Gdańsk: wtorek, 15 października 2019
FORUM
Podstrony:

Adam Duda

strona 1/4

24 lutego 2013, 20:31 / niedziela
24 lutego 2013, 20:50 / niedziela
Nie wiadomo czy Dudzie trochę sodówa odbija czy ma takiego chujowego menadżera co mu mąci w głowie...
Prawda pewnie leży gdzieś pośrodku.
Młody niech lepiej zaciśnie zęby i zapierdala w rezerwach to może wróci do pierwszej drużyny tak jak Deleu!
24 lutego 2013, 20:53 / niedziela
Kopa w dupe
24 lutego 2013, 20:56 / niedziela
Też bym się wkurwił, gdyby zamiast mnie na mecz jechał Rasiak, jednak zachowanie typu "nie gram to odchodzę" jest na poziomie juniorskim i mało profesjonalnym. (lekko rzecz ujmując)
24 lutego 2013, 22:41 / niedziela
syndrom gwiazduni Pawlowskiego zaczyna sie u Dudy pojawiac, jest mlody niech zacisnie zeby i zapierdala na treningach i tyle, jak bedzie strzelac to szanse dostanie
24 lutego 2013, 22:53 / niedziela
alaboga "syndrom gwiazduni" Duda ma 22 lata jak nie będzie teraz grał to może sobie karierę w ... wsadzić. Więc jemu się nie dziwię.

Dziwię się Bobkowi, że wybiera gwiazdę 5 ligi Francuskiej a nie wychowanka Lechii.

Dla przypomnienia Duda jest w tym momencie supersnajperem w porównaniu do innych gwiazdeczek. Czy stać nas na trwonienie talentów?
24 lutego 2013, 22:57 / niedziela
Szkoda, że jak grał w ekstraklasie to takim supersnajperem nie był.
24 lutego 2013, 23:20 / niedziela
Dodajmy, iż cała sytuacja miała miejsce przed wyjazdem drużyny do Turcji. Adamowi pewna osoba miesza w głowie, dlatego też pisałem pare dni przed meczem, że On do Warszawy nie pojedzie.

Ta osoba też wie lepiej niż lekarze, więc..

Nie mówcie, że Adam się wkurwił, że gra za Niego Rasiak - bo to bzdura. Cała ta sytuacja miała miejsce duużo wcześniej.
24 lutego 2013, 23:21 / niedziela
Ooooo tak! SUPERSNAJPER! Rzeczywiście Duda jako jedyny gwarantuje 20 goli w sezonie, ale jedynie w meczach sparingowych/ME/rezerwach. O taki z niego supersnajper. Do tego widać, że sodóweczka zaczyna uderzać do głowy.

Dla mnie to on może odejść nawet za darmo. Płakać po nim nie będę.
25 lutego 2013, 09:25 / poniedziałek
No tak po 9 meczach powinien mieć 50 bramek, kurwa ludzie obudźcie się, że żeby się ograć w drużynie i napierdalać bramki to trzeba dostawać szansę gry. Pierdolicie, że sodówka a jak by za mnie Rasiak jechał na obozy, mecze, wybiegał na boisko to też bym się wkurwił.
25 lutego 2013, 09:39 / poniedziałek
Syndrom gwiazduni Pawłowskiego???????? O czym Ty Mendapospolita mówisz? Gdyby Duda strzelił tyle bramek ile wybronił Pawłowski 100% sytuacji to mógłby się takiego syndromu dorobić ale w chwili gdy ma na koncie w ekstraklasie 1 bramkę (niesłusznie nieuznaną) chyba o gwiazdorzeniu jak Pawłowski może tylko pomarzyć.
25 lutego 2013, 09:55 / poniedziałek
Traore go udupił , bo mu nie podawał. Taka prawda. Co wy kurwa myślicie? Każdy zawodnik ma żonę dzieci albo potrzeby. Po co sobie promować następców, rywali na etat. Dla Dudy rada: obalić flachę z Bobo i do roboty. Nawet jak Syzyf. Dla Lechii warto.
25 lutego 2013, 10:01 / poniedziałek
Adam, a może wypożyczenie do jakiegoś klubu eklasy lub I ligi gdzie mógł byś grać ? a po pół roku wrócił byś do nas bogatszy o nowe doświadczenia?
25 lutego 2013, 10:04 / poniedziałek
Bioshock Tobie to Duda chyba dziewczynę odbił bo najeżdzasz na niego w każdym poście na tym forum...

