Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 1 kwietnia, 16:00

strona 1/3

22 marca 2013, 14:28 / piątek
Zarząd Lechii Gdańsk zdecydował, że część przychodów ze sprzedaży biletów na mecz Lechia – Wisła Kraków zostanie przekazana dla rodzin ofiar i poszkodowanych w wypadku Kibiców Biało-Zielonych.

10 zł od każdego sprzedanego biletu normalnego i 5 zł od każdego sprzedanego biletu ulgowego na mecz Lechia Gdańsk – Wisła Kraków zostanie przekazane na rehabilitację poszkodowanych w wypadku Kibiców Biało-Zielonych i pomoc rodzinom ofiar.

Kwota w formie darowizny zostanie przez Klub przekazana Stowarzyszeniu Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”.

Mecz Lechia Gdańsk – Wisła Kraków zostanie rozegrany na PGE Arenie w Poniedziałek Wielkanocny 1 kwietnia o godzinie 16.00.

WSZYSCY NA MECZ !
22 marca 2013, 15:14 / piątek
Wszyscy pełna mobilizacja i determinacja !!!!

Ci co mają karnety też (w tym ja). Zabieramy i kupujemy bilety dla rodziny, przyjaciół i gości świątecznych. Namawiamy ludzi z pracy i ze szkoły.

Poniedziałek godz. 16:00 może nie jest idealną godziną ale chociaż raz nie marudzimy i nie stękamy bo nawet nie wypada. Mamy ponad tydzień aby ogarnąc się i zorganizowac sobie czas. Tego jednego meczu nie oglądamy w telewizji tylko walimy na stadion.

Im więcej sprzedanych biletów tym większa pomoc dla Tych, co za Lechią pojadą nawet na koniec świata. Oni wszyscy wyzdrowieją po to, aby znowu pojechac na mecz za swoim ukochanym Klubem.

I na koniec. Może nie jest to do wszystkich ale pewnie do większości na Tym forum. Na tym feralnym wyjeździe mógł byc każdy z Nas i ich nieszczęście mogło spaśc na Nas. Jestem pewien, że Oni zrobiliby to samo dla nas, gdyby to osobiście dotyczyło każdego z Nas. Nasze rodziny teraz też potrzebowałyby pomocy i wsparcia.

Wracjacie do zdrowia, a Tomek i Kamil będą na zawsze w Naszej pamięci.
22 marca 2013, 15:41 / piątek
Poniedziałek poniedziałkiem, ale akurat ten będzie dniem wolnym od pracy. Godzina 16 też nie jest zła - po świątecznym obiedzie prosto na mecz i zamiast kupować popkorny i zapiekanki, wrzucić te kilka/kilkanaście złotych do puszki ze zbiórką dla poszkodowanych w wypadku.
22 marca 2013, 15:59 / piątek
Mam nadzieję, że zapełni się też sektor rodzinny. Godzina nie najgorsza dla dzieciaków, dzień wolny..
22 marca 2013, 16:10 / piątek
Jak się postaramy to zrobimy rekord w tym sezonie, wiec nie oglądamy się i lecimy po bilecik. To co napisał Cezar nic dodać nic ująć tak wiec do zobaczenia 1 kwietnia.
22 marca 2013, 16:26 / piątek
Nie wyobrażam sobie żeby Ci którzy posiadają karnety nie wrzucili do puszki minimum takiej kwoty jak jaką przekaże klub od każdego biletu - czyli Panie i Panowie karnetowicze 10 złotych to nie majątek !
22 marca 2013, 18:22 / piątek
Będzie to mój pierwszy mecz w tym sezonie na stadionie joł. Królowa Elżbieta też się do puchy dorzuci na pewno. Za braci, za Lechię, za BKS!
22 marca 2013, 18:34 / piątek
Dokładnie jak piszecie! Ja większość famili deleguje na rodzinny!

Podaj dalej;)

Aejaejao!!!
23 marca 2013, 09:15 / sobota
MOBILIZOWAĆ ZNAJOMYCH !!!!

Udostępniajcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da. Niech wszyscy wiedzą że to nie tylko mecz, to mecz dzięki któremu pomożemy osobom poszkodowanym.

WSZYSCY NA STADION !!! W TYM DNIU KAŻDY MA WOLNE OD PRACY/SZKOŁY DLATEGO NIE MOŻE NIKOGO ZABRAKNĄĆ !!!
23 marca 2013, 11:34 / sobota
"Moderator

22 marca 2013, 14:28 / piątek

Zarząd Lechii Gdańsk zdecydował, że część przychodów ze sprzedaży biletów na mecz Lechia – Wisła Kraków zostanie przekazana dla rodzin ofiar i poszkodowanych w wypadku Kibiców Biało-Zielonych.

10 zł od każdego sprzedanego biletu normalnego i 5 zł od każdego sprzedanego biletu ulgowego na mecz Lechia Gdańsk – Wisła Kraków zostanie przekazane na rehabilitację poszkodowanych w wypadku Kibiców Biało-Zielonych i pomoc rodzinom ofiar.

Kwota w formie darowizny zostanie przez Klub przekazana Stowarzyszeniu Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”.

Mecz Lechia Gdańsk – Wisła Kraków zostanie rozegrany na PGE Arenie w Poniedziałek Wielkanocny 1 kwietnia o godzinie 16.00.

WSZYSCY NA MECZ !"

Pytanie.
Czy jest szansa stworzenia ww informacji w formie plakatu/zaproszenia A4 i wrzucenia na forum wersji do wydruku ?
Pomyślałem, że z taką informacją, przyklejoną na klatkach schodowych, zaprzyjaźnionych sklepach , biurach i wielu innych miejscach, dotrzemy do większej rzeszy osób !
23 marca 2013, 12:02 / sobota
Mogliby znieść na ten mecz karty kibica, na pewno poprawiło by to frekwencje, a co za tym idzie, większą zebraną kwotę na pomoc poszkodowanym.
24 marca 2013, 16:30 / niedziela
W ogóle powinni znieść te śmieszne karty na stałe.

odnośnik
24 marca 2013, 16:59 / niedziela
Do mnie przyjezda na swieta cala rodzinka od strony "żony" z Pily, i wszystkich razem z TESCIAWA zabieram na mecz, A CO MI TAM, ZNOW MNIE PRZEKLNIE ZEM WARIAT!
Oni juz wiedza o co piec i chca sie dorzucic (pilka nozna raczej tego calego stadka nie ineteresuje) ale chetnie zobacza jak to wyglada w Gdansku, bo w Pyrach na stadionie szwagier juz byl...a tam przeciez kolejorze, bo oni z Piły!!!
PS. SZACUN DLA NAS WSZYSTKICH, ze w tak trudnych chwilach jestesmy RAZEM
24 marca 2013, 22:39 / niedziela
@Raginis

może coś takiego? (zrobione bez autoryzacji LP)
odnośnik

pzdr
24 marca 2013, 22:55 / niedziela
Dziękuję, od jutra zajmę się dystrybucją w najbliższej okolicy. Mam nadzieję, że dzięki temu uda się Lwom pozyskać dodatkowe środki...
25 marca 2013, 07:50 / poniedziałek
Romey: karty zniosą, ale jeszcze tego lata firma zgarnie kasę za wyrobienie tych, które właśnie tracą ważność...
25 marca 2013, 13:49 / poniedziałek
Wszyscy na mecz !!

