Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Korona Kielce PONIEDZIAŁEK 11 marca, 18:30

strona 5/5

13 marca 2013, 22:27 / środa
Za 5-10lat... To jest choroba i zaraza , która trawi Lechię. Ostatni sezon na T29 powinnismy skończyć w trójce. Nie wspominam Pana "puchary to byłby problem" i jego przydupasa z 6.04. Obaj się dla mnie skończyli tego dnia. To samo przed tą zimą , wszystko w naszych rękach, ale po co skoro 12lat temu graliśmy z Bałtykiem w 4lidze. Tłumaczymy sobie partaczy ,którzy rządzą klubem ,a mają wszystko by walczyć o sukces :stadion ,rzesze kibiców i potencjał by przyciągać kolejnych. Nie chce bluzgać , niektórzy ludzie po prostu godzą się i cieszą tym co jest , a nie tym co może , albo powinno być. Szkoda ,że własnie tacy rządzą Lechią
13 marca 2013, 22:38 / środa
Edwin - u nas pieniądze co przynajmniej na czas, w innych klubach o to coraz trudniej, łącznie z Legią, Wisłą itd.
13 marca 2013, 22:47 / środa
pieniądze są na czas , przy założeniu 17.000 na mecz. Niedługo i pieniędzy na czas nie będzie. To nie sztuka trwać lecąc w dół . Sztuką jest podnieśc się i patrzeć w górę. Robić wszystko by było lepiej. Wiem , czekamy az Kuchar sprzeda. Czekamy 5lat . Za kolejnych pięć... Dobra, pozdro. Jak doczekam to jadę nawet do Kazachstanu :)
13 marca 2013, 23:02 / środa
Co ciekawe mamy 6 budżet w ekstraklasie i... takoweż w niej miejsce. Tylko chyba tak patrzeć nie można, bo Śląsk ma tylko bańkę więcej, a zdobył mistrzostwo, Górnik i Groclin to biedaki, a grają w czołówce, Zagłębie ze swoimi 35 milionami powinno dreptać po piętach trzeciej pod tym względem Wiśle, a nie może od lat się wybić ponad ligowego średniaka. Wychodzi na to, że pieniądze nie grają, ale... pomagają. Z budżetami na poziomie Amici i Legii moglibyśmy sobię ściągnąc praktycznie każdego z tej ligi, tak jak oni to robią i są w czołówce.

Budżet na poziomie 24-25 mln pozwala chyba na przeprowadzenie przynajmniej 1-2 sensownych transferów, a u nas tylko gadka o tym, że bieda. Czyżby Kuchar ściągał długi? Bo inaczej to chyba tylko zwykłe nieudacznictwo zarządu.
13 marca 2013, 23:20 / środa
Gloryfikujemy Powstanie Warszawskie, walkę z ruską zakałą po 45. Walkę , która miała nikłe szanse na powodzenie, ale Ci ludzie ją podjeli. W wypadku ukochanego klubu , niektórzy gloryfikują asekuranctwo i minimalizm. Smutne to jest i sami się zastanówcie co ludzie , których tak cenicie sądziliby o takim toku rozumowania. Przecież Niemców można było przeczekać, Rusków też.., tylko życia szkoda na to "przeczekiwanie"

Bez napinki, po prostu moje zdanie
13 marca 2013, 23:29 / środa
"W ostatnich 20 latach w pucharach grały min : Wisła, Sląsk, Legia , Lech, Amica , Groclin, Polonia, Odra Wodz, Zagłebie L, Jaga, Łks, Widzew, Ruch, Górnik , Miedz, Hutnik,Bełchatów, Pogoń"

Dwie nieudane fuzje, praktycznie upadek klubu i zaczynanie od zera, inwestor bez pieniędzy, i Ty chcesz nas porównywać z Wisłą, Legia i innymi ?

Niby taki inteligenty jesteś a takie glupoty piszesz.

Co do tego Kazachstanu to moze na początek zaliczać ligowe wyjazdy a potem mysleć o zagranicznych ?

