Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Śląsk Wrocław - LECHIA GDAŃSK 21.04 godz. 14.30

strona 2/3

21 kwietnia 2013, 16:25 / niedziela
Nie wiem ktory to juz mecz w ktorym prowadzimy i nie mozemy utrzymac. Generalnie patrzac na mecze naszej e klapy napewno nasza gra wyglada conajmniej na srodek tabeli jest duzo slabszych druzyn zdecyodwanie. A dzis bez gadania bylismy lepsi aktywniejsi niz Slask.
21 kwietnia 2013, 16:25 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 kwietnia 2013, 16:25 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 kwietnia 2013, 16:27 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 kwietnia 2013, 16:27 / niedziela
Wielka prośba Panowie. Kto się dobrze zna na kompach, łączach, necie i znajdzie mi tego chujtakinte w rzeczywistości?
21 kwietnia 2013, 16:29 / niedziela
to sa sledzie z kompleksami
21 kwietnia 2013, 16:36 / niedziela
Panowie a teraz powaznie mamy 4 punkty straty ,azeby grac w pucharach i otwiera sie znowu szansa na gre w pucharach. Przed nami mecze podbeskidzie, belchatow, chorzow i zabrze u siebie .Powiem tak bedzie dobrze Tylko Lechia
21 kwietnia 2013, 16:40 / niedziela
na co liczycie i tak przegramy mecze, oni powinni codziennie do psychologa chodzic i jakies ziolka na koncentracje pic
21 kwietnia 2013, 16:41 / niedziela
Oglądająć mecz byłem przekonany,że stracimy bramke w końcówce.Tutaj można przegrać,zremisować 1-2mecze ale MY jesteśmy jak frajerzy w tych końcówkach.Spokojnie te 9pkt. więcej miałaby Lechia gdybyśmy byli klasową drużyną na swoim podwórku,a niestety tak nie jest.
Brawo momentami za grę ale ku**a ile można się wkur***ć na takie zachowanie zespołu i sztabu(trzeba było dać kogoś za Wiśnie,który się nie wracał i nie miał siły już).
Wzmocnienia w tym oknie-można napisać,że ich nie było...niech ktoś da kase 2-3 graczy do podstawowego składu wtedy naprawdę o 3 można walczyć w tej słabej lidze.
Bo w przyszłym sezonie bez wzmocnien będziemy w dolnej części tabeli.
Ludzie nie płaczą tylko każdy ma granice wytrzymałości no chyba,że komuś to obojętne,że Lechia dostaje od wszystkich.Przyjedzie Podbeskidzie i Nas puknie na PGE bo walką zniszczą naszych kopaczy.
21 kwietnia 2013, 16:45 / niedziela
FRAJERZY wiosny!

Przeciez gdyby trzymali cisnienie do 95 min w tych kilku meczach to byliby w miedzy Lechem, a Legia!!

To juz wole zeby mlodzi frycore placili.
21 kwietnia 2013, 16:52 / niedziela
W ostatnich 8 meczach 6 goli straconych po 85 minucie. Do tego, 7 goli straconych po stałych fragmentach. Załamać się można.
21 kwietnia 2013, 17:10 / niedziela
Najgorsze jest to, że wiosną wszystkie drużyny z którymi gramy rozgrywają swój "najgorszy" mecz w sezonie! a my oczywiście tego nie potrafimy wykorzystać, no bo kurde kim? jak nie dostaniemy prezentu to sami nie strzelimy. Duda dzisiaj dostał 90minut na pokazanie się, szansy nie wykorzystał i mam nadzieje, ze Kaczmarek spróbuje kogoś innego. Mam żal do Kaczmarka, że nie przeprowadził zmian! Buzała powinien zejść w przerwie tak jak to było z Jagą. Wiśniewskiego w 60 minucie już też ktos powinien zmienić! Na plus napewno Deleu, zdecydowanie nasz najlepszy piłkarz wiosną! Jedyny solidny z tej bandy. Oczywiście bardzo poprawny występ Krzyśka Bąka po długiej przerwie tak trzymać.

Pozdrawiam
21 kwietnia 2013, 17:14 / niedziela
ja nie wiem, nie chce powiedziec tego wprost takze napisze, ze tylko jacys ludzie zupelnie oderwani od rzeczywistosci moga od kilku kolejek mowic o jakis pucharach ... jakie puchary ? kim ? i jaka druzyna ? ludzie , tutaj trzeba sie cieszyc, ze jest szansa duza na utrzymanie z taka gra i z takimi zespolami jakimi gramy, jeszcze nie jeden mecz przegramy w tym sezonie i jestem pewien, ze np. podbeskidzie nam wpieprzy, obecna Lechia kompletnie nie umie wygrywac meczow, sa slabi, ze az zal patrzec, a tutaj uparcie ktos pieprzy o jakis pucharach, chyba jak weszlo zrobi puchar dla najwiekszych frajerow ...
