Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 12 maja, g. 17:00

strona 2/3

12 maja 2013, 09:39 / niedziela
remis 1:1
12 maja 2013, 13:20 / niedziela
Kadra na mecz z Ruchem.. młodzież, nie ma co..

Sobczak 93'
Frankowski 95'
Kacprzycki 94'
Zyska 94'

Powiem więcej, pewnie żadnego z nich nie zobaczymy dziś na boisku.. no, ale Bobo przywraca tożsamość Lechii..
12 maja 2013, 13:27 / niedziela
Bobo, Bieniuka też zalicza do tożsamości :)
12 maja 2013, 14:07 / niedziela
dziś śpiewamy
"Macie dzisiaj zapierdalać a jak nie to wypierdalać ! "
12 maja 2013, 15:37 / niedziela
1. Michał Buchalik - 26. Deleu, 6. Jarosław Bieniuk, 5. Krzysztof Bąk, 4. Piotr Brożek - 19. Ricardinho, 17. Marcin Pietrowski, 8. Łukasz Surma, 14. Piotr Wiśniewski, 21. Mateusz Machaj - 20. Paweł Buzała

Oto legendarne, odważne wprowadzanie młodzieży przez Bobo Kaczmarka.
12 maja 2013, 15:40 / niedziela
Tak jest! Młodymi ich!
12 maja 2013, 18:37 / niedziela
a Zieńczuk kiedyś grał w Gdańsku ;(
12 maja 2013, 18:39 / niedziela
Brak słów...
12 maja 2013, 18:41 / niedziela
2-4 super gra ,super zespół ,7 punktów przewagi i 4 mecze do końca
12 maja 2013, 18:45 / niedziela
Komedianci pierdole, opuszczam ten cyrk!Bobek walczy o tozsamosc kurwa mac!
12 maja 2013, 18:46 / niedziela
Najbliższe mecze Lechii
20 maja 18:30 Widzew Łódź( wyjazd)
25 maja 13:30 GKS Bełchatów (u siebie)
30 maja 18:00 Zagłębie Lubin (wyjazd)
2 czerwca 16:00 Górnik Zabrze (u siebie)
Pytanie z kim jeszcze możemy wygrać grając tak jak 2 połowie z Ruchem ?
12 maja 2013, 18:49 / niedziela
hahaha hahaha
12 maja 2013, 18:52 / niedziela
Ale jaja!! z piekła do nieba!!
12 maja 2013, 18:53 / niedziela
Od dzisiaj gramy już tylko 4 napastnikami he he widać że dopiero wtedy jesteśmy skuteczniejsi ;)
12 maja 2013, 18:54 / niedziela
ta drużyna(sic)miała by duuuuży kłopot z utrzymaniem się na zapleczu ekstraklasy.Ogladam za oceanym,obiecuję sobie,no,może tym razem...Śmiech na sali,absolutnie najgorszy zaspol w lidze.Gdańsk,kolebka Tuska i Nowaka,dostaje za swoje.Zal,wstyd,ale takie zycie.Szkoda młodych kibicow,patriotow.W Gdansku potrzebna jest duza zmiana,w kazdej dziedzinie,nie tylko na Lechii.
12 maja 2013, 18:57 / niedziela
nie miałem nerwow ogladac koncowki,jednak zremisowali,pochwala za ambicje,ale tracic 4 bramki u siebie....
12 maja 2013, 18:57 / niedziela
@up
i po ch*j mieszasz tu politykę?
12 maja 2013, 19:00 / niedziela
dupę sobie uratowali fartem..
12 maja 2013, 19:01 / niedziela
Niezłe jaja. Nie zapominajmy, że to tylko 1 pkt. z zespołem z 13 miejsca. Plus dla Dudy za genialną bramkę.
12 maja 2013, 19:03 / niedziela
szczęscie sprzyja lepszym LECHIA GDAŃSK !!!! pozdro z Emigracji
12 maja 2013, 19:30 / niedziela
Grzegorz Rasiak - man of the match! Chłop na prawdę zrobił różnicę.
12 maja 2013, 19:31 / niedziela
4-4 JA PIERDOLĘ. Najlepszy mecz na jakim byłem.
12 maja 2013, 19:41 / niedziela
co najlpeszy mecz ? dla mnie lepszy był 1:0 z legla u nas i zapewnione utrzymanie :)
12 maja 2013, 19:42 / niedziela
Końcówka mocna,przypomniał mi sie mecz chyba Lechia-Stilon z 90 lat,przegrywaliśmy 0-4 a skonczyło sie bodajże 4-4 ludzie wracali biegiem na mecz.W końcu jakaś dramaturgia,coś się dzieje.GRZESIU RASIAK !! :)