odnośnik

odnośnik

DRUKUJCIE I ROZKLEJAJCIE !!!
25 marca 2013, 20:04 / poniedziałek
Wszyscy pochylamy głowy ze łzami w oczach idziemy na stadion, na którym zabraknie naszych przyjaciół. Tak przyjaciół, bo każdy kto ma serce biało zielone jest moim przyjacielem bez względu na wiek. Przychodzę na stadion T 29 i PGE Arenę od ponad 60 lat i widziałem wielu młodych ludzi, którzy podobnie jak ja w latach 50 i 60 jeździli ze swoimi ojcami za naszą Lechią po stadionach Warszawy,Bydgoszczy,Poznania i wielu innych miastach.Potem w latach 70 jeździłem sam z innymi pociągami, stopem czym się dało. Nigdy, na szczęście do tego feralnego wtorku nikomu nic się nie stało. wracaliśmy czasami z siniakami ale wszyscy. Tym razem nasza miłość Lechia zabrała nam dwoje przyjaciół. Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci i wszyscy chcielibyśmy pomóc tym, którzy ranni oczekują na jakąkolwiek pomoc. Apeluję zatem, żeby stanąć też z puszkami przed stadionem jak również żeby Lechia przekazała po 10 zł z każdego karnetu, który został wykupiony na mecze Lechii. Przecież karnety przede wszystkim kupują prawdziwi, wierni,kibice a to ich przyjaciele teraz potrzebują pomocy. Proszę "Lwy Północy" o rozmowę z kierownictwem klubu w sprawie przekazania od każdego karnetu 10 zł na pomoc ofiarom tej tragedii.
25 marca 2013, 21:04 / poniedziałek
W zawiązku z żałobą, w jakiej znajdują się kibice Lechii Gdańsk, po stracie dwóch przyjaciół, którzy zginęli w wypadku autokaru, apelujemy, by na mecz Lechii z Wisłą Kraków wszyscy fani przyszli ubrani na czarno. Jednocześnie informujemy, iż podczas pierwszej połowy meczu nie będzie prowadzony doping.
25 marca 2013, 23:47 / poniedziałek
Dobrze byloby a zeby minuta ciszy przed meczem po raz pierwszy w historii (polska)trwala minute a nie 20 sek to apel do ludzi ktorzy beda mieli bezposredni kontakt z sedzia tego meczu ,albo ludzi ktorzy moga wplynac na ta decyzje
26 marca 2013, 01:24 / wtorek
Moja luźna sugestia, by przed meczem puścić kilka utworów związanych bezpośrednio z Lechią, z kibicami. Pokolenia, Wielka Lechia w wykonaniu Silvera.. coś w ten deseń. W obecnej sytuacji wydaje mi się, że byłoby to zupełnie na miejscu.
26 marca 2013, 14:22 / wtorek
Taka propozycja, może Ultrasi już o tym pomyśleli.. Warto by było wszystkie flagi, które zawisną na płocie przepasać kirem.
26 marca 2013, 16:55 / wtorek
Mam uwagi co do meczu Czy nie wystarczy minuta ciszy przed meczem Co wy wymyślacie ubierać się na czarno,pol meczu siedzieć cicho i to ma być według was dobre pożegnanie braci Powinno być pierdolniecie takiego dopingu jakiego jeszcze nie było
26 marca 2013, 17:26 / wtorek
adwokat masz prawo mieć swoje zdanie, ale to nie Ty decydujesz. Ten mecz musi mieć specyficzny akcent i będzie go miał. Moim zdaniem taka forma jest w porządku. W drugiej połowie na pewno będzie pierdolnięcie i mam nadzieję, że dołożysz do tego swoją cegiełkę.
26 marca 2013, 18:00 / wtorek
odnośnik

Borski @#@#@ MAĆ
26 marca 2013, 19:57 / wtorek
Ciesz się, że nie Wajda.
26 marca 2013, 22:25 / wtorek
Wajda sędziuje w miare dobrze, ale rzuca kartkami.
Borski to czysty drukarz, totalna loteria.
To tak jakbyś obstawiał 1 czy 2. Masz 50% szans.
27 marca 2013, 07:47 / środa
Kolejny mecz z Wisłą gdy PZPN znowu im pomaga wystawiając stronniczego sędziego. Nie rozumie dlaczego jak gramy z Wisłą to albo Małek albo jakis inny drukarz sedziuje. Wisła musi miec naprawde silne lobby sedziowskie w PZPN. Wynik jest pewny z tym pseudo sędzią.
27 marca 2013, 22:06 / środa
Że co? Przewijając stronę na dół w taki sposób, że widzi się tylko kilka ostatnich postów, można odnieść wrażenie, że to nie mecz piłki nożnej tylko rozprawa sądowa.

