Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Korona Kielce PONIEDZIAŁEK 11 marca, 18:30

strona 1/5

2 marca 2013, 15:39 / sobota
Na ten mecz wyszedłbym takim składem:

Casillas - Marcelo, Ramos, Varane, Alves - Ozil, Alonso, Iniesta - Ronaldo, Falcao, Messi.

A tak serio, to dośc już tych frajerskich akcji Lechio, Korona - trudny przeciwnik, ale do ogrania, więc JAZDA Z KURWAMI!!!
2 marca 2013, 16:02 / sobota
Jako że nie grozi nam ani spadek, ani puchary, to chyba najwyższy czas dać szanse młodym? Boiskowy idiota Janicki nie zagra, więc koło Jarka Bieniuka postawić tego Bielawskiego czy innego młodziaka. Za Wiśnie do przodu Łazaj, chociaż ja bym chętnie zobaczył tego Frankowskiego. Bobo, jak nie teraz to kiedy?
2 marca 2013, 17:05 / sobota
Na stoperze można zagrać Wojtkiem Zyską. Był próbowany na tej pozycji w sparingach.

Buchalik - Deleu, Zyska, Bieniuk, Brożek - Pietrowski, Surma - Kacprzycki, Machaj, Ricardinho, Buzała.

Chociaż.. rzeźnicy z Kielc to jednak wyższa półka niż te pedały ze Szczecina jeśli chodzi o boiskową walkę więc.. Kacprzycki chyba jest jednak zbyt słaby fizycznie na tego typu zespoły, więc może Łazaj?. Można by wpuścić też np. do środka Smuczyńskiego, Frankowskiego lub Czerwińskiego. W ataku też są młodzi do gry. Taki Gołuński na przykład. Lub po prostu Duda.
2 marca 2013, 17:20 / sobota
Machaj ? MAchaja to zeslac do rezerw za ta padake co odpierdala od kilku meczow.
2 marca 2013, 17:42 / sobota
Gdyby każdego zawodnika skreślać po jednym czy dwóch słabszych meczach to w połowie sezonu gralibyśmy pracownikami administracji..
2 marca 2013, 20:12 / sobota
Przyjeżdża Korona... walcząca, gryząca trawę, kopiąca po kostkach.
Na taki mecz wystawiłbym samych "starych", z nich już i tak wielkiego pożytku nie będzie w przyszłości. Niech trochę pobiegają... może ostatni raz.

Do Gliwic pojechać już z "nową" 18-tką:
Buchalik, Małkowski, Deleu, Bieniuk, Bąk, Brożek, Kolombo, Pietrowski, Kacprzycki, Buzała, Rahoui, Duda uzupełnioną młodzieżą.

Huj z wynikiem, ale walki, gryzienia trawy i zaangażowania nie powinno zabraknąć.

A od przyszłego sezonu Bobo na dyrektora sportowego, Darek Kubicki na trenera, zaorać BA i wrócić na T29.
2 marca 2013, 21:47 / sobota
Jesli tylko bedą bardziej agresywni, bedą mocniej kopać po kostkach, wiecej juchy poleci na biało-zielone trykoty, bedą mocniej gryźć trawę od piłkarzy z Korony to bez względu na wynik bedę bił brawo.
Wirtuozów u nas nie ma, wiec zostało nam chociaż liczyc na mały"braveheart".
Naprawde liczę na mentalną odmianę, panowie piłkarzyki kurwa! pokażcie ze macie jaja instynkt zabójcy, a nie tylko wizyty u kosmetyczki, żel na włosy i shopping w galerii.