Z taką grą to cud ze jestesmy na 6 miejscu bo powinnismy być trzeci od końca a ci tu o pucharach piszą ...
13 marca 2013, 23:35 / środa
Z nikim nas nie zamierzam porównywać . Wolę patrzeć na siebie.
Pewnie kiedyś i do Ciebie dotrze, że czas mija, rzeczy się dzieją i jeżdzenie na wyjazdy to nie zawsze kwestia chęci. W momencie , gdy to dotrze, zrozumiesz ,że czas nie stoi w miejscu.
13 marca 2013, 23:37 / środa
Ps. z ostatnim zdaniem masz rację , szansę na puchary w tym roku zajebano w zimie, czemu pewnie w imię oszczędności przyklasnąłeś.
13 marca 2013, 23:49 / środa
No ale na Kazachstan czyt, Puchary to i czas sie znajdzie co ?

Jak tak Ci brakuje sukcesów to sie moze przerzuć na Legie albo Amike bo na Lechie to Ci moze zycia nie wystarczyć ...

A o moje przyklaskiwanie czemukolwiek to sie nie mart, bo internetowym mądralom nigdy nie przyklasne.
13 marca 2013, 23:55 / środa
rikitiki
13 marca 2013, 23:49 / środa
No ale na Kazachstan czyt, Puchary to i czas sie znajdzie co ?

Jak tak Ci brakuje sukcesów to sie moze przerzuć na Legie albo Amike bo na Lechie to Ci moze zycia nie wystarczyć ...

A o moje przyklaskiwanie czemukolwiek to sie nie mart, bo internetowym mądralom nigdy nie przyklasne.

Na Kazachstan czas się znajdzie, bo na spełnienie marzenia szansa dwa razy się nie trafia.
Co do przerzucania się... Mam to komentować w ogóle. Smieszne to ma być? Retoryka dziecka z przedszkola.
Nazywasz mnie internetowym mądralą , a to Ty wiesz z kim rozmawiasz...

pozdrawiam
14 marca 2013, 00:00 / czwartek
Bez pozdrowień internetowy celebryto.
14 marca 2013, 00:08 / czwartek
Spoko. Czcij Łupaszkę i czcij minimalizm. W końcu to spójne. "Internetowy celebryto".... Faktycznie bardzo na temat. Skoro nie masz nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu. Personalne wycieczki są oznaką słabości i braku argumentów.
Nie umiesz rozmawiać to nie zabieraj głosu
14 marca 2013, 01:28 / czwartek
Swoją drogą to kiedyś nie było fałszywców, a myślałem ,że gdzie jak gdzie ,ale w środowisku kibiców szczerość to zaleta , a nie przywara. Dziś czasy kibicowskiego politykowania... Mało kto skuma... tych szczerych i z rozumu i z serca pozdrawiam... Może i sobie grabie , trudno

odnośnik
14 marca 2013, 10:27 / czwartek
Dyskusja nieco jałowa i jak świat światem nikt nikogo w internecie jeszcze nie przekonał, ale co tam spróbuję...

Edwin - jeśli dobrze rozumiem, pisząc "że szansę na puchary zjebano zimą" masz na myśli, że nie dokonano wzmocnień.

Jakie musiałyby być te wzmocnienia, żeby była gwarancja pucharów? A co gdyby w ostatniej kolejce, któryś z kopaczy kopnąłby w słupek, a nie do siatki i pucharów by nie było? To jest sport, nie ma gwarancji sukcesu.....

U nas aż tak spektakularnego upadku nie było, ale czy myślisz że w ojczyźnie futbolu kibice Leeds czy Portsmouth są wdzięczni byłym włascicielom za doprowadzenie ich klubów odpowiednio do półfinału Ligi Mistrzów i Pucharu Anglii?

Fajne pewnie to były wyjazdy, fajne przeżycie, ale za pożyczone pieniądze. Właściciele czmychnęli, a kibice zostali i muszą oglądać drugo- czy trzecioligową kopaninę....

A teraz inny aspekt - jak myślisz skąd by Lechia mogła wziąć pieniądze na transfery zimą? Tak jest zgadłeś, od właściciela Pana K.....

