Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - Podbeskidzie B-B. 27.04 godz. 15:45

strona 3/3

27 kwietnia 2013, 22:37 / sobota
Limitless- z większością się zgadzam ale dodam , trener powiedzmy szczerze to ostatni Jego klub w extr. . Zostanie z samymi wychowankami i odrzutami to i tak u nas pozostanie . Ten facet już nie postawi warunków temu " właścicielowi" i będzie lawirował między nim a Nami !. Uważam że nie przyzna się do błędów w taktyce i ustawieniu (dziś miało to miejsce ) , po zmianach gra lepiej wyglądała - dlaczego tak póżno ? , bo było 0-2 ? To było widać po 35 min. . Nie będę oceniał poszczególnych piłkarzy , jedni mnie zawiedli pomimo doświadczenia , inni są drewniani i cała polska to widzi , niektórych brak ( Surma I połowę wytrzyma !). Wiadomo że głównym złem obecnie jest "główny udziałowiec" lecz jeżeli znajdzie ludzi którzy chcą firmować tego gnojaka to muszą się liczyć z tym co ich poprzednicy w naszej Lechii.
27 kwietnia 2013, 22:59 / sobota
potrzeba bramkarza....obronce srodkowego (madera to blizniak nowaka z belchatowa) i oczywiscie napadziora...jak nie bedzie to sorry ale w nowym sezonie bicie sie o awans do II ligi z nieciecza
27 kwietnia 2013, 23:04 / sobota
p.s. zapomnialem zapodac co najwazniejsze i co pewnie powiedzieli na konferencji...w dwumeczu jestesmy lepsi
27 kwietnia 2013, 23:30 / sobota
Tak jak pisałem Górale Nas ambicją zniszczą i się sprawdziło bo chyba zawodników do ku*** mamy lepszych.Jak się patrzy na Tabelę to trzeba wygrac z Bełchatowem bo śmierdzi spadkiem..Jestesmy jedną z najgorszych drużyn w tej rundzie i ja sie pytam Panie Kaczmarek czy za Rahuja,Ripolego,Rasiaka i jeszcze jakieś wynalazki nie można było ściągnać 2 graczy do pierwszej 11??Przecież naszej gry nie da się oglądać.Wszystkim tutja zależy na zwycięstwach i dobrej grze ale prawde trzeba napisać-jestesy razem z Polonią i Pogonią najsłabszymi drużynami w lidze-chodzi o styl gry..
Teraz to wyspa wielkanocna Nas ogra-tak jak pisał kolega wyżej-człowiek chce obejrzec mecz,przyjemnie spędzić czas-wyda tylko kase i jeszcze się wku***..
Szkoda bo liczyłem na dobrą runde przy takiej słabej ekstraklasie cóż trzeba się teraz cieszyć z utrzymania i tyle:)
27 kwietnia 2013, 23:45 / sobota
Czy lepszych - to pojęcie względne. Patrząc na dwumecz to najlepszym naszym piłkarzem był Bączek ;)
27 kwietnia 2013, 23:46 / sobota
ciekawe gdzie jest ten ktorego satysfakcjonowalo tylko 4-0. Az sie wierzyc nie chce jak niektorzy slepo wierza w ta druzyne. Druzyna jest pierwszoligowa i to tez na srodek tabeli. Spadek jak nie teraz to w nastepnym sezonie na pewno.szkoda slow po tym meczu bo to byl po prostu blamaż.
27 kwietnia 2013, 23:51 / sobota
Wracając z meczu gadaliśmy z kumplami, że na konferencji Bobo (a raczej Bobek) będzie pierdolił farmazony typu : "na plus , że młody Frankowski strzelił bramkę" i się nie pomyliśmy. Gość nie raczył zauważyć braku walki, zaangażowania i ambicji, do momentu kiedy wyniki na tablicy widniał 0-2 i kiedy cały stadion jebał wkłady, że hańbią Naszą Lechię. Wtedy nagle przycisnęli i pokazali charakter, chyba się bali, że tak jak przy drugiej bramce dla BB część biła brawo, tak jakby stracili na 0-3 to chyba cały stadion biłby brawo BB, a to by było już dramatem. Ten sam pseudo trener Bobek potrafi tylko na konferencjach opryskliwie zwracać się do pismaków jakby pozjadał wszystkie rozumy, jakby był niesamowicie ważną personą w piłkarskim świecie trenerskim i pieprzy ciągle o tożsamości, przebudowie i podaje przykłady Feyenoordu , który to dostawał po 0-10 jak grał wychowankami, ale to się podobno opłacało, bo jak gra Feyenoord dziś każdy widzi. Chce palant drugiego Feyenoordu to niech wystawi w jednym meczu 8-9 młodych chłopaków, wychowanków czy innych , niech dostaną 0-10 i wtedy złego słowa nie powiem. Wozi się buc jakby nie wiadomo jakie trofea pozdobywał i jakby nie wiadomo jaki trenerem był a huj z niego trener. Starszych piłkarzy nie zmotywuje ani nawet nie ma co z nimi gadać bo wszyscy wiedzą jak to się odbywało w latach 90tych w Sokole, Bełchatowie czy w Płocku. Wszyscy też wiedzą jak to się odbywało w Groclinie więc ani dla starych ani młodych , którzy głupi nie są nie jest autorytetem. Bobek śmie się szczycić pseudo sukcesami z lat gdzie wszytko z góry było ustawione jak w piłkarskim pokerze. Szczyt bezczelności i myśli , że My kibice będziemy dalej spokojnie słuchać jego pierdolenia o tożsamości i przebudowie. Może czas na to żeby znów grupy zorganizowane zaczęły pojawiać się na treningach w celu zmotywowania graczy pokroju Ryśka i paru innych , którzy przyszli tu spokojnie dograć do emeryturki. Ciekawe czy wtedy też bobek byłby taki mądry i opryskliwie potraktował taką delegację kibiców. Nie ma żadnego pomysłu na grę, jak wyjdzie to fajnie, to zasługa sztabu i są zajebiści. Jak nie wyjdzie to nie ma co lamentować, mogło być 6-0 ale , że jesteśmy w przebudowie to najważniejsza jest tożsamość. Kurwa krew mnie zalewa, zarząd złapał trenera , który nie wymaga wzmocnień (jak Janas chciał to go pogonili, choć to był jedyny trener z jajami od czasu Kubickiego) nie stwarza problemów, a mydli oczy przebudową i tym pierdolonym odzyskaniem tożsamości. O jakiej tożsamości on kurwa mówi o tej z lat 80tych?90tych? Kiedy Nikoś sponsorował klub i chłopaki wiedzieli, że to jest Lechia i trzeba zapierdalać, bo jak nie to lepiej w nocnych klubach się nie pokazywać? Jedyny godny zapamiętania moment z dzisiejszego meczu (nie licząc ładnej bramki Frankowskiego) to hasło CO WY ROBICIE, WY NASZĄ LECHIĘ HAŃBICIE. Hańbią ją te wszystkie pedały co jedzą z ręki kucharki , hańbi ją bobek i hańbią ją kopacze (oczywiście z wyjątkami), którzy w dupie mają ten klub, całą jego historię, kibiców i tworzenie wielkiej Lechii.
28 kwietnia 2013, 01:05 / niedziela
Cinek fajny artykul ale nie dlanas za duzo piszesz.