A teraz kilka faktów, a nie bajki Pana Bioshocka:

Duda gra w Lechii od 7 roku życia. Od zawsze miał ten klub w sercu. Na Traugutta zawsze można go było spotkać pod zegarem, a mimo obowiązków meczowych i treningowych potrafił znaleźć czas żeby wspierać swoją drużynę na wyjazdach. Jak kurwa można go porównywać do Pawłowskiego, który ani nie jest naszym wychowankiem, nigdy też nie utożsamiał się z Lechią. Bzdury piszecie oczerniając chłopaka, który za ten klub dałby się pociąć.

Co do decyzji odejścia. Od czasów Kafarskiego probuje się przebić do pierwszego składu. Kafar miał go w dupie. Janas dawał mu kilkuminutowe szanse i to od święta. Bobo dał mu dwa całe mecze w zeszłym sezonie czyli całkiem dużo.

Ale do rzeczy. Duda w sparingach strzela 4 bramki i ma lekką kontuzję. Nie jedzie do Turcji bo jadą tylko zdrowi. Jednak pojechał Machaj z kontuzją, więc Duda dostał sygnał, że jest odsunięty.

Po wyleczeniu kontuzji strzela w 2 sparingach 4 bramki. I co słyszy? TRenujesz z rezerwami bo nie doszedles do formy po kontuzji. Kontuzja trwała 3 dni, zagrał po niej 2 mecze i strzelil 4 bramki, ale nie jest to forma nawet na ławke rezerwowych. Za to formę ma Rasiak i Rahoui.

Chłopak ma 22 lata i chce po prostu grać w piłkę. Ci którzy mówią, że gwiazdorzy nigdy nie mieli chyba okazji go poznać. Ja poznałem go osobiście na meczach wyjazdowych i chuj mnie strzela jak widzę wypowiedzi o gwiazdorzeniu.

Autor tego artykułu jest dla zwykłym frajerem, ktory pisze to co usłyszał z plotek. Obrażając kibica Lechii, pisząc takie bzdury, obrażasz całą Lechie. I mam na myśli NAsz Klub, a nie ludzie w nim pracujących bo większość z nich już dawno zapomniała co to znaczy być Lechistą...

Sorry za emocjonalny ton, ale się wkurwiłem czytając takie bzdury!!!
25 lutego 2013, 10:12 / poniedziałek
Święta Racja Zajkowski dokładnie jak napisałeś . Prawie codziennie rozmawiam z dudusiem i to jakaś bzdura jest owszem każdego człowieka wkurwiło gdy sie stara zapierdala na treningach , w Rezerwach czy w Młodej strzela bramki a do 18 powołuje się takiego Rasiaka , dla mnie to podcinanie skrzydeł i ambicji . Adam zawsze miał pod górkę jesli o pierwsza drużynę ... Pierdolcie sobie dalej na niego zakompleksioni pseudo-komentatorzy .
25 lutego 2013, 12:49 / poniedziałek
Myśle ze Kaczmarek powinien go przeprosic i natychmiast przywrócic do wyjściowej jedenastki.......bo sie naprawdę obrazi i co wtedy poczniemy?
25 lutego 2013, 13:04 / poniedziałek
Może lepiej dać sobie na wstrzymanie i zaczekac aż panowie sami sobie wyjaśnią sytuacje i dojdą do jakiegoś rozwiazania.
A tak odbywa sie tu publiczne biczowanie na podstawie jednego artykułu prasowego, a prawda moze byc zupełnie inna.