TYLKO LECHIA!
2 marca 2013, 22:08 / sobota
1945 kiedy wedlug Ciebie Machaj zagral dobry mecz ? skoro chodzisz na mecze o ile chodzisz...to powinienes dobrze wiedziec, ze odkad jakis idiota napisal o MAchaju w kontekscie repry to chlop zaczal grac totalna padake ala mecz z paprykarzami. To nie jest jeden mecz, to nie sa dwa mecze tylko kilkanascie... Bobo w koncu to zauwazyl i musial probowac Wisnie na jego pozycji, ktory do momentu zanim sie zblaznil czerwona kartka gral duzo lepiej na tej pozycji niz MAchaj zazwyczaj...z MAchaja taki rozgrywajacy sie zrobil, ze jak ktos ma mu podac pilke to sie chowa za przeciwnikiem a jak juz ja dostanie to albo poda do tylu albo wypierdoli w trybuny. O jego strzalach z ktorych ponoc slynal to nie ma co mowic bo wlasnie takimi nam zajebal mecz z Pogonia jebiac 3 idealne kontry do dobicia przeciwnika.
2 marca 2013, 22:15 / sobota
mój skład Buchalik - Deleu Bąk Bieniuk Brożek - Ricardinho Surma Pietrowski Kacprzycki - Buzała Duda, ale mam dziwne przeczucie, że Bovo wystawi GR11, zobaczymy. wynik? oby chociaż 1:0 tu są w końcu potrzebne 3 punkty
2 marca 2013, 23:01 / sobota
Machaj ostatni raz dobrze zagrał z Jagiellonią czyli na początku października.
On kompletnie nie ma formy żeby wejść w II połowie na boisko i coś dać tej drużynie, o pierwszym składzie nie wspominając.

Teraz wygramy :)
3 marca 2013, 01:19 / niedziela
Generalnie macie rację. Czasami niezbyt uważnie oglądam mecze.

Może po prostu przejść na 4-4-2?

Buchalik
Deleu Bieniuk Zyska/Bąk Brożek
Ricardinho Surma Pietrowski Kacprzycki/Wiśnia
Buzała Duda
3 marca 2013, 08:10 / niedziela
1945 - Wiśniewski nie zagra za kartki .

A co się dzieje z Oualembo ? Nawet na ławce go nie ma . Kontuzja czy w ogóle nie rokuje i już Bobo dał sobie z nim spokój ?
3 marca 2013, 11:03 / niedziela
w rezerwach grał
3 marca 2013, 13:35 / niedziela
Doping musi być miazga!
3 marca 2013, 14:05 / niedziela
tak, doping miazga w poniedziałek, na pewno będzie
3 marca 2013, 14:30 / niedziela
Jakieś wątpliwości? Nawet jeśli przyjdzie tylko stała ekipa z młyna to doping będzie na wysokim poziomie.
3 marca 2013, 16:00 / niedziela
Wiśnia może chyba grać skoro dostał dwie żółte to może.
3 marca 2013, 16:12 / niedziela
Dla mnie skład na taki mecz powinien składać się z doświadczonych zawodników którzy po strzeleniu gola będą potrafili utrzymać wynik i nie popełnią głupich błędów, a jak gola stracą będą walczyli do końca o korzystny rezultat:

Buchalik - Deleu, Bąk, Bieniuk, Brożek - Surma, Pietrowski - Ricardinho, Buzała, Duda - Rahoui

Dajmy szanse nowemu nabytkowi który ma tąswoją mase a gdy wszedł na koniec z pogonią to przecież nic złego nie zrobił wg. mnie to zagrał dobrze przyjął przytrzymał piłkę i wgl. Dajmy też szanse dudzie może nie na szpicy ale jako takiemu schodzącemu napastnikowi z szybkością dobrą głową i wgl. Rica powinien usiąść jeden mecz ale nie ma naprawde kogo innego wstawić.. Kacprzycki czy Łazaj na korone? w zyciu może ten oualembo? Tak jestem za tylko co się z nim dzieje?
3 marca 2013, 16:26 / niedziela
Galizro Wiśnia dostał kartki numer 4 i 5.
3 marca 2013, 16:29 / niedziela
aha to w takim razie pauza faktycznie.
3 marca 2013, 16:45 / niedziela
Rahoui dwie bramki w rezerwach..
3 marca 2013, 17:12 / niedziela
dot. dopingu- w pełni zgadzam się z opinią C.Kucharskiego
odnośnik
U nas jest dokładnie tak samo. Pełen szacunek dla młyna za to co robi ale...
Najchętniej wróciłbym na T29, tam przychodzili najzagorzalsi kibice i żyli meczem. Przypadki kiedy grajkowie przechodzili obok meczu i nie gryźli trawy zdarzały się ale rzadko. Kiedy trybuny to zauważyły od razu leciały bluzgi i gwizdy. Teraz wiadomo jest więcej kibiców "siatkarskich" ale młyn nie żyje wydarzeniami na boisku. Ciągle pobrzmiewa "lalala", oklaski a panom piłkarzom to odpowiada. Najciekawsze są też ich reakcje po meczu- śmiechy, przybijanie piątek, dyskusje o wczasach. Zero odpowiedzialności i zaangażowania. Marzy mi się doping turecki albo angielski, kiedy nawet wywalczenie autu jest wydarzeniem.
3 marca 2013, 17:36 / niedziela
"Marzy mi się doping turecki albo ANGIELSKI, kiedy nawet wywalczenie autu jest wydarzeniem."

