Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - Jagiellonia Białystok 14.04.13 godz. 17.00

strona 2/4

11 kwietnia 2013, 16:58 / czwartek
false - hehe problemy zostały "usunięte" ;)

Wracajac do tematu, to spodziewam sie ofensywnego stylu obu drużyn i "radosnej twórczosci" w defensywie, jesli pierwsi ukłujemy to myslę ze powinny wpasc 3 punkty. No chyba, ze znowu zaczną grać asekuracyjnie, choc tyle razy zostaliśmy za to pokarani (Korona, Pogoń, Polonia), ze wątpię aby Bobo popełnił ten sam błąd i cofnie zespół.
Nie wiem w jakiej formie jest Sobczak, ale dałbym "odpoczac" Buchalikowi
W obronie niestety nie mamy zbyt wielu wariantów do wyboru, wiec chyba skład ten sam.
Srodek pola Magister z Surmą, jako ofensywnego wystawiłbym Wiśnie, skrzydła Buzi i Rysiu (potem Kacprzycki), w przodzie Duda.

Typ 2:1 dla nas

TYLKO LECHIA!
11 kwietnia 2013, 23:12 / czwartek
Widzę, ze poruszyłem drażliwy temat. To dobrze bo z dyskusji wypływa jeden wniosek. Marcin Pietrowski nie jest jeszcze gwiazdą zespołu a Łukasz Surma jeszcze nie przestał nią być. Zgadzam się z tym ale dalej upieram się, że należy Pietrowskiego zakontraktować i to możliwie szybko bo to on powinien być przyszłością Lechii. Co do Tomka Korynta to pamiętam jak Tata Roman i jego Mama przywozili go na stadion jako małego chłopca. To w Lechii został ukształtowany jako piłkarz. Puszkarz też grał w Bałtyku a nikt nie śmie powiedzieć, że nie jest Lechistą z krwi i kości. Zbyszek Kupcewicz grał tak jak jego ojciec w Lechii ale nie nazywam go Lechistą bo wyrósł w Olsztynie.Tyle wyjaśnienia co do Tomka. Wiem co mowie bo przychodzę na Lechię od czasów gdy większości obecnych kibiców nie było na świecie a może i ich ojców. Moje serce jest na wskroś biało zielone i takie pozostanie na zawsze.
12 kwietnia 2013, 01:02 / piątek
Janusz, a nie Zbyszek
12 kwietnia 2013, 08:01 / piątek
W Lechii grali Zbyszek i Janusz. Niemniej w tym przypadku chodzi mu o Zbyszka.
12 kwietnia 2013, 09:33 / piątek
Dokładnie. A gdy Maciej pisze o ich ojcu – chodzi o Aleksandra (napisał: „Zbyszek Kupcewicz grał tak jak jego ojciec w Lechii”).
12 kwietnia 2013, 14:48 / piątek
ciekawe czy będzie więcej niż 7 tys ludzi..
12 kwietnia 2013, 15:01 / piątek
Obstawiam 10-11tyś ale i tak wszystko będzie zależne od pogody .
12 kwietnia 2013, 15:03 / piątek
Chlopaki ustalcie ile będzie ludzi, bo nie wiem czy się wybrać.
12 kwietnia 2013, 15:29 / piątek
hehe:)
w niedziele jest też inauguracja sezonu Wybrzeża, co też może się odbić na liczbie.
Co prawda godziny nie kolidują, ale budżety domowe pewnie już tak
12 kwietnia 2013, 20:39 / piątek
Potrzebna mi osoba która idzie do młyna na niedzielny mecz. Wszystkiego ta osoba dowiedziałaby się na GG więc proszę o kontakt na Gadu-Gadu 42280086

PS: To bardzo pilne ;)
13 kwietnia 2013, 10:21 / sobota
Małkowski

Deleu Bąk Bieniuk Brożek

Surma Pietrowski

Wiśnia Buzała Kacprzycki

Duda

Takim składem jak wyjdziemy, mamy pewne 3 punkty.
13 kwietnia 2013, 10:51 / sobota
Co do obsady bramki to zostawiłbym Buchalika... ma więcej tzw. "bramkarskiego" szczęścia. Jeśli linia obrony przestanie popełniać tyle baboli to i bramkarz zacznie lepiej bronić bo poczuje się pewniejszy w bramce. Małkowski natomiast tego szczęścia nie ma i jeśli obrona wygląda jak ser szwajcarski to i bramka Małkowskiego robi się dwa razy większa dla rywala....