21 kwietnia 2013, 17:16 / niedziela
Dlaczego mój komentarz został usunięty? Bo ta drużyna to najwięksi frajerzy tego sezonu? Bez przesady z tym usuwaniem wpisów!
21 kwietnia 2013, 17:18 / niedziela
k........napiszcie kto może wejść na zmianę (gdzie siedzą Kostrzewa, Kacprzycki, Frankowski, Dawidowicz i dziadek Surma) pytam kto ? mamy takich jakich mamy i nic lepiej nie bedzie, jeszcze tylko 7 meczów i koniec. Potem niech wykaże sie zarząd. Uważam że sztab i tak z tych piłkarzy wycisną wszystko, lepsi już nie bedą to jest przykre
21 kwietnia 2013, 17:19 / niedziela
Techlg a znasz powiedzenie, które mowi, ze gra sie jak przeciwnik pozwala ? Jak już patrzysz na jedna stronę to bądź chociaż obiektywny...to, ze jakaś drużyna zagrała swój najgorszy mecz to nie znaczy, ze grała sama przeciwko sobie...tylko druga drużyna nieumozliwila im zagrania lepszego meczu.
21 kwietnia 2013, 18:15 / niedziela
Ten mecz mozemy wrzucić do wora z napisem "orzesz k.... mać!" w którym juz są te z Polonią i Pogonią. Teraz trochę smutnej statystyki z rundy wiosennej.
8 rozegranych meczów w tym:
1 wygrany 4 remisy 3 porażki, bilans 7pkt bramki 10-14
Ilosc goli strzelonych w końcówce meczu : Lechia 1, rywale 6
Ilosc goli strzelonych po stałych fragmentach gry: Lechia 0, rywale 7 (+2 rzuty karne)
Ilosc straconych punktów po stracie gola w końcówce: Lechia 6pkt, rywale 0pkt

Z 36 punktami aktualnie bylibysmy w zupełnie innej sytuacji. Trzeba powiedzieć ze w wiekszosci meczów Lechia nie prezentowała sie jakos wybitnie słabo (wyjątkiem było spotkanie w Poznaniu), często niestety punktem zwrotnym (in minus) było.....strzelenie gola przez nas, wtedy zaczyna sie to wszystko sypać. Tylko raz Lechia poszła za ciosem i dzieki temu mamy ....jedno zwycięstwo.

Tu trzeba dobrej pracy z psychologiem i do znudzenia cwiczyc stałe fragmenty gry.

TYLKO LECHIA!
21 kwietnia 2013, 18:22 / niedziela
Zdjęcia z meczu Śląsk - Lechia
Z murawy odnośnik
Trybuny odnośnik
21 kwietnia 2013, 18:24 / niedziela
też bym sie ku temu skłaniał. Dla mnie dobra druzyna musi umieć odebrać piłkę przeciwnikowi jeszcze w środkowej strefie boiska i przeprowadzić kilkoma podaniami składną akcję, zakończoną celnym strzałem na bramkę. Nie mozna odmówic naszym pikarzom tych umiejetności. Wiadomo , nie zawsze wyjdzie i to nie tylko z tego powodu, że przeciwnik też chce wygrać. W większości spotkań mamy przewagę i nawet w Poznaniu przez wiele minut wyglądało to podobnie. Natomiast brak u nas wdrażania w życie odpowiedniej taktyki przystającej do aktualnej sytuacji na boisku. Reszta to już szczegóły - normalne ułomnosci , jakie występują w róznym stopniu nasilenia, w każdej drużynie, bo takiego Janickiego na ten przykład spotkasz wszędzie .
21 kwietnia 2013, 18:25 / niedziela
Następny mecz gramy z walczącym o życie Podbeskidziem.. Bramki padną na pewno. Jesteśmy drugą najgorszą ekipą jeśli chodzi o gole stracone u siebie :-)
21 kwietnia 2013, 18:32 / niedziela
Bobo:
- Kolejny raz zremisowaliśmy wygrany mecz
– Nasza organizacja gry była wzorowa, zneutralizowaliśmy środek pola Śląska, odcięliśmy Sobotę i Patejuka od gry, byliśmy lepsi w każdym elemencie , stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Gdybyśmy mieli więcej spokoju pod bramką przeciwnika powinniśmy to spotkanie wygrać dwiema, trzema bramkami. Śląsk oczywiście też miał swoje sytuacje, ale nie zmienia to faktu, że to Lechia była w tym meczu lepszym zespołem.
