Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

11 MAJA DNI OTWARTE BURDELU ISLAMSKIEGO!!!

strona 1/3

8 maja 2013, 21:22 / środa
Pokażmy nasz sprzeciw dla islamu w Polsce i Europie! 11 maja odbędą się dni otwarte meczetu w Gdańsku w godz.10 do 18...Brońmy naszego kraju przed tą zarazą!
8 maja 2013, 21:40 / środa
wyraźmy sprzeciw przeciw trolom zaśmiecającym to forum!
8 maja 2013, 21:43 / środa
Ze swojej strony jako Polak, Gdańszczanin i Lechista nie czuję, żebym zaśmiecał to forum !
8 maja 2013, 21:57 / środa
teraz twój pierwszy post ma sens, skoro nie czujesz, że coś jest nie tak.
temat do kosza.
8 maja 2013, 22:11 / środa
Nazywając kościół (nawet obcej nam religii) burdelem sam sobie wystawiasz świadectwo. Inwazja islamu póki co nam raczej nie zagraża. I co ma Lechia do meczetu w Gdańsku...?!
8 maja 2013, 22:24 / środa
to, że Rachuj ma gdzie się pomodlić a nade wszystko spotkać z jakimiś muzułmanami a może i rodakami. Ta wspólnota Troll liczy około 200- 300 osób, czyli z 50-60 facetów. Spośród nich rzeczywiście jest trochę Arabów osiadłych u nas ale głównie to nasi muzułmanie , potomkowie Lipków czyli Tatarów w służbie króla Polski. Na razie , zaznaczam NA RAZIE, to a tym bardziej ten meczet , nie jest problemem naszego kraju.
8 maja 2013, 22:34 / środa
haha dziwi mnie krytyka związana z tym tematem, Mało ludzi zna ich prawa i religię. Później usłyszą lub doświadczą problem z Islamem jak jego żona lub córka zostanie zgwałcona lub pobita w imię ich religii a prawo będzie po ich stronie...
8 maja 2013, 22:51 / środa
Dopóki problem nie istnieje to po co go "reklamować"i wzbudzać tym zainteresowanie , a tak właśnie by to zadziałało.
8 maja 2013, 22:56 / środa
Edwin problem istnieje i jest już bardzo poważny w całej Europie Zachodniej i Skandynawii! Jeśli nie zdusimy zainteresowania tego rodzaju bandycką religią w zarodku to czeka nas to samo co np.Wyspy Brytyjskie czy Francje, gdzie mniejszość narzuca większości jak mają żyć! Pozdrawiam wszystkich, którym leży na sercu Wielka Polska i Chrześcijańska Europa!
8 maja 2013, 23:11 / środa
Odcinając się od tego całego tematu słowo do tych co mówią że islam nam nie zagraża.
Polecam przeczytać książkę S.P. Haka.

W Polsce ta bomba wybuchnie z opóźnieniem. W Europie następuję to już dzisiaj.
Przeciętna rodzina tworzy model rodziny 2+1 2+2?!
Jak to wyglada u islamistów? 2 + 5? itd
Kolejne pokolenia imigrantów będą nabywać pełne prawa wyborcze i zaczną się domagać swoich praw.
Społeczeństwo europejskie umiera(ujemny wskaźnik przyrostu naturalnego). I to jest największe zagrożenie.
8 maja 2013, 23:20 / środa
Popieram Trolla!!!!To że go jeszcze nie widać to nie znaczy że go jeszcze nie ma!!!!Nie chciał bym się obudzić za kilka lat z ręką w nocniku tak jak obywalele innych krajów europy zachodniej(francja,holandia itp)Europa dla Europejczyków!!!!Muzełmanie won z Polski!!!!
8 maja 2013, 23:20 / środa
Polecam udać się popołudniu do GB, albo w okolice Akademii Medycznej. Trochę "kolorowo" to wygląda. Jeśli my, Kibice, nie zainteresujemy się tą sprawą, to kto to zrobi? Nikt. Tak wyszło, że dziś bycie Kibicem to też walka o Ojczyznę, naszą tożsamość, o tradycję.
8 maja 2013, 23:25 / środa
Europa zachodnia ma poważny problem , nie twierdzę ,że i u nas się nie pojawi...Jak pisałem wyżej wątpliwości co do sensu działań dziś mam. Najlepiej niech każdy robi jak uważa to nie musi dziać się pod szyldem Lechii, chociaż na szczęscie nie mi o tym decydować :)
8 maja 2013, 23:30 / środa
Troll-wirtuoz, proponuję, żebyś obwiązał się ładunkiem wybuchowym i wysadził w powietrze wraz z meczetem o 12 w południe 11 maja. Chrześcijańska Europa będzie z Ciebie dumna. Jedno siedlisko zarazy mniej, Polska znów Wielka, bo na ustach świata, a i Lechia skorzysta, bo na forum klubowej strony o jednego idiotę mniej :)
8 maja 2013, 23:34 / środa
zbieg ręce mi opadają jak czytam takie historie...Człowieku chcesz, aby w naszym kraju za 20-30 lat było to co w UK, czyli wychodzisz na miasto a tu 90% to Ciapaci ?! Od wysadzania się w powietrze to właśnie są muzułmanie i jeszcze cała ich społecznośc klaszcze, gdy zginie przy okazji paru chrześcijan...
9 maja 2013, 00:08 / czwartek
Siekiera gotowa. Rano porąbię ten cały meczet na kawałki.
9 maja 2013, 00:17 / czwartek
' Polak, Gdańszczanin i Lechista ' - a co to ma do religii ...... sic! zastanów się co piszesz
- Polak nie znaczy katolik ,
- Gdańszczanin ... jakbyś trochę poznał historię Gdańska to wiedziałbyś jak wielokulturowym i wyznaniowym było to miasto za swojej świetności, to nie przypadek że emigrowali tu Holendrzy czy inne nacje szukające tolerancji między innymi religijnej,
- Lechista nie musi być homofobem....

