Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 20-05-2013 18:30

strona 2/3

20 maja 2013, 20:05 / poniedziałek
Machaj!!!
2:1~!~!
20 maja 2013, 20:06 / poniedziałek
Machi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2:1 dla Lechii
20 maja 2013, 20:07 / poniedziałek
Dziadzio drugi mecz z rzędu trafia ze zmianami ;)
20 maja 2013, 20:07 / poniedziałek
Tak jedziecie na dziadka a zobaczcie jaki miał ,,nos trenerski''.
20 maja 2013, 20:09 / poniedziałek
teraz czas na Kacprzyckiego za Wiśnie
20 maja 2013, 20:10 / poniedziałek
żydzew walczy odnośnik
20 maja 2013, 20:14 / poniedziałek
Teraz naszych fajnie słychać.
20 maja 2013, 20:15 / poniedziałek
Deleu 4 kartka
szkoda :/
20 maja 2013, 20:16 / poniedziałek
Ale tą łysą kurwę z gwizdkiem to chyba parzą te kartki w kieszeni. Deleu nie zagra z Bełchatowem.
20 maja 2013, 20:24 / poniedziałek
Brawo!!! Wygraliśmy!! 2:1
20 maja 2013, 20:28 / poniedziałek
Nareszcie...
20 maja 2013, 20:30 / poniedziałek
nareszcie zwycięstwo!!
Brawo za II połowę!~!~!

szkoda bramki Ryśka - byłaby bramka conajmniej kolejki~~
20 maja 2013, 20:32 / poniedziałek
Wniosek jest prosty. Na Bełchatów z dwoma napadziorami. Ale naprawdę, nie mam pojęcia, kto mógłby w tej kadrze zastąpić Deleu. Może Oualembo?
20 maja 2013, 20:32 / poniedziałek
Pięknie na to czekałem
szkoda przewrotki Ricardinho byłaby bramka kolejki
20 maja 2013, 20:37 / poniedziałek
Kapitalne zmiany! trafiło się ! Co za pech, że gol Ricardinho ze spalonego! Sędzia oszalał z kartkami... Pietrowski dzisiaj zagrał fatalne zawody, nareszcie zmiana adekwatna do sytuacji na boisku! Wiśniewski jak już nie raz pisałem hamulec! Nasza obrona jakimś cudem dotrwała. Bąk, Bieniuk i Janicki również fatalnie. Na plus śmiało napiszę, że Grzesiu Rasiak bardzo dużo pracował na boisku! Bardzo aktywny Duda. Reasumując Super, ze są trzy punkty, że już zostajemy w lidze ale niestety od optymizmu to ja jestem bardzo daleko. Patrząc trzeźwo na naszą sytuacje to jesteśmy najgorszą drużyna wiosną! Piłkarsko również odstajemy od przynajmniej 12 klubów na dzień dzisiejszy. W przyszłym sezonie Lechia i Widzew będą walczyły o utrzymanie jak nie wyczarujemy właściciela!

Pozdrawiam
20 maja 2013, 20:39 / poniedziałek
Tym samym notujemy lepszy sezon, niż poprzedni ;)

Punkty: 34 vs 31 (i trzy mecze do końca)
Bramki strzelone: 38 vs 21
W straconych tak różowo nie jest
Zwycięstwa 9 vs 7

W trzech ostatnich meczach należy dać więcej szans młodzieży i pozostałym zmiennikom, aby przejrzeć stan posiadania w meczach o coś, a nie tylko w treningach.
20 maja 2013, 20:46 / poniedziałek
bramka stracona po niesłusznie podyktowanym karnym
strzelone 4 bramki - wszystkie ładne
spieprzona jedna sam na sam
i co najważniejsze: utrzymanie w tym sezonie
20 maja 2013, 20:51 / poniedziałek
No i mimo wszystko strzelamy sporo bramek.A wielu płaczków rozpaczalo po odejściu Traore,że nie będzie miał kto strzelać.Murzynka nie budziet a brameczki pykamy i to przedniej urody.Inna rzecz że często gramy bez obrony...
20 maja 2013, 21:38 / poniedziałek
Moim zdaniem Rasiak to padaka, coś tam próbował ale nie za bardzo mu wychodziło. Masa zagrań niezrozumiałych dla innych no ale co zrobić. Nasza obrona na tle obrony Widzewa zdecydowanie na plus. Niezłe zawody Deleu, kolejne. Problemem w tym meczu był zdecydowanie Surma, zwalniał grę, podawał do tyłu i ciągle miałem jak by nie miał już siły. Chyba wiek już robi swoje. Wiśnia nadal pajacuje macha łapami i niepotrzebna żółta kartka. Buchalik po kilka słabych meczach dzisiaj zdecydowanie na plus. Pewny punkt obrony. Młody Frankowski strasznie ambitny, zapierdzielał aż miło było patrzeć.

