Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Pogoń PIĄTEK, 1 Marca g. 18:00

strona 4/6

1 marca 2013, 20:04 / piątek
Ale jak dla mnie, to ten sędzia jest pojebany. Gwizdnął karnego tylko po to, żeby być gwiazdą spotkania. Kto gwiżdże karnego po doliczonym czasie gry za coś takiego? I jeszcze czerwona kartka? No popierdolony! Powiem szczerze, że oglądając ten mecz wkurwiało mnie nawet jak lepił kartki paprykarzom - tak żałośnie były nieuzasadnione.

Gwiazdor pierdolony się znalazł. Jeszcze niech se zrobi taką pedalską fryzurę, jak miał ten Japoniec i wszystkie tabloidy jego.

Inna sprawa, że Brożek miał na nodze piłkę meczową, ale nie pierdolną, bo stchórzył przed strzałem słabszą nogą.

No ja pierdolę, ależ potężnie jestem wkurwiony!!
1 marca 2013, 20:08 / piątek
Idę do sklepu po browary bo mnie załamali z lekka, jutro Londyński Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych,więc pełna mobilizacja BRACIA! A te wkłady do koszulek to nie Lechia, tylko dziadostwo!
1 marca 2013, 20:09 / piątek
słaby mecz, Lechia sama sobie jest winna
grała tyle czasu w przewadze i nic z tego nie wynikało - długie rozgrywanie piłki, a pod bramką brak dokładnego podania i strata;
szkoda , brakuje mi agresji, woli walki czegoś co przyciągnie ludzi na stadion;
strzelamy na 1:0 i odrabiamy pańszczyznę - tak to dzisiaj wyglądało
1 marca 2013, 20:10 / piątek
frajerzy na maxa,ale Kaczmarek nie nauczy ich inteligencji.a rachuj to fakt gra jak w 5 lidze.Kaczmarek nie poradzil sobie z zastąpieniem Traore.to juz widac.ta druzyna nie ma pojecia jak ustawiac sie na boisku.majac takie wolne przestrzenie miedzy formacjami,grajac tyle czasu w przewadze,do przerwy powinno byc 3-0.pikowanie w dol sie zaczelo. Skonczymy gdzies w dolnej czesci tabeli bo myslenia na boisku nie da sie nauczyc z dnia na dzien.
1 marca 2013, 20:11 / piątek
Totalna kompromitacja. Tragedia . Po prostu dno. Drugi wygrany mecz w tragicznym i wywołującym wymioty stylu zawalony. Jak ten stadion ma się zapełnić jak ogląda się poziom gorszy niż grają małolaci na orlikach. Tego się nie dało oglądać.
1 marca 2013, 20:14 / piątek
chu,,j w dupe sedziemu i jego calym pokoleniom.
jak mozna wypaczyc tak wynik?
Przecież rozpierdolil caly wynik i gre jebiac te kartki
A z drugiej strony zamiast ich dobic grali sobie w kotka i myszke
(sorry brak polskich znakow)
My slabi ,oni slabi a sedzia pojebany DZIEKUJE
1 marca 2013, 20:16 / piątek
Dorwałem w sklepie u Pakistańca sześciopak Żubra to się sponiewieram i może w odmiennym stanie świadomości ten mecz i się bardziej spodoba...Bo jak narazie to wkurwieniu nie ma końca...
1 marca 2013, 20:18 / piątek
Jak Podbeskidzie zacznie wygrywać to będziemy walczyć o utrzymanie...
1 marca 2013, 20:21 / piątek
Oczywiście, że tam nie było karnego i ta jebana kurwa gwizdnęła go bo była ślepa i dała się nabrać na teatrzyk.

