śląska było więcej niż te wymienione 70 osób. Sam spotykałem osoby co przyjeżdżały indywidualnie do Częstochowy.
Wszyscy , którzy nie pojechali nie żałują . Atmosfera i wrażenia niesamowite.
Racowisko, ilość kibiców ( Wybiórcza pisze o jednym tysiaku co byli ) według mnie ok. tak 2,5 tyś. było nas wczoraj no na sam koniec koncert Zjednoczonego Ursynowa.
Gdyby to Szechter sam zobaczył na własne oczy i usłyszał co się mówi i śpiewa, to by mu żyłka pękła .
Oby tak było zawsze i jeszcze więcej nas tam, do Częstochowy jeździło!
Bóg, Honor, Ojczyzna !!
7 stycznia 2013, 00:01 / poniedziałek
eljot: wyjebać Ci?
7 stycznia 2013, 01:09 / poniedziałek
7 stycznia 2013, 01:39 / poniedziałek
Niby stara szkoła, a łyka jak młody pelikan :)
7 stycznia 2013, 02:19 / poniedziałek
Dziki... wyczułeś sarkazm w dodaniu linku o ironii?

Przecież gdyby to było do Ciebie, to przed linkiem byłby nick, nie?

Następnym razem wrzucę spoiler w nawiasach... ;-)
7 stycznia 2013, 02:27 / poniedziałek
To do kogo to było? :) Ja odczytałem to jako jawną aluzję :)
7 stycznia 2013, 12:22 / poniedziałek
Źle odczytałeś zatem. Ale jak teraz spojrzę to nie dziwię się. Mea culpa.

Następnym razem pójdzie spojler do wszystkich "internetów" co to o Maccabi Łódź pytają etc, bo już czekałem na pouczające Ciebie i Eljota wpisy... ;-)
7 stycznia 2013, 16:44 / poniedziałek
Na TVN24 podali,że wśród kibiców uczestniczących w pielgrzymce na Jasną Górę był lider kiboli Legii Piotr S.pseudonim Staruch.
Ale jaja.
7 stycznia 2013, 17:00 / poniedziałek
A to on nie siedzi w areszcie?
7 stycznia 2013, 17:01 / poniedziałek
Też to słyszałem. Lemingi to łykną zapewne.
Po raz kolejny też wyszedł profesjonalizm i prawdomówność tej stacji.
7 stycznia 2013, 19:08 / poniedziałek
zaraz w faktach będzie skrót o pielgrzymce, którą reklamowało intro o jakiejś babie ( nie zdąrzyłem luknąć kto to ), która twierdziła, że to z religią nie miało nic wspólnego
7 stycznia 2013, 20:46 / poniedziałek
Link do TVN24odnośnik
7 stycznia 2013, 21:27 / poniedziałek
Na dziś, potrafię skwitować takie reportaże tylko uśmiechem, o ;)
7 stycznia 2013, 21:51 / poniedziałek
"To jest okrzyk , który wiąże się z tożsamością tego środowiska , myślę , że w chwili obecnej bardzo trudno jest w Polsce znaleźć komunistę " - Przemysław Wipler nt. okrzyku " A na drzewach zamiast liści ... "

Wspaniałomyślna wypowiedź pana posła .
7 stycznia 2013, 22:45 / poniedziałek
Że co?
Ty się dobrze czujesz?
Jak byś nie zakumał to chodzi mi o drugą część zdania.
W Polsce nie ma komunistów!?
Czasem tracę nadzieję i wiarę w to,że młodzi potrafią jeszcze samodzielnie myśleć.
Naprawdę wspanialomyslna kwestia "pana posła".
8 stycznia 2013, 15:38 / wtorek
odnośnik

Bardzo fajny komentarz jednej Pani pod tym artykułem. Aż miło poczytać.

" Kochani Kibice jestem z was dumna ze nie zrobiono z was teczowej plastikowej harmonijki do dmuchania marihuany i innych rzeczy nawet z plastiku i gumy. Dzisiaj kibice staja sie polska grupa narodowa ze swoim wspanialym orginalnym unikalnym artystycznym srodkiem przekazu medialnego, sa widoczni najbardziej widoczni. Tutaj, wlasnie na stadionach i maarszach pieknie widac przekaz mysli przewodniej calej wielkiej patriotycznej grupy. Byc moze dlatego sport jest w kraju tak rozkladany na drobne. Dzikuje wam za wszystkie wasze akcje. Zawsze ogladam wasze wielkie instalacje artystyczne na stadionach. Wy to nazywacie bannery ale to jest instalcja artystyczna na wysokim artystycznym poziomie. Tak jak polscy plkakacisci storzyli kiedys wielka wspaniala szkole plakatu, tak wy storzyliscie wspaniala wrtystyczna dziedzine instalacji artystycznej---kibicowskie bannery. Storzyliscie takze forme wystepu artystycznego wokalnego na tych samych stadionach, stworzyliscie wspaniala orginalna forme przedstawienia na trybunach. Tylko wam pogratulowac. Jak we spolczesnym teatrze greckim wchodzicie w dialog ze scena boiskiem tworzac absolutnie wielowymiarowe widowisko. Druga czesc to wasz wspanialy udzial w narodowych marszach jestescie jedna z najorginanieszych grup.

Pozdrawiam was serdecznie i zycze autentycznych sukcesow temu pokoleniu."
8 stycznia 2013, 17:01 / wtorek
incognito mój komentarz był ironiczny ( podejrzewam , że wiesz co to znaczy ) .
8 stycznia 2013, 17:06 / wtorek
Tak wiem co to znaczy ironia ale jakoś jej nie wyczułem,zresztą nie pierwszy raz nie potrafię odpowiednio zinterpretować Twoich wpisów.
8 stycznia 2013, 22:43 / wtorek
Ok , następnym razem będę używał taki znaczników [ironia] mój tekst [/ironia]

Co do wypowiedzi posła Przemysława Wiplera to daje plamę po raz drugi , najpierw bierze udział w Marszu Niepodległości , po czym następnego dnia odcina się od narodowców , teraz bierze udział w Pielgrzymce Kibiców i śmieje się z ich poglądów na politykę. Ośmiesza się chłop .....
10 stycznia 2013, 12:35 / czwartek
O pielgrzymce na Onecie
odnośnik
10 stycznia 2013, 13:06 / czwartek
"Inicjatorem wyjazdów na Jasną Górę był przyjaciel duchownego, młody kibic gdańskiej Lechii Tomasz Duffek, który zmarł po ciężkiej chorobie w 2005 r."

W całym "artykule" jest tyle obiektywizmu i prawdy, ile w tym że Dufo nazywał się Tomasz... Styl wyborczej w manipulowaniu faktami pod założoną z góry tezę.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.226