Gdańsk: środa, 30 września 2020
FORUM
Podstrony:


11 MAJA DNI OTWARTE BURDELU ISLAMSKIEGO!!!

strona 2/3

9 maja 2013, 16:59 / czwartek
Koledzy co niektórzy - proponuję na ochotnika do wojska z prośbą o udział w misji w Afganistanie. Jak się uda to postrzelacie do islamskich ekstremistów i to z moim błogosławieństwem. Jak się nie uda w naszej armii to pozostaje Legia Cudzoziemska (ostatnio była zadyma w Mali).

A co będzie jak jakiś szejk kupi Lechię od Kuchara ? I czy koledzy wiecie jaki kolor jest bardzo ważny dla Islamu ? Tak tak (za Wikipedią):

"Zieleń to ważny kolor islamu. Ulubionym kolorem Mahometa był właśnie zielony. Znajduje się on na wielu flagach krajów islamskich, często podłogi w meczetach są tej barwy, zaś w Koranie znajduje się opis Raju i wizji zbawienia: "Będzie nosił szatę z zielonego jedwabiu"

(to ostatnie zdanie pasuje do któregoś z naszych piłkarzy ;))

TO JAKIŚ SPISEK KRYPTOISLAMISTÓW !!!
9 maja 2013, 17:18 / czwartek
widzę duchu że znowu robisz prywatne wycieczki, tym razem nick się nie podoba.

akurat to nie było do ciebie ale skoro się poczułeś w obowiązku dać prztyka to sam się określiłeś niejako jako tęczowy.

to żeś duchu zabłysnął, o kurwa weszło mi w pięty.
Hm ? Duce był lewacki?
Taki od Biedronia i Paligłupa może, czy jakiś inny, może antifka?
Ciekawe bo wydawało mi się że nacjonalistyczna mówiąc wprost faszystowska prawica i nijak się ma do lewaków, ale widać wiesz lepiej, więc oświeć mnie może.

taki ynteligent a jakby lekko niedouczony i myli podstawowe pojęcia doktrynalne.

czy może twój nick też należy literalnie odczytać...
normalnie UFO. coś jak Arka w Sopocie ktoś coś słyszał ale nikt nie widział
9 maja 2013, 17:27 / czwartek
Ale Duce (oryginał) się ściskał z muslimami i przyjmował podarki od tychże. No i nic do nich nie miał.
9 maja 2013, 18:17 / czwartek
James Bond a co nas obchodzi jakis afganistan???Niech tam sami sie wystrzelaja pomiedzy soba w wojnach plemiennych!!!Tu chodzi o EUROPE i POLSKE dla Europejczykow a nie zadnych KOLOROWYCH emigrantow w turbanach na glowach!!!!
9 maja 2013, 18:18 / czwartek
Jestem praktykującym chrześcijaninem, katolikiem i przyznam szczerze, że bardziej debilnego wątku tym forum chyba nie było. Jakim to trzeba być nieukiem, żeby takie hasła rzucać???! Masakra....

Bardzo dawno, w pewnej szkole języka polskiego uczył mnie niejaki Selim Chazbijewicz, Tatar z pochodzenia, który jest (był) przewodniczącym gminy muzułmańskiej w Gdańsku. Wielu mogłoby się od niego polskości uczyć.
9 maja 2013, 18:50 / czwartek
Na początku apel do moderatorów o usunięcie tego wątku, który według mnie w znaczący sposób łamie wiele punktów regulaminu.
troll-wirtuoz i wszyscy, którzy się z nim zgadzają - czy Wy macie mózg? Jak masz to zacznij używać albo tak jak powiedzieli niektórzy wcześniej, weź obładuj się dynamitem, wjedź gdzieś za Gdańsk w pole i dokonaj szlachetnego ataku. Większą zarazę dla naszego kraju widzę w osobach takich jak Ty, ludziach niemyślących. Uważasz się za katolika? Ja jako katolik zostałem wychowany w taki sposób abym umiał poszanować także wiarę innych. Nazywasz Islam i muzułmanów zarazą - pytam na jakiej postawie? Jakim prawem nazywasz meczet burdelem. Jesteś zakompleksionym fanatykiem, który nie potrafi przyjąć faktów. Odwołujesz się do Wielkiej Brytanii i Francji. Poczytaj trochę w Internecie o historii tych państw i spróbuj wyciągnąć wniosek dlaczego muzułmanie przybyli właśnie tam. Jak Ci się nie uda to napisz to Ci to wytłumaczę. Mogę Cię zapewnić, że w następnych kilku dziesięcioleciach nie grozi nam fala muzułmanów czy to w Gdańsku czy w całej Polsce. Poza tym nie podpinaj tej akcji pod barwy Lechii. To, że jesteś homofobem nie oznacza, że każdy myśli tak jak Ty. Robiąc tak obrażasz mnie i wielu innych kibiców Lechii.
9 maja 2013, 19:08 / czwartek
Jak mod wejdzie do akcji to właśnie w pierwszej kolejności wypierdoli posty jak ten powyżej.
9 maja 2013, 19:12 / czwartek
Daj spokoj prawda.
Najwiecej maja do gadania ci,ktorzy siedza sobie w domach,cos tam poczytaja i ogladna w tv.
9 maja 2013, 19:32 / czwartek
panowie, pytanie podstawowe, czy jest to odpowiedni temat na forum Lechii?