powiem tyle czy wygrywasz czy nie ..........TYLKO LECHIA piszac tu i tak nic nie zmienimy !
28 kwietnia 2013, 01:17 / niedziela
Po 15 minutach II połowy powiedziałem Lechia tego meczu nie wygra.Przy 0:1 powiedziałem stracą drugiego gola i przegrają mecz. Rozumiem można przegrać ( nie raz to widziałem). Lechia parę lat temu wygrywając 0:1 z Piastem uratowała ekstraklasę. Zwracam uwagę na inny zupełnie aspekt. Lechia nie ma bramkarza, obrony i ataku. A tak na serio to grozi spadek,tak spadek jak tak dalej pójdzie.PBB może wyprzedzić Lechię! Ktoś powie żarty.Nie. Po jesieni Lechia 23 pkt a PBB 6 pkt.Na dziś Lechia 30 PBB 22pkt. Z przewagi 17 pkt. pozostało tylko 8.Kto w dniu rozpoczęcia rundy wiosennej przewidywał taki stan rzeczy. A mecze trudne przed Lechią Obym był złym prorokiem i mylił się. Wolę jednak dmucha c na zimne jak w przyszłym sezonie oglądać derby.trzeba szybko zdobyć 5-6 pkt żeby grać w miarę spokojnie.
28 kwietnia 2013, 02:07 / niedziela
ten sam błąd co zawsze. To Podbeskidzie musiało wygrać ten mecz ale tego nie wykorzystalismy. Zrezygnowaliśmy z tej przewagi a oni czekali cierpliwie, aż przyjdzie włąściwy moment.
28 kwietnia 2013, 02:12 / niedziela
Parę cytatów :

