Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Lechia - "Diskopolo" Polonia Warszawa 22.02.2013

strona 1/4

10 lutego 2013, 14:32 / niedziela
Może już czas na stworzenie wątku. Jedno mnie martwi, o by nie było jak w poprzedniej rundzie zespół polonii bez przygotowań do sezonu (wiadomo jak się skończyło), a teraz im 12 podstawowych graczy wypada z obiegu z podstawowego składu, byleby nasi kopacze nie podeszli do tematu zbyt lekko .....
10 lutego 2013, 14:38 / niedziela
zmiana gospodarza ?
10 lutego 2013, 15:32 / niedziela
joker dopiero się obudziłeś?
15 lutego 2013, 10:35 / piątek
Tylko zwycięstwo LECHIJKO !!! Wygrajmy pierwsze cztery mecze, a potem niech się dzieje co chce !
15 lutego 2013, 11:27 / piątek
Powoli wszyscy wracają na okręt odnośnik a jak wiadomo najlepiej grali jak im nie płacił
15 lutego 2013, 12:10 / piątek
rzygać już się chcę od tego pierdolenia o nich
17 lutego 2013, 21:49 / niedziela
Jakby kogoś interesował ostatni sparing Groclinu:

W rozegranym na Arenie Kielc meczu towarzyskim Polonia Warszawa zremisowała z miejscową Koroną 2:2. Podopieczni Piotra Stokowca po trafieniach Łukasza Teodorczyka i Jacka Kiełba prowadzili już 2:0, lecz ostatnie minuty spotkania należały do gospodarzy, którzy zdołali doprowadzić do wyrównania.

Polonia objęła prowadzenie w 30. minucie gry za sprawą Teodorczyka, który wykorzystał swój instynkt strzelecki i wpakował piłkę do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wcześniej przewagę miała Korona, która wiele razy stworzyła zagrożenie pod bramką Mariusza Pawełka, ale poloniści z każdej opresji wychodzili obronną ręką. Na 2:0 w 66. minucie podwyższył Jacek Kiełb, który pojawił się na boisku po przerwie wraz z kilkoma innymi zawodnikami. W drugiej połowie zgromadzonej na stadionie publiczności zaprezentowali się m.in. testowani Krzysztof Kopciński, Piotr Piekarski i Paweł Tarnowski.

Korona doszła do głosu w 73. minucie po uderzeniu Pawła Sobolewskiego. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego za wszelką cenę dążyli do wyrównania. Bezskuteczne próby zagrożenia bramce strzeżonej już nie przez Pawełka, lecz Sebastiana Przyrowskiego podejmowali m.in. Karol Angielski i Pavol Staňo. Kluczowa dla rezultatu spotkania okazała się dopiero ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. W polu karnym Polonii sfaulowany został Vlastimir Jovanović, a sędzia bez wahania wskazał na jedenasty metr. Bramkę z rzutu karnego zdobył lewy obrońca Korony, Tomasz Lisowski.

Dla "Czarnych Koszul" był to ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek ligowych. W piątek zespół z Konwiktorskiej zagra na własnym stadionie z Lechią Gdańsk. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Korona Kielce - Polonia Warszawa 2:2 (0:1)

Paweł Sobolewski 73, Tomasz Lisowski 89 (k.) - Łukasz Teodorczyk 30, Jacek Kiełb 66

Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Paweł Golański (46. Mateusz Bodzioch), Pavol Staňo, Tadas Kijanskas, Tomasz Lisowski - Michał Janota (70. Karol Angielski), Vlastimir Jovanović, Artur Lenartowski, Paweł Zawistowski (63. Łukasz Sierpina), Paweł Sobolewski (82. Bartosz Kwiecień) - Maciej Korzym.

