Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Amica Poznań - LECHIA GDAŃSK 5.04 20:45

strona 1/6

1 kwietnia 2013, 23:37 / poniedziałek
W piątek gramy z Amicą, w sumie wystarczy troche poprawić z dzisiaj i skuteczniej zagrać i mozna by spróbować coś ugrać. mój skład Buchalik - Deleu Bieniuk Janicki Brozek - Surma Pietrowski - Ricardinho Machaj Kacprzycki - Buzała
1 kwietnia 2013, 23:39 / poniedziałek
Za Ricardinho dać Dude, a Buzałe przesunąć na skrzydło. A jak nie Duda to Zyska czy ktoś... Tylko nie Rysiek, bo ostatnio gra piach.
1 kwietnia 2013, 23:42 / poniedziałek
no może. ten wariant z Dudą byłby spoko ale pewnie i tak Rysi będzie grał
2 kwietnia 2013, 00:51 / wtorek
a sie teraz zorientowałem że Pietrowski nie zagra. 4 żółte kartki...
2 kwietnia 2013, 01:09 / wtorek
Nie zagra Pietrowski to zagra Kostrzewa, Zyska.. ktokolwiek. My i tak nie gramy w tym sezonie już o nic.
2 kwietnia 2013, 09:43 / wtorek
Prawdopodobnie wróci już do zdrowia Oualembo, więc Jego można za Pietrowskiego.
Tak czy siak 0:0 będzie dobrym wynikiem - i spodziewanym.
2 kwietnia 2013, 12:17 / wtorek
a co się działo z Kolombo? Chciałbym go w końcu zobaczyć w jakimś meczu. Ciężko go ocenić po tych kilku wejściach, więc jeszcze jest jakaś nadzieja na nową gwiazdę zespołu :D
2 kwietnia 2013, 12:28 / wtorek
amica niczym nas nie zaskoczy ale wygra 2:0, nam zabraknie za to skutecznosci

kto zaklad o krowe starogardzkiej ze tak bedzie?
2 kwietnia 2013, 13:02 / wtorek
Oualembo miał (ma?) lekki uraz kolana. Miał być tydzień przerwy, okaże się w tym tygodniu czy już może ruszyć do boju
2 kwietnia 2013, 14:18 / wtorek
MENDApospolita7, chętnie przyjmę zakład, ale pod warunkiem lekkiej zmiany:
- stawkę z flaszki przeliczamy na złotówki, przy okazji zaokrąglamy do 50,00 zł.
- przegrany wpłaca kasę na konto pomocy ofiarom wypadku i udowadnia na forum, że to zrobił.
Wchodzisz?
2 kwietnia 2013, 15:35 / wtorek
Menda by wygrał zakład raczej,ale zakładać sie o porażke Lechii jest bez sensu...tak samo jak Lechista obstawia u buka porażke Lechii.
2 kwietnia 2013, 16:51 / wtorek
Oualembo jest kontuzjowany i z amica na pewno nie zagra. Być może w przyszłym tygodniu wznowi treningi.
2 kwietnia 2013, 18:51 / wtorek
Amika ma taki sam problem z kreowaniem sytuacji jak my. Jeżeli grają u siebie i przeciwnik nie idzie na otwartą wymianę ciosów, są kompletnie bezradni. Uważam, że obecnie nasi zawodnicy nie są w wystarczającym gazie żeby ryzykować otwarta, ofensywna grę. W szczególności, że do tego potrzebujemy Ricardinho w formie a dopóki pogoda jest taka a nie inna nie możemy wykorzystać jego potencjału. Dlatego niech to będzie obrona, mecz walki, paskudny dla oka ale w tym właśnie upatruje naszą szanse. Lech po 70 minucie będzie musiał się odsłonić i wtedy jedna składna, szybka akcja skrzydłem i wywieziemy 1:0 :) Nie wiem dlaczego ale jak nie ma derbów Trójmiasta to mecz z Amiką jest dla mnie najważniejszy w sezonie, nie cierpię Rumaka i tej całej poznańskiej otoczki.
2 kwietnia 2013, 19:55 / wtorek
A jaka jest optymalna temperatura by wykorzystac jego możliwości?
Ręce opadaja jak sie słucha takich teorii.Jak mu za zimno niech wypierdala na Madagaskar.Powinien być wyjebany do rezerw,z ta grą tylko szkodzi Lechii i zabiera miejsce naszym chłopakom.
2 kwietnia 2013, 21:40 / wtorek
Tech..
Akurat My idziemy na otwarta gre, i dlatego mamy wiecej pkt na wyjazdach..
Nie ma co gadać, z pomysłami Boba 0:0 będzie bardzo dobrym wynikiem.
2 kwietnia 2013, 22:02 / wtorek
Nie ma co zwalać na pogodę bo Ricardinho w Polsce gra od 2010 roku, więc powinien się już przyzwyczaić do pogody.
2 kwietnia 2013, 22:47 / wtorek
Ludzie czy wy nie wiecie co to jest ironia? Poziom rozumienia tekstu co u niektórych wywołuje usmiech na mojej twarzy :) To Bobo zasłynął tłumaczeniem poziomu gry Ricardinho tym, że zamarza, nie odtajał itd... Chodziło mi tylko o to, że w jego obecnej formie nie ma z niego pożytku kompletnie i nie mamy siły z przodu! Jak się nie mylę za kartki będzie pauzował Pietrowski co na dzień dzisiejszy jest ogromnym osłabieniem składu. Chłopak złapał wiatr w żagle i z meczu na mecz co raz pewniej, oby tak dalej.
2 kwietnia 2013, 22:51 / wtorek
@ Dręczyciel,