a my swoje

Synek
9 maja 2013, 00:27 / czwartek
Troll-wirtuoz. Na swój sposób odniosłem się do Twojego siania nienawiści wobec innej religii i do jej wyznawców. Piszesz o chrześcijańskiej Europie, a swym zachowaniem łamiesz podstawowe przykazanie chrześcijaństwa miłości bliźniego (w tym nieprzyjaciela). Zapewne nie wiesz ile religie o których piszesz mają ze sobą wspólnego. Mam wrażenie, że błędnie łączysz zjawiska społeczne z religią. Można by rozwinąć wątek, ale ograniczę się do tego, że to interpretacje Chrześcijaństwa np. wyprawy krzyżowe doprowadziły do śmierci setek tysięcy osób. Z islamem jest podobnie. To nie religia, a jej wykorzystywanie prowadzi do nienawiści i przelewu krwi. Według mnie błędem jest też mieszanie religii ze światem kibicowskim. A UK nam nie grozi, za biedni jesteśmy, nie mieliśmy kolonii. Niewielki napływ innych kultur to nie problem, wprost przeciwnie, możemy się czegoś nauczyć np. jak dobrze upiec szczura. Kto wie kiedy może się to przydać.
9 maja 2013, 01:29 / czwartek
Finlandia jest jednym z niewielu krajów, gdzie podaje się oficjalnie pochodzenie etniczne sprawców. Czy wiecie, że 90% gwałtów w tym kraju spowodowali muzułmanie?. A może wiecie ilu ich jest?. Otóż 1,5% społeczeństwa. Edwin Sopot z tego co pamiętam działałeś w Gejzecie Koszernej. To właściwie na zawsze dyskwalifikuje Cię w debacie o losie Polski. Zbieg i Synek, zróbcie sobie dobrze nawzajem i zameldujcie Biedroniowi, Grodzkiej i Palikotowi, że na forum kibiców Lechii Wam się nie udało.

"Europo przebudź się
Europo wstań!!!
Europo podnieś miecz!!!
Wróg u bram!!!"
9 maja 2013, 01:53 / czwartek
Działałem i to nawet trafne określenie.Patrzę w lustro bez wstydu. Nie wstydzę się też ani jednego słowa , które tam napisałem, a po częśći(skromnej) masz teraz stadion przy Pokoleń Lechii Gdańsk , a nie przy Redewki i kilka innych takich. Zdanie o tej gazecie i jej linni programowej wyraziłem publicznie. Jak moje pisanie komuś zaszkodziło to tylko samej GW, mimo że niecelowo to zrobiłem:) Wystarczyło być zgodnym z sobą i pisać prawdę. Chcesz to dalej używaj tego argumentu , ale mnie on nie boli :)