Co z tego kto będzie sędziował? Musimy grać swoje i tyle, dać z siebie wszystko. Skandalu raczej nie będzie. Sędzia, jak to ten polski, z najwyższej półki nie jest. Raz zagwiżdże coś dziwnego dla Wisły, ale potem trafi na nas i to nam może uratować skórę w jakimś ważnym momencie.

Nie patrzcie na sędziego. Nie wmawiajcie drużynie, że stracili punkty bo arbiter źle zagwizdał. Zajmujmy się piłką i naszą grą. Tragedii nie będzie. Jest to mecz przyjaźni, więc nawet jeśli sędzia kibicuje Wiśle, to i dla Lechii nie będzie zły. :)
27 marca 2013, 23:48 / środa
Widocznie zbyt krótko oglądasz naszą ligę i jeszcze nie za bardzo znasz polskich sędziów.
28 marca 2013, 09:45 / czwartek
Mam pytanie. Czy w poniedziałek będą otwarte wyspy Lechii?
28 marca 2013, 09:52 / czwartek
Jak market ci otworzą...
28 marca 2013, 12:53 / czwartek
Ciekawostka z weszlo.

3. Co z tą Wisłą?

Nie dość, że w lidze jest obok Zagłębia najlepiej punktującym zespołem na wiosnę, to jeszcze w pucharze bez większych problemów odprawiła Jagiellonię. Bobo Kaczmarek mówi przed poniedziałkowym spotkaniem, że personalny potencjał Wisły jest przeogromny (!), choć on akurat opowiadał już różne rzeczy i coraz częściej docierają do nas głosy, że w szatni piłkarze patrzą na niego już trochę przez palce. Z drugiej strony, kiedy my sami spoglądamy na Lechię, która od początku rundy frajersko gubiła punkty w meczach, które powinny toczyć się pod jej dyktando, a ostatnio zagrała nędznie w Gliwicach, to naprawdę nie zdziwimy się jeśli drużyna Kulawika wywiezie z Gdańska jakieś skromne zwycięstwo.
28 marca 2013, 14:19 / czwartek
@1945 - widocznie się mylisz. Pamiętam jeszcze czasy wielkiej Wisły i Szczakowianki Jaworzno w I lidze. To chyba wystarczająco długo. Zupełną głupotą jest ustalanie wyniki na podstawie rozpiski sędziów. Wszyscy wiemy, że sędziowanie i wszystko inne co z piłką związane w Polsce kuleje, ale nie jest aż tak źle. To w końcu mecz oficjalny w najwyższych rozgrywkach w kraju, który był organizatorem ubiegłorocznego Euro. Pojedź do Brazylii, zobaczysz co to korupcja.
28 marca 2013, 14:34 / czwartek
@Bergkamp
Pogratulować optymizmu, Borski jest tak nieudolny, że chyba nie ma drugiego takiego w ekstraklasie i komu jak komu, ale Wiśle to nie raz mecz już ustawiał. Przekręcił już tyle drużyn, że aż trudno by to było wszystko wymienić. Pierwszy z brzegu przykład mecz Lechia - Wisła (0:1) Iliew udaje, że został kopnięty w twarz przez Deleu w polu karnym, a rudy gwiżdże 11-stkę i jest po meczu.
28 marca 2013, 14:40 / czwartek
a to tak jeszcze żeby nie być gołosłownym odnośnik
28 marca 2013, 14:44 / czwartek
Nie bronię go, ale też nie róbmy tu jakiejś patologii. Jest źle, ale mecz sędziowany przez Borskiego nie oznacza porażki. Trzeba wyjść na boisko i walczyć.

