Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

WISŁA KRAKÓW - FC Barcelona, 20.07.2013r.

strona 1/3

15 maja 2013, 21:52 / środa
Wszystko o meczu. Szykuje się ciekawy sparing ;)
15 maja 2013, 22:01 / środa
a tydzień później Lechia - Juventus :)

odnośnik
15 maja 2013, 22:01 / środa
Jeśłi potwierdzi się, że tydzień później jest Lechia - Juventus to będą gruuube dwa weekendy.
15 maja 2013, 22:16 / środa
Tylko by nikomu nie wpadło do łba przyłazić w koszulkach tych pedałów.
15 maja 2013, 22:16 / środa
Oj brakowało takich meczy ! Będzie ogień Panowie ;)
15 maja 2013, 22:19 / środa
Ale jaki ogień, że niby co ?

Bedzie jeden wielki piknik i cała masa wynalazków.

Tfuu.
15 maja 2013, 22:23 / środa
na ewentualny Lechia - Juve tez nie pojdziesz rozumiem, bo bedzie piknik?
15 maja 2013, 22:24 / środa
Dokładnie. Wakacje - wysyp pokemonów nad morzem.
Nie zdziwię się jak przylezie jeden z drugim w koszulce bordowo-granatowej z kiosku na plaży i będzie się pluł o miejsce na zielonej i że ktoś stoi i mu zasłania.
Oj będzie wynalazków - będzie ...
15 maja 2013, 22:34 / środa
"Bedzie jeden wielki piknik i cała masa wynalazków."

Cała masa wynalazków, którym teoretycznie może spodobać się atmosfera na stadionie i dzięki temu zawitają na PGE ponownie. To źle? Jeżeli mamy zamykać się tylko na fanatyków to może czas pomyśleć o tym, żeby zamknąć wszystkie sektory, a otwarty zostawić tylko młyn? Wtedy będzie git? Jak człowiek sobie pomyśli, że na rodzinnym ktoś je (Tfuuu!!!) kiełbasę to aż krew zalewa........

Jak inaczej mamy "zaprosić" kibiców na stadion jak nie "wielkim" meczem?
15 maja 2013, 22:44 / środa
"na ewentualny Lechia - Juve tez nie pojdziesz rozumiem, bo bedzie piknik?"

A to juz jest moja sprawa czy i gdzie pójde.

Z resztą napisałem gdzieś że sie nie wybieram ?

A Ty Bio Shock idz juz spać bo jutro zapierdol w pracy, a nie tu sie mądrzysz na forum ;-)
15 maja 2013, 23:00 / środa
A ja pojde na Wisłę i na LECHIĘ nie zależnie od przeciwników. I tyle

TYLKO LECHIA!
15 maja 2013, 23:06 / środa
Nie rozumiem tutaj tej ofensywy i całej nienawiści. Niech sobie przychodzi na ten mecz kto chce, to jest PROMOCJA Klubu, Jak nie chcemy grać w okręgówce takie rzeczy są bardzo ważne. Niech chociaż 10 dzieciaków które przyjdą na Barcelone czy Juventus spodoba się stadion i atmosfera to na pewno będzie ciągnąć rodziców na Lechię. Takie są realia Panowie! Nie potrzebujemy tylko zagorzałych Kibiców! Potrzebujemy każdego jeżeli chcemy w przyszłości mieć pieniądze na takiego choćby Piątka czy Wszołka
15 maja 2013, 23:41 / środa
Myślę, ze "organizacja imprezy" bedzie na tyle rozgarnięta, ze na zieloną nie przyjdzie nikt przypadkowy, a reszta trybun niech nabija kabze klubowi, najlepiej bilety od 100 zyla w górę na pozostałe trybuny. Na zieloną "of course" po cenie ligowej z pierwszeństwem dla karnetowców....:-)

TYLKO LECHIA!
15 maja 2013, 23:46 / środa
No dokładnie. Mnie ten mecz mało interesuje , ale żeby była mowa o poczuciu atmosfery to na zieloną pierwszeństwo w biletach karnetowcy i Wiślacy. W innym wypadku będzie na trybunach żenada jak Polska -Niemcy czy Euro.
15 maja 2013, 23:51 / środa
w sumie ciekawe, czy "pan pieniążek" triumfuje czy zdrowy rozsądek?