Podsumowując wygraliśmy zasłużenie, byliśmy lepsi i to cieszy. Widzew w przyszłym sezonie 1 kandydat do spadku, w Łodzi źle się dzieje długi sięgają prawie 10 mln. Na szczęście to nie nasz problem.

Widzew na trybunach piknikowo jeśli to kogoś interesuje.

Tak to wyglądało na miejscu w Łodzi ze stadionu.
20 maja 2013, 21:39 / poniedziałek
Oj, przyjemnie wychodziło się ze stadionu Widzewa. Na trybunach tylko ja i Paweł Dawidowicz zadowoleni, a reszta... tak jak rok temu :).

Gole:
9 - Razack
7 - Ricardinho
6 - Wiśniewski
5 - Duda +1
2 - Rasiak, Machaj +1
1 - Surma, Łazaj, Deleu, Brożek, Buzała, Pietrowski, Frankowski

Asysty:
4 - Machaj, Razack, Buzała
3 - Deleu, Ricardinho +1
2 - Janicki, Rasiak +1
1 - Pietrowski, Brożek, Kacprzycki, Bieniuk

Kanadyjska:
13 - Razack
10 - Ricardinho
6 - Wiśniewski, Machaj
5 - Duda, Buzała
4 - Deleu, Rasiak
2 - Brożek, Pietrowski, Janicki
1 - Surma, Łazaj, Kacprzycki, Frankowski
20 maja 2013, 22:12 / poniedziałek
Przyznaje sie, po pierwszej połowie zwątpiłem...ale nie dlatego, ze jakos byli przeraźliwie słabsi. Znowu mieliśmy pierdolonego pecha, karny, którego można było zagwizdać też w drugą stronę oraz 200% szansa Wiśni. Pomyślałem, kurwa kiedy ten pech nas opusci.... Na szczescie opuścił. Druga połowa zdecydowanie lepsza na tle słabego Widzewa. Piłkarsko Lechia prezentowała sie zdecydowanie lepiej, mimo ze Buchalik dalej nie umie wyjsc do dośrodkowań (ale plus za to ze próbował i miał szczescie), stoperzy walneli znowu kilka baboli, a Rasiak z przodu miał mało zrozumienia z resztą zespołu.
Na plus zmiany Bobo, kolejny raz o dziwo dwie wieże zagrały skutecznie. Rasialdo plus za asystę, Duda za wyciągniecie wniosków po meczu z Jagą. Machaj w koncu zaczął robic to z czego słynął w Chrobrym, czyli strzał z dystansu.
Pozytywnie Ricky (szkoda nieuznanego gola, w I połowie za dużo kółeczek ale Wisnia), Deleu ( tu szkoda 4 kartki), Wisnia (szkoda tej setki, ale dzis dobrze zagrał takze w defensywie, jakby ktos nie zauważył).
Reszta poprawnie.
Na 99,9% mamy utrzymanie i o to chodziło, teraz na luzie trzeba pograć reszte meczy i sprawdzić niektórych grajków pod względem nastepnego sezonu.

TYLKO LECHIA!
20 maja 2013, 22:16 / poniedziałek
Rasiak to padaka? Dziś zagrał bardzo poprawnie. W pierwszej połowie, kiedy nasza gówniana taktyka dawała o sobie znać był totalnie osamotniony. Stał na jakimś 60 metrze od naszej bramki, a reszta drużyny skomasowana była przed polem karnym... Kompletnie kretyńska taktyka. Głupszej nie da się wymyślić... 9 obrońców, bramkarz i napastnik. W drugiej połowie, po wejściu Dudy, Grzesiek odżył. Zaczął być pod grą i nie wychodziło mu to źle. Fakt, że kilka razy głupio stracił piłkę, ale żeby od razu po nim jechać? Gdyby nie jego kapitalne podanie to Duda nie miałby szansy na strzelenie gola.

