Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Pogoń PIĄTEK, 1 Marca g. 18:00

strona 3/6

28 lutego 2013, 23:46 / czwartek
W Auchanie jest wyspa ale czy da radę przedłużyć "żywotność" karty to nie wiem.
28 lutego 2013, 23:59 / czwartek
Trochę w skrajności wpadacie. Nomen omen w Szczecinie pewnie z 500os zajadało się giętą w trakcie meczu , a doping był jak nigdy. To samo z browarem , który stoi przy nodze i czasem się po niego sięgnie. Bicie po ryju bo ktoś głodny przyszedł i na ostatnią chwilę?! To chyba nie o zakaz picia, jedzenia czy oglądania meczu powinno chodzić , a o zrozumienie po co wybiera się sektor dopingowy i co jest głownym celem wizyty na nim.
Wieje coraz mocniej :)
1 marca 2013, 00:06 / piątek
Edwin wypraszam sobie :P
W Szczecinie w przerwie meczu WSZYSTKO było wyprzedane, i ni emożna było kupić..
Co prawda, później były jakieś przecieki, że coś tam dostarczyli do picia - ale już mieliśmy wyjebane. Może i dlatego taki wyjazd się udał, bo o suchym pysku daaaleko od Szczecina:D
Ps. Już nie wspominając ile czasu w tym słońcu przed meczem koło tego muru..
Ale to już inwigilacja szczecińska.. wyjebane:)
1 marca 2013, 00:13 / piątek
No ja stałem ze 30min po kiełbę , co w dopingu nie pszeszkadzało. Z resztą chciałbym zobaczyć kto będzie lał po ryju ludzi , którzy byli w tej kolejce obok mnie i w trakcie meczu ją wpierdalali :) Wszystko dla ludzi, wszystko z umiarem
1 marca 2013, 00:19 / piątek
Caly pic polega na tym,ze gieta sie wpierdoli w 5 min,a przyjdzie taki gamon do mlynu i zajada sie popcornem przez caly mecz i jeszcze sobie zdjecia na fejsbuka robi.Nic tylk jebnac z liscia i patrzec,jak puchnie.
1 marca 2013, 00:27 / piątek
cały problem tkwi w tym jak się kilka "browców" przed meczem chlapnie to w trakcie meczu kichy marsza grają czy popkorn czy gieta w tym przypadku nie ma znaczenia "wełna nie wełna byle by kicha była pełna" :))
1 marca 2013, 00:28 / piątek
Dlatego pisze by nie popadać w skrajności, a tępienie fejsgownowcow z popcornem popieram w 100%
1 marca 2013, 01:15 / piątek
Skoro na PGE jest sektor ochrzczony jako ,,Prosta" to może sektory na łuku nazwać ,,Gięta " i tam tylko i wyłącznie konsumować giętą i popcorn. Kanapki również :) Ave
1 marca 2013, 06:46 / piątek
Ława zamienił rolmopsy na paprykarz. Co do poprzednich wpisów - może najlepiej się nażreć w domu i tyle...
1 marca 2013, 09:28 / piątek
Lewiatan, Piątek 18 mecz o 16 kończę pracę to za nim się ogarnę to zjeść nie zdążę, więc zapewne gięta. Ja mam inne pytanie. Czy jest możliwość zakupienia samego biletu bez karty kibica? Przyjeżdżają ludzie z Wrocławia i przed meczem będziemy mieli mało czasu, żeby wszystko ogarnąć i stąd moje pytanie, bo brak obowiązku wyrabiania karty na pewno usprawni nam to wszystko.
1 marca 2013, 09:43 / piątek
Wypraszam sobie, na łuku nie ma wpierdalaczy giętej i popcornu. Ot takie przyzwyczajenie do łuku jeszcze z Traugutta zostało. A ryja też się tam drze i mecz na stojąco ogląda.
1 marca 2013, 09:47 / piątek
OD RUNDY WIOSENNEJ 2012 KARTA KIBICA OBOWIĄZKOWA!

Lechia Gdańsk dopuszcza możliwość wstępu na mecz na bilet papierowy (dostępny w kasach przy stadionie) TYLKO dla osób, które po raz pierwszy udają się na mecz Lechii Gdańsk rozgrywany na stadionie PGE Arena Gdańsk. Każdy kolejny raz wymaga Karty Kibica.

