Gdańsk: wtorek, 10 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Kamil walczy o życie

strona 2/2

23 stycznia 2013, 14:28 / środa
W takich momentach to nawet nie wiadomo co napisać. Spoczywaj w pokoju Przyjacielu.
23 stycznia 2013, 14:39 / środa
Kolejny Biało zielony Brat w Sektorze Niebio .. Spoczywaj w Pokoju ;(( [*]
23 stycznia 2013, 15:33 / środa
żegnaj [*]
23 stycznia 2013, 15:35 / środa
do zobaczenia [*]
23 stycznia 2013, 15:48 / środa
Zbyt szybko wzrasta frekwencja w Sektorze Niebo... spoczywaj w spokoju [*]
23 stycznia 2013, 15:48 / środa
Szok. Nie wiem co napisać...
Pamiętam kilka miesięcy temu na wyjeździe po meczu w Szczecinie sms-owałem z Kamilem. Pisał, m.in. że strasznie żałuje, ze musiał mecz oglądać w szpitalu i że żałuje, ze nie jest z nami oraz że dla niego zwycięstwo nad Pogonią to jak zwycięstwo Polaków pod Grunwaldem..
Poza tym setki wspomnień z meczów, wyjazdów, spotkań, imprez, ehhh.
Spoczywaj w Pokoju.
Kondolencje dla Rodziny.
23 stycznia 2013, 16:01 / środa
Żegnaj Kamil!
Do zobaczenia w biało zielonym Sektorze Niebo!!!
Dzięki Ci za wszystkie wspólne chwile: mecze, koncerty, bieganie po dworcu ;) i przygody na Łąkowej ;)
Na zawsze w naszej pamięci!!!
23 stycznia 2013, 16:52 / środa
Kamil... do następnego spotkania!

Wyrazy współczucia dla Moniki, Córki i Wszystkich Bliskich, których wokół Pana Kamila nigdy nie brakowało...

Magda i Tomek
23 stycznia 2013, 18:39 / środa
Żegnaj Kamil. Trudno mi sobie wyobrazić ,że tak szybko Bóg Ciebie zabrał.
Do zobaczenia po drugiej stronie. Kondolencje dla Rodziny.
23 stycznia 2013, 19:18 / środa
(')
23 stycznia 2013, 19:37 / środa
Zachęcamy do przesyłania nam osobistych wspomnień,które opublikujemy na podstronie poświęconej Kamilowi.
odnośnik
23 stycznia 2013, 20:43 / środa
Właściwie to faktycznie bardzo ciężko coś napisać,bo serce się "kraje" po całości.
Kamil tak bardzo lubił jedna piosenkę ''Morze nasze morze,będziem ciebie wiernie strzec,mamy rozkaz cię utrzymać,albo na dnie ,z HONOREM lec z HONOREM lec"
Strzeż nam teraz Kamilku nasze morze tam z zaświatów a jak dołączymy do Ciebie , będziemy strzegli go razem.
23 stycznia 2013, 21:02 / środa
...przeciwnik swego forumowego istniena....jedynie real.
Mam nawet watpliwosci czy chcialby tego tematu, co dopiero wspomnien.
Prawy czlowiek...ostatnimy czasy przybity bezradnascia lekarzy w dosc zagadkowej chorobie z medycznego punktu widzenia, aczkolwiek malo smiertelnej.
Mialem ten zaszczyt ze dzielil sie ze mna swoimi obawami i rozterkami z tym zwiazanymi.......R.I.P Kamil

"Pierwsza linia" lat 90 sie wykrusza......
23 stycznia 2013, 22:01 / środa
Spoczywaj w Pokoju [*]
23 stycznia 2013, 22:20 / środa
Pracował na mojej brygadzie w Lotosie, na początku nie mogłem uwierzyć, że to on, że to ktoś o takim samym imieniu i nazwisku, ale na zdjęciach wszystko się potwierdziło:-( Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...
23 stycznia 2013, 23:57 / środa
23 stycznia 2013, 23:58 / środa
Tak sobie myślę jakie to życie jest kruche ...... kolejny Lechista z zajebistych roczników 70-tych odchodzi do sektora niebo ....
Coraz mniej nas zostaje by przekazać młodym jaką mają wybrać drogę w życiu ...
Do zobaczenia Kamil kiedyś tam u góry ....
24 stycznia 2013, 07:37 / czwartek
[*][*][*]
24 stycznia 2013, 22:35 / czwartek
Cześć sąsiedzie!

... i do zobaczenia.
25 stycznia 2013, 04:28 / piątek
Tak jak LGPG napisał wyżej... i mnie dopadły podobne myśli... i ostatnio z pewnymi obawami spoglądam w przyszłość. Cholera wie, ale Czernobyl, czy inne cholerstwo... w każdym razie wydaje się, że te nasze roczniki mają coś "do spłacenia".

Pocieszam się tylko tym, że Kamil już się nie martwi wszystkimi przyziemnymi rzeczami... i poniekąd strasznie Mu zazdroszczę.
25 stycznia 2013, 12:20 / piątek
ŻEGNAJ PRZYJACIELU !!!
27 stycznia 2013, 21:35 / niedziela
KAMIL!!! Zegnaj druchu, zegnaj... a w sektorze "niebo" pozdrow naszych a w szczegolnosci DUFA i Chmure... bialo-zielony sektor sie powieksza, kiedys tam wszyscy sie znajdziemy...ale poki co my na razie tu za CIEBIE bedziemy za LECHIE
Zegnaj
29 stycznia 2013, 17:47 / wtorek
Smutny dzień. Deszcz jakby się dostosował.
Naprawdę duża frekwencja, na jaką Kamil sobie zasłużył. Grób tonął w kwiatach i szalikach. Każdy widział rozpacz Rodziny i najbliższych Przyjaciół Kamila.
Spoczywaj w Pokoju Don Kamillo!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.250