Polonia Warszawa: Mariusz Pawełek (46. Sebastian Przyrowski) - Jakub Tosik (60. Aleksandar Todorovski), Martin Baran (60. Đorđe Čotra), Igor Morozov (46. Łukasz Piątek), Adam Pazio (60. Krzysztof Kopciński) - Mateusz Michalski (46. Vytautas Lukša), Tomasz Hołota (60. Miłosz Przybecki), Mateusz Gliński (46. Piotr Piekarski), Paweł Wszołek (60. Paweł Tarnowski) - Łukasz Teodorczyk (46. Jacek Kiełb; 84. Konrad Wrzesiński), Daniel Gołębiewski (60. Adam Kokoszka).
18 lutego 2013, 13:41 / poniedziałek
Kiedyś, gdzieś przewinęło się ta kwestia przez forum ale niestety nie mogę odnaleźć...
Czy posiadając kartę kibica Lechii mogę kupić bilet na mecz bez konieczności wyrabiania karty Polonii? Nie chodzi mi o sektor gości tylko trybuny np.: na główną.
18 lutego 2013, 14:03 / poniedziałek
Teodorczyk będzie grał w Amice od początku rundy;
będzie łatwiej w piątek z Groclinem ;)
18 lutego 2013, 16:01 / poniedziałek
Buli - chyba musisz wyrobić karte kibica Polonii
18 lutego 2013, 16:16 / poniedziałek
Niestety, bez karty kibica nie wejdziesz incognito.
18 lutego 2013, 18:19 / poniedziałek
Pytanie czy w ogole mozna wyrobic karte innego klubu gdy pesel jest juz w bazie innego. Cos kiedys slyszalem ze jest z tym problem.
18 lutego 2013, 18:34 / poniedziałek
Spoko, da radę wyrobić. Wypróbowane
18 lutego 2013, 18:53 / poniedziałek
Ostatnio czytałem na stronie Groclinu, że nie ma problemu z wyrobieniem karty jeśli jest się posiadaczem karty innego klubu. Zwykle odbiera się ją dnia następnego, ale jeśli kupuje się w dniu meczu, to dostaje się jakiś kwitek od nich, który uprawnia do zakupu biletu.
18 lutego 2013, 20:21 / poniedziałek
18 lutego 2013, 22:15 / poniedziałek
To chuje.
19 lutego 2013, 07:31 / wtorek
Chuje. Czyli są dwa sprzeczne zapisy na ich stronie w tym drugi dyskryminujacy mieszkańców województwa pomorskiego.
19 lutego 2013, 08:49 / wtorek
no kurwa, a jeszcze w zeszłym tygodniu mówili mi przez telefon, że nie będzie problemu, co za brudasy..
19 lutego 2013, 09:09 / wtorek
pokazują jakie z nich cipki... Ten cały Irek K. kładzie laske na dodatkowe parę złotych od kibiców województwa pomorskiego, a długi rosnąąąą. W obawie przed czym? Ehhhh... absurd goni absurd ale raczej nikt z woj.pomorskiego płakać po karcie kibica Groclinu nie będzie:D
19 lutego 2013, 09:33 / wtorek
Wsiadać w auta i jechać znając życie to straszak .
19 lutego 2013, 09:41 / wtorek
Wg moich szacunków (po ilości osób chcących zapisać się w sklepie oraz po telefonach) na bilet nie załapało się około 300-400 osób. Jeżeli te osoby pojadą to Groclin będzie miał problem i to poważny.
19 lutego 2013, 09:49 / wtorek
dobrze ze Boniek powoli robi porzadek by takie sytuacje nie mialy miejsca tak samo klub sobie decyduje kogo wpuszcza kogo nie i w jakiej ilosci. Zreszta Irek sie nadaje do prowadzenia klubu co roku to sama zabawa polowa odchodzi polowa wraca.
19 lutego 2013, 11:53 / wtorek
19 lutego 2013, 20:52 / wtorek
Kaczmarek już chyba wie, że mecz odwołany, bo Dudę odesłał do rezerw, a testuje jakiegoś Włocha co 7 miesięcy nie grał w piłkę...

