Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Amber Cup 2013

strona 2/2

5 stycznia 2013, 19:21 / sobota
Inteligentniej by było, jakbyś zobaczył godzinę wpisu.
5 stycznia 2013, 19:35 / sobota
Inteligentnej by było,jakbyś zaskoczył,że to ironia.I nie pisał o porażce jak mecz trwa.Wiary więcej bracie,wiary he he.
5 stycznia 2013, 19:39 / sobota
Brawo młodzież Lechii! Szczególne wyróżnienie dla Kaszuby i Skrzecza! a tak poza tym mam pytanie czy Damian Kugiel to jakaś rodzina z Robertem "piętką" Kugielem? Lechia i Gryf! :)
5 stycznia 2013, 19:41 / sobota
No i pierwszy sukces w 2013 roku na koncie Lechijki:)Brawa dla chłopaków za wolę walki pomimo towarzyskiego charakteru turnieju.Kaszuba ma niezłe pierdolnięcie.Oktawian zajebiście.Oby tak dalej.
5 stycznia 2013, 20:13 / sobota
no chłopaki się pokazali gratulacje dla wszystkich!

troll - nie jestem pewny ale to chyba jego syn
5 stycznia 2013, 20:40 / sobota
Potwierdzam. Młody "Kugi" to syn starego "Kugiego" :)))
6 stycznia 2013, 15:00 / niedziela
odnośnik
mam pytanie do tych co byli: w 10 sekundzie słychać "lech zdech kolejorz" ta reakcja libera - to na to co usłyszał z trybun czy tej laski co piszczała? :))

Wrzucajcie filmiki lub cała relacje jak jest na necie do sciagniecia, chetnie obejrze
6 stycznia 2013, 15:56 / niedziela
Reakcja na wrzutę. Pod sceną to było krzyczane, więc dobrze słyszał:)
6 stycznia 2013, 17:00 / niedziela
Jak widać nasza młodzież dał radę i to musi cieszyć. Widać że są perełki tylko trzeba to umiejętnie wykorzystać. Pozdowienia dla słupskich ekip przyjacół z Gryfa oraz dla Czarnych (jest ciężko ale trzymajcie się w nowym 2013 roku chłopaki)
7 stycznia 2013, 12:39 / poniedziałek
Hej byłem na turnieju z synem. Mam z komórki trochę amatorskiego materiału. Było super, ale z Gdanska mało kibiców. Na oko jakieś 50, reszta to Gryf, który nas wspierał.

odnośnik
odnośnik
7 stycznia 2013, 16:10 / poniedziałek
Oktawian tego karnego pociągnął po mistrzowsku, mogę to oglądać bez końca:)
8 stycznia 2013, 00:31 / wtorek
Liber pare razy miał ciśnięte z trybun.

na koncercie Gdańskiej braci praktycznie nie było.
Po finale wizyta w szatni 4 osób ze mną z grona wyjazdowego i widoczna radość w grupie naszych młodych wojowników bezcenna ;)
Pierwszy raz od kilku lat widać w zespole Lechii pełne zaangażowanie, radość z każdej bramki i tak odpowiedzialną gre mimo przeciwników którzy wymagali umiejętności i skupienia.

Ci Młodzi Piłkarze będą stanowić o naszej Sile.

AVE WIELKA LECHIA GDAŃSK.
8 stycznia 2013, 00:44 / wtorek
Dla Rasiaka i Grzelczaka oni już teraz stanowią alternatywę. Zdecydowanie wolałbym oglądać w pierwszym składzie tego 15-sto latka niż drewniaków!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011