Wybierz forum:

LECHIA GDAŃSK
Wszystkie tematy związane z Lechią Gdańsk: piłka nożna, mecze, liga, kibice, opinie, dyskusje, informacje.

LUŹNE GADKI
Polityka? Zainteresowania? Humor? Tematy niezwiązane bezpośrednio z Lechią przy znacznie mniej restrykcyjnej moderacji.
9 maja 2013, 19:35 / czwartek
Duce, naprawdę Cię nie rozumiem. Wrzucasz ludziom od kurew, a mnie wypominasz osobiste wycieczki?

Nie wiem, co masz z tymi tęczami. Usilnie starasz się kwalifikować ludzi wedle jakiegoś dziwnego klucza. Ja tam osobiście czerwonych nie cierpię tak samo, jak Ty, przy czym uważam, że domeną ludzi o wąskich horyzontach jest ocenianie innych na podstawie jednej, czy dwóch wypowiedzi. Bo ja na przykład z jednej strony jestem ateistą, a z drugiej na meczach i nie tylko podpisuję się pod hasłem "precz z komuną". Jeśli nie zgadzam się z hasłem "good night left sid" to tylko dlatego, że gdyby to ode mnie zależało, oni by już nigdy spokojnie oka nie zmrużyli. Więc łaskawie nie udawaj, że cokolwiek o mnie wiesz.

A co do niedouczenia... Najwyraźniej nie wiesz, że Mussolini zanim wymyślił sobie faszyzm, był zatwardziałym socjalistą i autorem antyklerykalnych książek (które potem usilnie starał się wycofać z obiegu). A sam faszyzm, mimo iż nazywany ideologią prawicową, tak naprawdę wyrósł na typowo komunistycznych ideałach: kolektywizmie, totalitaryzmie, etatyzmie, militaryzmie i imperializmie.

No ale kłócić się z Tobą nie będę, bo jestem wszak niedouczony.

Pozdro.

TYLKO LECHIA!
9 maja 2013, 19:36 / czwartek
A czy Gdańsk to miejsce aby stawiać meczety?
9 maja 2013, 19:37 / czwartek
Jeden kolega zaproponował usunięcie wątku (co wg mnie byłoby ok). Pojawił się kolejny, który powiedział, że jak już to wypierdolone zostaną niektóre posty nie pasujące do ewentualnie jedynie słusznej linii. Pragnę przypomnieć, że usuwaniem niesłusznych i niezgodnych z linią partii treści za komuny (z którą oczywiście precz) zajmował się organ z siedzibą w Warszawie przy ul. Mysiej zwany cenzurą. Tęsknisz do takich metod kolego Prawda ? Czy nieprawda ?
9 maja 2013, 19:46 / czwartek
Tęsknie do metod, które eliminowały z naszego środowiska ludzi takich jak ty. Cale szczęście szczekacie tylko na forum i na Lechii do powiedzenia macie tyle co tu napiszecie.
9 maja 2013, 19:50 / czwartek
Prawda, ale Ty mnie nawet nie znasz i chcesz mnie eliminować ? Za co ? I czemu tylko mnie ? Czemu nie od razu ostatecznie rozwiązanie ?
9 maja 2013, 19:53 / czwartek
Prawda zwolenniku czarnuchow i innych biedroni zapraszam do T29 przed kolejnym meczem to sobie porozmawiamiamy na rozne tematy nie kopniecznie takie ktorych bedziesz zwolennikiem.88
9 maja 2013, 19:55 / czwartek
Novi przeczytaj raz jeszcze co ja piszę:):):).
9 maja 2013, 19:56 / czwartek
prawda lubi czarnego,prawda? :-)))
9 maja 2013, 19:58 / czwartek
Ta, ale tylko 68. Pozostali w piździet tam gdzie ich przodkowie.
9 maja 2013, 21:09 / czwartek
Ja pierdolę! Czy nikt nie może przenieść tego tematu w Luźne Gadki???
Zamiast dyskutować o trudnym okresie klubu to ludzie skupili się na pierdoleniu o religiach. To miał być temat zastępczy? "Mama Madzi" ja pierdolę!
9 maja 2013, 21:15 / czwartek
panowie, po pierwsze apeluję o zachowanie spokoju i o wzajemny szacunek.

