Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Adam Duda

strona 2/4

12 marca 2013, 17:08 / wtorek
Lille1- grałeś kiedyś w piłkę i to niekoniecznie na podwórku? Przy bramce zrobił wszystko jak należy. Przy takim przyjęciu mógł równie dobrze pakować po krótkim
12 marca 2013, 22:19 / wtorek
Do Lille1 i wszystkich jemu podobnych "konsumentów" widowiska sportowego mam jedną malutką prośbę:

Proszę o odłożenie wszystkich sympatii/antypatii na bok i o suche fakty (mogą być w postaci liczb) podsumowujące obu napastników Lechii - Dudę i Rasiaka:

- wiek obu zawodników
- ilość rozegranych spotkań
- ilość minut spędzonych na boisku
- ilość STRZELONYCH bramek (bez wynalazków pt "czyjś strzał się odbił i wpadło")
- ilość prawidłowo STRZELONYCH bramek, lecz nieuznanych przez sędziów

Jak ogarniemy powyższe liczby wtedy będziemy mogli na spokojnie dodać kolejne czynniki pod rozwagę, takie jak przywiązanie do klubu, wysokość pensji itp.

Dziękuję, dobranoc!
13 marca 2013, 02:02 / środa
Jordan gralem i tez miałem slabszą lewą, robilem wiele, aby to zmienić. Ale strzał z lewej ryzykowałem tylko jak dobrze naszlo . W tej sytuacji też bym przyjął prawą i z podbicia grzał po krótkim rogu, natomiast prawdą jest, że bramkarz tego właśnie się spodziewał. Pilnował swego prawego słupka i musialby byc naprawde silny plasowany strzął , aby zmieścic piłke w bramce. To, co zrobił Dudi było o tyle genialne, że calkowicie zaskoczyl tą obkrętką bramkarza Korony.
Stara Szlkoła ja sie nie czepiam się Adama Dudy, ba pamietam, że przykro mi było w meczu grudniowym ( sektorówka anty Jaruzelowa) że jak schodził z boiska nie otrzymał braw i jakiegoś skandowania imienia i nazwiska, bo mlyn był w tym czasie ... nieczynny . Mlodego piłkarza powinno sie w takiej sytuacji trochę wesprzeć. Nikt wzrostu nie wybiera a jak wykorzystać predyspozycje i właściwości , zdolności pilkarzy musi obmysleć trener. Taki Koler ( czeski napastnik +200) potrafił calkiem nieźle poruszać sie po boisku i strzelić multum bramek w dość silnej czeskiej reprezentacji . A wielkim technikiem oczywiście też nie był.
5 kwietnia 2013, 22:48 / piątek
ADAAAAM DUUUUUUDA SUPERSNAJPER!!!!!!!
9 kwietnia 2013, 20:04 / wtorek
Trochę statystyki co ile strzelają gole:

Adam Duda co 147 minut

Piotr Wiśniewski co 258 minut
Ricardinho co 299 minut
Grzegorz Rasiak co 467 minut
Paweł Buzała co 530 minut

dla porównania taki Razack co 130 minut
9 kwietnia 2013, 21:55 / wtorek
Ale chłopak robi karierę. Pogra taki trochę w Lechii i już w pierwszym składzie Malagi przeciwko Borusii.
9 kwietnia 2013, 22:00 / wtorek
I po co szydzisz?
9 kwietnia 2013, 22:02 / wtorek
I po co się spinasz nie szydzę. Akurat Ja grę młodych doceniam.
9 kwietnia 2013, 22:29 / wtorek
Jakim to trzeba być super gościem aby pisać o sobie z wielkiej litery?
9 kwietnia 2013, 22:48 / wtorek
O JA P...
10 kwietnia 2013, 00:21 / środa
Co do tej statystyki, to trzeba by odliczyć gole Razacka, które strzelił on z karnego. A było tego 4 na 9 strzelonych, jeśli się nie mylę. Czyli 44%.

