Gdańsk: czwartek, 9 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:


"DOKĄD ZMIERZASZ LECHIO???"

strona 2/2

26 marca 2014, 20:42 / środa
Będzie nowy trener z Europy więc zmierzamy do....Europy ! :)
27 marca 2014, 13:18 / czwartek
Niemcy zbudują nam WIELKĄ LECHIĘ NASZYCH BIAŁO-ZIELONYCH MARZEŃ.

Ile można się tułać jak bezdomny na ulicy szukający swojego miejsca.

Nasze miejsce jest na podium w ekstraklasie i ruszamy na podbój Europy w nowym sezonie. Małymi krokami, ale minimum pierwsza piątka.

Już w przyszłym sezonie pragnę widzieć nową jakość. Trenerską, manadżerską, piłkarską itp.
27 marca 2014, 14:17 / czwartek
@Def
Przesadziłeś z tym tułaniem się niczym bezdomny po ulicach. Od takich akcji to są zwolennicy pewnego klubu o jajeczno-denaturatowych barwach z miejscowości na północ od Sopotu.
27 marca 2014, 14:36 / czwartek
"Jajeczno-denaturowe" - tekst roku <3
1 czerwca 2014, 19:58 / niedziela
No i prawie udało się nam wejść na europejskie salony . 4 miejsce chyba najgorsze jakie może być w czołowej ósemce . Szkoda , że nie pogoniono wcześniej Probierza . No cóż co się odwlecze to nie uciecze . Sezon 2014/15 to marsz do Europy będzie !!!
1 czerwca 2014, 20:11 / niedziela
Zarówno dzisiejszy, jak i kilka poprzednich gier dowiodło kilku rzecz.

1. Jeśli ktoś jeszcze uważa, że Moniz nie miał wpływu na drużynę, to powinien się jebnąć w głowę. Moniz awansował z Lechią o 6 pozycji po wyjebaniu Probierza.

2. I w związku z powyższym powinien zostać. Należy mu wybić z głowy wszystkie blakpule i inne chujemuje.

3. Bąk powinien dostać nowy kontrakt i to taki, jaki sobie zażyczy. Raz, że za zasługi, da, że jest naprawdę w genialnej dyspozycji. Ma 31 lat, ale bramkarz może grać długo, więc trzyletni kontrakt mu sie należy. I dobrze by było, by w końcu coś fajnego zarobił. Zasłużył na to.

4. Sadajew musi być wykupiony. I koniec.

5. Wiśnia, Krzysiu Bąk, Pazio, Chris i Kostrzewa do odpalenia faktycznie, choć tego ostatniego trochę szkoda. Zyskę też bym odpalił. A Deleu popłakał się jak dziecko po ostatnim gwizdku.

Czwarte miejsce jest naszym wielkim sukcesem. Ale myślę, że w przyszłym roku wywalczyzmy Europę.
1 czerwca 2014, 20:16 / niedziela
Z tego co czytałem to Bąk ma propozycje kontrakt nowego na rok do przodu ale stawka mu nie odpowiada.. nie dziwię się i proponuje działaczom dołożyć żeby został i powalczył o podstawowy skład z Trelą.. jednak gra nogami to dramat u Bąka..

Z tego co czytałem to Wiśniewski ma nowy kontrakt przedłużony o rok z automatu za ilość rozegranych meczy w sezonie (zapis w kontrakcie)

Czytałem tu na forum że w klasyfikacji kanadyjskiej bramki/asysty Wiśnia ma 10 pkt.. czy może ktoś to zweryfikować ? Bo może to być jeden z najbardziej niedocenianych zawodników jeśli faktycznie ma 2-3 miejsce na liście asyst..
2 czerwca 2014, 10:36 / poniedziałek
odnośnik

tutaj w artykule z 10 maja, napisane jest, że Wisnia ma 7 asyst
5 czerwca 2014, 01:02 / czwartek
Martwię się. Szczerze. Zastanawia mnie, czy nie zostaliśmy zwyczajnie oszukani. Nie mówię tu o Monizie. On się dogadał z TSV i umówmy się, nie zrobił tego wczoraj, czy dziś. Więc to całe pierdolenie o względach osobistych, to... pierdolenie.

Dużo bardziej martwi mnie sytuacja z Mateuszem Bąkiem...

Zrozumiałbym, gdyby ktoś nam powiedział, że budujemy potęgę i potrzebni są nam naprawdę wyjebani zawodnicy. Lepsi, niż Mateusz. Ale kurwa mać, oni ściągają Trelę. A przecież Mateusz jest najlepszym bramkarzem ligi. Wg PS, a więc na podstawie ocen częstkowych, a nie jakiegoś pedalskiego widzimisię C+.

Zatem na tę chwilę sytuacja wygląda tak, że w imię bliżej nieokreślonych partykularnych wałków odsuwa się najlepszego bramkarza ligi i żywą legendę Lechii, żeby zrobić miejsce dla jakiegoś turysty.

O tak. Naprawdę mnie to martwi.
5 czerwca 2014, 12:54 / czwartek
Duch, po pierwsze niekoniecznie musieli od dawna rozmawiać z Monizem. Za TSV stoją wystarczające pieniądze, by zgłosić się do trenera ekstraklasy jednego dnia i drugiego już mieć go u siebie. A co do Bąka - ja go uważam za gorszego bramkarza niż Trelę i mniej perspektywicznego. Owszem, za Bączkiem wyśmienita runda, ale Trela moim zdaniem jest świetną inwestycją. Wskoczył do składu Piasta w tym sezonie późno, ale był często zawodnikiem, który ich ratował.

A wracając do Moniza - to propozycja wręcz nie do odrzucenia. Facet będzie grał o awans do 1. Bundesligi, czyli w miejscu gdzie futbol jest o wiele bardziej poważny. I choć kompletnie go nie szanuję za ten ruch i na pewno nie zyskał tym w oczach Van Hessena, który go tu sprowadził, to ze strony sportowej facet zanotował awans o klasę w górę. Co nie zmienia faktu, że życzę mu by jak najszybciej stamtąd wyleciał, a jego TSV spadło z ligi.
8 listopada 2014, 20:19 / sobota
...
8 listopada 2014, 22:59 / sobota
3 siła do spadku
9 listopada 2014, 00:01 / niedziela
Taki skład i walka o utrzymanie to jest szok...
9 listopada 2014, 11:13 / niedziela
Wczorajszy mecz rozwiał wątpliwości, w tym sezonie nie gramy już o nic, chyba że fatalna passa będzie trwała dalej to będzie się trzeba bronić przed spadkiem
Jeśli jakimś cudem załapiemy się do ósemki to spokojnie dograć sezon bo na razie na więcej nie ma co liczyć
Po zwycięstwie z cracovią pojawiały się głosy że Unton to dobry trener wtedy pisałem że jak przejebiemy z legią i Śląskiem to będzie płacz i szukanie trenera na szybko
sprawy potoczyły się jeszcze gorzej w czterech meczach zdobyliśmy 1 punkt
Dla mnie ten nowy projekt to kompletny niewypał, euforia transferowa opadła, balonik pękł już dawno i została szara rzeczywistość
Co do piłkarzy którzy przyjechali tu żeby załatwić sobie transfer do lepszej ligi prosty rachunek albo ta nasza liga nie jest taka słaba albo oni nie są tacy dobrzy żeby tą ligę zdominować
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.281