Przypominamy również, że na Wyspach Lechii bilety mogą nabywać WYŁĄCZNIE posiadacze Kart Kibica.

W przypadku zakupu biletu dla osoby, która po raz pierwszy udaje się na mecz wymagany jest skan lub oryginał dokumentu tożsamości potwierdzający tożsamość.

odnośnik
1 marca 2013, 09:49 / piątek
Odwołali speca, ale dobra banda Pogoni jedzie własnym transportem.

odnośnik
1 marca 2013, 11:21 / piątek
Mam pytanie, czy w przypadku zamknięcia sektorów U,V,W,X bilety na sektory wyżej są w cenie biletów na U,V,W,X czy po swojej normalnej cenie ?
1 marca 2013, 11:22 / piątek
Dzięki 600, to teraz trochę bardziej szczegółowo ktoś się może będzie orientował, koledzy kupowali kiedyś bilety do nas na PGE ale we Wrocku jako goście, mam rozumieć, że teraz jeśli będą kupowali u nas w kasach to są liczeni jako kupno pierwszy raz?
1 marca 2013, 11:27 / piątek
Pilna pomoc ! Jak mam się zalogować na kupbilet.lechia.pl skoro nie podawałem maila ?
1 marca 2013, 12:04 / piątek
Musisz aktywować konto.Opcja pod polami do zalogowania się.Potem podajesz nr pesel i ustawiasz email+hasło.Automatyczne wychwyci twoją kartę po peselu :)
1 marca 2013, 12:17 / piątek
Konik

Kupisz normalnie dla nich bilety ,nie widnieją w bazie danych .
1 marca 2013, 12:18 / piątek
Kurde.. Bez środków na karcie nie kupię biletu ?
1 marca 2013, 12:22 / piątek
bez srodków na karcie tak
bez srodków na koncie bankowym nie
1 marca 2013, 12:23 / piątek
odnośnik

Ale kibice pogoni maja mobilizacje 500 osób na stadionie hahahahaha xD
1 marca 2013, 12:29 / piątek
Jak na taką mobilizację w ich szeregach, 500 osób to wynik bardzo przeciętny. Piątek piątkiem, ale mimo wszystko to derby pomorza. Nas u nich prawie tysiąc, a był to poniedziałek:) Widać kto rządzi w tej części Polski.
1 marca 2013, 12:31 / piątek
Zapowiada się dobry mecz pod kątem dopingu.Pogoń mimo to że nie przyjedzie w jakiejś imponującej liczbie bardzo się mobilizuje i chcą się pokazać z jak najlepszej strony w Gdańsku.A my ? , pamiętacie mecz ze Śląskiem gdy przegraliśmy 2:3?.Gdy momentami dopingował Śląsk z górnej trybuny naprawdę to się ładnie niosło, myślę że i my tam na górze w sile 3.5 tys gardeł jesteśmy w stanie stworzyć dobre widowisko(lepsza akustyka).
Ja tam nakręcony jestem na dzisiejszy mecz bardzo mocno!, pamiętam jak za dzieciaka gdy kwitła we mnie miłość do Lechii ciężko było mi zasnąć już dwa dni przed meczem z Gedanią, teraz czuję miej więcej coś podobnego.
1 marca 2013, 12:50 / piątek
Klimek, dzięki.
1 marca 2013, 13:09 / piątek
Mecz o 6 pkt trzeba po prostu wygrać. ponad 11 tysięcy dziś ;) W końcu na mecz!
1 marca 2013, 13:32 / piątek
ale pierdoly na tym filmiku, to sa chyba filmy propagandowe zachecajace do ataku na przeciwnika
1 marca 2013, 15:12 / piątek
O ja pierdole. Dzieki panowie za poprawienie humoru. Przypomnialy mi sie ganianki w gdyni. Wpadamy w czterech w tunel pod torami niedaleko dworca w gdyni, a na drugim koncu z 20 miejscowych. Patrza na jednego od nas, a on mial tleniona na blond grzywke co bylo typowe dla gdyni (tam chlopaczyna mieszkal) i mowia: spoko, oni sa od nas :)