Co do Lechii - nie dobili fakt, ale aż tak tragicznie jak w warszawce to nie wyglądało, w pierwszej połowie cały czas piłka i zagrożenie - pełny optymizmu byłem. W drugiej trochę padło, ale i tak pogoń nie zrobiła nic, dopóki ANTYBOHATER meczu nie wyłapał drugiej żółtej i się zesrało jak zwykle. Bo Pogoń z totalnej obrony Częstochowy ruszyła w atak, a my jak zwykle zagubione owieczki... Ja pierdole, ale jestem wkurwiony...
1 marca 2013, 20:23 / piątek
Lechia bardzo słabo.Już pal licho wynik,ale Lechia gra bardzo słabo,brak pomysłu na grę.Fatalnie Ricardinio,bardzo słabo Machaj,Buzała,kompletnie niewidoczny Surma.Z taką grą sukcesem będzie 12 tyś na następnym meczu z Koroną.Prawda jest taka że nie mamy drużyny,nie mamy dobrych zawodników,nie mamy pieniedzy,mamy zadłuzony na 12 mln klub u swojego własciciela,nie jesteśmy w stanie zapełnić stadionu.Jeżeli z bardzo słaba Pogonią nie jesteśmy w stanie wygrac wygranego meczu(tak jak wcześniej ze Ślaskiem)-to nic nie jesteśmy w stanie zrobić.Ta drużyna,ten trener,ten właściciel nie ma przyszłości.
Lechia to my-kibice.Lechia to tylko my...
1 marca 2013, 20:28 / piątek
dwa ostatnie mecze pokazuja przecietnosc naszej dryzyny i trzeba sie z tym pogodzic. o zadnych pucharach nie ma mowy bo to sie skonczy kompromitacja; nie stac nas na puchary. z calym szacunkiem do boba ale chlop za wiele nie zwojuje - nie ma z kim. Jestesmy druzyna na 12 - te moze dziewiate miejsce w tabeli. to wszystko. dziekuje i smacznego piwa.
Tylko Lechia.
1 marca 2013, 20:29 / piątek
Nie martwcie się jeszcze dzisiaj Grzelczak strzeli 2 bramki dla Polonii w meczu z Lechem i wtedy będzie wesoło ;)
1 marca 2013, 20:30 / piątek
Uwazam ze remis z Korona bedzie sukcesem.
1 marca 2013, 20:32 / piątek
Dobra płaczki - wypierdalać, bo i tak gówno z tego gadania wynika.
1 marca 2013, 20:34 / piątek
Patrząc na powtórki, to Wiśnia też nie powinien wylecieć. To był faul, owszem, ale nie na żółtą kartę. A już na pewno nie na drugą. Widać że atakował piłkę. Japoniec go minimalnie wyprzedził. Nie było tam żadnej złośliwości.