Nie doszukiwał bym się winy w trenerze! Kaczmarek dostał jasny cel, nie wiele więcej z tą drużyną można zrobić.
;Sezon dla nas skończył się już dawno
ludzie oni by chcieli ale nie potrafią, są słabi
a ja bym chciał żeby Bobo wystawił młodych, samych młodych
- - - - - - - -
To własnie oddaje doskonale naszą bryndzę. Ludzie to właśnie takie nastawienie
Wasze, po części Boba - Bobka ( też podoba mi się lepiej) sprowadza drużynę do parteru. Co za piramidalne bzdury.
NIE, nie i po stokroć NIE.
1.Gramy i walczymy w każdym meczu tak, jakby od niego zależało zdobycie Mistrzostwa Polski
2.Nie mamy słabych piłkarzy, mamy piłkarzy zdolnych do rozegrania wielkich meczy . Dowiedli tego nie jeden raz.
3.Profesjonalna druzyna piłkarska to nie promocja młodości. Graja najlepsi, bo tylko wynik tego meczu jest najważniejszy a nie za dwa lata.
Otóż ,jak już pisałem błędem Bobka jest wpajanie piłkarzom, że nie ma kasy i trzeba ogrywać młodych, nic już nie zwojujemy wielkiego ale gramy dobrze etc.
Nie będzie wzmocnieńi i tego typu sianie defetyzmu. Zadaniem trenera jest mobilizacja do najwyższych celów a nie pierdolenie , że jesteśmy lepsi. Gówno lepsi , jak przegrywamy albo remisujemy . Nasza druzyna jest źle prowadzona i to nie tylko w aspekcie mentalnym, bo spadek psychy to "zasługa" tego trenera ale też jest kiepsko przygotowana taktycznie. Oni umieja grać -jedni lepiej, inni gorzej, ale potencjał, który w nich drzemie nie jest i tak należycie wykorzystany. Jak ja słyszę ciągle gadanie o wzmocnieniach, to mysle sobie najpierw niech wszyscy grają na takim poziomie , jak potrafia zagrać i wtedy wzmocnienia będą istotnym krokiem do wyniesienia jakości gry na jeszcze wyższy poziom. Ten trener zmarnuje każde wzmocnienie.
28 kwietnia 2013, 02:18 / niedziela
Obudzicie się wkońcu... ? Taaa... tożsamośc Lechii.
28 kwietnia 2013, 08:07 / niedziela
Gry nie będę nawet komentował bo nie ma czego. Ale poziom naszego dopingu, ilość dziwaków na młynie którzy bardziej pasuja do cyrku niż na mecz i ilość ludzi którzy cały mecz stali na środku młyna z rękami w kieszeni poprostu woła o pomste do nieba. Mam nadzieje, że wraz z nowym z sezonem będzie to ogarniane bo naprawde wstyd. Tak jak piłkarze swoją grą robią pośmiewisko z Lechii, tak nasz doping w tej chwili również nie jest godny Lechii. Chyba pomysł współpracy z klubem i informowanie ludzi na jaką trybune idą jest jednak dobry. Może dobrym pomysłem będzie też wpuszczanie dzieciaków na młyn bo im się chce dopingować, nie to co wielu lamusów co mimo, że stoją w młynie zajmują się wszystkim innym tylko nie zdzieraniem gardła.
28 kwietnia 2013, 08:14 / niedziela
"Od początku rzucała sie w oczy duża dziura w srodku. Bąk był odruchowo przyklejony do stoperów, Pietrowski umie udebrać piłkę, ale jak juz ma zagrać inteligentnie do przodu...to panika go zżera.
Przez to wszystko kulała u nas aż do wejscia Machaja gra ofensywna."

