Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Pogoń PIĄTEK, 1 Marca g. 18:00

strona 2/6

26 lutego 2013, 20:02 / wtorek
A co z tymi którzy chodzą i jeżdżą na Lechię od 80-tych lat i idą na mecz z dziećmi, by te od małego chłonęły atmosferę i przywiązanie do barw ? Nie mogą chodzić na mecze tylko wysyłasz ich do zoo albo kina.
26 lutego 2013, 20:45 / wtorek
Jebać śledzi , liczą się tylko Lechia.
26 lutego 2013, 22:12 / wtorek
LGPG - źle mnie zrozumiałeś .Kibice z lat 70/80/90 i dalej zasługują na szacunek i tacy ludzie jak najbardziej powinni wychowywać młodszych kibiców . Wielu kibiców przyszło na T29 pierwszy raz właśnie z ojcem czy wujkiem . Mi chodziło bardziej o ludzi , którzy przychodzą na stadion z dziećmi i później narzekają , że kibice krzyczą/przeklinają/zasłaniają boisko podczas dopingowania , bo oni chcę ,żeby było jak na meczu FC Barcelony .
26 lutego 2013, 22:24 / wtorek
Po co ta grzałka :)

najpierw tak:
odnośnik
potem tak:
odnośnik

więc luzu :)
26 lutego 2013, 22:27 / wtorek
drugi link miał być ten:
odnośnik
27 lutego 2013, 21:20 / środa
odnośnik

Ze zdjęć wynika, że murawa do istny dywan:)
27 lutego 2013, 22:23 / środa
Ze zdjęć również wynika iż Kacprzycki wyjdzie od pierwszej minuty :)
27 lutego 2013, 22:35 / środa
a jak najbardziej niech wychodzi
28 lutego 2013, 09:04 / czwartek
Trzeba się spiąć z dopingiem. Paprykarze szykują jakąś oprawe. Mimo iż nie pokaża się w jakiejś mega liczbie to mogą coś tam pokrzyczeć popatrzcie na Górnik w zeszłym sezonie. Przyjechali w 750 osób a wokalnie było całkiem niezle.
28 lutego 2013, 14:20 / czwartek
No i właśnie dlatego trzeba pracować nad jakością młyna. Bo jak już pokazaliśmy z ilością nie zawsze idzie jakość. Chcesz wpierdalać popcorn - wypierdalaj na prostą! Zdzierasz gardło - młyn. Wielu zdaje się niestety tego nie rozumie. A osoby które zainteresowane są oglądaniem meczu a nie dopingowaniem powinny być ciśnięte, żeby im się odechciało siedzieć na młynie - albo zacząć dopingować na maxa!
28 lutego 2013, 14:34 / czwartek
Teraz dopiero zobaczyłem to na własne oczy i już wiem, dlaczego nasza ofensywa tak marnie sobie radzi... Szuto jest kontuzjowany

powrotu do zdrowia
28 lutego 2013, 15:04 / czwartek
Jutro jazda z paprykarzami i obstawiam 3:0 dla Lechii :)
28 lutego 2013, 15:48 / czwartek
Niech wygrają chociaż 1:0. Nie ma się co podpalać żeby się później znowu nie rozczarować a druzyna FC Legii gra strasznie nieobliczalnie.
28 lutego 2013, 16:22 / czwartek
Pobawię się w trenera ;) Tak widzę skład na jutrzejszy mecz. Mam 2 wątpliwości Pietrowski czy Zyska i Wiśnia czy Kacprzycki i tak to wygląda:

Buchalik - Deleu, Janicki, Bieniuk, Brożek - Surma, Pietrowski(Zyska) - Rysiek, Machaj, Kacprzycki (Wiśnia) - Buzała
28 lutego 2013, 17:17 / czwartek
Kadra Lechii na mecz z Pogonią
odnośnik
(...)
Napastnicy:
11. Grzegorz Rasiak
14. Piotr Wiśniewski
18. Kacper Łazaj
22. Mohammed El Amine Rahoui

a gdzie Duda?
28 lutego 2013, 18:22 / czwartek
to nie pytanie do nas :)
28 lutego 2013, 18:34 / czwartek
betonwrz

Naprawdę... Aktywowałeś konto trzy dni temu i będziesz ludźmi dyrygować? Mówić kto ma kiedy i gdzie siadać?

Co masz do tego popcornu czy kiełbachy? Na wyjeździe w Bełchatowie, w przerwie na kiełbachę poszedł cały sektor gości.