Także reasumujac - Lechia to nie tylko tu i teraz, to wspaniała historia i jeszcze piękniejsza przyszłość miejmy nadzieję.

Naszym władzom można wiele zarzucić, ale to że nie wydają pieniędzy, których nie mają, to akurat plus.

pozdrawiam
14 marca 2013, 11:37 / czwartek
To jest bardzo złożona kwestia i doskonale o tym wiem. O ryzyku pisałem. Unikanie go za wszelką cenę to według mnie nie do końca powód do dumy. Gwarancji powodzenia w sporcie nie ma nigdy. Byłoby za to jasne przesłanie ,że staramy się , próbujemy. Mi by to wystarczyło Odpowiem Ci pytaniem. Skąd będą pieniądze na załatanie dziury w budżecie, jeżeli frekwencja jakimś cudem nie wzrośnie?
14 marca 2013, 12:29 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 marca 2013, 16:15 / czwartek
Ja pie*dole .... Przerzućcie się na Barcelonę , puchary i Ligę Mistrzów co roku macie ... Tak jak ktoś wyżej napisał zacznijcie jeździć po Polsce , bo pewnie jakby Lechia grała w np. Francji czy Hiszpanii to by pojechało 150-200 osób z czego połowa pikniki , które wyjazd traktują jako formę wakacji .

Edwinsopot - stwierdzeniem, ,że Łupaszko i minimalizm to cechy spójne , poniżyłeś się totalnie . Tj. mówiłem , przerzuć się na Barcelonę, wyjdzie Ci to na dobre.
14 marca 2013, 16:28 / czwartek
@Monar

Wiesz co to ironia?
14 marca 2013, 16:57 / czwartek
Edwin,
skończ już Waść ironizować, bo w ostatnim czasie przeginasz, a i temat nie ten... załóż sobie wątek w Gadkach "złote myśli Edwina"
jak chcesz sie rozerwać nie za klawiaturą i poironizować zapraszam na browarek do Tczewa, po browarku pospacerujemy po mieście i do woli będziesz mógł dyskutować z tępagami :-) ich prawda nie boli :-) zawsze historię układają pod siebie
14 marca 2013, 17:30 / czwartek
:)
14 marca 2013, 17:36 / czwartek
On nie ironizuje, to po prostu najłatwiejsza metoda wybrnięcia, gdy zbyt wielu się nie zgadza;)
14 marca 2013, 19:43 / czwartek
OK już sie zamykam.

W końcu wszechwiedzący Edwin ma zawsze racje, zawsze nas uraczy jakąś trafną uwagą albo ciętą ripostą.

Idź sie moze pożalić do wyborczej, moze Ci pozwolą napisać jakiś felieton.

Ja mam marzenie zeby Lechia wygrała lige mistrzów, cala trybuna "zielona" razem z naroznikami to był jeden wielki młyn w dodatku najgłosniejszy w Polsce i żeby zawsze brakowało biletów na nasze mecze wyjazdowe.

Na pierwsze nie mam wpływu ale za to staram sie w miare regularnie jeździć i zawsze po meczu mam zdarte gardło.

A co Ty robisz dla Lechii oprócz tych interentowych mądrości i lamentów ?

Jak już sie kiedyś uda pojechać w świat za Lechią to mam nadzieje ze dla takich jak Ty biletów już zabraknie ...
14 marca 2013, 19:50 / czwartek
Dręczyciel to twoje imię? Byłeś tak irytujący, że rodzice cię tak nazwali? Jak to jest?
Nie oszukujmy się , nie rozumiesz ,ani słowa z tego co czytasz , a wpierdalasz się w każdą rozmowę. Co tobą kieruję? Internet to zło.

