Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

KACZMAREK A KORUPCJA

strona 1/1

6 maja 2013, 21:19 / poniedziałek
wlasnie slucham sobie audycji odnośnik i okazuje sie ze nasz nieskazitelny Bobo wynalawca wszystkich talentów w Polsce kupował mecze . Co prawda mowi to Cyżniewski ale co to ma do tego ? radze posluchac rozmowa po 1h 25 minutach
6 maja 2013, 22:21 / poniedziałek
Jeżeliby faktycznie kupował mecze, a Czyżniewski posiadał taką wiedzę od dawna i nie powiadomił żadnego organu ścigania to sam może mieć problemy prawne, więc samo to w sobie może znaczyć ile w tych jego historyjkach jest prawdy... Chyba, że Czyzniewski to masochista i lubi kręcić bat na własną dupę... blog pilkarskamafia tez informuje że odbudowująca się od A-klasy Lechia kupowała mecze i co?
6 maja 2013, 22:40 / poniedziałek
Nikt nie ma obowiązku informowania organów ścigania o takim przestępstwie jak korupcja, z wyłączeniem instytucji państwowych i samorządowych. Czyzniewskiemu, generalnie z tego co się słyszy, już wszystko jedno i zapewne mówi prawdę, bo i po co kłamać? Facet siedzi w tym od kiludziesięciu lat i swoje wie.
6 maja 2013, 22:42 / poniedziałek
"Jestem tego typu człowiekiem, że już jak coś robię to robię to bardzo dobrze, albo nie robię tego wcale" - powiedział Andrzej Czyżniewski - buhahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha.....i jeszcze dużo hahahaha....

To nie kabaret - to mega kabaret :D
6 maja 2013, 22:45 / poniedziałek
Jak dla mnie nie ma co wałkować tematu. Kaczmarek nadaje się tak czy srak do pożegnania, więc i temat bez znaczenia.
6 maja 2013, 22:56 / poniedziałek
Animag,nie ma sie z czego smiac.Pan K nie wywiazal sie z umowy i zadra zostala zapamietana na lata.Jedna prostytuta pomawia druga prostytute :-)
No grubo !
6 maja 2013, 22:57 / poniedziałek
Bobo jako stary trener, na pewno też ma cos tam za pazurami (jak każdy z tych czasów), ale wsłuchiwać w słowa tego psychola ze szparki, jako rzetelne źródło wiedzy????!
To jakby czerpać wiedzę z TVN...

TYLKO LECHIA!
6 maja 2013, 23:05 / poniedziałek
Jak to jest z oświadczeniami o tym, że nie brali udziału w korupcji, dalej muszą podpisywać?
6 maja 2013, 23:32 / poniedziałek
to kurwa autorytet znaleźli - pijak i psychicznie skończony debil .
Przecież ten pacan jest tak wiarygodny jak Bobo na pomeczowej konferencji :)
31 sierpnia 2013, 13:42 / sobota
Wklejam tenże artykuł odnośnik tylko dlatego, że niedługo gramy z Zawiszą a ich właściciel "ciepło" wspomina naszego byłego treneiro Bobo.

Jak się komuś nie chce czytać całości to wklejam odnośny fragment:

"
Jeszcze lepsza sytuacja. Józef Wojciechowski dzwoni i pyta, czy mam kogoś w jednym klubie z Holandii, chyba Den Bosch, ale nie mam teraz pewności. – A co, prezesie potrzebujesz?
- Wiesz co, Bobo i De Zeeuw dają mi takiego Jugola, ale coś tu jest podejrzane, bo mówią, żebym przelał 700 koła euro i w sumie zgodziłbym się na to, gdyby nie fakt, że każą mi to przelać do firmy menedżerskiej w Holandii. Jego wartość na Transfermarkt to 1,2 miliona, a ja go mam za 700, bo oni go wykupią z klubu.
- A masz w recepcji jakąś laskę, która mówi po niemiecku?
- No mam.
- To niech zadzwoni do klubu i się dowie.

Co się okazało? Zawodnik miał rozwiązaną umowę z klubem od dwóch tygodni. Za to wywalił Boba i De Zeeuwa po miesiącu, a mi przyznał rację. Rozumiecie? 700 tysięcy do firmy menedżerskiej! A gdyby krzyknęli 300, to pewnie od razu by zapłacił! "

Aczkolwiek całość przypomina trochę wynurzenia jedynego szlachetnego rycerza na białym koniu w tym całym burdelu i nie wiem na ile opowieści Osucha traktować poważnie.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.386