Rysiu też powinien się znaleźć w wyjściowej 11... w końcu zrobiła się wiosna ;)

Remis obstawiam patrząc realistycznie na możliwości kopaczy ale wierzę w zwycięstwo!!!!
13 kwietnia 2013, 11:55 / sobota
allah

odnośnik
13 kwietnia 2013, 13:41 / sobota
No i Buchalik poza kadrą:)

Małkowski
Deleu, Kostrzewa, Bieniuk, Brożek
Pietrowski, Surma
Buzała, Wiśniewski, Ricardinho
Duda

A co!
13 kwietnia 2013, 13:55 / sobota
Moje typy:

--------------------------- Małkowski -------------------------

-- Deleu --------- Bąk ------------- Bieniuk ---- Brożek --

----------- Pietrowski ------------------ Surma ------------

Racardinho ---------- Wiśniewski -------------- Buzała --

----------------------------- Duda ---------------------------

na drugą połowę szybka zmiana na Kacprzyckiego lub zacząłbym Kacprzyckim :)

ps na bramkarza wybrałbym Kanieckiego, ale nie wiem w jakim jest stanie po kontuzji
13 kwietnia 2013, 14:32 / sobota
No czyli Małkowski w bramce.

Zastanawia mnie jedno. W niższych ligach jest taki przepis, że zawodnik w tygodniu meczowym może rozegrać tylko 90minut..

Może np zagrać 30 minut w rezerwach, by później zagrać 60 w pierwszej drużynie.
Czy w ekstraklasie taki przepis nie obowiązuje?
Kaniecki rozegrał całe spotkanie w rezerwach, dziwna to sprawa
13 kwietnia 2013, 14:50 / sobota
Różnie z tym jest. Duda grał przecież w Poznaniu, a potem chyba cały mecz w MESA.
13 kwietnia 2013, 15:27 / sobota
A gdzie nasz nowy nabytek "Król Julian" Ripoli nie posiedzi już na ławce ?
13 kwietnia 2013, 15:59 / sobota
Kaniecki grając w rezerwach może zagrać cały mecz z Jagą? Kiedyś temat był poruszany, ale nie pamiętam dokładnie.
13 kwietnia 2013, 19:40 / sobota
Ja mam w sumie taką propozycje.. Jako, że "Dzieci Białegostoku" ruszyły po wypadku ostro do pomocy biało-zielonym, proponuje w tym jednym jedynym wypadku odpuścić "Jazde z kurwami" itp.

Wiem, że część zaraz się oburzy, ale wydaje mi się, że tym razem poprostu nie wypada.

"Szyk i Elegancja".
13 kwietnia 2013, 19:49 / sobota
ok
13 kwietnia 2013, 20:31 / sobota
błysnełeś. plus 100pozycji na forum
13 kwietnia 2013, 23:36 / sobota
w końcówce wejdzie Frankowski i ... wymieni koszulkę z Frankowskim .
14 kwietnia 2013, 10:30 / niedziela
Przed meczem :

odnośnik

warto doczytac do konca :