Czy naprawdę na każdy mecz musimy wychodzić ultradefensywnie? Czemu to ma służyć? Czy wychodzimy z 5-tką obrońców czy 9-tką nie robi żadnej różnicy, bo i tak tracimy masę goli po indywidualnych błędach. Czas zacząć grać dwoma napastnikami i jednym defensywnym pomocnikiem, bo dziś taka taktyka naprawdę się sprawdziła. Kilka okazji bramkowym + wysoki pressing wyglądały obiecująco.

Poza tym obaj nasi defensywni pomocnicy są wręcz żenujący... Surma to typowy hamulcowy, który tylko zagrywa do tyłu na typowe alibi. Pietrowski zaś w ogóle nie myśli na boisku. Zero kreatywności z jego strony. Na plus jedynie można mu zapisać wrzutki z rzutów wolnych.

Buchalik - Brożek, Bąk, Bieniuk, Janicki - Surma - Machaj, Ricardinho, Buzała - Rasiak, Duda. Takim składem powinniśmy wyjść na mecz z Bełchatowem. Ofensywa od pierwszej minuty, a nie tylko obrona i obrona...
20 maja 2013, 22:28 / poniedziałek
No i udało mi się trafnie obstawić wynik. :-) Ogromnie cieszy zwycięstwo, zwłaszcza, że jednak nie było aż tak wymęczone. A Widzew w tym sezonie zdaje się nigdy nie przegrał prowadząć 1:0. Trzeba więc ten wynik docenić. Zauważcie, że znowu zagraliśmy do końca a i szczęście nam wreszcie sprzyjało. Brawo dla Dudy i Rasiaka. Widać postęp. Podobnie chyba u Buchalika, który co miał, to wybronił. Dobre zmiany Bobo (znowu) i widać, że się przełamaliśmy. Oczywiście sporo do myślenia, ale i są perspektywy na przyszłość. Bez Traore można? (Okazuje się, że) można. ;-)
20 maja 2013, 22:30 / poniedziałek
Tak Rasiak to padaka, trochę mniejsza niż dotychczas , ale padaka. Co? Może priorytetem powinno być jego zatrzymanie ? Najzdolniejszy junior wiosny Rasialdo :)
Są 3pkt, z Dudy na potrzeby ligowe będą ludzie i to koniec plusów.
A teraz jak nie chcemy za rok bić się z Widzewem o 14-ste to pora przestać zachwycać się Rasiakiem
20 maja 2013, 22:32 / poniedziałek
No własnie! o jednym zapomniałem. Pochwała dla całej drużyny za końcówkę, wyszli wysoko i łodzianie g... mogli zagrać. Pal licho czy to słabosc Widzewa, czy tez dobra gra naszej drużyny ale do jakies 86-87 minuty trzymali sie po profesorsku. Oczywiscie ostatni fragment to tradycyjna obrona Częstochowy, jednak przy tak dramatycznie słabym przeciwniku nie było takie ciężkie.

TYLKO LECHIA!
21 maja 2013, 00:37 / wtorek
BioShock nie widziałeś chyba nigdy defensywnej taktyki pisząc, że cos podobnego i do tego w wydaniu "ultra" zastosowała nasza druzyna. Obrona Czestochowy ? Kiedy to było ?
Wiecie dlaczego Widzew przegrał ten mecz ? Bo uwierzyli, że sa mocni a Lechia słaba a oni maja już jedną bramkę i zawsze ( poza jednym remisem) wygrywają mecz, gdy strzela bramkę jako pierwsi. Totalni głupcy, którzy oddali nam komfort dogrania sezonu na luzie. Otóż widzewiacy w przeciwieństwie do piłkarzy i wielu kibiców Lechii, wiedzą, co znaczy przyczaić się na rywala i zaaplikować mu szybka kontrę na własnym boisku. Dzisiaj dostali prezent w postaci karnego i ... zgłupieli, uwierzyli w swoja siłe i poszli do przodu. Za ciosem. Bramka Dudy to typowa szybka kontra. Takie bramki mielismy strzelać Piastowi, Podbeskidziu, Ruchowi etc Ale my tego nie byliśmy w stanie tego zaplanować, tylko przeciwnik okazał się bardziej durny, bo mając nas na patelni powielił nasze błędy z przeszłości.
Na plus na pewno to kilka stałych fragmentow gry,zakończonych strzałem głową.
21 maja 2013, 00:39 / wtorek
BioShock nie widziałeś chyba nigdy defensywnej taktyki pisząc, że cos podobnego i do tego w wydaniu "ultra" zastosowała nasza druzyna. Obrona Czestochowy ? Kiedy miało to mieć miejsce ? Owszem chwilami było trochę wzmocnionej obrony ale też dzięki temu mamy pierwsze zwycięstwo tej rundy.
Wiecie dlaczego Widzew przegrał ten mecz ? Bo uwierzyli, że sa mocni a Lechia słaba a oni maja już jedną bramkę i zawsze ( poza jednym remisem) wygrywają mecz, gdy strzela bramkę jako pierwsi. Totalni głupcy, którzy oddali nam komfort dogrania sezonu na luzie. Otóż widzewiacy w przeciwieństwie do piłkarzy i wielu kibiców Lechii, wiedzą, co znaczy przyczaić się na rywala i zaaplikować mu szybka kontrę na własnym boisku. Dzisiaj dostali prezent w postaci karnego i ... zgłupieli, uwierzyli w swoja siłe i poszli do przodu. Za ciosem. Bramka Dudy to typowa szybka kontra. Takie bramki mielismy strzelać Piastowi, Podbeskidziu, Ruchowi etc Ale my tego nie byliśmy w stanie tego zaplanować, tylko przeciwnik okazał się bardziej durny, bo mając nas na patelni powielił nasze błędy z przeszłości.
Na plus na pewno to kilka stałych fragmentow gry,zakończonych strzałem głową.
21 maja 2013, 00:51 / wtorek
"Nos Boba" hahaha taaa.
a kilkanascie tysiecy ludzi na stadionie i przed telewizorami to slepi byli?