Borskiego nie usprawiedliwiałem i nic dobrego o nim nie mówiłem. Mój pierwszy post był skierowany do osób, które po zobaczeniu, że sędziować będzie Borski, od razu stwierdziły, że przegramy. Z takim podejściem to wiecie...
28 marca 2013, 15:13 / czwartek
nie dość że borski to pierdolony drukarz nr1 w Polsce, to jeszcze nawet te łajzy co komentują ten mecz gówno widzieli a pierdolą, że "no tak, deleu nie trafił w piłke, karny prawidłowy..." a za chwile po powtórce i w zwolnionym tempie "a nie, jednak deleu trafił w piłke..". sami kurwa eksperci od siedmiu boleści...
28 marca 2013, 20:53 / czwartek
Borski to korwa jebana parowa i przekret na 100%, nie zdziwie sie, ze znowu bedziemy mieli w tym meczu przez tego papranego pseudosedzine mase kontrowersji i zjebany wynik...
jestem realista i WISLA ma dzieki sedziemu na wyjscie wiecej niz polowe sukcesu..a gdZie mecz...do tego taki mecz...
ale bede tam zupelnie z innych powodow.. i dla LECHII i dla CHLOPAKOW...im sie to nalezy!!!
28 marca 2013, 21:17 / czwartek
Bergkamp
A jak wygramy? poczekajmy i wtedy zobaczymy jakie mądrości wygrają :)
29 marca 2013, 19:40 / piątek
fajnie byloby gdyby Ultrasi podczas minuty ciszy odstawili racowisko w ksztalcie krzyza... w super sposob zostali by uhonorowani nasi Bracia no i moze pilkarzy by to jeszcze bardziej zmobilizowalo do gryzienia trawy...
29 marca 2013, 22:20 / piątek
a potem by dostali zakazy stadionowe i kilku tysięczne grzywny.
29 marca 2013, 22:37 / piątek
Są tacy, którzy za odpalenie racy siedzą w więzieniu.
30 marca 2013, 00:26 / sobota
za petardy też.
30 marca 2013, 00:41 / sobota
Podczas najbliższego meczu Lechii z Wisłą Kraków, SKLG "Lwy Północy" prowadzić będzie zbiórkę pieniędzy, które w całości zostaną przeznaczone na pomoc kibicom Biało-Zielonych, którzy zostali poszkodowani w wypadku autokaru podczas powrotu z meczu w Gliwicach. Przedstawiciele Stowarzyszenia będą się znajdowali przy bramach wejściowych na stadion i będą wyposażeni w specjalnie oznaczone puszki oraz identyfikatory.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji i mamy nadzieję, że gdańska brać nie pierwszy już raz udowodni, że hasło CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM nie jest tylko pustym sloganem.
30 marca 2013, 22:39 / sobota
Kadra na mecz z Wisłą:

Bramkarze: Michał Buchalik, Sebastian Małkowski.

Obrońcy: Jarosław Bieniuk, Piotr Brożek, Luis Carlos Santos Deleu, Rafał Janicki, Maciej Kostrzewa.

Pomocnicy: Przemysław Frankowski, Łukasz Kacprzycki, Kacper Łazaj, Mateusz Machaj, Marcin Pietrowski, Ricardinho, Łukasz Surma, Wojciech Zyska.

Napastnicy: Paweł Buzała, Adam Duda, Piotr Wiśniewski.

Zamiast Bąka, Frankowski.

Źródło: Dziennik Bałtycki
31 marca 2013, 20:41 / niedziela
Dobrze, patrząc na obecną kadrę..

Buchalik
Deleu, Janicki, Bieniuk, Brożek
Surma, Pietrowski
Ricardinho, Buzała, Kacprzycki
Duda

Wiśniewski na ławce za to co zrobił w Gliwicach. Jeśli wyjdzie w pierwszym składzie uznam to za sabotaż Kaczmarka.

Jasne, możliwe jest, że strzeli hat-tricka i uratuje nam dupę, ale w takie cuda to ja nie wierzę :-)
31 marca 2013, 21:09 / niedziela
Kurwa a co takiego Wiśnia zrobił w Gliwicach?!
Szukanie kozła po tym meczu jest bez sensu,,szczególnie jakby miał być nim Piotrek.
Byli inni,ktorzy mogli przesądzić o wyniku tego meczu.
31 marca 2013, 21:38 / niedziela
Spierdolił każdą akcję, w której uczestniczył?
31 marca 2013, 21:39 / niedziela
A co z Dudą i Ricardinho?
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.520