130 min. Razacka trzeba więc podzielić przez 44%, aby uzyskać wynik nieuwzględniający goli z karnego. Wtedy wychodzi 295 min.

Czyli razi nie ma szans przy Adasiu.
10 kwietnia 2013, 00:29 / środa
Sorka. 130 min. podzielić przez 56%. Daje to 232 min. Czyli od Wiśni razi wypada lepiej ;-)
14 kwietnia 2013, 20:46 / niedziela
Adaś dlaczego?
Mogłeś być bohaterem kolejki.......
14 kwietnia 2013, 21:01 / niedziela
Dlatego, że jesteś jebanym piknikiem z zółtej.
14 kwietnia 2013, 21:09 / niedziela
Ta bo ty wiesz najlepiej kurwa kim jestem napinaczu. pff
14 kwietnia 2013, 21:10 / niedziela
Brawo Adam Duda kolejna bramka !!!

ADAAAAM DUUUUUUDA SUPERSNAJPER!!!!!!!
14 kwietnia 2013, 21:16 / niedziela
Odstaw LSD.
14 kwietnia 2013, 21:16 / niedziela
Co ile strzelają gole:

Adam Duda co 123 minuty

Ricardinho co 264 minuty
Piotr Wiśniewski co 281 minut
Paweł Buzała co 575 minut

dla przypomnienia Razack strzelał co 130
14 kwietnia 2013, 22:17 / niedziela
Fajnie, ale Duda dziś miękkim chujem 3 powinien trafić. Setek miał co najmniej 5.
14 kwietnia 2013, 22:56 / niedziela
Oficjalnie, jebać was wszyscy jadący po chłopaku. I co to w ogóle za gwizdy po zejściu chłopaka, który zostawia serce i siły na boisku? W dupach się niektórym popierdoliło.

Pamiętacie jeszcze taki cytat : "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. " ?

Zostawia siły, chce mu się i zapierdala. Radzę się zastanowić co poniektórym.
14 kwietnia 2013, 23:24 / niedziela
Jebać malkontentów.

Po zejściu Adama z boiska w ataku prezentowaliśmy się dużo słabiej! Tego nikt nie widział?
Czemu nikt do Wiśni się nie przyjebie? Ile On spieprza sytuacji w meczu?

No tak, lepiej do Dudy się dojebać.