ps.Nie neguję ,że muzułmanie w wielu krajach Europy to problem , poważny problem. Z poważnymi problemami się walczy rozsądnie...
9 maja 2013, 02:05 / czwartek
Prośba, jak nie rozumiesz ostatniego zdania to nie rozwijaj tematu, bo to jest publiczne forum o Lechii Gdańsk. Dla jasności z przykładami podanymi przez Ciebie i z zagrożeniami się zgadzam, ale to nie miejsce, czas i forma. Przynajmniej w moim wypadku, dlatego zgodnie z Twoim życzeniem z tej dyskusji wyłączam się sam
9 maja 2013, 03:26 / czwartek
Bongo. W przypadku moich preferencji nie trafiłeś. Co do polityków też nie trafiłeś. Nie trafiłeś też z przytoczonymi danymi, pomyliłeś kraje i nie tylko. Z tym, że mi się nie udało również nie trafiłeś, bo właśnie akurat mi się udało. Chciałem wyrazić swoje zdanie i to zrobiłem. Co nie zmienia faktu, że szanuję inne poglądy. Macie prawo walczyć o to co uważacie za słuszne. Mam tylko jedną prośbę, do swojej walki nie używajcie barw i forum Lechii.
9 maja 2013, 08:10 / czwartek
Mamy ważniejsze sprawy teraz w Lechii niż dni otwarte meczetu. "Ręcznikogłowi" póki co nam nie zagrażają i pewnie nigdy nie będą, a jak ktoś za wszelką cenę próbuje znaleźć sobie wroga to proponuję zacząć od rządu, bo to przez nich jest jak jest.
Skupmy się na Lechii i tym, co się w niej aktualnie dzieje.
9 maja 2013, 08:17 / czwartek
Bongo, porażasz inteligencją ...
9 maja 2013, 10:07 / czwartek
Synek cyt. "Lechista nie musi być homofobem...."
To mnie rozjebało:)
Zupełnie jakbym słyszał szczukę, albo biedronia...
W ich przekonaniu - pewnie też i Twoim - każdy kto jest przeciwny propagowaniu dewiacji jest homofobem, więc tu raczej zgody nie będzie - każdy Lechista musi być zatem "homofobem"
9 maja 2013, 10:35 / czwartek
Porównywanie Polski do Francji i Wielkiej Brytanii jest nieuprawnione bo tak się składa, że nie mieliśmy nigdy takiej Algierii pod swoimi wpływami albo Oliviera z Arabii stąd też nie mamy tylu imigrantów z tamtej strefy kulturowej. Poza tym ci ciapaci w Londynie to w sporej ilości Hindusi a nie Arabowie. W krajach Europy Zachodniej problemem jest również laicyzacja przekładająca się na puste kościoły a tym samym zobojętnienie na obronę swojej wiary co ułatwia ekspansję Islamu. Dla jasności ja nie mam nic przeciwko Islamowi, jestem przeciwnikiem fanatyków tudzież tych, którzy próbowaliby na siłę narzucać nam swoje przekonania - do tego na razie nie dochodzi takie mam wrażenie. Zresztą poczytaj Trollu co Jan Paweł II sądził o Islamie i jeżeli to Cię nie przekona, że błądzisz to nie wiem co się musi stać, żebyś trochę zmienił poglądy. No i jestem ciekawy czy rozmawiając z takim Mamedem Khalidowem, wyznawcą Islamu byłbyś taki odważny jak w Internecie. Aha, zanim pójdziesz robić z siebie idiotę to proszę, żebyś nie miał na sobie niczego, co może kojarzyć się z Lechią. No i nie jedz kebabów - jedząc kebab popierasz Islamistów a jak jeździsz pojazdem z silnikiem spalinowym też dajesz zarobić Arabom (albo ruskim - nie wiem co gorsze :)).
9 maja 2013, 11:09 / czwartek
"- Lechista nie musi być homofobem...."