100% racji. Dziś wróciły czasy Kafarskiego, gdy w meczach u siebie zamiast pomocy była dziura, w której operował przeciwnik. Trochę jest to dziwne, bo we Wrocławiu byli ustawieni w środku lepiej. Dziś oddaliśmy bez walki 3/4 boiska, a minus dla Kaczmarka, że nie zareagował na to wcześniej.

Dodajmy do tego bramkarza, który zaliczył cudowną asystę przy drugiej bramce zamiast przepuścić na aut niecelny strzał. A Frankowski naprawdę na plus. Nie wierzę, żeby którykolwiek z pozostałych naszych piłkarzy pomyślał, że w takiej sytuacji można strzelać głową. Na pewno przyjmowaliby na klatę i kopali w tłum, na pewno piłka by im odskoczyła itp.

Jak mówiłem, zmierzamy wprost do 1 ligi. Jakoś nie potrafiliśmy wbić goli wyrównujących w końcówkach ani Jagiellonii, ani Podbeskidziu. Ale nam takie gole strzelono parokrotnie i za to przyjdzie zapłacić. Bramkarze grają tak, jakby nie grali. Atak i pomoc nawet, gdy tworzy sytuacje, to nie strzelamy z nich bramek. Nie zdarzy się już 0:2 jak w Gliwicach przed laty, nie mamy Kuby Zabłockiego. Pora oprzytomnieć i zacząć polegać na własnej dobrej grze, bo szczęście piłkarskie nas opuściło, co było widać już po meczu z dyskopolowcami.
28 kwietnia 2013, 10:38 / niedziela
do betonwrz@ . ja śpiewałem cały mecz jak zawsze żeby nie było ale pomyślałeś o tym ,ze może częśc ludzi już ma dośyć dopingowania takich patałachów . "Piłkarze" zarabiają masakrycznie duże pieniądze a mają wyjebane w nas kibiców jak i w cała Lechie . Chcą odpierdolić mecz i znów tydzien opierdalania sie na treningach potem mecz z Legia w którym pewnie też stwierzą ,że nie opłaca się walczyć bo i tak dostaną wpierdol.
Lechie nie potrafi wymienić kilku celnych podań....uwierzcie mi ,ze lepiej ogląda się gre moją z kumplami na sztucznej , przynajmniej każdy zapierdala.