TYLKO LECHIA!
25 lutego 2013, 14:47 / poniedziałek
Dokładnie, chłopak nie gwiazdorzy tylko widząc , że jest lepszy od tych wynalazków algiersko-rasiakowych po prostu głośno mówi , że chce grać. Przynajmniej ma charakter i nie siedzi cicho jak pizda. Tym bardziej , że jak nie przebije się do składu teraz to jak w końcu zakontraktują jakiegoś napadziora, który odpali i będzie strzelał to Duda już wogle nie powącha pierwszej jedenastki. To jest Nasz chłopak, wychowanek z biało zieloną krwią i każdy prawdziwy kibic woli oglądać w wyjściowej 11 jego niż jakieś wynalazki z 5 ligi huj wie jakiej. Nie będzie strzelał bramek? Co to za ryzyko? - inni pseudo napastnicy też nie strzelają, więc żadnego ryzyka. Wtedy go zmieni algierczyk czy Rasialindo. Szkoda by było jakby go Lechia straciła, nie jest to napastnik prezentujący jakieś wspaniałe umiejętności ale jest Nasz i zostawi na boisku pot i krew dla tej drużyny, a na nadmiar wychowanków godnych uwagi nie możemy narzekać
25 lutego 2013, 15:26 / poniedziałek
lepszy Duda na boisku niż Rasiak na ławie
25 lutego 2013, 15:40 / poniedziałek
Duda posunął się do szantażu. Pytanie czy taka forma nacisku jest prawidłowa? Większość z nas zareagowałaby na taką osobę alergicznie.
Z przekazów prasowych wynika, że prognoza po kontuzji mówiła o 9 dniach bez piłki a następnie stopniowym wracaniu do pełnych obciążeń, a stało się to przed samym wyjazdem na obóz 2 tygodniowy czyli Duda by siedział w pokoju i nic nie robił lub też jeden z trenerów musiałby być oddelegowany do zajmowania się tylko nim na czym straciłaby drużyna. W tym świetle decyzja Boba jest jak najbardziej prawidłowa. Chłopak powinien sobie dać na wstrzymanie przed 2-3 tygodnie a potem reagować a nie posuwać się do szantażu, że odejdzie do innego klubu.
Osobiście uważam, że to on powinien zostać wystawiony jako napastnik w najbliższym meczu.
25 lutego 2013, 15:58 / poniedziałek
Zapieprzasz, walczysz, strzelasz bramki. Widzisz ,że twoi konkurenci Rasiak i Rachui są gorsi od ciebie. Na mecz jadą oni, jeden nawet gra. Jak się czujesz ?
Chce to niech odchodzi, bo zbawieniem żadnym nie będzie, ale psów na nim wieszać nie zamierzam, bo jest traktowany niesprawiedliwie i temu nie zaprzeczy nikt.

ps. grałbym Buzałą z przodu, a tą całą trójkę do rezerw. W sumie to tylko Dudę , bo Rasiak z Rachujem to niech tam słupki noszą conajwyżej
25 lutego 2013, 16:38 / poniedziałek
Jeśli Duda nie jest supersnajperem to pokażcie kogokolwiek co strzelił ponad połowę bramek co Duda.

Po kie licho są te sparingi jak gra jest g... warta? Po co jechać do Turcji i wydawać więcej jak można pobiegać po Lasach Oliwskich?

Bramkostrzelnych napastników mamy na pęczki więc Bobek może strzelać focha i twierdzić że Rahouiemu da i 5 szansę. Ile "młotek w nodze" strzelił goli? jest lepszy bo może kiedyś się przełamie? Wolę już czekać na przełamanie LECHISTY Dudy.
25 lutego 2013, 17:19 / poniedziałek
Maxiwoj jak nie masz pojęcia o sprawie i swoje opinie wydajesz na podstawie artykułów prasowych jakiegoś podrzędnego dziennikarzyny to lepiej zamilcz...