Czy "prawdziwość" bycia Lechistą zależy od tego, czy opierdalasz sobie popcorn? Bo mnie się nie wydaje, żeby popcorn przeszkadzał w wydzieraniu ryja. Znam takich, co ów popcorn jedzą, a na Lechię chodzą zapewne dłużej, niż Ty żyjesz.

Odpuść sobie.
28 lutego 2013, 18:56 / czwartek
Chyba to jest ten mecz żeby zagrać zdecydowanie do przodu. Trzech napastników to czego oczekuje zapewne nie tylko ja ale większość kibiców. Dość grania żeby nie przegrać. Należy grać żeby wygrać. Nie może powtórzyć się sytuacja z pierwszej kolejki (16) gdy Lechia szczęśliwie zremisowała z Polonią i nic nie pokazała w ofensywie.System 4-3-3 chyba każdy z kibiców weźmie w ciemno. Buzała, Wiśniewski i Łazaj to w tej chwili chyba najlepsza opcja w ataku. Pietrowski, Surma i ktoś z dwójki Ricardinio-Machaj, to chyba najmocniejsza pomoc, Brożek, Bieniuk, Janicki-Bąk i Deleu w obronie i na dzień dzisiejszy Buchalik. Janicki czy Bąk? Janicki - młody wilczek ale wciąż popełnia te same błędy ( nie trzyma linii), Bąk doświadczenie ale chyba najlepsze już za nim chociaż nie popełnia aż tylu błędów co Janicki ale też gra zdecydowanie mniej. A zatem na Arenę Panowie i do dzieła Lechia gola
28 lutego 2013, 19:15 / czwartek
MaciejZGdańska - zgadzam się z taktyką 4-3-3 natomiast ja w ataku bym grał Ricardinho Buzała Wiśnia/Kacprzycki natomiast w pomocy Surma Machaj i trzeciego mi brakuje bo nie mamy po odejściu Andreu, który będąc bez formy i tak będzie lepszy niż Pietrowski w ostatnim meczu. Można by spróbować Colombo z Surma jako defensywnych pomocników
28 lutego 2013, 19:17 / czwartek
Duch 91 albo jestes niepełnosprytny albo lubisz podkurwiać ludzi skoro nie rozumiesz co on mial na mysli pisząc tego posta.

Tekst o dacie rejestracji pomine milczeniem.
28 lutego 2013, 19:49 / czwartek
Rikitiki - a ja mam podobne podejście jak Duch. Może nie tyle wkurwia mnie, że ktoś komuś coś mówi ale jak mówi - pytam się jak komuś kto przyszedł na mecz Lechii i uważa się za kibica ale je popcorn kazać wypierdalać na prostą ? Czy ktoś z prostej kto wpierdala poprcorn ma kazać wypierdalać na młyn komuś kto zdziera gardło i będzie miał rację ? Trochę szacunku. I dla jasności - ja popcornu nie wpierdalam. I wkurwia mnie dzielenie kibiców na lepszych i gorszych. Wyjazdowych i niewyjazdowych etc. A jak czytam, że nie jedzie się na wyjazd żeby kibicować drużynie bo chuj z tym jak grają bo inne rzeczy są ważne to nie wiem czy się śmiać czy płakać. A jak w jednym z postów dot. wyjazdu na Polonię przeczytałem, że jeden idiota tak się rozpędził że trafił brata po szalu śniegiem i lodem w twarz bo mu się zachciało dymić to już w ogóle nie rozumiem, że taki ktoś ma prawo mówić wpierdalaczom popkornu że nie są kibicami i mają wypierdalać na prostą. A gdzie szyk i elegancja ? Skąd taki człowiek ma wiedzieć, że na zielonej jest inny kilmat jezeli jest pierwszy raz ? Jak mu się każe wypierdalać to następnym razem nie wróci nawet na prostą - a jak nie to albo wróci na zieloną z innym nastawieniem albo wróci na kolejny mecz ale na inne miejsce. Tak czy inaczej do zobaczenia na wygranym mam nadzieję meczu.
28 lutego 2013, 20:09 / czwartek
Jo kurwa. Najważniejsze to nawpierdalać się popcornu i kiełbachy. Potem jest doping i wynik.
28 lutego 2013, 20:11 / czwartek
problem w tym, że coponiektórzy mają już taką piknikową mentalność i najważniejsze dla nich to gacie traore albo czy zagra pietrowski a to nie o to tutaj chodzi!!! szanujcie prace chłopaków którzy się starają ogarnąć doping i całą reszte. chcesz obejrzeć mecz to posadź dupe na prostej i koniec. idąc na młyn i siadają dupą na krzesełku i wpierdalając popcorn tylko wstyd przynosicie Lechii. czy to tak trudno pojąć? po co lezie jeden z drugim na młyn skoro chce obejrzeć mecz a nie dopingować? po co?!!?!
28 lutego 2013, 20:21 / czwartek
No nie poplaczcie sie zaraz, kiedys za krzywe spojrzenie mogles w ryj wylapac a teraz sie prują bo nie chcemy pikniku na młynie.