Śmiem się nie zgodzić. To co gramy na wyjazdach, to wykorzystywanie błędów rywali, przejęcia i szybkie wyprowadzanie piłki. Ale pisać, że my gramy otwartą grę to trochę za dużo powiedziane... Jedyną drużyną w tej lidze która przez większość meczu gra otwartą piłkę jest Legia. Żadna inna ekipa takowej nie gra, nie myl otwartej gry w piłkę z pojedyńczymi fragmentami i wymianą ciosów przez ostatnie 5 minut meczu. To nie jest otwarta gra.
2 kwietnia 2013, 23:02 / wtorek
Według gw Ripoli będzie w 18 meczowej.
3 kwietnia 2013, 11:48 / środa
Dostał dyszkę na koszulce. Może widzą w nim następcę Dawida? ;)
3 kwietnia 2013, 11:57 / środa
Najwyraźniej jest szykowany na jakiś występ w piątek.. No nic, zobaczymy.
3 kwietnia 2013, 11:58 / środa
Jak dla mnie to jebniemy Amice 1:0 i wszystkim kopary opadną, takie mam przeczucie :D
3 kwietnia 2013, 16:45 / środa
Coś mi się wydaje,żę zasada masz kryzys graj z Lechią będzie nadal aktualna.Lech na własnym stadionie gra piach,a Bobo wystawia zawodników w słabszej dyspozycj(Wiśnia,Mendes..)Młodzi niech grają od początku.:Duda.Łazaj(coś go nie widać ostatnio),Kacprzycki+Buzała wtedy jestem w stanie uwierzyć w to,że wygramy w Poznaniu bo będą chłopaki walczyć w przodzie na 100%:)
3 kwietnia 2013, 19:05 / środa
W tym meczu dużo bedzie zależeć od ...szcześcia. Pewnie bedzie to w miarę wyrównany pojedynek z lekką inicjatywą miejscowych kopaczy.
Ostatnio to nasi szczescia nie mają, wiec moze przyjdzie wyrównanie (w koncu suma sczczescia wynosi 0).
Grunt to dyscyplina w defensywnie, żadnych baboli z pułapkami offsajdowymi (Janicki). Ważną rzeczą bedzie to jak spisze sie zastepca Pietrowskiego, jesli srodek pola da rade, pyrusy nie bedą mogli sie rozegrać, wtedy jakieś szybkie wyjscie moze sie uda (hehe chyba sam w to nie wierzę;)

Podsumowując: kto pierwszy strzeli ten wygra.