Jak dla mnie Adam powinien wychodzić co mecz w podstawowej 11. Niech się ogrywa.
14 kwietnia 2013, 23:30 / niedziela
Tak jak jestem zwolennikiem wychowanków w składzie, tak po meczu z Jagą doszedłem do wniosku , że to piłkarskie (nie stawiać znaku równości z biało-zielonym) - jak na ekstraklasę - drewno... i huj mnie obchodzi co inni o tej opinii myślą... Cetnar wróć... ironia... gdyby ktoś nie skumał...
MINISTERSTWO NIEPOWAŻNYCH KROKÓW - starsi skumają o co biega, a młodzi... niech poszukają w necie.
14 kwietnia 2013, 23:35 / niedziela
Konik007
Nie dogodzisz forumowym trolom. Rasiak chuj bo stał jak słup soli i pierdolił co tylko mógł. Grzelczak koń i też chujowy bo kopał się po czole. Buzała też kopie się po czole ale ambicję i chęć walki ma. Duduś też chujowy bo zjebał 4 setki i powinniśmy wygrać. Tylko kurwa nikt nie widzi że on dopiero zaczął grać w pierwszym zespole a już ma 3 bramki o których wyżej wymienieni mogli mogą tylko pomarzyć bo nawet w rezerwach sprawiało im to trudności. Wole STO razy wkurwiać się na to że Duduś coś zjebał niż na to że inni nawet grama ambicji jaką on wkłada w grę nie pokazali przez cały sezon.
Mam nadzieję że chłopak się ogra i jeszcze pokaże że można na niego stawiać jak kiedyś na Pawłuszka i Cetnara ( też byli drewniani ale swoje strzelali ). Nas nie stać niestety na klasowego napadziora i pogódźcie się z tym na długo. Dobranoc płaczki.
ADAM DUDA ! ADAM DUDA ! ADAM DUDA ! Na to chłopak w tym meczu zasłużył a nie na gwizdy !
14 kwietnia 2013, 23:55 / niedziela
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień we mnie(wszyscy pewnie znają te słowa).Był taki koszykarz w GKS nazywał się Edward Jurkiewicz. Jeden z najlepszych koszykarzy w Europie. Świetny strzelec. Rzadko nie zdobywał co najmniej 20 pkt.Doszedł do takiego mistrzostwa dzięki treningowi. Nie wychodził z sali przy 3 Maja po treningu dopóki nie rzucił celnych, powtarzam celnych 100 rzutów do kosza, każdego dnia po każdym treningu. Inni brali prysznic a Edek rzucał, rzucał i rzucał. A potem na meczu walił kosz za koszem z niemożliwych pozycji i miejsc. Może Adam weźmie sobie moje słowa przypominające Jurkiewicza do serca i podda się reżimowi treningu strzeleckiego a wówczas po 30 min. meczu będzie 3:0 i nie gwizdy oklaski kibiców przy otwartej kurtynie na stojąco będą go żegnały. Adam głowa do góry i do roboty od jutra nie od następnego sezonu. Piłka nie znosi bezczynności.Pamiętaj!!!
15 kwietnia 2013, 00:16 / poniedziałek
100% racji Maciej.
Adam do roboty od jutra jak masz w sercu Lechie.Ja w Ciebie wierze
15 kwietnia 2013, 00:26 / poniedziałek
Maciej - nie weźmie... "Ideowcy" pokroju Jurkiewicza "wyginęli"... teraz mamy "dzieci neostrady".
Co do Adama - jego tata (ze 30 lat temu) z tych dzisiejszych 5 setek wykorzystałby co najmniej 4.
15 kwietnia 2013, 00:45 / poniedziałek
Adam trzymaj się. Żaden Lechista by Cię nie wygwizdał, to byli przebierańcy.Kto normalny gwiżdze na chłopaka ,który gra czwarty raz w podstawowym składzie, zostawia flaki na boisku i jeszcze strzela bramkę?! Jesteś drewniany, ale nasz. Trenuj i strzelaj celniej ku chwale Lechii
15 kwietnia 2013, 01:10 / poniedziałek
MarekM bez urazy ale 5 setem to chyba wypiłeś przed meczem i trochę Ci się rozwiały te sytuacje:) Niewykorzystane setki może były ze 2... Ale teraz każdą akcje Dudy od razu trzeba nazywać setką:P

Nie wiem co się dzieie z tym forum, ale widzę że nawet poważnych kibiców na tym forum gimbusy zaraziły swoją głupotą. Od 20 lat nie pamiętam żeby jakiś wychowanek był tak obrzucany błotem, i to za co???? Bo nie wykorzystał kilku sytuacji????????? Bo jesteśmy sfrustrowani grą naszej obrony, która puszcza więcej bramek niż San Marino???? Bo Duda nie jest wybitnym technikiem???? Przez niego przegraliśmy mecz??????????? Wiem, że emocje po meczu wzięły góre ale kilka opinii na tym forum, ludzi których znam mnie zaskoczyło...

W 4 meczach nasz wychowanek strzela 3 bramki i jest wyzywany przez własnych kibiców...Brawo, na taką Lechię czekałem przez 30 lat, brakuje tylko lamentów że chcemy w składzie Ibrahimovicia i wiecej popcornu na Lidze Mistrzów...
15 kwietnia 2013, 01:21 / poniedziałek
Aha, a Ty bys nie chcial Ibrahimovicia i Ligi Mistrzow? 30 lat czekales na Lechie na 9 miejscu? OK
15 kwietnia 2013, 08:18 / poniedziałek
@MarekM - MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW raczej;)

Gwizdy na Dude żenada! dobrze że młynarz ogarnął sytuację:)

Aejaejao!!!
15 kwietnia 2013, 08:29 / poniedziałek
Kto lepszy?

