Gdańsk: czwartek, 24 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 1 kwietnia, 16:00

strona 2/3

31 marca 2013, 22:04 / niedziela
Posłuchaj, moje zdanie jest takie i tyle. Nie musisz się z nim zgadzać. O ile mnie pamięć nie myli to zarówno Ricardinho jak i Duda zmarnowali po jednej sytuacji, a sam Wiśnia popsuł chyba ze trzy świetne kontry i kilka dobrze zapowiadających się akcji.
31 marca 2013, 22:18 / niedziela
Jesli nawet Piotrek zjebal trzy kontry to moim zdaniem,niebyły to setki takie jaki mieli w/w gracze naszej Lechii.
Ja wiem,że ktoś musi być winny kiedyś to byli Rogal i Buzi później Jedi a teraz Wiśnia.
Przykre to,że ludzie którzy mają w sercu Lechie zawsze są jebani po porazkach.
Kiedyś może zaczniecie doceniać ich poświęcenie i chęć dania nam satysfakcji po wygranych meczach.
Wesołego Alleluja.
31 marca 2013, 22:53 / niedziela
Duda w Gliwicach zmarnował piłkę, którą w tenisie określa się "meczową".
Nie masz pretensji?
Mało tego, tydzień później w rezerwach nie było Go na boisku ( aż dziwne, ale o wiele lepiej prezentował się .. Rasiak), i też zmarnował taką setkę w sytuacji sam na sam, że pożalić się można.. wiesz komu.

Ja mam tylko jedną nadzieję.. Od jakiegoś czasu Lechia oddaje punkty Wiśle praktycznie bez walki, bo zawsze Wisła ich potrzebuje..
I tym razem w tej dennej lidze mają szansy wskoczyć na puchary, więc potrzebują punktów.

Mam nadzieję, że to Lechia je zgarnie!
1 kwietnia 2013, 09:54 / poniedziałek
Pomimo przepięknej wiosennej pogody, ktora nadaje się w sam raz aby wypić braterskie piwko z wiślakami na łonie natury, mam nadzieję, że w dzisiejszym meczu zawodnicy Lechii będą gryźli trawę i wygrają.
Tylko zwycięstwo Lechijko tylko zwycięstwo
1 kwietnia 2013, 10:14 / poniedziałek
myslicie ,ze o godzinie 14 da rade kupić bilet na sektor dopingowy ?
1 kwietnia 2013, 10:32 / poniedziałek
"sektor dopingowy" naprawde brzmi komicznie.
1 kwietnia 2013, 11:58 / poniedziałek
czytam i nie wierze, ze kto niby ma szanse na puchary ? kto moze byc na tyle slepy, zeby w ogole takie bzdury wypisywac ?
1 kwietnia 2013, 13:52 / poniedziałek
W tym sezonie liga jest na tak niskim poziomie ze wszystko moze sie zdarzyc...
1 kwietnia 2013, 14:05 / poniedziałek
owszem, ale nie przy takiej grze jaka Lechia prezentuje , sukcesem w tym sezonie z taka gra bedzie miejsce 5-8
1 kwietnia 2013, 14:17 / poniedziałek
to kurwa siedź w domu bo słabo grają. ja pierdole niektórzy to naprawde mają najebane we łbach.
1 kwietnia 2013, 14:20 / poniedziałek
Ale jemu chodzi o to, ze Wisła ma szanse na puchary.
1 kwietnia 2013, 16:50 / poniedziałek
jak zwykle bolą oczy od oglądania tej nieporadności... oby Lechia przycisnęła jeszcze bardziej!
1 kwietnia 2013, 17:58 / poniedziałek
Dobry mecz w 2 połowie. Przeważaliśmy, powinniśmy to wygrać. Szkoda. Ale widać, że się chłopaki starali.
1 kwietnia 2013, 18:21 / poniedziałek
Kolejny mecz z żenującą skutecznością. Spokojnie mogliśmy wygrać każde spotkanie z dotychczasowych pięciu w tej rundzie. Wygraliśmy jedno.
1 kwietnia 2013, 18:38 / poniedziałek
Liga słaba , Wisła jeszcze słabsza , My słabi taki typowy mecz E-klapy.

Szans było sporo ,szkoda skutecznosci bo Wisła grała najwiekszy piach z wszystkich meczy granych z Nami od paru lat.

