Gdańsk: środa, 5 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Pytania do Sebastiana Małkowskiego

strona 2/2

14 stycznia 2013, 21:31 / poniedziałek
odnośnik fotka z dziś
Czy już wytłumaczyłeś że te zgrupowanie potrwa 12 dni i w domu będziesz dopiero 26 stycznia ?
14 stycznia 2013, 22:03 / poniedziałek
odnośnik

Hehe... Czy następnym docelowym przystankiem w karierze będzie klub na Cyprze, żeby uniknąć niepotrzebnych zgrupowań?
14 stycznia 2013, 23:16 / poniedziałek
czy w tym roku synek znow dostal specjalny kalendarz? jesli tak to ile jest w nim kratek tym razem?
14 stycznia 2013, 23:48 / poniedziałek
Jeszcze mi sie przypomniało.

Czy doładowałeś telefon przed wyjazdem na zgrupowanie w razie potrzeby zadzwonienia do rodziny gdyby zgrupowanie przedłużyło się?
15 stycznia 2013, 16:40 / wtorek
Czy potrafisz spawać?
15 stycznia 2013, 19:02 / wtorek
Popełnił gafę, fakt, ale dopierdolki cokolwiek przydługie...
Pozdrawiam
16 stycznia 2013, 14:15 / środa
jak tam synek,czy nie będzie miał stresu jak tata będzie trenował w pocie czoła?jak rodzina odbiera tę harówę i rozłąki za te "parę groszy"?
16 stycznia 2013, 15:47 / środa
nikt normalny nie ciśnie tyle na swojego zawodnika a więc "śledzie won!"
16 stycznia 2013, 16:09 / środa
czy zna Pan tabliczkę mnożenia na pamięć
16 stycznia 2013, 16:20 / środa
kawa nie pozwolę na siebie mówić śledz więc ty może idź won, ten pan zasłużył sobie na takie traktowanie i ci co znają sprawę wiedzą o czym mowa
16 stycznia 2013, 16:29 / środa
Jak zasłużył to podejśc i powiedzieć mu prosto w oczy.Kazdy kumaty Lechista wie przecież gdzie znalaeżc Małkowskiego.Fakt istenieje ryzyko,ze mozna w jape wyłapac za niektore pytania no ale co to dla kumatego kibica - morda nie szklanka ;-)a tak na necie kozaczyć anonimowo trochę głupio no nie?
16 stycznia 2013, 16:35 / środa
A ja powiem ze to trochę wina samej redakcji. Pomysł fajny, ale zeby zaczynać cykl od piłkarza, który od pół roku leczył kontuzję, a w całym 2012 grał mało, a ostatnio zapadł kibicom w pamieć swoim słynnym wpisem z facebooka.
Widać ze po prostu nie ma wiele pytań do niego i stad ta cała szydera wokół jednego tematu.
Mnie samemu przyszło tylko jedno pytanie do Małkowskiego, o (nie)umiejetnosc wprowadzania piłki do gry (wykop z 5m), bo tyle zapamietałem z jego gry w 2012.
Jelsi juz zaczynać od bramkarza to lepiej od Buchalika, który grał wiecej.

TYLKO LECHIA!
16 stycznia 2013, 16:48 / środa
kawa dlugo myslałes nad swoim wpisem ???
16 stycznia 2013, 18:18 / środa
1. czy kiedyś zwątpiłeś w to, że możesz być zawodowym piłkarzem?
2. z kim aktualnie najbardziej trzymasz się z obecnego składu Lechii?
3. który z młodych graczy, dopiero wchodzących do pierwszego zespołu, Twoim zdaniem może stać się w przyszłości ważnym ogniwem zespołu, czy widzisz w którymś zadatki na gwiazdę ekstraklasy?
16 stycznia 2013, 19:04 / środa
Kurwa, sami kumaci tu widzę. Tamten kuma, tamta kuma, tamci kumają. Same kumy.