Ja pierdolę, chyba w Sopocie. Weźcie to do luźnych gadek wyrzućcie.
9 maja 2013, 11:15 / czwartek
Nie chciałem już tu nic pisać, ale muszę pare rzeczy sprostować! Po pierwsze "Lechista nie musi być homofobem" hasło głupie, że aż boli, bo z tego co wiem fobia to lęk przed czymś, więc nie powtarzajmy za mediami mętnego nurtu tylko mówmy wprost. Nie jestem homofobem, bo nie boję się tych dewiantów inna kwestia, że każdy powinien być homosceptykiem, chyba że lubi zabawy w "kolejarza"...
Druga kwestia, barw Lechii nie będe w żaden sposób mieszał do tego, aczkolwiek barwy Lechii to barwy naszych serc, a mam nadzieję, że nasze serca biją równie mocno dla Lechii jak i dla Polski(zresztą na marszu żołnierzy wyklętych w Londynie, na którym miałem zaszczyt być, flaga Brytyjskiego fan clubu Lechii była bardzo widoczna).
9 maja 2013, 14:28 / czwartek
"tolerancyjność" i "opinie" różnych edwinów i całej tej facebookowej młodzieży mnie udentycznie przeraża...

odnośnik
9 maja 2013, 14:36 / czwartek
Jeden z drugim by na wyjazd pojechał. Kto ma być ten będzie, kto uważa to za słuszne ten będzie i skończcie pierdolić czy to jest dobre czy nie. Sami zaczynacie mieszać tu politykę. Mamy ją wyjebać ze stadionów i generalnie z codziennego życia a pierdolenie o islamskich brudach. Na chuj drążyć temat, kto ma być ten będzie.
9 maja 2013, 14:52 / czwartek
poczytałem watek i zapłakałem/uśmiałem się. Każdy tu chce uchodzić za "wolny umysł" a posługuje sie retoryką rodem z poltycznych wrzasków w TV, czyli manipulacja uproszczenia do kwadratu. Nie chcesz spalić meczetu, wiec jestes zwolennikiem Palikota i żółto-niebieskiego Biedronia. Edwin sprzeciwiając sie "zburzeniu" został poraz kolejny oskarźony o wszystkie sprawki GW. Póki nie zaczną pojawiać sie u nas wyalienowane grupy imslamskie, temat ten w Polsce nie istnieje. Sprzedawcy kebabów, czy potomkowie Tatarów są z reguły świetnie zasymilowani z reszta społeczeństwa. Tak was oburza meczet, który stoi w Oliwie juz sporo lat, a jakos nie przeszkadza innym jak nasz Kościól Katolicki jest lżony i oczerniany permamnetnie (nawet na tym forum). To jest problem, laicyzacja społeczeństwa, wystarczy popatrzec na młodzież, dla której obciachem jest przyznawanie sie do katolicyzmu, chodzenia do kościoła itp. To jest PROBLEM, a nie meczet dla kilkuset osobowej grupy.

TYLKO LECHIA!
9 maja 2013, 15:00 / czwartek
Heh.

Widać, że niektórzy koledzy wolą oglądać telewizję, zamiast czytać książki. Dlaczego islam jest problemem w Europie? Ano dlatego, że imigrują ludzie ubodzy i niedouczeni. Europa płaci teraz za swe kolonialne ambicje. Biedak z Algierii przyjeżdża do Paryża, jak do siebie. Bo tego go Paryż nauczył. Że on, biedak z Algierii do Paryża należy. A biedak ów, wielkich wymagań nie posiada. Wystarczy mu social, dzięki któremu i tak dostaje miesięcznie więcej kasy, niż przez cały rok u siebie. Zatem siedzi sobie biedak na murku, pije piwko i szuka zaczepki.

Zatem to tak naprawdę wcale nie jest problem islamu, tylko biedoty. Jakoś nie ma zbyt wielu burd i przestępstw z udziałem bogatych Saudyjczyków, Katarczyków, czy Arabów z ZEA. Podobnie jest z Iranem, gdzie też jakość życia nie jest przesadnie niska.

Jedyny problem jest taki, że ubogi prostak z Algierii, Maroka, czy Libii, podatny jest na indoktrynację religijnych fanatyków i łatwo namówić go do przyjęcia Szariatu.

W Polsce nic takiego nam nie grozi, ponieważ nie dajemy obcym kasy za darmo. A poza tym do nas żaden Arab czy Pers nie przyjeżdża, jak do siebie, z przekonaniem, że coś mu się od nas należy.