Przed meczem piekna oprawa i upamiętnienie Naszych z wypadku.
1 kwietnia 2013, 19:05 / poniedziałek
Buzi kręcił Wiślakami aż nie wiedzieli co się dzieje, tylko co z tego...Wisła 5-ligowe dno, i te wygrane przez nich 4 mecze pod rząd tylko pokazują jaka nasza liga jest żałosna. Walka była, powinniśmy wygrać spokojnie (który to już raz w tym sezonie). szkoda, że kilku chlorów nie ma pojęcia co się dzieje na Lechii i nie potrafili uszanować takiej chwili a przychodzą tylko nachlać mordy za co kilku z nich dostaje w jape i oby był to ich ostatnia wizyta na pge. Nosisz barwy = reprezentujesz Lechie (szkoda, że niektórzy tego nie rozumieją)

CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 kwietnia 2013, 19:05 / poniedziałek
Tragedia!!! Przyjechała do nas żenująca drużyna, prezentująca poziom KKS Torpeda Babie Doły, a my nie potrafiliśmy strzelić im nawet pół bramki. Marketing może nie wiem jak się strać, kibice wierzyć niezłomnie, ale gra Lechii jest tak beznadziejna, że odechciewa się przychodzić na stadion. Żenada!
1 kwietnia 2013, 19:12 / poniedziałek
nie marudź...
gramy tak jak cała liga. Ja już przywykłem. Szkoda że Kacy tak późno wszedł za Ryśka. Coś się przynajmniej ożywiło.
1 kwietnia 2013, 19:29 / poniedziałek
To była najsłabsza Wisła jaka kiedykolwiek przyjechała do Gdańska...

Ulubieniec trenera i niektórych na forum Pan Piotr Wiśniewski zawalił nam 3 mecz z rzędu. Tylu setek nie wykorzystać to już jest przegięcie. Już chyba wolę Rahouia w składzie, bo Wiśnia gra już u nas chyba tylko za zasługi.

Zajebisty mecz Buzały, widać że chłopak odżył u nas i gdyby miał tylko wsparcie w kolegach z zespołu świętowalibyśmy zwycięstwo...

Najgorsze, że Kaczmarek zamarzł na ławce i odmrozili go dopiero w 80 minucie...
1 kwietnia 2013, 19:39 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 kwietnia 2013, 19:59 / poniedziałek
Gdybyś ktoś z "zewnątrz" zawitał dzisiaj na stadion w celu obejrzenia meczu, nie znając obu drużyn i ligi w jakiej grają to z pewnością pomyślałby, że to jakiś sparing rezerw ekip z II/III ligi... Przecież to co zaserwowali nam piłkarze to było robienie sobie jaj z kibiców, a także ośmieszenie pojęcia "sportowa rywalizacja". Obie ekipy wychodzą na boisko, tylko po to, żeby "ugrać" remis 0:0 bez żadnego przemęczenia. Rozumiem, że był to mecz przyjaźni, ale NA TRYBUNACH (!!!), a nie na boisku. Tam powinna być walka od 1 do 90 minuty meczu. SKANDAL. Więcej woli walki i ambicji mają dzieciaki z podstawówki na lekcji WF-u...

Z 22 facetów, którzy przyszli pobiegać sobie po boisku tylko trzech (Surma, Pietrowski, Chavez) i pół (Buzała) chciało grać w piłkę. Reszta statystów powinna zastanowić się nad zmianą zawodu. Szczególnie pan wiśniewski, który jest słabszy niż wyśmiewany przez wszystkich sikorski.

Trenera też mamy wspaniałego. Pierwsza zmiana dopiero w 80 (!!) minucie?! Czy wpuszczanie napastnika na ostatnie 10 minut ma jakiś sens? Kiedy on ma się rozegrać? Z marszu to i Messi pełni umiejętności nie pokaże. Po sezonie przydałaby się zmiana trenera. Niech bobo trenuje sobie młodsze roczniki.
1 kwietnia 2013, 20:23 / poniedziałek
Mecz zawalony przez naszego złotoustego maga.Czepiacie sie Wisni a dla mnie do wyjebania juz po pół godzinie był Ricardinio.Żadnego udanego zagrania,same straty i nieudolne kiwki.Kacprzycki przez 5 minut wiecej ugrał niz ta łajza przez cały mecz.
Buzala najlepszy na boisku.Szkoda bo Wisla była do ogrania jak nigdy,chyba trochę sił brakowało w końcówce i dlatego mam żal do Boba,ze tak długo trzymał beznadziejnego Ryśka zamiast juz po przerwie wprowadzić Małego.
1 kwietnia 2013, 20:24 / poniedziałek
Mecz biorąc pod uwagę wyniki nie był tragiczny. Najlepsi u nas Deleu i Buzała. Wisła potwierdza że jest drużyną z dolnej połówki tabeli. Sezon trzeba po prostu dograć i szykować się na następny sezon.
1 kwietnia 2013, 20:24 / poniedziałek
Nie dziwmy sie ze reprezentacja gra padake ale szarosc Polskiej pilki pomalu zniecheca do ogladania tej dyscypliny Sportu Tylko Lechia
1 kwietnia 2013, 20:29 / poniedziałek
słaba Wisła,
Lechia trochę lepiej i jak zwykle nieskuteczna...
zresztą wynik był dzisiaj najmniej istotny

