Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

11 MAJA DNI OTWARTE BURDELU ISLAMSKIEGO!!!

strona 3/3

26 lipca 2013, 21:14 / piątek
Co jak co, ale po rozbiorach Turcja jako jedyny kraj w Europie nie uznala rozbiorow Polski i nie wymazala naszego kraju ze swoich map, podczas gdy reszta Europy (jak zawsze) sie na nas wypiela.
Przyjmowali z otwartymi rekoma Polakow do siebie, nawet Kościuszko zamieszkal w Turcji, a do dzis w jego mieszkaniu istnieje jego muzeum.
Mamy jeszcze gdzies w Europie muzeum jakiegoś Polaka?

Ci co pieprza ze islam to najwieksza zaraza chyba zapomnieli o pejsatych ktorzy juz dawno zmienili nasza kulture na koszerna (media, kredyty, lewacka kultura).
Duch Europy (silnej, bialej Europy) juz dawno umarl, zniszczylo go zydostwo za pomoca watykanu, potem komunizmem, teraz lewackimi trendami.

Stary testament to swieta ksiega zydow, chrzescijan i muzulmanow.
Niby 3 rozne religie, ale tak na prawde to jeden c**j.
A jak ktos chce twierdzic inaczej to niech wpierw przeczyta tore, biblie i koran. I dopiero potem sie wypowie.
Ja przeczytalem oby trzy i wlasnie dlatego gardze semicka wiara i zydowskimi bożkami.

Amen.
1 sierpnia 2013, 02:36 / czwartek
Każdy wie,jaka była sytuacja z turasami.Obecnie Turcja jest najbardziej zmodernizowanym krajem muzułmańskim,oni nie są fanatykami i raczej nikt kto pisze o zagrożeniu fundumentalizmu islamskiego dla Europy nie ma na myśli ich kraju.Problem jest gdziś indziej.Ktoś ich tu zaprosił do europy,dali im wysoki socjal za siedzenie na dupie,i pojebało im się w turbanach,im będzie ich więcej na kontynencie tym będzie niespokojniej/Co do tego,czy te religie są podobne czy nie to też drugorzędna kwestia.Ważne,że to są inne cywilizacje,i to ich cywilizacja nastawiona jest na siłową konfrontacje i wojne religijną a nie nasza.
Palce ci nie zadrżały jak pisałeś Amen ? :)
1 sierpnia 2013, 21:12 / czwartek
Ja tam nie widze zadnego zagrozenia dla naszego kraju z ich strony
(Co nie oznacza ze sa tu przezemnie mile widziani - maja wy***lac w podskokach).
Ci co juz tu przyjezdzaja lub juz tu sa to glownie Turasy (tak jak piszesz - niegrozni) w dodatku studentki akademii medycznej.
A radykalni muzulmanie, Araby... oni dobrze wiedza co by ich spotkalo jakby sie tu pojawili i jakby zaczeli sie panoszyc.
Bardziej wierze w polska nietolerancje, niz jakas islamizacje.
Po trojmiescie dwoch pedalow nie przejdzie za raczke, a co dopiero brodaty brudas z recznikiem na glowie.

Tak czy inaczej, jak wspominalem...
Najwiekszy, najgorszy wrog Europy, juz nas zdazyl calkowicie zakuc w kajdany.
Jemu nie potrzebny jest zaden terror, ani bomby, wystarczaja mu luki w prawie, ekonomia, liczby i dokumenty oraz media.
Fraudem i lichwą wysysaja jak wampiry z Białych Europejczykow pieniadze.
A swoimi mediami odwracaja nasza uwage od swoich kantow, legalnych przekretow.
Polak dzis szuka wrogow w Arabach ktorych tu nie ma, zamiast rozliczyc sie z wrogiem ktory od wiekow rujnuje ten kraj.

Dla mnie osobiscie ż*d jest wrogiem nr #1, najwiekszym mozliwym zagrozeniem, priorytetem jest uwolnienie sie od nich i destrukcja ich panstwa.
Europa i Ameryka (nawet Turcja!) stoja za izraelem, uzbrajaja go w bron nuklearna...
Jedynie ci podli terrorysci z Iranu, Azerbejdzanu i paru innych nie uznaja "ich" panstwa.
Jest takie powiedzenie "wrog mojego wroga jest moim przyjacielem.
Niech panstwa europejskie oleja sprawe ktora ich nie dotyczy, niech islam zniszczy judaizm.... i wtedy mozna zajac sie arabami.