Trzeba było dac odrazu RAsiaka i Dude razem od poczatku a nie pajacować teraz z nosem boba hehe
21 maja 2013, 02:44 / wtorek
Gorąco apeluję do Bobo Kaczmarka. Wpuść Pan w następnym meczu Dudę i Rasiaka razem od pierwszej minuty. Niesłychane jak te dwa DREWNA efektownie i efektywnie ze sobą współpracują. Sam nie wierzę, że to mówię, ale taka opcja jest na tę chwilę najlepsza. W końcu nie mamy czego bronić :)
21 maja 2013, 08:04 / wtorek
Druga z rzędu piękna bramka Dudy, no ale dalej jest drewnem..
Na szczescie Dudus przyjmuje niesluszna krytyke na klate, zapierdala i sa coraz lepsze efekty, brawo!
21 maja 2013, 08:16 / wtorek
na Dudę można gadać, że drewno, że marnuje dużo, ale trzeba mieć na uwadze, że:
- to tak naprawdę pierwszy sezon, gdzie zaczyna grać jakieś poważne minuty w ekstraklasie, swoje zmarnuje, normalne, musi nabrać doświadczenia, spokoju, niby bramki te same, piłka też, ale to jednak nie jest MEsa.
- który rzeczywisty napastnik w Lechii strzelił ostatnio >=5 goli w sezonie? Cetnarowicz?

Podsumowując to Falcao z Dudy nie będzie, ale na naszą ekstraklapę może być zawodnikiem dobrym czy nawet bardzo dobrym. Niech tylko pracuje ciężko a efekty uszczęśliwią kibiców Lechii nie raz.
21 maja 2013, 09:58 / wtorek
Wszyscy wrzucają Dudzie, że jest drewniany, a pamiętacie ile pociechy miała Korona Kielce z Grzegorza Piechny ?
21 maja 2013, 11:17 / wtorek
Pierwsze zdanie z mojego poprzedniego posta to byla ironia, dla tych co zawsze i wszedzie musza pisac Duda-drewno, nawet przy okazji jego pieknych bramek.

Cetnarowicz tez wirtuozem nie byl co nie przeszkadzalo mu strzelac i m.in. dzieki jego bramkom jestesmy w ekstraklasie. A przy tym byl od Dudy duzo starszy.
21 maja 2013, 11:24 / wtorek
Piechna to akurat miał niesamowitą dynamike:)
21 maja 2013, 14:58 / wtorek
Ty may, a do tego, że o Rasiaku napisałem drewno się nie przypierdalasz? Bo co? Bo Duda to wychowanek i należy go bronić? Poziom dynamiki, techniki i myslenia na boisku jest u nich taki sam. DREWNIANY. A raz na rok to i kura pierdnie. Oczywiście, że się cieszę z ich ostatnich występów, bramek i asyst, ale to nie zmienia faktu, że wirtuozami to oni nie są. Zwłaszcza Duduś. Jak strzeli tyle zajebistych goli co Grzesiu w swojej karierze to pogadamy :)

Tak dla potwierdzenia moich słów, że nie pierdole aby pierdolić: https://www.youtube.com/watch?v=USL-4MDaxOk