Temu panu już dziękujemy ... Cała kibicowska Polska walczy aby w Polsce nie było drugiej Anglii a ty tu wypisujesz, że marzy Ci się doping Angielski. Mam nadzieję, że w młynie nigdy się nie pojawisz. Jak chcesz zobaczyć doping Angielski to idź na Ergo Arene na siatkówkę tam jest jak w Anglii i w siatkówce też są auty więc będziesz mógł tym żyć :)
3 marca 2013, 17:47 / niedziela
Dzis był fajny materiał do analizy naszego najbliższego przeciwnika. Jak widać są w mocnym gazie, Śląsk szczesliwie wyrwał punkty.
"+"
1.Korona (co nie jest żadną nowoscią) jest bardzo agresywna, wysoko atakuje, aby nie zostać zjedzonym w butach trzeba grać podobnie.
2. Stałe fragmenty gry, to bardzo mocna broń kielczan, wysocy Stano, Kijankas. Bedzie nam ciężko, więc do minimum trzeba zminejszyc ilosc wolnych i rzutów rożnych.
3. Boczni obrońcy. Golański i Lisowski świetnie umieją dośrodkować, do tego jeszcze był Janota, "na szczescie" złapał kontuzje, niestety wszedł za niego szybki Sierpina.
4. Cwaniak Korzym, wystarczy zobaczył jak mieszał obroną Śląska i jak strzelił bramkę.

"-"
1. Wykorzystał to Sląsk. Obrona kielczan gubiła się przy szybkich wymianach piłek, po ziemi.Szybki Sobota, łatwo wychodził na czystą pozycję.
2. Kombinacyjna piłka to może byc to na czym polegną koroniarze, bo w II połowie juz trochę sie wypompowali.

Podsumowując.
Należy zagrać z równym zagażowaniem jak rywale, zminimalizować ilosc stałych fragmentów gry (z pewnoscią na to bedą liczyc kielczanie grając na wyjeżdzie).
Szybka kombinacyja gra powinna spowodować popłoch wsród obronców Korony, jednak nie należy próbować za kazdym razem wjeżdzać do bramki a zrobić to co Ćwielong.

TYLKO LECHIA!
3 marca 2013, 18:16 / niedziela
Jak dla mnie to Korzym dziś jak pizda się zachowywał, padał na murawe jak wycięty przy każdym kontakcie z przeciwnikiem. Ogólnie słabo dziś Korona się zaprezentowała, w porównaniu z poprzednim meczem z Legia.

Trzeba zwrócić uwage na jedna rzecz. Oni bardzo, BARDZO szybko wznawiaja gre po stałych fragmentach, jeszcze zanim sie wszyscy ustawią.
3 marca 2013, 18:41 / niedziela
dręczyciel - chciałbym aby u nas znalazła sie taka "pizda". Ośmieszył Pawelca i Ostrowskiego strzelając gola, w II połowie grał wysuniętego napastnika, często osamotnionego, wiec jego zadaniem było wywalczenie jak najwiekszej liczby stałych fragmentów. Jak słusznie zauważyłeś, przewracał sie jak..... i troche ich było. O ile pamietam to Korona miała dwa razy wiecej dosrodkowań niż Slask, w roznych było 11-0 (o ile dobrze zapamietałem). Gdyby mieli bardziej sprawnego napastnika (Stano to lepsza wersja Rasiaka, ale też drewno), to Cwielong strzeliłby bramkę nie na remis a na 3-1. Mam nadzieje ze z nami zagrają słabiej i nieskutecznie.