"Gdyby Polska nie miałaby tylu Żydów, nigdy by nie było rozbiorów" R. Dmowski
2 sierpnia 2013, 22:19 / piątek
A żydom czy muzułmanom bardzo na rękę jest gnojenie w Polsce Kościoła Katolickiego, w którym ty także bierzesz udział. Laicyzacja społeczeństwa jest im bardzo na rękę, bo zawsze sie znajdzie grupa zawiedzionych którym bedzie można sprzedać swoje banialuki. A reszta łyknie co im wmówi nowy złoty cielec, czyli media.

TYLKO LECHIA!
3 sierpnia 2013, 14:45 / sobota
Bo to ich wspólnik, pod płaszczykiem antyislamstwa i antysemityzmu uderza w Kościół.
5 sierpnia 2013, 01:01 / poniedziałek
A myslalem ze to 'swiety' JP2 probowal zjednac ze soba turbanow i pejsatych, zrobil bardzo wiele w tym kierunku, a wy bliznich chcecie wykopywac jak najdalej.
Ja jestem jak najbardziej za, ale po uj w to mieszac religie, to hipokryzja.

"Bo to ich wspólnik, pod płaszczykiem antyislamstwa i antysemityzmu uderza w Kościół."

pod plaszczykiem :)

allah = jahwe
obrzezany rabin Jehoszua = Jezus = Bog = islamski prorok.

jak pisalem: przeczytajcie biblie, tore i koran.
ta sama baja, pod plaszczykiem zydostwa.
no ale po co, lepiej nawet biblii nie przeczytac i 'byc wierzacym', nie wiedzac po kiego...
5 sierpnia 2013, 14:16 / poniedziałek
zobaczymy czy jak będziesz stary schorowany i śmierć zajrzy ci w oczy dalej będziesz wierzył w siłe,i się modlił do kamieni,takich ateistów jak ty turbany pierwszych powieszą za jaja.Skoro tak dobrze znasz koran to wiesz o czym mowa
PS.Skoro chrześcijaństwo i islam to dla ciebie podobne religie i cywilizacje to jedz tam i zacznij tak samo pluć na ich religie,zobaczymy jak skończysz.Sam do kościoła chodze tylko jak musze,ale mam szacunek dla tej religii,nie pluje na nią,bo to teraz takie modne.Czasy sie zmieniają,nie widzisz,że stoisz po tej samej stronie co palikoty ?
5 sierpnia 2013, 15:20 / poniedziałek
Nic nie zrozumiales.
PO CO mam jechac tam i pluc na ich religie?
U siebie niech robia co chca, nie interesuje mnie to zupelnie.
Bardziej mnie interesuje co robia w moim kraju.

Nie wiem na co jest moda i mnie to nie interesuje, wierzacy nie bylem nigdy, zreszta popytaj starych skinow i Lechistow np na Oruni co sadza o kosciele itp, kazdy powie to co ja, a nastepnie powiedz im ze sa palikociarzami.

Dzieki ze sie martwisz o moja starosc i o to co sie ze mna stanie po smierci.
Ale jak sam napisales, chodzisz do kosciola kiedy tylko naprawde musisz.
Ja sie nie pucuje ze cos robie bo musze i nie boje sie wyrazic swojego zdania, na pewno to lepsze niz hipokryzja "wierzenie" na pokaz, dla buntu przeciwko "modzie".
Albo sie wierzy, albo sie nie wierzy i kropka.
9 sierpnia 2013, 16:32 / piątek
Przewodniczący maltańskiego parlamentu spotkał się z podsekretarz w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Spotkanie dotyczyło polskiej pomocy w uregulowaniu kwestii imigrantów przybywających na Maltę. Polska zgodziła się przyjąć 50 takich osób. Są to uchodźcy z północnej Afryki. ooo pieknie...odnośnik
12 sierpnia 2013, 22:03 / poniedziałek
ajwaj, kryjcie dzieci kryjcie żony matki kochanki! Ali Baba miał tylko 40 rozbójników a jakie legendy i kabały o nim chodzą, to co dopiero 50! gewałtu!!!

a tak a'propo tych wpisów powyżej, nie wdając sie w dyskusje z ich "merytoryczną" treścią, to powiem tak... w sumie to całkiem miło wejść w ten temat, i poczytać... szczególnie w porównianiu do tematu o meczu z Cracovią, bo tam to w ciężkie depresje idzie wpaść :)))

szalom
31 sierpnia 2013, 11:27 / sobota
odnośnik .....................
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026