TYP :zwyciestwo GOŚCI :) a co!

TYLKO LECHIA!
3 kwietnia 2013, 20:11 / środa
Ja coś czuję że wyjdziemy skłądem Buchalik-Deleu Bieniuk Janicki Brożek - Surma Zyska/Kostrzewa - Kacprzycki Machaj Buzała - Duda. i wygramy 2:0. takie przeczucie
3 kwietnia 2013, 20:46 / środa
No własnie! Kostrzewa, ciekaw jestem jak sie teraz prezentuje, bo ostatnio to widziałem go na jakims letnim sparingu i całkiem nieźle sie prezentował. Jednak tak długa przerwa w grze na pewno odbiła sie na formie, no ale moze rzut na głęboka wodę dobrze by mu zrobił.

TYLKO LECHIA!
3 kwietnia 2013, 20:54 / środa
no może. właśnie też go latem w sparingach widziałem i stwierdziłem że ma niezłą technikę i dobry przegląd pola i taki zmysł do dobrych przyspieszających podań. mógłby się przydać
3 kwietnia 2013, 22:17 / środa
W ostatnim meczu rezerw dobrze się prezentował ( grał .. stopera ), ale kilka bardzo głupich strat gdy próbował grać długie piłki po ziemi.
3 kwietnia 2013, 22:35 / środa
Fin nie zagra z nami

odnośnik
4 kwietnia 2013, 10:17 / czwartek
canal+ ma prawa do transmisji wszystkich meczy ekstraklasy, ale pierwszy raz nie ma relacji w programie tv meczu drugiego w piątek - Lech z Lechią. Jest mecz Olympique Marsylia - Girondins Bordeaux Canal+ Sport HD – 20:25, 05.04.2013. to samo w sobotę nie ma żadnego meczu naszej ekstraklasy live.
o co chodzi ?
4 kwietnia 2013, 10:21 / czwartek
rozwiązałem problem :
odnośnik
4 kwietnia 2013, 10:22 / czwartek
Początkowo miały być na nowym kanale sportowym połączonych platform N i C+.
Po wielu protestach abonentów mają jednak być na dotychczasowym kanale.
4 kwietnia 2013, 12:03 / czwartek
To przy okazji tematu telewizji, wklejam link do akcji na facebooku ANTY NC plus, która walczy z tymi całymi dziadowskimi tvnowo-francuskimi dziadami i ich podwyżkami. Pamiętajmy, ze oni mają wyłączność na kolejne sezony ekstraklasy.

odnośnik

Sorry, że w tym temacie.
4 kwietnia 2013, 12:54 / czwartek
Z uwagi, że od lat jestem wielkim fanem całej redakcji canal + sport, dostęp do c+ mam z UPC. Liczę, że Panowie odpowiedzialni w c+ za sport staną na wysokości zadania i wszystko bedzię po staremu i nie dadzą się pochłonąć temu żydowskiego gigantowi...
4 kwietnia 2013, 16:30 / czwartek
Bramkarze:
1. Michał Buchalik
24. Patryk Sobczak

Obrońcy:
4. Piotr Brożek
6. Jarosław Bieniuk
26. Deleu
2. Rafał Janicki
30. Maciej Kostrzewa

Pomocnicy:
35. Przemysław Frankowski
29. Łukasz Kacprzycki
21. Mateusz Machaj
19. Ricardinho
10. Julian Ripoli
8. Łukasz Surma
25. Wojciech Zyska

Napastnicy:
20. Paweł Buzała
15. Adam Duda
18. Kacper Łazaj
14. Piotr Wiśniewski

To 18 na mecz z Amicą podana przez Lechia.pl :)

Wygramy, wygramy, wygramy! Kurw* pokonamy!
4 kwietnia 2013, 16:46 / czwartek
Mój typ na jedenastkę na jutro.