TYLKO LECHIA!
16 maja 2013, 01:04 / czwartek
Panowie wyluzujcie, nie my będziemy gospodarzami tej imprezy tylko Wiślacy, a publiką przede wszystkim turyści.
Ilu Krakusów przyjedzie? 2-3-4 tysiące? Pozostawmy im decyzję co do formy "zagospodarowania" tego eventu.

Co innego ewentualny mecz z Juve.
Ogarnięcie zielonej stałoby się priorytetem. Rozprowadzenie wejściówek na dopingowy powinno leżeć w gestii Lwów Północy. Oczywiście przy założeniu, że będzie prowadzony zorganizowany doping oraz okazjonalna oprawa.
Przy znośnych cenach biletów z 25-30 tysięcy gdańszczan i trochę turystów.
16 maja 2013, 05:12 / czwartek
Podaję ustawienie na Juve: Buchalik, Bienuk, Brożek... :)
A tak na serio to niech sobie przychodzą pikniki, niech jedzą giętką, niech się pytają "co to za jeden, ten mały co ciągle rekami macha"? itd. Takie mecze to promocja klubu, nam kibicom nie zaszkodzą, a klubowi mogą tylko pomóc.
Jestem tylko ciekaw czy Legia spróbowałaby się pokazać na trybunach?
16 maja 2013, 06:21 / czwartek
Aż się boje tego cyrku który się zejdzie na mecz z włoskimi pedrylami :( Tylko barwy Lechii, juventusu jedynie na płocie!
16 maja 2013, 09:06 / czwartek
a czy wtedy już nie gra liga? :)
16 maja 2013, 09:19 / czwartek
Gra,sezon ma się rozpocząć 12 lub 19 lipca.
16 maja 2013, 14:52 / czwartek
TradycjaiWiara
Pewnie by przyjechali wspierać swoją zgodę ;)
16 maja 2013, 15:29 / czwartek
Oj nazjeżdża się wynalazków na PGE Arene...trąbki pewnie też będą i typy z malowankami na mordach i w koszulkach Barcelonki+ obowiązkowo żel na włosach,ciemne okulary i białe butki ...tragedia...
16 maja 2013, 15:40 / czwartek
Przyjedzie wielka drużyna wspaniały zespół Barcelona. Kto nie pójdzie na ten mecz może już nigdy nie zobaczyć na własne oczy jak powinna wyglądać gra w piłkę. To święto dla każdego konesera piłki tak jak występy mistrzów świata Hiszpanów w Gdańsku w trakcie Euro. To drugi klub obok Lechii, któremu kibicuję i na którego stadionie byłem i oglądałem ich mecz. Wielka wspaniała Barca w Gdańsku już dzisiaj chętnie kupiłbym, bilet na ten mecz. Mam tylko nadzieję, ze kibice posiadający karnety będą mieli pierszeństwo w zakupie biletów. Jestem przekonany, ze do Gdańska zjada kibice z całej Polski to wielka gratka dla nas kibiców.
16 maja 2013, 16:18 / czwartek
Taki kibic wierny jesteś i nie wiesz że już sprzedają bilety ?
A Ci którzy ubiorą się jak pokemon i wymalują się w ich barwy i ustawią w kolejce dostaną gratisowy bilet na trybunę zieloną.
Kurwa jak jest wyjazd na Lechię to zawsze znajdzie się jakiś pretekst żeby nie jechać (kasa, brak wolnego w robocie, żona nie pozwala, urodziny cioci ... itp itd) a na bilet na festyn pikników zawsze się znajdzie i czas i kasa.
Już widzę ten wysyp fanów Barcy co to kochają tylko Lechię na co dzień.
16 maja 2013, 16:38 / czwartek
"To święto dla każdego konesera piłki (...)"