po następne... kurde, odnoszę wrażenie, że niektórzy tutaj dopiero się urodzili, obudzili po wielu latach, albo zwariowali. przecież meczet w Gdańsku stoi nie od wczoraj. co takiego się stało, że nagle na forum Lechii rozpoczęła się o niego kłótnia??
czy my w Polsce nie mamy ważniejszych problemów niż te 3 czy 4 meczety, które są w kraju? tusk, lewactwo, pedalstwo, czerwone ryje wolno chodzące wśród porządnych ludzi i wiele innych... i gówno mnie obchodzi, że we Francji coś, w Finlandii coś. to, że podobno np. w Szwecji głupie jakieś cipy na ulicy oświadczały, że w zamian za bilet na koncert Justyna Bimbera, przechodzą na islam, to tylko świadczy o Szwedach i chuj im za to w krzyż.

i żeby nie było - nie jestem zwolennikiem islamistów. jeśli zażyczą sobie nowej świątyni, czy specjalnych praw, to pierwszy idę na krucjatę, ale nie stwarzajmy sobie nowych problemów tam, gdzie ich nie ma. zajmijmy się tymi, którymi naprawdę trzeba
9 maja 2013, 21:25 / czwartek
"prawda zwolennik czarnuchów" , he,he, dobre !!
1.Po pierwsze nie chodzi o tych wyznawców islamu co są od iluś tu lat w Polsce czy w 3-mieście. Oni są dość mocno zżyci w społeczeństwie i w naszej polskiej kulturze. W przeciwieństwie do Żydów nie stawiają na razie żądań i roszczeń dla siebie.
2. Po drugie nie należy zapominać co może się stać jak ich będzie w Polsce więcej.! przykłady podane w linkach przez " zwykły ktoś" itp.
3. Jeśli pokażesz komuś , kogo nie chcesz w swym kraju, to on tu nie będzie chciał byc, mieszkać ,żyć.! Muslimy dla mnie są tu nie potrzebne w Polsce!
4. Tolerancja wg. tych zboków muzułmanów ,to tylko i wyłącznie akceptacja ich wiary!
jeśli tak to Ja dziękuję i wolę być sobą. Nie chcę się modlić do Allacha .
5. Jeśli muslimy chcą być i mieszkać w Polsce, to mają respektować nasze , prawa , zwyczaje i obrządki jakie są w Polsce. Jak nie to niech wypadają tam skąd są!!!
9 maja 2013, 21:39 / czwartek
Neptun 100% racji, dobrze że są tacy którzy potrafią spojrzeć trzezwo mimo sprecyzowanych przekonań, według mnie trafiłeś w sedno tematu
9 maja 2013, 21:52 / czwartek
Czy którykolwiek z zabierających głos w tym wątku był kiedykolwiek na "dniu otwartym meczetu"?
Sporo lat temu zwiedziłem meczet przy okazji takiego dnia. I słowo "zwiedziłem" jest tutaj kluczowe. Zwiedziłem tak jak zwiedza się inne miejsca, w których człowiek jeszcze nie był. Jak Jasną Górę, Międzyrzecki Rejon Umocniony, Twierdzę Kłodzką, Westerplatte, Synagogę czy jakiekolwiek muzeum.
Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek próbował "wizytujących" przeciągnąć na islam. Opowiedziano o historii islamu w Rzeczpospolitej, o gdańskiej wspólnocie, pokazano ichnie relikwie, oprowadzono po meczecie, przedstawiono ogólnie jak odbywa się "msza", gdzie modlą się mężczyźni, a gdzie kobiety i podobne ciekawostki.
Dorabianie ideologii do "dnia otwartego" uważam za nietrafione, zwłaszcza, że "nasi islamczycy" (w większości Tatarzy) są bardziej Polscy od części naszego społeczeństwa.
A puenta jest prozaiczna - człowiek boi się nieznanego.
Może dlatego powstał ten wątek?