12 maja 2013, 19:44 / niedziela
@Krzycho,to wy.eirdol Tuska z Nowakiem z trybun,nie bede mieszal polityki,ok?
12 maja 2013, 19:54 / niedziela
Ustawienie na kolejny mecz powinno byc bardzo proste. 4 napastnikow a reszta na obrone, bo obecna obrona to masakra na calej linii. Jakby zamiast 4 obroncow gralo 6 to moze by wybronili i nie tracili tylu bramek. 4 napastnikow, 2 cofnietych i 2 wysunietych i gramy. Pomoc w Lechii okazuje sie byc niepotrzebna:).
12 maja 2013, 20:06 / niedziela
A pamiętacie rok 2007(?) i mecz u nas, gdzie sędzia zabrał nam awans? Zadyma też była przednia...
Wracając do dzisiejszego meczu to ostatnie 10 minut było takie jakie powinno być- walka, walka, walka. Okazało się, że gdy się chce to można wszystko. Najlepszy moment na przełamanie. Jeśli teraz znów zaczną truchtać po boisku i udawać, że im zależy to po sezonie wyj*bałbym 3/4 składu i nie ważne, że gramy już praktycznie o nic...
Brawo dla GR11, który zaliczył wejście smoka:) Widocznie nie zdążył zarazić się od kolegów minimalizmem.
Taktyka Bobka to długie wykopy w pole karne przeciwnika (jeszcze zanim wszedł Rasiak i Duda) - brawo panie trenerze! Tyle tylko, że to nie Liverpool, a my nie mamy Owena i Husky'ego. Z tyłu jest tragedia - oprócz Deleu to cała linia do wymiany. Pietrowski i Surma tez słabo. Przedziwny mecz i powiem tyle, że ostatnia bramka uratowała trenera i kopaczy przed linczem.
12 maja 2013, 20:09 / niedziela
Tradycja i Wiara sa rzeczy o ktorych się nie pisze. Nie byloby żadnego linczu.
12 maja 2013, 20:27 / niedziela
Co by nie powiedzieć, to skończyła się jakaś historia.
Nowy mecz na 4-4 który można by było wspominać
12 maja 2013, 20:31 / niedziela
szalony mecz ;)
obrona to katastrofa, praktycznie tylko Deleu prezentuje poziom ekstraklasy..
walka do końca i super bramka Dudy~~
12 maja 2013, 20:32 / niedziela
Mi to przypomina mecz Lechia-Zagłębie Sosnowiec z 2006 :)
12 maja 2013, 20:59 / niedziela
Kibice Ruchu słabiutko w porównaniu do ich ostatniej wizyty na PGE.
12 maja 2013, 21:12 / niedziela
Nie mogę ale muszem Grzegorz i wszystko jasne
12 maja 2013, 21:18 / niedziela
Po meczu z Podbeskidziem napisano, że przegraliśmy wygrany mecz. No to lepsza informacja: w końcu zremisowaliśmy przegrany mecz.

Przywołano tu niejeden raz wspomnienia; mi to przypomina mecz z Hutnikiem Kraków w II lidze. Ponad 15 tyś ludzi na stadionie, z których chyba nikt nie wyszedł przed końcem meczu
Ale wracając do dnia dzisiejszego:gdyby zagrali na spokojnie, to wygraliby ten mecz bez żadnych heroicznych końcówek . Bramka Dudy to szmata no ale Rysio to przypierdolił czysto , że serce rośnie. Cieszę się z tego punktu, bo jak pisałem wcześniej, on daje nam wiele w tym to najważniejsze: więcej spokoju przed meczem w Łodzi. Myslę, że w Łodzi głupców nie sieją i Widzew zagra tez spokojnie na 0:0. Teraz niech martwią się inni.
12 maja 2013, 21:21 / niedziela
Wszystkie cztery stracone gole trzeba zapisać na konto Brożka. W czy tak doświadczony obrońca, który w swoim dorobku ma kilka Mistrzostw Polski oraz jakieś występy w reprezentacji może sobie pozwolić na taki występ? Gościu przy każdym golu maczał palce...

