Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Legia Warszawa - LECHIA GDAŃSK 5.05 g.14:30

strona 1/4

29 kwietnia 2013, 13:43 / poniedziałek
Po żenującym meczu z Podbeskidziem mam nadzieję że do tego meczu podejdą na poważnie bo inaczej będzie klęska patrząc na obecny styl gry. My także musimy się pokazać z dobrej strony więc WSZYSCY DO WARSZAWY! :)
29 kwietnia 2013, 13:58 / poniedziałek
Przede wszystkim zaczynają się mecze, w których Bobo musi na chwilę przestać wprowadzać za wszelką cenę nastolatków do gry w przegranych meczach, bo po następnej kolejce Podbeskidzie może miec do nas 5 punktów straty. Trzeba więc zapewnić sobie w 2 kolejkach utrzymanie i dalej można bić rekord w debiutach :)
29 kwietnia 2013, 14:36 / poniedziałek
Ja mam nadzieję, że w ataku zagra Kugiel zamiast Dudy od początku. Albo na dwóch napastników, i oboje.
29 kwietnia 2013, 14:38 / poniedziałek
Ja natomiast nie bardzo rozumiem tej całej propagandy, że tak wielce stawiamy na młodzież. Owszem, grają więcej niż w poprzednich latach, ale często to wynika po prostu z braku innych piłkarzy, przecież taki Janicki (nie bardzo rozumiem co w nim kolejni trenerzy widzą, przylgnęła do niego łatka dużego talentu i się na tym wozi) gra tylko dlatego, że Madera jest kontuzjowany. Duda nie jest żadnym nastolatkiem.
29 kwietnia 2013, 15:05 / poniedziałek
Wolę wierzyć, że to jednak nastolatek z którego będzie się dało coś więcej w przyszłości wykrzesać :) Ma swoje 5 minut, jesli teraz ich nie wykorzysta, to nigdy nie będzie piłkarzem ekstraklasy.
29 kwietnia 2013, 17:02 / poniedziałek
A ja się spodziewam Legii na miękkich nogach, jak dzis Amica wygra to zaczną się nerwy w warszawce. A wiadomo jak są nerwy to się piłka nie chcę turlać. Tylko co z tego? ilu przeciwników w tej rundzie zagrało z nami swój najgorszy mecz w sezonie i dali radę... Mogę powtórzyć to samo co napisałem przed meczem z Podbeskidziem tzn remis będzie sukcesem. Czas żeby Duda został w Gdańsku, Kugiel na szpicy, Frankowski za Wiśnię i w 60 minucie Kacprzycki za Ricardinho i może jeszcze Machaj od pierwszych minut.
29 kwietnia 2013, 17:29 / poniedziałek
Stawianie na młodzież? ha ha. tyle w temacie. Przecież żadna taka sytuacja w naszym klubie nie ma miejsca, nadal gra starszyzna. Naprawdę, spójrzcie na wyjściową 11 ostatniego meczu. To jest stawianie na młodych? Kiedy był jeszcze luz, w postaci dużej przewagi na Podbeskiedziem, czemu wtedy w pierwszym składzie nie wyszedł Frankowski, Kostrzewa? Dlaczego? Teraz pali się pod tyłkami to krzyczycie nie grać juniorami! Kurwa, nie rozumiem takiego myślenia.
Panie Bobo, ogarnij się, bo mówisz jedno a robisz drugie
29 kwietnia 2013, 20:12 / poniedziałek
Lewy 1945% szacunek, ledwo poskładali Cię a Ty już na biało-zielonym szlaku

To My kibice z Gdańska ...
za BKS pójdziemy ...
29 kwietnia 2013, 21:30 / poniedziałek
Szukam kogoś kto może mnie zabrać po drodze na mecz z Płońska.
GG: 9268155
29 kwietnia 2013, 23:37 / poniedziałek
po dzisiejszym wyniku na Jagielloni, wynik poniżej 4:0 uznam za dobry