Ps.Mam do ciebie prośbę , jak zobaczysz coś co napiszę to ignoruj to , ja będe robił tak samo w twoim przypadku. Nie odpisuj. Zaczynamy od teraz
14 marca 2013, 19:54 / czwartek
@rikitiki

Robię to samo co Ty i marzenia mam te same. Jak mogłem to jezdziłem , jak będę mógł to też będę jezdził. Też po meczach mam zdarte gardło. W czym czujesz się lepszy? Dlaczego odmawiasz prawa do własnej opinii?
14 marca 2013, 20:10 / czwartek
Ja sie nie czuje od nikogo lepszy ale denerwuje mnie wieczne marudzenie i "obrazanie" sie na wszystko.

Tym bardziej ze 90% marudzących pojecia nie ma co sie dzieje w klubie i dlaczego jest tak a nie inaczej co nie przeszkadza im w rozpisywaniu sie i udzielaniu rad, tylko nie wiadomo komu.

Są osoby na tym forum ktore wiedzą wiecej niz inni ale jakoś nie rozpisują sie na kilka stron.

Ciekawe dlaczego ?
14 marca 2013, 20:20 / czwartek
Ja się na nikogo ani na nic nie obrażam. Nie zabieram też głosu w sprawach , w których się nie orientuję albo mnie nie dotyczą. Lechia jest dobrem kibiców jako ogółu. Co do odpowiedzi na Twoje pytanie, to zapewne z prostego powodu nie wszystko jest do wiadomości publicznej. Rozumiem to doskonale i sam często czynię podobnie. Nie myl tego z wyrażeniem własnego zdania na temat , który z natury jest ogólnodostępny. Bo kwestia oczekiwań to nie jest żadne tabu przecież.
Nie było moim zamiarem urażenie Cię i nie traktuj tak każdego wpisu, który nie jest zgodny z Twoim tokiem myślowym. Ja Twoje zdanie szanuję , chociaż sam mam inne.
14 marca 2013, 21:18 / czwartek
Długo będziecie zaśmiecać wątek związany z meczem przeciwko Koronie? Temat dyskusji jest tak młodzieżowy, że nawet nie warto się do tego odwoływać.
15 marca 2013, 14:31 / piątek
gdzie mogę znaleźć cały ten mecz do pobrania, bo chcę sie kilku sytuacjom przyjrzeć jeszcze raz?
15 marca 2013, 14:51 / piątek
odnośnik

Pozdrawiam
15 marca 2013, 15:37 / piątek
dzięki ; )
15 marca 2013, 15:46 / piątek
Edwinsopot, napisałeś:
„Nie zabieram też głosu w sprawach , w których się nie orientuję”

A moim zdaniem to właśnie robisz, Twój ciągły płacz o transfery, podczas gdy jak sądzę nie masz najmniejszego pojęcia o sytuacji klubu. Ty ciągle to przedstawiasz w kategoriach – nikogo nie kupiono przez dziadowskie oszczędności, trzeba zaryzykować i zainwestować. Wydajesz się kompletnie nie rozumieć, że dopóki jest Kuchar to kasa na inwestycję oznacza jedną z dwóch opcji. Jedna to pożyczka od Kuchara, co jest opcją bardzo złą. Druga ewentualność to podniesienie kapitału spółki przez Kuchara, co z pewnych względów w tym momencie wydaje się rozwiązaniem jeszcze gorszym.
By nie było całkiem poza tematem - dla mnie mecz z Koroną był całkiem niezły, duże emocje do końca, ładne bramki wychowanków, Korona gra nieskutecznie na wyjazdach, ale pamiętajmy, że każdemu jest w meczach z nimi dość ciężko, więc nie rozumiem narzekań.
15 marca 2013, 15:55 / piątek
kolejne męczenie buły przy kolejnej grze w przewadze (omal cały mecz), na korzystnym wyniku i swoim stadionie, to oczywiście żaden powód do narzekań : )

mecz uratował Kacprzycki, dzięki jego obecności, jego zagraniom zaczęło się cokolwiek dziać, to nie że asysta czy karny który powinien być na nim podyktowany, przede wszystkim dużo precyzyjnych, szybkich zagrań z pierwszej piłki dających wymierne korzyści sytuacyjne drużynie,
15 marca 2013, 16:25 / piątek
Wszystko zależy od założeń co dalej , a nie co teraz. Ilość opcji też. I myśle , że doskonale o tym wiesz. Z mojej strony koniec tematu.