1 gol - zgubione krycie
2 gol - 0 pressingu na wrzucającego Zieńczuka
3 gol - Sultes wyprzedził go jak dzieciaka
4 gol - Bez komentarza. Totalna wyjebka na to, co się działo w polu karnym.

SKANDAL!!! Jeszcze do powyższych sytuacji trzeba dodać bierność w ofensywie i tragicznie wykonywane rzuty wolne. Niestety nie jest to jednorazowy wybryk, bo Brożek od początku sezonu jest jednym z najsłabszych piłkarzy w naszej kadrze. On i Machaj powinni być odstrzeleni po sezonie jako pierwsi.

Może czas na jakieś pozytywy... W końcu doczekałem się bardzo dobrego występu Ricardinho, bo już myślałem, że z niego nic nie będzie.

Buzi bezapelacyjnie man of the match. Na plus też Surma i Wiśniewski oraz zmiennicy. Nie przypominam sobie meczu, w którym zmiennicy daliby taką jakość jak dzisiaj. Sam Rasiak przy lepszej skuteczności mógł zdobyć hattricka w te 15 minut po wejściu.

Mam nadzieję, że skandowanie po meczu imienia i nazwiska Boba to była tylko i wyłącznie szydera........
12 maja 2013, 21:29 / niedziela
No ja pie..le przecież Gorzów hehe
12 maja 2013, 21:32 / niedziela
Mecz o dwóch obliczach - tragedia w obronie i pozytywnie w ofensywie. Buzi najlepszy mecz od powrotu do Gdańska. Rasiak też pokazał że się może przydać. Dwaj najgorsi zawodnicy to Brożek i Pietrowski, który powrócił do poziomu prezentowanego przez ostatnie cztery lata.
12 maja 2013, 21:38 / niedziela
Dokładnie to samo chciałem napisać odnośnie Brożka. Jest po prostu przesłaby.
Udało się powalczyć do końca ale ten sezon jest podwójnie stracony.
Słabe miejsce w lidze byłoby usprawiedliwione gdybyśmy ograli dwóch juniorów i w przyszłym sezonie by to zaprocentowało. Juniorów nie ogrywamy a starzy grają słabo... taki to przemeblowany skład będziemy mieli
12 maja 2013, 21:39 / niedziela
Kibicowsko: My, doping jak na nas bardzo dobry. Goście, mnie osobiście liczbowo bardzo zawiedli.
Piłkarsko: 1 punkt może nas dużo dać w walce o utrzymanie na koniec. U naszych piłkarzy wreszcie było widać zaangażowanie i że im się chciało. Brawo za walke do końca. Musze pochwalić dzisiaj za mecz Grzesia Rasiaka, była na niego lekka szydera z trybun ale on naprawdę dzisiaj wygrywał każdy pojedynek główkowy, dobrze zgrywał piłke i co najważniejsze strzelił bramke i mógł jeszcze jedną.
12 maja 2013, 21:54 / niedziela
Cud! Cud! stal się cud! Pewnie ten mecz jako jedyny zostanie zapamietany z tego sezonu. Coś jak ostatnie derby, mecz w Łowiczu czy wyjazd do Opola.
Emocji nie brakowalo, z małym happy endem (w końcu). Drużynę mozna pochwalić za walkę i determinację. I na tym można skończyć pochwały.
Niestety kolejny raz okazało sie ze jednym obrońcą (Deleu) nie damy radę. Buchalik znowu wybronił to co miał na linii, a przy drugiej bramce znowu bał sie wyjsc do dośrodkowania.
O Bieniuku nie wspomne, karakan Sultes go przeskoczył, jak uczniaka.
Citko moze zakonczyc medialną burzę o Jediego, dzis pokazał swoje walory, wiec niech zapomni ze wywalczy megakontrakt.
Dziadek Surma pokazał ze bardziej zasługuje na nowy kontrakt niz Pietrowski.
Zatrybił (troszkę) Ricky, Buzi zdecydowanie man of the match, w koncu zmiennicy pokazali klasę.
Podsumowując:
na minus : Pietrowski, Bieniuk (w obronie), Machaj, no i niestety zaspany Broziu. No i Zieniu za gol samobójczy i asystę.
na plus: Buzi, troche Ricky, Deleu, Wiśnia oraz nasz drewniany dreamattack GR11 i AD15 (nie wierzyłem, a zrobili z Buzim nie zły kocioł, 2 bramki i 1 punkt oraz w miarę dobry humor kibicom na koniec).