Legia ściśnie pośladki, i to mega mocno.
1 maja 2013, 16:33 / środa
Frankowski od pierwszej minuty i nawet jeśli przegramy to właśnie mecze z najsilniejszymi rywalami uczą młodych najwięcej. Wolę przegrać z młodymi w składzie z Legią niż że starymi obibokami. Młodzi przynajmniej wyciągną lekcje z tego doświadczenia a starych nic to nie nauczy bo widać że większości że starszych piłkarzy nie chcę się już kompletnie grać
1 maja 2013, 21:50 / środa
przecież mamy jeszcze jakiś trampkarzy. Czemu ich nie wystawić ?
Profesjonalna piłka nie polega na wystawianej jak największej liczby młodych piłkarzy. Coś wam się pojebało. Wprowadzanie dobrych piłkarzy, choćby młodych wiekiem, do ekstraklasy - czemu nie, ale musi taki być co najmniej tak dobry jak ten, którego zmienia. Mamy lidera/wicelidera III ligi ( wyżej nam pieprzony PZPN nie pozwala) tu mają młodzi przejść swój szlif .
1 maja 2013, 23:29 / środa
Żeby powalczyć z Legią to trzeba mieć bramkarza, a nie ręcznik. Strzelić może coś strzelimy, ale z tyłu może być dramat.. a jak już Legia strzeli pierwszą bramkę to dopiero zaczną się dożynki..
2 maja 2013, 08:20 / czwartek
1945 - zgadza sie, w zasadzie w ostatnich meczach przeciwko Lechii wystarczyło wygenerować kilka stałych fragmentów gry i gol był pewny. W końcu bramkarze Lechii nie wychodzą do żadnych dosrodkowań, rzadko umieją wygrać pojedynek 1na1, a i babole ich nie omijają. Dlatego dałbym szanse na kilka meczy Sobczakowi, moze niczym nie imponuje w ME ale Pawłowski też sie specjalnie nie wyróżniał, a jak zaczął grać w extraklasie to zrobił sie gwiazdą zespołu (dopóki nie odbiła mu sodówka).
Jak juz Bobo z Heniem zaczeli tłumaczyć porażki tym ze stawiają na młodych to niech dadzą szanse i na pozycji bramkarza. W meczu z Legią na pewno bedzie miał dużo okazji do pokazania swoich umiejetnosci.

TYLKO LECHIA!
2 maja 2013, 10:07 / czwartek
bronic sie caly mecz i nie odkrywac w ogole.moze jakis remis wpadnie.
2 maja 2013, 10:54 / czwartek
Wypowiedź trenera po meczu :" pierwsze 4 minuty mój zespół zremisował i wielkie brawa za to".
Wypowiedź prezesa Lechii :" nadal mamy szansę na miejsce 6 i wyższe lokaty ".
A tak na poważnie to mam nadzieję ze wkłady się zepna i po 90 minutach z podniesiona glowa będą mogli zejść z boiska.
Tylko Lechia
2 maja 2013, 13:53 / czwartek
Zobaczymy czy Pietrowski będzie miał siły na mecz po jeździe na rolkach z koleżanką.
2 maja 2013, 13:57 / czwartek
4 miejsce daje elimki bysmy se zagrali z jakims afganistanem, niech te knury wezma sie do roboty w koncu
2 maja 2013, 15:47 / czwartek
(tu mial byc komentarz motywujacy pilkarzy do walki, ale autor po ostatnich zaserwowanych mu kabaretach wylozyl laske na granie o miejsca 8-12 i bedzie ogladal mecz, zeby sie posmiac i posluchac dopingu)
2 maja 2013, 16:39 / czwartek
Konik myślę że w takim wypadku że zamiast siedzieć w domu i skupiać się już na meczu jeździł sobie na rolkach to powinniśmy zerwać z nim rozmowy, bo ma LEchię pewnie w dupie w takim wypadku
Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą
2 maja 2013, 18:32 / czwartek
Pie - a Pietrowski podpisze z nowy kontrakt z Lechią?, czy moze bedzie pierdolił i strzelał fochy ala Hubert czy Traore? Tylko nie pisz ze dużo zależy od klubu...
Chyba zdajesz sobie sprawe ze Pietrowski w "lepszym" klubie nie da rady, a pozostałych bedzie spełniał tylko rolę przeciętnego najemnika. Nie wiem czy to jest warte tych kilku srebrników...