Grzegorz!!!!!!!!!!!!!! Raaaaaaaaaaasiak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tyle w temacie, nic już mnie nie zdziwi, no chyba, że Krzysiu Brede będzie strzelał karne po odejściu Traore:)
19 lutego 2013, 22:29 / wtorek
Duda w tm meczu nie będzie powołany. Nie ma w tym nic wspólnego zamieszanie, czy będzie mecz, czy nie będzie.

I nie są to moje domysły.
19 lutego 2013, 22:35 / wtorek
Jeśli to prawda że Dude odesłał do rezerw,a postawi na Rasiaka to Kaczmarek powinien dostać pierwszą żółtą kartkę...
19 lutego 2013, 22:38 / wtorek
Akurat na pierwszy mecz to On ma wytłumaczenie, inni pracowali na obozie itp itd.

Zobaczymy co dalej.
20 lutego 2013, 00:12 / środa
Witam!!!
LP wie co mowi, (pisze) jest duza grupa ludzi, ktorzy nie majac biletu jada na Dyskobolie...te koxwy z Wawy beda mialy problem, ale mnie to wali my tam jedZiemy i bedziemy z WAMI...

Ja tam w LECHIE WIERZE i to szczerze
20 lutego 2013, 01:28 / środa
Tymczasem od naszych najbliższych rywali uciekają kolejni zawodnicy..

Baszczyński
Brzyski
Cani
Cotra
Dwaliszwili
Golatkin
Isidoro
Teodorczyk

do tego kontuzjowany na dłużej Injac.

Ich obecna kadra:

Pawełek
Budzyński
Przyrowski

Baran
Kokoszka
Morozov
Olczak
Pazio
Szymanek
Todorovski
Tosik

Gliński
Hołota
Kiełb
Luksa
Michalski
Piątek
Przybecki
Tarnowski
Wszołek
Yahiya

Gołębiewski

a bardzo prawdopodobne, że to nie koniec wyprzedaży..
20 lutego 2013, 11:10 / środa
danziger_666 - jeżeli będzie tak jak mówisz to zajebiście ;) Pamiętam , że chyba w zeszłym roku Wisła pojechała na Podbeskidzie w nadkomplecie i 300-400 osób siedziało na trybunach gospodarzy . Może nam też się uda ;)
20 lutego 2013, 13:05 / środa
Jak nie wygramy w piątek tego meczu to będzie wielka kompromitacja i wstyd dla Lechii.
Chłopaki muszą w końcu się przełamać bo od kilku meczy nie potrafiliśmy wygrać z polonią (nie licząc ostatniego sparingu 4:0)
Przeważamy na papierze pod każdym względem, ale znając naszych piłkarzy i tak prowadząc nawet 2:0 umieją stracić i dostać w 10 minut na 2:3 :)
Ale to teraz mało istotne. JEDZIEMY DO WARSZAWY PO ZWYCIĘSTWO !!!

heheh super by było poprowadzić doping na "2 strony" :D
350 osób na wyjeździe i kolejne 400 osób na trybunie groclinu :)

Jesteśmy zawsze tam !!!
Do piątku :)
20 lutego 2013, 14:20 / środa
Ja bede zadowolony jesli Lechia przywiezie jakiekolwiek punkt(y).
Nie wiem skąd ta pewnosc ze bedzie zwycięstwo?
Polonia mimo ze sie sypie to jeszcze ma wielu ciekawych grajków, których Król jeszcze mami wirtualną kasą, graja u siebie, pogoda sprawia ze o wyniku moze tez decydować przypadek.
Poza tym Lechia nie zachwycała w sparingach jakas formą, dlatego punktowa inauguracja bedzie odebrana przeze mnie pozytywnie.
Stawiam na efektowne 0:0