By było w temacie. Mecz z Koroną był emocjonujący
15 marca 2013, 17:55 / piątek
Panowie, mam ogromna prosbe, przeniescie ten naprawde pelem dramaturgii belkot na jakis inny portal, czy Edwin to czy Dreczyciel tamto, naprawde nie sadze ze dla 97% jest to interesujace zakladajac ze uczestniczy 100.

naprawde dziekuje, zrozumcie ze to juz jest tak nudne ze uwlacza dobremu smakowi.
nie oczekuje odpowiedzi bo stary jestem i nie odpisze .
Są Nas tysiace!!!
15 marca 2013, 19:13 / piątek
Eee tam carlito niech sobie piszą,przynajmniej jest co czytać a nie meczący zastój.
Ja też stary jestem więc nie często piszę,ale czytam i owszem.
16 marca 2013, 22:20 / sobota
Witam wszystkich! Wpis na temat meczu trochę późno, ale czekałem na aktywację konta.

Jestem tu nowym użytkownikiem, postanowiłem zarejestrować się na forum właśnie po meczu z Koroną. Mam 18 lat, mieszkam w Gdyni (tymczasowo, normalnie jestem spoza wybrzeża) i moją pasją jest oczywiście piłka nożna. Od małego, kiedy zacząłem interesować się futbolem, moim pierwszym klubem była Wisła Kraków. Jako, iż o wiele bliżej mam do Gdańska, od roku ok. 2006/2007 bardziej skupiam się na Lechii. Od zawsze podobała mi się działalność grup Ultras i aktywne kibicowanie "z pierdolnięciem". Teraz, korzystając z mieszkania w Trójmieście, po raz 1 poszedłem na mecz Lechii (z Koroną) i napewno nie ostatni. Moja serce jest jeszcze bardziej biało-zielone. ;)

Ogólnie doping zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Mamy dwóch świetnych gwiazdowych, po środku młyna siedzi bardzo dobra ekipa. Czasami naprawdę aż nie słyszałem samego siebie. Jest też jednak trochę do zrobienia, ale o tym w temacie o kibicowaniu. Przygnębiająca jest frekwencja. Mam jednak nadzieję, że to tylko fatalna pogoda i pora (poniedziałek, 18:30) odstraszyły kolejnych kilka tysięcy kibiców.

Gra Lechii również wyglądała dobrze. Rzecz jasna w porównaniu z tym, czego mogliśmy się spodziewać po stracie Traore i meczu z Pogonią. Widać jednak, że reszta sezonu będzie bardzo trudna i wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że kolejny sezon zakończymy w środku tabeli. Chociaż trzeba wierzyć i jakoś o te 4 miejsce możemy powalczyć. Rywale dopisują. Gramy w T-Mobile Ekstraklasie, ciężko znaleźć drugą tak wyrównaną ligę gdzie tak często dochodzi do niespodzianek. Trudno zrozumieć to, że aż tak bardzo męczyliśmy się z drużyną, która grała prawie cały mecz w 10 i co jakiś czas zbierała kolejne żółte kartki. Spalony też kontrowersyjny, ja bym go chyba zaliczył. No ale my też mieliśmy zabranego karnego. Trzeba jednak pamiętać, że Korona ograła Legię 3:2 i dzisiaj Ruch 2:1. Nastawia to więc optymistycznie przed meczem w Gliwicach.

Pozdrawiam wszystkich! Napewno będę zaglądał tu często, ale też na meczach. ;) Mój nick Bergkamp jak łatwo się domyślić wziął się od tego legendarnego holendra z Arsenalu. Jeden z moich idoli w młodości. :D
17 marca 2013, 07:22 / niedziela
Cześć Bergkamp, oczywiście chodziło Ci o gniazdowych a nie gwiazdowych ;-)
26 marca 2013, 23:31 / wtorek
Przed chwilą obejrzałem pierwszy raz w TV ten mecz. Mam jedno do powiedzenia. Ojrzyński to idiota.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.077