Szczególnie polecam tego gola z akcji około minuty na tym filmiku.
21 maja 2013, 15:17 / wtorek
A niech sobie Adam będzie i drewniany ważne aby napierdalał bramki dla Lechii.
Widać też u niego postępy w wykańczaniu akcji,kopię jednej z sytuacji z meczu z Jagą wczoraj wykończył wzorcowo.
21 maja 2013, 15:47 / wtorek
Malkontenci niech sami postrzelają. Duda jest super. Nie chce zapeszac, ale mamy w końcu napastnika. Swoją drogą nie uważacie, że to smieszne? Dawidowski, Buval, Tadić, Benson, Sazankov, Kowalczyk...,a mieliśmy go pod ręką. Osobna kwestia ile kasy kostowało to testowanie.
21 maja 2013, 16:18 / wtorek
@Dzikidingo

"A raz na rok to i kura pierdnie."
Przemyśl jeszcze raz.

"Zwłaszcza Duduś. Jak strzeli tyle zajebistych goli co Grzesiu w swojej karierze to pogadamy :)"
No to nie pogadamy. Dla mnie ważne jest, że Adaś już pierdolnął więcej bramek dla Lechii niż Drewnialdo. A czy piękne czy nie? Wyjebane mam, byleby strzelał.
Rasiak może wypierdalać (polecam obejrzeć jego majstersztyk z 27 minuty wczoraj). Za zasługi to się na Powązkach leży.

Prawdziwi Lechiści... ich mać! Chłopak strzela gole, jest swój, ale nie... forumowi eksperci dalej plują na Niego jadem, a spuszczają się nad spróchniałym drewnem "bo kiedyś strzelało"... w kominku kurwa!
21 maja 2013, 19:38 / wtorek
Niestety wiele osób kibicujących Lechii na tym forum to sfrustrowani, zakompleksieni i przede wszystkim zazdrosni malkontenci. Nikt i nic ich nie przekona, bo zazdrość ich zżera że chłopak z Gdańska, bez żadnych układów i znajomości, tylko ciężką pracą robi kariere w ekstraklasie.

Najbardziej mnie śmieszą te komentarze, że raz na rok to i kura pierdnie...Tak można było pisać po pierwszej bramce, która strzelił, zresztą pięknej urody z Koroną Kielce. Ale chłopak ma już 5 bramek w rundzie wiosennej i biorąc pod uwagę ile minut grał jest czołowym snajperem tej ligi. Bramki jakie zdobywał z Koroną, Ruchem i Widzewem nie powstydziły się Robert Lewandowski. Dokładając do tego niesłusznie nieuznaną bramkę w meczu ze Ślaskiem, przecudnej urody to wychodzi nam że mamy kawał napastnika.

Do tego jest to chłopak z Gdańska, wychowanek, który jeździł z nami na liczne wyjazdy, łacząc to z treningami w klubie. Od czasów Grzesia Króla nie mieliśmy takiego napastnika, który były wychowankiem i grał tak przyzwoicie.

Nie ukrywam, że byłem zwolennikiem talentu Dudy już jak grał w Ektraklasie i nie tylko dlatego, że znałem go z wyjazdów. Podziękujmy Kafarowi, że chłopak musi sie teraz ogrywać, zamiast napierdalać po 15 goli w sezonie...
21 maja 2013, 20:28 / wtorek
Nareszcie jakiś rozsądny wpis bo już nie mogłem czytać tych niby kibiców miłośników zagranicznych transferów
21 maja 2013, 20:29 / wtorek
Gareth Bale tez byl drewniany na początku:) ale tak na serio to cieszę się że Duda udowadnia powoli że jednak coś z niego może być. Przyznam uczciwie że w niego nie za bardzo wierzyłem i nadal nie będę przekonany ale jak zachowa skuteczność 7-8 goli na rundę (uwzględniając że będzie grał więcejniż w tej rundzie) to więcej ciężko wymagać.
Co do meczu to poza wynikiem ciężko być zadowolonym. Do 60 minuty prezentowaliśmy poziom ligi okręgowej. Potem było nieco lepiej ale głównie za sprawą słabego Widzewa. Znów sporo błędów w obronie. Trzeba liczyć na to że Seba Madera wróci.
21 maja 2013, 20:59 / wtorek
carpaccio - hehe ale pojechałes z tymi golami. 7-8 goli na rundę czyli jakies 15-16 w sezonie. No, wysoko poprzeczka jest postawiona, abys nie dąsał sie na Dudę. Przypomnę ze obecnie liderem klasyfikacji strzelców jest Demjan który na 3 kolejki przed koncem ma ledwie ....13 goli, moze choć on da radę :)