TYLKO LECHIA!
21 lutego 2013, 00:16 / czwartek
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk, godz. 20:45, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
21 lutego 2013, 00:30 / czwartek
Ja stawiam na 2:0 dla nas. skład: Buchalik - Deleu Bieniuk Janicki Brożek - Surma Pietrowski - Ricardinho Machaj Rahoui - Buzała. w 2 poł niech młodzi wejdą. a bramki niech strzelą Buzała i Rahoui
21 lutego 2013, 14:31 / czwartek
Nie ważne w jakim stylu, byle by zwycięstwo! Ja obstawiam minimalistycznie, czyli 0:1 dla Lechii,ale oby więcej chłopaki postrzelali do bramki tego tworu disco-podobnego ;)
21 lutego 2013, 14:44 / czwartek
z oficjalnej strony Lechii Gdańsk
Kadra Lechii na mecz z Polonią Warszawa

Bramkarze:
1. Michał Buchalik
33. Sebastian Małkowski

Obrońcy:
2. Rafał Janicki
4. Piotr Brożek
5. Krzysztof Bąk
6. Jarosław Bieniuk
26. Deleu
28. Christopher Oualembo

Pomocnicy:
8. Łukasz Surma
17. Marcin Pietrowski
19. Ricardinho
20. Paweł Buzała
21. Mateusz Machaj
25. Wojciech Zyska
29. Łukasz Kacprzycki

Napastnicy:
11. Grzegorz Rasiak
14. Piotr Wiśniewski
18. Kacper Łazaj
22. Mohammed El Amine Rahoui
21 lutego 2013, 14:56 / czwartek
Smutne jest to jak wygląda nasz atak.
21 lutego 2013, 15:00 / czwartek
to jest kurwa jakiś smutny żart że nie jedzie Duda a jedze Rasiak...
21 lutego 2013, 15:12 / czwartek
Rasiak to jest as atutowy dla disco-polo, tylko on może ich uratować...nie wiem co w nim Kaczmarek widzi?!
21 lutego 2013, 15:21 / czwartek
Mamy takie bogactwo w ataku ,że z Buzały robić trzeba pomocnika ,a Duda się na ławce nie łapie . Grubo

Buchalik
Deleu -Janicki -Bieniku- Brożek
Rysiek-Pietrowski-Machaj-Surma-Kacprzycki
Buzała

Na zmiany: Wiśnia , Rachuj , Duda, Łazaj, Colombo, Sobczak, Bąk

Przy takim zestawieniu stawiam na 3:0. Groclin w obecnej sytuacji personalno -organizacyjnej miałby kłopoty z utrzymaniem w I lidze. Jak wyjdzie Rasiak typuje bezbramkowy remis
21 lutego 2013, 15:23 / czwartek
atrapa napastnika - Rasiak wiecznie żywy :/
nie rozumiem dlaczego w kadrze nie ma Dudy.;.
21 lutego 2013, 15:23 / czwartek
normalnie aż się nie chce wierzyć , napewno GR11 ma jakiś zapis w kontrakcie na ilość rozegranych meczy bo innych Argumentów nie widzę
21 lutego 2013, 15:29 / czwartek
a tu sie okaże że Rasialdinio co mecz brameczka ;)

wiem, marzenia
21 lutego 2013, 15:34 / czwartek
Żeby nie było wątpliwości sam na grę Rasiaka nie mogę patrzeć, ale Duda na pewno nie jest lepszy. Widziałem go w ekstraklasie, grał mało, ale nic nigdy nie pokazał, jeden strzał który nie został mu uznany.
Teraz wszyscy mówią, że strzelił bramki w okresie przygotowawczym, ale komu? Widziałem te 2 mecze w Cetniewie, w których strzelił gole i mimo to obiektywnie był dużo bardziej drewniany nawet od Rasiaka, który chyba też dwie wtedy strzelił.
W tym meczu co wygraliśmy 8:0, strzelił dwie bramy, a mimo to odstawał od wszystkich swoich kolegów z drużyny, pamiętam, że piłka odbijała mu się od piszczeli w sytuacji sam na sam itd. To co wykończył, to też ledwo ledwo.
Pamiętam, że tylko jego gra i Łazaja rzuciła mi się w oczy w tych sparingach w Cetniewie in minus. Ciezko sie zachwycać bramkom strzelanym jakims ogórkom, przez zawodnika, który jako jedyny gra jako wysunięty napastnik i w których Lechia pewnie ma dużo sytuacji.