Na szczęście większość z nas jest fanatykami swojej drużyny i nie "fetuje Kaki"!
16 maja 2013, 16:50 / czwartek
Macieju, a z jakiego to powodu posiadacze karnetów mają mieć pierwszeństwo w zakupie biletów?
16 maja 2013, 17:13 / czwartek
bo On tak mowi:)
16 maja 2013, 17:56 / czwartek
Ktoś wyżej już pisał, że można kupować bilety. Jakbyś mógł mi powiedzieć w jakiej cenie jest na zieloną i gdzie można zakupić, byłbym bardzo wdzięczny.
16 maja 2013, 18:01 / czwartek
"Jestem przekonany, ze do Gdańska zjada kibice z całej Polski to wielka gratka dla nas kibiców." No kibice piłki nożnej "pobalują" w kapeluszach i z trąbkami w łapach, na szczęście bycie kibicem piłki nożnej nie jest tożsame z byciem Lechistą :)
16 maja 2013, 18:11 / czwartek
Biletów nigdzie nie kupisz - to podpucha:)
Nie rozumiem dlaczego robicie szydere z brata po szalu??? A może on jest kibicem Barcelony od czasów Koemana, Stoiczkowa albo Linekera?
Ja zawsze z zagranicznych klubów kibicowałem Starej Damie (głównie ze względu na Del Piero) to teraz mam się nie przyznawać albo nie iść na mecz (jeśli u nas zagrają), bo ktoś powie, że na takie mecze chodzą nażelowane pedały i kibice jednego sezonu?
Kurwa - to nie mecze w stylu TVNowskiego lanserskiego gówna tylko możliwość zobaczenia Wisły i Lechii w konfrontacji z najlepszymi drużynami na świecie.
A posiadacze karnetów powinni mieć pierwszeństwo w kupnie biletów, bo głupio by wyglądało robienie imprezy w domu gościa, który nie ma szans się na nią wbić.
16 maja 2013, 18:11 / czwartek
Dwa wydarzenia o charakterze festynu w okresie ogórkowym a napinka jak przed meczem z Arką o mistrza albo utrzymanie. Nie chcesz jeden z drugim to nie idź i tyle. Jeżeli obydwa wydarzenia miałyby dojść do skutku to tylko się cieszyć - zawsze trochę kasy zarobi branża turystyczno pamiątkarska a nazwa Lechii i PGE Arena będzie częściej niż zwykle w mediach, może się znajdą nowi sponsorzy etc.

Jeżeli byłby mecz z Juve to wg mnie klub powinien zaprosić kibiców poszkodowanych w wypadku (oczywiście tych, którzy bez obrzydzenia patrzą na grę włoskich pedryli i będą chcieli przyjść) i za darmo posadzić na honorowych miejscach. Wg mnie to oni i tak powinni mieć dożywotnie bezpłatne karnety (co pisałem zaraz po wypadku) - jeżeli jeszcze ich nie mają to klub powinien to naprawić przy okazji meczu z Juventusem. Wiem, że część kasy z biletów z jednego meczu poszła na nich ale taki gest świadczyłby o klubie jeszcze bardziej pozytywnie przy praktycznie braku nakładów - miejsc nie brakuje ostatnio.
16 maja 2013, 19:00 / czwartek
W takim razie wytlumacz mi dlaczego posiadacze karnetów mają miec pierszeństwo w zakupie biletów na mecz Wisła-Barcelona? Chyba, ze mówisz o karnetach na mecze Wisły.
16 maja 2013, 19:07 / czwartek
Mu chodziło chyba o mecz Lechii z Juve jeśli w ogóle dojdzie do tego spotkania.
16 maja 2013, 19:18 / czwartek
Panowie,najpierw to niech operator ogłosi czy któryś z ww.meczów faktycznie się odbędzie.
16 maja 2013, 21:59 / czwartek
Pamiętam czasy w Barcy takich graczy jak dwóch Johanów Cruijffa i Nesskensa. Większość z Was nie pamięta takich zawodników, którzy tworzyli najlepszy (mimo, że nie zdobyli mistrzostwa w Monachium) zespół na świecie grając w reprezentacji Holandii. A jeżeli ktos uważa, ze nie jestem kibicem Lechii to nie dyskutuje z nim bo przychodzę na mecze Lechii od 60 lat i Wasi ojcowie są być może młodsi ode mnie. Jak ja jeździłem po Bydgoszczach, Sczecinach, Łodziach, Warszawach, Opolach, Rzeszowach,Katowicach Krakowach, Sosnowcach na mecze Lechii to Was nie było na świecie i jeżeli uważacie, że jesteście bardziej Lechistami jak ja to nie mamy o czym rozmawiać i dyskutować. Ale jestem otwarty i potrafię docenić każdego przeciwnika może również dlatego, ze sam byłem zawodnikiem co prawda piłkarzem ręcznym ale wiem co to znaczy trening, wysiłek,kunszt walka i barwy klubowe, które są zawsze Biało Zielone.
16 maja 2013, 23:14 / czwartek
Wszystko ok, Szacunek,że jeździłeś. Ale dlaczego nie jeździsz dalej. Są ludzie w Twoim wieku, którzy jeźdżą dalej....
16 maja 2013, 23:35 / czwartek
Ja wolałbym pójść na mecz Lechia Gdańsk - Poroże Zaporożec, w 16 rundzie eliminacyjnej, do eliminacji LM. Doczekałem zlania Legii na Łazienkowskiej, może i tego meczu dożyje.
17 maja 2013, 00:04 / piątek
Było bardzo blisko parę lat temu no ale K(p)uchary to problem
17 maja 2013, 01:05 / piątek
Nie rozumiem o co Wam chodzi za bardzo. Nie podoba sie - nikt nie kaze przychodzic. Wiadomo, ze przyjda poubierani w barwy Barcy, bo takich jest wielu, ale kazdy ma prawo kibicowac komu chce. Wiadomo, ze kazdy by chcial, zeby stadion co mecz sie zapelnial kibolami na dobre i zle, ale moze jak przyjdzie tlum i zrobimy fajna atmosfere to czesc sie przekona, ze na polska pilke tez warto chodzic i zostana z nami.