Panowie szykuje się nam walka o utrzymanie do ostatniej kolejki....
28 kwietnia 2013, 11:36 / niedziela
Wy na prawdę komentujecie ten mecz z perspektywy grania w piłkę? Ludzie kurwa obudźcie się. Przecież to jest oczywiste, że już od kilku kolejek połowa meczy jest ustawiana pod buki. No kurwa. Tyle lat mieliśmy taką chujnie w lidze za sprawą "Fryzjera" czy innych a teraz Wy wierzycie w uczciwość tych meczy? No nie róbcie sobie jaj. Ja tu nie bronie, że grali tak a nie inaczej, bo nie ma co tej kwestii poruszać. Wielki Mentor Polskiego futbolu zapewne też na tym zarobił i to nie mało a wy tu piszecie o zaangażowaniu i aspektach piłkarskich. I tu nie mówię tylko o naszym meczu ale generalnie o lidze. OBUDŹCIE SIĘ !
28 kwietnia 2013, 12:13 / niedziela
@Clock

dopingujesz tylko jak dobrze grają albo wygrywają? czas skończyć z tą lameriadą na młynie i zacząć ogarniać. mowa cały czas o fanatyzmie ale jak tutaj tworzyć cokolwiek jak wrzucić 5zl ciężko na oprawy, śpiewać ciężko itd itd...każdego wkurwia że słabo grają ale jak ktoś przychodzi tylko obejrzeć mecz to niech do kurwy nędzy idzie na prostą, czy to aż takie trudne? wyzywać, gwizdać to pierwsi, ale już dopingować to nie, bo lepiej stać jak kołek z rękami w kieszeni cały mecz. jeden pajac w czerwonej bluzie z kolegą audentycznie pół meczu stai z rekami w kieszeni nieruchomo a drugie pół siedziedzieli. jak ktoś im zwracał uwage tylko wzruszylo ramionami i tyle.
28 kwietnia 2013, 13:01 / niedziela
bobo, bobem , zwykla marionetka kuchara ,moze i jest LECHISTA tak jak sie wypowiada ,lecz zaczyna pier.... kocopoly ---- LECHIA kafara miała styl !!!!!!! mimo ze tez psy na nim wieszano, lecz ogladalo sie wtedy gre milol, nie brakowało 5-6 podan gdzie teraz jest to nie do osiagniecia przez tych patalachów (inaczej nie da sie tego nazwac )!!!!

jak mozna płacic 20 tys takiemu pseudograjkowi ktory hanbi nasze barwy TAK HANBI ... NIE DOSC ZE UMIEJETNOSC ZEROWE TO AMBICJA ich zostaje w galeriachi u fryzjera i wsalonach pieknosci!!!!!

ile czasu jeszcze beda nasz oszukiwac ???? brak pierdolniecia reka w stól!!!!! tu czas na zmiany i kary za taka padline co jest reprezentowana !!! kurw reprezentant polski mlodziezowki ktory przy wyprowadzaniu pilki nie umie poddac na 5m do partnera i daje patelnie przeciwnikowi , takie sytuacje nie maja w ligach okregowych juz miejsca !!!! dopierdolic marionetką kary i uciąć wypłaty może wtedy zaczną podchodzić do swoich obowiazków porzldnie !!!!
28 kwietnia 2013, 13:35 / niedziela
betonwrz@

przeczytaj pierwsze zdanie z tego co napisałem .
28 kwietnia 2013, 15:09 / niedziela
Tak beton, tak. Wpuść dzieciaki na młyn a potem wytłumacz dlaczego mają krzyczeć "Hienek Turnoś dwa pedały" i co to ma wspólnego z dopingiem. W ogóle o co kur..a znowu chodzi. Że przegrali ? No przecież nie chodzi o to jak grają piłkarze i w której lidze tylko o jakość fanatyków. Ilość coraz mniejsza bo nawet dwa sektory na zielonej nie były pełne. Teraz już płaczesz, że jakość słaba a wydawałoby się, że najwierniejsi zostali. Ciekawy jestem, jakby wyglądała zielona gdybyś wyrzucił wszystkich, którzy Ci nie pasują. Niepełny sektor V by został ?
28 kwietnia 2013, 15:22 / niedziela
bedzie tak jak po awansie do 2 ligi, w 3 i 4 lidze mlyn byl najlpeszy w historii plus jeszcze pierwsze sezon w 2 lidze po awansie mecze Widzew, Jaga, Ruch, Slask, ŁKS miazga

potem sie wszystko zwalilo, same bachory po 14-17 lat w mlynie, nie dziwilem sie wtedy ze Robert skonczyl kariere jako mlynarz majac przed soba zgraje 100 dzieciakow

teraz niestety bedzie to samo starszyzna ucieknie na boki a w srodku zostanie narybek
28 kwietnia 2013, 16:32 / niedziela
@Jamesbond