Czekam na wiatr co rozgoni szczecinskie kurwy z pogoni
Stane wtedy na raz z kurwami twarza w twarz
1 marca 2013, 16:18 / piątek
Jazda z kurwami Lechiko !!!
1 marca 2013, 16:46 / piątek
Hahha Paprykarze Chuj wam w twarze ;))

2:0 , 3:0 chyba nieźle im sie w głowach pojebało , to oni kurwa nie wiedzą ze my mamy w skladzie GR11 ??
1 marca 2013, 17:09 / piątek
Kacprzycki w pierwszym składzie, Rachuj na ławie
1 marca 2013, 18:22 / piątek
no i jest 1:0 i czerwo , ladny karny !!
1 marca 2013, 18:37 / piątek
Ja mam to samo zdanie co edwin. Nie ma znaczenia, co wpierdalasz. Ważne, że drzesz ryja. A catering w przerwach między przyśpiewkami.

Ja piętnuję jedynie fakt, że dla niektórych jedynym sposobem waluowania kibiców jest to, czy wpierdala giętą czy nie.

Co do meczu - w końcu trochę szczęścia. Wiśnia się spisał, ale warto zauważyć doskonałe podanie Pietrowskiego. W końcu chłopaczyna gra coś na miarę swojego talentu.
1 marca 2013, 19:12 / piątek
nie wygramy tego meczu, jesli nie strzelimy drugiej bramki ...
1 marca 2013, 19:38 / piątek
Wiśnia to jednak ma coś z deklem
1 marca 2013, 19:39 / piątek
nic nie ma, po prostu jest cienki
1 marca 2013, 19:55 / piątek
BRAWO LECHIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 marca 2013, 19:57 / piątek
Po prostu nie wierzę w to...
1 marca 2013, 19:58 / piątek
Brawo nie ma to jak przegrać wygrany mecz mamy drużynę na puchary ale okręgowe
1 marca 2013, 19:58 / piątek
to zobacz co napisalem wyzej - nie bylo trudno przewidziec , ze tak bedzie
1 marca 2013, 19:59 / piątek
nie wierze w to co sie przed chwila stalo...no nie do pojecia
1 marca 2013, 19:59 / piątek
LECHIA STYLE!
1 marca 2013, 20:01 / piątek
dokladnie ja juz sie nawet nie wkurzam, tylko sie z tych partaczy smieje
To jest KURWA KLĄTWA. Pierdolona klątwa która dzisiaj wywołali nie kto inny jak dwaj cwele - Żyżynśki pierwsza ciota i Wieszczycki - drugi łysy pedał, którzy cały mecz kibicowali Cwelonii i płakali, normalnie płakali na wizji jak to Pogoń sobie nie radzi i nic nie robi, żeby się odkuć Lechii. CHUJ WAM W DUPĘ PEDAŁY.
kolejny raz minimalizm nie popłaca
1:1 na własne życzenie;

Brawo dla Ultrasów za oprawę
1 marca 2013, 20:02 / piątek
wartka wygrana a tu .................. i więcej nie napiszę
Powinni dostać po kieszeniach! Czułem że tak będzie jak patrzyłem na tych patałachów bez ambicji, którzy nie potrafili dobić rywala! Zasługują na miano frajerów sezonu! Nie szło patrzeć na tą rwaną grę przy naszej przewadze! Zachowywali się jakby im było wszystko jedno zamiast postarać się dobić rywali! Wstyd i Hańba!
ide sie udoic bo na trzezwo tego nie przelkne.
1 marca 2013, 20:03 / piątek
Co wy się dziwicie jak się gra większość meczu w przewadze i tego nie wykorzystuje to tak właśnie jest.
Patrząc na grę naszej Lechii w dwóch ostatnich meczach to słabo widzę rundę wiosenną.
Dumni po zwycięstwie wierni po porażce...ten remis jest porażką, ale nasuwa się jedna myśl BRACIA, jak byśmy my tak pracowali jak oni grają to dawno byśmy już pod pośredniakiem musieli siedzieć...
Żyżyński (mój ulubiony cwelek vel. "nie słuchajmy już tych debili") zaczął pierdolić, że Lechia wygrała mecz przed ostatnim gwizdkiem. I karny!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.192