Ja np. oprocz wiadomo - kibicowania Lechii, Wisle i Slaskowi sympatyzuje z Realem Madryt i mam do tego zajebane prawo.
17 maja 2013, 07:57 / piątek
A ja kibicuje LECHII i tylko LECHII! Żadne tam Wisły, Barcelony i inne wynalazki. Owszem, lubię popatrzeć na futbol na dobrym poziomie, ale kiedy nie gra Lechia jest to tylko zwykłe oglądanie meczu. Bez cienia emocji. Dlatego ten mecz wcale mnie nie cieszy. Co innego Lechia - Juve. Oooo...to by było!
17 maja 2013, 08:39 / piątek
Pamiętajcie tylko jedno - TO BĘDZIE W WAKACJE !
Wysyp pokemonów gwarantowany. Tak samo jak było na meczu otwarcia. Ludzie szli na mecz nie wiedząc nawet kto gra. I gdzie oni teraz są ?
Każdy ma prawo kibicować komu chce. Wkurwia mnie tylko że na Lechię to nie idę bo chujowo grają, bo czasu brak, bo chuj wie co jeszcze... A jak cyrk objazdowy za grube miliony przyjedzie to i grubej kasy nie szkoda i czas się znalazł na dwa miesiące wcześniej. I jeszcze zamiast przyjść i dopingować Wisłę w tym meczu będą się spuszczać nad grą piłkarzy którzy przyjadą tu tylko dla tego bo ich klubowi ktoś za to zapłacił.
17 maja 2013, 08:58 / piątek
"Żadne tam Wisły, Barcelony i inne wynalazki."

Wypowiedź conajmniej nie na miejscu.

Jak mozna porownywać Wisłe do Barcelony ?
17 maja 2013, 09:45 / piątek
Ty kiko, jak dla ciebie Wisła to wynalazek, to śmiem twierdzić, ze sam jesteś wynalazek
17 maja 2013, 10:09 / piątek
kiko77 - no widzisz, nawet nie wiesz ile emocji moze dostarczac taka liga mistrzow, gdy ma sie ulubiony silny klub (polskiej druzyny jeszcze dlugo tam nie bedzie). A juz jak Real leje Barce to skacze z radosci.
17 maja 2013, 10:19 / piątek
Być może jestem "wynalazkiem", ale z tego powodu czuje się dumny. Mnie oprócz Lechii nie interesuje żadna inna drużyna. Szanuje kibicowskie tradycje, ale z czysto piłkarskich powodów przyjść na ten mecz w koszulce Wisły czy Barcelony to dla mnie tzw. "zwis". Przykro mi jeśli ktoś poczuł się urażony (nie było moim zamiarem), ale kwestie kibicowskie i sportowe nigdy nie szły u mnie w parze.
17 maja 2013, 12:46 / piątek
No i okay, masz do tego prawo, ale po co tak się rzucać na innych? Widze, że niektórzy maja tutaj ostry ból dupy. Proponuje wyjechać w tym czasie nad jezioro, na ryby, albo na Giewont i wrócić dopiero jak będzie po meczach, skoro takie to dla was straszne, że Lechia zagra z Juve, czy tam Wisła z Barcą.