Facet, który w jednym meczy ma 5 sytuacji i strzela 1 gola (wszyscy szaleja jaki nieskuteczny) czy facet, który w 5 meczach ma 1 sytuację i strzela gola (poza tym nie widać go na boisku)? Wybierzcie sami.
Widziałem już Nowickiego, Pawłuszka, Cetnarowicza - każdy z nich miał w meczu po 2-3 setki i koncertowo je potrafił spartolić, ale... piłka ich szukała i każdy z nich był gwarantem kilku goli w sezonie.

A Adam? Wskażcie mi wychowanka Lechii, który w ekstraklasie, w barwach Lechii, strzelił minimum 3 gole. Dla ułatwienia: szukajcie w bardzo odległych już czasach.
15 kwietnia 2013, 09:00 / poniedziałek
Jak mają szukać skoro oni pałają miłością nie do Lechii tylko do infrastruktury lub wyników?
15 kwietnia 2013, 09:33 / poniedziałek
Wczoraj byłem zły jak diabli na Dudę. Ale po ochłonięciu stwierdzam, że to co się wczoraj wydarzyło, mam na myśli jak piłka szukała Dudy to coś nieprawdopodobnego. To materiał na dobrego, ba ... bardzo dobrego piłkarza. Niech tylko jeszcze pogra pare kolejek w pierwszym składzie i będziemy dumni z młodego Lechisty. Bądzmy dobrej mysli!
15 kwietnia 2013, 10:34 / poniedziałek
Tak na trzeźwo już dzisiaj szukając pozytywów przyszło mi do głowy porównanie Dudy do Lewandowskiego i jego poczatków w BVB.
Szydzono z niego w mediach i na trybunach,dziennikarze wymyślili mu nawet jakieś przezwisko.
Lewy też w tamtym sezonie potrzebował 5 sytuacji aby jedną zamienić na bramkę,podobnie jak nasz wychowanek we wczorajszym meczu.
Dziś ci sami kibice i pismaki zachwycają się jego grą i nie wyobrażają sobie gry Borussii bez piłkarza z Polski.On sam pewnie dziś zmierza po koronę strzelców jednej z najlepszych lig pilkarski świata.
Myślę sobie,że teraz Adam potrzebuje naszego wsparcia a nie znęcania się nad jego występem we wczorajszym meczu.
Napewno On sam jeszcze nie raz czy nie dwa doprowadzi nas do różnego rodzaju szału,oby jak najwięcej było tego pozytywnego,czego życzę i sobie i przede wszystkim Adamowi.
15 kwietnia 2013, 11:24 / poniedziałek
A ja wam powiem, że wreszcie mamy napastnika! I co z tego, że zmarnował kilka sytuacji? Jak będzie dalej strzelał bramke w każdym meczu to niech marnuje i po 10. W naszej lidze nie ma napastnika który w każdej wypracowanej sytuacji będzie miał 100% skutecznośći. Im więcej Adam będzie grał tym pewniej będzie się czuł w takich momentach a to będzie pozytek i dla niego i Lechii. Problemem naszej drużyny jest obrona dziurawa jak ser szwajcarski ale najlepiej jest znaleść kozła ofiarnego w postaci napastkina który w kolejnym swoim meczu strzelił kolejną bramke (o zgrozo!)