Obym się co do niego pomylił, jak kiedyś do Pietrowskiego i niech zrobi chociaż w połowie taką karierę jak .... Rasiak:)

Zresztą to chyba na ten moment/mecz nie jest istotne, gramy jednym napastnikiem, którym będzie albo Rahoui, albo Buzi i oby to w miarę tych słabych możliwości sie sprawdziło.
21 lutego 2013, 16:11 / czwartek
Duda jest lepszy od Rasiaka. Raz bo gorszym być nie można. Dwa bo jest wychowankiem, bo walczy , bo biega, bo ma biało-zielone serce. Nie ma usprawiedliwienia dla forowania Rasiaka!
21 lutego 2013, 16:59 / czwartek
Patrząc na meczową "18" mam złe przeczucia, według mnie Bobo wystawi taki skład:
Buchalik
Deleu, Bieniuk, Janicki, Brożek
Rysiu, Machaj, Pietrowski, Wisnia/Rahoui
Buzi
Rasiak

Oczywiscie ze nie chciałbym takiej "11", ale Bobo wytłumaczy to stanem murawy, ze lepiej grac lagi na Rasiaka itd.
Skutek bedzie jaki bedzie.
Ps. Chciałbym sie mylić i po meczu zostać obwołany dyżurnym płaczkiem ;)...., bo Lechia wygra po golu Rasiaka :)

TYLKO LECHIA!
21 lutego 2013, 17:57 / czwartek
Wydaje mi się, że w żadnym sparingu nie było tego rodzaju ustawienia. Zawsze był to schemat z dwoma defensywnymi pomocnikami i jednym ofensywnym. Do tego para skrzydłowych i środkowy napastnik. Bobo powtarzał, że mogą grać albo na trójkę szybkich ofensywnych zawodników, albo na wysokiego Rasiaka. Wnioskując po ostatnich meczach w Turcji skład będzie wyglądał tak:

Buchalik - Deleu, Janicki, Bieniuk, Brożek - Surma, Pietrowski - Ricardinho, Machaj, Buzała - Rahoui

Lub Buzała na szpicy, a Rahoui w ataku. Podejrzewam, że tak czy inaczej będą się zmieniać w trakcie meczu.
21 lutego 2013, 19:19 / czwartek
Z zapowiedzi Boba, to jedziemy tylko po 3 pkt. do Wa-wy . odnośnik
Co do składu wyjściowego ,to GR11 ma nie grać odnośnik i to już jest dobry prognostyk ,żeby ten mecz wygrać.
21 lutego 2013, 23:37 / czwartek
Ważne że w składzie jest Zyska,nic nie mam do chłopaka,ale Bobo promuje syna swoich sąsiadów ze Sztumu kosztem lepiej grających wychowanków,układy,układziki...
22 lutego 2013, 00:48 / piątek
Gra na Rasiaka jest nieefektywna. Pomijam aspekt jego przydatności do strzelania bramek, ale i rozgrywanie piłki, asysty, kreowanie sytuacji bramkowych , absorbowanie obrońców po prostu mu nie wychodzi. A teoria o zgrywaniu piłek lub dostawiana nogi do centr to po prostu czysta teoria bez mozliwości jej sprwdzenia w praktyce. Stąd z przodu grać trzeba Buzim i RaChujem a na zmianę przygotować Wiśnie. To pewniejsza forma kąsania przeciwnika. W sparingu Disco zagrało niefrasobliwie ale byl to sparing , gra ćwiczebna a nie walka o punkty. Natomiast moga o tym wyniku pamietać nasi rywale i podejrzewam, e zagraja ostroznie. Przynajmniej na poczatku, aby zobaczyć , czy Lechia gra n a tyle składnie, aby mieli się czego bać. Będzie i tak ciężko.
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.539