Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Amica Poznań - LECHIA GDAŃSK 5.04 20:45

strona 4/6

5 kwietnia 2013, 22:13 / piątek
Preston, co CI się w Wieszczyckim nie podoba? ja tam szanuję byłych piłkarzy, którzy potrafią coś ciekawego powiedzieć, niekoniecznie w stylu Wojtka "docenta" Kowalczyka....

Wynik adekwatny do ilości piłkarzy na boisku. Gramy w osłabieniu. Szanuję próbę wprowadzania młodych i wychowanków, ale naprawdę akurat dziś ta woda jest za głęboka. Np. dla Zyski. Duda to człowiek któremu dramatycznie brakuje wyszkolenia technicznego. On już tego nigdy nie nadrobi, zawsze przy przyjęciu trudnej piłki odskoczy mu na 8 metrów.
5 kwietnia 2013, 22:13 / piątek
nazwanie jakiegokolwiek piłkarza drewnianym to aż taka obraza? bez przesady
5 kwietnia 2013, 22:14 / piątek
Defensywny pomocnik za defensywnego pomocnika przy 0:3 gdzie tu logika ?

Jeszcze dwa, jeszcze dwa !!
5 kwietnia 2013, 22:15 / piątek
Jeszcze pięć!!!
5 kwietnia 2013, 22:15 / piątek
Ponarzekaliśmy... a teraz Wiśnia i gramy do końca.
5 kwietnia 2013, 22:17 / piątek
Olo to Ty chyba nie oglądasz nigdy studia pomeczowego, czy też ligi +.
Ten pajac ZAWSZE stęka na Lechie, że bezjajeczna drużyna itp itd.
5 kwietnia 2013, 22:19 / piątek
Matko Jedyna, Wisnia cos dmuchnał, jeszcze dwie sciechy i bedzie remis!!!!!!
5 kwietnia 2013, 22:20 / piątek
Dobrze że chociaż dwa razy Huberta przepchnęli jak dziecko, raz Wiśnia przy golu i teraz Duda.
5 kwietnia 2013, 22:20 / piątek
Oooo, gol. A właśnie chciałem napisać, że przeraża mnie brak objęcia przez Lechię przeagi w tym meczu z na wpłó wyluzowanym już Lechem. Powinniśmy siedzieć na ich połowie i nieustannie próbować atakować, jak w pierwszym meczu tego sezonu z Polonią w Gdańsku. Było 1-2, potem 1-3 ale naprawdę walczyliśmy. Dziś tego nie ma, choć ta akcja z golem Wiśni może coś zmieni?
5 kwietnia 2013, 22:21 / piątek
Jasne, wina Traore. Muszą trenować grę zespołową. W młodzikach uczyli się kopania nogą, w juniorach biegania po murawie, jak skończyli 18 lat rozpoczęła się nauka strzelania na bramkę. Po 2 latach terminowania najpojętniejsi opanowali sztukę podawania piłki do tyłu. Dwudziestopięciolatkowie, super zdolna młodzież są w stanie skleić 3 celne podania, w tym 2 do bramkarza. 28-letnie nadzieje opanowali umiejętność padania w polu karnym, co stanowi pierwszy krok w kształtowaniu myślenia strategicznego. Po trzydziestce następuje eksplozja talentu w dziedzinie gry ciałem i łokciami. Około 35 roku życia piłkarz zyskuje pewność siebie, celnie wybija piłkę na out, najlepsi potrafią wycofać do bramkarza. Około 38 roku życia, z powodu osłabionej wydolności płuc wyrabia się umiejętność właściwego ustawienia na boisku. Umiejętności gry zespołowej, taktyki nabywają piłkarze po ukończeniu 40 lat, dorabiając w charakterze sprawozdawców telewizyjnych i ekspertów. A powodem takiego stanu rzeczy są murzyni występujący w zespołach i trenerzy, którzy krótkowzrocznie na nich opierają grę.
5 kwietnia 2013, 22:22 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 kwietnia 2013, 22:23 / piątek
Kurde sami jesteście drewniani, po wejściu Dudy gra zmieniła trochę oblicze na lepsze, szarpie i co najważniejsze zwyzywał jebane pyry jak na prawdziwego Lechistę przystało!!!
5 kwietnia 2013, 22:24 / piątek
Panowie, po golu Wiśni chyba idziemy na Majstra!!!!!!!!;-)
5 kwietnia 2013, 22:26 / piątek
dręczyciel, nie oceniam Wieszczyckiego po tym jakie ma podejście do Lechii, tylko za całokształt - były piłkarz potrafi powiedzieć coś sensownego i naprawdę czasem fajnie posłuchać kogoś kto zna tę walkę od podszewki bo przez wiele lat żarł tę ligową trawę na jakimś tam poziomie.