Ku Chwale Wielkiej Lechii!
15 kwietnia 2013, 11:33 / poniedziałek
@ animag

Trochę się kolega zapędził w tym porównywaniu młodziana na dorobku do legendarnego Grzesia Pawłuszka, a o Ferrarim nie wspomnę:P

Należy tylko mieć nadzieje że za X lat to Dude będziemy stawiali za wzór naszym kolejnym wychowankom:)

Aejaejao!!!
15 kwietnia 2013, 11:36 / poniedziałek
Jechanie po Dudzie po wczorajszym meczu jest tak samo zabawne jak porównywanie go do Lewandowskiego na jakimkolwiek etapie jego kariery.

Ciekawe co teraz zrobi populista BOBO, który generalnie mam wrażenie nie ma żadnego planu i zero konsekwencji w podjętych decyzjach - a skład ustawia wyłącznie w oparciu o wpisy na forum. Zakładam, że skoro po jednym nieudanym meczu odstawił Buchalika to teraz powinien odstawić Dudę.

Tak naprawdę to nie ma zawodnika w naszej Lechii, który "robi różnicę" więc jaki skład zagra w kolejnym meczu jest na prawdę bez znaczenia. Ważniejsze, żeby chłopaki poćwiczyli np. stałe fragmenty... albo jakikolwiek inny element gry w piłkę;)
15 kwietnia 2013, 12:01 / poniedziałek
Duda jest na dobrej drodze by strzelać gola średnio co 90 min. Jeżeli to dla Bobo za mało, to ja już nie wiem, co jest grane.
15 kwietnia 2013, 12:19 / poniedziałek
Może się zdziwicie, ale uważam, że obecnie Adam jest jednym z naszych najlepszych grajków. Dawno nie było napastnika, którego tak często szukałaby piłka w okolicach bramki. Szkoda, że tylu nie wykorzystał, ale uważam, że teraz Duduś już przeszedł swój chrzest bojowy (czyli wkurzenie co najmniej połowy stadionu) i jak dla mnie, wyjdzie z tego wzmocniony. Tylko pamiętaj Adam, walcz jak do tej pory, a technikę ćwicz, ćwicz, ćwicz. Pozdrawiam
15 kwietnia 2013, 12:22 / poniedziałek
Primorje - nie zaklinajmy rzeczywistości i nazywajmy rzeczy po imieniu.

Na chwilę obecną i ekstraklasę Adam jest "snajperskim" drewnem. W ME, rezerwach czy na podwórku to co miał do strzelenia - wczoraj i w poprzednich meczach - wykorzystałby z zamkniętymi oczami.
Nie dorósł jeszcze mentalnie do "wielkich wyzwań", spala się i nad tym należałoby z nim popracować. Umie już trzymać linię, wyjść na pozycję (piłka go szuka), uderzyć. Czas zająć się najważniejszym elementem... GŁOWĄ.
Maciejowi odpisałem, że nie weźmie przykładu z Jurkiewicza, ale chciałbym się mylić. Jeżeli skorzysta z jego rady będzie z niego snajper.
Życzę mu jak najlepiej bo cenię go za biało-zielone serce.