ps. Jedyne czego należało dokonać "po islamsku", to... ściągnąć buty przy wejściu.
9 maja 2013, 22:00 / czwartek
Słuszna uwaga Marku, ja jeszcze dodam ze koszerni zacieraja rece gdy goje żrą sie między sobą zwłaszcza gdy wokolo śmierdzi czosnkiem na kilometr.Idealny temat zastepczy dla odwrócenia uwagi od prawdziwego problemu naszej Ojczyzny.
Czasami nieswiadomie mozna stać pożytecznym idiotą....swoja droga chciałbym poznac opinie naszego protokolanta mędrców syjonu;-)jakos ostatnio przestał sie udzielać na forum a szkoda...
9 maja 2013, 22:17 / czwartek
Nawet bardzo słuszna uwaga Marka, z resztą Ty dg też masz rację. Szkoda ,że tak pózno .Może ,by udało się uniknąć kilku żenujących wpisów. Słabe , że tak łatwo poróżnić środowisko o w zasadzie bardzo podobnym światopoglądzie , a wystarczy się wczytać zanim dostanie się piany na pysku...
9 maja 2013, 22:17 / czwartek
Nie byłem na "dniu otwartym meczetu " ale miałem okazję być w Turcji i Saudi Arabia.
Polecam szczególnie ten drugi kraj . Otwarty i prozachodni! Pełen tolerancji i miłości ale nie dla chrześcijan !
Zgadza się , że u nas w Polsce to nie problem na razie, ale brak reakcji to zgoda na przyzwolenie. Zgoda co do innych zagrożeń , jak lewactwo i inne dewiacje. !!!
9 maja 2013, 22:20 / czwartek
@chris

Masz rację , ale reagować musi być na co. Na razie nie ma
9 maja 2013, 22:37 / czwartek
Przeczyta taki jeden z drugim że hello kitty to wcielony szatan powie o tym koledze a ten już na forum że niechrześcijanie chcą nas gwałcić i zabijać i trzeba reagować. Usuńcie ten wątek bo wstyd.
9 maja 2013, 23:45 / czwartek
Nasza cywilizacja umiera i bądźcie tego świadomi, prędzej czy później (jeśli nie wrócimy sami do normalności) przyjdą muzułmanie i zrobią porządek, poniżej ciekawy filmik:
odnośnik
10 maja 2013, 00:13 / piątek
Niech przychodzą :D Już widzę te ich hasła w naszych skm-ach. Nawet dziadki będą ich lały parasolkami. I bardzo dobrze! W tym aspekcie Polska ma moc i szczerze to po wizycie w takim Londynie czy innym Paryżu bardzo lubię tę naszą "homofobię" i "jednorasowość". Ważne by głupimi akcjami takiej tolerancji nie zacząć wzbudzać...
10 maja 2013, 00:41 / piątek
W Polsce problem islamu nie istnieje?
1 odnośnik
2 odnośnik (organizowali oni już wcześniej spotkania w innych miastach Polski)
3odnośnik
4 opinia prof. Wolniewicza o islamie w Polsce odnośnik
5 Muzułmanie w Polsce domagają się swoich praw odnośnik
10 maja 2013, 00:53 / piątek
Chłopie, zerknakem na dwa pierwsze Twoje linki, psychicznie chory i TVN, dziękuję, dobranoc
10 maja 2013, 01:11 / piątek
Podbijam temat
10 listopada 1444 – Bitwa pod Warną i śmierć Władysława Warneńczyka
8 września 1487 – Bitwa pod Kopystrzyniem. Polacy pokonują Turków
28 kwietnia 1512 – Bitwa pod Łopusznem 5000 polaków wycieło w pień około 24 000 tatarów.
2 września–9 października 1621 – bitwa pod Chocimem. Zwycięstwo Polski nad armią Turecką
11 listopada 1673 – Bitwa pod Chocimem. Łomot Turków. Od tego czasu Turcy nadali Janowi Sobieskiemu przydomek „Lew Chocimski”