Kacprzycki powinien grać conajmniej od początku II połowy, Bobo zaspał;
gdyby nie Buzała to w przodzie nic by się nie działo
1 kwietnia 2013, 21:09 / poniedziałek
Witam,

Na wstępnie powiem, że Kibice zrobili piękny spektakl ku pamięci, aż serce pęka z dumy, że jest się Lechistą! A co do meczu, nie wiem co robili piłkarze przez te dwa tygodnie.. to oni właśnie powinni najbardziej pokazać, że im zależy na kibicach którzy są z nimi zawsze, bez względu na wszystko! A tym czasem zobaczyliśmy senny mecz, piłkarzy którym ewidentnie nie chce się walczyć, nie zależy im na niczym. Przykre to strasznie ale tak odebrałem ten mecz. Wisła była najsłabszą drużyną która odwiedziła PGE w tym sezonie. Nic tylko im wtłuc parę bramek, sami się prosili. Jeśli chodzi o grę to ciągle to samo, brak ruchu, brak pomysłu. Nie chcę się nad tym dzisiaj dłużej rozwodzić bo nie wynik był tego dnia najważniejszy!

Pozdrawiam
1 kwietnia 2013, 21:10 / poniedziałek
tak tak płaczcie sobie dalej....
Dla mnie liczy się 1 pkt( niestety tylko 1) po meczu walki i zaangażowania większości naszych piłkarzy....
1 kwietnia 2013, 21:14 / poniedziałek
typowy mecz zimowy, w ktorym Lechia grała lepiej od przeciwnika ( w Gliwicach niedowiarkowie było podobnie) . O tej porze roku, uwzględniając opóźnienia wiosny, mało która drużyna prezentuje sie okazale. A nasze akcje wraz ze wzrostem temperatury idą w górę. Bramek nie ma ale dzięki Buziemu coś tam z przodu sie dzieje i emocji nie brakuje.
Musimy grać szybciej skrzydłami ale konkrektnie kim ? Jak patrzę na takich Riberry'ego czy Robbena - cieniasów, że żal dupę ściska, którzy są jednak szybcy, maja parcie do przodu, robią młyn a wówczas łatwiej o okazje bramkowe, to myslę sobie: tu jest klucz do zdominowania ligi . Nawet taki Wania generował sytuacje podbramkowe.... Trzeba iść w tym kierunku. Piszczek nie jest wirtuozem techniki ale opanował klepkę z Kubą, wchodzi do narożnika i puszcza jako tako celne piłki , potrafi jednak zmienić typ zagrania i odegrać krótką piłkę szybko wychodzącemu na pozycję strzelecką pomocnikowi. I to działa a jest proste jak kostrukcja cepa.
1 kwietnia 2013, 21:18 / poniedziałek
Kolejny beznadziejny mecz Rickardinho. Dla mnie to już zakrawa na sabotaż Bobo ( nomen omen trenera zupełnie bez jaj, kiedyś trenował mnie w Lechii w juniorach i był bezkompromisowy; teraz mamałyga), który wystawia, go ciągle w pierwszej jedenastce. Gość nic nie wnosi, ciągle szuka wyszukanych zagrań i prawie nigdy nie wraca po straconej piłce. Trzeba nim wstrząsnąć, tylko czy Bobo ma tyle jaj...

Buzi, po raz kolejny szacun, choć trochę jeździec bez głowy...