Kolejny wałek z gwizdkiem.
1 marca 2013, 20:35 / piątek
własnie zamiast płakać trzeba się cieszyć tym co się ma a ponieważ Wiśniewski wyleciał to Kaczmarek nie będzie mieć wyjścia i w meczu z Koroną wystawi Adama Dudę od pierwszej minuty a to już jakiś pozytyw ;)
1 marca 2013, 20:36 / piątek
twoj koszmar-sam wypierdalaj pajacu,bo gownno jest z twojej napinki
1 marca 2013, 20:36 / piątek
Myślałem że napiszę po meczu: ważne że chociaż 3 punkty nie ważne jak, ale nawet tego nie można napisać. Reszty nie da się komentować.
Krótki dowcip o Lechii : Bez Traore też potrafimy wygrywać.
Kiedy to przestanie być tylko żartem ?
1 marca 2013, 20:37 / piątek
Panowie szanujmy się nawzajem i nie wyzywajmy...trochę się ogarnijcie!!! Piwko walnąć i nie robić zawodów walk kogucich w internecie!
1 marca 2013, 20:38 / piątek
Picnic jak spadniemy do pierwszej ligi i znów będziemy ogrywać szparkę ;)
1 marca 2013, 20:38 / piątek
zwykly ktos - chuj ci do mordy jebany kibicu sukcesu.
1 marca 2013, 20:39 / piątek
Niestety mamy grajków jakich mamy taki Wiśnia ma 30 lat i jego ani gry w piłkę tym bardziej myślenia na boisku już nikt nie nauczy.
Tak się niestety kończą mecze jak się gra od 17 minuty na utrzymanie wyniku
Frajerstwo,Frajerstwo i jaszcze raz Frajerstwo.
1 marca 2013, 20:40 / piątek
twoj koszmar-huj ci w morde to mow do swojego chłopaka jebana parówo
1 marca 2013, 20:41 / piątek
zwykly ktosiu- dokladnie jak napisales ,nie mozna grac o przecietnosc
Haslo "tu jest Lechia tu sie zapierdala" powinni wiedziec ze staja jak konie do wyscigu tu trzeba zapierdalac , jak tego nie bedzie to bedzie wielki ch..j
Panowie nie jedzcie na zwyklego ktosia bo ma racje ,
sflustrowani kibice sa tak wkurwieni ze nie da sie tego opisac
1 marca 2013, 20:43 / piątek
popłacz jeszcze jak to nie możesz na wygrywającą Lechię przyjśc i nie wkurwiaj ludzi cwelindo.
1 marca 2013, 20:43 / piątek
Po raz milionowy powtórzę,wybaczę brak umiejętności ,ale nigdy w życiu braku zaangażowania.I mam tu na myśli tylko kondycję i chęci,szybkość i wytrzymałość,coś co każdy profesjonalny zawodnik powinien mieć(sam dbać o to).A grajków w naszej lidze można chyba za takich uznać.Smutno mi po takim "widowisku"
1 marca 2013, 20:48 / piątek
twoj koszmar-jestes nikim i tyle.Ponapinaj się jeszcze-tyle twojego.Jeszcze żebyś coś soba reprezentował-to bym sie zajebał za tego cwela.Ale zwyklego netowego szczurka jak ty?
Nie odpisuj.
1 marca 2013, 20:50 / piątek
moim zdaniem czas na zmiany a zacząłbym od wyrzucenia Kaczmarka. W tym meczu wszystko było dziwne... taktyka, skład, podejście piłkarzyków do meczu... ktoś powinien wstrząsnąć Lechią Gdańsk aby te całe towarzystwo się opamiętało co oni robią z tym klubem... dziś to był totalny wstyd i kompromitacja ...
1 marca 2013, 20:56 / piątek
Przykro oglądać takie widowisko... jedyne co powiem pozytywnego to to, że Pietrowski zrobił sobie świetny prezent na urodziny i zagrał najlepsze 45 minut w swojej karierze-oby tak dalej! A teraz co do meczu. FRAJERZY i tyle w temacie, ich nieudolność i brak ambicji zaczyna hańbić dobre imię LECHII. Gramy najgorszą piłkę dla oka w lidze, nie przeszkadzało by mi to gdyby były jakieś gole... ale tutaj jest kompletna nie moc, pełna indolencja! Obawiam się, że tak będzie wyglądać wiosna w naszym wykonaniu. Wiśniewski udowodnił nie po raz pierwszy, że z myśleniem mu nie po drodze i dał pogoni sygnał do ataku. Ricardinho powinien przezimować do wiosny bo ciągle nie odtajał, tragedia. Miałem nadzieje, że Machaj coś wniesie do gry, chyba najbardziej mnie rozczarował jego występ i niedostrzeganie partnerów. Nasza obrona do pierwszego karnego to było jak chodzenie po krawędzi, same niedokładności, wybijanie byle dalej, brak komunikacji i jakiegoś ładu w tym wszystkim. Co do karnego dla pogoni, jak dla mnie bardzo wątpliwy ale niedoświadczenie Janickiego i spryt Ediego zrobił swoje, tak czy inaczej karny nie powinien nic zmieniać bo gdyby nasi kopacze zagrali jak należy przez 60 minut nie musieli by się przejmować golem honorowym dla pogonii. Bardzo mnie martwi ten kompletny brak ruchu z przodu, chęci do gry, nie widać tam kompletnie jakiego zamysłu taktycznego. Łatwiejsze mecze już były teraz będzie tylko trudniej...

Pozdrawiam
1 marca 2013, 20:58 / piątek
Dobre widowisko, emocje do końca i upragniony podział punktów.
Pge w następnym meczu pełna kibuców żądnych wrażeń z najwyższej piłkarskiej półki.

O japerdole...
1 marca 2013, 21:05 / piątek
ale wysyp płaczków z dupy wyjętych. inwazja. Lechiooo jesteśmy tu, Lechiooo my Ciebie kochamy na bramki czekamy ...
1 marca 2013, 21:07 / piątek
Wiśniewski zakaz stadionowy na 2 lata dzieki wielkie dzieki
1 marca 2013, 21:07 / piątek
Wyrazy współczucia dla wszystkich pikoli i kibiców sukcesu :) Pozdrawiam .
1 marca 2013, 21:08 / piątek
zwykly ktos - kim ty kurwa jestes?
1 marca 2013, 21:09 / piątek
po co te nerwy, lepiej obejrzec prawdziwa gre w pilke nap - juv , lub nawet w ostatecznosci inne zespoly bedace w tych samych kolorach ...
1 marca 2013, 21:09 / piątek
Traore to był jak dobrze usmażony schabowy. Jak się zdjęło z talerza to co stanowiło istotę dania, zostały same cienkie warzywka, nie pierwszej zresztą świeżości. Ja tam greenwayowego badziewia nie zamierzam konsumować. Wymienić kuchar(z)a na przeciwnika wegetarianizmu, kelnerów-amatorów zastąpić profesjonalistami, i będzie git, będzie strawnie. Na razie nie ma o czym myśleć. Pozostaje nawet nie niedosyt, po prostu a smak.
1 marca 2013, 21:11 / piątek
Zgadzam się z TECHLG to nie Janickiego wina że straciliśmy punkty, to wina całej ofensywy. Grać z taką przewagą i nie dobić rywala to woła o pomstę do nieba.Ten mecz przed tym nieszczęsnym karnym powinien mieć wynik co najmniej 3:0 gdyby tylko nasi wiedzieli co zrobić z piłką jak się ją doholuje w pobliże pola karnego, tymczasem im się chyba wydaje że trzeba ją sobie nieustannie podawać, aż się wkońcu ją straci. Słabo to się oglądało
1 marca 2013, 21:12 / piątek
absmak oczywiście
1 marca 2013, 21:23 / piątek
jutro Real-Barca. jaki wynik typujecie? ustawienie? taktyke? Będzie na co popatrzeć,
1 marca 2013, 21:24 / piątek
Pozytywy: Maanaaam w przerwie z wiadomą piosenką