12 września 1683 – Odsiecz wiedeńska, ostatnie tak wspaniałe zwycięstwo chylącej się ku upadkowi Polski.
10 maja 2013, 08:24 / piątek
islamska Turcja po rozbiorach:

cytat:
Przez cały XIX wiek Turcja była ostoją i bezpiecznym azylem dla wielu Polaków walczących z zaborcami (m.in. dla Józefa Bema, który był feldmarszałkiem armii tureckiej). W czasach zaborów na dworze sułtana – w obecności przedstawicieli państw, którzy corocznie składali mu dary i życzenia – padało głośne pytanie: „Czy poseł Lechistanu (Polski) już przybył?”. I padała równie głośna odpowiedź: „Poseł Lechistanu jeszcze nie dotarł”.

gdzie była wtedy Chrześcijańska europa? (to tak w ramach jakże mądrego postu gitsa).
10 maja 2013, 10:59 / piątek
Od siebie dodam, że Turcja jako jedyna nie uznała rozbioru Polski! Wszystko to wiem i tak samo jak to, że Lipkowie byli szczerze oddani Wielkiemu Księciu Litewskiemu Witoldowi Kiejstutowiczowi. Tatarem był też ojciec Henryka Sienkiewicza. Nie czepiam się do nikogo, kto się u nas zasymilował, ale nowa fala, która dzięki Stolzmannowi i Palikotowi prawdopodobnie dotrze i do nas to już nie są ludzie chętni do asymilacji czy bronienia honoru Wielkiej Polski!
10 maja 2013, 11:03 / piątek
Rozbiorów też nie uznali dlatego napisałem post bo można ich szanowac jako przeciwnika ale minęło kilkaset lat i nastepny konflikt będzie globalny moim zdaniem, to będzie wojna religijna wywowłana przez coraz mocniejszy islam w europie chyba nikt nie wierzy w ich pokojowa religie.Rozjebią nasz świat i cały dorobek białej Europy te dzikusy.Albo sami wyginiemy jak dinozaury.Od dawna mamy minusowy przyrost naturalny,podczas gdy przecietny arab zrobi z czterema żonami 11 arabów i ma drużyne piłkarską.
10 maja 2013, 11:09 / piątek
O to to to! Dlatego właśnie GITS zwracam uwagę na ten problem.
10 maja 2013, 11:17 / piątek
Lewactwo zabija naszą Europe,a Donald zamiast wspierać model tradycyjnej rodziny to wspiera związki partnerskie forsowane przez lobby gejowskie.Nikt nic z tym nie robi,że nasza rasa wymiera,nikogo to nie interesuje.Ludzie dali sie omamić bajkami o tolerancji i multi-kulturalnej Europie.Żeby nie było za pózno jak Europa się w końcu obudzi.Temat wrzucony informacyjnie kto chce pójśc to pójdzie i tyle ale nie piszcie,że takiego problemu nie ma bo jest i należy o tym rozmawiać.