TYLKO LECHIA!
2 maja 2013, 18:47 / czwartek
Cygnus akurat Pietrowski ma naprawdę duzo lepsze oferty niz to co mu chce dać pseudoinwestor z Wrocka.Zreszta nie tylko on.Ludzie naprawde chca grać w Gdańsku ale nie za czapkę sliwek.A za wyśmiewanym Jedim jeszcze wielu zatęskni tak jak i za Surmą.Ciekawe kto ich zastapi?
2 maja 2013, 18:57 / czwartek
no cóż, jezeli nie przedstawią lepszej oferty, będziemy świadkami kolejnej kompromitacji tego klubu. Pietrowski - lider drużyny w tym sezonie i klub nie jest w stanie mu zagwarantować porządnej oferty? to ja już nie mam pytań.
2 maja 2013, 22:30 / czwartek
Z jednym sie zgodzę. Jesli odejdzie Pietrowski to bedzie kompromitacja zarządu, skoro nie umie zatrzymać, takiego piłkarza. No własnie..., i tu z kolei napiszę, ze przesadą jest twierdzenie ze Magister to lider zespołu. Powiedzmy sobie szczerze, ze Lechia nie ma lidera od dawien dawna. Jedyne co można powiedzieć to tyle ze Pietrowski oprócz Deleu to jedyni obecnie piłkarze, którzy trzymają w miarę dobry poziom.
Laikowi, ciężko powiedzieć jakie stanowisko ma klub a jakie "ambitny" menago Citko.
Gadanie o tym ze piorytetem dla Marcina jest Lechia, to taki wytarty frazes ze szkoda go komentować. Kazdy kto spierdolił od nas też zarzekał sie co to dla niego nie znaczy Lechia (vide ostatnio Traore).
Jedyne co wiadomo, to to, ze jesli Pietrowski ruszy w świat, przegranymi bedzie zarówno klub jak i sam piłkarz, który podobno twierdzi ze Lechia jest dla niego priorytetem. Dlatego mimo wszystko licze na opamietanie z obu stron.

TYLKO LECHIA!
2 maja 2013, 22:32 / czwartek
Pietrowski liderem i do tego nie stać nas na Pietrowskiego. Ale czasy nadeszły...
2 maja 2013, 22:54 / czwartek
no może faktycznie a mocnego słowa użylem mówiąc - lider. chodzi mi o to właśnie że na tą chwilę jako jeden z niewielu prezentuje odpowiedni poziom
2 maja 2013, 23:05 / czwartek
Nie czepiam się Ciebie, Pietrowski to na dziś filar, tyle że co to oznacza?
2 maja 2013, 23:11 / czwartek
O kurwa konik tragedia, Pietrowski jechał na rolkach i to z koleżanką, no jak on mógł? Pewnie nie pozwoli mu to grać w niedzielę.
Jeszcze pewnie był pijany! Niektórzy mają nieźle najebane...
2 maja 2013, 23:19 / czwartek
Jak jechał bez kasku i ochraniaczy to faktycznie przegiął ;)
To w niedzielę w sektorach Legii pewnie coś zawiśnie niestety ...
2 maja 2013, 23:27 / czwartek
Grubo sie w Lechii dzieje. Jestesmy razem z Widzewem 3 od konca w tabeli wiosny. W tym sezonie raczej nie spadniemy, ale w nastepnym? Czy jest ktokolwiek w tym klubie, kto odwazy sie wytlumaczyc kibicom - o co tu chodzi? Jak zarzad sie na to zapatruje? Co zamierzaja robic, by Lechia przestala byc posmiewiskiem? A moze taki jest plan - nachapac sie poki mozna, potem spuscic klub i spierdolic? Rozumiem, ze z sejfu sie nie wylewa, ale kurwa mamy 5 budzet w ekstraklasie, wiec tam do cholery powinnismy teraz byc. W czasie, gdy my toczylismy heroiczne boje o utrzymanie, Slask Wroclaw zdarzyl zdobyc mistrzostwo i 2x zagrac w pucharach, biedna Jagiellonia zagrala w pucharach, biedny Ruch 2x w pucharach - co sie dzieje???
2 maja 2013, 23:31 / czwartek
no niestety nasz zarząd jest tragiczny i nie ma co się oszukiwać, póki ci ludzie będą dowodzić klubem, to raczej w Europie nie zagramy.chciałbym się mylić ale takie sa realia. czasem mam wrażenie że gdyby oddać klub w ręce kilku kibiców, którzy nigdy wcześniej nie kierowali niczym zrobiliby to lepiej niz obecny zarząd, który nie rozumie nic. obym się mylił.
3 maja 2013, 08:10 / piątek
A ja mysle, ze bedzie tak samo, jak rok temu i zabierzemy Legii korone.
3 maja 2013, 09:54 / piątek
Popieram :) Zawsze w rundzie gramy jeden zajebisty mecz, a w tej jeszcze takiego nie było ... więc już czas bo tylko 6 kolejek zostało.
3 maja 2013, 10:38 / piątek
Coś czuje, że to może być powtórka z zeszłego roku. Legia była w dołku my graliśmy o utrzymanie(teraz środek tabeli). Jeżeli nie zlekceważą naszych kopaczy,będą jeździć na dupie to może się to dla nas źle skończyć. Jeżeli podejdą do tego tak jak rok temu to możemy wywieść jakiś punkty.
3 maja 2013, 10:38 / piątek
Dobrze, że z dziewczyną jechał a nie chłopakiem :) A co tam u Dudy ? Jego nikt nie widział ?
3 maja 2013, 19:32 / piątek
Wiadomo że mecze pucharowe są inaczej traktowane niż te ligowe ale to że Legia w mocno rezerwowym składzie rozpykała Śląsk jak chciała powinno być powodem do obaw.
Chciałbym żeby nasi piłkarze wspięli się na wyżyny swoich możliwości i po raz kolejny przyczynili się do pozbawienia Legii możliwości zdobycia mistrza ,trochę szkoda że skorzystałaby na tym Amica a nie jak w zeszłym roku Ślask
3 maja 2013, 20:41 / piątek
Panowie, podnieciliście się tym jak, by to jakaś informacja była. Napisałem to z przekąsem odnośnie całej naszej drużyny, że wyglądają na boisku jak by sił nie mieli ale na przyjemności mają siły i nie pije tu tylko do Pietrowskiego, bo akurat on ostatnio nie zasługuje na krytykę(czym pozytywnie zaskakuje).
3 maja 2013, 20:59 / piątek
@twoj_koszmar