Nie mówimy tu jakimś Algierczyku z 5 ligi czy Serbie, który ma Lechie w dupie i przyjechał tu tylko zarabiać pieniądze. Obrażasz człowieka, który jest związany z tym klubem od dziecka i nie raz dawał temu wyraz. Więc jeśli już coś piszesz to najpierw sprawdź jak było naprawdę, zapytaj Dude, zapytaj Kaczmarka, nawet zapytaj Dominiaka o jego kontuzję... Ciężko się ruszyć sprzed monitora??? Jeżeli Twoim źródłem informacji jest tylko forum to mam dla Ciebie małe sprostowanie:

- Zarzucasz Dudzie szantaż??? Skąd Ty masz takie informacje??? Z tego co wiem zapytał tylko Kaczmarka czy zgodziłby się na wypożyczenie do innego klubu, ponieważ widzi, że trener nie chce go w pierwszej druzynie. Co w tym dziwnego niewiem, już drugi rok z rzędu jest najskuteczniejszym zawodnikiem w sparingach i znowu został odsunięty na boczny tor. To chyba normalne, że zawodnik widzi, że jest w formie i chce grać, ale trener woli grubaska z Algierii albo emeryta Rasiaka, który już dawno powinien zostać drwalem.

- Mówisz o kontuzji, która miała trwać 9 dni. Informacje masz chyba od tego samego dziennikarza co pisał ten artykuł, bo to kolejny stek bzdur. Duda wrócił do treningów po kontuzji 3 dni po postawieniu diagnozy. 10 dniowy termin leczenia postawił Kaczmarek, który z tego co wiem akademii medycznej nie skończył. Ale juz Mateusz Machaj mógł pojechać, mimo że też był kontuzjowany. To był pierwszy sygnał, że Bobo nie chce Dudy w drużynie. Jeżeli nadal uważasz że decyzja Boba była prawidłowa to gratuluje poczucia humoru.

- Jak było widać Dudy nie zniechęciło to i po kontuzji zagrał 2 kolejne sparingi i strzelił w nich 4 bramki. W nagrodę za to nie został dopuszczony do treningów z pierwszą drużyną i musiał trenować z rezerwami.

I weźcie mi teraz powiedzcie jak tu się nie wkurwić na takie postępowanie. Jak w miarę upływu czasu poznawałem te fakty to wierzyć mi się nie chciało!!! Gdzie się podziały te czasy kiedy wychowankowie byli wspomagani przez trenerów Lechii, kibiców Lechii a nawet dziennikarzy. Teraz gloryfikujemy jakieś emerytowane drewna, algierskie spaślaki i inne wynalazki, które przyjechali zarobić hajs.

I te słowa Kaczmarka o budowaniu tożsamości Lechii... Gówno prawda, robisz sobie prywatny folwark z Lechii, odbudowujesz na siłę formę Rasiaka za jego 50 tysięcy miesięcznie tylko dlatego, że nie chcesz przyznać się błędu.

Tyle w temacie...
25 lutego 2013, 17:26 / poniedziałek
Skąd wziałeś informacje o 50 tysięcznej pensji Rasiaka kolego zarzucający to samo innym?
25 lutego 2013, 17:27 / poniedziałek
Pamiętam jak w zeszłym roku Surma mówił, że Duda jest odkryciem sparingów. Lukjanovs na treningach po gierkach wewnętrznych uśmiechał się do Dudy i mówił, że Lechia ma napastnika. Wynagrodzeniem za taką postawę Dudy był Rasiak i Grzelczak w pierwszym składzie. Duda grał ogony, albo nie grał wcale. W tym roku 8 bramek w sparingach. Żaden inny napastnik się nie zbliżył do tego wyniku. W nagrodę został przesunięty do rezerw. Gdybym jak był na jego miejscu już bym chyba zakończył kariere, bo to jest skandal jak się traktuję tu wychowanków...

Przed meczem z Polonia na Canal+ pokazali nieuznaną bramkę Dudy w meczu ze Sląskiem. Od razu podbiegł do młyna, zaczął całować herb klubu i od razu sobie uświadomiłem, że takich ludzi trzeba nam w Lechii. A teraz jak widzę, że piszę się o nim takie artykuły szkalując Lechistę z krwi i kości to kurwica mnie bierze.