,,Musimy zagwarantować byt naszych ludzi i przyszłość dla Białych dzieci.''
10 maja 2013, 12:10 / piątek
Tu sytuacja życiowa dobrze pokazana.pokojowi muzułmanie w Anglii (Polskie napisy)
odnośnik
10 maja 2013, 13:28 / piątek
Lewactwo i Islam, dwie największe choroby XXI wieku! Edwin zobaczyłeś link z TVN i mówisz"nie dziękuje", a sam pisałeś do żydowskiej gazety dla Polaków!!!Więc proszę nie rób sobie jaj...Wyjaśnie Ci to na przykładzie Władysława Studnickiego,polskiego patrioty i zarazem germanofila!"Podczas okupacji Niemcy zapytali go któregoś razu, dlaczego nie pisuje do niemieckich gazet. Zaskoczony Studnicki odparł, że jak to nie pisuje, kiedy przecież pisuje, na przykład do "Das Reich". Oni na to - no tak, ale do Nowego Kuriera Warszawskiego to pan nie pisuje. Na to Studnicki - ja mogę pisać do niemieckich gazet dla Niemców, ale nie będę pisał do niemieckich gazet dla Polaków! Jaka jest różnica między jednymi i drugimi? Niemieckie gazety dla Niemców przedstawiały niemiecki punkt widzenia jako niemiecki - i to było w porządku - podczas gdy niemieckie gazety dla Polaków przedstawiały niemiecki punkt widzenia jako obiektywny" cytuje Stanisława Michalkiewicza, ale pasuje to idealnie!
10 maja 2013, 14:28 / piątek
Ok :) Nie chce mi się drążyć już tematu. Dziś problem , o którym mówisz jest w Polsce niezauważalny, dlatego łatwo zrobić z siebie durnia i przy okazji pożywkę dla mediów. Widzisz już dziś , poważne zagrożenie? Ok, protestuj ,ale z głową. Bez używania słowa BURDEL w tytule itd
ps. Jak Twoje czarne wizje się sprawdzą pewnie staniemy po jednej stronie ramie w ramie , ja dziś widzę więcej zagrożeń w takich akcjach protestacyjnych niż pozytywów ,pozdro i tyle w temacie
10 maja 2013, 19:35 / piątek
Ten temat to chyba prowokacja kogos z GW +TVN aby zrobic program dla motlochu.
No jak Boga kocham.....baka w ch...,mieli meczet zdaje sie na ul.Polaniki od kiedy pamietam...wybudowali nowy z minaretem i chyba tyle ofensywy.
Stoi sobie,jesli ktos ma pragnienie niech chodzi.
Na sprawy europejskie chyba nikt nie ma wplywu.......niemniej ciekawi mnie, co sie zmienilo w aspekcie regionalnym aby robic szoszor?

Bardziej irytujacym problemem jest brak roznoszeia mleka pod dom,mieszkanie.....no ale kto to pamieta?
11 maja 2013, 11:44 / sobota
Ale ciekawe to jest KTO zaplanował ten proces,że Europejska cywilizacja która przetrwała tysiące lat,setki wojen i ukształtowała cały nasz świat nagle zaczęła tak szybko wymierać ? Same z siebie takie rzeczy się nie dzieją.
W naturze albo pożerasz albo zostajesz pożarty.Gatunek, czy to ludzki, czy zwierzęcy, który nastawiony jest na progresję, posiada jedną podstawową cechę determinującą działania gatunku EGOIZM.Kiedyś białe kobiety brzydziłyby się robić cokolwiek z murzynami a teraz w dobie promowanego przez media multikulti wystawienie się arabowi czy murzynowi traktują jako przygodę albo dowartościowanie się.
Potęga Europy powstała na wyzysku, podbijaniu, wyniszczaniu i w najlepszym razie zniewalaniu ras i kultur poślednich. Prostymi regułami zbudowano wielkość Europy-Dziś za przywołanie tych oczywistych korzeni europejskiej potęgi i cywilizacji można dostać wyrok .
To czym żyje współczesna kultura europejska jest całkowitym zaprzeczeniem tego, na czym kultura europejska została zbudowana.
Jesteśmy najsłabszym ogniwem i nie ma najmniejszych optymistycznych przesłanek, aby Europa nie skończyła marnie...
11 maja 2013, 12:12 / sobota
holy fan bardzo dobrze postawione pytanie i smutna ale bardzo realna przyszłość! Co do pytania, kto chce zniszczyć Europę to są duże przesłanki mówiące o tym, że Ci sami panowie którzy finansowali działania Napoleona, następnie Hitlera, po wojnie utworzyli ONZ, a potem pięknie przeprowadzili tzw. islamskie ataki na WTC...
11 maja 2013, 16:24 / sobota
o ja pierdole, dawno na forumku nie było tak bekowego tematu :))