Ja juz zamowilem wynik 2:1 - za 1,23zł warto sprobowac :)
14 kwietnia 2013, 10:45 / niedziela
Ciekawe ile trzeba wysłać sms-ów żeby zamówiony wynik się sprawdził ;)
14 kwietnia 2013, 11:21 / niedziela
cóż, wypada jedynie podziękować legi. sobie mecze załatwiają u sędziów i w pzpnie, to jeszcze dają nam możliwość wyboru wyniku za pośrednictwem swoich ziomków dziennikarzy, jak miło z ich strony. gdybyśmy mieli z nimi zgode może byłaby szansa na mistrzostwo hahahah.
14 kwietnia 2013, 15:43 / niedziela
LECHIA: 33. Sebastian Małkowski - 26. Luiz Carlos Santos Deleu, 2. Rafał Janicki, 6. Jarosław Bieniuk, 4. Piotr Brożek - 19. Ricardinho, 8. Łukasz Surma, 17. Marcin Pietrowski, 14. Piotr Wiśniewski, 20. Paweł Buzała - 15. Adam Duda.
14 kwietnia 2013, 17:06 / niedziela
siemka gdzie znajde odnośnik do meczu,pomorzecie?
14 kwietnia 2013, 17:09 / niedziela
poszukaj tu odnośnik
14 kwietnia 2013, 17:14 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 kwietnia 2013, 17:20 / niedziela
brawo Adam , ale nastepnym razem jak jest 100 % sytuacja to nie ciesz się przed strzeleniem
14 kwietnia 2013, 17:20 / niedziela
Ale teraz już trafił :)
14 kwietnia 2013, 17:23 / niedziela
gdzie w necie znaleźć mozna mecz który jest na canal + family,jak możecie to prosze o odnośnik
14 kwietnia 2013, 17:24 / niedziela
14 kwietnia 2013, 17:24 / niedziela
Duda powinien już mieć hattricka. On jest jak Buzała - wykorzystuje co 3 setkę.
14 kwietnia 2013, 17:26 / niedziela
teraz 4 ;)
14 kwietnia 2013, 17:29 / niedziela
Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Niestety.
14 kwietnia 2013, 17:39 / niedziela
mam przekaz dzieki
14 kwietnia 2013, 17:44 / niedziela
Przyznam, że pierwszy raz oglądam mecz Lechii na żywo w tv i doping brzmi naprawdę pierwszorzędnie.
14 kwietnia 2013, 17:58 / niedziela
Małkowski powinien chyba zapomnieć o piłce. Gra trzy minuty na sezon. Krzywdę sobie zrobi, jak tak dalej pójdzie.
14 kwietnia 2013, 18:02 / niedziela
najlepsze, że jak Kaniecki musiał wejść to się sztab zaczął martwić czy on może na pewno zagrać.
14 kwietnia 2013, 18:13 / niedziela
2:1 Rysiek!!! Szkoda, że teraz Surma przestrzelił... Chyba wziął (zły) przykład z Dudy.
14 kwietnia 2013, 18:18 / niedziela
Ja pierdolę! 2:2
14 kwietnia 2013, 18:39 / niedziela
Co ten Duda wyprawia? Kolejna setka zmarnowana! Która to już?!
14 kwietnia 2013, 18:42 / niedziela
Kurwa no to co oni w obronie przy stalych robia to jest jakis kurwa kryminal. Ja pierdole tak miazdzyc przeciwnika i przegrywac po jakichs farfoclach.... Niedobrze mi od tego juz. Moze sie wreszcie naucza (a raczej Bobo), ze z rogu sie wali bombe na afere, a nie kurwa kombinuje jakby Barcelona byli. Patrzec i sie uczyc!
14 kwietnia 2013, 18:46 / niedziela
Mieć w meczu 6 setek i przegrać to czyste frajerstwo!
14 kwietnia 2013, 18:58 / niedziela
Jesteśmy frajerami rundy wiosennej po raz kolejny przegrywamy wygrany mecz gramy tak chaotycznie że tylko dzięki punktom wywalczonym na jesieni nie jesteśmy teraz w strefie spadkowej po prostu dramat
14 kwietnia 2013, 19:00 / niedziela
Chuj z wynikami, ważne ,że portfel Kuchara ma się dobrze, co nie :)?
Bobo: mieliśmy przewagę, byliśmy lepsi, zmarnowaliśmy setki, materiał ludzki

I tak w koło :)
14 kwietnia 2013, 19:03 / niedziela
Zawsze jak sie cien szansy pojawia, zeby o cos pograc, to musza w pizde zebrac. Przegrany wygrany mecz, frajerstwo na maksa.
14 kwietnia 2013, 19:04 / niedziela
Kurwa dość. Który to już frajersko przegrany, albo niewygrany mecz? No ileż można patrzeć na to gówno? Dwa razy prowadzić w meczu i nawet nie zremisować? I to z chujową jak sto chujów Jagellonią?

Zęby bolą. Duda niby ma gola, ale ile spierdolonych sytuacji? Kacprzycki dno i pięć metrów mułu. Środkowi obrońcy do wypierdolenia. Od kiedy Madera odszedł Bieniuk gra straszny piach.

Kaczmarek sam jest sobie winny. Nie odstawia się bramkarza, bo zagrał jeden słabszy mecz. W zamian zabrał dwóch, którzy ostatni raz grali kilka miesięcy temu. Z czego jeden okazał się paralitykiem.

Ogólnie to zbiera mi się na nudności. W całym meczu tylko Deleu i Wiśnia nieźle. Co nie znaczy wcale, że dobrze.

Niech ten pierdolony sezon w końcu się skończy. Może jak panienki będą miały o co grać, to zaczną grać z głową. Bo ja naprawdę nie rozumiem, jak można w ostatniej sytuacji meczu, przy wyniku 2:3 zagrać wysoką piłkę do NAJNIŻSZEGO na boisku Kacprzyckiego. Przecież to świadczy o kompletnej zapaści umysłowej.

Wkurwiłem się.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022