~~~~
jest postęp ;)
tydzień temu przegraliśmy wygrany mecz, dzisiaj zremisowaliśmy wygrany mecz ;)
za tydzień na pewno wygramy wygrany mecz~~
21 kwietnia 2013, 19:11 / niedziela
"tydzień temu przegraliśmy wygrany mecz, dzisiaj zremisowaliśmy wygrany mecz ;)
za tydzień na pewno wygramy wygrany mecz~~"

potem wygramy zremisowany mecz, kolejny to bedzie wygrana przegranego meczu, potem przegramy przegrany, zremisujemy zremisowany, wygramy wygrany, zremisujemy przegrany ..............................i bedzie koniec sezonu.

TYLKO LECHIA!
21 kwietnia 2013, 19:35 / niedziela
Tak z nudów liczyłem celne podania obu drużyn. Maksymalnie pięć a potem piłkę przejmował przeciwnik.
21 kwietnia 2013, 20:03 / niedziela
Bąk graczem meczu wg. C+
21 kwietnia 2013, 20:07 / niedziela
Czyli potwierdziło się to o czym pisałem. Wg mnie również Bąk był w naszym zespole najlepszy.
21 kwietnia 2013, 20:56 / niedziela
Bąk zagrał przyzwoicie podobnie jak Wiśnia, Deleu czy Pietrowski. Niestety poza Kanieckim to najsłabszy był Duda, który przepychał się i walczył ale niewiele wnosił do naszych akcji ofensywnych. Kaczmarek na plus za eksperyment ze zdjęciem Surmy, natomiast ogromny minus za zestawienie ławki rezerwowych i brak zmian. Zespół ekstraklasowy nie może sobie pozwolić na granie całego meczu w 11. Rezerwowi nie jadą na mecz na wycieczkę ale po to żeby pomóc zmęczonym kolegom, którzy tak jak dziś włożyli dużo sił w spotkanie. Pomijam też absurdalną sytuację że w końcówce Śląsk napiera a Kaczmarek nawet ne próbuje ich wybić z uderzenia przeprowadzając zmianę i kradnąc czas.
21 kwietnia 2013, 21:08 / niedziela
Bieniuk , Bąk i Wiśnia w jedenastce kolejki wg C+ .
21 kwietnia 2013, 21:18 / niedziela
Jak Bobo kradł czas zmianą z Pogonią to się to źle skończyło. Więc i tak źle i tak niedobrze.
21 kwietnia 2013, 21:49 / niedziela
Polecam. Bardzo dobra konferencja Boba.
odnośnik
21 kwietnia 2013, 22:32 / niedziela
Za co tam Bieniuk w jedenastce? Nie przypominam sobie żeby w tej kolejce był jakiś lepszy prawy obrońca, Deleu wygrał wszystkie pojedynki, nie ważne czy odbierał czy atakował, zagrał naprawdę świetny mecz. Wiśniewskiego natomiast do tej jedenastki to chyba z głodu wćisneli. Gdyby Wiśnia nie był Wiśnia i miał szeroko otwarte oczy i coś więcej do zaproponowania niż jeden zwód to był by z niego naprawdę spory pożytek.
21 kwietnia 2013, 22:36 / niedziela
Ja jestem pod wrażeniem gry naszych zawodników. To był najlepszy mecz na wiosnę. Remis boli, ale za styl gry, i to przez niemal całe 90 min., brawa dla drużyny. Budowa postępuje. Oby tak dalej się rozwijali.
21 kwietnia 2013, 22:40 / niedziela
No i Bąk jakby odpalił. Wydawał się już spisany na straty, a tu w nowej roli. To tak jak udany transfer. Ciekawe jak będzie dalej z Bąkiem pomocnikiem.
21 kwietnia 2013, 22:44 / niedziela
Wg mnie Duda zagrał bardzo dobrze. Najlepszy napastnik od kilku lat. Dajmy mu jeszcze troche czasu. Chlopak ma papiery na granie.
Brawo Bobo za konferencję. Zna się na robocie.
21 kwietnia 2013, 22:56 / niedziela
paradox :
Z całym szacunkiem nie podzielam Twego zdania.Dla mnie Duda jest strasznie słaby, drewno w całym swoim majestacie! to nie może być tak że zawodowy piłkarz 6 metrów od bramki zamiast kopnąć w piłkę trafia w kępę trawy.Ja jestem przekonany że ściągnięcie na przyszły sezon solidnego obrońcy, pomocnika i napastnika da nam możliwość walczenia o puchary.