Brożek, ciągle gość z Antarktydy nie znający polskiego języka i z nikim nie komunikujący się... Mam nadzieję, że Piotr nie ma autyzmu, tylko gra w Lechii zupełnie mu nie leży i nie wnosi tu emocji
1 kwietnia 2013, 21:35 / poniedziałek
Po raz kolejny potwierdza sie ze Lechia nie ma ofensywnych pomocnikow. To co dzis zagrali Machaj i Ricardinho to poziom okregowy. Szacunek dla Pietrowskiego i Buzały za dobry mecz. Wpuszczenie Dudy na ostatnie 10 minut i Kacprzyckiego na ostatnie 5 minut to chyba nieporozumienie. Bobo chyba spal na meczu z nudow i dopiero tak pozno ich wpuscil.
Mecz zadumy po tragicznym wypadku. Podziekowania za piekna oprawe i nastroj w pierwszej polowie.
Wynik jak na mecz przyjazni przystalo nikogo nie krzywdzi. Trzeba ciulac punkciki choc dzis zwyciestwo bylo blisko na tle slabej Wisły ktora potwierdzila ze jej miejsce w tabeli nie jest przypadkowe.
1 kwietnia 2013, 21:47 / poniedziałek
mimo tutejszych płaczów twierdze ze to kolejny całkiem dobry mecz Lechii. Wielki plus to że nie stracilismy w koncu gola w końcówce :)
Poważnie, to to że dalej dominowalismy nad przeciwnikiem, który w przeciwieństwie do Piasta nie miał tyle szczescia. Lechia stwarzała sytuacje jednak do duetu Buzi -Wisnia brak trzeciego, bo Rysiu w tej rundzie oprócz Machaja (dziś przynajmniej poprawnie) jest najwiekszym rozczarowaniem. Niestety Bobo z Heniem za poźno oprzytomnieli, Mały miał wejsc w 60 minucie.
Szkoda, bo poraz kolejny zabrakło wykończenia czyli kogos takiego jak......... Traore, no sorry ale to własnie ta różnica.
Reszta OK, walczyła cała drużyna, nie bede komplementować ale na plus Deleu i Brożek, Buzi reszta nie najgorzej.

ps. szkoda ze wislaccy piłkarze tak szybko spierd.... do szatni.

TYLKO LECHIA!
1 kwietnia 2013, 22:13 / poniedziałek
Panowie ja uważam że Lechia gra na miarę możliwości tych piłkarzy lub nawet lepiej. Ricardinio gra piach ale lepszego nie mamy (Mały jeszcze sobie nie radzi od 1 minut pokazał mecz z pogonią), Machaj zagrał najlepszy mecz tej wiosny a lepszego na ławce nie było, teraz bedzie problem z amica bo nie bedzie Pietrowskiego......naprawdę wg mnie z tym materiałem gramy naprawde dobrze i myslę że więcej z nich już trenerzy nie wycisna i taka jest smutna prawda
1 kwietnia 2013, 22:15 / poniedziałek
Wie ktoś jak nazywa się ta piosenka, która leciała w przerwie meczu podczas gdy pokazywali na telebimach zdjęcia kibiców sprzed meczu ? :)
1 kwietnia 2013, 22:20 / poniedziałek
dobra gra buzały z brozkiem z klepki fajnie. pietrowski czasem fajnie ciagnie sam na bramke tylko troche mało takich akcji z jego strony.
1 kwietnia 2013, 22:32 / poniedziałek
Jako "forumowy celebryta" :D , powiem tak mecz jak mecz ani dobry ani zły. Mniej więcej na miarę możliwości. Najlepszy po raz kolejny Buzała i ciekaw jestem gdzie są ci wszyscy gotowi rozszarpać za bronienie tego transferu.
Poza tym mecz miał dziś drugorzędne znaczenie i poza pojedyńczymi idiotami , którzy nie potrafią się zachować nawet w takich sytuacjach to wydaje mi się ,że godnie pożegnaliśmy Tomka i Kamila.
PS.Zdrowia dla tych wciąż o nie walczących!
1 kwietnia 2013, 22:35 / poniedziałek
Kolego Tech nie pier doo l glupot bo chlopaki walczyli a to ze widziales slaba gre Wisly to dlatego ze nasi zapierda lali i zawodnikow druzyny przeciwnej nie bylo widac zazwyczaj jedno sie bierze z drugiego ,wiec albo sie ogarnik albo spier.... jeba...sledziu bo tu takich nie brakuje dzieki za walke i doping z trybun Tylko Lechia
1 kwietnia 2013, 22:38 / poniedziałek
I jeszcze jedno Pawel Buzala najlepszy zawodnik na boisku walka walka i jeszcze raz walka dziekuje
1 kwietnia 2013, 22:40 / poniedziałek
Lechia zagrała dobre spotkanie. Zabrakło tylko bramki. Dla mnie Buzała man of the match. Deleu niewiele gorzej. Ricadinho powinien iść na ławę za Kacprzyckiego, nic do gry nie wnosi, tylko wkurwia. Jeździec bez głowy. Co do Wiśni to faktycznie nie zagrał dobrze, ale na Wisłę był lepszy niż Duda, który do gry kombinacyjnej jakoś mnie nie przekonuje. Gramy tym co mamy i tym na co pozwala kasa.
1 kwietnia 2013, 22:41 / poniedziałek
luk,