Gazety Wyborzej nie kupuję i nie będe kupował, ale teraz tego ścierwa Dziennika Bałtyckiego nie użyję nawet to podtarcia sobie tyłka bo nie jest tego wart...
25 lutego 2013, 17:35 / poniedziałek
Twoj Koszmar, Kolega drewniany ma czystej pensji koło 30 tysięcy. Rossi razem z premiami meczowymi zarabia 50 tysięcy miesiąc w miesiąc. W słuszność tych poborów wierzy tylko trener Kaczmarek i kilka osób z zarzadu, bez zdradzania nazwisk. Niewiem ile dokładnie zarabia Duda ale mysle ze kilkanaście razy mniej. Jezeli wiekszosc z Was nie widzi roznicy miedzy Duda a Rasiakiem to po co przeplacać? Mnie osobiscie denerwuje polityka finansowa Lechii...
25 lutego 2013, 17:39 / poniedziałek
Gdzie Ty go widziałeś, że taką KOLOSALNA różnicę dostrzegasz? Kurwa, wychodzi na to, że drugi Traore w rezerwach biega, albo inny Messi, tylko Kaczmarek nie wiedzieć czemu go nie wystawia w meczach.
25 lutego 2013, 18:08 / poniedziałek
Mimo, że Duda to wychowanie to uważam, że nie ma podstaw stawiać takich ultimatum, nie wyróżnił się niczym specjalnym, jest piłkarzem kompletnie anonimowym w naszej ekstraklasie. Powinien zacisnąć zęby dalej grać i strzelać w rezerwach i grzecznie czekać na odpowiedni moment, Kaczmarek już wcześniej na niego stawiał i gdyby nie kontuzje stawiałby dalej. Więc nie bardzo rozumiem o co cały ten szum... chłopak sobie napytał tylko biedy.
25 lutego 2013, 18:56 / poniedziałek
Ooooooo tak, Duda gra w Lechii od 7 roku życia, a kiedy nie gra to siedzi na młynie. Fajnie, ale czy dlatego ma mieć z urzędu miejsce w pierwszej "11"? Skoro Bobo na niego nie stawia, to znaczy że Adam jest słaby.

Robicie z niego supergwiazdę na siłę, bo strzelił 8 goli w 4 meczach rezerw... Wyczyn godny Messiego.

Osobiście nic do Adama nie mam, ale nie uważam go za zbawiciela Lechii. Ba, nie uważam go nawet za wzmocnienie. Ot taki drugi Hirsz (piłkarsko oczywiście).
25 lutego 2013, 18:57 / poniedziałek
Do Zajkowski:
Nie mam takich możliwości jak Ty a swoje opinie jak napisałem opieram o to co przeczytałem z doniesień prasowych oraz z artykułu na stronie lechia.pl z dnia 29 stycznie jeszcze przed cała sprawą gdzie mowa jest o 10 dniowym okrasie leczenia (jak wcześniej napisałem jest to prognoza, a to oznacza że czas może być krótszy lub dłuższy). Jak również napisałem dlaczego decyzja o pozostawieniu go w Gdańsku była słuszna.
Nie mam wiadomości z pierwszej ręki, jednakże jeśli Duda grał najczęściej z wychowanków to chyba oznacza, że trener ma do niego zaufanie i zapewne będzie z niego korzystać. Jednakże jeśli chce jak piszesz zmienić klub (być wypożyczonym) bo nie gra w 1 zespole to co to jest?
I żeby nie było, uważam że Duda zasługuje na zabranie kilku pełnych meczów aby udowodnić swoją skuteczności bardziej niż jakikolwiek inny napastnik. Po prostu wydaje się jest lepszy od pozostałych ale nie dowiedzie tego jak nie będzie grać.
Co do Machają owszem pojechał z kontuzją ale już prawie zaleczoną i zagrał w drugim sparingu gdzie prognozy dla Dudy były takie, że dalej będzie się leczył. Kontuzja przytrafiła się w momencie kiedy nie można było zweryfikować poprawności prognozy. A co do Boba... wprowadził do składu więcej wychowanków niż pozostali trenerzy Lechii w ekstraklasie jak również dał im zagrać więcej minut. A jeśli weźmie się pod wzgląd, że większość z nich ma 17 lat to chyba oczywiste jest ze ciężko im jest dostać się do pierwszego składu i nie będą od razu grać pierwsze skrzypce. Jak na razie mimo wszystko za Kaczmarka jest więcej Lechii w Lechii. I jestem przekonany że za 2-3 lata powinno to być bardziej widoczne podczas czytanie pierwszego składu drużyny.
I jeszcze raz powtórzę Duda zasługuje na grę w 1 zespołu by móc udowodnić swoją przydatność.
25 lutego 2013, 19:01 / poniedziałek
Wy dalej żyjecie w swoim świecie. Jeden pisze o szantażach drugi o ultimatum. Śmiech na sali. Duda od 4 lat przebija się do pierwszego składu, od dwóch lat jest najlepszym napastnikiem w sparingach i to nie wystarcza, żeby grać w Ekstraklasie. Poprosił więc o wypożyczenie, po tym jak został przesunięty do rezerw, bo chce grać wyżej niż w IV lidze i zdobywać doswiadczenie.