21 kwietnia 2013, 23:06 / niedziela
Ciekawa opinia. Ja zostanę jednak przy swojej. Mam nadzieje, że czas pokarze kto miał rację. Drewnem jest Rasiak. Duda biega, walczy, zgrywa, rozpycha się, dobrze ustawia się w linii (w sensie nie łapie offside'ów). Jestem cierpliwy. Oczywiście Messim on nigdy nie będzie, bo to inny rodzaj napastnika. Weźmy jeszcze pod uwagę ile Duda grał. Kolega mieszka w Dortmundzie. Opowiadał mi ostatnio, że z 1. sezonie gry Lewandowskiego opinie o nim były podobne jak tutaj, że drewno, że jedną na 10 sytuacji wykorzysta. Gdzie jest teraz? Wszyscy wiemy. Chcę, porównując go do Lewandowskiego pokazać pewien mechanizm, niekoniecznie Dudę porównywać do Lewandowskiego.
21 kwietnia 2013, 23:08 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 kwietnia 2013, 23:16 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 kwietnia 2013, 23:34 / niedziela
To teraz moja ocena tego meczu. Spotkanie nie bylo jakies porywajace ale mysle, ze zagralismy w miare dobry mecz. Bylismy duzo lepsi organizacyjnie niz Slask, Kontrowalismy mecz od pierwszych minut i momentami fajnie to sie ogladalo. Na wielki plus dzisiaj Wisniewski (nie tylko za bramke, widac ze jest w formie), Krzysiu Bak,Buzala i Pietrowski. Dobrze spisywala sie tez obrona i tutaj wlasnie widac pozytyw bo wlasnie o obronie najbardziej sie martwilem. Duda wystep bardzo bezbarwny ale coz niech gra, zalezy mu... chociaz dziwicie mnie co raz bardziej internetowe placzki. Najpierw chcecie zeby gral Duda tlumaczac ze i tak zagra lepiej niz Grzelczak,Rasiak czy ktos inny i bedzie gryzl trawe. Duda gra, jest na boisku, gryzie trawe ale i tak kurwa wam nie dogodzi nikt :) Nie bylo Dudy ZLE ! Jest Duda... jeszcze gorzej :) To jest typowy napastnik ktory musi dostac pilke do nogi. Jak na razie brakuje umiejetnosci ale niech gra moze ta skutecznosc wieksza przyjdzie ?

Jak juz prowadzilismy 1-0 to chcialem zeby tak w 70 minucie zszedl Duda a za niego wszedl Lukasz Surma. Nie mowie tutaj zebysmy sie cofneli i murowali bramke ale na te 20 minut przydaloby sie troche spokoju. Rowniez w okolicach 80 minuty wpuscilbym na miejscu Boba Kacprzyckiego ktory na podmeczonych rywali i na te 10 minut by mogl byc opcja idealna bo by chlopak poszarpal. No ale to sa jedynie moje przemyslenia zza ekranu ;)

Ostatnia kwestia. Obsada bramki. Juz wczesniej, przed meczem z Jagiellonia mowilem ze wolalbym zeby Buchalik zagral... zagral Kaniecki i widzielismy co sie stalo ? Bramki byly jego. Dzisiaj nie mial w sumie duzo pracy.. oprocz pieknego strzalu Kazimierczaka. Co sie stalo pod koniec meczu to mi sie nie miesci w glowie... Za taki czyn to powinien biegac 100 kolek dookoła stadionu i przy tym łapać pilki. Jak mozna w drugim meczu popelniac te same bledy?? Na tym szczeblu rozgrywek taki wyczyn drugi raz pod rząd jest KARYGODNY i mam nadzieje, ze w nastepnym meczu z Podbeskidziem zobaczymy spowrotem Buchalika bo mimo wszystko uwazam, ze zagral lepsze spotkanie w Poznaniu niz Kaniecki w 2 meczach razem.
Pozdrawiam
21 kwietnia 2013, 23:47 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 kwietnia 2013, 23:55 / niedziela
Pamietaj, że Kaniecki był zasłonięty. Nie miał szans tego złapać. Ni i pamiętajmy, po jakiej kontuzji został rzucony odrazu na "głęboką wodę".
21 kwietnia 2013, 23:58 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 kwietnia 2013, 00:04 / poniedziałek
konferencja Boba: - bezbledny, w koncu widze, ze nie majaczy.

Tylko czemu nie wpuscil zadnego juniora?!