TYLKO LECHIA!
4 marca 2013, 09:21 / poniedziałek
ta korzym się przewraca jak pizda a sędziowie prawie za każdym razem gwiżdżą faule i jest zagrożenie jeśli nasi się nie przeciwstawią walką to ciężko to widzę obym się mylił grać na całego i WALCZYĆ do upadłego
5 marca 2013, 00:25 / wtorek
Analizując na chłodno szanse na wygraną są mizerne. Nie ma u nas twardzieli,którzy nie odstawiają nogi.Nie ma też szybkich napastników mogących wygrać pojedynek biegowy i strzelić gola. Pozostaje jedna jedyna szansa to szybka gra z pierwszej piłki dołem. I to powinno być wizytówką Lechii. Rysiek powinien jednak grać po prawej stronie razem Deleu (tak grali w zeszłej rundzie i wyglądało to nieźle) a nie po lewej.
Dodałbym do nich Colombo.Obok trójka Buzała,Pietrowski i Surma.Obrona 4xB: Buchalik,Brożek,Bieniuk,Bąk. Jest jeszcze 1 miejsce dla kogo?Wiem podniesie się krzyk ale postawiłbym na Rasiaka,który częściowo zniwelowałby miażdżącą przewagę wzrostu ( z Pogonią tylko raz strzelił i to z 10 m głową Pietrowski). Wydaje mi się, ze Rasiak zgrywałby do Buzały lub Ryśka. Gorzej jak z Pogonią zagrać nie sposób. Kacprzycki (to nie Kosecki- a szkoda) jest za słaby fizycznie, Machaj kompletnie bez formy i pewnie sodówka w głowie (pochwały go przerosły), Łazaj nie wytrzyma 90 min z Koroną a Duda powinien ochłonąć po zamieszaniu wokół jego osoby (ewentualnie na zmiany może być przydatna młodzież) .
5 marca 2013, 01:40 / wtorek
Damy radę! Korona to nie mistrze świata i okolic, co pokazuje tabela. Niejedni z nimi wygrywali, damy radę i my.
5 marca 2013, 02:27 / wtorek
Panowie, jak my portkami trzęsiemy przed Koroną, to z całym szacunkiem, ale powinniśmy zwijać ten interes i przerzucić się na szachy lub szermierkę.

PS: A jak było w zeszłej rundzie? To samo biadolenie "rzeźnicy, zjedzą nas, nie mamy walczaków" i co? Ktoś jeszcze pamięta jak się skończyło?
5 marca 2013, 08:47 / wtorek
A kto tu trzesie portkami?
Po prostu analizuje sie grę rywala, który bądź co bądź lepiej i skutecznie prezentuje sie w od początku rundy. Mimo wszystko uwazam ze Korona po dwóch dobrych meczach zagra słabiej, jedyne zagrożenie widzę w stałych fragmentach gry.

Najważniejsze, ze Lechia zagrała w końcu dobrze, konsekwetnie no i.....szczęśliwie, bo tego nam zdecydowanie zabrakło.

TYLKO LECHIA!
5 marca 2013, 08:58 / wtorek
No właśnie, tylko tamten mecz z Koroną, przetrzymalismy prawie cały mecz w przewadze bo Ricardinho strzelil bramke w 9 minucie meczu a teraz nie potrafimy przetrzymac kilku minut. Ale oby ta zła koncowkowa passa sie skonczyla. Stawiam na 1-0 dla Lechii bo raczej o 2 bramki strzelone bedzie trudno w tej rundzie gdyz siła ofensywna Lechii jest praktycznie żadna.
5 marca 2013, 08:59 / wtorek
Wszyscy się tak podniecają tą Koroną, a jest Ona w peletonie, do któremu do dupy może się dobrać Podbeskidzie.

Pomóżmy Wiśle, by dobrali się właśnie Koronie:]
Zwycięstwo jest musowe, inaczej sami dołączymy do niższej części tabeli.
5 marca 2013, 11:51 / wtorek
Jeśli bylo to z góry przepraszam:

Biało-zielone flagi zawisną na gdańskich alejach w te dni, gdy w PGE Arenie będzie grać Lechia Gdańsk. Po raz pierwszy barwy gdańskiego klubu będzie można zobaczyć 11 marca.

Piątkowy mecz Lechii Gdańsk z Pogonią Szczecin na stadionie w Letnicy oglądało ok. 12 tys. kibiców (przeczytaj relację z tego meczu). Jak na Polskę: dużo, jak na wielki stadion, który może pomieścić prawie cztery razy więcej kibiców - mało. Dlatego Lechia robi wszystko, by na trybuny PGE Areny przyciągnąć więcej widzów.