ale co ty pierdolisz. czego oczekiwałeś z takimi wkładami? mistrzostwa? mieliśmy w miare dobrą poprzednią runde (a tak naprawde powinniśmy ją zakończyć na 1-wszym miejscu ale mniejsza o to), a teraz mamy słabszą runde. a wy tu kurwa jęczycie jak stare baby jakbyśmy rok w rok zdobywali mistrzostwo i nagle taki dołek. taka liga, raz gorzej raz lepiej. ciekawe, na co byście tu jęczeli jakbyśmy wygrali lige mistrzów. niski wynik, zła pogoda, za mało biegali? opanujcie się z tym sapaniem bo to ochujeć można.
3 maja 2013, 21:57 / piątek
W załączonym wideo, ku pokrzepieniu serc, wszystkie ligowe gole Lechijki przeciwko Legii od 2008 roku.
odnośnik
3 maja 2013, 22:05 / piątek
Sorry ale miejsce druzyny ktorej liderem jest Pietrowski jest w 1 lidze. Nie przecze ze Marcin zrobil spory postep ale zlitujcie sie, chlopak ma juz 25 lat i nie moze ciagle sie wozic nic nie dajac druzynie jak to mialo miejsce przez cala jego kariere z wyjatkiem obecnej rundy. Takze wyniki druzyny "lidera" Pietrowskiego i styl gry prezentowany w tej rundzie nie pozostaja za bardzo zludzen, ze wykonujemy jakikolwiek krok do przodu. Zgoda ze slabe wyniki i gra to nie jego wina, jednak wystarczy porownac przecietny mecz lidera Surmy (z poprzednich rund) i lidera Pietrowskiego, a roznica widoczna golym okiem. Jezeli nie stac nas bedzie na zatrzymanie tej klasy zawodnika to nasze miejsce jest tam gdzie sledzie, w pierwszej lidze w srodku stawki.
3 maja 2013, 22:21 / piątek
Nie w tym temacie powinna być ta dyskusja ale muszę.
Czemu piszesz,że nie stać Lechii na zatrzymanie magistra?
Ja tego nie wiem tak jak i pewnie Ty.
Skąd wiesz,że nie zaproponowano mu zarobków na poziomie jego umiejętności,którymi raczył nas katowac przez prawie całą swoją karierę w Lechii czyli przeciętna?
Płakał za nim nie będę,wróci jak swego czasu Kosznik.
3 maja 2013, 23:15 / piątek
Jak dla mnie, to moze spierdalac gdzie tylko chce... czyt. do 3 ligi Azerbejdzanu.
4 maja 2013, 09:55 / sobota
To może wrócimy do tematu meczu. O Jedi dużo jest napisane w innym wątku.
A więc:
Po słabym meczu i prowadzeniu gospodarzy przez większość spotkania (przypadkowa bramka po błędzie bramkarza), w ostatnich minutach Buzała uratuje remis :-)