Ja sie cieszę, bo na meczu z Barcą być może operator coś zarobi i mniej w tym roku dopłacimy z naszej kasy do stadionu, choć mnie ten akurat mecz na przykład wcale nie interesuje.

Za to jeśli idzie o mecz z Juve to jestem strasznie zajarany. Niestety meczu 30 lat temu nie miałem okazji ogladać na żywo, byłem za młody, ale teraz nie odpuszczę. Rewelacyjnie, że Lechia zagra z klasowym klubem, nawet jesli to zawody o pietruszkę.

Niestety u wielu osób można zauwazyć jakieś kompleksy, niewiadomo skąd wynikające. Zamiast się kurwa cieszyć, że w końcu zobaczymy na stadionie walkę naszej Lechii nie z jakimś Podbeskidziem, czy inną Jagiellonią tylko z porządnym klubem to w pizdu płaczą i użalają się o to ilu to nie przyjdzie januszy na mecz. No i niech przychodzą, im więcej tym lepiej. Klub nie wiem czy zarobi finansowo, ale promocyjnie na pewno. Co znów się przełoży w przyszłości na frekwencję i dobra prasę, taką mam nadzieję. Wielu z tych co przyjdą przy okazji zachaczy o bar, inni o muzeum Lechii, nakupują pamiątek, i chyba o to chodzi.

Już nie mówiąc o tym, że Pietrowski, Duda i reszta chłopaków w końcu zagrają przeciw prawdziwym piłkarzom, co mam nadzieję sprawi, że postarają się zagrać na 200% swoich mozliwości. Może wyniosa z takiego meczu jakąś naukę na przyszłość.

Fajna sprawa z tymi meczami, a napinka jaki to nie jestem zajebisty fanatyk jest godna politowania. Ale widocznie niektórzy muszą się chyba trochę dowartościować w ten sposób, trochę chujowy co prawda, ale cóż, każdy robi to tak jak umie. Szydera z kibiców Lechii na forum Lechii jak zawsze w cenie.
17 maja 2013, 12:51 / piątek
Arkadiuszu czytając ten wątek bardziej piszą o wynalazkach w koszulkach Barcelony. Spokojnie:)
17 maja 2013, 14:07 / piątek
Oficjalnie:

Miasto Gdansk i Lechia pracuja nad zorganizowaniem meczu Lechia - Juventus. odnośnik
17 maja 2013, 14:10 / piątek
A ja chcę, żeby był super doping na obu spotkaniach, tak jak na meczach ligowych, niech Ci którzy przyjdą pierwszy czy drugi raz zobaczą jak jest na Lechii - może się przekonają. Do wszystkich maruderów: Jak wy chcecie zapełnić stadion - jak mało ludzi to narzekacie, jak dużo, też marudzicie, że pikniki, janusze, itp. Od pikników do fanatyków - taka była też Wasza droga. Zachęćmy ich śpiewem, barwami, dopingiem do bycia jednym z Nas.
PS. Wystarczy, że Lwy zadecydują, że prowadzimy doping na obu spotkaniach i skończy się lament na forum:)))
17 maja 2013, 14:13 / piątek
A ja chcę, żeby był super doping na obu spotkaniach, tak jak na meczach ligowych, niech Ci którzy przyjdą pierwszy czy drugi raz zobaczą jak jest na Lechii - może się przekonają. Do wszystkich maruderów: Jak wy chcecie zapełnić stadion - jak mało ludzi to narzekacie, jak dużo, też marudzicie, że pikniki, janusze, itp. Od pikników do fanatyków - taka była też Wasza droga. Zachęćmy ich śpiewem, barwami, dopingiem do bycia jednym z Nas.
PS. Wystarczy, że Lwy zadecydują, że prowadzimy doping na obu spotkaniach i skończy się lament na forum:)))
No i będzie okazja dla niektórych nauczyć się piosenek Wisły, przyda się z pewnością
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.549