Najnowszym pomysłem jest udekorowanie gdańskich ulic biało-zielonymi (to barwy Lechii Gdańsk) flagami w te dni, gdy piłkarze graja w Gdańsku. Władze miasta zaakceptowały ten pomysł, bo im także zależy, by komunalny stadion przyciągał jak najwięcej widzów.

Akcję wywieszania flag ma nadzorować Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku.

- Flagi pojawią się przy ul. 3 Maja i al. Zwycięstwa - mówi Katarzyna Kaczmarek, rzecznik prasowy ZDiZ.

Dostawą chorągwi zajmie się klub piłkarski. - Planujemy przygotować ok. 400 flag - zapowiada Michał Lewandowski, rzecznik prasowy klubu sportowego. Lechia Gdańsk nie chce jednak zdradzać ile dokładnie kosztował zakup.

Flagi miały pojawić się nad gdańskimi ulicami już 1 i 2 marca. Wtedy jednak mecz Lechii z Pogonią Szczecin zbiegł się z Narodowym Dniem Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

- Zawsze, gdy mecze piłkarskie na PGE Arenie będą rozgrywane w czasie świąt państwowych, flagi w barwach naszego klubu będą ustępować flagom narodowym - zapewnia Michał Lewandowski.

Mieszkańcy będą mogli zobaczyć po raz pierwszy bało-zielone flagi 11 marca, gdy piłkarze Lechii Gdańsk będą rozgrywać mecz z Koroną Kielce.

W podobny sposób swoich piłkarzy honoruje Gdynia. Żółto-niebieskie flagi zdobią od czasu do czasu ul. Świętojańską. Choć nie wiszą podczas każdego meczu, na pewno pojawią się 16 marca, czyli w dniu meczu z Cracovią.

trojmiasto.pl
odnośnik
5 marca 2013, 13:43 / wtorek
"ale postawiłbym na Rasiaka"
"Duda powinien ochłonąć po zamieszaniu wokół jego osoby"

Szanowny Macieju... racz sobie przypomnieć skąd jesteś i przemyśl co właśnie popełniłeś.

Słów "postawić" i "Rasiak" można użyć w tym samym zdaniu tylko w kontekście nowego wieszaka w szatni Lechii.
5 marca 2013, 19:15 / wtorek
Ale trzeba przyznać, że troszke się szrotu pozbyli (poźniak, grzelczak). Niestety szrot nr1 cały czas siedzi na dupie i pobiera 30tyś miesięcznie. Chociaż lepiej żeby siedział na ławce niż robił za -1 zawodnika na boisku. Oby jak najszybciej się go pozbyli bo naprawde Rasiak nie nadaje się nawet na 3-cią lige.
5 marca 2013, 19:40 / wtorek
Nie pozbędą się Go, bo poprostu za 3 miesiące skończy mu się kontrakt.
Chyba, że Bobo mu załatwi przedłuzenie, bo On jest do tego zdolny, byle udowodnić, że "ja wiem lepiej".
5 marca 2013, 20:40 / wtorek
Od kilku sezonów można zaobserwować wyjątkową niechęć do Pietrowskiego. Marcin o przepraszam Pan Marcin jest wychowankiem klubu i zawsze miałem o nim dobre zdanie, że jest młody i pewnie nadejdzie taki czas, że będzie z niego pociecha. Tak jest coraz częściej, że Pietrowski należy do wyróżniających się graczy. Dlaczego o tym piszę? W kontekście słów "Stara szkoła", który źle przyjął myślę nie tylko on moja propozycje postawienia na Rasiaka. Wiem drewno wyjątkowo do tego przerośnięte wiekowo.Przypominam jednak ubiegły rok i mecz z Jagą.Nie pamiętam 85 czy 90 minuta i to drewno wysuwa nogę i piłka wpada do bramki Lechii. Może tym razem wyjdzie podobne zagranie i Korona będzie smutna. Co do Dudy.Jest to młody gracz,któremu coś lub ktoś wyraźnie namieszał w głowie. Poniosła go ułańska fantazja i porównuje się co najmniej z Lewandowskim. Ale ani umiejętności ani możliwości na dzień dzisiejszy nie są takie jak młodego Lewandowskiego - pamiętam go z gry w Zniczu Pruszków jak grał na Lechii. Bramki nie strzelił ale ile napsuł krwi Wołąkiewiczowi to Hubert sam tylko wie. A młody Duda miał w pierwszym swoim meczu szansę na gola, huknął jak z armaty ale 3 m obok bramki.W innych meczach nie pokazał nic. Był niewidoczny i nawet nie walczył tak jak powinien walczyć młodzian wchodzący do drużyny. Sodówka mu uderzyła a niech lepiej popatrzy na Pietrowskiego i weźmie z niego przykład. Nie upieram się,
że mam rację z Rasiakiem ale coś trzeba zrobić żeby sytuacje z meczu z Pogonią i Polonią się nie powtórzyła. Nie można liczyć na 1:0 a trzeba walczyć o więcej. Teraz widać kim dla zespołu był Pawka. Szkoda Nowaka.
5 marca 2013, 21:28 / wtorek
Z tą niechęcią nie jest tak do końca jak mówisz, owszem była spora niechęć i wszyscy wiedzą dlaczego, ale od jesieni, kiedy to postawa "magistra" się zmieniła, to my kibice również dostrzegamy to i Marcin powoli się rehabilituje, oczywiście słowa Henia się sprawdzają że popsuć opinię można sobie błyskawicznie, ale jej odpracowanie niestety trwa dość długo. Tak czy siak myślę, że zauważalna jest zmiana nastawienia wobec Marcina na plus i jeśli jego postawa nadal będzie pozytywna to i kibice będą nastawieni w stosunku do niego coraz życzliwiej
5 marca 2013, 21:37 / wtorek
zeczywiscie dobrze ze chłopak juz nie rozbija sie po imprezach z drinem w reku ale co do gry to niestety ale piłkarz z niego bedzie juz chyba zawsze przecietny obym sie mylił
6 marca 2013, 01:51 / środa
Co do Pietrowskiego, to tak się porobiło, że w zasadzie od Niego zaczyna się ustalanie linii pomocy na mecz. Pomimo, że na Polonii zagrał fatalnie, to już z Pogonią w pełni na to zasłużył. Oby się jeszcze rozwijał.
6 marca 2013, 12:05 / środa
Nie za bardzo wiedziałem w który temat to wrzucić.