TYLKO LECHIA!
21 maja 2013, 21:23 / wtorek
Dudus grajac nieco ponad polowe czasu w rundzie wiosennej strzelil juz 5 bramek a do końca rundy pozostaly jeszcze trzy mecze. Biorac tez pod uwage poprawe skutecznosci zwiazana ze zdobytym doswiadczeniem i umiejetnosciami to strzelenie 2-3 bramek wiecej w rundzie nie wydaje chyba sie czyms niezwyklym?
21 maja 2013, 21:26 / wtorek
Widzę, że gole cudnej urody przesłoniły co niektórym fakt jakim na prawdę piłkarzem jest Duda! Ma instynkt, każdy to już widział i wie. Ma świetne miejsce i możliwość do szybkiego rozwoju! OBY! Ale daleko sięgać pamięcią nie trzeba, w meczach w których grał od 1 minut, nie był w stanie przyjąć piłki żeby mu nie uciekła, wygrać pojedynku główkowego, przewracał się przy każdym starciu, kiksował przy strzałach. Panowie, wszyscy chcemy mieć w Lechii wychowanka-talent na skale europejską! Naprawdę trochę asertywności co niektórzy. Chłopak ma potencjał co pokazał w imponującym stylu raptem w kilkadziesiąt minut! Praca, praca i jeszcze raz ciężka praca nad techniką i zajęcia z psychologiem sportu żeby miał zimną głowę. Ja powiem tylko od siebie, że jestem pesymistą co do jego rozwoju, uważam, że strzeli nam kilka bramek w sezonie a jeszcze więcej zmarnuje. Również patrząc na jego budowę nie wierzę, że rozwinie się pod względem techniki czy dynamiki.

Pozdrawiam i zapraszam do asertywnej dyskusji ;)
21 maja 2013, 21:44 / wtorek
carpaccio- nie chce sie czepiać, ale to Ty napisałeś "7-8 goli na rundę", zrozumiałem to ze takie masz oczekiwania wobec Dudy "na każdą rundę", abys był z niego zadowolony. Poza tym 3 bramki do końca sezonu... czyli średnio jedna co mecz. Życzyłbym sobie takie skutecznosci.

OKI dajmy juz spokój z tematem Dudy, dla mnie moze biegać o kulach, strzelać gole ala Filippo Inzaghi, ważne zeby robił to często i z korzyscią dla Lechii.
Duduś rób swoje!

TYLKO LECHIA!
21 maja 2013, 22:15 / wtorek
"Patrząc na jego budowę.."
Ludzie no bez jaj!
Czy przy wzroście 190cm piłkarz ma być jeszcze wirtuozem techniki?
Nie,musi być egzekutorem.
Przy takich warunkach fizycznych Adam i tak nie wygląda źle technicznie na tle innych kopaczy naszej ligi.
Jakby patrzeć na piłkarza tylko przez pryzmat budowy ciała to nigdy tacy piłkarze jak Crouch nie zaistnieli by w futbolu.
21 maja 2013, 22:22 / wtorek
Chłopak wygląda nieporadnie. Fakt. No i co z tego?! Strzelił pięc bramek? Strzelił. Póki będzie trafiał z taką regularnością trzeba mieć .......... by się go czepiać. Dla mnie może nie mieć nogi jak będzie strzelał po 5 bramek w rundzie, grzejąc do tego ławkę w co drugim meczu.
Gdyby Rasiak miał taki bilans to Bobek by się rozpływał nad nim w kązdym wywiadzie. Na dziś to Rasiak nie dorasta Dudzie do pięt czy to kogoś boli czy nie
21 maja 2013, 22:28 / wtorek
Uwierz mi Edwin, życzę Dudzie przynajmniej takiej samej kariery i tylu bramek ile strzelił Rasiak. Starsi pamiętają, jak Rasiak jeszcze w Odrze zaczynał czarować mimo wielkiej nieporadności, przestało to wyglądać komicznie jak zaczął pakować bramę za bramą w Grodzisku. I tego samego życzę Adamowi! Tylko w Lechii!
21 maja 2013, 22:39 / wtorek
"Pozdrawiam i zapraszam do asertywnej dyskusji"

Do jakiej ?
21 maja 2013, 22:43 / wtorek
asertywnej
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.229