i tak oto dowiadujemy sie, że:
- dni otwarte meczetu, który jest tu nie od wczoraj są obrazą dla polskości
- islam jest 'agresywną' religią napływową (o kurwa, to zupełnie jak judaizm i o zgrozo chreścijaństwo!)
- Europa jest wyłącznie Wielkochrześcijańska, a Polska to już tymbardziej i w związku z tym muzłumanie mają wypierdalać z Polski - chuj, że siedzą w niej od jakiś 8-6 wieków najmniej (i to już wtedy nie jako parobstwo pańszczyźniane od których się wywodzi sroga większość tu wyowiadających się jak i Polaków w całości, tylko jako "poddani Króla Polski" - deal with it)
- islamofobia w europie jest wynikiem skrajnie katolickiej prowokacji :)))))))
- najbardziej mi sie spodobało: "muzłumaństwo" juest KATEGORIĄ ETNICZNĄ :)))))))))))))))))))))))))
- jutjub jest, jak wiadomo, najlepszym źródłem wiedzy :)))
- islam = lewactwo (ale świetlica KaPy jak stała tak stoi :)))
- w galerii bałtyckiej jest 'kolorowo' (pewnie tubylcy z polskiego imperium kolonialnego), więc zaraz zaleje nas fala islamu - już o tyle dobrze, że nikt z tą logiką nie ogłosił łupieżczej wyprawy choćby na cerkiew św. Mikołaja :))))
- no i, zupełnie na temat - Lechista nie musi być homofobem :))))))

ajwaj, jak tak pomyśle, to przejebane mają Ci polscy muslimi... no, ale przynajmniej synagogi we Wrzeszczu nikt nie rusza :)))))

szalom
11 maja 2013, 16:45 / sobota
swoją drogą, ktoś tu rzucił graficzką autonomów, 'stop islamizacji Europy' - myśle, że bardziej od islamizjacji Europie grozi niestety debilizacja (no ale pod zastopowaniem tego autonomy by się nie podpisały :D)

aż dziw że jeszcze nikt tu nie wrzucił słynnego 'wywiadu' z ogarniętym demencją papieżem polskich antymuslimów Wolniewiczem, notabene PZPRowcem z długim stażem i jednym z oddanych (do dziś!) wielbicieli Gomułki i obrońcą eutanazji (co nie przeszkadza mu gościć w RM)... nie powiem, sympatyczny idol

szalom
12 maja 2013, 00:58 / niedziela
Faktycznie forum się zajarało . Problem jest jednak głębszy i dotyczy wszystkich a szczególnie młodych.
odnośnik
16 lipca 2013, 18:33 / wtorek
Proszę bardzo jak nas szmatogłowe lubią :)
odnośnik
17 lipca 2013, 00:54 / środa
faktycznie, jak wiadomo 'relacje polsko-pakistańskie' nigdy nie były zbyt przyjazne (chociaż pakisi w UK chyba rzadko w "szmatach na głowach" chadzają)

w dodatku zasłyszałem od jednego operacyjnego, że "burdel islamski" w Gdańsku podobno miał udział w całej akcji, ale to tylko info telefoniczne

szalom
23 lipca 2013, 16:02 / wtorek
Należy odróżnić polskich tatarów odnośnik
którzy daniną krwi na przestrzeni wieków stali się Polakami a obcym napływowym elementem.

Zresztą jest ciekawy artykuł z 2010 r

"O swoim następcy Chazbijewicz nie ma najlepszego zdania. - Z tego co pamiętam, przyjechał do Polski jako stypendysta Komunistycznej Partii Palestyny i ożenił się z Tatarką. Gdyby nie to że ma obywatelstwo polskie, już dawno jego działalność skończyłaby się deportacją. Poglądy, które głosi, biorą się stąd, że jest związany z radykalnym środowiskiem Palestyńczyków - nie ma wątpliwości prof. Chazbijewicz."

"Specjaliści twierdzą od jakiegoś czasu, że w Muzułmańskim Związku Religijnym toczy się wewnętrzna walka o władzę między polskimi Tatarami, którzy związek zakładali i przez wiele lat tworzyli go od podstaw, a imigrantami z państw arabskich, którzy po 1989 roku zaczęli aktywniej działać w organizacji. Powodować ma to radykalizowanie się poglądów polskich muzułmanów. – Mamy dość panoszenia się emigrantów - uważa prof. Chazbijewicz."
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.283