22 kwietnia 2013, 00:05 / poniedziałek
Sobczak tylko raz zagrał w rezerwach, wczoraj z Gryfem :P
poprzednie mecze bronił Małkowski, a potem jedno Kaniecki :)
22 kwietnia 2013, 00:08 / poniedziałek
też byłem zdziwiony, że Bobo nie reaguje na zmianę sytuacji na boisku. Proponowane przez L-UK zmiany były uzasadnione. Kacprzyckiemu piłki nie trzeba dogrywać do nogi, potrafi nd nią zapanować i zamieszać z przodu, co daje chwile wytchnienia tyłom ,no i oddala potencjalne zgrożenie . Świeży Łukasz Surma - bezcenne! No i ta sama końcówka czyli zmiana dla zmiany. Nie lubie tego ale to w końcu element taktyki stosowany przez drużyny broniace wyniku.
Wywiad z Bobem niezły, oby nas nie spotkało jednak to co ŁKS. Medal ma dwie strony. Piłkarze wywalczyli raz bodaj 7-me miejsce a spadli , co wcale nie poprawiło ich losu. Gdyby trzeci klub z I ligi zapłacił im zaległe pensje i zaproponowął częśc z nich angaż w ekstraklasie, to co innego....
22 kwietnia 2013, 10:21 / poniedziałek
żygać się chce jak się czyta wypociny sezonowców. po 1, zacznijmy od dudy. ma 22 lata a w takim wieku to już dojrzały piłkarz powinien być a adam ile razy wszedł w podst. składzie w e-klasie? raz? dwa?gdzie miał się ogrywać? gdyby duda wchodził regularnie do pierwszego składu i grał po kilkanaście/kilkadziesiąt minut mając lat 18 (a nie po 3 minuty) to teraz nie było by takiego niezdecydowania w kluczowych momentach i łupałby bramki jedną za drugą. kolejna sprawa, to w ataku Lechia napewno gra lepiej od kiedy odszedł czarnuch, to jest fakt. ale niestety brakuje skuteczności, ale kreowanie akcji i stwarzanie sytuacji wychodzi napewno lepiej. gorsza sprawa natomiast jeżeli chodzi o obrone. strzelamy gola i 100% cofka pod bramke. jaki to ma sens? oczywiście każdy chce żeby Lechijka grała jak najlepiej, i patrząc obiektywnie powinniśmy mieć ze 40pkt spokojnie jak nie więcej. no ale jest jak jest.
22 kwietnia 2013, 10:37 / poniedziałek
Lechista UK słuchaj jakby wszedł Surma za Dudę dopiero by nie było spokoju w środku....
Dziś środek bez Surmy wyglądał tak jak powinien wyglądać na nasze możliwości czyli graliśmy w 11 a nie w 10 jak pojawiał się Surma w wyjściowej 11 :)) z całym szacunkiem dla niego ale ma juz swoje lata i swoje doświadczenie powinien przekazywac młodszym kolegom z ławki....

Co do Dudy to zagrał bardzo pozytywny mecz i zwróćcie uwagę że mimo niewykorzystanych "znów" sytuacji dawał nam barrdzo dużo z przodu... mam tu na myśli pare przejęć górnych piłek łącznie z odegraniem......

Kaniecki to w tej chwili nasz najlepszy bramkarz... a że babol był, cóż bywa.... ja nie płaczę z tego powodu....
22 kwietnia 2013, 11:00 / poniedziałek
zdjęcia z meczu odnośnik
22 kwietnia 2013, 11:23 / poniedziałek
Bobo najwyraźniej poszukał trochę innego miejsca dla Dudy w tym meczu. To nie był już klarowny układ Duda wysunięty - Wiśnia cofnięty. Chyba cel był taki, by Duda nie był jedynym od wykańczania akcji. No bo dlaczego Marianowi piłkę upierdolił Wiśnia, a nie Duda? Niby z jagą strzeliliśmy 2 bramki, czyli więcej z przodu, ale Śląsk to jednak lepsza drużyna od białoruskiego zadupia, i chyba trzeba przyznać, że atak spisał się dobrze.
22 kwietnia 2013, 12:54 / poniedziałek
odnośnik

Zobaczcie jakie statystyki bywają złudne. Ktoś kto nie widział meczu, spojrzy na strzały/celne/posiadanie piłki i pomyśli, że to Śląsk dominował.

Kiedy oni zrobili te 19 strzałów? :-)
22 kwietnia 2013, 13:06 / poniedziałek
Może te z rozgrzewki też się liczą? ;)))
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.455