Gdańsk: czwartek, 28 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Odwolanie od mandatu (renoma) Pomocy!

strona 1/1

1

7 lutego 2013, 17:44 / czwartek
Wsiadam do autobusu, ide na poczatek do kierowcy kupic bilet.
Mowi, ze nie moze gdy jedzie, zebym zaczakal az sie zatrzyma na nastepnym przystanku.
Jade ten jeden przystanek, staje przedemna kanar, drugi za mna.
Chce bilet, mowie ze czekam, zeby kupic.
On swoje, chce dowod.
Ja ze czekam az sie zatrzyma, wtedy kupie bilet i skasuje.
On dalej swoje, ja "spierdalaj".
On ze w takim razie wzywa policje i beda na nastepnym przystanku juz na mnie czekac.
Chuj, dalem mu dowod, spisal wszystko, przyjalem mandat.
Poinformowal mnie ze moge sie odwolywac, ale zebym pamietal ze w autobusie jest monitoring i i tak wyjdzie na to ze biletu nie skasowalem.
Tylko ciekawe kurwa jak mnie poznaja na monitoringu skoro mam na glowie kaptur.

Co teraz?
Nie zamierzam placic.
Podejrzewam, ze odwolania nie rozpatrza pozytywnie, bo przeciez kase maja z mandatow, wiec czemu mieliby tracic "klienta".
Ale i tak chce napisac to odwolanie, bo nie dam sie skurwysynom tak latwo wydymac.

Sprawa pilna.
Jutro jeszcze za ten mandat jest 130 zl,
Pozniej juz 183 zl.
Kolo poludnia chce do nich isc, zaniesc odwolanie, ewentualnie rozratowanie tego mandatu.
7 lutego 2013, 19:24 / czwartek
Nie wiem jak to wygląda w praktyce, nigdy nie dostałem mandatu. Odwołuj się, wszystko opisz, że bilet chciałeś kupić, ponieważ specjalnie przeszedłeś długość autobusu. Jak chcą niech sprawdzą na monitoringu, że nie trwało to 2-3 przystanki tylko jeden. Z Doświadczenia innych osób wiem, że normalnie przy rzeczowej argumentacji jest szansa na odwołanie.
7 lutego 2013, 22:22 / czwartek
Zapis z monitoringu w autobusie jest kasowany po jakimś czasie (chyba 7 dni), więc jeśli chcesz aby był dowodem to się pośpiesz z uzyskaniem owego nagrania.
8 lutego 2013, 16:13 / piątek
Dokładnie taj jak napisał białozielony. Ja miałem taką samą sytuację kiedyś, ale poszedłem się odwołać po 9 dniach i niestety nic z tego nie wyszło. Nagrania nie ma, a przecież każdy może powiedzieć, że akurat stał w kolejce po bilet...
8 lutego 2013, 19:56 / piątek
Po co mu dałeś doksy ? dajesz kanarowi dowód w ręke i tracisz przewage
8 lutego 2013, 21:15 / piątek
Miałem kiedyś identyczną sytuację i odwołanie nie zostało przyjęte ponieważ podczas wsiadania do autobusu wsiadłem drugimi drzwiami ;/
Bo niby kiedy nie mam biletu to powinienem wsiąść pierwszymi drzwiami koło kierowcy i od razu jeszcze na przystanku kupić bilet u niego... ;/
9 lutego 2013, 10:03 / sobota
30 dni zapis z kamer..
odnośnik
9 lutego 2013, 10:11 / sobota
ale samo odwolanie 7 lub 14 jest napewno na odwrocie kwita

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.334