Taki sen miałem :-)
4 maja 2013, 10:11 / sobota
MSZE,a sen może się spełnić -> odnośnik ;)
4 maja 2013, 10:49 / sobota
Nie wiem jak broni ten cały Sobczak (ponoć nieźle), ale póki co wygląda na to, że do Warszawy jedziemy bez bramkarza. Buchalik albo młodzian.. zaczynamy w 10.
4 maja 2013, 11:04 / sobota
Postawić trzeba na młodego.
Buchalik nie jest bramkarzem.
Zachowanie przy kilku ostatnich golach dyskwalifikuje go na tej pozycji.
Mimo kilku niezłych meczy kiedyś tam.
Niech Sobczak pokaże co potrafi do końca sezonu i będzie wszystko jasne.
4 maja 2013, 16:00 / sobota
Buchalik- Deleu,Bąk,Bieniuk,Brożek- Pietrowski,Kostrzewa,Machaj,Ricardinho,Frankowski- Buzała
tak zagrajmy
4 maja 2013, 16:08 / sobota
Ty, betonwrz, dopiero teraz przeczytalem twoj komentarz. Wlasnie, ze nie zdobywamy rok w rok mistrzostwa jak Slask I to jest porazka tego klubu. Rozumiesz? 5 sezon w ekstraklasie i najwyzsze miejsce 8. I to jest kurwa zenada. Zygac mi sie juz chce od tego grania o nic, tudziez o utrzymanie. Jest zle, tragicznie i zadnych perspektyw. Cos trzeba robic, chocby wyrazac niezadowolenie na forum. Chcesz, to sie emocjonuj kurwa graniem o miejsca 10-12, ale ode mnie tego nie wymagaj. Jesienna runda byla niezla, bo byl Traore. Odszedl i zarzad nie zrobil nic, by chociaz malym stopniu zalatac po nim dziure.
4 maja 2013, 19:17 / sobota
Pewna prawidłowość -jak wygrwasz losowanie stron to bramkarz gości powinien bronić mając za plecami "głośnych wariatów gospodarzy " !!! i odwrotnie na wyjazdach!!!
Do zob. w wa-wie
4 maja 2013, 20:37 / sobota
"A ja mysle, ze bedzie tak samo, jak rok temu i zabierzemy Legii korone."

Także po cichu na to liczę. Może błysk Frankowskiego, może po prostu nasz dzień.

Pamiętam, że siedziałem na tym meczu wśród miejscowych i przy trzecim golu płakałem z emocji, nie mogąc zerwać się z miejsca i patrząc na nasz sektor :)))

Wspaniałe przy tej bramce jest parę aspektów.
Po pierwsze, jest 0:2. Końcówka meczu a my się nie cofamy, tylko wyprowadzamy piękną kontrę. Biedna Legła myślała, że w koncówce będzie obrona Częstochowy - nic z tych rzeczy...
Po drugie, piękne, jak Deleu woła do Buzały "Buzi", a ten odgrywa idealnie... chłopcy byli wtedy zgrani na 100%.
Po trzecie, uciszamy całą warszawkę, chorą bandę frustratów i poobrażanych panienek, którzy zamiast dopingować własną drużynę, śpiewają o "gdańskiej kurwie"... gol i śpiewka zamiera. Rzecz nie do powtórzenia :D

Wspaniała jest także bramka Lukjanovsa. Ależ rzadko gramy takie akcje. Ostatnio na Polonii na starcie rundy. A to przecież właśnie nasza piłka.
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.462