Zatem to całe pierdolenie o islamskim burdelu to taka skrajnie katolicka prowokacja, która nie ma na celu niczego innego, niż dbanie o interesy fiskalne kościoła. Bo wiadomo, im mniejszy odsetek wiernych religii innych, niż katolicka, tym większy odsetek katolików. A to się przekłada na sianko z budżetu.
9 maja 2013, 15:16 / czwartek
Duch , a Ty jesteś Duchem Wszechmocnym i wszechwiedzącym że od razu wiesz, że to Kościół Katolicki za tym stoi ? Nie jesteś tu akurat lepszy od kolegów radykalnych antyislamistów od razu wskazując i osądzając. Moim zdaniem chłopaków rozpiera energia i się nudzą, bazgranie sprejami po meczecie to już za mało i szukają innej rozrywki. Albo zadziałał mechanizm, jaki opisałeś w kwestii ubogich prostaków powyżej- znalazł się jakiś nawiedzony lider i próbuje krzewić swoje chore idee.
9 maja 2013, 15:18 / czwartek
"Zatem to całe pierdolenie o islamskim burdelu to taka skrajnie katolicka prowokacja, która nie ma na celu niczego innego, niż dbanie o interesy fiskalne kościoła. Bo wiadomo, im mniejszy odsetek wiernych religii innych, niż katolicka, tym większy odsetek katolików. A to się przekłada na sianko z budżetu."

Alleluja i Allach Akbar zarazem!

Wreszcie kurwa miał odwagę to powiedzieć!

Jest jasne jak jasne piwo, że autor tego wątku działal nie tylko na zlecenie wikarego swej parafii, ale wręcz papieża Franciszka.

Niech w ramach zemsty bogów w tego autora pierdolnie Zeus swym piorunem. Ewentualnie Zeusik, który tu się kiedyś udzielał....
9 maja 2013, 15:19 / czwartek
duch a dlaczego twierdzisz ze to "katolicka prowokacja"? Nie kazdemu katolicyzm kojarzy sie (jak tobie i wielu innym) z dojeniem kasy państwowej, opasłymi biskupami i księzmi oderwanymi od rzeczywistosci. To tylko propagandowe slogany, których pełno w mediach, ale bardzo wygodne do uogólniania i wrzucania całej Wiary do jednego wora.

TYLKO LECHIA!
9 maja 2013, 15:23 / czwartek
Kościół stoi za wszystkim, co dotyczy wiary w Polsce. Tyle można powiedzieć na pewno. Przecież założyciel wątku jest skrajnym przypadkiem katoekstremisty i w moim odczuciu jest tak samo niebezpieczny, jak ci islamiści.

Warto pamiętać o jednej rzeczy. Nie ma i nigdy nie było na świecie żadnych wojen religijnych. To są zawsze starcia o kasę, ziemie i władzę. Religią się jedynie uzasadnia. Czy w wojny krzyżowe, czy starcia w Ulsterze, czy starcia w Palestynie, w żadnym z tych miejsc religia nie jest powodem. Dlatego w mojej opinii wskazywanie islamu jako zagrożenia jest niewłaściwe. Prawdziwym zagrożeniem są ludzie, którzy szarpią za sznurki. Nawet nie fanatycy, którzy odpalają ładunki, ale przede wszystkim ci, którzy tym wszystkim kierują.
9 maja 2013, 15:33 / czwartek
Duch, weź się poczytaj w tym wątku. Ja w innych kwestiach zgadzam się z tym co czasami piszesz ale dziś (chyba przez temperaturę) coś Ci się miesza.
9 maja 2013, 15:38 / czwartek
Ale co dokładnie? Że piętnuję ekstremistów, zarówno pod postacią islamskich zabójców, jak i katolickich oszołomów? Dla mnie oni są siebie warci. Przy czym podkreślam. Mówię o ekstremistach.
9 maja 2013, 15:41 / czwartek
Cygnus

Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale mnie się katolicyzm kojarzy z czymś zupełnie innym, niż napisałeś. I obawiam się, że gorszym. Jednak nigdy nikogo nie piętnowałem za wiarę, jaką wyznaje, bo to jest każdego indywidualna sprawa. Mnie się tylko nie podoba ordynarne wpływanie na przekonania innych, takie jak zaprezentował autor tego wątku. Nie podoba mi się sianie nienawiści między ludźmi, jakimikolwiek by oni nie byli. I nie podoba mi się sprowadzanie wszystkiego do prostych podziałów typu zły - dobry.
9 maja 2013, 15:43 / czwartek
Hektopaskal

Wcale nie o to chodzi. Działał z własnego przekonania o słuszności podjęcia takich działań. Jednak trudno się nie zgodzić, że są to działania niesłuszne.