Stosunek Wieszcza do Lechii? Pamiętam jak za Kafara potrafił się Lechią zachwycać tak jak wszyscy. A dziś? No z całym szacunkiem, komentatorzy są dla Lechii BARDZO ŁASKAWI :)
5 kwietnia 2013, 22:26 / piątek
ciekawe czy Wiśnia z Buzałą będą się trzaskali po meczu
5 kwietnia 2013, 22:27 / piątek
Rombis, widzę że brakuje Ci żużla,na piłce to Ty się nie znasz,sory
5 kwietnia 2013, 22:28 / piątek
olo ok jesli ktos mowi cos ciekawego abstrahujac od sytuacji na boisku to jest w porzadku ale jesli ktos pierdoli trzy po trzy nie na temat najezdzajac w kazdym zdaniu jaka to druzyna gorsza jest "naprawde" gorsza to to mija sie wogole z celem.a to zauwazam w tym i nie tylko w tym meczu Lechii...Obczajam goscia po glosie chociaz nie mam zielonego pojecia jak wyglada(dzieki dreczyciel za zoobrazowanie typa) to kiedy bym nie ogladal meczu to zawsze cos napierdala na Lechie
Piona!
5 kwietnia 2013, 22:30 / piątek
To wspaniali fachowcy. Wierzę im i ufam, że wydrą zwycięstwo na tym trudnym terenie.
5 kwietnia 2013, 22:33 / piątek
Ehh.. Duduś nam spierdolił dwie setki praktycznie.
5 kwietnia 2013, 22:33 / piątek
5 kwietnia 2013, 22:34 / piątek
Ostatnie 9 meczów:
1 zwycięstwo,
5 punktów.
Bobo - dzięki (?) , ale odejdź.
5 kwietnia 2013, 22:35 / piątek
zamiast 3-3 jest 4-1 ta liga jest pojebana .
Adam.. Z Piastem patelnia, z Wisla szansa, teraz też patelnia.. Masakra:(
adamus, widzę, że chodzisz po profilach. Ok choć to potrafisz mistrzu rozkminy.
Może nie znam się na piłce, kiedyś w nią grałem, nawet moim trenerem był Bobo, choć to faktycznie nie znaczy, że się na niej znam, ale jeśli jak Ty będziemy ślepo patrzyli na to, że jeśli to wychowanek to jest zajebisty to myślę, że ciągle bylibyśmy w A-klasie.

Może powiesz, że lepiej jeździć po wsiach i czuć klimat wychowanków, to ok, ale nie narzekajmy na to, że teraz Ślusarski strzela nam 4 bramkę...

Bądźmy prowincjonalnym klubem samych drewnianych wychowanków
5 kwietnia 2013, 22:36 / piątek
Hahaha a jednak brama Dudy!
5 kwietnia 2013, 22:37 / piątek
no już chciałem coś napisać ale teraz to nie wiem co pisać :)
5 kwietnia 2013, 22:37 / piątek
Co tu dużo gadać, Bieniuk z Janickim raczej dziś Weltklasse nie zaliczyli :)
5 kwietnia 2013, 22:38 / piątek
Jakie 3:3?! Tutaj powinno być 6:1 lekką ręką... Akcja z 90 minuty pokazuje dlaczego Duda grzeje ławę w niemal każdym meczu. Jest słaby i tyle. Oczywiście gdyby taką sytuację miał w rezerwach to strzeliłby z palcem w zadku. Ot taki z niego napastnik.

Ogólnie fajnie, że powalczyliśmy w końcówce drugiej połowy, ale z tej drużyny nic nie będzie. Z Boba taki trener, że zamiast trenować piłkarzy to wymyśla idiotyczne odpowiedzi na konferencje prasowe.
Szkoda, że nie parę minut wcześniej. Było by 3-2 i szansa na remis...
Uwielbiam to nasze forum :DDD
5 kwietnia 2013, 22:39 / piątek
5 kwietnia 2013, 22:39 / piątek
W sumie nasi gracze wyszli na boisko, byli (obraz kamer dowodem),biegali i strzelili gola!!!!! Wow!!!!! Ale co na to Bobo?
5 kwietnia 2013, 22:40 / piątek
Jedyny jasny punkt w tym meczu to Duda. Obrona porazka i po raz kolejny sie potwierdza ze Janicki to jednak rezerwowy. No ale gramy kim mamy.
Rombis i Lechia1982,coś wam obu powiem,jeśli Bobo wystawiałby "normalne" składy,a n ie po układach wyniki w kilku meczach byłyby inne.Chcecie porozmawiać na ten temat,zapraszam przed meczem z Jagą do T29 na godzinę przed meczem po prawej stronie baru...Pozdrawiam
Kaczmarek po meczu odpali coś w stylu: Przespaliśmy pierwszą połowę, ale w drugiej części gry widziałem dobre momenty i jest nadzieja, że w kolejnych meczach uda się zagrać lepiej.
Wynik lepszy niż gra.
Całe szczęście że Amica nie zagrała całego meczu na pełnych obrotach.
W ostatnich 5 meczach u siebie Lech zdobył punkt.
5 kwietnia 2013, 22:41 / piątek
druga połowa nasza..
5 kwietnia 2013, 22:42 / piątek
Nasi wszyscy grajkowie to weltklase a liga prawie jak premierszip.