A ty (celowo) kawa jak masz mi do powiedzenia, że jestem śledziem to zapraszam. Zadzwoń, umówimy się i pogadamy. 07514117519
16 stycznia 2013, 20:00 / środa
internet to zło...
23 stycznia 2013, 13:47 / środa
Tak na marginesie to pierwsze Pytania powinny być do Jaśnie Pana Kuchara!
24 stycznia 2013, 18:50 / czwartek
1. Kto jest Twoim idolem?
2. Czy nowi zawodnicy (Buzała, Pietre i Rahoui) którzy trenują z piłkarzami Lechii na obozie przygotowawczym mają wystarczające umiejętności by grać w pierwszej drużynie Lechii i stanowić o jej sile?
3 lutego 2013, 20:53 / niedziela
Zadowoleni po odpowiedziach?:)

Panie Małkowski, trochę kultury kurwa mać.
3 lutego 2013, 21:09 / niedziela
Prawde powiedziawszy nie spodziewałem się publikacji mojego pytania odnośnie pracy na stoczni, a tu niespodzianka.
3 lutego 2013, 22:37 / niedziela
Dla mnie spoko odpowiedzi, konkretnie i na temat.
3 lutego 2013, 23:36 / niedziela
Ja też sie nie spodziewałem umieszczenia mojego pytania apropo powołania na Euro :) dawać następną osobe.
4 lutego 2013, 10:19 / poniedziałek
jest i moje :)

Jeden z zawodników - Szałęga postanowił wyjechać spawać do Holandii pięknej krainy miodem i suszem pachnącej. Uważasz, że jest to lepsze od grania w piłkę?
-
Nie wiem, co się wydarzyło w życiu Marcina. Jeśli postanowił skończyć swoją przygodę z piłką i wybrał pracę w Holandii to nie będę tego negował. To Jego osobista decyzja i należy mu życzyć powodzenia i zdrowia.

Czy kiedy rok temu doszło do przedłużenia zgrupowania to pomyślałeś, żeby może zmienić zawód np. na stoczniowca, aby już więcej nie mieć możliwości do jakiejkolwiek rozłąki?
-
Wiem, że zajebałem tym wpisem sobie szacunek wśród kibiców, ale mówię szczerze, że nie miałem tego na celu. To była chwila zdenerwowania i frustracji. Teraz robię wszystko, co mogę, aby odkupić winy. Nie myślałem, że głupi wpis nabierze takiego echa w mediach. Troszkę niepotrzebnie ktoś to rozdmuchał, ale jestem charakterny i jeśli zawiniłem to przyjmuję wszystko na przysłowiową klatę i żyję z tym. Jeśli chodzi o to, czy myślałem o zmianie pracy to nie ma mowy, bo kocham swoją pracę i mam zamiar to robić nadal. Żadna praca nie hańbi i może to zabrzmi śmiesznie, ale zanim zacząłem grać w piłkę to pracowałem w firmie produkującej balony, a za młodych lat jeździło się rowerem na wieś pracować w polu, by mieć pieniążki na wakacje. Dlatego wiem, że uraziłem wielu ludzi i jest mi przykro z tego powodu. Chciałbym z tego miejsca wszystkich przeprosić i zapewnić, że zrobię wszystko, by odkupić winy grając w barwach Lechii jak najlepiej potrafię, dając z siebie wszystko, co mam najlepsze. A więc wszystkim, którzy są urażeni mówię szczere PRZEPRASZAM. I w tym momencie prosiłbym o zamknięcie tego etapu.

DAWAC PYTANIA DO BUZALY TERAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 lutego 2013, 10:44 / poniedziałek
Szczerze mówiąc bardzo cieszy to że się nie obruszył tym pytaniem i spokojnie odpowiedział przepraszając jeszcze raz za zachowanie. A nawiasem mówiąc nic dziwnego że się wkurwił i bardzo dobrze że pokornie przyjął później wszystko "na klatę".
4 lutego 2013, 11:24 / poniedziałek
Może być Buzała, może być Rasiak, może być Duda, ale nade wszystko chciałbym Grzelczaka. Dla niego mam coś ekstra.
4 lutego 2013, 13:39 / poniedziałek
Trzeba przyznać, że odpowiadał dość rozsądnie na te pytania - choć teksty o Lechii trochę cukrował :)

czy będzie dalszy ciąg z kimś innym?
4 lutego 2013, 15:09 / poniedziałek
Zastanawiam się, co jest lepsze, zadawanie pytań przez kibiców, czy odpowiedzi zawodnika.
4 lutego 2013, 15:45 / poniedziałek
jak dla mnie odpowiedzi Sebastiana na plus, umie się chłopak przyznać to błędu
4 lutego 2013, 20:10 / poniedziałek
Panie 1945, a co masz do jego wypowiedzi ?
Lepszy taki wywiad prawdziwy, czy jakieś oklepane pizdowate frazesy ?

Przynajmniej chłopina pokazał że ma jaja,
a co miał założyć różową koszulkę, spodnie rurki, torebkę i się popłakać ?

Przestań przestań już narzekać.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.264