Ale na chuj ci pełen młyn jak połowa albo i więcej wogóle nie śpiewa? więc jak ich nie będzie to nic się nie zmiani. z dzieciakami oczywiście sarkazm.
28 kwietnia 2013, 19:41 / niedziela
Jestem nowym pisarzem. Nie zamierzam się udzielać i pisać pierdół. Zapierdalam co 2 tydzień z moją 10 letnią córką, dzisiaj nie gadam ani Ona ani ja, ale jak widzę niektórych to tylko pizdnąć w łeb. Wszyscy gardełkami machają przed stadionem, a jak trzeba jebnięcia w trudnych chwilach to siły nie te.
Może niektórym przeszkadzają wyniki- idźcie gwizdać na prostą.
Moja 10 letnia córka rozumie że LECHIA to MY a nie wyniki, wyjebane mam gdzie, ważne że za Lechią.
Kanar z IC:))
28 kwietnia 2013, 23:09 / niedziela
Konik007
28 kwietnia 2013, 11:36 / niedziela
Wy na prawdę komentujecie ten mecz z perspektywy grania w piłkę? Ludzie kurwa obudźcie się. Przecież to jest oczywiste, że już od kilku kolejek połowa meczy jest ustawiana pod buki. No kurwa. Tyle lat mieliśmy taką chujnie w lidze za sprawą "Fryzjera" czy innych a teraz Wy wierzycie w uczciwość tych meczy? No nie róbcie sobie jaj. Ja tu nie bronie, że grali tak a nie inaczej, bo nie ma co tej kwestii poruszać. Wielki Mentor Polskiego futbolu zapewne też na tym zarobił i to nie mało a wy tu piszecie o zaangażowaniu i aspektach piłkarskich. I tu nie mówię tylko o naszym meczu ale generalnie o lidze. OBUDŹCIE SIĘ !

:), życzę emocji w oglądaniu teatru, pozdro Konik, fajnie ,że ktoś widzi. Gdzie jest Wielka Lechia Naszych Marzeń...Cyrk
29 kwietnia 2013, 08:23 / poniedziałek
Edwin jeżeli masz dowody, że mecze z białorusią i góralami były ustawione to pisz zawiadomienie do Prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Jeżeli masz rację to będziesz bohaterem, który przyczynił się do powstania Wielkiej Lechii Naszych Marzeń.
29 kwietnia 2013, 08:53 / poniedziałek
Sam pisz do prokuratury.
29 kwietnia 2013, 09:14 / poniedziałek
Za trojmiasto.pl "Lechia Gdansk przegrywamy dla was"
29 kwietnia 2013, 09:30 / poniedziałek
Chłop, który niby z nami siedzi na trybunie pisze o zawiadomieniu do prokuratury? Koniec Świata.
29 kwietnia 2013, 11:27 / poniedziałek
Cezar sam pomysł napisania na tym forum tekstu typu "pisz do prokuratury" to mówiąc delikatnie małe faux pas. Po drugie zastanów się ile wniosków do prokuratury wpłynęło od czasu wypłynięcia afery z fryzjerką (kilkaset) ile z tych ludzi dostało prawdziwie surowe kary (wystarczy jeden przykład wdowczyka, który wraca sobie do trenerki jakby nigdy nic się nie stało zamiast dożywotniej dyskwalifikacji i zakazu działania w jakimkolwiek sporcie) To są tak grube pieniądze i takie siatki przestępcze , które tym kierują, że to po prostu walka z wiatrakami.
29 kwietnia 2013, 11:31 / poniedziałek
Konik,