Jacaraca - dzięki za korektę
15 kwietnia 2013, 12:49 / poniedziałek
MarekM, drewnem powiadasz? A czym więc był Tadic, Benson, Buval i Rasiak? Gol co 90 min. to jest drewno?
15 kwietnia 2013, 14:14 / poniedziałek
Do tych co wymieniłeś to akurat pretensji mieć nie można tylko do piłki, bo ich nie szukała... hehe
15 kwietnia 2013, 15:12 / poniedziałek
Przeciez chcielismy,zeby mlodzi sie ogrywali własnie teraz, nawet kosztem wyników bo miejsce w tabeli na to pozwala.Wiec o co te płacze?Zgadzam sie z animagiem Adam ma snajperskiego nosa ,z Grzesia Pawłuszka też szydera była a bramki pykał seriami.Zresztą posturą i sposobem poruszania sie po boisku Duda bardzo go przypomina.Wierzę mocno,ze kwestią czasu jest, kiedy zacznie być skuteczny,jak tylko mentalnie okrzepnie do gry w ekstraklasie.Tez mnie mocno wczoraj wkurwił ale to nasz chlopak i Lechista więc mozna wybaczyc.Zresztą on doskonale wie,że jego gra to nie jest to co chcieli by widziec kibice i on sam.Chlopak jest szczery i zdaje sobie sprawę,ze musi poprawic swoja skuteczność.
15 kwietnia 2013, 15:43 / poniedziałek
Od dłuzszego czasu pisałem ze ostatnim prawdziwym napastnikiem w Lechii był Koń.
Teraz w koncu pojawił sie kandydat na jego miejsce i trzymam kciuki zeby faktycznie poszedł drogą Lewandowskiego, czyli pierwsze koty za płoty. Teraz płaci frycowe, ale jesli uspokoi swoją głowę (bo mam ciągle wrażenie ze za bardzo chce) i poprawi trochę ułożenie nogi przy strzałach to bedzie naszym prawdziwym napastnikiem.
Oczywiscie ze Messi z niego nie bedzie, ale w naszej lidze moze stać sie czołowym strzelcem.
Obwinianie go za porażkę, jest idiotyczne, bo punkty przegrali nam obrońcy, a własciwie nie konkretnie Bieniuk z Janickim tylko umiejetnosc obrony przy stałych fragmentach gry. To wina całego zespołu. To nalezy poprawić jak najszybciej, bo moze sobie Duda strzelać co mecz gola, a Lechia bedzie przegrywać.

TYLKO LECHIA!
15 kwietnia 2013, 16:47 / poniedziałek
Wydaje mi się, że "Duduś" oberwał wczoraj rykoszetem. Porostu oberwało mu się za fatalny wynik wczorajszego spotkania. Mimo zmarnowanych szans jest to nasz absolutnie najlepszy napastnik i w następnych meczach musi grać od początku.
15 kwietnia 2013, 17:28 / poniedziałek
trzczy tutaj masz dwie bramki jednego z tych, których nazywasz drewnami
odnośnik
To dwie bramki z wczorajszego meczu z Zwolle, obejrzyj szczególnie drugą. Nie przypomina Ci którejś z sytuacji we wczorajszym meczu?

BUval.. teraz to Ja błagam o takiego napastnika jakim On był
15 kwietnia 2013, 18:05 / poniedziałek
Pierwszy raz widziałem w tym sezonie napastnika (choć to słow w jego przypadku jest jeszcze lekko na wyrost) który ,,gubił" obronę rywali z dziecinną łatwością. Fakt, brakuje mu jeszcze techniki i ogrania (to przyjdzie z czasem) ale łatwość z jaką szantażuje obronę przeciwnika jest u Dudy bardzo duża. Nie odniosę się do wpisów tych co go mieszają z błotem bo i po co? Jest to materiał na dobrego gracza napadu, ale trzeba trenować, trenować i jeszcze raz trenować (nawet samemu obijająć bramę namalowną na murze) a bedzie dobrze. Tylko czy nasz mag ławki trenerskiej da mu na to szansę?
15 kwietnia 2013, 18:35 / poniedziałek
Zarąbiście przyjemnie czyta sie słowa wsparcia i wogóle pozytywne opinie o piłkarzu który widać że ma Lechie w sercu.
Adam rozwijaj sie dalej, ku chwale naszego wspólonego ukochanego klubu.
15 kwietnia 2013, 19:35 / poniedziałek
Tylko jedna sprawa która wam umyka, to to, że Adam ma 22 lata i generalnie jedyne występy w e-klasie to 5min epizody, gdzie on powinien już od 3-4 lat wychodzić w podst. składzie i grać po 90min, Gdzie on miał się ogrywać?
15 kwietnia 2013, 20:02 / poniedziałek
Dlatego powinien jednak grać do końca tego sezonu w składzie, i pokazać czy warto jeszcze stawiać na Niego. Jednak 22 lata to już nie jest "małolat" jak się słyszy na trybunach.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030