Jak dalej nie rozumiecie to leczyc nogi bo na glowy za późno.
28 lutego 2013, 20:32 / czwartek
trzczy - jeszcze piwo, zapomniałeś o piwie do kiełbachy :).
28 lutego 2013, 20:34 / czwartek
Kacprzycki, Buzala i Ricardinio od pierwszej , Wisnia i Rahoui na zmiany, kielbaski ok , popcorn na prosta
28 lutego 2013, 20:51 / czwartek
Rikitiki - ja Cię rozumiem ale skąd ci biedni ludzie którzy są pierwszy raz na PGE i trafili na zieloną mają to kurwa wiedzieć ? I nie wysyłaj mnie na badania psychiatryczne, to była jedna jedna metod komuny na walkę z tymi, co myśleli inaczej. Tak jak odsyłanie pisarzy do piór, studentów do nauki, syjonistów do Izraela, księży na księżyc. Teraz się odsyła pikników na prostą. Pół biedy jakby się ich odsyłało, ich należy wypierdalać przecież.

I tylko o to mi chodzi - nie o samą zasadę tylko o to, jak niektórzy chcieli by ją egzekwować. Się czują lepiej jak każą jakiemuś dziadkowi z popkornem wypierdalać na prostą ? Jak tego nie rozumiesz to nie mamy o czym gadać.
28 lutego 2013, 21:00 / czwartek
Dostałem lodem w ferworze "walki" i wielkie mi halo:). Stało się i trudno, zostało po tym kupa śmiechu. Życie kibola nie jest usłane różami.
Panowie niestety ale taka jest prawda. Nie jest na miejscu w czasie meczu na młynie jeść popcorn. Nikt nie dzieli kibiców na lepszych i gorszych. Po prostu jeżeli nie jestes zainteresowany dopingiem to należy zmienić sektor i tyle. taka jest prawda i rzeczywistość. Zawsze można zjeść w przerwie i po klopocie.
28 lutego 2013, 21:08 / czwartek
Witam
Kolego "trzczy" w Gdańsku z zasady nie powinno się mówić "JO" a raczej "TAK" choć wybór oczywiście zostawiam dla Ciebie.
Kolego "betonwrz" w Gdańsku tradycyjnie mówiło się "do młyna" a nazwa "na młyn" pojawia się od niedawna (zależy jak liczyć to niedawno hehe) ,wiec tak nie pouczaj innych bo sam jakimś takim wielkim stażem nie błyszczysz.
A teraz czekam na podmuch zajebistej wichury co rozgoni te kurwy z pogoni hej..
28 lutego 2013, 21:14 / czwartek
We Wrzeszczu zrywa się wiatr.
28 lutego 2013, 21:19 / czwartek
Biorąc pod uwagę, że Gdańsk leży na Kaszubach to "jo" jest jak najbardziej na miejscu :-)
28 lutego 2013, 21:23 / czwartek
Trzeba wystawić czujki koło "Syreny"
mistrzowie zadymy i ich trofeum- bar mleczny.
28 lutego 2013, 21:35 / czwartek
Fakt , że mocno wieje, ale słowa do tej pieśni chyba brzmią tak.
" Czekam na wiatr co rozgoni
szczecińskie kurwy z Pogoni
Stanie Lechia na raz
Z śledziami twarzą w twarz”

W oryginale to Mannam śpiewał , ale można to sobie pośpiewać przed meczem .
28 lutego 2013, 21:44 / czwartek
Identycznie sobie o tym pomyslalem :-)
Wlasnie ogladam Wiselke.Nie dawno spiewali Najwspanialszy klub na swiecie.......ale mnie dopadla nostalgia :-)
28 lutego 2013, 21:45 / czwartek
Ja pamiętam jak śpiewało się tak:

" Czekam na wiatr co rozgoni
szczecińskie ku*wy z Pogoni
Stanę wtedy na raz
z tą ku*wą twarzą w twarz”

Jezu... kiedy to było
28 lutego 2013, 21:50 / czwartek
nie raz i nie dwa witałem Pogoń w Gdyni Gł.Osobowej ehhh to były czasy. kosa nr1
szczeciński mks k... był k...jest...
28 lutego 2013, 21:55 / czwartek
Ta druga wersja , też jest dobra. !
A co do witania tej ławicy śledzi, to zdaję się ,że jutro ok. 15:30 będą na Głównym dworcu w Gdańsku.
28 lutego 2013, 22:10 / czwartek
" z kur..ami twarzą w twarz"
28 lutego 2013, 22:13 / czwartek
Jak napinka to do końca ;)
niebiesko - czerwoni to kurwy z Pogoni !
niebiesko - czerwoni to kurwy z Pogoni ! Hej !
28 lutego 2013, 22:17 / czwartek
Przypomnijcie sobie kilka wrzutów na Bartosza Ławę ;)
28 lutego 2013, 22:18 / czwartek
pogoń śledzie syfem jedzie
28 lutego 2013, 22:19 / czwartek
Putin będzie?!
28 lutego 2013, 22:22 / czwartek
nie będzie go bo się hajtnął i teraz siedzi pod pantoflem
28 lutego 2013, 22:30 / czwartek
Chciałem zapytać znawców do jakiej kategori kibiców jestem zaliczany:

Od 20 lat chodze na Lechię, na T29 jak byłem młodszy siedziałem (stałem) w młynie i zdzierałem gardło, na wyjazdach też bywałem, a teraz z racji wieku chodzę na prostą gdzie wpierdalam gientą i popijam browarek... Do jakiej kategorii się zaliczam? Czy mam prawo siedzieć w młynie?

Żenada
28 lutego 2013, 22:33 / czwartek
Skończ pierdolić i lamentować skoro nie rozumiesz przesłania. Jeśli ktoś w trakcie meczu, na młynie, zacznie wpierdalać kiełbasę to nie należy mu grzecznie powiedzieć "smacznego" tylko dać w ryj.
28 lutego 2013, 22:40 / czwartek
W dniu jutrzejszym przed meczem z Pogonią Szczecin członkowie "Lwów Północy", przy bramach wejściowych na stadion, będą zbierali podpisy poparcia, by nową estakadę na gdańskiej ulicy Słowackiego nazwać imieniem Żołnierzy Wyklętych. O słuszności upamiętnienia Bohaterów Narodowych nie trzeba nikogo przekonywać. Ta szlachetna idea sygnowana jest przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.

Jutrzejszy dzień jest szczególnym dla Polaków. Od kilku lat bowiem 01.03. jest Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych, czyli ludzi przez lata poniżanych, a będących prawdziwymi Bohaterami. Bohaterzy Ci byli oczerniani za czasów reżimu komunistycznego i niejednokrotnie skazywani na śmierć za swój prawdziwy patriotyzm.

Zachęcamy, by każdy z kibiców oddał cześć "Żołnierzom Wyklętym" i pomógł w urzeczywistnieniu pomysłu.
28 lutego 2013, 22:40 / czwartek
to do mnie?
28 lutego 2013, 22:46 / czwartek
Są ludzie co chodzą na Lechię po 30 - 40 lat i zdzierają gardła na młynie.
Wiec na chuj błyszczysz ?Masz ochotę wpierdalać popcorn i giętą to rób to ,ale nie udawaj cwaniak.

By było na temat :

Paprykarze Ch.. wam w twarze ;)
Jutro czujka ,podejrzane osoby w okolic centrum ,morza i stadionu legitymować ,a gdy pochodzenie z zachodnio-pomorskiego lub coś pod Warszawę wypłacać co należne ;)
28 lutego 2013, 22:46 / czwartek
Nikt nie ma pretensji o samo jedzenie kiełby czy tam popcornu.Jesteś głodny przyjdź wczesniej zjedz na spokojnie przed meczem albo w przerwie. W czasie meczu się stoi i zdziera gardło.
28 lutego 2013, 23:37 / czwartek
w Auchanie jest jeszcze wyspa Lechii ? da sie tam przedłużyć "żywotność" karty?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030