wytrzeźwiej... Ogarnij się chłopie...
1 kwietnia 2013, 22:51 / poniedziałek
Aż szkoda odpisywać...

@Luk skoro nie rozumiesz na czym polega dyskusja o meczu i do tego nie potrafisz się wysłowić i prezentujesz jakie to wyborne wychowanie wyniosłeś z domu to wypada mi tylko pogratulować twoim podopiecznym! Bądź wzorem dla sobie podobnych gdzie indziej.

A teraz tak normalnie co do Buzały który faktycznie zasuwa za dwóch. Mam tylko jedno ALE- było kilka takich sytuacji, gdzie wszyscy już weszli w pole karne, Buzała ma 2-3 szanse żeby dograć a on ciągle zawija zwodem do linii końcowej i akcja traci na animuszu. Jak ktoś się na to nabierze to super ale w przypadku gdzie próbuje to non stop i nic z tego nie wychodzi to po prostu ogarnia człowiek irytacja..
1 kwietnia 2013, 22:53 / poniedziałek
No cóż.. Ktoś tam wychwala Surmę. Nawet tego nie skomentuje.
Ricardinho totalny piach. Wisnia to samo..

Ogólnie ta trójka raczej najsłabsza.

Najlepsi DELEU, Brożek, ewentualnie Buzała.. i... tyle.
Kompletne zero.

Nie wygrac z drużyną, która 3/4 meczu nie wychodzi z własnej połowy, to poprostu kurwa wstyd.

aaa i pozdro dla Bobo, który kolejny raz pokazał jak stawia na wychowanków.. w ostatnich 5 minutach.
A i tak Łukasz powalczył bardzo dużo.
1 kwietnia 2013, 23:01 / poniedziałek
Zdjęcia
odnośnik
1 kwietnia 2013, 23:13 / poniedziałek
Co do Wiśni. Wiśnia to jest Wiśnia pierdo... co drugą piłkę , ale uczestniczy niemal w każdej akcji. Kto za niego? Rachuj? Różnica taka ,że on nie będzie pierdolił bo nie będzie miał piłki.
Druga sprawa to Ricardinio. Myślałem ,że po odejściu Traore stanie się liderem. Jest tragiczny , nie walczy,tylko się przewraca. Rozkapryszona panna.
Tutaj faktycznie trudno zrozumieć czemu na ławie 85min siedzi Kacprzycki.
No i jeszcze Machaj. Do ideału daleko, ale wreszcie było go widać
1 kwietnia 2013, 23:23 / poniedziałek
graaf