1. Michał Buchalik

4. Piotr Brożek
6. Jarosław Bieniuk
2. Rafał Janicki
26. Deleu

30. Maciej Kostrzewa
8. Łukasz Surma

29. Łukasz Kacprzycki
21. Mateusz Machaj
20. Paweł Buzała

15. Adam Duda

Ale znając Kaczmarka znowu zobaczymy grających ostatnio straszną padakę Wiśniewskiego i Ricardinho.
4 kwietnia 2013, 17:14 / czwartek
Lech Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 20:45, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).
4 kwietnia 2013, 17:15 / czwartek
Po ostatnich szaleństwach jestem za odsunięciem od składu Rysia i Wiśni. Wiśnia raczej papa już na stałe, a Rysiu żeby trochę potrenował. W ataku widzę Adasia i Łazaja. Tym bardziej, że mamy już utrzymanie.
4 kwietnia 2013, 17:29 / czwartek
Bardzo lubię Kacprzyckiego, ale nie jestem za tym żeby wystawiać go od pierwszych minut. Jego wielkim atutem jest szybkośc, dynamika. Grając od początku na "świeżych" rywali nie będzie miał takiej przewagi nad nimi, zostanie zneutralizowany a w drugiej połowie opadnie z sił bo ile można wykonać tyle szalonych sprintów. Dlatego powinien być naszą tajną bronią i wchodzić w minucie 60-65, na podmęczonych rywali, i wtedy niech za nim ganiają, faulują i się męczą.

Pozdrawiam
4 kwietnia 2013, 17:52 / czwartek
Do wyboru do koloru. Jak nie Kacprzycki to Łazaj. :-) Swoją drogą fajnie by było zobaczyć całą jedenastkę wychowanków w jakimś meczu Ekstraklasy.
4 kwietnia 2013, 19:06 / czwartek
Sprawdziłem tv :) Dokładnie program numer 33 na Cyfra plus premium będzie działać od jutra nie wiedzą od której ja to mam na szczęście :)
4 kwietnia 2013, 22:03 / czwartek
Nie liczcie na to, że Ricardinho usiądzie na ławie.
4 kwietnia 2013, 23:18 / czwartek
Nie sadzilem, ze kiedys to napisze ale brak Pietrowskiego w tym meczu moze byc az nadto widoczny. Chlop jest w formie i jak Bobo bedzie chcial zalatac dziure Machajem to moze byc lekka lipa.
4 kwietnia 2013, 23:31 / czwartek
Akurat Pietrowskiego to raczej zamieni Kostrzewa.
5 kwietnia 2013, 08:35 / piątek
A ja nie będę zaskoczony jak Bobo zamiast zagrać młodzieżą wystawi Bąka jako defensywnego pomocnika.
5 kwietnia 2013, 08:50 / piątek
Nie strasz Bąkiem tylko.
Gość nadaje się do tarcia chrzanu a nie do grania w piłkę.
Każdy młodzik to lepszy pomysł od Bąka.
To samo z Wiśnią. Niech młodzi grają póki czas i mecze o pitruszkę.
5 kwietnia 2013, 08:57 / piątek
przecież Bąka nie ma w 18stce..
5 kwietnia 2013, 09:28 / piątek
ciekawy wątek z tym Bąkiem jak ktoś nie ogarnia tematu to niech się nie udziela
5 kwietnia 2013, 09:37 / piątek
Makaroniarz w meczowej 18! Bobo go pewnie dzisiaj nie wpuści, ale za coś musiał go na mecz zabrać. Czy ktoś go widział w akcji? Za coś ten kontrakt na pół roku dostał.
5 kwietnia 2013, 09:48 / piątek
Yhy... Rahoui też za coś dostał kontrakt. O innych owocach nosa trenerskiego wspominać nie będę.
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025