Negatywy: poza grą Lechii kaszana z wyświetlaniem czasu (telebimy podawały złe info przez pewien czas) i brak informacji o tym, ile doliczył sędzia

Sędzia: chuj ze zjebanym zegarkiem i ADHD na tle kartek
1 marca 2013, 21:26 / piątek
ten sędzia jest do wyjebania z ligi natychmiast
1 marca 2013, 21:27 / piątek
Teraz sobie zapłaczę:Piłkarzyki bez honoru i ambicji!Nie jesteście godni noszenia świetych barw!Łącznie ze złotoustym cyrkowcem!
1 marca 2013, 21:32 / piątek
Tu nie ma płaczu. Po prostu głupio wyszło.

Czekam na wiatr co przegoni...
1 marca 2013, 21:32 / piątek
1.Gratulacje dla Bobo Kaczmarka za sciągniecie najszybszego zawodnika Lechii w momencie kiedy gramy w przewadze jednego zawodnika
2.Janicki to nie obrońca...nigdy nim nie był , to typ "laga" , zero rozprowadzenia akcji ,wprowadzenia piłki do pomocników , zawsze kopie tylko lage albo zagrywa do kolegi obok lub do bramkarza . Obrońca powinien rozprowadzać , zaczynać te akcje a nie kopać lagi !
3. Jak Lechia musi być teraz słaba skoro nie potrafi nawet strzelić bramki z gry grając przez cały mecz w 11 na 10 ? Pogoń jest słaba jak gówno co pokazało tydzień temu Zagłębie ...a my nawet z przewagą zawodnika nie potrafimy strzelić bramki.
4. W tym sezonie gramy już o nic a wiec proponuje wystawiać BARDZO dużo młodych piłkarzy , niech debiutują i zdobywają doświadczenie i tak juz ani nie spadniemy ani nie zagramy w pucharach.

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ !
1 marca 2013, 21:33 / piątek
co to KURWA ma być Pogoń przygotowała sektorówkę upamiętniającą Bohaterów a wy gwiżdżecie??? szacunek dla Młyna BRAWO BRAWO!!! Oni śpiewają hymn Polski a wy o dupie maryni!!! Gratuluję!!! GDZIE CHOCIAŻBY JEDNA FLAGA POLSKI NA NASZYM SEKTORZE? ta wiek kurwa sam mogłem przynieść!!! ZAJEBIŚCIE!! na następnym meczu będzie 4 koła widzów?? Ja to pierdole wole A klase i TRAUGUTTA 29

SZALOM
1 marca 2013, 21:43 / piątek
Nie czytałes wywiadu z Rasiakiem Clock,gramy napewno o coś :-)
1 marca 2013, 21:43 / piątek
W zeszłym roku Korona nam nie potrafiła strzelić bramki w przewadze z tego co pamiętam. A poza tym jak Polonia potrafi wygrywać z Lechem (przynajmniej na razie) to ta ekstraklasa to jest jakiś śmiech. Co do śpiewania hymnu - to jak dla mnie jest co najmniej niestosowne w trakcie meczu jeżeli nie robi tego cały stadion. część ludzi siedzi, część stoi, część pije piwo i nie wie o co chodzi, piłkarzyki grają (znaczy udają że grają) a w tle Mazurek Dąbrowskiego, który raz śpiewają jedni a potem drudzy.
1 marca 2013, 21:44 / piątek
No tak... Wszystkiemu jest winien sędzia! Oj jaki on jest zły! To przecież sędzia dzisiaj wypaczył wynik! Nie dobry sędzia!