czyli nie masz żadnych dowodów na popracie swojej hipotezy ? Pierdolisz tak aby pierdolić. Przy okazji obrażasz piłkarzy i trenera drużyny, której podobno mienisz się kibicem. Koniec Świata.
29 kwietnia 2013, 11:38 / poniedziałek
Widzisz i tu jest między nami różnica, że jak do tej pory nie obraziłem nikogo konfidencie. Naucz się czytać ze zrozumieniem to będziemy mogli dalej prowadzić rozmowę. A co do tego, że cała liga jest teraz ustawiana, to jeśli tego nie widzisz to chłopie co ty robisz w dzisiejszej rzeczywistości. Przepraszam poniosło mnie, przecież Ty wierzysz że GW i ITI też mówią prawdę, żyj w swojej chorej rzeczywistości.
29 kwietnia 2013, 11:42 / poniedziałek
Cezar
Bycie kibicem drużyny a obrażanie trenera i wkładów do koszulek tej drużyny to dwie inne sprawy. Ty uważasz , że jak bobek zgodził się być trenerem Lechii a kopacze raczą z wielką łaską wybiegać 90 min. w każdym meczu (są oczywiście wyjątki, którym się chce) to mam ich wielbić i chwalić tylko dlatego, że reprezentują Nasz ukochany klub? Skąd Ty się urwałeś? Jak oni swoim brakiem ambicji i woli walki obrażają kibiców, a bobek swoją bezczelnością i pychą stara się nam wmówić ,że jest dobrze bo jesteśmy w przebudowie (choć to tylko dobre wytłumaczenie i alibi do osiąganych marnych rezultatów) to wtedy jest wszystko OK?
29 kwietnia 2013, 11:45 / poniedziałek
Konik przeproś bobka i wkłady, że ich obrażasz bo jak ich nie przeprosisz to Cię Cezar na prokuraturę poda , za obrazę :)
29 kwietnia 2013, 13:37 / poniedziałek
Bardzo przepraszam wielmożnego. Jakby tego było mało nie jesteśmy z Edwinem jedyni, którzy tak sądzą. odnośnik jak dla mnie Romek potwierdzający moje słowa to dla mnie komplement.
29 kwietnia 2013, 20:07 / poniedziałek
Oficjalna strona wprowadziła możliwość oceny każdego z zawodników po meczu. Proponuje, żebyście pogłosowali.
29 kwietnia 2013, 21:31 / poniedziałek
a sa noty ponizej 0 ???
29 kwietnia 2013, 22:18 / poniedziałek
"Bardzo przepraszam wielmożnego. Jakby tego było mało nie jesteśmy z Edwinem jedyni, którzy tak sądzą. odnośnik jak dla mnie Romek potwierdzający moje słowa to dla mnie komplement."

Oczywiście, że sugerując Lechii korupcję obrażacie klub.

Nie, Lechia niczego nie Podbeskidziu nie sprzedała, ani Bielsko niczego nie kupiło.

Pierdzielenie kilku paranoików, którzy wtopili u buków obstawiając przeciwko Bełchatowowi - który grał z megakiepską i rozpadającą się Polonią - albo Podbeskidziu, które gra o wszystko z Lechią (pechową od początku rundy a u siebie od lat grającą tragicznie), mam uznawać za dowód, że mecze były ustawione???? Porażka Śląska w Lubinie to też żadna niespodzianka, podobnie, jak wynik Legii z silnym Piastem.