W gazecie Lechista był tytuł na pierwzej stronie "Czas na przełom". Oby tak końcówka faktycznie była przełomem i mentalna zmianą yej drużyny.

TYLKO LECHIA!
12 maja 2013, 22:07 / niedziela
Lille1 jesli dla Ciebie bramka Dudy to szmata to ja nie mam pytań....
Rasialdo uratował nam dupsko i tyle.Nie mamy obrony i bramkarza- Buchalik nadal przyspawany do linii bramkowej.
12 maja 2013, 22:10 / niedziela
Cześć ! JA po prostu nie mam zdrowia żeby to oglądać ! W tym sezonie gramy bez obrony. Nie wiem co oprócz zmiany wlasciciela sponsora pożyczkodawcy może nam pomóc .Może zmiana trenera !?
12 maja 2013, 22:20 / niedziela
Mecz na plus, chociaż znowu powtórzyły się te same błędy - czyli frajersko stracone bramki to tym razem nie zawiedli napastnicy. Nie żebym się czepiał ale kolejny mecz o "pietruszkę" a Kaczmarek ogrywa Frankowskiego przez 10 minut a Dudę przez 23...
12 maja 2013, 22:26 / niedziela
jasne, jasne bramka Dudy nietuzinkowa. Duda pokazał, że umie szukać piłki pod bramką. Co do Rasiaka. Skład drewna zagrał to co umie, wpisał się jednak w sportową złość, że kurwa znowu nam nie wychodzi i więcej szukał gry . Ale to nic . Kluczem do uruchomienia jego ( znanych ) walorów był skrzydłowy Buzi. Buzi wydobył z Rasiaka jego walory ograniczające się jedynie do 2 rzeczy: postawienia słupa w odpowiednm miejscu, aby nastrzelona szybko piłka się od niego odbiła a druga to zgrywanie głową , które tylko wtedy coś przyniesie, jeżeli ktoś wykorzysta to zgranie ( musi być kilku zawodników w przodzie a na 4 napastników postawił właśnie zdesperowany Bobek)
12 maja 2013, 22:31 / niedziela
czy kibice Lechii potrafią liczyć do 12-tu ? Czasem mam wątpliwości. Jaka pietruszka ?
To mecz o przetrwanie ! To walka o nadzieję, że znajdziemy siły, aby odwrócić trend i pójść w przyszłym sezonie drogą Piasta, czy dać się odstrzelić z ligi i stoczyć na dno jak ŁKS, Polonia Bytom czy GKS Katowice
12 maja 2013, 22:41 / niedziela
@Lille
A co ten mecz ma do kolejnego sezonu? Nowy kontrakt dla Rasiaka? Piast z tego co pamiętam najpierw poleciał. Mecz kompletnie o pietruszkę , ale najciekawszy w tym sezonie. Błędów ilość niezliczona, ale co ważniejsze emocji też i humory po meczu w miarę.
Rasiak zagrał jak za najlepszych swoich lat. Buzi świetny mecz...
No mamy ze czterech piłkarzy, trochę mało w kontekcie kolejnego sezonu.... Bobo farmazonu o młodych już nawet nie broni, ten argument pozostawia tylko na wtopione mecze. Wesoło dziś w końcu i to największy plus
12 maja 2013, 22:43 / niedziela
Od pewnego czasu oglądam mecze Lechii bez ciśnienia i presji na wynik, po prostu w takim sezonie jest łatwiej i nie ma sensu się spinać, ale sam się dziś zdziwiłem, że wychodzę uśmiechnięty z meczu, którego wynik przecież nie może mnie zadowalać i który przed meczem potraktowałbym jako porażkę :)