odnośnik
6 marca 2013, 12:43 / środa
Niektórzy tutaj mają mokro w gaciach, że się zastanawiam czy to przyjeżdża Korona czy Manchester City? Ludzie, ogarnijcie się. Czy to jest Korona, Legia czy Podbeskidzie, zawsze mamy takie same szanse na zwycięstwo jak przeciwnik. To jest Polska Ekstraklasa, czyli liga, w której dzieją się rzeczy niesamowite jeśli chodzi o wyniki spotkań i tutaj każdy może wygrać z każdym.
7 marca 2013, 23:42 / czwartek
Masz rację z każdym każdy może wygrać bo po co w innym przypadku przychodzić na stadion. Jest tylko jeden podstawowy warunek. Wygrywa ten kto wbije więcej razy piłkę w taki magiczny prostokąt nazywany bramką.Nasi zawodnicy najczęściej w nią nie trafiają lub nawet do niej nie dochodzą. A podobno są w gazie po dwóch obozach. Boję się pomyśleć co będzie jak przyjdzie załamanie "formy".
8 marca 2013, 01:13 / piątek
To nie jest tak, że Kamikadze podciągnął się tylko inni grają gorzej.
Z Koroną tylko 3 punkty - inaczej na miejscu Boba i kopaczy nie pokazywałbym się kibicom. Dorobek punktowy z ostatnich meczów mówi wszystko.
Aejaooooooooo!
8 marca 2013, 08:56 / piątek
To sa baby wychodzimy z nimi na pelnej kurwie i zmiatamy z powierzchni ziemi
8 marca 2013, 12:20 / piątek
Nie żebym tęsknił za Kafarem, ale trochę brakuje mi tego typu meczów:) odnośnik

Owszem, obecne też są dramatyczne, ale są również dramatycznie słabe. Przyjeżdża Korona, czas przypomnieć sobie najlepsze mecze.
9 marca 2013, 20:33 / sobota
Aleja Grunwaldzka w Oliwie już Biało-Zielona.
9 marca 2013, 21:22 / sobota
fajnie w sumie wyszli z tym pomysłem
9 marca 2013, 22:23 / sobota
Z obozu rywala: Z Lechią nie zagrają Vuković i Sobolewski.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.246