Prawda jest taka, że Lechia Kaczmarka nie gra NIC. Kompletnie NIC! Dupę zawsze ratował nam Razack i to dzięki niemu jesteśmy tak wysoko. Taktyka wielkiego Boba sprowadzała się do jednego. Podaj Razackowi, a on już coś wymyśli. I tak ciągnęli przez całą rundę. Teraz kiedy go brakuje to wychodzi cały warsztat "złotoustego". Obrona jeszcze jakoś funkcjonuje (bo na razie graliśmy z drużynami, które bardziej nastawiają się na obronę wyniku niż atakowanie bramki rywala), ale to co wyprawia pomoc i atak to woła o pomstę do nieba. Kompletnie niewidoczny i bezproduktywny Surma. Zagubiony w swoich dryblingach Ricardinho i jak zawsze tragiczny Wiśniewski (pierwszy do odstrzału). Przez brak kreatywności pomocników cierpią napastnicy. Buzała jedynie co może zrobić to cofać się na własną połowę po piłkę, bo nikt w pole karne rywala mu jej nie dostarczy. To samo tyczy się raHuja (ten to w ogóle jest pomyłką........). Szkoda, że dzisiaj Kacprzycki nie mógł wykorzystać swojej szybkości.

Teraz czas na trochę ostrzejsze słowa. Tej bandzie nieudaczników nie chce się nawet truchtać po boisku. Rozumiem brak umiejętności, ale nigdy nie zrozumiem braku ambicji. Poza tym który idiota wpadł na pomysł, żeby każdą piłkę do Buzały grać GÓRĄ przy chociażby hernanim?!!? Jak zawodnik mierzący może 1,70 cm wzrostu ma wygrać pojedynek główkowy z gigantem mierzącym prawie 2 metry?! Gdzie jest wyciąganie wniosków z traconych punktów przy prowadzeniu!? Gdzie jest Gdańska tożsamość o której tak prawił Bobo przed sezonem? Kiedy będzie czas na dawanie szans wychowankom? W przyszłym sezonie, kiedy znowu będziemy musieli walczyć o ligowy byt?! Dla mnie osobiście Bobo jest już spalony w Lechii.

Po meczu z pogonią śmiało można stwierdzić, że dla Lechii sezon 2012/2013 oficjalnie się zakończył. Czas na zesłanie do rezerw/ME takich piłkarzy jak Wiśniewski, Ricardinho, Machaj i w końcu danie szans młodym, bo tylko oni mogą zapewnić nam ambicję i wolę walki.
1 marca 2013, 21:49 / piątek
nie rozumiem ale na co niektórzy liczą??? runda jesienna pokazał jaki jest piłkarski poziom naszej drużyny, pokazały to również poprzednie lata.(cała liga jest słaba bo jak ma nie być skoro Polska jest na 59 miejscu).
My jesteśmy ligowym średniakiem, któremu raz wyjdzie mecz a raz nie.
To nie ma nic związanego z umiejętnościami Panów piłkarzy.
Tu decyduje szczęście np.akcja z meczu z Polonią, dlaczego wyjdzie Panom piłkarzom taka akcje raz na 10 meczy???? Odpowiedż prosta!! przypadek i szczeście.
Jestem przekonany, że gdyby zrobić test w którym na boisku narysujemy kwadrat 3x3 m/2 i poprosicić piłkarza, żeby oddał 10 podań z 30 metrów właśnie w ten kwadrat.
To jeśli wybierzemy Puszkarza, Kupcewicza, Wojciechowskiego to nawet teraz pewnie mieliby skuteczność na poziomie 50% a w momencie czasów ich świetności obstawiam 90%. A teraz wybierzmy losowo wybranego zawodnika i śmiem twierdzić , że ich skuteczność będzie na poziomie 40-50%.
Panowie poziom naszej piłki jest obecnie znacznie gorszy niż w przeszłości i nic nie zmienią nasze frustracje...

pozdr
1 marca 2013, 21:51 / piątek
twoj koszmar to że ktoś narzeka to nie znaczy że jest kibicem sukcesu kurwa mać ogarnijcie się trochę, ja przykładowo będę na każdym następnym meczu jak i wielu innych ale co do kurwy nędzy mamy mówić według Ciebie po takim meczu ? co mam kurwa dziękować że mogło być 3-0 w pierwszej połowie a skończyło się 1-1 ? dziękować za to że kurwa drugi mecz z rzędu dają się przerobić jak frajerzy ? Tobie się gra podobała ? Zastanów się chłopie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.045