A tutaj jakieś artykuły o gwiazdorstwie, szantażu, ultimatach... Ja pierdolę dawno nie bylo takiej nagonki na żadnego zawodnika Lechii.
25 lutego 2013, 21:50 / poniedziałek
Bobo niech wystawi Dude i zobaczymy co pokaze dla mnie jest drewniany ale to tylko moje zdanie
25 lutego 2013, 22:50 / poniedziałek
Może i Duduś jest drewniany, w takim razie ja się zapytam inaczej.
Po jakiego chuja grane są sparingi ? Po jakiego chuja Duduś w nich grał i nawet strzelał bramki ? Po trzecie czy mamy lepszych napastników - nie drewnianych ?
Otóż kurwa nie ! Więc skoro mamy ich jakich mamy to ja wolę już oglądać Dudę niż kopiących się po czole Rasiaka i Grzelczaka. Bynajmniej chłopak odda serce za ten klub, a nie jak przywołani odpierdolą pańszczyznę. Dopóty nie kupimy porządnego napadziora taki dylemat będzie się przewijał.
26 lutego 2013, 07:14 / wtorek
Sęk (sic!) w tym ze moze Duda jest trochę drewniany, ale za konkurentów ma Rasiaka, Grzelczaka i ALJazeera, a na ich tle nie wyglada najgorzej. Według mnie jesli Bobo chce grać wysokim napastnika to Duda z tego grona jest najlepszy.
Taki jest stan rzeczy na dziś i tyle.

TYLKO LECHIA!
26 lutego 2013, 09:45 / wtorek
Możemy tak sobie dywagować a boisko zweryfikuje.... Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zagrał od pierwszych minut jakiś mecz, bo zasadniczej różnicy między nim a Grzelczakiem i Rasiakiem nie widzę, tylko więcej biega. Jak grał to liczyłem na jego główkę tak jak ciągle czekam na główkę Palmera...
26 lutego 2013, 10:49 / wtorek
Moim zdaniem Bobo nie wpuści Dudy w najbliższym czasie bo dałby znak, że jest miękką fają i ulega szantażom. Nie mówiąc o negatywnym wpływie na drużynę. Nie wiem czy Duda się dogaduje z kolegami czy nie ale wydaje mi się, że takie wejście na siłę nie przysporzyłoby mu sympatii w szatni i na boisku co w prosty sposób może się przełożyć np. na brak podań co na jego pozycji jest istotne- po co w meczu grajek który jest statystą ? Z drugiej strony jak jest taki dobry jak uważa i nie ma tu szans z powodów pozamerytorycznych to niech go puszczą faktycznie gdzie indziej.
26 lutego 2013, 17:05 / wtorek
odnośnik