Nikt nie ogarnie i nie da rady przewidziec zadnego wynkiu i przebiegu meczu prawie bylo 5-0 potem 3-2 i prawie 3-3 a w pewnym momencie 4-1 a konczy sie 4-2 po fantastycznym golu Dudy ;)

ochujec idzie :)
5 kwietnia 2013, 22:42 / piątek
Ja też uważam, że Duda wprowadził ożywienie. Poprztykał się jeszcze z małpą i się zaczęło granie zamiast opierdalania.
5 kwietnia 2013, 22:43 / piątek
Mogło być 3-2 a skończyło się 4-2 .Powalczyliśmy brawo dla chłopaków !!
5 kwietnia 2013, 22:44 / piątek
Lechia1982

Wskaż mi na tą chwilę lepszego napastnika w naszym klubie.
Duda nie jest rewelacyjny, ale lepszych nie mamy.

Jak dla mnie ostatnim w miarę ogarniętym napastnikiem (w pewnym sensie) był Buval.
5 kwietnia 2013, 22:44 / piątek
Niestety, ale w bramce czas na zmiane. Dwie bramki Michała.
Z Dudą niestety ktoś musi dyscyplinarke przeprowadzić, bo chłopak gra ZDECYDOWANIE zbyt egoistycznie...
5 kwietnia 2013, 22:45 / piątek
Szacunek dla Lechistow za doping w Poznaniu !
5 kwietnia 2013, 22:45 / piątek
Kamil masz racje. 2 połowa 2:1 dla nas. Jest jakiś pozytyw.
5 kwietnia 2013, 22:46 / piątek
Nie ma dogrywki? Przecież gol na wyjeździe liczy się podwójnie!
Paralityk to jest Bobo, a nie Duda. Powinien wziąć przykład a Piechniczka i zasiąść przy kominku.
Podziękowania dla ekipy wyjazdowej - ekstra doping!
5 kwietnia 2013, 22:46 / piątek
Ale Deleu to jednak rewelka. Kto by się spodziewał.
5 kwietnia 2013, 22:48 / piątek
5 kwietnia 2013, 22:50 / piątek
Rombis,przyjdź przed meczem,porozmawiamy,wytłumaczę Ci kilka spraw...do zobaczenia przed meczem z Jagą,zauważ że mecz dla Lechii się zaczął jak wszedł Duda oraz zszedł Zyska,notabene sąsiad Boba ze Sztumu...
5 kwietnia 2013, 22:52 / piątek
Mam z Dudą problem. Z jednej strony widać tą surowość w grze, piłka w wielu przypadkach odskakuje mu na kilka metrów przy próbie przyjęcia. Dodatkowo, to już któryś mecz, gdzie nie wykorzystuje stuprocentowej, wydawałoby się, sytuacji. Poza tym dzisiaj w dwóch przypadkach nie zauważył lepiej ustawionych partnerów. Z drugiej jednak strony strzelił kolejną bramkę, mimo że w przekroju całego sezonu za wielu szans nie dostawał (chodzi o ilość minut spędzonych na boisku). I jeżeli Bobo postawi na niego bardziej zdecydowanie, to jest szansa na to, że jeszcze kilka goli uda mu się strzelić. A przecież z tego głównie powinien być rozliczany napastnik. Jakby nie patrzeć, wprowadzenie chłopaka ożywiło grę i miał udział przy obu bramkach - przy golu Wiśni bardzo dobrze się zastawił.

Zobaczymy, co będzie dalej.
5 kwietnia 2013, 22:52 / piątek
Rombis Ty masz drewniany łeb!!!!! Duda dał zajebistą zmianę, a wsparcia w zespole raczej nie miał. Jeżeli Łazaj jest drewniany to widać, że nie widziałeś żadnego meczu z jego udziałem niedzielny kibicu...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011