Mylisz instytucję kościoła ze wspólnotą kościoła. Troll-wirtuoz jest członkiem wspólnoty kościoła i swym zachowaniem raczej nie przysparza jej chwały.
9 maja 2013, 15:56 / czwartek
Przerażają mnie to europejskie opinie co niektórych, nie wiem jak zostaliście wychowani ale na pewno miało to miejsce w "młodym pro-europejskim" pokoleniu. Ja jestem nauczony bronić wszystkiego co kryję się pod słowem Polska, to jest tożsamość i tego należy strzec! Więc jak najbardziej wszelkie przejawy islamu na Polskiej ziemi należy tępić!
9 maja 2013, 16:03 / czwartek
TECHLG - jesli znasz historię Polski to zapewne wiesz ze islam w naszym kraju istniał od "niepamietnych" czasów, własnie w takiej skali jak obecnie, bo napływowych sprzedawców kebabu i kilku studentów, pomijam jako bład statystyczny. A tożsamosc Polski (heh popularne ostatnio słowo) zagrozone jest raczej przez różową-kosmopolityczną propagandę majacą za sobą potężne media.
Duch - jesli piszesz o Kościele jako wspólnocie to pisz wielką litera, bo inaczej bzdury piszesz. Budynek sakralny nie moze wpłynac na nikogo....

TYLKO LECHIA!
9 maja 2013, 16:05 / czwartek
TECHLG

I ja się zgadzam poniekąd. Owszem, polskości należy bronić. Tylko co ma polskość wspólnego z islamem? Równie dobrze możemy zwalczać Volkswageny. Bo niemieckie.
9 maja 2013, 16:07 / czwartek
temat może póki co przesadzony, tym bardziej że ta grupka gdańskich muzułmanów jest w linii prostej od XVI w. bardziej polska niż wielu Polaków.

Ale widać przy okazji ujawniło się kilka lewackich kurew.
Wypierdalać błazny na Konwiktorską koleżanki wspomagać, bo coś im ostatnio we własnym mateczniku nawet nie idzie.
9 maja 2013, 16:07 / czwartek
Nie do wiary i to bez znaczenia jakiej :). Temat, robi tylko reklamę dniom otwartym meczetu, które tak naprawdę mało kogo by interesowały. Jak ktoś naprawdę widzi problem to niech pomyśli czy reklamowanie go to odpowiedni sposób na walkę. Znając życie to z marginalnej kwestii pojawiłyby się tytuły "Bandyci/kibole zakłocili dni otwarte meczetu" itp. tym samym najbardziej się PRZYSŁUŻYCIE temu z czym chcecie walczyć Ze mnie żaden obrońca islamu, byłem i w Norwegii i w Anglii i widziałem co się dzieję. Zgadzam się , że chodzi o socjal i o biedotę bardziej niż o religje. Każdy niech pozostanie przy swoich poglądach i rozwiązaniach, tylko po co mieszać to z Lechią. Zołnierze wyklęci, akcje patriotyczne, przypominanie o historii to jednak nie to samo... tym bardziej ,że jak ktoś jest zdecydowany to może działać i lecieć z siekierą na meczet bez biało-zielonych barw :) Temat do luznych, albo miłej polemiki życzę i proszę mnie nie wywoływać. Chociaż czasem można się pośmiać czytając niektóre posty i to z obu stron barykady (w tym wypadku nie jestem po żadnej)
9 maja 2013, 16:20 / czwartek
odnośnik

taki mój głos w dyskusji .....fakty
9 maja 2013, 16:26 / czwartek
Zabawnym jest, że można mieć ksywę Duce i wyzywać innych od lewackich kurew.
9 maja 2013, 16:34 / czwartek
Cóż zanim niektórzy zaczną się wypowiadać,powinni poznać fakty.
odnośnik
Warto poświęcić godzinę by poznać prawdziwe oblicze islamu(szczególnie Ty duchu powinieneś to obejrzeć zanim zaczniesz pisać dyrdymały,że problemem nie jest islam a bieda.)
Czym kończy się tolerancja dla islamu we Francji:
odnośnik
W Anglii:
odnośnik
Islamiści o pedofilii:
odnośnik
Ekspansja islamu na świecie:
odnośnik
9 maja 2013, 16:47 / czwartek
Ludzie, dwie kwestie :mówimy o islamie i problemie islamu w Europie czy o gdanskim meczecie? Jakbyśmy żyli we Francji to sam bym ostrzyl siekierę
9 maja 2013, 16:52 / czwartek
Zwykły ktoś

Obejrzę dokładnie i wieczorem sie odniosę. Dzięki za linki.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.235