Brawo Duda. Wybrnął z tej całej sytuacji w najlepszy możliwy sposób. Szkoda tylko, że nie postanowił tego wcześniej bo nie byłoby wtedy tego problemu.
26 lutego 2013, 19:10 / wtorek
Tak jak pisałem na początku tego tematu, zapierdalać, a może uda mu się wskoczyć do 18, a później do pierwszej jedenastki.
Na dzień dzisiejszy zbyt dużej konkurencji to Duda nie ma jeśli chodzi o napastników...
26 lutego 2013, 22:47 / wtorek
Adam zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyc !
27 lutego 2013, 18:03 / środa
: ) koles sie w czoło kopie ilekroć wejdzie na plac .... ja pierdole ....wyjebać go od razu : )
27 lutego 2013, 18:39 / środa
Tak? A Rasiak i Grzelczak? Już wolę Dudę, który jest wychowankiem niż tych dwóch pożal się Boże "napastników". Było, minęło. Duda zostaje i będzie walczyć o pierwszy skład. Na moje po tych bodajże 8 bramkach zasługuje na pewno na więcej niż 2 wychowankowie tartaku.
27 lutego 2013, 22:36 / środa
Slawek .. co ? Wypierdalaj ;)
28 lutego 2013, 10:38 / czwartek
Z Adamem Dudą, napastnikiem Lechii Gdańsk, rozmawia Paweł Stankiewicz.
Dlaczego poszedłeś do trenerów z pretensjami, mówiąc, że chcesz odejść z Lechii?

- Jest mi bardzo przykro, że ktoś opowiada o mnie takie rzeczy. Większość artykułów, które pojawiły się o mnie i o tym, co zrobiłem, jest po prostu nieprawdą. Nie wiem, kto przekazuje takie informacje. Mnie jest z tego powodu bardzo przykro, bo nie jestem takim zawodnikiem, który grozi albo stawia ultimatum. Między klubem a mną jest wszystko w porządku. Pechowym dla mnie zbiegiem okoliczności był uraz, który wykluczył mnie z obozu w Turcji, choć moim zdaniem nie był tak poważny. To już historia.

Ale podobno miałeś pauzować przez dziewięć dni?

- Przepraszam, ale nie chcę tego komentować dla swojego dobra.

Z Polonii Warszawa?

- Nie ukrywam, że taka była. I jeśli się pojawiła, to chciałem ją rozważyć. Chodziło o wypożyczenie na pół roku. Wiem, jakie problemy ma Polonia, ale dla mnie ważny jest aspekt sportowy. Chciałbym się rozwijać.

Ale nie możesz powiedzieć, że nie grałeś jesienią. Tym bardziej że miałeś też kontuzje.

- Zagrałem w czterech meczach i jestem za to wdzięczny trenerowi Kaczmarkowi. Na początku miałem drobny uraz, który wykluczył mnie na tydzień. Wiem, że przychodzą gorsze okresy, ale starałem się być cierpliwy. Przypomniało mi się, że w trakcie rundy miałem jeszcze jedną kontuzję, przez którą pauzowałem trzy tygodnie. Było trochę problemów, ale udało mi się odbudować. Mam swoje ambicje i wiem, że mogę zaistnieć na boiskach ekstraklasy. Cieszą te cztery mecze, ale stać mnie na to, aby grać ich 14. I to nie jest tak, że się zmieniłem albo mi odbiło. Pojawiła się oferta, która mogła przynieść mi korzyść, ale i klubowi. Po pół roku mógłbym wrócić jako lepszy zawodnik. Trener się nie zgodził, wszystko sobie wyjaśniliśmy.

Ta sytuacja miała wpływ na to, że nie znalazłeś się w kadrze na mecz z Polonią?