Na plus:
- charakter drużyny w końcówce meczu, Lechia strzeliła dwa gole, ale mogła ich strzelić pięć! (Surma w słupek, Rasiak w bramkarza, Wiśniewski obok bramki). Szacun! Szacun, bo to my zazwyczaj traciliśmy gole w końcówkach.

- Grzegorz Rasiak! Trzeba było pół roku trzymać go w trzeciej lidze, aby przypadkowo odkryć, że facet grał kilka lat na wyspach brytyjskich i wygrywa WSZYSTKIE pojedynki w powietrzu! Naprawdę można go postawić między skrzydłowymi Ricardinho i Wiśniewskim (a Buzała na środku - na nominalnej pozycji Machaja) i będzie można się przekonać, że będzie dużo więcej okazji niż jest!

- wreszcie bez babola bramkarza.

Neutralnie:
- Surma i Pietrowski. Cały czas zastanawiam się, czy to już moment na odejście Surmy i pełne zastąpienie go przez Marcina i dochodzę do wniosku, że jeśli mamy się w kolejnym sezonie bić o utrzymanie to kapitan może spokojnie zostać. Jeśli zagramy o górną część tabeli to potrzebne jest wzmocnienie. Pietrowski już bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, chociaż dziś po jednej jego stracie straciliśmy durną bramkę.
- Adam Duda. W walce w powietrzu może się uczyć od Rasiaka latami. Technicznie też jest od niego słabszy i paradoksalnie piękną techniczną zagrywką wyrwał nam dziś remis. JAKIE TO SZCZĘŚCIE ŻE NIE PRZYJMOWAŁ TEJ PIŁKI!

Na minus:
- indywidualne błędy w obronie. No nie wolno z takim Ruchem stracić 4 goli u siebie. Pierwszy gol: Brożek i Bieniuk. Drugi gol: Brożek i znów Bieniuk. Trzeci gol: Brożek. Czwarty gol: Bieniuk. Tragedia, bo oni powinni być ostoją obrony a tymczasem błędy mnożą jak u tramkarzy. Dla neutralizacji udział Bieniuka przy golu Dudy.

PS. Na Widzew z Rasiakiem!
12 maja 2013, 22:43 / niedziela
Coś za dużo tu pochwał dla Buzały. W końcówce grał dobrze, ale gdyby wykorzystał setkę na 3:1 to pewnie dzisiaj mielibyśmy 3 punkty. Dziwi mnie tylko hipokryzja niektórych kibiców, bo gdyby takiej setki nie wykorzystał Duda lub Rasiak to większość wieszała by na nich psy, że to przez nich ten remis...

Duda i Rasiak zasłużyli na to by ich szanować za grę w Lechii a drewno to niektórzy mają chyba zamiast mózgu!!!
12 maja 2013, 22:48 / niedziela
olo.gda napisal:

"JAKIE TO SZCZĘŚCIE ŻE NIE PRZYJMOWAŁ TEJ PIŁKI!"

Byłeś na tym meczu czy tylko w internecie sprawdziłeś wynik??? Cała akcja zaczęła się od tego jak Duda idealnie przyjał i zgasił piłkę po długim podaniu z obrony i odegrał od razu do Buzały!!!! Zajebał bramkę stadiony świata, ale i tak jest beznadziejny...

Szkoda słów...
12 maja 2013, 22:56 / niedziela
Ja powiem tyle... ( a tfu tfu .. ! ) zremisowaliśmy tylko dlatego, że ( tfu ! tfu ! ) wszedł Rasiak..

chłop miał dziś dzień konia, i zagrał najlepszy mecz w Lechii.
Dzięki neimu też padła bramka Dudy, który do pojawienia się ( tfu tfu ! ) Rasiaka nei grał nic..

Sam nie wierze, co pisze..
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.274