wydaje mi się, że chodzi o INDIOS BRAVOS - CZAS SPEŁNIENIA
1 kwietnia 2013, 23:32 / poniedziałek
Buzala najlepszy na boisku, dobra wspolpraca z Brozkiem. Deleu rowniez na poziomie. Machaj mnie pozytywnie zaskoczyl. Bobo zrobil zmiany do dupy. Zamiast zdjac Ryska to sciaga w miare dobrego Machaja.
Przy oddanym holdzie dla zmarlych i poszkodowanych czulem niesamowite ciarki i wiez z tamtymi ludzmi, mimo ze ich w ogole nie znalem... Rodzina po szalu naprawde wiaze ludzi..
1 kwietnia 2013, 23:44 / poniedziałek
Od paru kolejek bardzo poprawnie grają Pietrowski i Buzała. Widać doświadczenie Pawła a Marcin chyba po ukończeniu studiów gra na luzie i wychodzi mu to coraz lepiej. Jak zwykle przytrafił się błąd Janickiemu (pozostał jako ostatni,złamał linię gdy Bieniuk chciał zastawić pułapkę) na nasze szczęście bez konsekwencji bramkowej.Takie sytuacja jak miał Wiśniewski w 2 czy 3 minucie należy bezwzględnie wykorzystywać bo inaczej będzie 0:0.Dobrze, że do końca obrońcy grali skoncentrowani. Mecz na średnim poziomie bez fajerwerków. Najsłabsi: Rysiek i Machaj. Najlepsi : KIBICE!!!!! Może czas najwyższy zaryzykować i zagrać młodzieżą, nic do stracenia a wiele do zyskania w perspektywie przeszłego sezonu. Denerwujące są te nasze wrzutki i podnoszenie do góry piłki. Kto ich tego nauczył?Przecież piłka dolna jest łatwiejsza do opanowania,odegrania i szybsza.Czy tego nikt im nie może tego powiedzieć?Każde dośrodkowanie było na "Rasiaka", który siedział na trybunach. Bobo, proszę nie pozwalaj grać górą do diabła. Przepraszam za narzekanie ale doprowadza to chyba nie tylko mnie do szału.Wisła bardzo słaba bez wyrazu i siły uderzenia, przeciętna drużyna. Szkoda, że nie ograliśmy dzisiaj Wisły.
1 kwietnia 2013, 23:52 / poniedziałek
Kolego Tech jesli jestes Lechista to chwala Ci za to ,ale nigdy nie obrazaj chlopaka ktory wypruwa krew za Lechie w meczu w ktorym nie ma wyjscia bo wychodzisz na blazna kazdy z nich dal z siebie wszystko a to ze sa slabi i czasami nieporadnii to (wiekszosc z nich to wie, kazdy kibic sie dawno juz do tego przyzwyczail )wiec SZANUJ TO CO MASZ i nie siej farmazonow i dodawaj im otuchy i popros o jeszcze wieksza walke w kolejnym meczu ,ktory jest dla NAS jeszcze bardziej wazny
1 kwietnia 2013, 23:59 / poniedziałek
Chyba się nie do końca zrozumieliśmy. Cała pierwsza połowa była przechodzona bez walki. Nie napisałem nic co mogło by ich obrazić. Dawanie z siebie 100% to jest ich praca. Jak nisko by nie upadli, ile bym się nie denerwował kibicować zawszę będę. Jedyne czego wymagam to zaangażowania przez pełne 90 minut! Możesz mnie uznać za nieobiektywnego-ślepego, masz prawo. Mobilizacja była na całe 20-25 minut, trochę za mało jak na profesjonalistów. Liga jest taka a nie inna, uważam, że każdy ma szanse na puchary i o tym powinni głośno mówić i o to walczyć! ale to już inna dyskusja, nie istotne. W każdym razie chciałbym tutaj na spokojnie po meczu porozmawiać, wymienić się uwagami i spostrzeżeniami. A Ty na mnie wyjeżdżasz uzbrojony w wulgaryzmy i mało tego wyzywasz od najgorszych tz. śledzi... nie miło i nie fajnie, jako kibic tego samego Klubu nie przystoi.
2 kwietnia 2013, 00:14 / wtorek
I widzisz juz jest ok :)( sorry za obraze) zrozum prosze kolego ze oni chca ,tylko nie potrafia ,a ze w pierwszej polowie grali mniej agresywnie to efekt respektu i wyczucia przeciwnika i atmosfery na stadionie (czy naprawde myslisz ze im sie nie chcialo ...?) .Wiem cos o tym bo gralem w Lechijce w latach mlodzienczych .Dodawajmy im wiary bo to czytaja.Na przyklad powiedz ."zapierdzielaj Mateusz bo widze ze odpusciles w pewnych momentach ,albo Lukasz nie graj wzdluz boiska tylko wrzuc chlopakowi za kolnierz moze cos z tego bedzie" ,a nie ze obrazasz chlopakow i skreslasz pozdro

2
2 kwietnia 2013, 01:07 / wtorek
Ten mecz to był jakiś kabaret, mało śmieszny - prima aprilisowy żart. 0-0 z tak żenująco grającą Wisłą to skandal. Najgorsze jest to, że trener jest z tego meczu ZADOWOLONY! To ja nie mam pytań. Ricardinho i Wiśniewski powinni sobie pograć trochę w rezerwach, bo to co ostatnio prezentują woła o pomstę do nieba.

W Poznaniu w ataku:
Kacprzycki - Machaj - Buzała
Duda

Nikt inny nie zasługuje na miejsce w składzie jeśli chodzi o ofensywę.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.279