- Myślę, że tak. Trener chciałby być w porządku, a ja nie byłem na obozie w Turcji. Ci, którzy pojechali na zgrupowanie, na pewno bardziej zasługują na miejsce w 18 w pierwszych meczach. Najbardziej mi żal, że nie byłem z drużyną w Turcji. Lechia to jest mój klub, Gdańsk moje miasto i tutaj mam rodzinę. Dlatego tak bardzo mi zależy, żeby grać. Ale co nie zabije, to wzmocni.

Lechia zagra z Wisłą w.. poniedziałek

Rozmawiałeś z trenerem Józefem Gładyszem?

- Kilka razy poruszyliśmy ten temat. Trener zna mnie bardzo dobrze i wie, że jestem ambitny. Powiedział, że nic łatwo nie przychodzi i całe życie musimy coś udowadniać.

Czujesz się lepszy od Piotra Grzelczaka i Grzegorza Rasiaka, z którymi rywalizujesz o miejsce w składzie?

- Trudne pytanie. Rasiak grał przecież w reprezentacji Polski, w lidze angielskiej i jest bogatszy o doświadczenia i umiejętności. Grzelczak ma więcej meczów i goli w ekstraklasie ode mnie. Na każdym treningu robię swoje. W okresie przygotowawczym bramek akurat strzeliłem najwięcej i może to sprawiło, że chciałbym dostać szansę. Grzesiek i Piotrek to moi koledzy, z którymi dużo rozmawiam.

Ale to trener Kaczmarek podejmuje decyzje?

- Oczywiście. Ja muszę je zaakceptować i walczyć o miejsce w składzie.

Rozmawiałeś z kolegami z Lechii?

- Tak. Z Łukaszem Surmą i resztą drużyny. Wyjaśniłem im całą sytuację.
28 lutego 2013, 11:50 / czwartek
Adam 100 % poparcia dla Ciebie masz 22 lata i powinieneś grać jak najwięcej, na co moim zdaniem zasługujesz, co potwierdziłeś w okresie przygotowawczym.
Zastanawia mnie tylko, komu w klubie albo w sztabie szkoleniowym zależało, aby artykuły, które się pojawiły były mocno jednostronne to źle wróży na przyszłość.
A co do braku Adama na obozie w Turcji to po prostu brakowało miejsca, bo BOBO zabrał swojego sąsiada tyle w temacie.
Walcz Adam o swoje bo wychowanków Lechia zawsze gorzej traktowała niż armię zaciężną
11 marca 2013, 22:25 / poniedziałek
ADAAAAM DUUUUUUDA SUPERSNAJPER!!!!!!!
12 marca 2013, 11:07 / wtorek
Brawo Duduś tak trzymaj!

Dobra gra tyłem do bramki zgrywane piłki celne.
12 marca 2013, 11:15 / wtorek
Brawo Adam twoja bramka "smakuje" podwójnie
12 marca 2013, 14:53 / wtorek
ta 15 na plecach to chyba przeznaczenie ;)

Duda to szybkość Rybskiego / Lukianovsa, instynkt snajperski oraz siła "konia" Cetnarowicza - po prostu supersnajper :))
12 marca 2013, 16:24 / wtorek
podoba mi się u Dudy waleczność, przebojowość, złożenie do strzału .
mam jednak prosbę do Rafiego 461: zapytaj się go, czy m alewą nogę, bo jak wyglądała ta akcja bramkowa z wczorajszego meczu ? Podanie od Buziego idzie z prawej strony, Duda jest blizej lewego słupka, przyjmuje je ... prawą nogą, podprowadza chwilę i skręca się jak w konwulsjach, aby oddać strzał w prawy róg ... UWAGA .... prawą nogą. Oczywiście energia włożona w ten strzał to góra 40 % tego, co mógłby walnąć z lewej kiczały., zatem co jest grane? Było to zamierzone, czy wymuszone słabszą lewą nogą ?
12 marca 2013, 16:27 / wtorek
Pozwolę sobie odpowiedzieć. Lewa noga służy mu jedynie do podpierania. Chociaż ze Śląskiem zdobył efektownego gola, pamiętacie? Właśnie z lewej.. ale wiecie jak to jest, raz na rok to i wąż pierdnie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020