To, co nas odróżnia od śmieci (na żadne inne określenie te kluby nie zasługują) pokroju Cracovii, Polonii Warszawa, Jagiellonii, Arki, Lecha (dziś znowu z Piotrusiem Reissem), Korony Kielce, Bełchatowa czy Zagłębia Lubin to to, że możemy być dumni ze swojej przeszłości. Nie tylko politycznej, ale i tego, że nie zeszmaciliśmy się w czasach Dziurowicza i fryzjera... Że do Lechii np. taki Michniewicz, trener Podbeskidzia, nie miałby wstępu. Że jesteśmy ultraczyści. Że fajnie jest przejechać choćby kilkaset kilometrów do Gdańska na mecz i pooglądać swoją Lechię, o której wiadomo, że zawsze miała pod górę bo zawsze była poza układami, a kiedy piłka znormalniała, to i my pojawiliśmy się na stałe w ekstraklasie.
pozdr.
29 kwietnia 2013, 22:38 / poniedziałek
Zauważ, że Lechii nic nie zarzuciłem a nawet mogę powiedzieć, że Lechia odczuwa to negatywnie, może komuś po prostu zależy na takich wynikach a nie innych. W kolejki cudów to ja nie wierze.
29 kwietnia 2013, 22:39 / poniedziałek
Odniosę się co do obrażania Lechii. Obrazą to jest fakt ,że taki klub reprezentują kopacze , którzych gra wygląda jakby sprzedawali mecze. Nie było tego w niższych ligach, a dziś tak to wygląda. To jest w porządku? Jeżeli faktycznie są aż tak słabi to niech idą w ch... , jak sprzedają bądz sami obstawiają porażki to dokładnie tak samo. Reasumując nie szukać na siłę usprawiedliwień dla żenady(od tego mamy Boba), tylko z nią walczyć!
Kolegi od prokuratora nie skomentuje, bo już to zrobiono. Naszym kopaczom to bardziej przydałby się ktoś kto ich przekona do zmiany zawodu niż prokurator.
I na koniec takie piękne wspomnienie jednego z ostatnich meczy w 2lidze i transparentu okraszonego racowiskiem " Powraca blask naszej chwały" (z pamięci pisze). Na razie to powracają Czesiu M. i Darek W. , a my przegrywamy z ich drużynami w stylu ostatnich ogórków... Nie dziw się, że wygląda to niesmacznie ,tak jak wypowiedzi Bobka na konferencjach czy Bieniuk w ataku
29 kwietnia 2013, 23:04 / poniedziałek
11thCommandment

Lechia nie zatrudniłaby nigdy takiego czesia ale zatrudniła bobka, który kiedyś za najlepszych czasów fryzjerki... co ja z resztą będę pisał. Ci co wiedzą to wiedzą, nie będę się rozpisywał i w dupie mam , że zaraz ktoś powie , że pierdolę żeby pierdolić, że jak mam dowody to na prokuraturę mam iść. Cała polska piłka była ujebana po uszy i nic się nie działo bez wiedzy trenerów. Jedni brali sami , drudzy przymykali oko na to co robi tzw. rada drużyny, a jak jakimś cudem ani trener ani zawodnicy nie chcieli brać to brał sędzia. Powodzenia tym, którzy ślepo wierzą w to, że bobek był właśnie w tej grupie nieświadomych i świętych.
29 kwietnia 2013, 23:44 / poniedziałek
11thCommandment, do worka ze śmieciami wrzuć jeszcze Barcę, Real, Juve, itp. może w ten sposób będziesz jeszcze bardziej ultraczysty.
Nie wiem jaki masz problem z Michniewiczem, ale taki trener w zestawieniu z Bobem, to dla mnie marzenie.
29 kwietnia 2013, 23:53 / poniedziałek
Nie przesadzaj. Jest takie powiedzenie: "najebani to do domu".Przeróbmy je na Skorumpowani won od Lechii!. Zadnych czesiow i innych takich. A Bobek? ...
30 kwietnia 2013, 03:25 / wtorek
odnośnik

"Powraca blask naszej chwały" 1.33

Chyba nie o taki blask chodziło... ?
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.447